Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF jaanuar-veebruar

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 259 )

Teema: IVF jaanuar-veebruar

Postitas:
Kägu

Oi kui põnev, Perla! Kuidas süstimisega alustamine läks, oli ka hirmus? Jäid mulle meelde paar lehte tagasi, ka teil oli vist ICSI protseduur ainult võimalik?

Semi

Tead mulle see süstimine juba ise nii vastu, et sellepärast minu jaoks oli hirmus. Ise ei ole ühtegi süsti endale teinud- mees teeb neid. Jaa, meil ainult ICSI võimalik

Perla

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav tõesti, et meil siia selline kolmene punt tekkinud. Hoian meile kõigile pöidlaid ja lootust kõrgel ????

Kas teil selgus, miks ICSI või saadeti kuskile edasi uuringutele ka?

Semi

Täpsustan igaks juhuks küsimust – kas teil selgus, või uurisite edasi kuskil, mis põhjustab nii halvad tulemused, et ICSI ainult võimalik?

Vot seda tahaks me kindlasti teada, et millest analüüsid kehvad on. Mehel on tegelikult üks laps juba, seetõttu ei tahaks lootusi päris maha matta. Muidugi on erinevad spekulatsioonid tekkinud ja hirm, et kas vaktsiin võis midagi põhjustada. Arst ütles lihtsalt, et ajaga need tulemused võivad lihtsalt kehvaks minna. Samas võin öelda, et mu mees on kõige tervislikum inimene, keda iial tundnud olen ja eluviisidest see kindlasti tingitud ei saa olla.

Jaa nii tore, et on saatusekaaslased samad 🙂 Meie puhul oli arsti sõnul midagi geneetilist. Tegelikult mehele pakuti ka operatsiooni, mingi veenilaiendi parandamiseks munanditest. Ilmselt laseb ta selle teha siis kui meil üks laps kätte õnnestub saada. Meil ka ei ole eluviisidest see kindlasti tingitud.

Perla

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen see, kellel ootas esimene ICSI ees ja kohe alguses siin nõu küsisin. Nii olen nüüd tänasega 5 päeva süstinud ovaleapi. Täna lähen esimesse UHsse.

Ma ei tea miks, aga mind ajavad need süstid kohe minestama? Kas kellelgi veel on nii olnud?

Perla

Hei

Mis moodi minestama ajasid, kas mõte sellest et ennast süstid või muutus enesetunne hiljem halvaks?

Enesetunne muutus kohe peale süsti halvaks. Aga õnneks nüüd viimased päevad ei ole seda ka olnud- võib olla oli esimestel päevadel alateadvuses lihtsalt suur hirm ja kui süst tehtud avaldus see tunne kergendusena..

Perla

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naine vanus: 30, mees 35. Ühiseid lapsi ei ole.

Proovinud rasestuda alates 2020. august/september. Esimest korda sai igaks juhuks naistearstil käidud 2020. aasta sügisel, kus tehti mõned analüüsid ja anti roheline tuli. 2021. aasta alguseks kui proovimisest oli möödunud ca pool aastat sai mindud igaks juhuks uuesti naistearstile (pöördusin teise arsti poole), kus diagnoositi kilpnäärne alatalitlus ja rohuks L-tyroksin.  2021. aasta suve lõpuks jõudsin ITK viljatusravi arsti juurde, kus sai esmalt tõstetud L-tyroksin kogust, sest näit oli ikka liiga kõrge ning samuti avastati, et prolaktiin liiga kõrge (ravim Bromocribtin). Neid ravimeid võtan nüüd igapäevaselt. 2021. aasta sügisel järjest kolm IUI-d (Ovitrelle süstiga), mis ebaõnnestusid. Samas follikel ja endometrium normaalsed.

Nüüd 2022. aasta jaanuaris oli ämmaemanda vastuvõtt  ja hakkas esimene IVF lühikese skeemiga (hetkel Gonal-F 125 ühikut õhtuti kuniks UH).

