Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ivf juuli-august

Näitan 30 postitust - vahemik 391 kuni 420 (kokku 450 )

Teema: Ivf juuli-august

Postitas:

Cometous, minul siirdati 2 tk. UH-s tuvastati 1, aga veritsust ega määrimist mul ei esinenud.
Eeldan, et ühega siis pesastumist ei toimunud- siis ilmselt ei ole veritsust?
Sinul võibolla pesastus 2 …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkas eile õhtul määrima. Tõsi, palju küll mitte, aga siiski paneb muretsema. Mäletan, et arst ütles, et kui määrib, on ok, aga kui “päris” päevad hakkavad, pole mõtet testile minnagi. Ma hoian hinge kinni nüüd, et päevad ei hakka, kuigi lootus on suht nullis ja sisimas olen katse ebaõnnestunuks lugenud.

Hoiame veel hinge igaksjuhuks kinni!Äkki pole veel päevad platsis.. Olen mõtetes sinuga!

Minul taas päevade tunne, kõhus mullitab, kõht valus ja väsimus peal.

Aitäh Sulle!

Praegu jäi määrimine järele. Vist. Ma ei julge vaadata iga kord, kui vetsus käin ????

Juba googeldasin, et see määrimine võib olla ok. No näis. Kuigi ma olen lootused juba suht maha matnud.

Aga. Puhtalt huvi pärast. Kui siirdati nt kaks, aga üks läheb edasi, siis kuidas see teine, hukkunud embrüo, välja tuleb? Ikka veritsusega? On kellelgi kogemusi? Ma tookord ei osanud kohe arstilt küsida jälle.

Ikka määrimisega peaks välja tulema, kõlab nagu loogiliselt.

Loogiliselt võttes küll, ta ei jää sinna “ulpima” ju. On keegi teadjam?

Sa kavatsed iseloomu näidata ja rohkem ei testi enne vereproovi?

Ma arvan, et näitan iseloomu jah. Homsest päevast saab kas me kõige ilusam 1. pulma-aastapäev või.. kõige koledam. Ma valmistun hullemaks ???? õnneks mu mees on nii toetav, ma ise olen paras nännipunn ????
Sa pole ka testinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cometous, minul siirdati 2 tk. UH-s tuvastati 1, aga veritsust ega määrimist mul ei esinenud.

Eeldan, et ühega siis pesastumist ei toimunud- siis ilmselt ei ole veritsust?

Sinul võibolla pesastus 2 …

Ma niiiii väga loodan. Kasvõi üks. Homme lähen aga kindlasti testile, see pidi infot vähemalt andma.. Ma täna terve päeva kolanud foorumites jne.
Kas pesastumine on võimalik nii hilja? 10.08. siirdati ja eile määris ehk siis 12.päeval? Eks homme saan selgust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkas eile õhtul määrima. Tõsi, palju küll mitte, aga siiski paneb muretsema. Mäletan, et arst ütles, et kui määrib, on ok, aga kui “päris” päevad hakkavad, pole mõtet testile minnagi. Ma hoian hinge kinni nüüd, et päevad ei hakka, kuigi lootus on suht nullis ja sisimas olen katse ebaõnnestunuks lugenud.

Hoiame veel hinge igaksjuhuks kinni!Äkki pole veel päevad platsis.. Olen mõtetes sinuga!

Minul taas päevade tunne, kõhus mullitab, kõht valus ja väsimus peal.

Aitäh Sulle!

Praegu jäi määrimine järele. Vist. Ma ei julge vaadata iga kord, kui vetsus käin ????

Juba googeldasin, et see määrimine võib olla ok. No näis. Kuigi ma olen lootused juba suht maha matnud.

Aga. Puhtalt huvi pärast. Kui siirdati nt kaks, aga üks läheb edasi, siis kuidas see teine, hukkunud embrüo, välja tuleb? Ikka veritsusega? On kellelgi kogemusi? Ma tookord ei osanud kohe arstilt küsida jälle.

Ikka määrimisega peaks välja tulema, kõlab nagu loogiliselt.

Loogiliselt võttes küll, ta ei jää sinna “ulpima” ju. On keegi teadjam?

