Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF jaanuar-veebruar

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 259 )

Teema: IVF jaanuar-veebruar

Postitas:

Vastuseks K küsimusele, siis olen nii lühikesest kui pikast skeemist kirjutanud sellesama teema all. Ja ega seal midagi palju ette planeerida ei ole – keha paratamatult reageerib individuaalselt.

Endal näiteks saadi eelmisel nädalal punkteeritud 28-st rakust vaid 1 siirdamiskõlbulik embrüo.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vastuseks K küsimusele, siis olen nii lühikesest kui pikast skeemist kirjutanud sellesama teema all. Ja ega seal midagi palju ette planeerida ei ole – keha paratamatult reageerib individuaalselt.

Endal näiteks saadi eelmisel nädalal punkteeritud 28-st rakust vaid 1 siirdamiskõlbulik embrüo.

Aitäh, leidsin ühe postituse, mis seletas enam-vähem kuidas enne punktsiooni asjad välja nägema hakkavad. K. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes varem siirdamist teinud, kas teate öelda, kas progesterooni küünla võib ikka samal hommikul panna?
aitäh

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes varem siirdamist teinud, kas teate öelda, kas progesterooni küünla võib ikka samal hommikul panna?

aitäh

Jaa tohib, nad puhastavad nagunii ennem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teine uh seljataga, endiselt 18 folliikulit, selgus, et kasvavad aeglaselt, tänast tulemust oleks oodatud esmaspäeva seisuga. Midagi imetabast selles pole, et ühes ovaariumis kordades vähem, lisaks selles väheste follidega munasarjas ka endokera, teise poole oma lapi ajal rupteerus. Kuna kasvutempo madal siis nihkus punkteerimine järgmise nädala esimesest poolest lõpupoole. Arvukusest tulenevalt ka hüperi oht ja läheb dipherelinega. Hüperit kartsin ise ka, aga hinges ikka loodad neid ideaalvariante, et esimesel korral ja kohe jääd… Kuna esmane, siis ei ole teada, kuidas keha reageerib. Olen juba raamatujagu materjale lugenud, ka siin ivf teemad pea aastajagu takkajärgi läbi lugenud. On ikka tahtejõulisi naisi siin!

Ise usun ajastusse. Kümme aastat ei olnud loogiline, et kandma ei jäänud, eriti arvestades et rasestumisvastaseid vahendeid ei kasutanud (ei talunud neid, ka madala hormonaaltasemega). Nüüd uus elukaaslane, teine elu ja tükid sobituvad. Raskustes mõtisklen, et elu valib kahe halva vahel vähem halvema…

Kai aka virmaline

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Mina 35/ mees 36

Soovime teist last.

Oleme üritanud loomulikul teel 4 aastat, kuid tulemusteta. Esimese lapse saamisest oli meeles arsti jutt, et kui aasta jooksul rasedaks ei jää siis peaks kontrolli minema. Saigi aasta proovitud ja siis arsti juurde mindud. Esmalt uuriti mind. Leiti, et hormoonid paigast ära aga see ei tohiks rasedust mõjutada. Igaks juhuks määrati tabletikuur, et hormoonid paika saada. Proovisime veel pool aastat ja siis otsustasin mehe kontrolli saata. Selgus, et tema proovid head ei ole. Hakkas  saama mingisugust ravi. Ka see ei aidanud. Vahepeal juba loobusime üritamast, võtsime vabalt. Öeldakse ju, et tuleb siis kui on õige aeg. Pool aastat tagasi otsustasin, et ootama ja lootma ei saa enam jääda ( vanus pressib peale) ning panin aja viljatusravi arstile, nüüd on asjad sealmaal, et kuu lõpus peaks algama süstimine. Olen väga elevil aga samas ka hirmul, sest ei kujuta veel ette kuidas selle süstimisega hakkama saan 🙂

Loodan, et meil kõigil veab ja saame juba varsti häid uudiseid jagada.

Kirsike86

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen see, kellel ootas esimene ICSI ees ja kohe alguses siin nõu küsisin. Nii  olen nüüd tänasega 5 päeva süstinud ovaleapi. Täna lähen esimesse UHsse.
Ma ei tea miks, aga mind ajavad need süstid kohe minestama? Kas kellelgi veel on nii olnud?

