Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF Juuli-August

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 114 )

Teema: IVF Juuli-August

Postitas:

Kõik ivfikad koonduge.
Kasulikud lingid:

https://www.yourduedate.com TA

http://www.betabase.info/chart/basic/single  hcg tasepäevade järgi

p.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 19.07 07:56; 26.07 19:49; 28.07 11:30; 28.07 14:38; 04.08 09:42; 11.08 13:55; 14.08 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Oskab keegi öelda, kui pikad on IVF järjekorrad hetkel Tallinnas? Palun kirjutage ka haigla nimi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Minul on ka järjekordade küsimus, aga konkreetselt Nova Vita kohta. Kas keegi oskab öelda, kui pikad seal Karitsal järjekorrad on? Esmase visiidi ajal sain tema juurde septembri lõppu, aga ei kujuta ette, kaua sealt võiks reaalse katseni ootamist olla.

Pole mul esimene IVF, aga tahaksin arsti ja kliinikut vahetada.

Mari

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei

 

Kas meil on siin veel kedagi kes ootab Tartus järgmisel kuul uuesti algavat IVF skeemi algust?

Arst terve see kuu puhkab ja vastanud pole mulle seoses mu hüsteroskoopia käigus võetud analüüsi tulemuste küsimusele.

 

 

Virsi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.07 06:28; 04.08 06:41; 06.08 06:28; 08.08 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei

Kas meil on siin veel kedagi kes ootab Tartus järgmisel kuul uuesti algavat IVF skeemi algust?

Arst terve see kuu puhkab ja vastanud pole mulle seoses mu hüsteroskoopia käigus võetud analüüsi tulemuste küsimusele.

Virsi

 

 

Mina võib olla -tsükkel väga kõikuv, et kas alustame august v jääb septembrisse.

Arst mul ka puhkusel.

 

Tupsik81

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka alustan augustis eismest korda IVF-iga ja Tartus, arst puhkusel. Kirjutasin, aga ei ole vastust saanud. Kõige suuremat mure teeb see, et päevad peaksid hakkama 09.08 või 10.08, oleme aga planeerinud oma reisi 02.08-08.08. – kuna ma ei ela Tartus ega Tallinnas, siis ei tea, kuidas ma oma retseptid kätte saan, kas keegi teine saab mulle ravimid ära tellida ja … igatahes ei teagi nüüd, kas jätta reis ära, või saab seda kõike kaugelt teha.

Mul puudub kogemus, kuida see kõik protseduurina välja näeb. Sain aru, et menstruatsiooni esimesel päeval tuleb juba esimene süst teha.

Ehk arst ikka vastab enne 02.08 ja saan kõik eelnevalt korda ajada ning perega puhkama sõita.

Pean tunnistama, et veidi ärevaks teeb see kogu olukord ja kerge hirm on ka selle kõige ees. Aga ehk kõik laabub õnneks ning vajadusel tuleb reis ära jätta või siis lühemaks tõmmata esialgsetest plaanidest.

Kõigile jaksu ja peatseid triipe 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.07 18:00; 24.07 16:43; 25.07 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka alustan augustis eismest korda IVF-iga ja Tartus, arst puhkusel. Kirjutasin, aga ei ole vastust saanud. Kõige suuremat mure teeb see, et päevad peaksid hakkama 09.08 või 10.08, oleme aga planeerinud oma reisi 02.08-08.08. – kuna ma ei ela Tartus ega Tallinnas, siis ei tea, kuidas ma oma retseptid kätte saan, kas keegi teine saab mulle ravimid ära tellida ja … igatahes ei teagi nüüd, kas jätta reis ära, või saab seda kõike kaugelt teha.

Mul puudub kogemus, kuida see kõik protseduurina välja näeb. Sain aru, et menstruatsiooni esimesel päeval tuleb juba esimene süst teha.

Ehk arst ikka vastab enne 02.08 ja saan kõik eelnevalt korda ajada ning perega puhkama sõita.

Pean tunnistama, et veidi ärevaks teeb see kogu olukord ja kerge hirm on ka selle kõige ees. Aga ehk kõik laabub õnneks ning vajadusel tuleb reis ära jätta või siis lühemaks tõmmata esialgsetest plaanidest.