Mees käinud ka meestearstil, kus alguses spermagramm polnud kiita, kuid tänaseks näidud väga head (meestearst määras rohu Vasonit retard). 

Hetkel tegelikult ei teagi, miks rasestumine ei ole õnnestunud, sest kilpnäärne alatalitlus reageerib ravile hästi, muud analüüsid ka korras. Tsükkel juba aastaid ideaalne, 27-28 päeva ning on proovitud ka ovulatsiooniteste, mis LH hormooni taseme tõusu näidanud. Spetsiaalseid rasestumisvastaseid vahendeid kasutatud viimati 10. aastat tagasi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie ICSI punt – aga kuidas nende järeldusteni jõuti? Meil oli lihtsalt halb analüüs ja rohkem midagi ei kommenteeritud ega saadetud edasi uurima. Kas teile tehti siis meestele täiendavaid uuringuid?

 

Semi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie ICSI punt – aga kuidas nende järeldusteni jõuti? Meil oli lihtsalt halb analüüs ja rohkem midagi ei kommenteeritud ega saadetud edasi uurima. Kas teile tehti siis meestele täiendavaid uuringuid?

Semi

 

Meil ei uuritud kahjuks ka midagi edasi.

Tekkis siin üks küsimus veel seoses Ovaleapiga. Kui selles kassetis on nt 4 doosi ja teen esimese süsti ära, kas siis jätan selle kasseti pliiatsi sisse kuni kõik 4 doosi on lõpuks tehtud või iga korra järel ikkagi võtan selle sealt välja ja alustan kõike algusest?

Vabandan, kui rumal küsimus, pole veel süstimine alanud aga üritan siin juba ette valmistuda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tekkis siin üks küsimus veel seoses Ovaleapiga. Kui selles kassetis on nt 4 doosi ja teen esimese süsti ära, kas siis jätan selle kasseti pliiatsi sisse kuni kõik 4 doosi on lõpuks tehtud või iga korra järel ikkagi võtan selle sealt välja ja alustan kõike algusest?

Minu teada kasutad selle lõpuni ikka mis esimesena sisestasid ja vahepeal välja ei võta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,
Kui Losmina ja Clexane on justkui sama ravim, siis kas võin mõlemat kasutada, sest mul üks pakk clexane ja ülejäänud losminad? või tasuks kasutada ainult ühte kindlalt ravimit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algaja entusiasm vist, et tahaks jagada, arutada. Igatahes, õnneks olen ülemõtleja ja 18 folliiklit olid alles, sai ka samapalju munarakke. Mõtlesin ja usun, et paistetuse langus ning (pea)valude kadumine oli suuresti seotud Sidrunheina soovitusega juua spordijooke. Arctic käeulatuses ja enesetunne oli stimulatsiooni teises pooles meeldivam. Võrreldes algusega polnud aru saadagi, et munasarjad paisuvad, pigem oli kõht väiksem.  Jalutasin ka regulaarselt. Folliiklid olid õnneks suuruse poolest järgi kasvanud. Hüperi ohu tõttu värskelt ei siirdata. Järgmine nädal näeb, kas ja palju emrüosi areneb.

Edukat teekonda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas seda hinnatakse ja mille alusel otsustatakse? Kas eelkõige patsiendi enesetunde?

May

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Algaja entusiasm vist, et tahaks jagada, arutada. Igatahes, õnneks olen ülemõtleja ja 18 folliiklit olid alles, sai ka samapalju munarakke. Mõtlesin ja usun, et paistetuse langus ning (pea)valude kadumine oli suuresti seotud Sidrunheina soovitusega juua spordijooke. Arctic käeulatuses ja enesetunne oli stimulatsiooni teises pooles meeldivam. Võrreldes algusega polnud aru saadagi, et munasarjad paisuvad, pigem oli kõht väiksem. Jalutasin ka regulaarselt. Folliiklid olid õnneks suuruse poolest järgi kasvanud. Hüperi ohu tõttu värskelt ei siirdata. Järgmine nädal näeb, kas ja palju emrüosi areneb.