Perla

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes teist siin on Medroli pidanud võtma, kas teil on kõrvaltoimeid esinenud?

Tunnen viimased päevad suurt ärevust ja südame kloppimist, võimalik et see kõik hetkel toimuvast aga samas algas see justkui ajast, kui Medroli võtma hakkasin. Kas kellelgi on veel seda olnud ja kas peaks arstile mainima või on see tavapärane?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii vahva, et saab päris mitmega väga sarnases rütmis tiksuda ja teile mõtteis kaasa elada. Keegi kirjutas, et see teekond on mehega lähedasemaks teinud – ma tunnen sama, ei kujuta ettegi end kellegi teisega sama teed läbimas. Midagi head sellest keerulisest seisust.

Kuna stimuleerimine alles ootab ees, siis praegu on teadmatusest päris palju hirme ja mõtteid. Et kas saadakse piisavalt kvaliteetseid rakke ja kas need ka viljastuma saadakse. Mõttetu mõelda sedasi ette, aga ikka ju arutled endaga peas ja muretsed. Sidrunhein, kas teile selgitati ka hiljem, kuidas nii suurest saagist üks embrüo saadi?

Lisaks, mina tegutsen eras, aga kas riiklikus antakse ka valida, kas saab lasta blasto staadiumisse kasvatada?

 

Semi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii vahva, et saab päris mitmega väga sarnases rütmis tiksuda ja teile mõtteis kaasa elada. Keegi kirjutas, et see teekond on mehega lähedasemaks teinud – ma tunnen sama, ei kujuta ettegi end kellegi teisega sama teed läbimas. Midagi head sellest keerulisest seisust.

Kuna stimuleerimine alles ootab ees, siis praegu on teadmatusest päris palju hirme ja mõtteid. Et kas saadakse piisavalt kvaliteetseid rakke ja kas need ka viljastuma saadakse. Mõttetu mõelda sedasi ette, aga ikka ju arutled endaga peas ja muretsed. Sidrunhein, kas teile selgitati ka hiljem, kuidas nii suurest saagist üks embrüo saadi?

Lisaks, mina tegutsen eras, aga kas riiklikus antakse ka valida, kas saab lasta blasto staadiumisse kasvatada?

Semi

 

Meie ka erakliinikus ja pidime otsustama, kas lasta kasvada + kas kasutada emrüoliimi. Meie otsustasime, et esimene kord proovime ilma nn lisadeta. Kuidas teie otsustasite?

 

Paulakene

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii vahva, et saab päris mitmega väga sarnases rütmis tiksuda ja teile mõtteis kaasa elada. Keegi kirjutas, et see teekond on mehega lähedasemaks teinud – ma tunnen sama, ei kujuta ettegi end kellegi teisega sama teed läbimas. Midagi head sellest keerulisest seisust.

Kuna stimuleerimine alles ootab ees, siis praegu on teadmatusest päris palju hirme ja mõtteid. Et kas saadakse piisavalt kvaliteetseid rakke ja kas need ka viljastuma saadakse. Mõttetu mõelda sedasi ette, aga ikka ju arutled endaga peas ja muretsed. Sidrunhein, kas teile selgitati ka hiljem, kuidas nii suurest saagist üks embrüo saadi?

Lisaks, mina tegutsen eras, aga kas riiklikus antakse ka valida, kas saab lasta blasto staadiumisse kasvatada?

Semi

Meie ka erakliinikus ja pidime otsustama, kas lasta kasvada + kas kasutada emrüoliimi. Meie otsustasime, et esimene kord proovime ilma nn lisadeta. Kuidas teie otsustasite?

Paulakene

Kas tegutsed ka Elites? Me tundsime, et tahame kohe kõikide tulede ja viledega proovida. Meile meeldis mõte sellest, et blastoks kasvatamisega need kehvakesed niiehknaa hukkuvad, st toimub looduslik valik juba ära ning kui keegi 5-6päevane juba siirdatakse, siis tõenäosus õnnestuda niipalju suurem. Ja vajadusel siis midagi ka külma panna, mis sulatamist suurema tõenäosusega üle elab. Vähemalt nii saime arsti jutust aru.

Embrüoliim samuti, mul kahtlustatakse sadulemakat ja kui mõni protsendipoiss kaasa aitab pesastumisele, siis tahaksin proovida.