Kõigile jaksu ja peatseid triipe ????

See, mis päeval alustad süste, sõltub eelkõige sellest, kuidas kliinik tahab ajastada punktsiooni, kuna et nv-l nad seda üldjuhul ei tee. Minul oli kord nii, et ei teadnud, kas päevad algavad R, L v P ja sain iga päeva jaoks eraldi juhendi. Esimesel tsükli päeval ma ei ole kunagi midagi süstima pidanud, pigem 2. või 3. päevast alates.

Aga ma soovitaks helistada osakonda ja uurida, millal too konkreetne arst puhkuselt naaseb. Ja üldiselt ka oma mure ikka ära rääkida.

Jõudu ja jaksu!

Sidrunhein

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh Sidrunhein info eest – mul ju tundmatu maa. Selline tunne, et jäta või perega planeeritud reis ära.

Arst tuleb puhkuselt välja 02. augustil, täpselt samal päeval on planeeritud ka ärasõit Eestist. Aga ehk saab kõik kenasti korda ja asjad laabuvad.

 

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.07 18:00; 24.07 16:43; 25.07 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh Sidrunhein info eest – mul ju tundmatu maa. Selline tunne, et jäta või perega planeeritud reis ära.

Arst tuleb puhkuselt välja 02. augustil, täpselt samal päeval on planeeritud ka ärasõit Eestist. Aga ehk saab kõik kenasti korda ja asjad laabuvad.

mis arst, kus tegutsed? Helista kliiniku infosse ja ehk saad asendajaga jutule. Kui arstiga juba plaan paigas, andis ta juhised kellegile ehk. Üldiselt e-meilile nad vastavad ka puhkuse ajal. Mine rahulikult puhkama. Saad küsida digiretsepti ja keegi saab, sa ise ka sulle need välja osta. Teades sinu isikukoodi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.07 17:05; 25.07 16:18; 28.07 13:57; 28.07 13:59; 13.08 08:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh Sidrunhein info eest – mul ju tundmatu maa. Selline tunne, et jäta või perega planeeritud reis ära.

Arst tuleb puhkuselt välja 02. augustil, täpselt samal päeval on planeeritud ka ärasõit Eestist. Aga ehk saab kõik kenasti korda ja asjad laabuvad.

mis arst, kus tegutsed? Helista kliiniku infosse ja ehk saad asendajaga jutule. Kui arstiga juba plaan paigas, andis ta juhised kellegile ehk. Üldiselt e-meilile nad vastavad ka puhkuse ajal. Mine rahulikult puhkama. Saad küsida digiretsepti ja keegi saab, sa ise ka sulle need välja osta. Teades sinu isikukoodi

Tartus on arst ja Ehremberg, varasemalt on ta tõesti ka puhkuse ajal vastanud. Igatahes on süda nüüd rahulikum, kirjutan järgmisel nädalal uuesti üle ja küll korda saab. Aitäh kõigile!

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.07 18:00; 24.07 16:43; 25.07 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi stimuleerimas ka on hetkel? Mul 4s päev ja pole tunnetki, et tegeleks IVFga ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.07 17:05; 25.07 16:18; 28.07 13:57; 28.07 13:59; 13.08 08:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

küsimus neile, kes pikemalt IVF-i teekonnal olnud, kui tihti tehakse mehele kontrolli? A la kui mu meest kontrolliti veebruaris, siis enne potentsiaalselt sügisel IVF teekonnale minnes peaks analüüsid uuesti tegema?

 

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.07 16:45; 08.08 16:46; 09.08 14:24; 10.08 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi stimuleerimas ka on hetkel? Mul 4s päev ja pole tunnetki, et tegeleks IVFga ????

Mina alustan homsest lühikese skeemiga. Tüdimus juba nendest skeemitamistest, aga kui vaja, siis vaja. Kolmas täisring tulemas. Esimene katse esimesel ringil värske siirdamisega õnnestus, kuid teine ei taha kuidagi tulla.

p.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 19.07 07:56; 26.07 19:49; 28.07 11:30; 28.07 14:38; 04.08 09:42; 11.08 13:55; 14.08 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi stimuleerimas ka on hetkel? Mul 4s päev ja pole tunnetki, et tegeleks IVFga ????

kuidas enesetunne täna on? Mis skeem ja rohud käimas? Millal punktsioon ja siirdamine? kus tegutsed?

p.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 19.07 07:56; 26.07 19:49; 28.07 11:30; 28.07 14:38; 04.08 09:42; 11.08 13:55; 14.08 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi stimuleerimas ka on hetkel? Mul 4s päev ja pole tunnetki, et tegeleks IVFga ????

