Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF jaanuar-veebruar

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 385 )

Teema: IVF jaanuar-veebruar

Postitas:
Kägu

Tere, kallid IVF-kad

Uus aasta on saabunud, olgu see meile viljakas ja õnnerikas aasta :). Kes alustab IVF-ga, kes poole peal ja kes juba rasestunud tänu IVF-le – kõik on oodatud mõtteid jagama.

Head õnnestumist sel teekonnal 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tere

Alustan siis kohe endast. Täna on CD28, FLO järgi pidid päevad hakkama eile. Ootan siirdamist, mis jäi ära detsembris pühade tõttu ja novembris peale punktsiooni hüperi ohu tõttu.

Kuna keha käitub ebatavaliselt, siis tegin täna kaks testi – OV testi ja rasedustesti. Mõlemad sellepärast, et mul hakkas nüüd üle kolme nädala selline minule omane rohke ja tugevalt lõhnav voolus, mis on tavaliselt OV aegu olnud. Rasedustesti tegin sellepärast, et eile pidid päevad hakkama, aga nendest pole kippu ega kõppu. Mõlemad testid sain negatiivsed. Huvitav, millal need päevad siis hakkavad – tahaks ju siirdamisele minna. Ootame-vaatame keha uusi märke.

Liblikas (35)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere,

Kirjutasin esimese tutvustuse eelmise kuu löpus.

23 ndal DEC oli siis siirdamine,
31 tegin esimese rasedustesti, mis tuli positiivne, kuigi joon oli heledam, oli see selgelt olemas 3 minuti jooksul.

Homme peaksid arvutuste järgi päevad hakkama ja ausalt öelda on täna ka varahommikust saati ka ikka korralikult mulle omased päevade algust tähistavad tunnused nagu tugev alaköhu ja – selja valud, tujukus, väsimus, nörkus. Piinlesin terve päeva aga öhtul ikka öhe IBU. Vötsin. Ainult siiani poole päevi aga aega ju homseni on. Vb seekord lihtsalt teisiti aga ei tahaks ju et algaks. Igastahes südamerahus tegin öhtul seekord veel ühe rasedustesti, olles kindel et tuleb negatiivne aga hoopis veeltugevam joon. Vöta näpus, kas on siis vöi ei ole.

On veel kellegil kogemust, et päevade paiku justkui algavad päevad ja ikkagi ei hakka. Et keha nagu segaduses vms. Esimene IVF mul.

Esmasp veretest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kopeerin ka siia eelmise teema lõpust 🙂

Mina läksin tänasest II täisringile. Eelmine kord oli mingi jama, üle 20 folliikli, kuid ainult 3 munarakku saadi, millest lõpuks jäi sõelale vaid 1 ja see sai siis suures hirmus, et äkki külmutamist üle ei ela, kohe siirdatud ka. Arst oli ka üllatunud, kuna AMH oli mul väga kõrge… kellegil veel sarnast juhtunud? Seekord siis teistsugune skeem, kohe alguses paralleelselt gonal f ja luveris, lisaks toetavalt pcos kahtluse tõttu ka metformiin ja dexamethason, kilpnäärme tõttu ka L-thyroxin. Varasemalt pidin madalate östrogeeni näitude tõttu pidevalt võtma ka estrofemi, nüüd unustasin küsida, kas ka sellega pean praegu jätkama (kellegi on samad ravimid äkki paralleelselt läinud?) :/ plaanis homme helistada ja üle uurida. Kahe suu poolega söön 3x päevas tablette ja süstin, tundub, nagu jube haige inimene oleks (kuigi tegelikult ongi ju asi minus! 🙁 ) eks hakkan vaikselt rakukesi küpsetama, loodan toredat tulemust üsna pea näha:)
Ilusat aasta algust ja soovide täitumist veel selle imelise aastanumbri sees!
L28

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Et meil kõigil õnnestuks! 🙏

Jätan ka endast jälje maha. 🙂 Plaan on veebruaris külmaring teha ja ilmselt lasen siirdada ühe, kuigi natukene tahaks kahte.
Plaanin jaanuar-veebruar tubli olla ja rohkem liikuda, paremini toituda (magusat peaks ka vähem sööma hakkama), kaotada 5kg kaalust.

