Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF jaanuar-veebruar

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 259 )

Teema: IVF jaanuar-veebruar

Postitas:
Kägu

<br class=”Apple-interchange-newline” />Kõik IVFikad koonduge!<br style=”box-sizing: border-box;” />Kasulikud lingid:

https://www.yourduedate.com TA

http://www.betabase.info/chart/basic/single  hcg tasepäevade järgi

 

Tutvustage ka end teema all!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimi: teretalv91

Vanus: mina 30/mees 29

Püüdnud last saada alates sept 2020, alates veebruar 2021 saanud diagnoosiks PCOS -letrozole+ovitrelle märts-august 2021, tulemus 1 biokeemiline rasedus.

September-oktoober 2021 IVFi ootel, seal vahemikus veel üks biokeemiline rasedus, mille tõttu IVF lükkus veel edasi.

Vahepeal tehtud lisaks veel vereanalüüsid, et miks rasedused katkevad, SS-A IgG näit tuli tagasi positiivsena, ehk “liiga aktiivne imuunsüsteem” või mõni autoimmuunhaigus (arst pole veel selgitanud)+ lisaks viimasel visiidil kahtlus,et sadulemakas.

Hetkel selline plaan: IVF lühike skeem jaanuari lõpus.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen selles teemas täitsa uus ja ootamatult kunstlikku viljastamise radadel. Kuna last oleme proovinud alles saada juunikuust alates. Jaanuarist pidi minema asjaks ICSI meetodil, kahjuks ei tea midagi lühikesest ega pikast skeemist.

Kogenumad võiksid rääkida, mida süstimise ajal teha tohib mida mitte? Füüsiline aktiivsus, saun, vann? Üldiselt soovitused mida anda esimest korda seda teekonda alustavale paarile? Aitäh 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen selles teemas täitsa uus ja ootamatult kunstlikku viljastamise radadel. Kuna last oleme proovinud alles saada juunikuust alates. Jaanuarist pidi minema asjaks ICSI meetodil, kahjuks ei tea midagi lühikesest ega pikast skeemist.

Kogenumad võiksid rääkida, mida süstimise ajal teha tohib mida mitte? Füüsiline aktiivsus, saun, vann? Üldiselt soovitused mida anda esimest korda seda teekonda alustavale paarile? Aitäh ????

Soovitan võtta asja rahulikult ????Süstimise ajal elasin tavapärast elu, toitumist muutsin tervislikumaks, alkoholi ei joonud.Sõin foolhapet, d vitamiini ja piimhappebaktereid.Pärast punktsiooni ei soovitata sauna, vanni, seksi ja rasket füüsilist tööd, vähemalt kuni uute päevadeni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N:35, M:37

Esimest.

Loomulikult pole õnnestunud jäädavalt jääda 2a, sellesse jääb laparoskoopia, hüsteroskoopia, endometrioos, 1 biokeemiline. Mees kontrollitud, korras.

Süstidega, kui kõik plaanipärane, alustan dets lõpus.

FSH, amh, östradiool vanusele vastavalt keskmiste näitajatega.

Ehk see on hea, et ei tea, mida täpselt oodata. Püüan võtta päev korraga.

Tore, et saab samas paadis olevate inimestega kontakti hoida.

Edu meile ❤️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain täna ootamatult uudise, et peame ka kaaluma IVF’i.

Olen läbinu laparoskoopia ning saanud ka endometrioosi diagnoosi, pöördusime viljatusravi arsti juurde novembris, kes algul meile vitamiini-skeemi määras. Kui mees andis analüüsid, siis kahjuks selgus, et temalgi ei ole asjad korras ja arst soovitas kohe aasta algul minna IVF konsultatsioonile.

 

Vaip on justkui jalge alt tõmmatud enne pühi ja pole mingit tuju.. tunne justkui, et kaks õnnetut on kokku sattunud. Mehel tegelikult on aastaid tagasi üks laps saadud, see natukene annab lootust, et ehk siiski on IVF’i abiga võimalusi..