Mina alustan homsest lühikese skeemiga. Tüdimus juba nendest skeemitamistest, aga kui vaja, siis vaja. Kolmas täisring tulemas. Esimene katse esimesel ringil värske siirdamisega õnnestus, kuid teine ei taha kuidagi tulla.

p.

Minul samuti esimese värske ringiga õnnestus ???????? Praegu teine värske ring

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.07 17:05; 25.07 16:18; 28.07 13:57; 28.07 13:59; 13.08 08:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi stimuleerimas ka on hetkel? Mul 4s päev ja pole tunnetki, et tegeleks IVFga ????

kuidas enesetunne täna on? Mis skeem ja rohud käimas? Millal punktsioon ja siirdamine? kus tegutsed?

p.

MMA ei tee vahet pikal ja väiksel skeemil ????????‍♀️ Aga praegu enesetunne üpris hea, puhitust vähe, mammud kasvavad enamvähem okeilt.  Gonal + Cetrotide. Punktsioon eeldatavasti 4.08 tegutsen Tallinnas 😉

 

ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.07 17:05; 25.07 16:18; 28.07 13:57; 28.07 13:59; 13.08 08:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi stimuleerimas ka on hetkel? Mul 4s päev ja pole tunnetki, et tegeleks IVFga ????

kuidas enesetunne täna on? Mis skeem ja rohud käimas? Millal punktsioon ja siirdamine? kus tegutsed?

p.

MMA ei tee vahet pikal ja väiksel skeemil ????????‍♀️ Aga praegu enesetunne üpris hea, puhitust vähe, mammud kasvavad enamvähem okeilt. Gonal + Cetrotide. Punktsioon eeldatavasti 4.08 tegutsen Tallinnas ????

ka.

Ilmselt on sulle määratud lühike skeem ehk alustasid tsükli esimestel päevadel vaid stimuleerivate rohtudega. Hoian sülle siis pöialt. Mul satub punktsioon ja siirdamine ülejärgmisele nädalale ilmselt.

p.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 19.07 07:56; 26.07 19:49; 28.07 11:30; 28.07 14:38; 04.08 09:42; 11.08 13:55; 14.08 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Olen oma esimesel IVF teekonnal, tegemist raskema mehepoolse viljatusega ehk ICSI on meie ainuke lootus. Kummalgi varasemalt lapsi pole. Oleme mõlemad 31, minu näitajad kõik korras. Kerge PCOS, aga see ovulatisooni ei sega.</p>
Tegutseme Elite erakliinikus ja saime kohe pihta hakata. Natuke võttis kõhedaks küll kuna olin arvestanud 5-6 kuuse järjekorraga, aga tuleb välja, et saab kohe alustada. Külmikus on hormoonsüstid juba ootel ja augusti viimasel nädalal peaksin süstima hakkama.

Olen vist kõik oma pisarad juba sellel viljatusteekonnal ära nutnud, et hetkel on pigem selline “hakkame lihtsalt pihta” tunne.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 14:07; 04.08 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võtan end ka siis ritta. Olen jõudnud esimese IVFiga sinnamaale, et peatselt punktsioon. Mis mind sügavalt hämmastab, on IVF ravimite pakendamine. GonalF oli superlihtne kasutada, ainult kiidan. Osad kokkusegatavad ravimid on nii kehvade vahenditega, kus nt tihend vahelt tilgub vms. Kõige hämmastabam oli diphereline, mille vedelik oli klaaspakendis, mida sai avada ainult murdes. Tegin sõrmed kohe veriseks, see oli nii ootamatu, et see kildudeks purunes. Väga kartsin, et mingi mikrokild sattus ja vedeliku sisse. Ja äkki tuleb süstlanõelast läbi ja sean oma tervise ohtu. Kas tõesti pole normaalsemaid viise vahendeid pakkida. Kas ma olen ainus selliste muredega?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.08 21:38; 05.08 11:35; 06.08 14:19; 09.08 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arst vastas, et jäi hiljaks vastamisega ja oleks võinud juba alustada juulis rohtudega. Kui hea meel selle üle eks ????????????

