Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Ivf ja trenn?

Postitas:

Millisel ajal ei tohiks kindlasti trenniga üle pingutada kui alustame ivf-ga(pikk skeem)? Kogu süstimise aja enne punktsooni tohib normaalselt trenniga jâtkata(üsna raske trenn)?
Peale punktsiooni ja peale siirdamist peaks puhkama, eksole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millisel ajal ei tohiks kindlasti trenniga üle pingutada kui alustame ivf-ga(pikk skeem)? Kogu süstimise aja enne punktsooni tohib normaalselt trenniga jâtkata(üsna raske trenn)?

Peale punktsiooni ja peale siirdamist peaks puhkama, eksole?

Ma punktsiooni kohta ei mäleta, aga peale siirdamist keelas minu arst füüsilise pingutuse ja raskete asjade tõstmise. Aga olen lugenud, et need soovitused sõltuvad arstist, mõni pidavat lubama sportimist. Ma ise kuulasin oma arsti ja olin ettevaatlik ja raskeid poekotte keeldusin ka tassimast 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul lühikese skeemiga oli nii, et stimulatsiooni esimesel nädalal tegin normaalselt sporti (jõudu küll väga mitte), teisel oli juba endal raske ja arst ka ei soovitanud (munasarjad võivat sõlme minna, ei tundunud tore perspektiiv). Peale punktsiooni oli mul hüperi oht, siis ei saanud kaks nädalat ja peale siirdamist võtsin paar päeva rahulikumalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )