Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF- ikate veebruari 4.nädal

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Teema: IVF- ikate veebruari 4.nädal

Postitas:

Tere Kõigile!

optimist30- kõigepealt sulle suur- suur kalli. ohh…miks see küll nii keeruline peab olema. Tean liiga värskelt veel seda tunnet, kuigi pean ütlema et esimene kord on hullem saada neg. vastus kui kolmandal koral.Luba, endal olla kurb ja kuri, ja homme on juba natukene parem päev ja nii läheb päev, päevalt paremaks. Ja mis meil muud üle jääb, kui uuesti ja uuesti proovida. Sest, me ei ole juu nõus lastest veel loobuma. Jõudu sulle ja pai! Ja juba märtsis uuele ringile!

kerdaliina- loodan, et su ennesetunne on paremaks läinud. Kannatliku meelt sulle veel ja palun, palun 27.02 meile siia positvseid uudiseid.

Toretips- sinul siis neljapäev tähtis päev siirdamine. Pöidlad peos , et siis kõik hästi läheks! Hoia ennast!

Sädeli – kuidas ennestunne, kas said arstilt teada midagi? Allergia kohta.Kuna sul veretest on?
Edu sulle!

Mimm sul siis teisipäeval uh mammude kontrolliks, anna siis meile teada kuidas läks.

Suitsutoru- sul siis homme veretest, hoian pöidaid , et see positvne oleks!!!! Vajame seda siia!

Tiina75- kuidas sul? sinul veel nädalake praadida siis test. Kannatliku meelt sulle!

Likipippi- kannatliku meelt sulle,ootamine on kõige raskem hoia end tegevuses. Edu sulle!

Anu 86- kuidas ennestune on , kas määrimine andis järgi? Loodan, kõike paremat.

Katakiisu aitähh sulle, õiged sõnad õigel ajal.

Kui ma keedagi ära unustasin, siis palun andke endast teada.

Endast pole hetkel midagi kirju. ei tea mis edasi saab, kõige pealt veel üks uuring märtsi lõppus ja siis saab teada kuidas edasi. Loodan , et see toob selguse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis inta2. Aitäh uue nädala eest. Sa oled ikka nii tubli! 🙂 Ma ei tea, mingit hullu kurbust pole. Pigem juba leppisin eile sellega ja nüüd mõtlen juba, et järgmine kord peab paremini minema. Täna tundub emotsionaalselt see märtsi lõpp kaugel aga tegelikult on see ju 5 nädalat ja kui mingit rohtu manustada saab, siis saabub jälle selline \”tegutsemisrahu.\” Ma olen südamest rõõmus selle üle, et sa ütlesid täna seda \”me ei ole valmis loobuma\” Sellest kõlab läbi see, et hakkad ka järgmise katse peale mõtlema… ja mõtle kui head lapsed meil lõpuks saama peame.. sellise keerulise rallitamise järel!

Mina olen muide praegu meie foorumist sõltuvuses. Käin tööpäeval ikka päris mitu korda vaatamas mis kirjutatakse.

Pöidlad ikka peos selle nädala testijatele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiire küsimus-kas olete täna juba hüvitise ülekande saanud, kel täna see päev?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 14:30; 20.02 14:38; 20.02 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see ei ole mitte 20. märts kui hüvitist saab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

20 veebr on ikka see päev, kui IVF hüvitis peaks tulema

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 14:30; 20.02 14:38; 20.02 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilusat uue nädala algust kõikidele!

Inta2 – nii väga suured tänud Sulle, et nädala meie jaoks taas kenasti avasid. Ka minul meie foorumiga väike sõltuvus tekkimas :). Teiega on väga hea jagada ning tore on kuulda kogenumate hääd nõu ja tuge.

Minul siis läks allergia nii hulluks, et käisin täna elavas järjekorras arsti vastuvõtul (no kui ikka oled ülekere laiguline ja sügeled :S). Kuigi arst väitis, et Crinone geelist allergiat tekkida ei saa, siis väga paljudel on see siiski allergiat tekitanud (niipalju, kui ise lugenud ja googeldanud olen). Küll aga sain leevendust Prednisolon- tablettide näol, mida nüüd 4x päevas manustan. Suisa jooksin apteeki, et tabletid kätte saada, sest sügelemine võib ikka korralikult hulluks ajada :).
Lisaks sain arsti juures kinnitust, et ka nädal peale punktsiooni on paistes kõht veel ok (mul vist pole elus kõht nii suur olnud :).