 

Igal juhul jään Teid siia jälgima, kuna pole asjast aimugi ning ma ei arvanud, et nii läheb..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain täna ootamatult uudise, et peame ka kaaluma IVF’i.

Olen läbinu laparoskoopia ning saanud ka endometrioosi diagnoosi, pöördusime viljatusravi arsti juurde novembris, kes algul meile vitamiini-skeemi määras. Kui mees andis analüüsid, siis kahjuks selgus, et temalgi ei ole asjad korras ja arst soovitas kohe aasta algul minna IVF konsultatsioonile.

Vaip on justkui jalge alt tõmmatud enne pühi ja pole mingit tuju.. tunne justkui, et kaks õnnetut on kokku sattunud. Mehel tegelikult on aastaid tagasi üks laps saadud, see natukene annab lootust, et ehk siiski on IVF’i abiga võimalusi..

Igal juhul jään Teid siia jälgima, kuna pole asjast aimugi ning ma ei arvanud, et nii läheb..

Usu me kõik tunneme alguses täpselt samamoodi aga hiljem tekib sellest lootus, et äkki õnnestub nüüd lõpuks ???? Saatke rahus vana aasta ära, uuel aastal uue hooga ???? Vähemalt asjad liiguvad ja nüüd teate, milles probleem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi on kursis, kas Pelgu labor saab jaanuari alguseks valmis ? Või millal protseduure jätkatakse ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on kursis, kas Pelgu labor saab jaanuari alguseks valmis ? Või millal protseduure jätkatakse ?

Ma ei tea kas kuu alguses tehakse, aga mul ntks jaanuari lõpus Pelgus IVF ja see peaks toimuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma usutavasti saan järgmine nädal teada, kas minu oma toimub või mitte (dets lõpus).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstiga suhtlesin ja praegu on ka detsembri lõpuga algavad protseduurid go! Tõenäosus, et jaanuari teisel nädalal labor korras pole on kaduvväike.

Õnneks! ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arstiga suhtlesin ja praegu on ka detsembri lõpuga algavad protseduurid go! Tõenäosus, et jaanuari teisel nädalal labor korras pole on kaduvväike.

oota detsembri lõpuga hakkavad või ei hakka? 😀 ei saanud täpselt aru.

Mul vaja, et labor töötaks alles vist veebruari alguses…vaatasin kodulehelt,et neil pole ühtegi embrüoloogi enam tööl..kõik kes olid läksid next fertilitysse koos selle eelmise laboriga.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul nt detsembri lõpus pidi algama süstimine, siis tänase seisuga arst ütles, et plaanid ei muutu. Ehk siis detsembri lõpus, kui periood algab, helistan, siis kui just ootamatusi ei tule, räägime plaani üle ja alustame. Selles tempos peaks punktuatsioon olema jaanuari teine nädal, siis laborit vaja. Selleks ajaks peaks ok olema.

Lisaks ühele eelmisele teemale, kus IVF vajaduse uudis on kuidagi ehmatav ja melanhoolne… Mina vastupidi õnnelik. Olen juba selles eas, kus tean, et lapsesaamise biloogilised ideaalaastad (20-25) on kuni 15a seljataga. Tõenäosused igasugusteks erroriteks palju suuremad, siis mind rahustab, et kõik on uuritud. Kuigi rõhutatakse, et last ei garanteeri miski, siis usun, et tugevasti paremad võimalused on seeläbi küll. Eluvõimelisemad tugevamad munarakud/embrüod, mis paremini arenevad, leitakse üles.  Loomulikul teel oleks tervema ja tugevama elualge ajastamine ikka lotovõit! Tore, kui paljudel nii on 🙂 Mina eelistan kontrollitud keskkonda praeguseks juba. Südamevalu kaotuse ja teadmatuse ajal on raske.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen selles teemas täitsa uus ja ootamatult kunstlikku viljastamise radadel. Kuna last oleme proovinud alles saada juunikuust alates. Jaanuarist pidi minema asjaks ICSI meetodil, kahjuks ei tea midagi lühikesest ega pikast skeemist.

