Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-ikate uus nädal 16-30.06 Jaani hõnguline

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 512 )

Teema: IVF-ikate uus nädal 16-30.06 Jaani hõnguline

Postitas:

Tere kallid kauged-lähedased!

Kõige kõrgemal meiega omad plaanid, meie oleme need väljavalitud, kes peavad läbi raskuste tähtede poole pürgima ja meie kõigi pisikesed IMED, kui me need lõpuks oma sülle saame, ON maailma kõige – kõige ERILISEMAD IMED 😀 😀 😀 Peatseid IME-sid meile kõigile!

——————–

IVF-ikate I kokkutulekul osalejad: Inta, Liskake, Haldja, Sügispäike, Blahblah, Kiisikas, Laura-Liis, Musikalla ja Pandamjau annavad teada:

IVF-ikate II kokkutulek toimub 07.juuli / pühapäeval Lääne-Virumaal kaunis mereäärses suvilas!

Ootame väga UUSI osalejaid 😀 Alguse ajaks on planeeritud 12:00-13:00.

Regamiseks saada palun e-mail pandamjauu@hot.ee koos oma perekooli- ja pärisnimega + kontakt mobiili numbriga 😀 Kõikidele registreerunutele saadan omapoolse OK tagasi, et kontaktid on salvestatud. Täpsem koht teavitatakse vaid registreerunutele.

Eel-infoks: Tallinnast on minemas vähemalt 2 autot, mille juhid on meil oma IME-dega ehk siis vabatahtlikud autojuhid 😀 Neil on autodes vabu kohti EHK kui mineku kuupäev läheneb, siis saab minekut,tagasi tulekut ehk sõidukulusid klapitada mitme auto vahel 😀

Tervitades ja peatse kohtumiseni, Pandamjau ja c/o.
————-

Pai ja karukallid Henrijette ! Iga uus päev on juba palju päikselisem, sest meid ivf-ikaid hoiab üleval tahe ja see tahe on oi kui suur, seega meie läheme vaid võiduka lõpuni, kellel on tee pikem, kellel lühem, see on kõigil erinev, aga lõpus on igaühel oma IME.

PALJU ÕNNE kmkm ! Jätkuvat näidu kasvu, peatset südamekest ja murevaba 9 kuud !

————-

Järgmiste nädalate toimetajad:

Kägu Loodan et õnnestub, sinul tähtsad toimetused algaval nädalal! Pöidlad peos ja hoia meid kursis!

Katakiisu PALJU ÕNNE MAAGILISE 7 puhul! Ilusat VT numbri kasvu uudist ootame 18.06 ! Pöidlad peos!

Alondra PALJU ÕNNE 2II puhul ! Ilusat VT numbri uudist ootame 18.06 ! Pöidlad peos!

Pätu 2II uudist ootame 18.06 ! Pöidlad peos!

Pandamjau 2II uudist ootame 20.06 ! Pöidlad peos!

Sügispäike 2II uudist ootame 25.06 ! Pöidlad peos!
Mirjam 2II uudist ootame 25.06 ! Pöidlad peos!

Musikalla 2II uudist ootame 27.06 ! Pöidlad peos!

Ronja 80 PÖILDAD SULLE ! Ootame imelisi 2II uudiseid peale jaani 😀

—————-
Süstirallitajad – tableti krõbistajad / osadel pikad – osadel lühikesed skeemid:

14.06 kägu Pabistaja / 17.06 kägu Lilleke / 21.06 paiku Miinaliina

Doonor kägu 😀 HEAD MAMMUDE SAAKI SULLE! Oled IMELINE naine !

——————–

JUUNIS 😀 alustavad tähtsaid toimetusi / ettevalmistusi IME nimel või tulevad juba ka IME uudised: Jaanit, 1212, Miisu125, Fiksu, Stinalle, Killu29, Udupasun, kägu IVF-ikas, Nesquik, Birgitra, Dianala, Rohevint, Tris, Liisu11x, Kerdaliina, Maiakaia, Merka 20, Pääsuke, Girl, Victoria33, Triibu Triip, Lillelaps, Katushka

JUULIS 😀 aga võibolla ka varem 😀 alustavad tähtsaid toimetusi / ettevalmistusi IME nimel:
Reilis31, Murks, kägu Jänku, Henrijette

AUGUSTIS 😀 aga võibolla ka varem 😀 alustavad tähtsaid toimetusi / ettevalmistusi IME nimel: Haldja, Kiisikas, Pääsuke, Krats, kägu olen uus, Monsik, kägu lihtsalt Ä, Efka79, Tiina75, kägu Potilill, Angelique, Punn, Laura-Liis, Airlas, Zero

————–

UUS! (nimekiri täieneb nendega, kes endast märku annavad aegajalt, kuna imelisi alumisel korrusel on meil oi kui palju 😀 )

IME reaalse sünni ootuses on MEIE IMELISED:

Amanda, Kägu ootuses, B17, Frau Anka, Toretips, Blahblah, Kaip1, Liskake, Lihapall, Amina, Hope, Sipsik87, Spindel, Katalota, Aspid, Inta, Esprit, Kristal, Rahel39, Jennyfer15, kl001, Pisikemiisu.

