Esileht Lapse ootamine IVF ja hüperi oht – nüüd rasedana olen vaevas

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: IVF ja hüperi oht – nüüd rasedana olen vaevas

Postitas:

Kas siin on keegi selline, kel on olnud hüperi oht, aga ikkagi on siirdamine tehtud ja kõik hästi läinud, positiivne tulemus ning siis tänu hiigelsuurtele munasarjadele on seedimine täitsa hullus seisus. Soolikad vist ei mahu hästi ära ja nr 2 käib valude saatel. Öösel ärkan häda peale ja siis on hull tegu soole tühjendamisega. Täna öösel oli nii valus et väänlesin põrandal ja üritasin võimelda et lahti saada.

Kuidas vaevusi leevendada? Unustasin esmaspäeval arstilt küsida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 13:34; 15.02 06:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud mõlemal katsel hüper/hüperioht ja sellega seoses seedimine täitsa sassis.
Minul leevendas olukorda espumisan, kuivatatud ploomid ja liikumine. Kasvõi toas edasi-tagasi tammumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastamast 🙂

Arst kirjutas mulle Nospad, eks näis siis, kas aitab. On paremaks küll läinud õnneks viimastel päevadel.

Kaua see sul kestis, kui tohib küsida? Kui kaua läks, et munasarjad normaalsesse suurusesse tagasi läksid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 13:34; 15.02 06:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen terve raseduse kõhukinnisuse käes vaevelnud. Söön rauapreparaate ja need teevad seedimisega 1:0. Ämmakas soovitas süüa 3 kiivit päevas, mis pidi seedimist ergutama. Ja kõlab uskumatult, kuid see tõesti toimib. Olen lugenud, et ekstra hästi toimib koorimata kiivi, kuid seda pole mul olnud vajadust proovidagi ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul veel veretestini kuus päeva, kuid täna öösel oli kummaline olykord. Tahtsin veidi rohkem vasakul küljel magada nii veidi kôhu peale toetudes ja meeletu valu lôi sisse, nii et karju appi. Kas see viitab ka hüperile?Täitsa mures kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Lapse ootamine IVF ja hüperi oht – nüüd rasedana olen vaevas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.