Kogenumad võiksid rääkida, mida süstimise ajal teha tohib mida mitte? Füüsiline aktiivsus, saun, vann? Üldiselt soovitused mida anda esimest korda seda teekonda alustavale paarile? Aitäh ????

Tere

Kas saaksid veidi rääkida, kuidas juba IVF’iga edasi liigud, kui alles juunikuust proovite? Kas kohe selgus kuidagi, et ise ei pruugi rasestuda?

Selline mulje on jäänud, et kui alles alla aasta proovimist, siis öeldakse, et “proovi veel”. Olen ise umbes samast ajast proovinud rasestuda, aga pole ka veel õnnestunud. Uuesti arstile pole ka aega pannud, sest kardan, et sealt tulen sama targalt tagasi ehk siis ei tehta ega uurita veel midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka saan.

Ma selline rahutu hing ja mul oli see mõtlemine nkn, et kui nelja kuuga ei õnnestu siis lähen kontrolli lihtsalt naistearstile. Rääkisin rasestumise soovist, tema tegi vajalikud analüüsid ja saatis mehe spermaanalüüsile (ise soovisin seda). Naistearst kusjuures ütles, et tavaliselt kui kuus kuud juba ei õnnestu, siis alati emmalt-kummalt poolelt mingi asi leitakse, mis takistanud on (aga see ei tähenda, et seitsmendal kuul ei pruugiks rasedaks jääda).. Esimene analüüs tuli tagasi kahtlane. Teine analüüs tuli tagasi kahtlane. Selle aja peale juba olin juba erakliinikusse meid kirja pandud. Sealne analüüs tuli tagasi sellisest, et ainult ICSI meetod võimalik. Niiet jah järjekorda me läksimegi.

Ise olen siiski õnnelik, et enne aastat ei proovinud et seda teada saada. Poleks kannatustki ilmselt olnud.

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annan ennast ka üles siin. Teen oma neljandat IVF täisringi ja esimest pikka skeemi. Praegu olen stiimuleetivate süstide juures Gonaliga. Ebameeldivad kõrvalmõjud – kurk valus ja tunne nagu oleksin haige kogu aeg. Aga no püüan üle elada. Neljapäeval on kontroll, et kuidas kasvanud ja punktsioon ilmselt 5-6 jaan paiku.

Sidrunhein

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Annan ennast ka üles siin. Teen oma neljandat IVF täisringi ja esimest pikka skeemi. Praegu olen stiimuleetivate süstide juures Gonaliga. Ebameeldivad kõrvalmõjud – kurk valus ja tunne nagu oleksin haige kogu aeg. Aga no püüan üle elada. Neljapäeval on kontroll, et kuidas kasvanud ja punktsioon ilmselt 5-6 jaan paiku.

Sidrunhein

Edu ja õnne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen selles teemas täitsa uus ja ootamatult kunstlikku viljastamise radadel. Kuna last oleme proovinud alles saada juunikuust alates. Jaanuarist pidi minema asjaks ICSI meetodil, kahjuks ei tea midagi lühikesest ega pikast skeemist.

Kogenumad võiksid rääkida, mida süstimise ajal teha tohib mida mitte? Füüsiline aktiivsus, saun, vann? Üldiselt soovitused mida anda esimest korda seda teekonda alustavale paarile? Aitäh ????

Minul lühikese skeemi kogemus. Suuri muutusi ei teinud, alkoholi ei joonud ja süstimise ajaks püüdsin kodus olla, sest algul oli ikka adrenaliin üleval. Pärast harjusin nii ära, et tegin süste möödaminnes. Oluline on päevikut pidada, muidu lõpuks kõik sassis, millal mis süst teha. Kõige ärevam moment oli siis kui pidi tegema ovulatsiooni esilekutsuva süsti, 36h enne protseduure. See aken millal süst teha oli nii väike, tegin küll kõik ettevalmistused ära aga mees sai ampulle katki tehes käed veriseks ja pidi vahepeal esmaabi andma aga kõik lõppes ikka hästi. Tagant järele meenutades sujus kõik väga hästi ja eelnev pabistamine oli täiesti põhjuseta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile

 

Meil esimene ivf konsultatsioon jaanuaris. Kas keegi jagaks kogemust, et mis pärast esimest konsultatsiooni saama hakkas? Eelnevalt uuringuid juba tehtud, LAP oli suvel ja endo diagnoos, mehel ka näitajad kehvad. Ilmselt saame alles jaanuari keskel arstile, kuna mees vahetustega tööl ja varem arst puhkab.

