Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF jaanuar-veebruar

Näitan 19 postitust - vahemik 241 kuni 259 (kokku 259 )

Teema: IVF jaanuar-veebruar

Postitas:
Kägu

Sain just teada, et minul jääb siirdamine ära – pole lihtsalt enam mida siirata ????????????????

 

Tupsik81

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain just teada, et minul jääb siirdamine ära – pole lihtsalt enam mida siirata ????????????????

Tupsik81

Kahju kuulda 🙁

Ootan ka oma saatust nüüd pärast esimest ebaõnnestunud siirdamist.. märtsi alguses UH siis saab teada, kas saab ühe kuulise vahega uuele täisringile või peab veel ootama. Õnneks uus tsükkel isegi päev varem platsis, et seda vähemalt ootama ei pea.

May

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

 

Kas pärast siirdamist päevade valule sarnane valu/pakitsus on okei või peaks muretsema? Siirdamisest möödas 4 päeva.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Kas pärast siirdamist päevade valule sarnane valu/pakitsus on okei või peaks muretsema? Siirdamisest möödas 4 päeva.

Jah, täitsa okei. See on enamasti pesastumisega seotud

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Kas pärast siirdamist päevade valule sarnane valu/pakitsus on okei või peaks muretsema? Siirdamisest möödas 4 päeva.

 

Ma uuriks, et kuidas voolusega on? Saan aru, et need proge kapslid võivad ka suuremat voolust tekitada, aga nüüd mitu päeva peale siirdamist nagu alles tekkis see voolus, kuigi algusest peale neid proge küünlaid kasutanud.. Kuidas teistel kogemus selle voolusega pärast siirdamist olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas 14.02 siirdamise kaaslasi ka on? Kuna testite? Mis tunne on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas 14.02 siirdamise kaaslasi ka on? Kuna testite? Mis tunne on?

 

Minul siirdati 11.02, ehk siis mõned päevad varem. Mul on viimased päevad päevade valu olnud ja üldse kuidagi raske olla..

Kuidas Sinul olek ja kas on mingeid “hädasid”?

 

Paulakene

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas 14.02 siirdamise kaaslasi ka on? Kuna testite? Mis tunne on?

Minul siirdati 11.02, ehk siis mõned päevad varem. Mul on viimased päevad päevade valu olnud ja üldse kuidagi raske olla..

Kuidas Sinul olek ja kas on mingeid “hädasid”?

Paulakene

Jah, vahepeal tekib tuikav valu ja mullitab koguaeg. Rinnad läksid valusaks, aga muidu üsna rahulik olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas 14.02 siirdamise kaaslasi ka on? Kuna testite? Mis tunne on?

Minul siirdati 11.02, ehk siis mõned päevad varem. Mul on viimased päevad päevade valu olnud ja üldse kuidagi raske olla..

Kuidas Sinul olek ja kas on mingeid “hädasid”?

Paulakene

Jah, vahepeal tekib tuikav valu ja mullitab koguaeg. Rinnad läksid valusaks, aga muidu üsna rahulik olla.

 

Mul on see “päevade valu” ikka järjest reaalsem, ei julge tualetti üldse külastadagi, koguaeg mõte, et kas nüüd algavadki..

VT oleks alles järgmine nädal, ootamist omajagu.

 

Paulakene

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas 14.02 siirdamise kaaslasi ka on? Kuna testite? Mis tunne on?

Minul siirdati 11.02, ehk siis mõned päevad varem. Mul on viimased päevad päevade valu olnud ja üldse kuidagi raske olla..

Kuidas Sinul olek ja kas on mingeid “hädasid”?

Paulakene

Jah, vahepeal tekib tuikav valu ja mullitab koguaeg. Rinnad läksid valusaks, aga muidu üsna rahulik olla.

Mul on see “päevade valu” ikka järjest reaalsem, ei julge tualetti üldse külastadagi, koguaeg mõte, et kas nüüd algavadki..

VT oleks alles järgmine nädal, ootamist omajagu.

Paulakene

Jaa, mul ka koguaeg hirm, puksinud marjad miskipärast pidevalt ja siis on jälle” et wtf”  kas sul esimene siirdamine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas 14.02 siirdamise kaaslasi ka on? Kuna testite? Mis tunne on?

Minul siirdati 11.02, ehk siis mõned päevad varem. Mul on viimased päevad päevade valu olnud ja üldse kuidagi raske olla..

Kuidas Sinul olek ja kas on mingeid “hädasid”?

Paulakene

Jah, vahepeal tekib tuikav valu ja mullitab koguaeg. Rinnad läksid valusaks, aga muidu üsna rahulik olla.

Mul on see “päevade valu” ikka järjest reaalsem, ei julge tualetti üldse külastadagi, koguaeg mõte, et kas nüüd algavadki..

VT oleks alles järgmine nädal, ootamist omajagu.

Paulakene

Jaa, mul ka koguaeg hirm, puksinud marjad miskipärast pidevalt ja siis on jälle” et wtf” kas sul esimene siirdamine?