Tervitused Teile kõigile ja jätkuvat murevaba 9-kuud!

———————
Linke:

IVF hüvitatavad ravimid / list: http://www.haigekassa.ee/kindlustatule/ivf

Ei ole ainult proge süste / Crinone geeli selles listis, kõik muu kompenseeritakse IVF avalduse alusel.

Proge süstid (kes geeli ei kasuta), need paremad, mis eriti ei kipita 😀 http://vapteke.com.ua/drugs/progesterone_farmak.php

Sünnieelse arengu bioloogia / videodega 😀 http://www.ehd.org/resources_bpd_illustrated.php?page=6&language=26

HCG kasvamisest http://www.babymed.com/hcg-level-in-early-pregnancy
——————–

Meie nädala LAUL. Laulu kuulamiseks tuleb ju aega võtta, et seda KUULDA.
Vahel puudutab mõni laul meid rohkem, vahel vähem, alati ei peagi 😀

http://www.youtube.com/watch?v=-tyfzvXXko4&list=PLEOQaOXf9VjKJG_qS86d-kyXtw27-8rj6

Palju sõnajalaõisi ja jaaniussikesi ja peatseid IMESID Teile kõigile 😀
http://www.youtube.com/watch?v=mX97wSdyQH4

Pandamjau

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alondra, Katakiisu ja Pätu tugevat närvi teile, teisipäev on ukse ees, kõik läheb hästi 😀 😀 😀

Mina kodust testi ei tee, pole ostnud, seega ei saa ka teha 😀 Närvid hakkavad juba krussi minema, seda tõehetke on ikka päris raske oodata, pigem on ju kartus hinges segamini koos lootusega ehk üks tohuvapohu 😀

Beebidega räägin iga päev 😀 Eks näis, kas kannatan ametliku VT-ni või teen nagu Katakiisugi enne ühe VT… ootaja aeg on tõesti pikk.

Peatseid triipe kõigile JUUNIKATELE 😀
Minu pöidlad-varbad ja head soovid on Teiega 😀

Pandamjau

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh ilusate soovide eest!)))

See ja järgmine nädal saab olema veelgi põnevam kui eelmine!
Meeletult tahaks, et kõigil õnnestuks! Ootan väga uudiseid. Andke endast tihedamini märku 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pandamjau, nii põhjalik ja tubli nagu alati 😀
Hoian kõigile pöidlaid aga sulle pandamjau eriti… Sinnamaani rahulikku meelt ja külma närvi, ega need positiivsed tulemused tulemata jää. Seekord on ju Sinu kord!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pandamjau, no enam pole õnneks kaua jäänud. Enamus aega oodatud, vaid mõned üksikud päevad on jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pandamjau, tänan meelespidamst! Kannatlikku meelt sulle ja edu! Nii tore, et räägid beebidega:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pandamjau nagu alati tubli ja korrektne.oodata on ja jäänud viimased päevad.hoian kõigile pöidlaid ja varbaid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ootan juba põnevusega järgmise nädala tulemusi, loodan et kõigile tulevad rõõmsad uudised :P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervitused kõigile.

Pätu, kuidas vastu pead 😀 Kas teed testi homme?
Katakiisu, sa 2II testi ei tee?
Musikalla, sulle ka külma närvi ja minu pöidlad – varbad 😀 😀

kmkm… eelmises teemas oli üle 300 postituse, päris vilgas tegevus, no seekord ma enne 30.06 uut teemat ei tee, seega tuleb rekord postituste teema kindlasti 😀 Sulle aga murevaba kasvamist 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pandamjau, no ikka teen:D Mina kohe pean kõiges veendunud olema ja proovima kõike omal nahal läbi:D Täna hommikul tegin, oli 1 triip ainult. Aga kuna päevi ei ole, siis ma olen veel:D väga rahulik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pandamjau, IVF-ikad rokivad!! 😀

Aitäh sulle! Mul on ka oma ooteag ja päevad pikad. Aga muidugi VT ootamise viimased päevad on väga rasked. Olge vaprad ja ärge tunnuseid otsige ; )