Aga kuidas siis edasi asi minema hakkab, kas Teile on kohe pandud uueks tsükliks plaan paika ja olete alustanud? Kui kaua aega on läinud esimesest visiidist siirdamiseni?

 

Paulakene

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile

Meil esimene ivf konsultatsioon jaanuaris. Kas keegi jagaks kogemust, et mis pärast esimest konsultatsiooni saama hakkas? Eelnevalt uuringuid juba tehtud, LAP oli suvel ja endo diagnoos, mehel ka näitajad kehvad. Ilmselt saame alles jaanuari keskel arstile, kuna mees vahetustega tööl ja varem arst puhkab.

Aga kuidas siis edasi asi minema hakkab, kas Teile on kohe pandud uueks tsükliks plaan paika ja olete alustanud? Kui kaua aega on läinud esimesest visiidist siirdamiseni?

Paulakene

 

Meil avastati mehel mingi põletik ja hakkas kõigepealt seda ravima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pärast esimest konsultatsiooni võetakse päevade ajal 2-5 päeva vereproovid, mul võeti seitse topsi, siis tehakse tupeproovid ja siis arstile, kes määrab sulle skeemi ja millal alustad süstimisega.Kui ei teki hüperi oht, siis siirdamisele saad paar päeva pärast punktsiooni aga kui tekib siis jätad ühe tšükli vahele.Asjad hakkavad üsna ruttu liikuma, kahe kuu sees toimub kõik kui tervis lubab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pärast esimest konsultatsiooni võetakse päevade ajal 2-5 päeva vereproovid, mul võeti seitse topsi, siis tehakse tupeproovid ja siis arstile, kes määrab sulle skeemi ja millal alustad süstimisega.Kui ei teki hüperi oht, siis siirdamisele saad paar päeva pärast punktsiooni aga kui tekib siis jätad ühe tšükli vahele.Asjad hakkavad üsna ruttu liikuma, kahe kuu sees toimub kõik kui tervis lubab.

 

 

Aitäh, seda just silmas pidasingi, et kui kiiresti tavaliselt kõik toimuma hakkab. Ehk siis tuleb kohe vaim valmis panna. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pärast esimest konsultatsiooni võetakse päevade ajal 2-5 päeva vereproovid, mul võeti seitse topsi, siis tehakse tupeproovid ja siis arstile, kes määrab sulle skeemi ja millal alustad süstimisega.Kui ei teki hüperi oht, siis siirdamisele saad paar päeva pärast punktsiooni aga kui tekib siis jätad ühe tšükli vahele.Asjad hakkavad üsna ruttu liikuma, kahe kuu sees toimub kõik kui tervis lubab.

Aitäh, seda just silmas pidasingi, et kui kiiresti tavaliselt kõik toimuma hakkab. Ehk siis tuleb kohe vaim valmis panna. ????

Väga kiiresti, edu ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas läheb kõigil uuel aastal? Mina lähen punktsioonile 06.01. Loodan parimat!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas läheb kõigil uuel aastal? Mina lähen punktsioonile 06.01. Loodan parimat!

Ootame alles esmast konsultatsiooni.

Kas oleksid nõus natuke jagama, mis punktsioonile eelnes ja kuidas kogu protseduur algas?

 

Paulakene

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas läheb kõigil uuel aastal? Mina lähen punktsioonile 06.01. Loodan parimat!

Ootame alles esmast konsultatsiooni.

Kas oleksid nõus natuke jagama, mis punktsioonile eelnes ja kuidas kogu protseduur algas?