 

Semi

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii vahva, et saab päris mitmega väga sarnases rütmis tiksuda ja teile mõtteis kaasa elada. Keegi kirjutas, et see teekond on mehega lähedasemaks teinud – ma tunnen sama, ei kujuta ettegi end kellegi teisega sama teed läbimas. Midagi head sellest keerulisest seisust.

Kuna stimuleerimine alles ootab ees, siis praegu on teadmatusest päris palju hirme ja mõtteid. Et kas saadakse piisavalt kvaliteetseid rakke ja kas need ka viljastuma saadakse. Mõttetu mõelda sedasi ette, aga ikka ju arutled endaga peas ja muretsed. Sidrunhein, kas teile selgitati ka hiljem, kuidas nii suurest saagist üks embrüo saadi?

Lisaks, mina tegutsen eras, aga kas riiklikus antakse ka valida, kas saab lasta blasto staadiumisse kasvatada?

Semi

Meie ka erakliinikus ja pidime otsustama, kas lasta kasvada + kas kasutada emrüoliimi. Meie otsustasime, et esimene kord proovime ilma nn lisadeta. Kuidas teie otsustasite?

Paulakene

Kas tegutsed ka Elites? Me tundsime, et tahame kohe kõikide tulede ja viledega proovida. Meile meeldis mõte sellest, et blastoks kasvatamisega need kehvakesed niiehknaa hukkuvad, st toimub looduslik valik juba ära ning kui keegi 5-6päevane juba siirdatakse, siis tõenäosus õnnestuda niipalju suurem. Ja vajadusel siis midagi ka külma panna, mis sulatamist suurema tõenäosusega üle elab. Vähemalt nii saime arsti jutust aru.

Embrüoliim samuti, mul kahtlustatakse sadulemakat ja kui mõni protsendipoiss kaasa aitab pesastumisele, siis tahaksin proovida.

Semi

 

Jaa, Elites.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii vahva, et saab päris mitmega väga sarnases rütmis tiksuda ja teile mõtteis kaasa elada. Keegi kirjutas, et see teekond on mehega lähedasemaks teinud – ma tunnen sama, ei kujuta ettegi end kellegi teisega sama teed läbimas. Midagi head sellest keerulisest seisust.

Kuna stimuleerimine alles ootab ees, siis praegu on teadmatusest päris palju hirme ja mõtteid. Et kas saadakse piisavalt kvaliteetseid rakke ja kas need ka viljastuma saadakse. Mõttetu mõelda sedasi ette, aga ikka ju arutled endaga peas ja muretsed. Sidrunhein, kas teile selgitati ka hiljem, kuidas nii suurest saagist üks embrüo saadi?

Lisaks, mina tegutsen eras, aga kas riiklikus antakse ka valida, kas saab lasta blasto staadiumisse kasvatada?

Semi

Ma oletan, et mul on ITKs ka kasvatatud ikka blastotsüsti tasemele. Vähemalt algne siirdamise aeg oli viie päeva möödudes punktsioonist. Aga kuna saadi tohutu kogus rakke, siis oli kohe selge, et siirdamist värskesse tsüklisse ei tule.

Miks ainult  üks embrüo? No vat, ma olen saanud 23/3, 15/2, 21/0,5 (äbarik) ja nüüd 28/1. Põhjus on ilmselt vaid vanus, olen 40.

ITKs on selline veider süsteem, et kui on kohe teada, et lähevad külma, siis pead embrüote arvu teadasaamiseks kirjutama sekretärile (!). Arsti nägin ma viimati enne punktsiooni kui opilaual lamasin. Öeldi, et temaga uuesti ühendust võtta siis, kui päevad algavad. Pelgus oli see kindlasti parem, et embrüosaagi kohta andis infot embrüoloog.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Punktsioonini on aega, ent eile oli loomuliku tsükli ov ja tänaseks kadunud kõhust pinged, paistetus, pakitsus. Kuidas ära tunda, kas süstidest hoolimata viis mu keha need 18 folliiklit looduse jõul ära…? ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Punktsioonini on aega, ent eile oli loomuliku tsükli ov ja tänaseks kadunud kõhust pinged, paistetus, pakitsus. Kuidas ära tunda, kas süstidest hoolimata viis mu keha need 18 folliiklit looduse jõul ära…? ????