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pandamjau, tänan meelespidamise eest!
Testini vaid loetud päevad!:) Kõvasti hoian sulle pöidlad! Pöidlad ka teile, tüdrukud, nii tahaks et kõigil õnnestuks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pandamjau, järjekordne tänu sulle, et nii tublilt suudad kõigel ja kõigil silma peal hoida. 🙂 Päris vahva oli lugeda enda 2II sinu kokkuvõttest.
Tugevat närvi sulle 20ndani, mina näe ei suutnud kannatada. Aga tõsi ta on, et kui teed testi juba ära, siis hakkavad mõtted veel enam ketrama, et mis see VT nüüd ikka näitab. Jube põnev nädal on ees tõesti!

Soovin kõigile mõnusat jaanieelset nädalat! Need, kellel sel nädalal tõehetk, teile soovin eriti palju õnne ja edu :)!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]katakiisu kirjutas:[/small]
[tsitaat]pandamjau, no ikka teen:D Mina kohe pean kõiges veendunud olema ja proovima kõike omal nahal läbi:D Täna hommikul tegin, oli 1 triip ainult. Aga kuna päevi ei ole, siis ma olen veel:D väga rahulik. [/tsitaat]

Katakiisu, just rahulik tulebki olla, sul oli see praak test, neid on nii palju liikvel 😀 Ja mina aretan ikka teooriat, et sul tuleb poiss, poistega pidavat hcg aeglaselt algama ja seega kodused testid neid ei suudagi ju tuvastada veel nii vara 😀 Pöidlad teisipäevaseks VT tõusuks sulle 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mirjam, sa saad ikka mõnusalt terve Jaani grillida -tshillida koos Sügispäikese ja Musikallaga 😀 😀 😀 Imelist nädalat 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kmkm kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pandamjau, IVF-ikad rokivad!! 😀

Aitäh sulle! Mul on ka oma ooteag ja päevad pikad. Aga muidugi VT ootamise viimased päevad on väga rasked. Olge vaprad ja ärge tunnuseid otsige ; )
[/tsitaat]

kmkm,,, selle \”ärge tunnuseid otsige\” paneme küll sinu kuulsa lausena IVF-ikate ajalukku kirja 😀 Me proovime 😀 Sulle peatset südamekest 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Alondra kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pandamjau, järjekordne tänu sulle, et nii tublilt suudad kõigel ja kõigil silma peal hoida. 🙂 Päris vahva oli lugeda enda 2II sinu kokkuvõttest.
Tugevat närvi sulle 20ndani, mina näe ei suutnud kannatada. Aga tõsi ta on, et kui teed testi juba ära, siis hakkavad mõtted veel enam ketrama, et mis see VT nüüd ikka näitab. Jube põnev nädal on ees tõesti!

Soovin kõigile mõnusat jaanieelset nädalat! Need, kellel sel nädalal tõehetk, teile soovin eriti palju õnne ja edu :)![/tsitaat]

Alondra, kohe kohe tuleb sul ilus VT nr ja siis oled PALJU ÕNNE osas ametlikult 😀 ja siis edasi juba IME reaalse sünni ootajate listis 😀
Meie ka kõik muidugi 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]pandamjau kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]kmkm kirjutas:[/small]

kmkm,,, selle \”ärge tunnuseid otsige\” paneme küll sinu kuulsa lausena IVF-ikate ajalukku kirja 😀 Me proovime 😀 Sulle peatset südamekest 😀
[/tsitaat]
Naera puruks 😀 lugesin mehele ka))))))
Aitäh))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll te olete kõik siin tragid:)Suured tänud ilusa listi eest Pandamjau,sa oled väga tubli:)
Ise olen lugemas käinud ja teil silma peal hoidnud aga kirjutanud pole,nyyd siis parandan vea:) Ja nagu millegi pärast välja kujunemud on pöördun teie poole kysimustega:)
Täna on mul põrgulik päev olnud,hommikust saadik kõht jubedalt lahti(tõmbas lausa krampi,nyyd õnneks olemine parem:)Kuid nyyd vasakus munasarjas vastik valu sees,kardan oma tibukese pärast ehk see wc ralli ja kõhukrambitamine tegi temale liiga:(

Kas kellegil on veel nii olnud?Kolmap lähen arstile ka aga nu sinna pikk maa saan teilt vahepeal nõu!

