Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ivf juuli-august

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 450 )

Teema: Ivf juuli-august

Postitas:

Tere!
Teen teema neile, kellel on juulis ees ootamas kunstlik viljastamine.
Minul on lühikese skeemi järgi. Täna alustasin dupastone võtmist, et päevad õigel ajal hakkaksid.
Kokku oleme üritanud titat saada 2 aastat, ravi saanud aasta (erinevad ravimikuurid), nüüd ees esimene ivf. Probleem minu ovulatsioonis. Arsti jutust sain aru, et toimub, aga ei toimu lõpuni nii nagu vaja oleks. Ise oleme positiivsed ja karta otseselt miskit ei oska ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 01.07 09:08; 02.07 11:20; 02.07 15:01; 02.07 18:11; 04.07 17:16; 05.07 14:22; 06.07 06:00; 11.07 17:26; 13.07 10:49; 24.07 16:17; 11.08 07:33; 14.08 09:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Teen teema neile, kellel on juulis ees ootamas kunstlik viljastamine.

Minul on lühikese skeemi järgi. Täna alustasin dupastone võtmist, et päevad õigel ajal hakkaksid.

Kokku oleme üritanud titat saada 2 aastat, ravi saanud aasta (erinevad ravimikuurid), nüüd ees esimene ivf. Probleem minu ovulatsioonis. Arsti jutust sain aru, et toimub, aga ei toimu lõpuni nii nagu vaja oleks. Ise oleme positiivsed ja karta otseselt miskit ei oska ????

Olen ise alles kuskil sügise-järjekorras, aga uurin kohe sinult… kuidas selgitati seda, et toimub, aga mitte lõpuni nii nagu vaja? Mis see tähendab? Kuidas selleni jõuti jne?
Aitäh selgituse eest!
Enda arst pole midagi ovulatsiooni kohta kunagi rohkemat kommenteerinud kui ainult seda, et kui suur folliikel on ja mitu on jne. Alati käinud siis arstil kui OV pole veel toimunud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastan nüüd kasutajana, sest enne läks postitus “käo” alt.

Arst selgitas mulle seda nii, et kõik toimub täpselt nii nagu peab selle hetkeni, kui oleks aeg munarakk folliikulist “vabastada” ehk põhimõtteliselt ta ei lase küpsenud munarakku vabaks vms. Mina sain nii aru.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja arst jõudis selleni igakuise ultraheliga ning erinevad rohud ei tekitanud vajalikku “keskkonda” munaraku vabanemiseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cometous, aitä selgituse eest!
Mul tekkis nüüd uudishimu, et kas mul on ühtegi ultraheli olnud pärast-ovulatsiooni-ajal..
On jälle küsimusi, mida arstilt pärida 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Minul ivf ees augustis kuna juulis on seal kollektiivne puhkus. Poleks kunagi arvanud, et see tee tuleb jalge alla võtta…ütlesin ammu ammu mehele, et oh küll aega on teiseks lapseks, lükkasin koguaed edasi ja kui lõpuks koos otsustasime, et nüüd ôige aeg siis ei tulnud ja tulnud ja nüüdseks kaks aastat üritanud kuid tulemusteta. Viljakuskliinikusse lâksin eelmine kuu ja selgus, et siiski mehepoole “viga” (liiga aeglased). Vanust juba 32 niiet ega siin aega oodata pole enam.

Kts.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 01.07 19:37; 06.08 12:20; 11.08 09:17; 14.08 13:55; 14.08 19:57; 17.08 19:16; 17.08 23:16; 18.08 12:18; 18.08 21:09; 24.08 14:03; 26.08 17:53; 28.08 18:48; 28.08 19:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi uuri, küsija suu pihta ei lööda. Arst on mulle vahel isegi ov ajal ultraheliga vaadates öelnud, et siit midagi ei tule vms, kui näeb folliikulite suurusi vms.
Kaua üritanud olete ja kas on öeldud mingi põhjus, miks pole õnnestunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Minul ivf ees augustis kuna juulis on seal kollektiivne puhkus. Poleks kunagi arvanud, et see tee tuleb jalge alla võtta…ütlesin ammu ammu mehele, et oh küll aega on teiseks lapseks, lükkasin koguaed edasi ja kui lõpuks koos otsustasime, et nüüd ôige aeg siis ei tulnud ja tulnud ja nüüdseks kaks aastat üritanud kuid tulemusteta. Viljakuskliinikusse lâksin eelmine kuu ja selgus, et siiski mehepoole “viga” (liiga aeglased). Vanust juba 32 niiet ega siin aega oodata pole enam.

