Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF ja antidepressandid

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: IVF ja antidepressandid

Postitas:

Tere

Mul on mure. Mulle tahaks arst kirjutada antidepressante aga IVF järjekorras olen ja ei julge antidepressante võtta enne kui pole selgust majas.
Kas kellelgi on kogemust, et kuidas need tabletid IVF-ga kokku sobivad (kas tulevad mingid riskid juurde või arstid ei taha enam IVF teha, kui depressandid peal jne…) ja kas see mõjutab ka kõhubeebit ja ka imetamisel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Mul on mure. Mulle tahaks arst kirjutada antidepressante aga IVF järjekorras olen ja ei julge antidepressante võtta enne kui pole selgust majas.

Kas kellelgi on kogemust, et kuidas need tabletid IVF-ga kokku sobivad (kas tulevad mingid riskid juurde või arstid ei taha enam IVF teha, kui depressandid peal jne…) ja kas see mõjutab ka kõhubeebit ja ka imetamisel?

Minul olid antidepressandid kui tegin IVF, terve raseduse aja võtsin ja nüüd imetamise ajal ka võtan. Mina võtan sertraline, kuna rasedatega katseid ei tehta, siis keegi muidugi garanteerida ei saa, et see on täiesti ohutu, samas pole ühtegi seost nt sertraline ja vääraerengu v katkemise vahel leitud. Räägi arstiga, küll ta teab milluseid AD võib raseduse ajal kasutada. Edu Sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule arstid ütlesid, et võib põhjustada kasvupeetust. Kui vähegi võimalik, tasuks ära jätta. Imetamise ajal oli selle kasutamine lubatud. Rohi oli Zoloft.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF ja antidepressandid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.