Ma olen küll suhteliselt roheline ses teemas, aga kui stimuleerimisel kasutatakse ovulatsiooni pärssivaid süste ning neid tublisti teinud oled, siis peaks ju selle tõenäosus suhteliselt väike olema? Ehk teadjamad tahavad kaasa arutada, aga kas stimuleerimisel on üldse mõtet loomuliku tsükli ov aega jälgida? St kehas ju kunstlikult hoopis teine keskkond loodud, kui loomuliku tsükli ajal.

Ise siiralt muidugi loodan, et sinuga nii ei juhtunud, aga võta kindlasti oma raviarstiga ühendust, ülevaatus annab selgema pildi. Ise ilmselt raske midagi tunnetada 🙂

Semi

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paulakene sai nüüd täna oma süstid kätte ja kui õde neid õpetusi jagas siis tükkis klomp kurku küll natuke, et kuidas hakkama saan. Aga kõik õilsa eesmärgi nimel eks, nüüd siis jääb üle vaid oodata uue tsükli algust mis peaks jääma selle nädala lõppu.

Küsimus teadjamatele, et kui ühte süsti on ainult 4 tk, siis kas tõenäoliselt juba nelja päeva pärast on uus külastus ees ja siis vajadusel kirjutatakse neid süste juurde või kuidas see käib? Arst ei andnud eriti mingit infot edasise osas, et kõik pidavalt sõltuma sellest kuidas ravimid mõjuvad. Mitu päeva olete tavaliselt kokku süstima üldse pidanud?

 

Paulakene

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kaasa mõtlemast. See protsent, kellel on varaküps ov, on tõesti väga väike, aga olemas (lugesin u 1%). Paistab, et ravimitele allumine mul pigem madal, sest folliikulite kasvamine oli hoolimata süstidest alla “normi”. Lisaks muutus keha, enne naturaalse tsükli ovi tundsin, et pean kõhtu varjama, sest olin paisunud ja pidevalt oli kõhus raske tunne. See kadus üleöö, kõht oli lame ja kerge, lisaks siis ovi aegne läbipaistev voolus ja järgmise päeva tugevalt valusas rinnad (mida enne polnud). Rindade tundlikkus progesterooniga seotud (piimanäärmed paistes) ja see juhtub peale ovi, enne päevi. Kliinikuga suhtlesin, küll mitte detailselt, aga lähme esialgse plaani järgi edasi. Eks näis, ehk veab. Loodan üle mõelda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul näiteks on süstimise päevi kokku 18, neist Gonalit (folliikulite kasvu stimulaator)  12 päeva, mul oli ka follide kasv aeglane, sealt vist tuli päevi juurde ja cetrotide (ov edasilükkaja) kokku 11 päeva, sellega alustasin ka kuna mens langes nv-le. Arst määras iga uh-iga juurde ja vajadusel tõstis ka doosi. See siis lühike skeem. Raviskeem individuaalne.  Usun, et üldjuhul lühem kui minu oma. Tegelikult pole üldse midagi hirmsat, aga mida rohkem süste, seda tundlikumaks kõhupiirkond muutub. Mul alguses ei olnud nõelatorget tundagi, nüüd juba keha hellem, aga ei midagi ületamatut.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paulakene sai nüüd täna oma süstid kätte ja kui õde neid õpetusi jagas siis tükkis klomp kurku küll natuke, et kuidas hakkama saan. Aga kõik õilsa eesmärgi nimel eks, nüüd siis jääb üle vaid oodata uue tsükli algust mis peaks jääma selle nädala lõppu.

Küsimus teadjamatele, et kui ühte süsti on ainult 4 tk, siis kas tõenäoliselt juba nelja päeva pärast on uus külastus ees ja siis vajadusel kirjutatakse neid süste juurde või kuidas see käib? Arst ei andnud eriti mingit infot edasise osas, et kõik pidavalt sõltuma sellest kuidas ravimid mõjuvad. Mitu päeva olete tavaliselt kokku süstima üldse pidanud?