Kuidas teil kohviga lood on? Muidu ma jõin 2-3 tassi tavalise kohvimasina kohvi, nüüd joon 2-3 tassi lattet/cappuccinot. Mõtlen, et äkki peaks 1-2 tassiga piirduma, kuigi kofeiini sisaldus on neis jookides ikka kõvasti väiksem kui selles kohvis, mida ma muidu jõin.

H.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 40 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Et meil kõigil õnnestuks! 🙏

Jätan ka endast jälje maha. 🙂 Plaan on veebruaris külmaring teha ja ilmselt lasen siirdada ühe, kuigi natukene tahaks kahte.

Plaanin jaanuar-veebruar tubli olla ja rohkem liikuda, paremini toituda (magusat peaks ka vähem sööma hakkama), kaotada 5kg kaalust.

Kuidas teil kohviga lood on? Muidu ma jõin 2-3 tassi tavalise kohvimasina kohvi, nüüd joon 2-3 tassi lattet/cappuccinot. Mõtlen, et äkki peaks 1-2 tassiga piirduma, kuigi kofeiini sisaldus on neis jookides ikka kõvasti väiksem kui selles kohvis, mida ma muidu jõin.

H.

Mina joon praegu 3 tassi kohvi päevas (pool kruusi+piim) keskmise kangusega. Aga kui oli stimulatsioon ja punktsioon (alates kõhtu süstimisest kuni järgmiste päevadeni), siis ei joonud üldse kohvi. Ei soovinudki, hakkas vastu, sest kohv tõmbab mul seedimise väga käima ja koosmõjus süstidega tundus see kõik liig.

Nüüd olen siirdamise ootel ja tark oleks uuesti vähendada kohvijoomist, aga veel ei suuda. Ilmselt, kui on siirdatud, siis ma jälle ei taha. Enesepiiramisega ei tohi ka liiale minna, sest see võib omakorda stressi tekitada.

Liblikas

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul tehtud Diphereline 30.12 ja nädalapärast arstiaeg. Viimane OV oli ka võimas ja kuna sperma oluliselt paranenud siis pabistan, et äkki tekkis rasedus… Ei ole arusaanud mis siis juhtub- katkeb tänu Dipherelinele?!
Sügisene IVF ei õnnestunud, siirdati moorula, neljandal päeval. Ravimitest oli Pergoveris. Näis mis seekord teisiti tehakse.
Mõtlen miks osadele antakse Luverist lihtsalt juurde aga Pergoveris on juba segu Luverisega. Muidu nosin Q10, D-vitamiin, Omega, folaat. Kohvi ei joo juba sügisest. Kahjuks ei ütle arst mingisuguseid soovitusi kuidas ise saaks ennast IVF valmistuda. Arusaadav, et munarakkude tsükkel on kolm kuud ja täna enam midagi teha ei saa kuid paljud ju katsetavad aastajagu. Selle ajajooksul saaks korralikult organismi toetada kui vaid teaks mida teha.
Häid uudiseid uuel aastal kõigile!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 47 korda. Täpsemalt
Postitas:
K22

Minul tehtud Diphereline 30.12 ja nädalapärast arstiaeg. Viimane OV oli ka võimas ja kuna sperma oluliselt paranenud siis pabistan, et äkki tekkis rasedus… Ei ole arusaanud mis siis juhtub- katkeb tänu Dipherelinele?!

Sügisene IVF ei õnnestunud, siirdati moorula, neljandal päeval. Ravimitest oli Pergoveris. Näis mis seekord teisiti tehakse.