Kts.

Minu mehel diagnoositi aasta ja peale tagasi põletik, mistõttu olid ka tema pupsikud aeglased ja neist toimis ainult mingi 17% vms, aga see sai rohtudega välja ravitud ja viljatusarst vaatas neid tulemusi ja ütles, et mehe poolt on ok.
Oh, kuidas tahaks, et kõigil meil õnnestuks. Olin skeptiline foorumi suhtes, kuid nüüd tunnen, et saan siit vajalikku tuge, kuna sarnase murega inimesed koos ????

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi uuri, küsija suu pihta ei lööda. Arst on mulle vahel isegi ov ajal ultraheliga vaadates öelnud, et siit midagi ei tule vms, kui näeb folliikulite suurusi vms.

Kaua üritanud olete ja kas on öeldud mingi põhjus, miks pole õnnestunud?

Põhjust pole leitud, paberite järgi praegu “seletamatu viljatus”.
Mehel kõik ideaalses korras (tehtud ka halosperm), endal analüüsid korras. LAPis ei tuvastatud midagi. Tsükkel regulaarne, endal muid kaebusi ka pole.
OV kohta pole arst kunagi midagi kobisenud, üks kuu oli lausa kaks pirakat folliikulit ootamas.

Tunnistan, et inimaju on ikka üks keeruline organ. Omast kogemusest tean, kui tobe on ju loota iga kord mingit analüüsi või protseduuri tehes, et ohhh, leitaks nüüd mingi viga.. et oleks siis vähemalt MINGIGI selgitus ebaõnnestumistele olemas.

Ma ise pole üldse mingi testijatüüpi, olen testinud kui tõesti kaks korda kahe aasta jooksul päevad pole “oodatud” päeval alanud ja kord kui olid päevad, aga jube kahtlane oli olla. Seega pole elus kunagi mingit triibuvarjugi näinud.
Seega praegu elan teadmisega, et ma pole mitte kunagi isegi mitte rasestunudki.

Oleme mehega juba aegade algusest peale planeerinud, et meie elus peaks olema vaid üks laps.
Seega oleme igati valmis kõiki erinevaid etappe tema saamiseks läbima ning vajadusel ka kulutusi tegema (nagu siiani erakliinikus käimine on kinnitanud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Minu esimene IVF (lühike skeem) ITK-s ees juulis, 6. juulil pärast arstiga kohtumist alustan süstimisega. Ise olen kohe saamas 32, lapsi veel ei ole, probleem tuvastati mehepoolne. Mind väga põhjalikult uuritud ei ole. Ilmselt siis arst vaatab esimese katse põhjal, veretestid olid korras ja UH uuring ka. Arst ise oli väga napisõnaline. Koroona tõttu olengi arstiga kohtunud vaid korra ning ämmaemandaga nõustamisel samuti ühe korra.

Olen lugenud teie kogemusi palju, tänu sellele tean rohkem, mis mind ees ootamas on. Elan teile väga kaasa.

Ämmaemand ütles mulle, et üldiselt siirdatakse 1 munarakk, meie soov oleks aga 2. Siit minu küsimus, kui palju võetakse siin arvesse paari enda soovi? Olen teadlik, et katkemise risk on kaksikutega suurem ning seetõttu ka veidike kahevahel. Arstide sõnul saadi mehelt kätte väga vähe seemnerakke ning hetkel ei ole ka selge, kas üldse veel õnnestub juurde saada, kui mitu katset peaks ebaõnnestuma. Loodan arstilt esmaspäeval selles osas infot juurde küsida.

