Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF- ikate veebruari 2. nädal.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: IVF- ikate veebruari 2. nädal.

Postitas:

Tere ja kaunist uue nädala algust Teile kõigile!

kerdaliina- tore , et mammud ilusti kasvanud on. Nüüd veel see nädal süstid ja sii reedel uh.Ja siis juba väga põnev uus nädal, kus punktsioon ja siirdamine. Hoia ennast ja ära külemetu! NB! joo palju.

Mimm- kuna uuesti arsti juurde?

lootus nii suur- sul siis täna siirdamine, pöidlad peos sulle! Anna siis meile ka teada kuidas läks, ja palju, palju kannatliku meelt!

blahblah- tervitused sulle! Anna siis meile ka teada mis geenetik ütleb.

suitsutoru- sinul siis punktsioon juba homme,ja tundub et tuleb hea saak, et külma ka jagub. Kuna siirdamine plaanis on? Hoia ennast!

optimist30-sinul siis täna keeruline punktsioon, loodan südamest et nad saavad selle ühe kätte, kuna tegelikult on seda ainult ühte väga tublit mammud vaja. Pöidlad peos sulle!

Likipippi- tere tulemast! 9.02 siis uh mammude kontrollimiseks. Anna siis meile ka teada kuidas läks. Edu sulle!

Efka- sulle veel kord kalli!

pisimamps- kuna veebruaris alustad?

Mikey- kas päevad algasid?

Girl- kas plaan on selgunud , kuna alustad?

katakiisu ja Mariska Tervitused Teile!

Toretips- tere tulemast! Külmaring võrreldes täisringiga on väga lihtne. Loodan,et see kord sul siis õnneks läheks! Kas sul on juba selgunud kuna siirdamine on? Edu sulle!

Tikku kuidas ennesetunne on?

Endas nii palju, et seekord võtsin puhkuse peale siirdamist, sissetunne ei ütle veel midagi.Tean vara veel.Tunded on segased, tean ainult seda et kuna külma ei läinud midagi, siis teen pausi kui ei õnnetus.(kuna 6 kuu sees olnud 2 täisringi ja üks külmaring) Kuigi 12 mammust olid viljastunud 9. Kuid arsti sõnul kui oleksime teinud siirdamise üks päev varem, nagu tavaliselt siis oleks nad kõik 9 olnud siirdamiseks valmis. Kuid kuna siirdamine oli üks päev hiljem siis oli näha et, rakkude areng oli väga aeglaseks muutunud, nii et ainult üks oli selline nagu vaja aga siiski tegi arst otsuse teise juurde panna. Nii, et kui uus ring tulemas siis täis ring.
See ootamine on kõige hullem ,kogu selle ivf juures!

Hoidke ennast külma eest, edu kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks ma siin katsun jah palju juua.Vaikselt on see järjest raskemaks läinud, sest ma tarvitan hästi vähe vedelikku tavaliselt ja vaikselt on hakanud vastu juba mahlad, veed jne. Kuidagi tuttavad ov valud on vaikselt hakanud pihta täna. Selg valutab jubedalt ning vastikud valutorked on tekkinud ja kõht korras ära jne. Tuleks juba tulev nädal rutem, et jääks ainult ootamine, sest see süstimine ja kõik muu ikka jube raske ja koormav. Ma ei kujuta ettegi, kuidas te jaksate nii palju järjest teha. Kui mul peaks ebaõnnestuma, siis kindlasti 6kuud jätan vahele, ennem kui isegi plaaniksin uuesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Istun siin haiguslehel kuna tööl on palju keemiat ja tõstmist ei riski.Tunnet kui sellist ei ole ainult kõht on ikka hell imelikult ja see imelik geel ka veel Segatust tekitab töö ja kuidas minna edasi sest olen riskirase.Mul on muidugi üks piiga 5aastane kodus kogu raseduse olin haiguslehel aga kas nüüd saab ka nii minna ei tea.Aga loodan paremat pikk aeg on see ootamine küll.Teile jõudu ja päikest ja soemaid ilmasi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

inta2 sulle tervitused ja kõigile teistele ka. Sulle siirdati ju seekord mitmepäevased, millal seekord veretest on? Täna juba 4 päev, varsti peaksid pesapunumise plaanid selged olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katakiisu- Veretest on 15.02 ,et ikka veel päris palju ootamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma mõtlesin, et veretest ka selle võrra varem, et suuremad pesastuvad kiiremini, aga kui 15 alles, siis on ikka veel praadimist küllaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inta2, tänud uue nädala eest. Hoian sulle pöialt, et kõik ikka hästi läheks.
Katakiisu, tänud eelmise nädala toetavate sõnade eest. ei jõudnudki sinna nädalasse seda kirja panna.. Uus tuli peale.
Suitsutoru, kuidas Sinul tegemised? ootan põnevusega.
Kerdaliina, pea vastu. Eks inimesed reageerivad rohtudele erinevalt ning Sinul vist see ebameeldivam kogemus. Mina pidin ka enne igat süsti endaga võitlema aga vajadusel teeks kõike seda kohe uuesti. Iga inimene peabki ise tunnetama milline tempo on Tema jaoks sobivam.
Endast siis nii palju, et esimsesel punktsioonil käidud. Ei teagi kas nutta või naerda. Tulemuseks 1 ja arst arvas, et see on hea tulemus arvestades, et ma ei reageerinud rohutdele nii nagu peaks ning ainult 1 munasari on see mis toimib ning seda mis toimib on selle asukoha pärast väga riskantne punkteerida.(vot selline hädapätakas olen!) Eks siis lähiajal saan info, et kas midagi siirdada ka on. Kardan isegi loota praegu….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inta 2- kuijutan ette mida sa tunned praegu aga hoian põialt ja loodame kõige paremat:) minul siis reede ulraheli ja siis kuuleb kuna siirdamine arvan, et 13.02 või 14.02

