Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF järgsed terviseprobleemid/ tüsistused

31 postitus (kokku 31)

Teema: IVF järgsed terviseprobleemid/ tüsistused

Postitas:

Ma tôesti imestan ja mul on hea meel, et kellelgi pole tûsistusi.

Endal 1 IVF seljataga, mis ebaônnestus, kuid viimaste ravimitega peale siirdamist tekkis üsna hirmutavad körvalmôjud. Tromboosioht, ûhte jalga lôi veresoontesse valud, kubemelümf láks paiste. Tugevad iiveldushood(bromocriptinist), südame rûtmihàired-vàga ebameeldiv!Nagu òhk saab otsa.

IVF’st tànaseks möödas 3kuud, kuid jalg annab vahel ikka tunda, reie sisekülg. Ma ûtlen küll ausalt et Mina seda teed enam ette ei vöta. Olen 33, amh 8, aga 4aastat pole lapsi saanud. Esimene laps tuli loomulikult, rohkem pole ônnestunud, sama mehega.

Pean ûtlema ka, et muidu ei ole tundlik inimene, aga vot need kôrvalmôjud olid vàga vastikud! Pole millegagi vôrreldavad.

Edu kôigile sel teekonnal!

Bromocriptin ei ole tegelikult ivfiga seotud. Aga jube on see tõesti. Ja kui seda ivfi ajal esimest korda pead võtma siis on see kogemus kindasti palju hullem.
Proovisin seda nädala võtta, lõppes sellega et oksendasin tööl avatud kontoris laua peale. Oleks ehk enne vetsu jooksnud aga pea käis niimoodi ringi et joosta ei saanud. Minu jaoks oli nädal bromot hullem kui 2 nädalat stimuleerimist.
Talle on kallim aga kõrvalmõjudeta alternatiiv olemas (dostinex) , günekoloogid seda eriti ei kirjuta aga kui tead ja küsid siis on saab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 07:36; 12.02 12:05; 16.02 23:20;
To report this post you need to login first.
31 postitus (kokku 31)


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF järgsed terviseprobleemid/ tüsistused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.