Esileht Lapse ootamine IVF ja kaalutõus

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: IVF ja kaalutõus

Postitas:

Tere
Alates 17.05 võtan estropheme 3 * päevas ja Crinone, 1.06 oli siirdamine. 2.06 tegin ka ühe progesterooni süsti. Mure selles, et kaal tõuseb mühinal – kahe nädalaga pea kaks kilo. Kolmandat päeva loen kaloreid, aga kaal ikka tõuseb. Ca 100 g päevas tuleb juurde. Kas see on n-ö paratamatu / asjaga kaasaskäiv nähtus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen viimaste aastatega võtnud Serophenet, Letrosooli, Duphastoni, Ovitrelle süstid… ja kaal ainult tõusis. Käin trennis, kõndimas, jälgin söömist ja kaal ikka tõusis. Hetkel olen neljandat kuud rase ja umbes 4-5 kg olen alla võtnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelesin samuti aktiivselt IVF-iga terve aasta, võtsin ka palju erinevaid rohtusid (Duphaston, estrofem, gepretix jne) ning kaal muudkui tõusis, ükskõik mismoodi ma oma toitumist ka ei jälginud.
Lõpuks oli juures 8-9kg. Kui lõpetasin rohtude võtmise, hakkasin väga palju ennast liigutama, jalutamas käima ja sain oma normaalkaalu tagasi.

Lõpuks kui IVF-i pooleli jätsime ja normaalkaalu tagasi sain, õnnestus Letrozoliga 5-dal kuul ise rasedaks jääda ja hetkel saab kohe 8 nädalat täis. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin 3 IVF katset 2 aasta jooksul ja võtsin juurde 15 kg. Viimane katse õnnestus ja sealt edasi hakkasid juba beebikilod tulema. Polnud mul mingisugust iiveldusperioodi ka alguses, et selle arvelt oleks saanud kaalu vähemaks. Nüüdseks nädalaid täpselt 35 ja kokku juures juba tubli 25 kilo ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine IVF ja kaalutõus