Mõtlen miks osadele antakse Luverist lihtsalt juurde aga Pergoveris on juba segu Luverisega. Muidu nosin Q10, D-vitamiin, Omega, folaat. Kohvi ei joo juba sügisest. Kahjuks ei ütle arst mingisuguseid soovitusi kuidas ise saaks ennast IVF valmistuda. Arusaadav, et munarakkude tsükkel on kolm kuud ja täna enam midagi teha ei saa kuid paljud ju katsetavad aastajagu. Selle ajajooksul saaks korralikult organismi toetada kui vaid teaks mida teha.

Diphereline ei sega juba tekkinud rasedust. Nii vähemalt ütles arst. Järeldasin, et mõjutab siis uute munarakkude valmimist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere,

31 tegin esimese rasedustesti, mis tuli positiivne, kuigi joon oli heledam, oli see selgelt olemas 3 minuti jooksul.

Homme peaksid arvutuste järgi päevad hakkama ja ausalt öelda on täna ka varahommikust saati ka ikka korralikult mulle omased päevade algust tähistavad tunnused nagu tugev alaköhu ja – selja valud, tujukus, väsimus, nörkus. Piinlesin terve päeva aga öhtul ikka öhe IBU. Vötsin. Ainult siiani poole päevi aga aega ju homseni on. Vb seekord lihtsalt teisiti aga ei tahaks ju et algaks. Igastahes südamerahus tegin öhtul seekord veel ühe rasedustesti, olles kindel et tuleb negatiivne aga hoopis veeltugevam joon. Vöta näpus, kas on siis vöi ei ole.

On veel kellegil kogemust, et päevade paiku justkui algavad päevad ja ikkagi ei hakka. Et keha nagu segaduses vms. Esimene IVF mul.

Esmasp veretest.

18.12 oli minul siirdamine.
26.12 sain testile triibud.
27.12 oli päevade esimene päev, ka kõht valutas, pakitses ja kiskus hirmsasti. Kisub siiani.
Eile oli vt, tulemus oli 2284. Arst ütles, et väga hea ja kõhuvalud on sellest, et emakas venib ja beebi teeb head pesa omale. Kui valu liiga tugev, soovitas võtta no spad või paracetamoli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Diphereline downloadib enda hormoonid, et neid ravimitega saaks teadlikult stimuleerida.
Huvitav kuidas toimetab organism tekkinud rasedusega…
Uusi munarakke ei mõjuta kuidagi Diphereline.

quote quote=3322830]

Diphereline ei sega juba tekkinud rasedust. Nii vähemalt ütles arst. Järeldasin, et mõjutab siis uute munarakkude valmimist.[/quote]

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esmasp veretest.

Mina küll rasestusin loomulikul teel suve lõpus, kuid olin 100% kindel, et päevad algavad. Mul on alati olnud väga valulikud päevad ja nii ka sel korral kui oli hoopis rasedus. Sõin valuvaigisteid üsna palju kuna valud juba olid üsna tugevad(pidin alati varakult jaole saama, et kui päriselt pihta hakkab siis mitte valudesse “surra”). Valu oli aga mida ei olnud – ei olnud päevi. Kui juba kolmas päev üle läks(päevast millal pidid algama) ja valu ka lahjemaks läks, siis tegin testi, mis oli minu üllatuseks selgelt positiivne 🙂 Edu Sulle!