Paulakene

Kui tohib küsida, kelle juures sa täpsemalt tegutsed? Kuna oleme samas kliinikus, siis lihtsalt huvipärast uurin 🙂

Mulle kirjutati süstidest välja Gonal ja Cetrotide. Sain aru, et Gonal paneb rakud mühinal kasvama ja Cetrotide lisandub, et takistada ovulatsiooni toimumist, et neil punkteerimisel midagi korjata oleks. Kumba sul väheks tundub jäävat? Mul Gonali ühest ampullist peaks mitmeks päevaks jaguma, st tervet ampulli ilmselt ühe korraga sa endasse ei süsti. Cetrotide jaguvust ma ei oska hinnata, see ei ole pen’iga ja kui jäi õigesti meelde, siis kogu kokkusegatud lahus korraga sisse.

Semi

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paulakene sai nüüd täna oma süstid kätte ja kui õde neid õpetusi jagas siis tükkis klomp kurku küll natuke, et kuidas hakkama saan. Aga kõik õilsa eesmärgi nimel eks, nüüd siis jääb üle vaid oodata uue tsükli algust mis peaks jääma selle nädala lõppu.

Küsimus teadjamatele, et kui ühte süsti on ainult 4 tk, siis kas tõenäoliselt juba nelja päeva pärast on uus külastus ees ja siis vajadusel kirjutatakse neid süste juurde või kuidas see käib? Arst ei andnud eriti mingit infot edasise osas, et kõik pidavalt sõltuma sellest kuidas ravimid mõjuvad. Mitu päeva olete tavaliselt kokku süstima üldse pidanud?

Paulakene

Kui tohib küsida, kelle juures sa täpsemalt tegutsed? Kuna oleme samas kliinikus, siis lihtsalt huvipärast uurin ????

Mulle kirjutati süstidest välja Gonal ja Cetrotide. Sain aru, et Gonal paneb rakud mühinal kasvama ja Cetrotide lisandub, et takistada ovulatsiooni toimumist, et neil punkteerimisel midagi korjata oleks. Kumba sul väheks tundub jäävat? Mul Gonali ühest ampullist peaks mitmeks päevaks jaguma, st tervet ampulli ilmselt ühe korraga sa endasse ei süsti. Cetrotide jaguvust ma ei oska hinnata, see ei ole pen’iga ja kui jäi õigesti meelde, siis kogu kokkusegatud lahus korraga sisse.

Semi

 

Ma nüüd juba jõudsin ise oma kirjutatu peale ka veidi järgi mõelda ja mõtlesin, et olen ikka totu, võimalik et need 4 lisanduvad alles mingi hetk ja ei peagi kohe.. see vast kõik siis selgub kui tsükkel algab ja arst järgmised juhised annab. Mina sain Ovaleapi ja Cetrotide. Minu arst on Deniss.

Millal Sinu süstimine eeldatavalt algab?

Paulakene

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka pea puhta sassis, on minulgi Ovaleap, mitte Gonal. Laiskusest ei viitsinud ravilehte välja otsida, mõtlesin, et mälu ehk ei peta 😀

Mina olen ka Denissi juures ja mulle väga sobib, st usaldus arsti vastu on suur ja tunnen, et olen väga professionaalsetes kätes. See võtab mul endal pingeid vähemaks ka.

Minu süstimine jääb ilmselt jaanuari viimastesse-veebruari esimestesse päevadesse. Vahel kipub tsükkel ka pikem olema, aga loodan, et sel korral seda ei juhtu ja saab pihta hakata pigem varem, kui hiljem.

 

Semi

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka pea puhta sassis, on minulgi Ovaleap, mitte Gonal. Laiskusest ei viitsinud ravilehte välja otsida, mõtlesin, et mälu ehk ei peta ????

Mina olen ka Denissi juures ja mulle väga sobib, st usaldus arsti vastu on suur ja tunnen, et olen väga professionaalsetes kätes. See võtab mul endal pingeid vähemaks ka.

Minu süstimine jääb ilmselt jaanuari viimastesse-veebruari esimestesse päevadesse. Vahel kipub tsükkel ka pikem olema, aga loodan, et sel korral seda ei juhtu ja saab pihta hakata pigem varem, kui hiljem.