Hoian kõigile pöidlaid pihus ja soovin õnnestumisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi uuri, küsija suu pihta ei lööda. Arst on mulle vahel isegi ov ajal ultraheliga vaadates öelnud, et siit midagi ei tule vms, kui näeb folliikulite suurusi vms.

Kaua üritanud olete ja kas on öeldud mingi põhjus, miks pole õnnestunud?

Põhjust pole leitud, paberite järgi praegu “seletamatu viljatus”.

Mehel kõik ideaalses korras (tehtud ka halosperm), endal analüüsid korras. LAPis ei tuvastatud midagi. Tsükkel regulaarne, endal muid kaebusi ka pole.

OV kohta pole arst kunagi midagi kobisenud, üks kuu oli lausa kaks pirakat folliikulit ootamas.

Tunnistan, et inimaju on ikka üks keeruline organ. Omast kogemusest tean, kui tobe on ju loota iga kord mingit analüüsi või protseduuri tehes, et ohhh, leitaks nüüd mingi viga.. et oleks siis vähemalt MINGIGI selgitus ebaõnnestumistele olemas.

Ma ise pole üldse mingi testijatüüpi, olen testinud kui tõesti kaks korda kahe aasta jooksul päevad pole “oodatud” päeval alanud ja kord kui olid päevad, aga jube kahtlane oli olla. Seega pole elus kunagi mingit triibuvarjugi näinud.

Seega praegu elan teadmisega, et ma pole mitte kunagi isegi mitte rasestunudki.

Oleme mehega juba aegade algusest peale planeerinud, et meie elus peaks olema vaid üks laps.

Seega oleme igati valmis kõiki erinevaid etappe tema saamiseks läbima ning vajadusel ka kulutusi tegema (nagu siiani erakliinikus käimine on kinnitanud).

Hoian pöialt!
Nii naljakas on see, et mõnel tuleb lapsi nagu seeni pärast vihma, aga nendel, kes tõesti ootavad ja loodavad, mitte midagi.
Ma otsustasin mõtte rasedusest lahti lasta. Iga kuu olen oodanud ja testinud, tulemus null. Olen kuulnud niiiiii palju lugusid, kuidas kõik on mõttes kinni, eks proovin nüüd mitte mõelda siis. Muuseas, siinkohal soovitan Anni ja Tomi raamatut, lugesin selle läbi ja see andis asjale hoopis teise vaatenurga ????

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 01.07 09:08; 02.07 11:20; 02.07 15:01; 02.07 18:11; 04.07 17:16; 05.07 14:22; 06.07 06:00; 11.07 17:26; 13.07 10:49; 24.07 16:17; 11.08 07:33; 14.08 09:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Minu esimene IVF (lühike skeem) ITK-s ees juulis, 6. juulil pärast arstiga kohtumist alustan süstimisega. Ise olen kohe saamas 32, lapsi veel ei ole, probleem tuvastati mehepoolne. Mind väga põhjalikult uuritud ei ole. Ilmselt siis arst vaatab esimese katse põhjal, veretestid olid korras ja UH uuring ka. Arst ise oli väga napisõnaline. Koroona tõttu olengi arstiga kohtunud vaid korra ning ämmaemandaga nõustamisel samuti ühe korra.

Olen lugenud teie kogemusi palju, tänu sellele tean rohkem, mis mind ees ootamas on. Elan teile väga kaasa.

Ämmaemand ütles mulle, et üldiselt siirdatakse 1 munarakk, meie soov oleks aga 2. Siit minu küsimus, kui palju võetakse siin arvesse paari enda soovi? Olen teadlik, et katkemise risk on kaksikutega suurem ning seetõttu ka veidike kahevahel. Arstide sõnul saadi mehelt kätte väga vähe seemnerakke ning hetkel ei ole ka selge, kas üldse veel õnnestub juurde saada, kui mitu katset peaks ebaõnnestuma. Loodan arstilt esmaspäeval selles osas infot juurde küsida.