Please wait...
Postitas:
klaarika24

Jätan ka endast jälje. Mind ootab ees minu esimene IVF. Olen 2 poisi ema(32a), poisid kohe 7a ja 8a. Nüüd oleme pikemat aega üritanud veel üht pesamuna saada, kuid ei… Selgus, et minu AMH on ainult 0.26, ka mehe näidud ei olnud kõige paremad. Kuna tsükkel oli viimasel ajal ebaregulaarne, määrati pillid alates novembrist, lisaks igasugused vitamiinid mul ja mehel. Jaanuari lõpus (u 22 jaan) hakkan süstima, bemfola+luveris. Kuna süstid said välja ostetud ja arst otsustas raviplaani muuta, ehk siis süstid kangemaks, pean mõlemaid süste juurde ostma, ehk 4 süsti tuleb teha korraga. Olen alati süste kartnud, suht hirmutav, aga tehtud peavad nad saama. Kuna AMH nii madal, siis arst ütles, et saame ilmselt umbes 1-3 munarakku, seega õnnestumise protsent on väga väike, kuid me väga loodame.
Olen Teie kõigi lugusid siin juba pikemat aega lugenud ja kaasa elanud ja südamest loodan, et tuleb palju õnnestumisi! 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küll õnnestub!
Siin oli just keegi mõnda aega tagasi, saadi vaid kolm rakku, kaks viljastus ja siirdatigi need kaks. Kasvasid ilusateks blastodeks.
Milliseid vitamiine Teile määrati?
Pole hullu, süstimisega harjub kiiresti.

Jätan ka endast jälje. Mind ootab ees minu esimene IVF. Olen 2 poisi ema(32a), poisid kohe 7a ja 8a. Nüüd oleme pikemat aega üritanud veel üht pesamuna saada, kuid ei… Selgus, et minu AMH on ainult 0.26, ka mehe näidud ei olnud kõige paremad. Kuna tsükkel oli viimasel ajal ebaregulaarne, määrati pillid alates novembrist, lisaks igasugused vitamiinid mul ja mehel. Jaanuari lõpus (u 22 jaan) hakkan süstima, bemfola+luveris. Kuna süstid said välja ostetud ja arst otsustas raviplaani muuta, ehk siis süstid kangemaks, pean mõlemaid süste juurde ostma, ehk 4 süsti tuleb teha korraga. Olen alati süste kartnud, suht hirmutav, aga tehtud peavad nad saama. Kuna AMH nii madal, siis arst ütles, et saame ilmselt umbes 1-3 munarakku, seega õnnestumise protsent on väga väike, kuid me väga loodame.

Olen Teie kõigi lugusid siin juba pikemat aega lugenud ja kaasa elanud ja südamest loodan, et tuleb palju õnnestumisi! 🙂

Please wait...
Postitas:
klaarika24

Eelmisele Käole: vitamiinidest Elevit, Inovo, D vit, mehel Sermatrop. 8ndast lisaks Prednisolon.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küsisin ka enda arstilt, et kas võtta Inovo toidulisandit, ütles see on PCOS näidustusega.
Võtsin ikkagi Inofolicut 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere,

Kas on kedagi, kellel on juba olemas ivfi teel laps ning nüüd plaanib kasutada embrüoid, mis külma jäid? Kuidas on selle järjekorras ootamisega ja kuidas on skeemid, kui neid üldse on? Kas panite lihtsalt mingi aja arstile kirja ja kohe hakkas asi pihta?

R.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere,

Kas on kedagi, kellel on juba olemas ivfi teel laps ning nüüd plaanib kasutada embrüoid, mis külma jäid? Kuidas on selle järjekorras ootamisega ja kuidas on skeemid, kui neid üldse on? Kas panite lihtsalt mingi aja arstile kirja ja kohe hakkas asi pihta?

R.

Helista oma IVF arstile kui päevad algavad, et soovid külmaringile tulla. Üldiselt peaks saama kohe samasse tsüklisse, sellist raviskeemi ei pea läbi tegema nagu täisringiga. Enamasti kirjutatakse ainult proget.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

R., mina vatan su kirjeldusele. Mul arst ITKs ja kirjutas, et kui päevad tulevad siis võtaks temaga ühendust ja paneb UH aja. Vastavalt siis UHle määratakse siirdamise kuupäev. 🙂
Järjekorda külmaringil pole ja tehakse jooksvalt.