Edukat teekonda!

Kuidas seda hinnatakse ja mille alusel otsustatakse? Kas eelkõige patsiendi enesetunde?

May

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

May, minu arusaamist mööda peamiselt arenevate folliiklite arvu/ suuruse ning munasarjade mõõdu järgi. 20 ligi on juba risk, sest arvukate folliiklite kasvuga suurenevad ka ovaariumid. Enesetunne oli mul arvestades asjaolusid ok.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma peaks alustama süstimist see nv-tus (kui päevad tulevad õigeaegselt), aga olen tõbiseks jäänud, nüüd fingers crossed,et poleks covid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, mina olen viimaeid päevi 39, mees 37, analüüsid nö korras ja seletamatu viljatus st teist last ei ole õnnestunud saada 2 aastat.

Mul käsil esimene IVF-ring, lühike skeem.
Täna oli teine UH. Nagu arst ütles, siis reaktsioon ravile on pigem tagasihoidlik – folliikleid 6. Aga eks nüüd sõltub sellest, palju reaalselt munarakke sealt kätte saab ja mis kvaliteediga need on. Punktsioon on järgmisel esmaspäeval.

Ravimite kõrvalmõjudeks on see, et süda on paha juba nädal ja õudne väsimus ka. Süstimine ei olnud nii hull, kui arvasin. Cetrocide´i süst muidugi esimene kord oli hull mässamine.

Klaarika

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Süstimine muutib minu kogemusel raskemaks lõpupoole, algul põhimõtteliselt ei tundnudki, nagu sulavõisse (ma vähe pehme ka ????). Lõpus tundlikum ja valusam. Viimased ov vallandajad olid suurema süstlaotsaga, siis oli esimene kord, kus süstlaotsa välja tõmbasin, sest valusein ees, uues kohas sama lugu, siis lihtsalt lülitasin vaimu välja ja jõu sisse.

Kõik on tehtav, kui eesmärk silme ees! Olin peamiselt lihtsalt paistes pahurus, kaalu lisas 2kg. Kusjuures toitumine pigem tervislikum ja liikumist rohkem, vedelikke suurtes kogustes. Keha kogus isegi kõhutuuled nagu üks suur svamm. Hormoonide talumatus mul samas eluaeg. Ma super õnnelik, et stimulatsioon läbi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, mina olen viimaeid päevi 39, mees 37, analüüsid nö korras ja seletamatu viljatus st teist last ei ole õnnestunud saada 2 aastat.

Mul käsil esimene IVF-ring, lühike skeem.

Täna oli teine UH. Nagu arst ütles, siis reaktsioon ravile on pigem tagasihoidlik – folliikleid 6. Aga eks nüüd sõltub sellest, palju reaalselt munarakke sealt kätte saab ja mis kvaliteediga need on. Punktsioon on järgmisel esmaspäeval.

Ravimite kõrvalmõjudeks on see, et süda on paha juba nädal ja õudne väsimus ka. Süstimine ei olnud nii hull, kui arvasin. Cetrocide´i süst muidugi esimene kord oli hull mässamine.

Klaarika

Klaarika, me umbes samas vanuses. Anna kindlasti teada, kuidas sul läheb! Minul on nii, et rakke tekib alati väga palju, aga kvaliteetseid embrüoid lõpuks väga vähe. Viimane kord 28-st rakust vaid üks embrüo. Ehk siis et minu rakukvaliteet on paraku tänu vanusele väga kehv 🙁

Kuna mul ka alati hüperi oht, siis ei tehta kunagi värskesse tsüklisse siirdamist. Seega ise ootan nüüd märtsi-aprilli, et saaks siirdada.

Sidrunhein

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, mina olen viimaeid päevi 39, mees 37, analüüsid nö korras ja seletamatu viljatus st teist last ei ole õnnestunud saada 2 aastat.

Mul käsil esimene IVF-ring, lühike skeem.