Hoian kõigile pöidlaid pihus ja soovin õnnestumisi.

Meil on ka plaanis kaks munarakku. Konsultatsioonil rääkis ämmaemand ka ühest, kuid ütles, et võimalik ka kaks, kui on soov. Ütlesin, et mehega oleme rääkinud sellest ja mõlemad oleme kahe käega kahe munaraku siirdamise poolt. Minule vastas ta ainult, et tore, kui juba rääkinud oleme. Ma ei saanud nagu aru, et ta vastu oleks sellele????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pudelike, mul ka ITK, aga süstima hakkan paari nädala pärast umbes ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoian ka kõigile juba pöialt ja varbaid ja mida kõike veel!
Sulandun vaikselt seltskonda, kuigi ise ei teagi, millal järjekord meieni jõuab.
Juulis veel plaanis teine IUI 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoian ka kõigile juba pöialt ja varbaid ja mida kõike veel!

Sulandun vaikselt seltskond, kuigi ise ei teagi, millal järjekord meieni jõuab.

Juulis veel plaanis teine IUI ????

Muidugi! Nii vahva on toeks olla ja ise tuge saada.
Ooh, edu sulle ka IUI. Küll meil kõigil õnnestub!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Minu esimene IVF (lühike skeem) ITK-s ees juulis, 6. juulil pärast arstiga kohtumist alustan süstimisega. Ise olen kohe saamas 32, lapsi veel ei ole, probleem tuvastati mehepoolne. Mind väga põhjalikult uuritud ei ole. Ilmselt siis arst vaatab esimese katse põhjal, veretestid olid korras ja UH uuring ka. Arst ise oli väga napisõnaline. Koroona tõttu olengi arstiga kohtunud vaid korra ning ämmaemandaga nõustamisel samuti ühe korra.

Olen lugenud teie kogemusi palju, tänu sellele tean rohkem, mis mind ees ootamas on. Elan teile väga kaasa.

Ämmaemand ütles mulle, et üldiselt siirdatakse 1 munarakk, meie soov oleks aga 2. Siit minu küsimus, kui palju võetakse siin arvesse paari enda soovi? Olen teadlik, et katkemise risk on kaksikutega suurem ning seetõttu ka veidike kahevahel. Arstide sõnul saadi mehelt kätte väga vähe seemnerakke ning hetkel ei ole ka selge, kas üldse veel õnnestub juurde saada, kui mitu katset peaks ebaõnnestuma. Loodan arstilt esmaspäeval selles osas infot juurde küsida.

Hoian kõigile pöidlaid pihus ja soovin õnnestumisi.

Meil on ka plaanis kaks munarakku. Konsultatsioonil rääkis ämmaemand ka ühest, kuid ütles, et võimalik ka kaks, kui on soov. Ütlesin, et mehega oleme rääkinud sellest ja mõlemad oleme kahe käega kahe munaraku siirdamise poolt. Minule vastas ta ainult, et tore, kui juba rääkinud oleme. Ma ei saanud nagu aru, et ta vastu oleks sellele????

Siirdatakse ikka ju embrüoid, mitte munarakke. Kui soovid ilmtingimata nimetada embrüoid munarakkudeks, siis on korrektne öelda viljastatud munarakk, kuid tegemist on siiski ikkagi juba embrüoga, kui munarakk on viljastunud ja edasi kasvama hakanud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Minu esimene IVF (lühike skeem) ITK-s ees juulis, 6. juulil pärast arstiga kohtumist alustan süstimisega. Ise olen kohe saamas 32, lapsi veel ei ole, probleem tuvastati mehepoolne. Mind väga põhjalikult uuritud ei ole. Ilmselt siis arst vaatab esimese katse põhjal, veretestid olid korras ja UH uuring ka. Arst ise oli väga napisõnaline. Koroona tõttu olengi arstiga kohtunud vaid korra ning ämmaemandaga nõustamisel samuti ühe korra.

Olen lugenud teie kogemusi palju, tänu sellele tean rohkem, mis mind ees ootamas on. Elan teile väga kaasa.

