Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF jaanuar-veebruar

Näitan 27 postitust - vahemik 631 kuni 657 (kokku 657 )

Teema: IVF jaanuar-veebruar

Postitas:
Kägu

Minul eilsest määrib roosakalt, olen juba peatäie nutta ka saanud. Olin nii enesekindel, et kindlasti õnnesub 🙁
Kummalisel kombel hakkas tsükkel sel kuul väga vara (määrimine eilsest, kui oli cd25), tavaliselt mul hakkab tsükli 28. või 29. päeval. Mõnel korral veel hiljem, kuid tavapäraselt mitte kunagi varem. Ei tea, kas see on tarbitud hormoonidega seotud. Otseselt veel punased platsis ei ole, aga arvan, et täna õhtuks on kohal.

Igal juhul – eile loobusin Gepretixi panemisest, mul veel üks pakk alles (5 päeva siis), veretest on 11.03. Kuna need suht ebamugavad ja ei õnnestunud ka, siis pole vist nagu väga mõtet neid edasi kasutada?

Mu kaks mammut edasi ei arenenud, seega külmas on ainult kaks.

Jersey

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Neiu33

Minul eilsest määrib roosakalt, olen juba peatäie nutta ka saanud. Olin nii enesekindel, et kindlasti õnnesub 🙁

Kummalisel kombel hakkas tsükkel sel kuul väga vara (määrimine eilsest, kui oli cd25), tavaliselt mul hakkab tsükli 28. või 29. päeval. Mõnel korral veel hiljem, kuid tavapäraselt mitte kunagi varem. Ei tea, kas see on tarbitud hormoonidega seotud. Otseselt veel punased platsis ei ole, aga arvan, et täna õhtuks on kohal.

Igal juhul – eile loobusin Gepretixi panemisest, mul veel üks pakk alles (5 päeva siis), veretest on 11.03. Kuna need suht ebamugavad ja ei õnnestunud ka, siis pole vist nagu väga mõtet neid edasi kasutada?

Jersey

Pai-pai sulle. Ebaõiglane on see eluke teinekord kahjuks 🙁 Kui ikka päris päevad veel kohal ei ole, siis ei tohiks tegelikult ravi pooleli jätta. Kuigi olen ka ise pooleli jätnud, aga siis kui hullult veritsema hakkab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jersey

Ravi ei jäeta pooleli, roosa määrimine võib, aga ei pruugi tähendada, et ei õnnestunud. Mul ka määris roosakalt sealkandis eelmise rasedusega, ilmselt pesastumisega seonduvalt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kindlasti ei tohi omal algatusel ravi pooleli jätta!!! Roosakas määrimine võib sul ravimite kõrvalmõju ka olla või pesastumine. IVF tsükkel ei ole üldse nagu su normaalne tsükkel, võrrelda ei saa. Kui midagi seal ikka pesastuda püüab, on sul seda progesterooni väga vaja. Kui punased täiega hakkavad, helistad arstile ja lepite kokku, et jätad ravimid ära.

Please wait...
Postitas:
Ookull5

Jätka raviga

Jersey

Ka minul määris õrnalt 2 päeva, kuid siiski oli veretest nii positiivne kui veel olla saab. Ära jäta pooleli enne kui pole täiesti kindel, et päevad alanud on. Pea püsti ja loodame ikka parimat :))

Please wait...
Postitas:
Neiu33

Jetsey, kuidas sul olukord on? Ma ei taha uskuda et sul päevad algasid.

Please wait...
Postitas:
Sirlukas

Jersey

See ilmselt implanteerumisega seotud?

Implantation bleeding is possible from day 5 onward when the developing placenta encroaches upon the mother’s blood circulation, but generally coincides with the time of expected menstruation.

Kuidas sul täna läheb?

Please wait...
Postitas:
jersey

Ei, minul on kõik selleks korraks, täna öösel hakkasid siis päevad.
Eile küll veel korraks tekkis lootus teie postituste peale ja kasutasin ka Gepretixi edasi 🙁

Soovin kõigile alustajatele ja ootajatele triipe. Ise ootan nüüd aprilli.
Olen teiega siin edasi ja võtan ehk sõnagi, aga hetkel pean haavu lakkuma, kurb on olla.