H.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 40 korda. Täpsemalt
Postitas:
Lõvipreili

Minu esimene IVF ebaõnnestus. VT järgi sain täna teada. Väga kurb on olla. Peas on nii palju küsimusi ja hinges emotsioone. Niisama edasi minna ei taha. Soov ikka teada saada, milles võiks olla viga ja kas uuel katsel saaks või peaks midagi teisiti tegema.
Jõudu, vastupidavust ja meelekindlust kõigile saatusekaaslastele!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ole tugev ja ära heida meelt! Meil ebaõnnestus esimene IVF ,lühike protokol, lootused olid kõrged kuid isegi siirdamiseni me ei jõudnud. Tagantjärele mõtlen, et see oligi katsetus ehk arst vaatab umbes mis sobida võiks, et ebaõnnestumise korral juba teise ringiga kindlam olla.
Teine ring olid lootused jälle kõrgel, pikk skeem, siirdati kaks ja rasedust ei tekkinud. Külma ei saanud midagi.
Nutsin ööd ja päevad nii umbes nädalajagu. Kolmas ring kohe algamas ja lootused on jälle kõrgel 🙂 Inimene on müstiline olend 🙂 Nopin ainult positiivset nagu embrüoloogi sõnad- vahel keha võtab järgmiste kordadega ravimeid paremini vastu jne.
Minul oli esimene ring Bemfola, teine Pergoveris milles on Luveris sees juba. Luveris pidavat kvaliteedile kaasaaitama. Näis mis kolmas kord. Ise olen mõelnud, et kui kolmas kord ebaõnnestub siis vahetan kliinikut. Kui siis ka ebaõnnestub siis doonormunarakk. Vanust juba mõned aastad üle 40

quote=3325539]Minu esimene IVF ebaõnnestus. VT järgi sain täna teada. Väga kurb on olla. Peas on nii palju küsimusi ja hinges emotsioone. Niisama edasi minna ei taha. Soov ikka teada saada, milles võiks olla viga ja kas uuel katsel saaks või peaks midagi teisiti tegema.

Jõudu, vastupidavust ja meelekindlust kõigile saatusekaaslastele![/quote]

Please wait...
Postitas:
Lõvipreili

Ole tugev ja ära heida meelt! Meil ebaõnnestus esimene IVF ,lühike protokol, lootused olid kõrged kuid isegi siirdamiseni me ei jõudnud. Tagantjärele mõtlen, et see oligi katsetus ehk arst vaatab umbes mis sobida võiks, et ebaõnnestumise korral juba teise ringiga kindlam olla.

Teine ring olid lootused jälle kõrgel, pikk skeem, siirdati kaks ja rasedust ei tekkinud. Külma ei saanud midagi.

Nutsin ööd ja päevad nii umbes nädalajagu. Kolmas ring kohe algamas ja lootused on jälle kõrgel 🙂 Inimene on müstiline olend 🙂 Nopin ainult positiivset nagu embrüoloogi sõnad- vahel keha võtab järgmiste kordadega ravimeid paremini vastu jne.

Minul oli esimene ring Bemfola, teine Pergoveris milles on Luveris sees juba. Luveris pidavat kvaliteedile kaasaaitama. Näis mis kolmas kord. Ise olen mõelnud, et kui kolmas kord ebaõnnestub siis vahetan kliinikut. Kui siis ka ebaõnnestub siis doonormunarakk. Vanust juba mõned aastad üle 40

quote=3325539]Minu esimene IVF ebaõnnestus. VT järgi sain täna teada. Väga kurb on olla. Peas on nii palju küsimusi ja hinges emotsioone. Niisama edasi minna ei taha. Soov ikka teada saada, milles võiks olla viga ja kas uuel katsel saaks või peaks midagi teisiti tegema.

Jõudu, vastupidavust ja meelekindlust kõigile saatusekaaslastele!

[/quote]

Aitäh! Mul sama kogemus, mis Sul teisel ringil. Eks tuleb murdunud südame killud kokku korjata ja pea püsti edasi minna. Sõnad on lihtsad,teod paraku palju keerulisemad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna keha käitub ebatavaliselt, siis tegin täna kaks testi – OV testi ja rasedustesti. Mõlemad sellepärast, et mul hakkas nüüd üle kolme nädala selline minule omane rohke ja tugevalt lõhnav voolus, mis on tavaliselt OV aegu olnud.