Ämmaemand ütles mulle, et üldiselt siirdatakse 1 munarakk, meie soov oleks aga 2. Siit minu küsimus, kui palju võetakse siin arvesse paari enda soovi? Olen teadlik, et katkemise risk on kaksikutega suurem ning seetõttu ka veidike kahevahel. Arstide sõnul saadi mehelt kätte väga vähe seemnerakke ning hetkel ei ole ka selge, kas üldse veel õnnestub juurde saada, kui mitu katset peaks ebaõnnestuma. Loodan arstilt esmaspäeval selles osas infot juurde küsida.

Hoian kõigile pöidlaid pihus ja soovin õnnestumisi.

Meil on ka plaanis kaks munarakku. Konsultatsioonil rääkis ämmaemand ka ühest, kuid ütles, et võimalik ka kaks, kui on soov. Ütlesin, et mehega oleme rääkinud sellest ja mõlemad oleme kahe käega kahe munaraku siirdamise poolt. Minule vastas ta ainult, et tore, kui juba rääkinud oleme. Ma ei saanud nagu aru, et ta vastu oleks sellele????

Siirdatakse ikka ju embrüoid, mitte munarakke. Kui soovid ilmtingimata nimetada embrüoid munarakkudeks, siis on korrektne öelda viljastatud munarakk, kuid tegemist on siiski ikkagi juba embrüoga, kui munarakk on viljastunud ja edasi kasvama hakanud.

Tegelikult me teame, aga eks oleme edaspidi täpsemad ????????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 01.07 09:08; 02.07 11:20; 02.07 15:01; 02.07 18:11; 04.07 17:16; 05.07 14:22; 06.07 06:00; 11.07 17:26; 13.07 10:49; 24.07 16:17; 11.08 07:33; 14.08 09:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie proovisime 9 kuud ise, põhjust ei leitud, pandi seletamatu viljatus. Vanus 38
Esimene ivf õnnestus, aga kahjuks tuli rasedus viiendal kuul katkestada bakteri tõttu. See oli kohutavalt traumeeriv. Kuid suur oli rõõm, kui 4 kuud hiljem õnnestus rasestuda loomulikul teel. Praegu ootame.
Tahtsin oma jutuga lootust süstida, et küll need beebid ikka kuidagi tulevad ????.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie proovisime 9 kuud ise, põhjust ei leitud, pandi seletamatu viljatus. Vanus 38

Esimene ivf õnnestus, aga kahjuks tuli rasedus viiendal kuul katkestada bakteri tõttu. See oli kohutavalt traumeeriv. Kuid suur oli rõõm, kui 4 kuud hiljem õnnestus rasestuda loomulikul teel. Praegu ootame.

Tahtsin oma jutuga lootust süstida, et küll need beebid ikka kuidagi tulevad ????.

Palju õnne, nii hea meel!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 01.07 09:08; 02.07 11:20; 02.07 15:01; 02.07 18:11; 04.07 17:16; 05.07 14:22; 06.07 06:00; 11.07 17:26; 13.07 10:49; 24.07 16:17; 11.08 07:33; 14.08 09:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Mina olen nüüdseks pool aastat oma külmaringi ootel, aga täna kirjutasin arstile, et millal kohele lendan, aga vastust veel pole. Mul saadi viimasest korrast 8, aga külma jõudis arsti imestuseks vaid 2 ning need on seekord kahel kõrrel, millest eeldan, et sulatavad ühe kaupa. Varem on olnud 2 ühel ja siis arst viimane kord mainis,et nagunii peavad mõlemad sulatama. Nüüd jääb loota, et sulamine ka õnnestub. Viimasel visiidil määras estofermi 3 tbl päevas kuna mul limaskestaga mingi kamm. Krõbistan siis seni neid kuni arst märku annab.
Mul on üldse see ravimite talumine iga kord väga raske, hüperi oht iga jumala täisring, siis pean jälle mingid tsüklid vahele jätma ja aega lausa lendab.
Ei ole ka elus triibu varjugi nainud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Küsimus neile, kellel on külmaringiga kogemusi. Ma olen aru saanud, et selle käigus sulutatakse kõik külmas olevad embrüod üles. Kui tõenäoline see on, et pärast üldse veel midagi külma jääb?

