Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF juuli-august

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 234 )

Teema: IVF juuli-august

Postitas:

Palun kõiki keda teema kõnetab koos juttu vestma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 04.07 00:55; 22.07 16:10; 22.07 16:47; 22.07 17:21; 23.07 10:29; 25.07 17:26; 28.07 14:39; 31.07 00:16; 31.07 18:53; 02.08 19:15; 05.08 17:07; 06.08 16:58; 07.08 17:41; 09.08 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin vahepeal küsida sellist asja, et kas keegi teist on ka migreenik? Mina nimelt olen ja maadlen niisama ja migreenipeavaludega üsna tihti. Kas ja kuidas te oma migreenivaludega olete hakkama saanud? Ma ei ole varem eriti alternatiive otsinud, sest usaldan, et ravimid on välja mõeldud põhjusega, aga IVFiga seoses tuleb niigi palju ravimeid võtta ja kuskilt tahaks vähemaks näpistada, kui võimalik. Neuroloogiga olen rääkinud ja ta kinnitas, et sumatriptaani on lubatud ka rasedatel kasutada, aga ma pole seda aastaid võtnud, sest see ei aidanud mul kõige paremini. Frovatriptaan on paremini aidanud, aga seda ei ole piisavalt uuritud, et kinnitada selle ohutust loote arengule. Loomulikult ma tean, et mõned eeterlikud õlid jms ei ole ka rasedatele ohutud. Praegu kasutan veel sellist masinat nagu Cefaly, aga ma ausalt ei oska öelda, kas see on aidanud või ei, sest kui ma selle ostsin, siis oli mul peavaludega parem aeg kui praegu. Tundub, et iga IVFi-ravimi esimene kõrvalmõju on peavalu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina endiselt tiksuks siin, kuigi juuli-august midagi ei toimu. Triipe püüdnud 2.5 aastat, selle aasta maikuus üks ebaõnnestunud IVF.
Panin just Nova Vitasse uue aja pärast puhkuseid, sinnamaani võtan lihtsalt täiesti vabalt ja proovin kõikvõimalikud stressitekitajad ära likvideerida – ei tee OV-teste, ei mõõda basaali, püüan intuitiivselt toituda ehk siis ei piira ennast rangelt, tööl läks ka õnneks kõige hullem hullumaja üle. Enda puhkus algab juuli lõpust, augusti lõpus siis uuesti arstile.
Kohe saab läbi 10-päevane AB-kuur ureaplasma parvumi raviks, mees läheb juuli lõpus kordusproovi andma.
Rõõm oleks muidugi, kui nüüd kogu selle stressivaba elu peale ise rasedaks jääks 🙂

Kiireid kiireid triipe kõigile!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ikka VT ootel, mis on 9.07. 25.06 oli siirdamine (5 päevane blasto) ja 7 päeva peale siirdamist sain pos.koduse rasedustesti. Peale seda ei ole rohkem testinud. Kõht annab vahel tunda, küll munasarjad, küll emakas, aga ei midagi hullu. Õhtuti ikka Crinone ja siiamaani ei ole ônneks kordagi määrinud. Täna-homme oleks õige aeg päevade hakuks, aga hetkel ei anna keha küll kuidagi märku, et see juhtuda võiks (tavaliselt hakkab mul kôht ja alaselg valutama juba paar päeva enne punaseid). Loodetavasti tulevad head uudised, mõni päev veel oodata ???? Edu kõigile!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kaks emakavälist rasedust ja mõlemad munajuhad eemaldatud. Ivf radadel aastake ja 6 külmaringi siirdamine kahe 5 päevase mammuga oli 04.06. Esimest korda positiivne kuid 27.06 UH oma arstiga oli vaid lootekott. Hcg tõus need korrad mis testitud ok olnud. Nüüd olen kodus nädala üritanud rahulikult võtta ja homme 9:30 tõehetk kas peetunud või ikka arenema hakanud.

Olen maks pabinas juba kui aus olla. Enesetunne nagu rase – käin koguaeg pissil, rinnad hellad, ajab iiveldama, söögiisu kehvake ja ainult magaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin vahepeal küsida sellist asja, et kas keegi teist on ka migreenik? Mina nimelt olen ja maadlen niisama ja migreenipeavaludega üsna tihti. Kas ja kuidas te oma migreenivaludega olete hakkama saanud? Ma ei ole varem eriti alternatiive otsinud, sest usaldan, et ravimid on välja mõeldud põhjusega, aga IVFiga seoses tuleb niigi palju ravimeid võtta ja kuskilt tahaks vähemaks näpistada, kui võimalik. Neuroloogiga olen rääkinud ja ta kinnitas, et sumatriptaani on lubatud ka rasedatel kasutada, aga ma pole seda aastaid võtnud, sest see ei aidanud mul kõige paremini. Frovatriptaan on paremini aidanud, aga seda ei ole piisavalt uuritud, et kinnitada selle ohutust loote arengule. Loomulikult ma tean, et mõned eeterlikud õlid jms ei ole ka rasedatele ohutud. Praegu kasutan veel sellist masinat nagu Cefaly, aga ma ausalt ei oska öelda, kas see on aidanud või ei, sest kui ma selle ostsin, siis oli mul peavaludega parem aeg kui praegu. Tundub, et iga IVFi-ravimi esimene kõrvalmõju on peavalu.