Kerdaliina -loodan samuti, et Sinu olemine juba parem. Lugedes Sinu eelmist postitust, siis on mul päris mitmed tunnused sarnased, nii et ju see siis on normaalne.

Loodan, et käesolev nädal toob positiivseid uudiseid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pole veel midagi arvele potsatanud. Ootan ka juba 🙂 Andke teada, kellel raha üle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 14:58; 20.02 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle just praegu postatas:D
Haigekassasse jõudsin juba helistada, öeldi, et kõik ülekanded tehakse lõuna ajal. Eks siis ilmselt sõltub kus pangas oled, aga täna peaks ikka kohale jõudma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 14:30; 20.02 14:38; 20.02 15:11;
To report this post you need to login first.

Ootan ka IVF hüvisist, mul Swedbank, pole siiani saanud:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nordeas ka raha üle 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 14:58; 20.02 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sädeli loodan et saad selle allergia varsti kontrolli alla. Mul endal juba täna täitsa normaalne olemine, aga jah arst ei taha ennem neljapäeva mind tööle ikkagi lasta, et las ma ikka puhkan. Aeg ajalt käivad imelikud torked ning parem pool ikka hellem, aga hullu pole. Mitu päeva olen tahtnud wc kakal käia, aga kõht kuidagi kinni ja punnitada ei taha eriti, sest siis on kõhul valus. Muidu terve süstimise ajal polnud kordagi probleeme, aga jah peale siirdamist kuidagi see probleem tekkinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna järgmine kord on kui hüvitist makstakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inta2 _ aitäh, et meeles pead, küll sina oled tubli meil.
Endast siis nii, et ka mina olen meie foorumist sõltuvuses.
Vahel mõtlen, et ei tule enne kui asi selge.Samuti oli arsti soovitus, et mida vähem mõtlen seda parem.
Aga ei tule see mitte mõtlemine välja ju, mu mõtted keerlevad ainult selle ümber, isegi unenäod on rasestumise teemal kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile, tüdrukud.
Mis siin nurgakeses küll lahti on. Triipe nagu polekski enam:(

inta2 ongi võibolla parem kui uus katse kohe otsa ei tule, saad vaimule ja kehale puhkust. Meil sinuga sama arst. Mina tohutult usaldan teda ja usun, et tänu temale, meil kunagi see õnnestub.

optimist30 minu suur pikk pai sulle. Eks õige ongi see, et tuleb sellega leppida ja sellest üle saada, ei tohi seda enda sisse vinduma jätta:)Ei pea olema kange. Ole tubli:)

Siia on vahepeal niipalju uusi tulijaid juurde tulnud, kõigile soovin vastupidavust selles mitte just kergete killast teekonnal ja et õnnestuks võmalikult kiiresti.

mimmm- meie kuldklient:D Ma nii loodan, et seekord näkkab. Pisikese lapse kõrvalt selline pidev emotsioonide möll, see ei tee head. ma hoian pöidlaid sulle.

Tervitused Liskakesele ja Efka20!!!Päikest Teile.

Endast niipalju, et käisin ka arstil eelmisel nädalal ja ülla-ülla, tsüstid on kadunud, ma olen töökorras, jehuu! Aga me võtame mehega siiski aja maha natukeseks ajaks. Nii lihtsalt ei saa enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

katakiisu, tänan meelespidamise eest! Sulle samuti tervitused!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Optimist30, pikk pai sulle. Taastu veidi ja siis uuele ringile. Iga korraga muutuvad võimalused paremaks ja küll need triibul lõpuks ka tulevad!

Inta2, tore lugeda, et sa ei ole lõplikult ikka loobunud 🙂

Katakiisu, suur rõõm lugeda, et need pahad tsüstid on otsustanud ära kolida 🙂 Varsti siis uued katsed ukse ees? 🙂