Sa kavatsed iseloomu näidata ja rohkem ei testi enne vereproovi?

Ma arvan, et näitan iseloomu jah. Homsest päevast saab kas me kõige ilusam 1. pulma-aastapäev või.. kõige koledam. Ma valmistun hullemaks ???? õnneks mu mees on nii toetav, ma ise olen paras nännipunn ????

Sa pole ka testinud?

Noup, mul alles nii vähe möödas ka, mis ikka ajan end vihale ????
Mu härra nii rahulik ja ei rutta enne mõtetega kuhugi, kui veretest tehtud.. on ikka mõnele kannatust antud ????

Anna homme kindlasti teada, mis öeldi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkas eile õhtul määrima. Tõsi, palju küll mitte, aga siiski paneb muretsema. Mäletan, et arst ütles, et kui määrib, on ok, aga kui “päris” päevad hakkavad, pole mõtet testile minnagi. Ma hoian hinge kinni nüüd, et päevad ei hakka, kuigi lootus on suht nullis ja sisimas olen katse ebaõnnestunuks lugenud.

Hoiame veel hinge igaksjuhuks kinni!Äkki pole veel päevad platsis.. Olen mõtetes sinuga!

Minul taas päevade tunne, kõhus mullitab, kõht valus ja väsimus peal.

Aitäh Sulle!

Praegu jäi määrimine järele. Vist. Ma ei julge vaadata iga kord, kui vetsus käin ????

Juba googeldasin, et see määrimine võib olla ok. No näis. Kuigi ma olen lootused juba suht maha matnud.

Aga. Puhtalt huvi pärast. Kui siirdati nt kaks, aga üks läheb edasi, siis kuidas see teine, hukkunud embrüo, välja tuleb? Ikka veritsusega? On kellelgi kogemusi? Ma tookord ei osanud kohe arstilt küsida jälle.

Ikka määrimisega peaks välja tulema, kõlab nagu loogiliselt.

Loogiliselt võttes küll, ta ei jää sinna “ulpima” ju. On keegi teadjam?

Sa kavatsed iseloomu näidata ja rohkem ei testi enne vereproovi?

Ma arvan, et näitan iseloomu jah. Homsest päevast saab kas me kõige ilusam 1. pulma-aastapäev või.. kõige koledam. Ma valmistun hullemaks ???? õnneks mu mees on nii toetav, ma ise olen paras nännipunn ????

Sa pole ka testinud?

Noup, mul alles nii vähe möödas ka, mis ikka ajan end vihale ????

Mu härra nii rahulik ja ei rutta enne mõtetega kuhugi, kui veretest tehtud.. on ikka mõnele kannatust antud ????

Anna homme kindlasti teada, mis öeldi.

Mul on ka härra väga hea närvikavaga ikka. Ma ei saa ka aru, kuidas nii saab. Ma eile valasin pisaraid ja käskisin tal uus naine otsida, aga tema tegi lihtsalt pai ja ütles, et kui seekord ei õnnestunud, proovime veel ???????? ükski närv tal ei liikunud. Kindlasti nad sisimas ootavad ja loodavad, aga kuna naised teevad selle närvitsemise jms ära, siis neil vist ei jäägi muud üle kui rahu säilitada ????
Kindlasti annan teada ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mkristi, minul nii roosiline ei olnud kui teistel. Esiteks tuli see minu jaoks jube äkki – arst pakkus ja otsustasin, et pigem siis juba kohe, kui et edasi lükata ja muretseda ja karta. Aga selle nädala jooksul enne oppi jõudsin ma oma 3-4kg alla võtta suurest stressist (ei ole ülekaaluline). Tänu sellele ilmselt ka narkoos oli ka pisut hullem, st ärkamine. Olin seal opijärgses taastumisruumis päris pikalt kuskil une-ärkveloleku vahepealses maailmas. Seda sain ma muidugi tagasi palatisse jõudes teada, kui arvasin, et ehk 2h on möödunud opile minekust, aga oli hoopis 4h. Uuring ise kestis 30 minutit.
Taastumine läks mul ka pigem vaevaliselt – kui algselt oli planeeritud 1 puhkepäev, siis võtsin veel 3 päeva töölt vabaks, sest jõud oli nii otsas, kõht paistes ja valus. Minul tekkis kõhule rusikasuurune sinikas ka. Täielikult tagasi tõmbas see paistetus pigem 2+ nädalal.
Kirjutasin oma loo mitte hirmutamiseks vaid pigem lihtsalt näitamaks, et võib olla ka raskemaid taastumisi, siis ehk ei ehmata ära, kui peaks ka nii minema.
Minul ivf kohe ukse ees ja ilmselt pean arvestama, et punktsioonist taastumine ei saa samuti eriline lust olema. Aga mis seal ikka, saan hakkama ja nõus ülla eesmärgi nimel end kokku võtma 🙂