Semi

 

Mul samuti siiani arsti osas mingeid kaebuseid ei ole. 🙂

 

Paulakene

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Semi & Paulakene, mina ka hetkel Elites dr. Räime juures. Hetkel süstin samuti ovaleapi juba hetkel 8s päev, homme UH siis näha kas kasvu on toimunud, reedel ei olnud. Ja siis peaks ka tulema samamoodi cetrotide lisaks

Perla

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi kui põnev, Perla! Kuidas süstimisega alustamine läks, oli ka hirmus? Jäid mulle meelde paar lehte tagasi, ka teil oli vist ICSI protseduur ainult võimalik?

Semi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi kui põnev, Perla! Kuidas süstimisega alustamine läks, oli ka hirmus? Jäid mulle meelde paar lehte tagasi, ka teil oli vist ICSI protseduur ainult võimalik?

Semi

 

Tõesti vahva lugeda, et väike seltskond koos kes samas kliinikus ja tundub et enamvähem samamoodi tegutseb. Räägi jaa meile, kuidas süstimisega algus oli. Kas pidid võtma/võtad mingeid ravimeid ka?

Ma pole vist maininud aga meil on ka ICSI.

Mulle algul kirjutati Medrol aga see tegi enesetunde kohutavaks, jõudsin küll juba 5 päeva seda võtta. Nüüd vahetati ringi mingi P-tähega sarnase ravimi vastu, tänasest hakkan siis seda katsetama. Lisaks kilpnäärme jaoks mingi rohi. Mulle natuke tekitavad need lisarohud ebameeldivust ja hirmu, sest pole üldse nn “rohtude võtja” ja nüüd on selline nimekiri ees. Üldiselt olid muidu proovid korras olnud ja samas ma ei saanud ka aru, et selle kilpnäärmega midagi väga lahti oleks, kas seda rohtu kirjutatakse siis millegi ennetamiseks?

 

Paulakene

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav tõesti, et meil siia selline kolmene punt tekkinud. Hoian meile kõigile pöidlaid ja lootust kõrgel 🙂

Kas teil selgus, miks ICSI või saadeti kuskile edasi uuringutele ka?

Semi

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav tõesti, et meil siia selline kolmene punt tekkinud. Hoian meile kõigile pöidlaid ja lootust kõrgel ????

Kas teil selgus, miks ICSI või saadeti kuskile edasi uuringutele ka?

Semi

Täpsustan igaks juhuks küsimust – kas teil selgus, või uurisite edasi kuskil, mis põhjustab nii halvad tulemused, et ICSI ainult võimalik?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav tõesti, et meil siia selline kolmene punt tekkinud. Hoian meile kõigile pöidlaid ja lootust kõrgel ????

Kas teil selgus, miks ICSI või saadeti kuskile edasi uuringutele ka?

Semi

 

Mehepoolsete probleemide tõttu öeldi kohe, et see ICSI variant. Mul endal veel ka endometrioos “kirsiks tordil.”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav tõesti, et meil siia selline kolmene punt tekkinud. Hoian meile kõigile pöidlaid ja lootust kõrgel ????

Kas teil selgus, miks ICSI või saadeti kuskile edasi uuringutele ka?

Semi

Täpsustan igaks juhuks küsimust – kas teil selgus, või uurisite edasi kuskil, mis põhjustab nii halvad tulemused, et ICSI ainult võimalik?

 

Vot seda tahaks me kindlasti teada, et millest analüüsid kehvad on. Mehel on tegelikult üks laps juba, seetõttu ei tahaks lootusi päris maha matta. Muidugi on erinevad spekulatsioonid tekkinud ja hirm, et kas vaktsiin võis midagi põhjustada. Arst ütles lihtsalt, et ajaga need tulemused võivad lihtsalt kehvaks minna. Samas võin öelda, et mu mees on kõige tervislikum inimene, keda iial tundnud olen ja eluviisidest see kindlasti tingitud ei saa olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen see, kellel ootas esimene ICSI ees ja kohe alguses siin nõu küsisin. Nii olen nüüd tänasega 5 päeva süstinud ovaleapi. Täna lähen esimesse UHsse.

Ma ei tea miks, aga mind ajavad need süstid kohe minestama? Kas kellelgi veel on nii olnud?

Perla

 

Hei

 

Mis moodi minestama ajasid, kas mõte sellest et ennast süstid või muutus enesetunne hiljem halvaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 259 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF jaanuar-veebruar