Alustan siis kuu lõpus ja saan aru, et lühikese skeemiga (süstid 2. mensese päevast).

Ootus niiiiiiii suur, et sõnadessegi ei suuda panna. Märtsist saati olen ov taga ajanud ja igast janti proovinud sest ise pidi ka suure tõenäosusega õnnestuma.

Kas on siin keegi kes alustab Tartus ca 21.08 paiku?

 

 

 

Virsi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.07 06:28; 04.08 06:41; 06.08 06:28; 08.08 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võtan end ka siis ritta. Olen jõudnud esimese IVFiga sinnamaale, et peatselt punktsioon. Mis mind sügavalt hämmastab, on IVF ravimite pakendamine. GonalF oli superlihtne kasutada, ainult kiidan. Osad kokkusegatavad ravimid on nii kehvade vahenditega, kus nt tihend vahelt tilgub vms. Kõige hämmastabam oli diphereline, mille vedelik oli klaaspakendis, mida sai avada ainult murdes. Tegin sõrmed kohe veriseks, see oli nii ootamatu, et see kildudeks purunes. Väga kartsin, et mingi mikrokild sattus ja vedeliku sisse. Ja äkki tuleb süstlanõelast läbi ja sean oma tervise ohtu. Kas tõesti pole normaalsemaid viise vahendeid pakkida. Kas ma olen ainus selliste muredega?

Siiani ei ole mul ühtegi probleemi ravimitega olnud ja käimas kolmas täisring. Kogemus diphereline’iga puudub. Soovin aga edu ja külma närvi.

p.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 19.07 07:56; 26.07 19:49; 28.07 11:30; 28.07 14:38; 04.08 09:42; 11.08 13:55; 14.08 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arst vastas, et jäi hiljaks vastamisega ja oleks võinud juba alustada juulis rohtudega. Kui hea meel selle üle eks ????????????

Alustan siis kuu lõpus ja saan aru, et lühikese skeemiga (süstid 2. mensese päevast).

Ootus niiiiiiii suur, et sõnadessegi ei suuda panna. Märtsist saati olen ov taga ajanud ja igast janti proovinud sest ise pidi ka suure tõenäosusega õnnestuma.

Kas on siin keegi kes alustab Tartus ca 21.08 paiku?

Virsi

Tundub, et meil on väga sarnane olukord. Alustan ka Tartus umbes 21.08 või 22.08 süstidega ????. Hetkel kardan rohkem süstimist kui hormoonide mõju ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 14:07; 04.08 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oleks nõus jagama kogemusi, mis tablette tuleb võtta siirdamise puhul. Saaks juba enne end kurssi viia. Süstidest võiks ka keegi rääkida, st kuidas protsess edasi läheb. Olin peale protseduuri liiga uimane, et kohe uurida.

Siirdamine toimub külmutatud embrüotest.

Minul oli eile punktsioon, saadi 26 tk (siirdamine jääb sügisesse), aga arst ütles, et paljud ei sobi ilmselt. Mul esimene IVF,

Tegutsen Tartus

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.08 21:38; 05.08 11:35; 06.08 14:19; 09.08 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oleks nõus jagama kogemusi, mis tablette tuleb võtta siirdamise puhul. Saaks juba enne end kurssi viia. Süstidest võiks ka keegi rääkida, st kuidas protsess edasi läheb. Olin peale protseduuri liiga uimane, et kohe uurida.

Siirdamine toimub külmutatud embrüotest.

Minul oli eile punktsioon, saadi 26 tk (siirdamine jääb sügisesse), aga arst ütles, et paljud ei sobi ilmselt. Mul esimene IVF,

Tegutsen Tartus

Mina võtsin enne siirdamist Estrofemi (östrogeen) 2mg 2x päevas ning 5 päeva enne siirdamist lisandus Amelgen (progesteroon) 1 küünal 2x päevas. Need kasvatavad endomeetriumit, et embrüol oleks kuhugi kinnituda. Estrofemi ja Amelgeni võtmine jätkub vähemalt kuni veretestini, et toetada embrüo arengut. Kui veretest pos, siis tuleb veel mingi aeg jätkata (seda otsustab arst). Kui veretest neg, siis lõpetatakse rohud kohe.