Ei, oleneb palju külmas on, aga kindlasti ei pea kõiki üles sulatama. Tavaliselt on nad külmas kahekaupa kõrrel, vahest ka kolmekesi või üksi. Mul viimati võeti sulama kolmene kõrs, siirdati üks, kaks läksid külma tagasi.

Arsti juurest sain ilusaid uudiseid – võeti arvele, rasedus tänaseks 9+2 (graafikus), siputas ekraanil oma mini-jalgu 🙂 nüüd pöidlad pihus et kenasti Oscarini välja veaks, üks etapp korraga..

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Küsimus neile, kellel on külmaringiga kogemusi. Ma olen aru saanud, et selle käigus sulutatakse kõik külmas olevad embrüod üles. Kui tõenäoline see on, et pärast üldse veel midagi külma jääb?

Ei, oleneb palju külmas on, aga kindlasti ei pea kõiki üles sulatama. Tavaliselt on nad külmas kahekaupa kõrrel, vahest ka kolmekesi või üksi. Mul viimati võeti sulama kolmene kõrs, siirdati üks, kaks läksid külma tagasi.

Arsti juurest sain ilusaid uudiseid – võeti arvele, rasedus tänaseks 9+2 (graafikus), siputas ekraanil oma mini-jalgu ???? nüüd pöidlad pihus et kenasti Oscarini välja veaks, üks etapp korraga..

Oh, nii tore on lugeda õnnestumisi!
Paha öelda, aga ma ei jõua päevi ära oodata, et lõpuks saaks selle kunstliku viljastamise teekonna ette võtta ???? Tore muidugi, kui neid üldse ei tuleks see kuu teatud põhjustel, kuid ma ei usu, et nii hästi läheb. Eelmine nädal, kui pidi rohtude võtmise järgi olema ov, polnud mul seal miskit, see nädal oli lootust, kuid keha kuidagi märku ei anna, tavaliselt saan aru, millal ov on.
Kas kellelgi on veel olnud, et on võtnud rohte (viimane kord oli klomifeen, aga võtnud ka seda teist), kuid oodatul ajal pole ov tekkinud, st pmtl pole keha rohtudega koostööd teinud? Mul oli päevane annus klomifeeni viimane kord 150 mgr, kuid üks suur null arvestatud ov ajal. Minu hirm on see, et äkki mu keha ei reageeri ka kunstliku viljastamise ravimitele ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

To cometous: minul oli nii. Spontaanselt minul üldse follikleid ei tekkinud, ovulatsioonist rääkimata, seega hakati stimuleerima Letrozoliga (see pärast klomifeeni veel üks valikravim), aga ei midagi 3k jooksul, hoolimata annuse tõstmisest ja veel mingitest kombinatsioonidest. Oli täiesti efektita, kui meeletud kuumahood ja öised higistamised välja arvata 😀 siis prooviti hästi pisikese annuse Gonal F-ga stimuleerima hakata, a la annus 12,5 jne (lõpuks ivf ringil reageeris mu munasari alles 135 üh), kuid see oli ka täiesti efektita. Siis saingi mina, suures kartuses, et minu keha lihtsalt vist ei reageeri, ivf-ile suunatud. Arst tegelt ütles küll, et üldiselt sellist asja ei ole, et keha mitte mingitki moodi ei reageeri (eriti minu vanust ja analüüse jne kõike arvestades), kuid ma üldse ei julgenud teda uskuda esialgu.
Seega, usaldust arsti vastu, nad teavad, kuidas asjad käivad 🙂