Paulakene

Sõltub natuke sellest, kas tehakse pikk või lühike skeem. Aga julgen arvata, e kuna alles alustad, siis algul proovitakse ikka lühikest, kuna see kehale vähem koormavam. Endometrioosi diagnoosi kohta muidugi ei oska öelda, äkki on sel juhul mingid iseärasused raviplaanis.

Igatahes lühikesega on nii, et hakkad süstima stimuleerivaid hormoone tsükli 2- või 3. päeval. Kuskil 5. päeval lisandub hommikune süst, mis hoiab ära ovulatsiooni. See on kokku kuskil ca 10-12 päeva ja siis teed triggershoti, mis ovulatsiooni 36 tunni pärast vallandab ning siis punktsioonile.

Pikaga on nii, et saad tsükli poole pealt korra kliinikus Diphereline’i süsti, mis tekitab sulle kunstliku menopausi või siis võtad kaks nädalat tablette, samamoodi menopausi tekitamise eesmärgil (olen kuulnud, et vahel, kui on eriti halb rakukvaliteet, laseb arst ka mitu kuud enne tablette võtta, aga selle kohta ise täpsemalt ei tea). Igal juhul mõte on selles, et pikas skeemis su enda hormoonid ei osale, alustad nö puhtalt lehelt. Seejärel ca 2,5 nädala pärast (sõltub ka nv-sest jne) pärast hakkad stimuleerivaid hormoone süstima ja kõik jätkub samamoodi nagu lühikese skeemi puhul.

Igal juhul üleliia muretseda ei tasu. Ma arvasin algul ka, et ei ole suuteline ise endale ühtegi süsti tegema, aga nüüd segan kodus juba erinevaid pulbreid kokku nagu laborant.

Pea püsti ja läheb hästi!

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas läheb kõigil uuel aastal? Mina lähen punktsioonile 06.01. Loodan parimat!

Ootame alles esmast konsultatsiooni.

Kas oleksid nõus natuke jagama, mis punktsioonile eelnes ja kuidas kogu protseduur algas?

Paulakene

Sõltub natuke sellest, kas tehakse pikk või lühike skeem. Aga julgen arvata, e kuna alles alustad, siis algul proovitakse ikka lühikest, kuna see kehale vähem koormavam. Endometrioosi diagnoosi kohta muidugi ei oska öelda, äkki on sel juhul mingid iseärasused raviplaanis.

Igatahes lühikesega on nii, et hakkad süstima stimuleerivaid hormoone tsükli 2- või 3. päeval. Kuskil 5. päeval lisandub hommikune süst, mis hoiab ära ovulatsiooni. See on kokku kuskil ca 10-12 päeva ja siis teed triggershoti, mis ovulatsiooni 36 tunni pärast vallandab ning siis punktsioonile.

Pikaga on nii, et saad tsükli poole pealt korra kliinikus Diphereline’i süsti, mis tekitab sulle kunstliku menopausi või siis võtad kaks nädalat tablette, samamoodi menopausi tekitamise eesmärgil (olen kuulnud, et vahel, kui on eriti halb rakukvaliteet, laseb arst ka mitu kuud enne tablette võtta, aga selle kohta ise täpsemalt ei tea). Igal juhul mõte on selles, et pikas skeemis su enda hormoonid ei osale, alustad nö puhtalt lehelt. Seejärel ca 2,5 nädala pärast (sõltub ka nv-sest jne) pärast hakkad stimuleerivaid hormoone süstima ja kõik jätkub samamoodi nagu lühikese skeemi puhul.

Igal juhul üleliia muretseda ei tasu. Ma arvasin algul ka, et ei ole suuteline ise endale ühtegi süsti tegema, aga nüüd segan kodus juba erinevaid pulbreid kokku nagu laborant.

Pea püsti ja läheb hästi!

 

Aitäh informatsiooni eest, natuke nüüd rohkem aimu vähemalt. Kuna esimene kord, siis ei tea mida üldse oodata ja kuigi arst juba mainis, et foorumitest eemale hoida, siis ikkagi ju tahaks midagi teada. 🙂

Kas see viimane süst on kuidagi valusam/pikema nõelaga või pole see ka nii hull kui tundub?