Süste minul enne siirdamist pole olnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oleks nõus jagama kogemusi, mis tablette tuleb võtta siirdamise puhul. Saaks juba enne end kurssi viia. Süstidest võiks ka keegi rääkida, st kuidas protsess edasi läheb. Olin peale protseduuri liiga uimane, et kohe uurida.

Siirdamine toimub külmutatud embrüotest.

Minul oli eile punktsioon, saadi 26 tk (siirdamine jääb sügisesse), aga arst ütles, et paljud ei sobi ilmselt. Mul esimene IVF,

Tegutsen Tartus

Mina võtsin enne siirdamist Estrofemi (östrogeen) 2mg 2x päevas ning 5 päeva enne siirdamist lisandus Amelgen (progesteroon) 1 küünal 2x päevas. Need kasvatavad endomeetriumit, et embrüol oleks kuhugi kinnituda. Estrofemi ja Amelgeni võtmine jätkub vähemalt kuni veretestini, et toetada embrüo arengut. Kui veretest pos, siis tuleb veel mingi aeg jätkata (seda otsustab arst). Kui veretest neg, siis lõpetatakse rohud kohe.

Süste minul enne siirdamist pole olnud.

minul saadi 6embrüot ja 2 tk viljastusid.

ei mäleta, et oleks mingeid ravimeid võtnud. Enne fet’i vist süstisin korra ja käisin kontrollis, et ov toimuks.

ajan ka asju Tartus 🙂

 

septembris uus ring tulemas. Hoian pöidlaid, et saaksime rohkem mammusid külma sest ikka väga südantlõhestav on 2tk saada, need 2 kuu jooksul ära kasutada ja siis pool aastat tiksuda ja vaadata kuidas elukaaslase sugulane kaksikuid ootab või terve tutvusringkond rasedaks jääb.

ps! Me ikka nägime vaeva igast käsimüügi vitamiinide ja ov testide ja ajastamistega see poole aastat. Tulemus 0.

 

 

virsi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.07 06:28; 04.08 06:41; 06.08 06:28; 08.08 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. Kas keegi oleks nõus jagama kogemusi, mis tablette tuleb võtta siirdamise puhul. Saaks juba enne end kurssi viia. Süstidest võiks ka keegi rääkida, st kuidas protsess edasi läheb. Olin peale protseduuri liiga uimane, et kohe uurida.

    Siirdamine toimub külmutatud embrüotest.

    Minul oli eile punktsioon, saadi 26 tk (siirdamine jääb sügisesse), aga arst ütles, et paljud ei sobi ilmselt. Mul esimene IVF,

    Tegutsen Tartus

    Mina võtsin enne siirdamist Estrofemi (östrogeen) 2mg 2x päevas ning 5 päeva enne siirdamist lisandus Amelgen (progesteroon) 1 küünal 2x päevas. Need kasvatavad endomeetriumit, et embrüol oleks kuhugi kinnituda. Estrofemi ja Amelgeni võtmine jätkub vähemalt kuni veretestini, et toetada embrüo arengut. Kui veretest pos, siis tuleb veel mingi aeg jätkata (seda otsustab arst). Kui veretest neg, siis lõpetatakse rohud kohe.

    Süste minul enne siirdamist pole olnud.

    minul saadi 6embrüot ja 2 tk viljastusid.

    ei mäleta, et oleks mingeid ravimeid võtnud. Enne fet’i vist süstisin korra ja käisin kontrollis, et ov toimuks.

    ajan ka asju Tartus ????

    septembris uus ring tulemas. Hoian pöidlaid, et saaksime rohkem mammusid külma sest ikka väga südantlõhestav on 2tk saada, need 2 kuu jooksul ära kasutada ja siis pool aastat tiksuda ja vaadata kuidas elukaaslase sugulane kaksikuid ootab või terve tutvusringkond rasedaks jääb.