Olge siis tublid ja pöidlad pihku kõigile ja mõnusat kosumuist alumisekorruse rahvale:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pandamjau-ma ei tee testi,ei hakka ärritama.ootan teisipäeva hommikuni.praegu veel enavähem ,aga tean et teisipäev peale vt on jube,kuni arstilt vastuse saan

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, kui huvitav nädal tulemas, hoian Teile kõigile pöidlaid. Hoidke ennast ja oma pisikest. Seekord on ju teie kord, igakord on ju kellegi kord 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin hommikul uue uriinitesti, õnneks oli 2. triip tugevamaks läinud kui laupäeva hommikul. Loodan, et see tähendab ainult head. 🙂

Olen mõelnud selle peale, kas ja kuidas ma julgen sellel IVF keerulisel teel rõõmustada mingite sündmuste üle. Ma arvan, et seda kõike oleks väga raske korduvalt läbi teha, kui ei tunneks rõõmu pisikestest asjadest ja samm-haaval ei naudiks protsessi. Ehk siis täna on mul rasedustestil 2 triipu ja ma rõõmustan selle üle nii kaua kui võimalik. Tean, et see on ainult 1 väike samm pikal teekonnal, aga täna olen õnnelik.
Mees küsis, et millal me siis kindlad võime olla? Ma vastasin, et siis, kui laps on sündinud, sest enne seda ei ole miski 100% kindel.
Eks see IVF läbitegemine ongi ainult üks suur ootamine. Alguses ootad, et saaks süstima hakata, siis ootad punktsiooni, siis siirdamist, siis esimest kodust testi või veretesti tulemust, siis hakkad ootama südamelööke, siis ilmselt ootad iga ultraheli kontrolli, et kõik oleks korras, ja siis ootad sünnitust… Nii et ootus ei lõpe tegelikult niipea 🙂 ja seetõttu tulebki nautida protsessi.

Selline kirjand minult täna hommikul :D. Soovin kõigile ilusat nädalat!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no nii, mul esimene süst tehtud siis. Nii pisike doos, et ei saanud arugi, et midagi sisse läks. Loodetavasti ikka jätkub sellest mini klaasituubist 6ks korraks ja siis veel lisaks teisest 2ks korraks. Kardan kõrvalmõjusid veidike mis võib-olla tulevad.
Mul läks küll Puregoni peale ca 209EUR ja siis peaks veel tulema need valusapoolsed Proge süstid pärast otsa.
Aus olla ikka suht odavalt saan esimese ringi läbi. Üle 400EUR vist ei lähegi kõik kokku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 32 korda. Täpsemalt 17.06 08:41; 17.06 09:13; 17.06 10:05; 17.06 11:15; 17.06 16:04; 18.06 13:38; 18.06 16:38; 18.06 19:36; 19.06 08:56; 19.06 10:16; 19.06 14:47; 20.06 09:33; 20.06 12:20; 22.06 16:54; 22.06 21:20; 22.06 22:44; 23.06 12:54; 23.06 16:26; 24.06 11:34; 24.06 12:09; 24.06 12:37; 25.06 09:45; 25.06 09:59; 25.06 11:17; 25.06 13:52; 25.06 15:06; 25.06 16:17; 25.06 16:55; 26.06 21:55; 26.06 22:54; 27.06 13:56; 27.06 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kl001- minul ainult üks soovitus joo palju!

Alondra- nii ilus kirjand hommikul lugeda, tõid kohe päikese välja siia vihmase ilma. Vähemalt tallinnas sajab vihma. Ja sul on õigus tulen nautida protsessi. Ja mis saaks olla päeva parim algus kui triibud rasedustestil. Naudi seda 9 kuud ja hoia end! Homme siis ametlikult sulle veel palju õnne!

Kägu (lilleke) – oled nüüd rongil. Edu sulle katsel ja loodame siis , et väike ime on juba teie poole teel. Kas sa ostsid kogu puregoni korraga ära, mina olen ostnud ikka järk-järgult ostnud. Lisaks puregonile lisandub mingit päevast veel üks süst mis hoiab ära ov, siis ovitrelle enne punktsiooni ja siis veel järel ravi. Lisaks progele võib olla veel nt. estrofem jne. Kuna sul uh kontroll? PS! Ära unusta joomist!!!!!

Päikest kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]no nii, mul esimene süst tehtud siis. Nii pisike doos, et ei saanud arugi, et midagi sisse läks. Loodetavasti ikka jätkub sellest mini klaasituubist 6ks korraks ja siis veel lisaks teisest 2ks korraks. Kardan kõrvalmõjusid veidike mis võib-olla tulevad.
Mul läks küll Puregoni peale ca 209EUR ja siis peaks veel tulema need valusapoolsed Proge süstid pärast otsa.
Aus olla ikka suht odavalt saan esimese ringi läbi. Üle 400EUR vist ei lähegi kõik kokku.[/tsitaat]

mul läks 350 eur, arvestades veel seda, et viimast Puregoni 0,5, mul ei läinudki vaja, arst ajas sassi(((((( See on koos ovitrelle, orgalutraniga. Hulleim on crinone geel, nii kallis.