Optimist30-looda ikka, see ainus mida teha saab, küll kõik läheb hästi:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te pidite ka Orgalutran süstima ennem punktsiooni. Tegin täna esimese süsti nagu arst ütles. Kasutusjuhendis oli kirjas, et soovitav teha reide, aga arst ütles et ära päris samasse kohta tee kuhu gonal, aga sinna lähedale. Vot see süst oli valus. Mul siiani kõht kuidagi kõrvetab. Ei tea kas rohud läksid ikkagi naha all kokku, et sellest väikene kõrvetus. Muidugi võib olla, et kujutan kõike ette ning lihtsalt põen üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kerdaliina- orgalutran süstimise puhul on see normaalne , et natukene kõrvetav ja punetav tunne on. See möödub umbes 40 min. vähemalt minul oli nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kerdaliina – orgalutrani väga sagedaseks (st 1 või enamal inimesel 10st) kõrvaltoimeks on paikne nahareaktsioon süstekohal. Seega on see täitsa ok, et nii tunned. Tavaliselt kaovad nähud 4 tunni jooksul alates manustamisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kerdaliina , minul ka see süst oli valus ja pärast oli punane kihelev laik. ju ta siis peab nii olema jah. tegin gonali ühele poole kõhtu ja orgalutrani teisele poole, proovisin ka reide korra aga sinna ei meeldinud teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No siis on tore, kui see peabki natukene aega kõrvetama. Enam pole midagi viga, kui siis välja jätta see, et teist päeva juba pea valutab. Eks see närvidest ja rohtudest ole, et migreen nüüd välja lõi ma arvan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minul on halvad uudised, 8 embrüost ei jäänud ühtegi ellu:((((((((((((((( Olen rohkem kui kurb, täielik masendus………..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

väga kurb kuulda, et isegi 8-st ühte tublit ei leitud. Üks suur kalli kalli ja pai. Loodan siiski, et varsti naeratab õnn ka teie uksele

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lootus nii suur, sellised asjad on nii ootamatud 🙁 kallistused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lootus nii suur- pikk,pikk pai sulle! Homme on kergem natukene. Kallistused!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siis alustan uuesti siiski järgmistest päevAdest.Kui menses algab siis mingid rohud peale ja siis hakkab jälle asi edasi liikuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]lootus nii suur kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul on halvad uudised, 8 embrüost ei jäänud ühtegi ellu:((((((((((((((( Olen rohkem kui kurb, täielik masendus………..[/tsitaat]
Pikk pai sulle, kullake!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lootus nii suur pikk-pikk pai sulle. Elu teeb ikka keerdkäike. 8-st mitte ühtegi, see on rohkem kui ebaõiglane.
Aga elu läheb edasi:) ja varsti uus võimalus proovida:)

optimist30 ära kaota lootust, see 1 võib olla kõva tegija.

kerdaliina orgalutran teeb jah valu. Minul oli pärast süstimist nagu mullid naha all ja nahk oli punane, aga paari tunni möödudes kõik kaob. Ovitrelle vist oli ka natuke valus. Aga varsti siis punktsioonile. Edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lootus nii suur- püha müristus, see ajab küll hulluks. Kas sulatamist ei elanud üle????
Mul järgmine nädal sulatamine ees…, täitsa jama küll, et nii ka veel võib juhtuda.
Nii kahju sinu pärast kohe:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

optimist30- kas on selgunud kuna siirdamine on??
Loodan, et su üks pisike ime on väga tubli!! Anna siis meile ka teada.

suitsutoru- Väga hea tulemus,pöidlad peos siis, et tutvumisõhtu neil hästi läheks. Ja, et külma ka jaguks.

Nii, et see nädal veel siis Teie siirdamised ees. Kannatliku meelt Teile! Pöidlaid teile peos!

Lootus nii suur- veel kord pai, kas sa juba tead kuna täisringiga uuesti algust teha saad? Loodan,et varsti juba saab sinust kuulda.

Toretips- jah, võib juhtuda , et nad ei ela sulatamist üle võib ka juhtuda, et elavad sulamise üle kuid ei arene edasi. Kõik on võiamlik.Ja vahel sünib just külmutatud ringit pisike ime, kellega kohtud juba 9 kuu pärast.
Aga ära nüüd ette muretse, pärast jõuad muretsed piisavalt.