Usun, et mitmed teist on läbinud laparoskoopia. Mul esmaspäeval see ees ja hirm on päris suur, olen siin googeldanud ja veits üle mõelnud. Äkki keegi viitsib oma kogemust jagada, oleksin tänulik ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 10:04; 23.08 22:52; 24.08 15:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mkristi, minul nii roosiline ei olnud kui teistel. Esiteks tuli see minu jaoks jube äkki – arst pakkus ja otsustasin, et pigem siis juba kohe, kui et edasi lükata ja muretseda ja karta. Aga selle nädala jooksul enne oppi jõudsin ma oma 3-4kg alla võtta suurest stressist (ei ole ülekaaluline). Tänu sellele ilmselt ka narkoos oli ka pisut hullem, st ärkamine. Olin seal opijärgses taastumisruumis päris pikalt kuskil une-ärkveloleku vahepealses maailmas. Seda sain ma muidugi tagasi palatisse jõudes teada, kui arvasin, et ehk 2h on möödunud opile minekust, aga oli hoopis 4h. Uuring ise kestis 30 minutit.

Taastumine läks mul ka pigem vaevaliselt – kui algselt oli planeeritud 1 puhkepäev, siis võtsin veel 3 päeva töölt vabaks, sest jõud oli nii otsas, kõht paistes ja valus. Minul tekkis kõhule rusikasuurune sinikas ka. Täielikult tagasi tõmbas see paistetus pigem 2+ nädalal.

Kirjutasin oma loo mitte hirmutamiseks vaid pigem lihtsalt näitamaks, et võib olla ka raskemaid taastumisi, siis ehk ei ehmata ära, kui peaks ka nii minema.

Minul ivf kohe ukse ees ja ilmselt pean arvestama, et punktsioonist taastumine ei saa samuti eriline lust olema. Aga mis seal ikka, saan hakkama ja nõus ülla eesmärgi nimel end kokku võtma ????

Usun, et mitmed teist on läbinud laparoskoopia. Mul esmaspäeval see ees ja hirm on päris suur, olen siin googeldanud ja veits üle mõelnud. Äkki keegi viitsib oma kogemust jagada, oleksin tänulik ????

Minul lulus ka ikka tubli 3 päeva enne kui kodust välja sain minna peale LAPi.
Opipäeval oli kõht väga suur ja paistes ja valus. Kui mehe haiglasse järgi kutsusin palusin tal padja kaasa võtta et see kõhu ja turvavöö vahele panna. Ei kujuta ette et midagi vastu kõhtu oleks pidanud olema. Ja jalas olid mul rasedapüksid pehme vöökohaga.
Järgmisel kahel päeval oli liigutada valus- nagu keegi oleks kõhulihase kasutamise ära keelanud. Edasi hakkas päev-päevalt paremaks minema.
Operatsioon oli reedel, nädalavahetuse olin täiesti haige kodus, esmaspäeval võtsin ühe tervisepäeva, teisipäeval läksin tagasi tööle, aga tarvitasin veel valuvaigisteid.
Aga nädal peale operatsiooni läksin juba peole ja sain isegi tantsida, ainult käsi ei saanud üles tõsta, sest siis hakkas naba-õmblus kiskuma.