 

Tere,

 

Jah, esimene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas on ringutamisega raseduse alguses? Iga hommik on jube rongutamine ja ikka läheb kõht pinge nii ja ehk ei ole hea pesastumisele

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin täiesti kindel, et mina rasedustesti enne vt ei tee, aga ikkagi tegin. 9 päeva 3-päevase siirdamisest ja rasedustestil on hele nähtav triip. Tean, et palju kirjutatakse, et rohud võivad valepositiivset anda ja polnud üldse mõistlik enne vt testida. Tundub, et siin grupis vaikus kuna paljud ei saanud see kuu üritada, aga ehk loeb keegi kellel ivf kogemus – kas kellelgi on test valepositiivset näidanud ravimite tõttu? Üritan lootusi mitte liialt lakke seada aga väike rõõm ja lootus ikka nüüd on.

 

Paulakene

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin täiesti kindel, et mina rasedustesti enne vt ei tee, aga ikkagi tegin. 9 päeva 3-päevase siirdamisest ja rasedustestil on hele nähtav triip. Tean, et palju kirjutatakse, et rohud võivad valepositiivset anda ja polnud üldse mõistlik enne vt testida. Tundub, et siin grupis vaikus kuna paljud ei saanud see kuu üritada, aga ehk loeb keegi kellel ivf kogemus – kas kellelgi on test valepositiivset näidanud ravimite tõttu? Üritan lootusi mitte liialt lakke seada aga väike rõõm ja lootus ikka nüüd on.

Paulakene

Eeldan, et süstisid Ovitrelle või muud hcg sisaldavat rohtu? See võib tõesti kuni 10 päeva valepositiivset anda.

Kuna mul pcos (kolmapäeval saadi 26 rakku), siis süstin Diphereline ja sellega valepositiivset ei saa. Küll aga sain esimesel siirdamisel 9. päeval heleda positiivse rasedustesti, mis osutus biokeemiliseks. Ei mõtle nùüd sellega hirmutada, lihtsalt kahjuks ivf puhul on veretest ikkagi ainuke viis rasedust kinnitada.

Aga eks lootus peab alati jääma, ilma lootuseta ei võtaks keegi seda teekonda ette.

tilulilu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin täiesti kindel, et mina rasedustesti enne vt ei tee, aga ikkagi tegin. 9 päeva 3-päevase siirdamisest ja rasedustestil on hele nähtav triip. Tean, et palju kirjutatakse, et rohud võivad valepositiivset anda ja polnud üldse mõistlik enne vt testida. Tundub, et siin grupis vaikus kuna paljud ei saanud see kuu üritada, aga ehk loeb keegi kellel ivf kogemus – kas kellelgi on test valepositiivset näidanud ravimite tõttu? Üritan lootusi mitte liialt lakke seada aga väike rõõm ja lootus ikka nüüd on.

Paulakene

Eeldan, et süstisid Ovitrelle või muud hcg sisaldavat rohtu? See võib tõesti kuni 10 päeva valepositiivset anda.

Kuna mul pcos (kolmapäeval saadi 26 rakku), siis süstin Diphereline ja sellega valepositiivset ei saa. Küll aga sain esimesel siirdamisel 9. päeval heleda positiivse rasedustesti, mis osutus biokeemiliseks. Ei mõtle nùüd sellega hirmutada, lihtsalt kahjuks ivf puhul on veretest ikkagi ainuke viis rasedust kinnitada.

Aga eks lootus peab alati jääma, ilma lootuseta ei võtaks keegi seda teekonda ette.

tilulilu

 

Aitäh kogemuse jagamise eest. Minul Ovitrellet ei ole olnud, tegin 5 päeva tagasi ühe Diphereline ja nüüd vaid progesterooni süstid Lubion + proge tabletid ja küünlad – kas need võivad ka midagi mõjutada?

Aga siiski aitäh, et kirjutasid, toob natuke maa peale nüüd tagasi, et ei tasu siit kohe loota midagi..

 

Paulakene

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paulakene, mina usun küll, et sul on õige värk toimumas ja usun, et näed veretestile ka ilusat numbrit. Ei tasu lootust kaotada, sest sul on ka teisi lootustandvad sümptomeid.

Mina sain esimese IVF-i ajal Ovitrelle süsti (peale punktsiooni 6 klõpsu) ja heleda triibu sain 9dp3dt, ka veretest oli ilusa numbriga. Minul läks Ovitrelle kehast väga kähku välja, isegi kui süstisin terve soovitatud koguse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas on ringutamisega raseduse alguses? Iga hommik on jube rongutamine ja ikka läheb kõht pinge nii ja ehk ei ole hea pesastumisele

Täiesti normaalne asi, mis võib juhtuda ringutamise ajal ja pesastumist ei mõjuta absoluutselt. Kui oled kindlasti rase juba (hetkel veel ootad tulemusi), rasedust on rohkem, siis esineb seda samuti. Jah, ebameeldiv on ja natukene ka võib valus olla, aga möödub ruttu. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain täna enda positiivse testi ja hcg, mis kinnitab, et hetkel on väike rasedus olemas. Nüüd alles tõeline ootamine algab…

Hoian kõigile teistele ka pöidlaid, et edaspidi oleks rohkem õnnestumisi ja loodan südamest, et kas enda teekond õnnelikult lõpuni jõuab.

 

Paulakene.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii tore uudis, Paulakene!!!

Klaarika

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 241 kuni 259 (kokku 259 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF jaanuar-veebruar