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sidrunhein, kas Sul on esimest korda ivf?

Kas kellelgi on kogemusi, et kas see narkoos mis punktsiooni ajal tehakse on kuidagi kergem kui tavaline narkoos mida oppide ajal tehakse? Pärast viimast operatsiooni tõttu tehtud narkoosi oksendasin jubedalt ja enesetunne oli kohutav. Siis oli ka muidugi suurem opp. Tahaks teada, kas see punktsiooni ajal tehtav on kuidagi nn nõrgem või siiski samaväärne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas läheb kõigil uuel aastal? Mina lähen punktsioonile 06.01. Loodan parimat!

Ootame alles esmast konsultatsiooni.

Kas oleksid nõus natuke jagama, mis punktsioonile eelnes ja kuidas kogu protseduur algas?

Paulakene

Sõltub natuke sellest, kas tehakse pikk või lühike skeem. Aga julgen arvata, e kuna alles alustad, siis algul proovitakse ikka lühikest, kuna see kehale vähem koormavam. Endometrioosi diagnoosi kohta muidugi ei oska öelda, äkki on sel juhul mingid iseärasused raviplaanis.

Igatahes lühikesega on nii, et hakkad süstima stimuleerivaid hormoone tsükli 2- või 3. päeval. Kuskil 5. päeval lisandub hommikune süst, mis hoiab ära ovulatsiooni. See on kokku kuskil ca 10-12 päeva ja siis teed triggershoti, mis ovulatsiooni 36 tunni pärast vallandab ning siis punktsioonile.

Pikaga on nii, et saad tsükli poole pealt korra kliinikus Diphereline’i süsti, mis tekitab sulle kunstliku menopausi või siis võtad kaks nädalat tablette, samamoodi menopausi tekitamise eesmärgil (olen kuulnud, et vahel, kui on eriti halb rakukvaliteet, laseb arst ka mitu kuud enne tablette võtta, aga selle kohta ise täpsemalt ei tea). Igal juhul mõte on selles, et pikas skeemis su enda hormoonid ei osale, alustad nö puhtalt lehelt. Seejärel ca 2,5 nädala pärast (sõltub ka nv-sest jne) pärast hakkad stimuleerivaid hormoone süstima ja kõik jätkub samamoodi nagu lühikese skeemi puhul.

Igal juhul üleliia muretseda ei tasu. Ma arvasin algul ka, et ei ole suuteline ise endale ühtegi süsti tegema, aga nüüd segan kodus juba erinevaid pulbreid kokku nagu laborant.

Pea püsti ja läheb hästi!

  1. Aitäh informatsiooni eest, natuke nüüd rohkem aimu vähemalt. Kuna esimene kord, siis ei tea mida üldse oodata ja kuigi arst juba mainis, et foorumitest eemale hoida, siis ikkagi ju tahaks midagi teada. ????

    Kas see viimane süst on kuidagi valusam/pikema nõelaga või pole see ka nii hull kui tundub?

Mõtled triggershotti? Sõltub, milline tuleb. Ovitrelle on väga lihtne, väikese nõelaga, Diphereline näiteks keerulisem. Aga selle kõige pärast ette muretseda pole mõtet!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sidrunhein, kas Sul on esimest korda ivf?

Kas kellelgi on kogemusi, et kas see narkoos mis punktsiooni ajal tehakse on kuidagi kergem kui tavaline narkoos mida oppide ajal tehakse? Pärast viimast operatsiooni tõttu tehtud narkoosi oksendasin jubedalt ja enesetunne oli kohutav. Siis oli ka muidugi suurem opp. Tahaks teada, kas see punktsiooni ajal tehtav on kuidagi nn nõrgem või siiski samaväärne.

Mul on käsil 4. IVF täisring, olnud nii lühike kui pikk skeem.

Punktsioon on üldnarkoosis, aga kestab väga vähe aega, ca 15 min, mistõttu ka toibumine pärast lihtsam.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 259 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF jaanuar-veebruar