Edu sulle sellel teel!
L28

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.07 07:18; 03.07 18:31; 09.07 21:55; 13.07 10:27; 17.07 06:59; 28.07 20:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Soovin ka teie vapra seltskonnaga liituda.
Oleme mehega soovinud last 2017.a. algusest. Kaks rasedust on vahepeal olnud, mõlemad kurvalt lõppenud.
Ilmselt on asi mu vanuses, sain juba 40, muud midagi ei ole leitud. Mehel kõik korras.
Alustasime juuni lõpus esimese IVF-ga, olen nüüdseks 7 päeva süstinud Gonalf ja Luveris. Eile käisin UH-s ja vaid 2 folliiklit kasvamas. Need küll ok suuruses, aga jube vähe ikka. Kas kellelgi on veel nii olnud, et I korral nii vähe folliikleid, aga teisel ringil saadi rohkem? Mida siis teisiti tehti? Tänasest alustasin ka Cetrotide. Eks näis, mis järgmisel nädalal toimub üldse. 06.07 uus ultraheli. Kes veel samas graafikus on?

Marin

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. Täpsemalt 03.07 07:55; 12.07 09:49; 12.07 22:13; 13.07 19:03; 14.07 21:13; 15.07 07:39; 15.07 21:59; 16.07 22:43; 17.07 23:34; 18.07 11:55; 18.07 20:41; 19.07 18:14; 21.07 00:09; 21.07 23:57; 22.07 17:54; 22.07 23:29; 23.07 15:07; 24.07 20:28; 27.07 17:14; 28.07 00:20; 28.07 23:43; 29.07 15:11; 29.07 16:31; 30.07 13:07; 31.07 09:11; 05.08 11:22; 06.08 09:59; 11.08 16:48; 13.08 13:11; 13.08 14:14; 14.08 16:57; 15.08 11:18; 18.08 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

To cometous: minul oli nii. Spontaanselt minul üldse follikleid ei tekkinud, ovulatsioonist rääkimata, seega hakati stimuleerima Letrozoliga (see pärast klomifeeni veel üks valikravim), aga ei midagi 3k jooksul, hoolimata annuse tõstmisest ja veel mingitest kombinatsioonidest. Oli täiesti efektita, kui meeletud kuumahood ja öised higistamised välja arvata ???? siis prooviti hästi pisikese annuse Gonal F-ga stimuleerima hakata, a la annus 12,5 jne (lõpuks ivf ringil reageeris mu munasari alles 135 üh), kuid see oli ka täiesti efektita. Siis saingi mina, suures kartuses, et minu keha lihtsalt vist ei reageeri, ivf-ile suunatud. Arst tegelt ütles küll, et üldiselt sellist asja ei ole, et keha mitte mingitki moodi ei reageeri (eriti minu vanust ja analüüse jne kõike arvestades), kuid ma üldse ei julgenud teda uskuda esialgu.

Seega, usaldust arsti vastu, nad teavad, kuidas asjad käivad ????

Edu sulle sellel teel!

L28

Tänud vastuse eest!
Mis olukord Sul praegu? Õnnestus kõik?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Soovin ka teie vapra seltskonnaga liituda.

Oleme mehega soovinud last 2017.a. algusest. Kaks rasedust on vahepeal olnud, mõlemad kurvalt lõppenud.

Ilmselt on asi mu vanuses, sain juba 40, muud midagi ei ole leitud. Mehel kõik korras.

Alustasime juuni lõpus esimese IVF-ga, olen nüüdseks 7 päeva süstinud Gonalf ja Luveris. Eile käisin UH-s ja vaid 2 folliiklit kasvamas. Need küll ok suuruses, aga jube vähe ikka. Kas kellelgi on veel nii olnud, et I korral nii vähe folliikleid, aga teisel ringil saadi rohkem? Mida siis teisiti tehti? Tänasest alustasin ka Cetrotide. Eks näis, mis järgmisel nädalal toimub üldse. 06.07 uus ultraheli. Kes veel samas graafikus on?

Marin

Tere tulemast ja edu Sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

To cometous: hetkel 2. IVF 2. FET ja hetkel pos vastus 🙂 14.07 UH.