Tasub ikka kohe arstil kolm haiguspäeva välja kirjutada lasta. Pole vaja ennast katki teha ilma asjata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul vastus negatiivne. Vaatasin ipatsiendist analüüside vastuseid. Keegi helistanud küll pole, aga väärtus alla 0.6 ???? nii kurb on.
Kas keegi teab, kui kiiresti tehakse uus täisring?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul vastus negatiivne. Vaatasin ipatsiendist analüüside vastuseid. Keegi helistanud küll pole, aga väärtus alla 0.6 ???? nii kurb on.

Kas keegi teab, kui kiiresti tehakse uus täisring?

Oh, pea püsti ja uuele ringile!
Kas sa ise ei pidanud helistama arstile, et vastuseid teada saada?
Plaanin kohe helistada ja panna end uuele täisringile kirja, kui vastus negatiivne( sisetunne ütleb)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul vastus negatiivne. Vaatasin ipatsiendist analüüside vastuseid. Keegi helistanud küll pole, aga väärtus alla 0.6 ???? nii kurb on.

Kas keegi teab, kui kiiresti tehakse uus täisring?

Oh, pea püsti ja uuele ringile!

Kas sa ise ei pidanud helistama arstile, et vastuseid teada saada?

Plaanin kohe helistada ja panna end uuele täisringile kirja, kui vastus negatiivne( sisetunne ütleb)

Mulle lubati ise helistada. Aga ma vist väga ei kiirusta sellega. Kuu või kaks jätaks vahele. Kuna mees on Soomes, siis võtsime koos otsuse, et kolin ka sinna. Kuna meil on see eluke olnud üks ringirändamine ja õieti pole oma õiget kodugi, siis tegutseme praegu selle nimel. Võib-olla tuleb beebi ise meie juurde, kui oma elukorralduse paika saame ????
Hoian Sulle pöidlaid! Enne ära lootust maha mata, kui tulemused käes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul vastus negatiivne. Vaatasin ipatsiendist analüüside vastuseid. Keegi helistanud küll pole, aga väärtus alla 0.6 ???? nii kurb on.

Kas keegi teab, kui kiiresti tehakse uus täisring?

Oh, pea püsti ja uuele ringile!

Kas sa ise ei pidanud helistama arstile, et vastuseid teada saada?

Plaanin kohe helistada ja panna end uuele täisringile kirja, kui vastus negatiivne( sisetunne ütleb)

Mulle lubati ise helistada. Aga ma vist väga ei kiirusta sellega. Kuu või kaks jätaks vahele. Kuna mees on Soomes, siis võtsime koos otsuse, et kolin ka sinna. Kuna meil on see eluke olnud üks ringirändamine ja õieti pole oma õiget kodugi, siis tegutseme praegu selle nimel. Võib-olla tuleb beebi ise meie juurde, kui oma elukorralduse paika saame ????

Hoian Sulle pöidlaid! Enne ära lootust maha mata, kui tulemused käes.

Oh kui hea on kuulda, et uued plaanid paigas ja küll elu teeb omad korrektuurid, siis kui seda kõige vähem ootad ????
Kolmap.siis verd andma, kui enne päevad ei hakka. Kuigi sain aru, et ei hakkagi enne kui proge manustamise lõpetan ja seda teen kohe, kui vastus negatiivne..

Jõudu ja jaksu sulle ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul vastus negatiivne. Vaatasin ipatsiendist analüüside vastuseid. Keegi helistanud küll pole, aga väärtus alla 0.6 ???? nii kurb on.

Kas keegi teab, kui kiiresti tehakse uus täisring?

Oh, pea püsti ja uuele ringile!

Kas sa ise ei pidanud helistama arstile, et vastuseid teada saada?

Plaanin kohe helistada ja panna end uuele täisringile kirja, kui vastus negatiivne( sisetunne ütleb)

Mulle lubati ise helistada. Aga ma vist väga ei kiirusta sellega. Kuu või kaks jätaks vahele. Kuna mees on Soomes, siis võtsime koos otsuse, et kolin ka sinna. Kuna meil on see eluke olnud üks ringirändamine ja õieti pole oma õiget kodugi, siis tegutseme praegu selle nimel. Võib-olla tuleb beebi ise meie juurde, kui oma elukorralduse paika saame ????

Hoian Sulle pöidlaid! Enne ära lootust maha mata, kui tulemused käes.

