Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF- ikate veebruari 4.nädal

Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Teema: IVF- ikate veebruari 4.nädal

Postitas:
optimist30

RE: IVF- ikate veebruari 4.nädal

Suitsutoru, no meie paaril, kes me Sinuga ühel päeval alustasime, läks see ring täiesti metsa. Ma lootsin, et statistika on meie poolel ja minu tulemuse järel vähemalt Sinul läks hästi. :((( Tahaks kohe mõne ropu sõna öelda. Kurb kuulda, et Sul rohud sellised kõrvalmõjud tekitasid. Külmaring pidavat palju lihtsam olema. Anna organismile ja emotsioonidele veidi aega taastuda. Ole tubli ja pea vastu. Loodan, et varsti saame ikka kaasa elada sinu külmaringile.
Tiina75, mina ei lähegi puhkusele 🙂 Uue ringini ei ole nii meeletult palju aega. Hoian end teemas 🙂 Külastan iga päev ikka lehekülge mitu korda ja ootan häid uudiseid. Järgmine nädal Sinu etteaste! 🙂

Please wait...
Postitas:
arara

Tiina75, ma veel ei ole ametlikult siin, kuigi loen seda pidevalt 🙂 elan teile kõigile kaasa, eriti inta2-le ja kerdaliinale.
2. mail lähen lap+hüsteroskoopiat tegema ja siis võib olla liitun ametlikult.
mind pidi suvel iui või ivf ootama.

Please wait...
Postitas:
katakiisu

suitsutoru nii kurb kuulda, jah tõesti on siin nurgakeses halvad lood viimasel ajal. Aga need sümptomid, mis sa rääkisid, minul täpselt samasugused. Pidevad migreenid, kohati lausa 3 päeva tagant, kuum, külm. Kohati on lausa tunne nagu hakkaks kliimaksi ikka jõudma, aga ju siis igaühel annab erinevat mõju. Aga ära veel püssi põõsasse viska. Mõne tee on lihtsalt käänulisem, aga kunagi õnnestub ikka:)

arara, ma mäletan, et kui mina eelmine aasta juunis hüsteroskoopias käisin, siis käisid sina ka millalgi samal ajal. Miks sulle see uuesti tehakse?

Please wait...
Postitas:
arara

katakiisu, mäletan sind ka (andsid ju mulle nõu) ja hoian sinu tegevustel silma peal.

ma ei ole senini triipe näinud. enne hüsteroskoopiat olid mul kahed õrnad triibud ja arst arvas, et probleem ongi polüüpides, et ei lase korralikult pesastuda.
arst rääkis, et polüübid võivad tagasi kasvada ja tahtis nüüd võtta endomeetriumi proovi, aga ei saanud, sest emakakael pidi korralikult kinni olema. ja nüüd siis tehakse lap+hüst koos. lap-i pole varem tehtud.
arstile tundus uh-s, et endomeetrium on vist korras, aga päris kindel ta ei ole, sest uh tehti tsükli 8. päeval, ei olnud parim aeg polüüpide vaatlemiseks, siis tahtiski võtta proovi, aga ei saanud.
mulle on ennegi öeldud, et uh on täiesti korras ja et pole mingeid polüüpe, aga pärast selgus, et ikka ei ole kõik korras.
mul oli ju mitu polüüpi.
andis aega aasta lõpuni, et rasestuda, aga me ei saanud selle suure teoga hakkama.

Please wait...
Postitas:
inta2

Terekest!

Tüdrukud, mis toimub kas häid uudiseid ei olegi enam.Palun positvseid uudiseid.

Suitsutoru- pikk, pikk pai sulle.Ole kurb ja kuri maailma peale, aga loodan et leiad vartsi endas jõu üles ja teed seda uuesti.Mis meil muud üle jääb. Need tunded on lihtsalt liiga värsked ja siis tundubki et ma ei taha, ei suuda seda enam uuesti teha, süstid jne. Omast käest võin öelda, et esimesl korral olid kõrval mõjud ravimitest, siis vahel külmaring mis on täisringiga ikka väga lihtne, kõrvalmõjustid ei olnud. Ja kolmas oli veel kuidagi eriti kerge, kogu see süstimine jne. Keha oli nähtavasti nii harjunud hormoonidega juba. Palju jõudu sulle ja päikest! Päev, päevalt läheb kergemaks ja uus lootus tekkib suhteliselt ruttu.

Kerdaliina kuidas tunne on? Veel mõned päevad vastupidada.

Anu 86- kuidas veretesti tulemus oli?

Sädeli-kuidas sul tunne on, mis päeval sul täpselt test oli? Peaksid ka juu järgmine nädal testima.