Hüvitisest – järgmine maksmine on 20.mai, siis 20.august ning 20.november. Maksmine sõltub sellest, mis ajal haigla dokumendid haigekassasse saadab. Kuu enne maksmist peavad dokumendid olema haigekassas, siis on lootust, et ülekanne toimub. Kui sel korral ei toimu, siis tuleb uut kuupäeva oodata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Optimist30- jah, ma ei ole nõus veel lastest loobuma, kuna ivf on minu ainuke viis neid saada siis pean jätkama seda teed, kui oleks mingi muu võimalus siis prooviks vahepeal seda teist , kuid ei ole. Mõtlen uuele katsele.Kuid arvan , et väike paus teeb nii kehale kui hingele head. Lohutust leitsin sellest , et tegin 3katset nii järjest sisuliselt 6 kuuga ja arst tegi otsuse nüüd peale kolmandat, et vajan veel lisa uuringuid, miks pesastumist ei toimu. Kui oleksin oodanud haigekassa aega esimesel korral siis oleksin, võib olla hetkel alles teisel katsel, seega olen võitnud juba terve aasta. Loodan, et uuring näitab miks siis nad ei taha pesastuda. Kalli sulle, ja oled tugevam kui ma arvasin. Ma olin ikka peale esimest katset terve päev voodis teki all ja väga, väga kurb.Kalli sulle ja päikest!

katakiisu- tore , et need tsüstid kadunud on.Elu on ikka imelik. Usaldan ka meie arsti täielikult, olen temaga juba nii kaugele jõudud, ja olen kindel et millalgi saan tema juures oma esimesed triibud ja pisikese ime , keda nii- nii väga ootan. Kuid tõesti vajan natukene puhkust viimased 6kuud on elatud ainult ivf rütmis. Seega tegin otsuse ja ostsin täna endale soojamaa reisi,mis on juba 2nädala pärast. Oled juba mõelnud kuna uuesti?

Liskake- vabandust , et sind ära unustasin!!!
Tervitused sulle! Sul peaks ka juu sellest nädalavahetusest asjad põnevaks minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

inta2, pole hullu 🙂 Mul vist hakkavad päevad isegi varem. Enamus tunnuseid juba on.
katakiisu, see on küll tore uudis, et tsüstid on kadunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile:)Inta- nii tubli!
Optimist- pai, ära ole kaua kurb…
Ka mina olen sellest foorumist sõltuvuses;)
Minu olemine on praegu väga hea, kui veidi hellad rinnad välja jätta. Oma mõtetes olen suvel juba väga rase, mees küll õiendab, et on võimalus ka ebaõnnestuda aga ma ei tahaks selle võimalusega arvestada (ma tean, et ta ei taha, et ma haiget saan). Ja kui juhtubki nii, siis järelikult ei ole meie laps veel valmis sündima, ei ole veel tema aeg lihtsalt!
Igaljuhul elan ma kõigile südamest kaasa ja loodan, et ka Tikku ei jäta asja sinnapaika.
Kallid kõigile ootajatele ja teistele ka!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii palju paisid 🙂 armsad olete. aitäh.
Inta2, tore lugeda ikka seda lootusega tooni sinu tekstis. Mina endalegi kummaliselt võtan rahulikult seda ebaõnnestumist. Ju kogu selle tsükli keerulisus valmistas mind ikka väga tugevalt ette. Tagasilööke oli nii mitmeid. Tõsi see on, et kui teha haigekassa järjekorraga siis võivadki asjad väga pikalt venida. Ma arvan, et oleksin ikka tunduvalt löödum, kui peaksin järgmise katse tegema novembris nagu arst täna ajaks pakkus. Aprill peaks olema jälle tegude kuu ja see ei ole üldse nii kaugel. Ja nagu paikesejanku77 ütles, siis iga korraga võimalused paranevad. Loodan, et Sul leitakse see põhjus üles, miks su embrüod omale pesa teha ei taha. Teadlik olla ja sellega tegelda on ikka palju parem. Vabanda rumala küsimuse pärast aga kuidas need uuringud üldse välja näevad, või mida nad täpsemalt uurivad?
Sädeli, loodan, et Sinul juba parem. Sügelemine võib ikka päris hulluks ajada.
Katakiisu, 1:0 tsüstidele. palju õnne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

inta2, millal sa seda teed? kas üldnarkoosi all või mitte?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

paikesejanku77 suured tervitused sulle. Loodan, et pisike mehemürakas toob ikka ainult naeratuse suule ja päikest ellu. Oi kuidas me kõik tahaksime juba ka …. aga noh küll see nn järjekord meieni jõuab, millalgi:D