Oh kui hea on kuulda, et uued plaanid paigas ja küll elu teeb omad korrektuurid, siis kui seda kõige vähem ootad ????

Kolmap.siis verd andma, kui enne päevad ei hakka. Kuigi sain aru, et ei hakkagi enne kui proge manustamise lõpetan ja seda teen kohe, kui vastus negatiivne..

Jõudu ja jaksu sulle ????

Aitäh! Rahunesin maha ja mõtlesin täpselt sama asja, et järelikult on elul meile miskit muud varuks ehk ????
Sulle ka jõudu ja jaksu!
Mina lõpetan ka tänasega ära, kuigi ametlikult oleks homme vist viimane päev.
Ma käin siin foorumis ikka. Hoian Sulle ja ka teistele pöidlaid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cometous, kurb kuulda…
Minul oli kahe täisringi vahe 3 kuud. See ilmselt on muutuv, et kuidas parasjagu järjekord on, aga sain aru, et see on miinimum aeg, mis vahe kindlasti jäetakse, et keha taastuks. (Võin ka valesti teada?)
Minul vanus juba pressis peale ka, ei tea kui palju see rolli mängib järjekorras, et vahe pikemaks ei veninud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtlen, et kui palju mängib ikkagi rolli raskuste tõstmine peale siirdamist? Ma mitu korda ära unustanud, et ei tohi ☹ täna alles kolmas päev peale siirdamist… no krdi loll ikka ????
Cometous: minul siirdamise lehel kirjas, et kaks kuud puhkust anda ja siis võiks uuesti. Pea püsti ja küll teine ring juba õnnestub ka.

Kts.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 01.07 19:37; 06.08 12:20; 11.08 09:17; 14.08 13:55; 14.08 19:57; 17.08 19:16; 17.08 23:16; 18.08 12:18; 18.08 21:09; 24.08 14:03; 26.08 17:53; 28.08 18:48; 28.08 19:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õudne, millised päevade valud mind on tabanud :/ alakõhus käisid enne teravad torked, nüüd on kõhu löönud punni ja valutab, nagu kohe läheks lõhki ..issand, mul alles kolmapäeval veretest 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kts, ma arvan, et need on ettevaatusabinõud, et maksimaalselt aidata kaasa raseduse tekkimisele/püsima jäämisele. Kuna oleme ivf teel, siis järelikult on rasestumine raskendatud ja seetõttu ka soovitatakse pigem karta ja end hoida. Kui niipidi vaadata, siis nö tavarasestujad ju vaevalt iga toidukoti vms tõstmisest hoiduvad.

Ma mõtlen, et kui palju mängib ikkagi rolli raskuste tõstmine peale siirdamist? Ma mitu korda ära unustanud, et ei tohi ☹ täna alles kolmas päev peale siirdamist… no krdi loll ikka ????

Cometous: minul siirdamise lehel kirjas, et kaks kuud puhkust anda ja siis võiks uuesti. Pea püsti ja küll teine ring juba õnnestub ka.

Kts.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 10:04; 23.08 22:52; 24.08 15:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, sain arsti õelt selgust. Helistas üle ja pani mind novembri järjekorda. Ütles, et varem ei tohi. Mulle see väga sobis, tahan kehale rohtudest täiesti puhkust anda. Mõtlesin siin, et iga tsükkel üle aasta on rohtudega, kas keha ja vaim puhkavad ????

Äkki on see hoopis hea märk, Snertsu? Kodust testi ei taha teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, sain arsti õelt selgust. Helistas üle ja pani mind novembri järjekorda. Ütles, et varem ei tohi. Mulle see väga sobis, tahan kehale rohtudest täiesti puhkust anda. Mõtlesin siin, et iga tsükkel üle aasta on rohtudega, kas keha ja vaim puhkavad ????

Äkki on see hoopis hea märk, Snertsu? Kodust testi ei taha teha?

Noup, jään endale kindlaks ja ei testi, ei taha kurvastust tuua ..