Please wait...
Postitas:
Neiu33

Jersey, kurb kuulda et ikkagi päevad hakkasid. Õnneks ei ole aprill kaugel ja on uus lootus.

Mul pole ka midagi muutunud – ikka lekin ja ei saa öelda et vähemaks jääks. Eilne hcg oli juba väga korralik ja tänasel testil on test joon kontroll joonega sama tume. Selliseid teste olen ma ainult netis pildi peal enne näinud… Aga miks mul niimoodi määrib? Mingeid erilisi tunnuseid ei ole, ainult pea valutab pidevalt ja uimane olek. Eks näis siis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Neiu33, mis sul kolmas HCG number oli?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Neiu33

Täpselt ei tea, aga 500 midagi. Kasv oli siis 70 –> 500 ja 72 tundi vahet. Olin siiralt üllatunud, sest arvasin et see näit tuleb u 200 või sinnakanti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täpselt ei tea, aga 500 midagi. Kasv oli siis 70 –> 500 ja 72 tundi vahet. Olin siiralt üllatunud, sest arvasin et see näit tuleb u 200 või sinnakanti.

vau. 500 on ju väga hea…kinnitus ja areneb kenasti ju

Sirlukas

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Neiu33

vau. 500 on ju väga hea…kinnitus ja areneb kenasti ju

Sirlukas

Väga-väga tahaksin midagi positiivset siia kirjutada, aga ei saa (päevade valu ja veritsus….). Varsti ma tulen siia tagasi ja siis läheb läheb kõik kuni lõpuni hästi (peab minema)
Edu kõigile seniks!

Please wait...
Postitas:
Ookull5

Neiu33le

Sirlukas

Väga-väga tahaksin midagi positiivset siia kirjutada, aga ei saa (päevade valu ja veritsus….). Varsti ma tulen siia tagasi ja siis läheb läheb kõik kuni lõpuni hästi (peab minema)

Edu kõigile seniks![/quote]

Eeiii… 🙁 Nii kahju kuulda. Oled tubli, et hoiad pea püsti! Saadan palju kallistusi ja jõudu!!!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veits arusaamatu see Neiu33 lugu. Hcg ju kasvas mühina?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Neiu33

Sirlukas

Edu kõigile seniks!

Eeiii… 🙁 Nii kahju kuulda. Oled tubli, et hoiad pea püsti! Saadan palju kallistusi ja jõudu!!![/quote]

Aitäh. Püüan ikkagi edasi, alla veel ei anna.

Please wait...
Postitas:
Neiu33

Veits arusaamatu see Neiu33 lugu. Hcg ju kasvas mühina?

Eks katkemisi ja peetumisi esineb ka ivf raseduste hulgas päris palju 🙁

Please wait...
Postitas:
Mai Kelluke

Edu kõigile seniks!

Vägaväga kahju kuulda!!
Mõtlen su peale ja loodan et saad varsti uuele katsele!

Please wait...
Postitas:
Mai Kelluke

Eile küll veel korraks tekkis lootus teie postituste peale ja kasutasin ka Gepretixi edasi 🙁

Olen teiega siin edasi ja võtan ehk sõnagi, aga hetkel pean haavu lakkuma, kurb on olla.

Väga kahju kuulda!!
Õnneks saan aru, et pead vaid aprillini ootama.
Mul on natuke segadus, et mismoodi need järjekorrad siis ikkagi on. Miks mõni ootab pool aastat ja mõni ootab paar kuud.

Please wait...
Postitas:
Ookull5

Roosakas määrimine

… jõudis ka meie õuele. Eks näis, mis homne toob… 🙂

Please wait...
Postitas:
jersey

Väga kahju kuulda!!

Õnneks saan aru, et pead vaid aprillini ootama.

Mul on natuke segadus, et mismoodi need järjekorrad siis ikkagi on. Miks mõni ootab pool aastat ja mõni ootab paar kuud.

Järjekord on siis, kui lähed uuesti täisringile, siis ootejärjekord 4 kuud (vahest vist õnnestub ka varem saada, võib ka hiljem).
Kuna mul on hetkel kaks mammut külmas, siis konsultatsioonil jäi jutt, et üks tsükkel jääb taastumiseks (märts) ja sellest järgmisest alustan külmaringiga (aprill).