Ma ei tea aga mulle tundub, et viimasel ajal on kuidagi vähe positvseid uudiseid olnud. Kogu aeg kellegil mingi jama. Ühesõnaga loodan, südamest et varsti kõik oma positvsete tulemustega rõõmustavad Meie nurgakest siin!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kaua neid sulatatakse enne, näiteks kui esmaspäev lähen, kuna nad sulama pannakse ja kas siis järjest kahe kaupa ja järjest siis vaatab arst, et kes elab ja kes ei ela? oh püha müristus ja ma veel nii rahulik ,et seal külmas neid nii palju on. siis ju jälle uuesti järjekorda kuni 6 kuud ootama. Nii ootasin järgmist nädalat nüüd kardan:( see ei ole normaalne, see ajab hulluks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toretips- sulama võetakse jao kaupa,kui ma ei eksi siis vähemalt 24h-36h enne siirdamist. Enamsti on nad 2-4 grupid, mis järjest sulama võetakse. Siis on näha kui palju eluvaimu neil sees on ja siis tehakse otsus kas juurde sulama midagi võib piisab.
Kannatliku meelt sulle, tuleb see mis tulema peab! Järgmine nädal on positvsete uudiste nädal! Lihtsalt peab olema. Ole tubli!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

inta2, minul plaanitud siirdamine homseks. rõhutan sõna \”plaanitud\”
arst lubas teada anda, kui pole põhjust tulla. ei teagi kas ta oleks pidanud seda täna tegema või tuleb ka homme hommik pingeliselt iga telefoni helinat karta… on kellelgi kogemusi?
Tõesti on nii, et positiivseid uudiseid vähe. Asi PEAB paremaks minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Optimist30- loodan, et täna siis plaanitud siirdamine. Ja, et se pisike ime ilusti pesa teeks.
Ole tubli, hoia ennast! ja väga palju kannatliku meelt sulle,järgnevad päeva lähevad väga aeglaseslt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Optimist30 hoian pöidlaid, et siirdamine ikka toimuks ning arenema hakkaks ilusti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suitsutoru- selle enda hoidmisega, on nii nagu on.Kerge öelda raske teha. Endal kolmas katse seega 3kord seda kõik teha, seekord on kuidagi veel eriti raske mitte midagi suurt teha. Võtsin seekord töö juurest puhkuse,eelnevad olen tööl edasi käinud. Et tõesti mitte midagi ei teeks, mida hiljem mõtleks et äkki kui ei oleks tõstnud jne. Küll see on ikka raske.
Olen inimene kes tõstab töö juures palju kuni 25kg ja üldiselt teen enam vähem kõike mis vajab tegemist ja harjunud tegema ka. Ja siis peale siirdamist, ei tohiks teha väga palju asju.
Tõsta soovitvalt mitte üle 5kg, siis mööbli nihutamine ei ole soovituslik, saun,vann, haigetest inimestes kõrvale hoida, kuna viirused on ohtlikud raseduse alguses jne..
Arvan, tegelikult et lihtsalt natukene tempot maha võta ei teeks paha,värske õhk, tervisilik toit, hea raamat jne. Seda võin küll öelda, et kuni siiradmiseni liigub aeg ikka suht ruttu, peale seda aga kui tigu kuni veretestini.
Hoian sulle pöiald homseks siirdamiseks, kas oled juba mõelnud ka 1 või 2?

Päikest Kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda hoidmine on jah suht keeruline. Mina võtsin ka paaril korral haiguslehe, hoidsin end nii kuis jaksasid, tolku ei midagi. Teistel kordadel töötasin. Olen ka sellise töö peal, kus ilma asju tõstmata ei saa, aga viimane kord (mis mulle triibud tõi) mõtlesin juba, et ei aita see ja ega teine ja teen parem tööd, mõtted vähemalt mujal. Tõstmised delegeerisin kenasti edasi teistele, õnneks nad ka aitasid ilma küsimusi küsimata ja nii see läks. Mul oli parem tööl olla, kodus mõtlesin end haigeks.
Mis ootamisse puutub, siis kõigepealt ootad veretestini, siis ootad, et südametööd näha ja siis ootad jälle kuklavoldi mõõtmist ja siis edasi jälle ootad…ootamist tuleb veel kõvasti. Hoian siin ikka Teile ka põidlaid ja pole midagi, et viimasel ajal natuke vähe häid uudiseid. Tavaliselt see siin hooti kui hakkab tulema ega siis enam pidama saa 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallikesed, hommikul oli nii armas lugeda neid häid soove. Aitäh. Närv oli hommikul vastamiseks liiga krussis.
Täna on maailm ilus koht minu jaoks. Üks mammu oli tubli olnud ja viljastunud ja jagunenud. Siirdamine oli küll veidi keerulisem (miks see mind ei üllatanud küll?) Aga nüüd olen oma embrüoga kodus.
20.02. ilus arv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF- ikate veebruari 2. nädal.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.