Kaks kuud puhkust kehale ja meelele, see on mõnus. Saab tegeleda nende asjadega mis hetkel taha plaanile on jäetud …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, sain arsti õelt selgust. Helistas üle ja pani mind novembri järjekorda. Ütles, et varem ei tohi. Mulle see väga sobis, tahan kehale rohtudest täiesti puhkust anda. Mõtlesin siin, et iga tsükkel üle aasta on rohtudega, kas keha ja vaim puhkavad ????

Äkki on see hoopis hea märk, Snertsu? Kodust testi ei taha teha?

Noup, jään endale kindlaks ja ei testi, ei taha kurvastust tuua ..

Kaks kuud puhkust kehale ja meelele, see on mõnus. Saab tegeleda nende asjadega mis hetkel taha plaanile on jäetud …

Homme on Sul test juba! Natuke veel kannatust ????
Kuidas täna enesetunne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, sain arsti õelt selgust. Helistas üle ja pani mind novembri järjekorda. Ütles, et varem ei tohi. Mulle see väga sobis, tahan kehale rohtudest täiesti puhkust anda. Mõtlesin siin, et iga tsükkel üle aasta on rohtudega, kas keha ja vaim puhkavad ????

Äkki on see hoopis hea märk, Snertsu? Kodust testi ei taha teha?

Noup, jään endale kindlaks ja ei testi, ei taha kurvastust tuua ..

Kaks kuud puhkust kehale ja meelele, see on mõnus. Saab tegeleda nende asjadega mis hetkel taha plaanile on jäetud …

Homme on Sul test juba! Natuke veel kannatust ????

Kuidas täna enesetunne?

Enesetunne hea, kõht tuikav v torgib mingil hetkel,aga panen selle algavate päevade kraesse. Pole neid olnud juba 40 päeva ???? tulevad võimsad raudselt.
Homme on tõetund, juba korra mõtlesin et äkki peaks ikka hommikul ise ka testima ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, sain arsti õelt selgust. Helistas üle ja pani mind novembri järjekorda. Ütles, et varem ei tohi. Mulle see väga sobis, tahan kehale rohtudest täiesti puhkust anda. Mõtlesin siin, et iga tsükkel üle aasta on rohtudega, kas keha ja vaim puhkavad ????

Äkki on see hoopis hea märk, Snertsu? Kodust testi ei taha teha?

Noup, jään endale kindlaks ja ei testi, ei taha kurvastust tuua ..

Kaks kuud puhkust kehale ja meelele, see on mõnus. Saab tegeleda nende asjadega mis hetkel taha plaanile on jäetud …

Homme on Sul test juba! Natuke veel kannatust ????

Kuidas täna enesetunne?

Enesetunne hea, kõht tuikav v torgib mingil hetkel,aga panen selle algavate päevade kraesse. Pole neid olnud juba 40 päeva ???? tulevad võimsad raudselt.

Homme on tõetund, juba korra mõtlesin et äkki peaks ikka hommikul ise ka testima ????????

Hakkab tulema ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, sain arsti õelt selgust. Helistas üle ja pani mind novembri järjekorda. Ütles, et varem ei tohi. Mulle see väga sobis, tahan kehale rohtudest täiesti puhkust anda. Mõtlesin siin, et iga tsükkel üle aasta on rohtudega, kas keha ja vaim puhkavad ????

Äkki on see hoopis hea märk, Snertsu? Kodust testi ei taha teha?

Noup, jään endale kindlaks ja ei testi, ei taha kurvastust tuua ..

Kaks kuud puhkust kehale ja meelele, see on mõnus. Saab tegeleda nende asjadega mis hetkel taha plaanile on jäetud …

Homme on Sul test juba! Natuke veel kannatust ????

Kuidas täna enesetunne?

Enesetunne hea, kõht tuikav v torgib mingil hetkel,aga panen selle algavate päevade kraesse. Pole neid olnud juba 40 päeva ???? tulevad võimsad raudselt.

Homme on tõetund, juba korra mõtlesin et äkki peaks ikka hommikul ise ka testima ????????

Hakkab tulema ????????

Selline kiusatus oli apteeki nähes, aga võtsin end kokku ja jalutasin mööda ???? homme tuleb mis tuleb ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, sain arsti õelt selgust. Helistas üle ja pani mind novembri järjekorda. Ütles, et varem ei tohi. Mulle see väga sobis, tahan kehale rohtudest täiesti puhkust anda. Mõtlesin siin, et iga tsükkel üle aasta on rohtudega, kas keha ja vaim puhkavad ????