Täna oli teine UH. Nagu arst ütles, siis reaktsioon ravile on pigem tagasihoidlik – folliikleid 6. Aga eks nüüd sõltub sellest, palju reaalselt munarakke sealt kätte saab ja mis kvaliteediga need on. Punktsioon on järgmisel esmaspäeval.

Ravimite kõrvalmõjudeks on see, et süda on paha juba nädal ja õudne väsimus ka. Süstimine ei olnud nii hull, kui arvasin. Cetrocide´i süst muidugi esimene kord oli hull mässamine.

Klaarika

Klaarika, me umbes samas vanuses. Anna kindlasti teada, kuidas sul läheb! Minul on nii, et rakke tekib alati väga palju, aga kvaliteetseid embrüoid lõpuks väga vähe. Viimane kord 28-st rakust vaid üks embrüo. Ehk siis et minu rakukvaliteet on paraku tänu vanusele väga kehv ????

Kuna mul ka alati hüperi oht, siis ei tehta kunagi värskesse tsüklisse siirdamist. Seega ise ootan nüüd märtsi-aprilli, et saaks siirdada.

Sidrunhein

Ehk siis et minu rakukvaliteet on paraku tänu vanusele väga kehv ????” – Mis AMH näit on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma peaks alustama süstimist see nv-tus (kui päevad tulevad õigeaegselt), aga olen tõbiseks jäänud, nüüd fingers crossed,et poleks covid.

 

Ma ootan siin ka päevade algust pingsalt. Tervis kuidagi väga nõrk ja kehv, kahtlustan ise, et nendest ravimitest mis kõik kirjutati. Üldse ei meeldi nende võtmine..

Hirmuga juba mõtlen, et mis veel nende sütimistega saab. Siin on juttu, et spordijoogid on abiks, mille osas täpsemalt? Kas neid peaks tarbima siis kohe juba süstimise alguses või pigem lõpupoole? Samuti küsimus ka liikumise kohta, kas peaks aktiivsemalt jalutuskäike plaanima? Mul on muidu istuv ja väga tubane töö.

Paulakene

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

@Sidrunhein, järgmine nädal saan teada, mis mul nendest 6 folliiklist saab, esmasp. punktsioon. Mul oli AMH muidu septembris 1.1 ja märtsis 0.93.

Just süstisin Ovitrellet – hakkasin ühe eelneva kommentaari põhjal seda paksemat nõela kartma, aga Ovitrelle nõel tundus küll täpselt samasugune kui Gonalil ja süstimine oli lebo (äkki oli see paksema nõelaga siis teine rohi). Süstimine on tõesti minu jaoks üle ootuste hästi läinud, ei olnud kuidagi valusam ega raskem lõpus. Mis ei ole tore, on pidev iiveldus ja vahepeal oli tõesti jube väsimus.

Natuke taustalugu kah: nüüd kui ma selle AMH kohta veidi rohkem tean, olen veidi pettunud, et mind märtsis ITKs vastuvõtul käies kohe IVFile ei suunatud. Seal öeldi, et pm kõik OK ja oota aasta veel. Ma siiski ei jõudnud oodata, läksin Šoisi juurde, seal on midagi nimetusega viljakuse pakett/analüüs, mis tundus väga põhjalik ja seal siis septembris oli ka veidi kõrgem AMH näitaja. Kommenteeriti, et kui on üle 1, siis on veel OK ja soovitus oli, et pole mõtet küll enam oodata, kogu aeg ju näitajad halvenevad edasi (lihtsalt vanus teeb oma töö). Ta soovitas Next Fertility Nordicut, mis on ka Haigekassa lepingupartner. Seal võeti ilusti jutule, ei olnud ootamisest mingit juttu ja siin ma nüüd siis olen.