Puregonist pole kõrvalmõjusid, noh selles mõttes, et mina ei tundnud midagi ja foorumitest on kirjutatud ainult Gonali kõrvalmõjudest, et pea valutas, raske olla, iiveldus, seedimishäired. Kindlasti on vaja süüa valgurikkast toitu, vältida suhkrusid ja juua 1,5-2l vett päevas. Edu sulle, nüüd lendab tegelt aeg kiiresti, vut-vut ja juba punktsioon!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aaa, okei Inta2, siis ikka nii soodsalt ei pääse, kui veel pudi padi ravimeid juurde koguneb.
kmkm – sul läks ka siis normaalse hinna piires. Mitte ei mõista, kes need on, kellel on läinud üle 1000EUR ja miks.

Mul praegu midagi ei määratudki veel kui Puregon 900ne ja Puregon 300ne, kokku 8ks päevaks (lühike tsükkel), need ostsin välja jah.
Arst ütles, et osta välja siis kui süstima hakkad.

Mis need teised lisaravimid sul muidu maksma on läinud ?

UH kontrollist ei tea veel midagi, täna peaks arst vastama mulle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 32 korda. Täpsemalt 17.06 08:41; 17.06 09:13; 17.06 10:05; 17.06 11:15; 17.06 16:04; 18.06 13:38; 18.06 16:38; 18.06 19:36; 19.06 08:56; 19.06 10:16; 19.06 14:47; 20.06 09:33; 20.06 12:20; 22.06 16:54; 22.06 21:20; 22.06 22:44; 23.06 12:54; 23.06 16:26; 24.06 11:34; 24.06 12:09; 24.06 12:37; 25.06 09:45; 25.06 09:59; 25.06 11:17; 25.06 13:52; 25.06 15:06; 25.06 16:17; 25.06 16:55; 26.06 21:55; 26.06 22:54; 27.06 13:56; 27.06 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alondra, super-super! Uskumatu juhus oled! Ma tegin eile testi, mul ca 150 hcg pidi eile olema, aga test on ikka vaevalt triibuline 😀 ma nii lootsin tüdrukule, kuid teie teooria järgi mul on kindel poiss 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh-aitäh 🙂
See on lahe, kuidas nüüd suudame siin juba lapse soo pelgalt esimeste testide põhjal paika panna :D:D
Mul siis lootust tüdrukule! 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu(lilleke) puregon on kõige kallim, teised on odavamad.Jään vastuse võlgu kui palju raha läks,kuna peale 3 katset ei pööra selle nii suurt tähelepanu. Sest raha kulu on suur ja tean , et kui katse ees siis endale suurt peale ravimite kuu jooksul lubada ei saa. Alustad 150 ühikuga nagu ma aru saan. Sellega võib olla see et arst suurendab kogust kui uh ära, sõltub kuidas sa ravimile reag. kuidas sul mammud kasvad. Ja tegelikult ei erine see lühike ja pikk skeem, sest sütimisest on kõik enam vähem üks. Lisaks siis on olnud orgalutran v.cetrotide hoiab ära ov, ovitrelle,lisaks siis troboass,prednisolon, estrofem,proge. Seekord süstisin veel järel ravis ka 2 x ovitrellet väikese koguse. See ravimite hulk sõltub sinu kehast. Igal juhul edu ja anna siis teada kuna uh? JOO PALJU!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kmkm ja alondra- ma küll ei julgeks sugu veel paika panna,kuna ikka see on väga erinev. Ehe näide oli Lagrits kelle test näitas 9 päeva peal siirdamist juba kodus triibuline test ja 14 päeva hcg oli (loodan et mäletan õigesti) ca 400. Ja tal on poiss seega poissi puhul võib olla hcg kõrge. Ootan põnevusega kuidas mul läheb? Esimesega sain triibud kodus 12 päeval väga heledad ja 13 päeva hcg oli 78. Oli tüdruk. Seekord sain kodus triibud 16 päeval oli kaks rasvast triipu ja 12 päeva hcg oli 43. (e. siis 13 päeva hcg tuleb enam vähem sama, kuna 14 päeva oli 103).Kui hästi läheb siis saan äkki soo teada(vähemalt 90% teada)2,5 nädala pärast siis aeg Oscarisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 512 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-ikate uus nädal 16-30.06 Jaani hõnguline

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.