L28

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.07 07:18; 03.07 18:31; 09.07 21:55; 13.07 10:27; 17.07 06:59; 28.07 20:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läheb 7 päev süstimist, tänasest siis kaks süsti päevas. Lühike skeem. Kardan meeletult nõelu ja oleks arvanud, et iga päevaga läheb lihtsamaks, aga kahjuks mitte. Esimene IVF. Mõlemal kõik näitajad väga head, seletamatu viljatus. Rase pole kunagi olnud, vanust 31. Suur hüperi oht, sest Anti Mülleri hormoon kõrge. Ei tea veel kas selles tsüklis üldse siirdavad. See siis kokkuvõtlikult minu lugu.

Kõigile edukaid IVF katseid soovides 🙂

Paula

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 36 korda. Täpsemalt 03.07 23:27; 05.07 00:15; 05.07 21:10; 10.07 14:31; 10.07 15:23; 11.07 21:33; 11.07 21:40; 14.07 22:06; 15.07 18:40; 16.07 14:12; 16.07 14:16; 17.07 00:07; 18.07 00:19; 21.07 14:42; 21.07 22:33; 22.07 08:57; 22.07 14:52; 22.07 20:18; 24.07 14:45; 25.07 00:01; 27.07 17:48; 27.07 22:16; 29.07 00:40; 29.07 15:21; 29.07 18:09; 30.07 00:00; 30.07 09:00; 30.07 14:45; 30.07 20:59; 03.08 13:12; 03.08 14:21; 04.08 22:31; 06.08 13:42; 11.08 12:46; 13.08 17:49; 18.08 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läheb 7 päev süstimist, tänasest siis kaks süsti päevas. Lühike skeem. Kardan meeletult nõelu ja oleks arvanud, et iga päevaga läheb lihtsamaks, aga kahjuks mitte. Esimene IVF. Mõlemal kõik näitajad väga head, seletamatu viljatus. Rase pole kunagi olnud, vanust 31. Suur hüperi oht, sest Anti Mülleri hormoon kõrge. Ei tea veel kas selles tsüklis üldse siirdavad. See siis kokkuvõtlikult minu lugu.

Kõigile edukaid IVF katseid soovides ????

Paula

Süstimise suhtes läheb lihtsamaks, mõtlesid nii? Ma olen ka nõelu elu aeg kartnud, vereproovi andmisega saan nüüd juba hakkama, korra olen Ovitrellet endale kõhtu süstinud, aga mul veits ka hirm selle süstimise ees. Mõtlen just seda, et kas teen ikka kõik õigesti jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 01.07 09:08; 02.07 11:20; 02.07 15:01; 02.07 18:11; 04.07 17:16; 05.07 14:22; 06.07 06:00; 11.07 17:26; 13.07 10:49; 24.07 16:17; 11.08 07:33; 14.08 09:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Süstimine ise pole eriti valus, vahel ei ole üldse torget tunda, sinikatest ka savi. Mõtlen seda, et see otsus et nüüd torkan, see tuleb päris raskelt. Plus kui nüüd see Cetrodite ka juurde tuli, siis sellega läks veits tühjaks pea ja tegin veits teisiti kui pärast juhendist lugesin, aga noh mis tast ikka. Tegelikult on väga tore, et see võimus on olemas ja tasuta ka pealegi. Tuleb lihtsalt ära teha, mis tast ikka 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 36 korda. Täpsemalt 03.07 23:27; 05.07 00:15; 05.07 21:10; 10.07 14:31; 10.07 15:23; 11.07 21:33; 11.07 21:40; 14.07 22:06; 15.07 18:40; 16.07 14:12; 16.07 14:16; 17.07 00:07; 18.07 00:19; 21.07 14:42; 21.07 22:33; 22.07 08:57; 22.07 14:52; 22.07 20:18; 24.07 14:45; 25.07 00:01; 27.07 17:48; 27.07 22:16; 29.07 00:40; 29.07 15:21; 29.07 18:09; 30.07 00:00; 30.07 09:00; 30.07 14:45; 30.07 20:59; 03.08 13:12; 03.08 14:21; 04.08 22:31; 06.08 13:42; 11.08 12:46; 13.08 17:49; 18.08 10:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 450 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ivf juuli-august