Klaarika

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liikumine ja vedelikud on head vereringele, seeläbi jaotuvad (sh süstitavad) ja tasakaalustuvad hormoonid, keha puhastub, endomeetrium pehmem, vastuvõtlikum. Spordijoogid aitavad eelkõige OHSS ohu puhul, kus keha vedelikke sees hoiab, kaal tõuseb ja keha paistes. Seal sisalduv soodium pm imeb munasarjadest vee vereringesse (osmoos: suurema kontsentratsiooniga alalt väiksema sisaldusega alale), sp soovitatakse ka nt vürtsikat, soolast toitu. Konkreetselt vee joomine muudab vere vesisemaks ja vesi liigub just munasarja. Oluline kogu protsessi vältel, et OHSS ei tekiks ja vähendada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, mina olen viimaeid päevi 39, mees 37, analüüsid nö korras ja seletamatu viljatus st teist last ei ole õnnestunud saada 2 aastat.

Mul käsil esimene IVF-ring, lühike skeem.

Täna oli teine UH. Nagu arst ütles, siis reaktsioon ravile on pigem tagasihoidlik – folliikleid 6. Aga eks nüüd sõltub sellest, palju reaalselt munarakke sealt kätte saab ja mis kvaliteediga need on. Punktsioon on järgmisel esmaspäeval.

Ravimite kõrvalmõjudeks on see, et süda on paha juba nädal ja õudne väsimus ka. Süstimine ei olnud nii hull, kui arvasin. Cetrocide´i süst muidugi esimene kord oli hull mässamine.

Klaarika

Klaarika, me umbes samas vanuses. Anna kindlasti teada, kuidas sul läheb! Minul on nii, et rakke tekib alati väga palju, aga kvaliteetseid embrüoid lõpuks väga vähe. Viimane kord 28-st rakust vaid üks embrüo. Ehk siis et minu rakukvaliteet on paraku tänu vanusele väga kehv ????

Kuna mul ka alati hüperi oht, siis ei tehta kunagi värskesse tsüklisse siirdamist. Seega ise ootan nüüd märtsi-aprilli, et saaks siirdada.

Sidrunhein

Ehk siis et minu rakukvaliteet on paraku tänu vanusele väga kehv ????” – Mis AMH näit on?

AMH on 1,5. Täitsa ok mu vanuse kohta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui palju on siin selliseid inimesi, kellel viimasel ajal olnud esimene IVF ning pakutud ka kahe embrüo siirdamist?
Kirjandus justkui viitab, et kui kaks pigem kehvema kvaliteediga, siis kaks siirdada täitsa mõistlik. Või esimene kord, kvaliteedist hoolimata, siirdatakse alati üks? Või on mingid muud tegurid määravaks saanud (vanus vms)? Eriti huvitab ITK kogemus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui palju on siin selliseid inimesi, kellel viimasel ajal olnud esimene IVF ning pakutud ka kahe embrüo siirdamist?

Kirjandus justkui viitab, et kui kaks pigem kehvema kvaliteediga, siis kaks siirdada täitsa mõistlik. Või esimene kord, kvaliteedist hoolimata, siirdatakse alati üks? Või on mingid muud tegurid määravaks saanud (vanus vms)? Eriti huvitab ITK kogemus.

 

Ma ei ole küll Tallinnas, aga minule nt öeldi, et olen liiga noor, et kahte panna ja pannakse üks. Olen 28. Samuti esimene ivf ja lapsi ei ole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alustan tänasest Cetrotide süstidega, tavaliselt olen lugenud et kõigil need pigem lõpus. Aga minul kohe alguses just need ja siis hiljem Ovaleap edasi. Mitmendal tsükli päeval on teil esimene UH olnud? Ma süstin enne kõike seda kraami 8 päeva, kui alles arsti juurde. Tundub kuidagi pikk aeg ilma jälgimiseta. Kuidas Teil on olnud?

 

Paulakene

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustan tänasest Cetrotide süstidega, tavaliselt olen lugenud et kõigil need pigem lõpus. Aga minul kohe alguses just need ja siis hiljem Ovaleap edasi. Mitmendal tsükli päeval on teil esimene UH olnud? Ma süstin enne kõike seda kraami 8 päeva, kui alles arsti juurde. Tundub kuidagi pikk aeg ilma jälgimiseta. Kuidas Teil on olnud?