Tiina75- kuna sul test on?

Tikku – kuna mu kodu arvuti katki, saan täna parandusest kätte, siis kirjutan sulle. Päikest sulle!

Liskake- Kas päevad algasid?

Mimm kuidas sul kuna punktsioon? Anna meile endast märku.

OK, nüüd natuken tööd ka teha vaja töö juures.

Päikest teile kõigile!

Arara- loodan, et sa ei peagi meie juurde tulema, loodan ikka imele enne seda.Loodan lap toob sulle vastused, endometrioosi ei ole võimalik uh näha, minu kogemus ütle seda. Lap annab kindlasti vastused. Ja siis ruttu- ruttu tegudele. Võib olla saame veel siin koos loota ja ootata. Ole tubli!

Efka Tervitused sulle!

Please wait...
Postitas:
arara

inta2, aitäh sulle. tead, see sündmuste jada on nii pikk olnud, et ma ei usu enam imedesse. selline tunne on, et see jama ei lõppegi kunagi. ikka ja alati peab olema see miski, mis ei lase rasedaks jääda.
hea seegi, et lühike järjekord on.
ma südamest loodan, et tsükkel venima ei hakka, sest siis võivad mul sellel ajal päevad tulla. kõik peaks ok olema, aga kui tuleb nüüd 2 tsüklit 34p, siis on kõik metsas jälle. viimased tsüklid on 29, 28, 32, 30, 32, 30 p pikad olnud.

Please wait...
Postitas:
kerdaliina

inta2 minul on juba täitsa inimese tunne tekkinud. Juhad pole enam valusad ja enesetunne supper. Selline tunne nagu polekski midagi olnud. Täna on kuumahood tekkinud, aga see võib olla ka ettekujutusest. Eks ma katsun võimalikult vähe mõelda.

Please wait...
Postitas:
Liskake

Inta2, mul pole veel päris päevi, ainult määrib 3 päeva. Vartsi hakkavad.

Please wait...
Postitas:
Sädeli

Inta2 – aitäh Sulle, nii armas, et meid mõnusasti meeles pead :).

Minul sarnaselt Kerdaliinale täna juba olemine väga hea – allergia on taandumas, kõhus juba hää tunne, samm taas reibas ja söögiisu võrratu :).
Nüüd siis jääb kuni 1. märtsini (veel nädalake) oodata ja siis vereanalüüsile. Üritan seniks mõtted mujale ajada ja head enesetunnet nautida :).

Kallistused kõikidele ja vastupidamist ootajatele!

Please wait...
Postitas:
TIKKU

Kallid Teile kõigile.Piilun Teie tegemisi ja olen Teiega.

Please wait...
Postitas:
Anu 86

Minul on ka halvad uudised, katse ebaõnnestus ja uuesti siis aprillis.Õnneks mul ju kodus 1,7aastane poeg esimesest katsest.
Aga teistele siis ilusaid ja rasvaseid triipe:)

Please wait...
Postitas:
Tiina75

Anu86-…..nii kahju:(
Inta, mina teen testi kõigepealt 29 hommik kodus (juhul kui enne päevad ei hakka) ja siis pean helistama arstile. Ilmselt ta siis ütleb, millal veretest?

Please wait...
Postitas:
mimmm

Mul on siiralt kurb meel te negatiivsete vastuste üle. Ma loodan, et see peatselt muutub!
Minul on siis selle nädala uh-des käidud. Punktsioon leiab aset teisipäeval ja siis vaatame edasi, et millal siirdamine on. Äkki reedel. Arst ütles, et tal on minuga seekord mingi teine plaan. Loodame, et see plaan töötab.
Seni on käsk võtta rahulikult. Nii et püüan seda siis teha. 🙂 Järgmisel nädalal läheb siis lahti. Ja siis see pikk ootamine…

Please wait...
Postitas:
inta2

Anu86- kõigepealt sulle üks suur-suur pai ja kalli!
Eks see määrimine oli selline kahtlane, kuid ma ikka lootsin et tulevad positvsed uudised.Kindlasti leiad oma pojast lohutust. Ma kogu aeg ütlen mehel, kui meil oleks üks siis oleks ikka väga palju teist moodi. Aga aprillis siis uus ring, loodame et siis kevad toob meile siia palju triipe! Ole tubli!

Mimm- Ma ka loodan , et peatselt see neg. uudiste sadu muutub positvseks. Hoian sulle siis teisipäevaseks punktsiooniks pöidlaid. Arstil on kerge soovitada võtta rahulikult, aga anna siis endast parim. Ja järgmine nädal siis algab see ootamine, kui reedel siirdamine siis veretest umbes 15, 16 märts loodan siis et märts on väga triibuline kuu.

tiina75- loodan , et päevad ei alga. Pöidlad peos sinu jaoks.