Äkki on see hoopis hea märk, Snertsu? Kodust testi ei taha teha?

Noup, jään endale kindlaks ja ei testi, ei taha kurvastust tuua ..

Kaks kuud puhkust kehale ja meelele, see on mõnus. Saab tegeleda nende asjadega mis hetkel taha plaanile on jäetud …

Homme on Sul test juba! Natuke veel kannatust ????

Kuidas täna enesetunne?

Enesetunne hea, kõht tuikav v torgib mingil hetkel,aga panen selle algavate päevade kraesse. Pole neid olnud juba 40 päeva ???? tulevad võimsad raudselt.

Homme on tõetund, juba korra mõtlesin et äkki peaks ikka hommikul ise ka testima ????????

Hakkab tulema ????????

Selline kiusatus oli apteeki nähes, aga võtsin end kokku ja jalutasin mööda ???? homme tuleb mis tuleb ????

Hoian pöialt sulle! Anna siis meile ka teada ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu digiloost loetav vastus – hCG (intaktne + fb) 72.2 Kas positiivne? :O Mul igatahes käed värisevad ja süda põksub 🙂

Arsti pole veel kätte saanud.. ja testi ise ei teinud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu digiloost loetav vastus – hCG (intaktne + fb) 72.2 Kas positiivne? :O Mul igatahes käed värisevad ja süda põksub ????

Arsti pole veel kätte saanud.. ja testi ise ei teinud ????

Tundub nii! Palju õnne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu digiloost loetav vastus – hCG (intaktne + fb) 72.2 Kas positiivne? :O Mul igatahes käed värisevad ja süda põksub ????

Arsti pole veel kätte saanud.. ja testi ise ei teinud ????[/quote

Jaaa, ilus number! Palju õnne!

K.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arst kinnitas, et vastus positiivne ja määras reedeks uue vereanalüüsi pluss jätkan raviskeemi ???? kui reedene näit tõsnud siis määravad UH aja.

Siiani ei suuda uskuda, eriti kui embrüoloog ütles, et tema siit rasedust ei näe ???? ja soovitas 2 siirdada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arst kinnitas, et vastus positiivne ja määras reedeks uue vereanalüüsi pluss jätkan raviskeemi ???? kui reedene näit tõsnud siis määravad UH aja.

Siiani ei suuda uskuda, eriti kui embrüoloog ütles, et tema siit rasedust ei näe ???? ja soovitas 2 siirdada.

Super ju! See ongi nii, et elu üllatab! Imed juhtuvad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, kuidas te need 2 nädalat enne veretesti aega vastu suudate pidada? Ma loen reaalselt päevi, et millal ükskord see veretesti aeg küll kätte jõuab. Loota ma samas ei julge midagi, kuna eelmine IVF täisring ebaõnnestus meil täielikult – 1 siirdati, kuid külma ei jõudnud midagi ja enne veretesti olid päevad ka platsis.

Seekord on mul veretesti aeg määratud 02.09 kuupäevale.

S.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.08 15:12; 26.08 16:09; 26.08 17:36; 28.08 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, kuidas te need 2 nädalat enne veretesti aega vastu suudate pidada? Ma loen reaalselt päevi, et millal ükskord see veretesti aeg küll kätte jõuab. Loota ma samas ei julge midagi, kuna eelmine IVF täisring ebaõnnestus meil täielikult – 1 siirdati, kuid külma ei jõudnud midagi ja enne veretesti olid päevad ka platsis.

Seekord on mul veretesti aeg määratud 02.09 kuupäevale.

S.

Mina ei suutnud, tegin juba vist 5.päeval, aga siis enam mitte. Ei tahtnud pettumust saada. Järgmine kord teen nii, et elan täiesti tavalist elu edasi.. Seekord piirasin end kõigega, isegi mehel ei lasnud puutuda end vahepeal ????????.. Ja ebaõnnestus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 391 kuni 420 (kokku 450 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ivf juuli-august