Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ivf ja munaraku kvaliteet

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Ivf ja munaraku kvaliteet

Postitas:

Mis näitab munaraku kvaliteeti? Kas ainult see kui viljastumine ei teki/ tekib ja edasi areneb? Mitte viljastumist võib mõjutada ju ka sperma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul seljataga 3 IVF-i ja kõigil kolmel korral katse ebaõnnestus. Mul on polütsüstilised munasarjad. Kui ma ükskord arstilt uurisin, et miks kõik 3 katset võisid ebaõnnestuda siis arsti seletus oli, et tänu pco-le on munaraku kvaliteet kehv. Meil viljastusid üsna paljud, aga pesastumisega oli probleem ja ka munaraku edasise arenguga. Meil umbes 6daks päevaks enamus hukkusid, kuna ei olnud piisavalt arenemisvõimelised pesastumiseks ja nö kasvama hakkamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on ka peetud põhjuseks munaraku kvaliteeti. meest on kontrollitud, arst seal põhjust ei näe ja ka minul ei ole muud selget põhjust. teinud oleme seni kolm ringi, saanud oleme vahemikus 8-14 munarakku, viljastuvad vähem kui pooled ja külma ei ole midagi läinud. esimesel kahel ringil oli täielik nulliring, viimasel ringil tekkis rasedus, mis katkes 10. nädala lõpus. seda, et rasedus üldse tekib pidas arst lootustandvaks ja seni doonorrakke veek ei soovita.

ma olen ka 37-aastane. see on ka lihtsalt bioloogia, et selles vanuses on munarakud kehvema kvaliteediga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitavat infi ja huvitav video ka kuidas oma munaraku kvaliteeti tõsta. https://www.centerforhumanreprod.com/dor/improve-egg-quality/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ivf ja munaraku kvaliteet