Päikest kõigile!

Please wait...
Postitas:
kerdaliina

Tahtsin küsida, et mis te nende süstaldega tegite? Unustasin arstilt ja apteegist küsida, et kuhu neid tohib visata. Nii ma neid siiani hoian veel kodus, sest tava prügikasti ei tohi ju visata.

Please wait...
Postitas:
proviisor25

Vii apteeki tagasi!

Please wait...
Postitas:
optimist30

Anu86, ole tugev. Väga kahju on. Aga aprillis siis proovime uuesti ja see on juba päris varsti ju..
Mimmm, järgmine nädal põnev siis. Pöidlad peos.
Samuti loodan meie järgmise nädala testijate peale. PALUN postitiivseid uudiseid. Jube nukraks kisub juba.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina käisin täna IUI-l. Jube märg ja limane tunne oli pärast protseduuri ja kujutasin juba ette, kuidas kogu see sperma ilmselt rõõmsalt välja voolab, aga välismaa foorumid kirjutavad, et selline lögane tunne on OK. Igaks juhuks vedelesin ikkagi kodus tunnikese padjakuhil pepu all ka.
See asi ka, et arst ei kirjutanud mingit Duphastoni ega muud, mida ma loen, et teised samas olukorras võtavad. Küsisin ka, ta ütles, et praegu ei tundu vaja olevat. Millal ma tean siis, kas siiski on vaja? On kellelgi veel olnud nii, et täitsa ilma ravimiteta? Elu esimene IUI ja esimene rasedus oleks ka, kui õnnestub.
Kuidas teil IUI-ga kogemused?
(Kui rasedaks jään, teen avaliku kasutajanime, seni olen Kägu)

Please wait...
Postitas:
sulla

Nii vaikseks jäänud siin jutunurgas. Mis toimub? Ja häid uudiseid ei ole ka vist tükk aega kuulda olnud kahjuks.Ise iga päev siin lugemas ei käi, sest peale viimast IVF ebaõnnestumis jaanuaris oli olek kuidagi eriti nukker.Pidin algul 17.02 minema hüsteroskoopiale, aga kas stressist või ei teagi täpselt millest venis tsükkel seekord 42 päevaseks. Mul munajuhad puuduvad ning ise rasestuda pole kuidagi võimalik, aga vaatamata sellele tundsin end ikka juba päris peast rasedana, täitsa naljakas kohe nüüd tagantjärgi selle peale mõelda.Tegin testi ka 40.-ndal päeval igaks juhuks, millelt ma loomulikult teist triipu ei näinud.Varem peale IVF katseid pole mul kunagi sellist tsüklihäiret esinenud. Tänaseks sain uue aja ning nüüd hüsteroskoopia tehtud. Arst uuringu käigus midagi ei leidnud, mis IVF de õnnestumist takistada võiks. Kahe nädala pärast saan histoloogilise uuringu vastuse ja eks arstilt kuuleb, et kuidas edasi ja millal täpsemalt uuele katsele saab. Edu kõigile hetkel toimetajatele ja tõsiselt kohe ootaks ainult häid uudiseid edaspidi!

Please wait...
Postitas:
Liskake

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina käisin täna IUI-l. Jube märg ja limane tunne oli pärast protseduuri ja kujutasin juba ette, kuidas kogu see sperma ilmselt rõõmsalt välja voolab, aga välismaa foorumid kirjutavad, et selline lögane tunne on OK. Igaks juhuks vedelesin ikkagi kodus tunnikese padjakuhil pepu all ka.
See asi ka, et arst ei kirjutanud mingit Duphastoni ega muud, mida ma loen, et teised samas olukorras võtavad. Küsisin ka, ta ütles, et praegu ei tundu vaja olevat. Millal ma tean siis, kas siiski on vaja? On kellelgi veel olnud nii, et täitsa ilma ravimiteta? Elu esimene IUI ja esimene rasedus oleks ka, kui õnnestub.
Kuidas teil IUI-ga kogemused?
(Kui rasedaks jään, teen avaliku kasutajanime, seni olen Kägu)[/tsitaat]
Minul tehti ilma ravimiteta. testisin OV.Mul polnud küll mingit märga tunnet pärast. Sperma siiratakse ju emakaõõnde. Kahjuks ebaõnnestus.

Please wait...
Postitas:
kerdaliina

Minu katse ebaõnnestus nagu arvasingi

Please wait...
Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF- ikate veebruari 4.nädal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.