inta2 ma arvan, et uuele katsele alles juunis. Arst soovitas tungivalt puhata vähemalt mai lõpuni, sest kui alustaksime uue katsega varsti, saaksime stimuleerides jälle sama tulemuse, mis kahel viimasel korral ja seda pole kellelegi vaja. Aga ma ise ka tunnen, et vajan puhkust, et olla koos mehega ja lastega, ühesõnaga meie ka läheme soojale maale natuke enne koolivaheaega. Loodame, et päike mõjub nii sulle kui mulle hästi ja kosutab meid ülesse ja siis läheme teeme ära! Ühesõnaga oota mind ka:)

optimist30 aitäh sulle sellise sportliku skoori ja õnnitluste eest:D, tegelikult natuke parandan, seis on juba 2:0 minu kasuks, see on juba teine mat¨.
Aga küll sa ikka oled positiivne:)aitäh sulle:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arara- veel ei tea täpselt kuna, pean arstiga ühendust võtma enne märtsi päevi e. umbes 12,13 märts, lugesin selle kohta seal on kirjas , et tehakse kohe peale päevi kuna emaka limaskest on siis õhuke ja on paremini näha. Aga ma ei tea , eks näis mis arst ütleb märtsi keskel.

Katakiisu – loomulikult ootan sind ka! Koos on kergem seda kõik uuesti teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

inta2, mul peaks see ka vahetult peale päevi olema. ei tea, kuidas õnnestub, aga võib olla saan varsti teiega ühineda.
juunis vist veel ei saa. juulis vist ka mitte – ostsin täna ka reisi ja juulis lähengi reisile 🙂 mõtlesin, et olen selle ära teeninud. võib olla augustis siis, aga ma loodan, et selleks ajaks olete te siit kadunud =)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere taas!
Mul ikka määrib veel aga test positiivne ja homme veel veretestile ja siis selgub.Aga loota veel ei julge.Teistele aga soovin kannatlikust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoian Anu86 sulle pöidlaid, et veretest näitaks ilusat rasedust juba ning see määrimine midagi hullu ei tähenda. Anna ikka teada kuidas kulgeb

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anu86, no algus on paljulubav. Ei oska neid Sinu emotsioone isegi ette kujutada. Ole tugev. Loodan!
Katakiisu, no eriti äss mutt oled siis 🙂 Ja mis mul muud üle jääb, kui positiivne olla. Viimased nädalad olid pingelised ja nüüd saab mõnda aega tavalist elu elada ja uuesti valmistuda. Sellel ajal saan teistele kaasa elada. Ja puhkus on kindlasti kasuks! Saad patareid täis laadida ja uue hooga! Natuke kadetsen ka siinkohal, sest mul puhkus alles kaugel kaugel suvel…. peab vist mõne nädalavahetuse tripi leidma…:)

Suitsutoru. Mõtted lähevad täna Sinule. On uudiseid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suitsutoru….nii kahju:( aga puhka siis vahepeal ja proovi ikka uuesti, ära veel loobu. Mul mudugi hea kaagutada, ise alles esimesel katsel…
Anu86! Kuidas sinul? Päeva jooksul 78 korda siia juba vaadanud!
Katakiisu, Inta2, Arara ja Optimist30- puhake ruttu ära ja tulge ka ruttu tagasi, muidu me jääme siia puhta üksi ju:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

suitsutoru suur suur kalli sulle. Loodan et peagi kosud ning ikka üritad edasi. Seda on muidugi kerge ütelda, aga raske teha. Mul endalgi on sellised mõtted peas, et kui ei õnnestu, siis loobun, sest seda süstimist ja kõike muud küll enam läbi ei suuda teha.

Anu86 kuidas sinuga lood on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suitsutoru, no meie paaril, kes me Sinuga ühel päeval alustasime, läks see ring täiesti metsa. Ma lootsin, et statistika on meie poolel ja minu tulemuse järel vähemalt Sinul läks hästi. :((( Tahaks kohe mõne ropu sõna öelda. Kurb kuulda, et Sul rohud sellised kõrvalmõjud tekitasid. Külmaring pidavat palju lihtsam olema. Anna organismile ja emotsioonidele veidi aega taastuda. Ole tubli ja pea vastu. Loodan, et varsti saame ikka kaasa elada sinu külmaringile.
Tiina75, mina ei lähegi puhkusele 🙂 Uue ringini ei ole nii meeletult palju aega. Hoian end teemas 🙂 Külastan iga päev ikka lehekülge mitu korda ja ootan häid uudiseid. Järgmine nädal Sinu etteaste! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF- ikate veebruari 4.nädal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.