Liblikas (35)[/quote]

Küsiksin, et kas Sul on ka OV aegse tugevalõhnalise vooluse osas vastuseid?
Mul oli esmakordselt OV ajal selline tugevalõhnaline ja suurenenud voolus – kreemijogurt mitte munavalge. Tundus võõras ja ei tea, mis see tähendada võiks?

Kõigile õnnerikast alanud aastat!

Mann

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
LadyK

Tere,

Esmasp veretest.

Tere,

Esmasp veretest oli positiivne, juhuu 😇.

Kahe nädala pärast siis UH. Enda rahustuseks lähen nädala pärast veel ühte veretesti tegema, et näha kas kasvab ilusti.

Siiani ei jöua kohale. Päevad mööduvad ikka vâga aeglaselt.. Enne ei julge liiga röömustada, kuni UHs südametukset näha. Eks siis peab veel ootama möned nädalad aga olen kindel et köik läheb hästi!

Edu ka teistele!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere IVF-kad

Minul on ebaõnnestunud IVF seljataga 2019 augustis ning toimetasin Tartus Elites.
Nüüd jaanuaris hakkab teekond ITK-s dr Rassi juures.
Täna helistasin kuna CD1 ja sain aja 28 jaanuar. Öeldi, et tule kohale ja saad süstid kätte. Küsisin, et kas mingeid analüüse vms ei tehta – öeldi, et ei ole vaja.

Kellel veel kogemusi Dr Rassiga ?
Olen üllatunud, et ei tehta analüüse vms kuna septembris konsultatsioonis arst nägi haigusloost, et esimene katse ebaõnnestus ja nii minul kui abikaasal näitajad halvad.

Kas poleks loogiline, et eelnevalt tuvastatakse võimalikud probleemid (põletikud vms) ja alles siis hakkab protseduur pihta?

Kõigile jõudu ja jaksu!

Alexandra (27)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere,
Mäletan Sind ja elasin Sulle kaasa eelmine kord!
Küllap järgmine kord õnnestub! Miks sa Sõritsa juurde ei tahtnud jääda teisele katsele?

Arstiaeg on pandud Sulle CD22 ehk siis ilmselt pikk skeem, Diphereline mis laadib enda hormoonid maha, seda kontrollitakse kindlasti vereprooviga ning tõenäoliselt määrab arst siis ka muid analüüse kui vaja. Alles peale jrg päevasid hakkad stimuleerima, süstima.
Küsi kindlasti kõik Rassilt üle mis muret teeb. Palju infot on kindlasti tal juba olemas eelmisest korrast.
Kas Rass soovitas vitamiine Sulle ja mehele ?

quote=3326307]Tere IVF-kad

Minul on ebaõnnestunud IVF seljataga 2019 augustis ning toimetasin Tartus Elites.

Nüüd jaanuaris hakkab teekond ITK-s dr Rassi juures.

Täna helistasin kuna CD1 ja sain aja 28 jaanuar. Öeldi, et tule kohale ja saad süstid kätte. Küsisin, et kas mingeid analüüse vms ei tehta – öeldi, et ei ole vaja.

Kellel veel kogemusi Dr Rassiga ?

Olen üllatunud, et ei tehta analüüse vms kuna septembris konsultatsioonis arst nägi haigusloost, et esimene katse ebaõnnestus ja nii minul kui abikaasal näitajad halvad.

Kas poleks loogiline, et eelnevalt tuvastatakse võimalikud probleemid (põletikud vms) ja alles siis hakkab protseduur pihta?

Kõigile jõudu ja jaksu!

Alexandra (27)[/quote]

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere

Valisin ITK kuna elan ise Tallinnas ja talvel ei taha kuidagi seda Tln-Tartu teekonda pimeda ja libedaga ette võtta. Kui nüüd peaks jälle ebaõnnestuma siis suvel proovin uuesti Elites.