Paulakene

Cetrotide kirjutatakse tsükli algul seepärast, et sinu loomulikku tsüklit veidi reguleerida, et punktsioon langeks päevale, mil kliinik ka lahti on. Nii et kui sa veel hiljem alustad alles Ovaleap’iga (eeldan, et siis kolmandal päeval), on täiesti ok minna 5 päeva pärast stimulatsiooni algust esimesse UH-sse . Varem ei oleks seal midagi nähagi.

Mina olen käinud ühes kliinikus ka vaid üks kord stimulatsiooni jooksul UH-s. Samuti nädala süstisin ja siis läksin. Teises kliinikus käisin kaks korda – vist 5. ja 8. päeval. Nii et ära muretse!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alustan tänasest Cetrotide süstidega, tavaliselt olen lugenud et kõigil need pigem lõpus. Aga minul kohe alguses just need ja siis hiljem Ovaleap edasi. Mitmendal tsükli päeval on teil esimene UH olnud? Ma süstin enne kõike seda kraami 8 päeva, kui alles arsti juurde. Tundub kuidagi pikk aeg ilma jälgimiseta. Kuidas Teil on olnud?

Paulakene

Cetrotide kirjutatakse tsükli algul seepärast, et sinu loomulikku tsüklit veidi reguleerida, et punktsioon langeks päevale, mil kliinik ka lahti on. Nii et kui sa veel hiljem alustad alles Ovaleap’iga (eeldan, et siis kolmandal päeval), on täiesti ok minna 5 päeva pärast stimulatsiooni algust esimesse UH-sse . Varem ei oleks seal midagi nähagi.

Mina olen käinud ühes kliinikus ka vaid üks kord stimulatsiooni jooksul UH-s. Samuti nädala süstisin ja siis läksin. Teises kliinikus käisin kaks korda – vist 5. ja 8. päeval. Nii et ära muretse!

Ohh aitäh kogemuse jagamise eest! Hakkas kohe parem, see üle mõtlemine on nii kerge hetkel tulema igasuguste asjade peale. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

heihei!

Mul täna CD1 ja hakkan ilmselt kolmapäeval ovaleapi ja losminat süstima, punktsioon peaks jääma 7-10.02 vahemikku, kas keegi veel praegu tegutsemas? 🙂

 

 

teretalv91

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

heihei!

Mul täna CD1 ja hakkan ilmselt kolmapäeval ovaleapi ja losminat süstima, punktsioon peaks jääma 7-10.02 vahemikku, kas keegi veel praegu tegutsemas? ????

teretalv91

Minul esimene nädal Gonal süstitud ja täna pärastlõunal UH. Hommikune vereanalüüs ehmatas aga täna väga ära Östradiool < 4000 pmol/L.

May

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul esimene nädal Gonal süstitud ja täna pärastlõunal UH. Hommikune vereanalüüs ehmatas aga täna väga ära Östradiool < 4000 pmol/L.

mis vereanalüüse nad vahepeal teevad? see mu esimene IVF ja mul plaanis nädala pärast UH, aga mingitest analüüsidest ei tea miskit.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul esimene nädal Gonal süstitud ja täna pärastlõunal UH. Hommikune vereanalüüs ehmatas aga täna väga ära Östradiool < 4000 pmol/L.

mis vereanalüüse nad vahepeal teevad? see mu esimene IVF ja mul plaanis nädala pärast UH, aga mingitest analüüsidest ei tea miskit.

Mul ka esimene. Tehti: TSH, FSH; LH, Prolaktiin, Progesteroon ja Östradioon. Ilmselt analüüsid selleks, et vaadata kuidas Gonal mõjunud + mul kilpnäärne alatalitlus ja prolaktiiniga probleeme olnud. Östradiooni mõõdeti nüüd vist küll esimest korda..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 259 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF jaanuar-veebruar