Eks selgema pildi saan tglt esmaspäeval, kui olen veretesti tulemuse kätte saanud ja arstiga suhelnud.

Neiu33 – loodan, et ehk sul ikka lihtsalt määrimine ja rasedus areneb edasi. Kas oled vahepeal veel mõne veretesti teinud, et näha, kas langeb või tõuseb?

Minul tekkis küsimus, kui suurt osa mängib siirdamisel täis põis? Et kui põis ei ole nii täis, kui vaja, kas on võimalik, et arst ei näe piisavalt hästi ja siirdamine ei pruugi õnnestuda?
Mul nimelt ei olnud põis ilmselt nii täis, kui oleks võinud olla..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teel kohale oli põis nii täis, et ei kannatanud oodata enam (jõudsime varem). Käisin WCs, et natukene kergem oleks. Jube raske lõpetada, kui juba alustanud oled. 😀 Jõin ootesaalis veel vett, aga minu meelest polnud ka põis nii täis, aga protseduur oli ikka ebameeldiv, st tahtsin WCsse ja kannatasin kuidagi selle täispõiega torkimise ära. Peale protseduuri läksin kohe WCsse. Katse õnnestus.
Ma arvan et pole vahet kas on liiga täis ja keskmiselt täis, ta on täis ja sul reaalselt on ju isu WCsse minna, UHs nad näevad siiski ka kõike kuidas ja kuhu minna/teha/panna.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
jersey

Teel kohale oli põis nii täis, et ei kannatanud oodata enam (jõudsime varem). Käisin WCs, et natukene kergem oleks. Jube raske lõpetada, kui juba alustanud oled. 😀 Jõin ootesaalis veel vett, aga minu meelest polnud ka põis nii täis, aga protseduur oli ikka ebameeldiv, st tahtsin WCsse ja kannatasin kuidagi selle täispõiega torkimise ära. Peale protseduuri läksin kohe WCsse. Katse õnnestus.

Ma arvan et pole vahet kas on liiga täis ja keskmiselt täis, ta on täis ja sul reaalselt on ju isu WCsse minna, UHs nad näevad siiski ka kõike kuidas ja kuhu minna/teha/panna.

Mul tegelikult ei olnudki põis nii täis, et oleks häda olnud 🙁 Alles 30 min peale protseduuri tekkis.
Lihtsalt tekkis küsimus, et milleks peab põis täis olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See näitabki kus midagi on ja arstil on parem navigeeruda õigesse kohta, kuhu mammu panna. 😉 Kui oleks olnud sul liiga tühi põis, siis ilmselt ikka arst oleks soovitanud veel vett juua.

Please wait...
Postitas:
MarVar

Saadan suuuure pai kellel pole õnnestunud ♥️ Jääb vaid ootus, et polnud lihtsalt veel oige beebi.

Minul siis aeg 4ndaks katSeks. Kõik eelmised kulmaringiga ja mammusid kokku 8 külmas. Eelmised korrad kõik loomulikku tsüklisse kuid seekord harmoonasendusraviga. Siirdamine oli esmapaeval ja VT 14.03.

Koht punnis nendest tablettidest kuid hoian positiivset meelt.

Täis pois lisaks nähtavusele ka teeb protseduuri vähem tundlikuks. Kui korralikult täis pole ma peale peegli panemise ja puhastamise midagi tundnud.

Saadan kõigile palju häid soove teele 💞

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere.
Ma olen siin täitsa uus, aga tekkis suur suur küsimus. Reedel (eile) oli mul siirdamine ja nüüd koguaeg mõtlen ja muretsen, et mis mu kõhus toimub. Mida te teete, et aeg läheks kiiremini?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keskendu tööle, kodule, tee erinevaid asju.
Kui mul siirdamine ära oli, siis ütlesin et ma ei hakka googleis elama, aga elasin. 😀 Nii et seda ka tee.

Please wait...
Näitan 27 postitust - vahemik 631 kuni 657 (kokku 657 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF jaanuar-veebruar