    ps! Me ikka nägime vaeva igast käsimüügi vitamiinide ja ov testide ja ajastamistega see poole aastat. Tulemus 0.

    virsi

    Mina sain esimesest ringist 15 munarakku,aga kõik nii halva kvaliteediga,et ainult üks viljastus ning seegi oli mitte just hea kvaliteediga. Siirdamine küll toimus,aga ei õnnestunud. Teise täisringiga korrigeeris arst natuke skeemi ning viljastus juba rohkem ning külma saime lausa 5 väga hea kvaliteediga ning 3s siirdamine lõpuks ka õnnestus. Ära lase pead norgu, küll uue ringiga juba tulemus parem ning ka kauaoodatud ime tuleb!????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 12:58; 09.08 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris kurb, kui viljastub nii vähe. Kas keegi teab ka, kuidas see ülessulatamine käib. Et keha valmistatakse ette ja kas võetakse varuga neid sulama ja kas sealt tuleb ka kadu? Et pärast külma tagasi panna ei saa? See protsess, et jõuda punktsioonini oli päris vaevarikas… palju on küsimusi, mida õigel ajal ei osanud küsida

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.08 21:38; 05.08 11:35; 06.08 14:19; 09.08 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see vist sõltub, et kui palju munarakke saadi ning mitme päevaseks embrüod kasvatati. Minul saadi kokku 7 munarakku, kõik ka viljastusid. Kasvatati kolme päevaseks, üks siirdati ja ülejäänud pandi külma. See katse ebaõnnestus. Järgmine kord sulatati kõik 6 uuesti üles ja prooviti veel kasvatada viie päevaseks. Selle protsessi käigus kaks n.ö surid ära. Üks siirdati ja kolm läks külma tagasi. Sain aru, et järgmine kord sulatatakse juba ühe kaupa üles. Aga ma sain aru ka, et viiepäevaseks kasvatatakse ainult siis, kui on korralik saak olnud. Et kui saadakse vaid mõned munarakud, siis siirdatakse paari päevased ja ma ei tea mitme kaupa neid siis üles sulatatakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see vist sõltub, et kui palju munarakke saadi ning mitme päevaseks embrüod kasvatati. Minul saadi kokku 7 munarakku, kõik ka viljastusid. Kasvatati kolme päevaseks, üks siirdati ja ülejäänud pandi külma. See katse ebaõnnestus. Järgmine kord sulatati kõik 6 uuesti üles ja prooviti veel kasvatada viie päevaseks. Selle protsessi käigus kaks n.ö surid ära. Üks siirdati ja kolm läks külma tagasi. Sain aru, et järgmine kord sulatatakse juba ühe kaupa üles. Aga ma sain aru ka, et viiepäevaseks kasvatatakse ainult siis, kui on korralik saak olnud. Et kui saadakse vaid mõned munarakud, siis siirdatakse paari päevased ja ma ei tea mitme kaupa neid siis üles sulatatakse.

ei ole vist nii. Mul kasvatati 5 päevaseks kindlasti sest siirdamistel oli pm nädalane vahe.

 

virsi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.07 06:28; 04.08 06:41; 06.08 06:28; 08.08 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

võibolla natuke rumal küsimus, aga kui tihedalt võib IVF protseduuri korrata? (pole veel seal maal, aga ilmselt liigun IVF-i poole ja teen veidi eeltööd) Saan aru et on nö. punktsiooniga IVF protseduur (kestab üks tsükkel) ja siis nö. külmaring (kus punktsiooni ei tehta, sest vajalik võetakse külmast) ja see kestab samuti üks tsükkel.

Kas need protseduurid toimuvad siis vaheldumisi – punktsiooniga ja siis järgnev tsükkel külmaring jne.. kuni õnnestumiseni? Või tehakse nö. punktsiooniga + külmaring ja siis passid jälle haigekassa järjekorras  (kui ei tee erakliinikus). Et mõistan ühe IVF tsükli sees toimuvat, aga pikemas perspektiivis kuidas keha seda talub, kui pikalt järjest tehakse ja kas vajab pause, sellest veel täpselt aru ei saa.

 

tänud juba ette!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.07 16:45; 08.08 16:46; 09.08 14:24; 10.08 10:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 114 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF Juuli-August