Vitamiinidest midagi ei räägitud. Elites toimetades tehti ennem kõik analüüsid ja ravid ja alles siis hakkas protseduur pihta. Erinevate analüüside ja ravi enda peale kulus meil kokku 3 kuud ja siis arst ütles, et nüüd on organism terve ja korras ning saab alustada stimuleerimist.

Alexandra(27)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna keha käitub ebatavaliselt, siis tegin täna kaks testi – OV testi ja rasedustesti. Mõlemad sellepärast, et mul hakkas nüüd üle kolme nädala selline minule omane rohke ja tugevalt lõhnav voolus, mis on tavaliselt OV aegu olnud.

Liblikas (35)

Tere, Mann!

Vooluse osas mul väga selgeid vastuseid ei ole. Konkreetse diagnoosi sain küll IVF analüüside tulemusel (emakakaelakaabe: Candida 2+ positiivne). Kuid arst ütles, et seda ei ole mõtet ravida, sest tupe mikrofloora muutub tsükli jooksul ja peale päevi see läheb tasakaalu tagasi. Palusin ikkagi ravi ja sain. Tegin ära, kuid järgmisel kuul OV ajal oli sama asi platsis.

Olen selle tugevalõhnalise vooluse ajal ka varasemalt günekoloogilisel läbivaatusel käinud (kui vaadati OV ajal, kas folliikulit on näha ehk et kas OV üldse toimub), siis ei öelnud arst küll selle lõhna peale midagi, et oleks valesti vms.

Alexandra, mina toimetan ka dr Rassi juures, olen rahul. Minu loogika Sinu küsimust lugedes on see, et ilmselt arst arvestas, et kui Sulle on hiljuti IVF tehtud, siis enne seda võeti ka vastavad analüüsid.

Liblikas (35)

Küsiksin, et kas Sul on ka OV aegse tugevalõhnalise vooluse osas vastuseid?

Mul oli esmakordselt OV ajal selline tugevalõhnaline ja suurenenud voolus – kreemijogurt mitte munavalge. Tundus võõras ja ei tea, mis see tähendada võiks?

Kõigile õnnerikast alanud aastat!

Mann[/quote]

Please wait...
Postitas:
Unimyts_

Alexandra, mina olin ka dr Rassi juures. Kolmas IVF katse õnnestus 🙂
Mina olin temaga igati rahul.

Please wait...
Postitas:
Katkar

Kui mehel näitajad ikka kehvad, siis tuleks need paremaks saada. Minu omal olid nii kehvad, et esimest ringi poleks tohtunudki teha. Saatsin ta suvel Nova Vitasse ja seal sai ravi peale. Kolm kuud sõi peoga tablette ja käis analüüse andmas. Maksis muidugi kõik ise kinni. Nüüd teine ring tõi positiivse tulemuse. Trošin ja Pomm olid näitudega rahul. Ka toimetasin dr.Rassi juures.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võibolla siis ongi korras.
Ega mõne kuuga ei muutu suurt midagi organismis.
Võibolla palud ise Rassil konkreetseid asju kontrollida mis toona paigast ära olid.
Elite ka kindlasti kandis Digiloosse ja arst saab sealt kogu info.
Itk ongi see, et vähe lobisevad 🙂

quote=3326346]Tere

Valisin ITK kuna elan ise Tallinnas ja talvel ei taha kuidagi seda Tln-Tartu teekonda pimeda ja libedaga ette võtta. Kui nüüd peaks jälle ebaõnnestuma siis suvel proovin uuesti Elites.

Vitamiinidest midagi ei räägitud. Elites toimetades tehti ennem kõik analüüsid ja ravid ja alles siis hakkas protseduur pihta. Erinevate analüüside ja ravi enda peale kulus meil kokku 3 kuud ja siis arst ütles, et nüüd on organism terve ja korras ning saab alustada stimuleerimist.

Alexandra(27)[/quote]

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 385 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF jaanuar-veebruar