Minule lubas arst ainult paratsetamooli ja äärmisel juhul diclofenaci küünlaid. Olin kogu stimuleerimise aja haiguslehel sest peavalu ei lasknud elada ja need valuvaigistid teda nii ära ei võtnud et oleks saanud tööpäeva vastu pidada.
Mis need ravimid on mida mainisid? Kas need on ohutumad kui diclofenac? ja töötavad paremini (kindlasti)
ja ei tea kas günekoloog või perearst ka neid välja kirjutab kui varem neid võtnud pole? Ma ei kujuta ette kuidas peaksin veel (mitu) ringi läbi tegema sama valuga kui mul viimane oli.
Stimuleerimise ajal me ju veel rasedad ei ole, sel ajal võik ometi lasta mõnda töötavat ravimit võtta et elada kannataks.

Celly

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 04.07 23:08; 09.07 19:10; 03.08 14:01; 07.08 17:44; 09.08 20:57; 09.08 21:36; 09.08 22:44; 09.08 23:02; 10.08 13:53; 19.08 18:06; 20.08 21:23; 20.08 22:56; 28.08 19:40; 04.09 08:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin vahepeal küsida sellist asja, et kas keegi teist on ka migreenik? Mina nimelt olen ja maadlen niisama ja migreenipeavaludega üsna tihti. Kas ja kuidas te oma migreenivaludega olete hakkama saanud? Ma ei ole varem eriti alternatiive otsinud, sest usaldan, et ravimid on välja mõeldud põhjusega, aga IVFiga seoses tuleb niigi palju ravimeid võtta ja kuskilt tahaks vähemaks näpistada, kui võimalik. Neuroloogiga olen rääkinud ja ta kinnitas, et sumatriptaani on lubatud ka rasedatel kasutada, aga ma pole seda aastaid võtnud, sest see ei aidanud mul kõige paremini. Frovatriptaan on paremini aidanud, aga seda ei ole piisavalt uuritud, et kinnitada selle ohutust loote arengule. Loomulikult ma tean, et mõned eeterlikud õlid jms ei ole ka rasedatele ohutud. Praegu kasutan veel sellist masinat nagu Cefaly, aga ma ausalt ei oska öelda, kas see on aidanud või ei, sest kui ma selle ostsin, siis oli mul peavaludega parem aeg kui praegu. Tundub, et iga IVFi-ravimi esimene kõrvalmõju on peavalu.

Minule lubas arst ainult paratsetamooli ja äärmisel juhul diclofenaci küünlaid. Olin kogu stimuleerimise aja haiguslehel sest peavalu ei lasknud elada ja need valuvaigistid teda nii ära ei võtnud et oleks saanud tööpäeva vastu pidada.

Mis need ravimid on mida mainisid? Kas need on ohutumad kui diclofenac? ja töötavad paremini (kindlasti)

ja ei tea kas günekoloog või perearst ka neid välja kirjutab kui varem neid võtnud pole? Ma ei kujuta ette kuidas peaksin veel (mitu) ringi läbi tegema sama valuga kui mul viimane oli.

Stimuleerimise ajal me ju veel rasedad ei ole, sel ajal võik ometi lasta mõnda töötavat ravimit võtta et elada kannataks.

Celly

Ma olen viimased paar aastat võtnud sellist ravimit nagu Migard (frovatriptaan). Käisin just esmaspäeval neuroloogil ja ta ütles, et viimase kahe aastaga on migreeniravi soovitused rasedatele tohutult muutunud: enne ei lubatud pea midagi, aga nüüd on sumatriptaan lubatud. Seda on ka mitme nime all, aga mina võtsin Cinie-nimelist kunagi. Praegu kirjutas ta mulle uue sumatriptaani retsepti, aga ma pole midagi veel välja ostnud. Kuigi olen paar päeva stimuleerivaid süste teinud, siis eilegi veel võtsin oma Migardi, sest ma ei saa töölt praegu puududa. Lootsin ka, et ma ju veel ei ole rase, äkki ei ole siis nii hull…

Neuroloog natuke rahustas mind ka, et see riskiprotsent NII PALJU ei suurene triptaane võttes, aga ettevaatlik tuleb muidugi olla. Viimase aja ravijuhised lihtsalt näevad rasedat ka nüüd inimesena, varem nähti rasedat ainult anumana ja esmatähtis oli laps. Loomulikult on laps tähtis, aga kui ema keha on stressis, siis see mõjub ju lapsele ka.

Kui uuesti 09.07 IVFi-arstile lähen, siis küsin veel muidugi üle, mis tema sellest arvab. Selge see, et kui ma saan ilma, siis ma ei võta peavaluravimit – küsimus tekib siis, kui mul on tõesti vaja voodist välja saada ja funktsioneerida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmapäeval hommikul (8:30) käisin haiglas. Õde pani mingi tabletid tuppe. Umbes 1 -2 h pärast hakkas valutama ja veritsema. Päeval ajal arst lubas mind koju minna, kui tükk väljus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna ma homme veretestile minna ei saa, sest pean ootamatult lähetusele minema, pakkus dr. Rass välja (Haldre puhkab), et tuleks ja teeks VT täna ära. Just vaatasin digiloost, kas on juba vastus üleval. Vastu vaatab mulle praegu hCG 1134 IU/L. Ma ei suuda seda uskuda! ÕNNESTUS! ❤️

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, palju palju õnne, berru123!!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jee Berru???????????????????? Väga lahe uudis, suured õnnesoovid ja hoia end 🙂 Mina enda rasedusega juba 17 nädala juures, kohe kohe Looteanatoomia ultraheli ????????????

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 00:33; 25.07 21:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen nüüd süstinud 7 päeva 150 ühikut Bemfolat (sama mis Gonal F). Käisin täna mõõtmisel ja kiita ei olnud seal midagi, keha ei ole piisavalt hästi reageerinud. Sain suurema Bemfola annuse (225) ja juurde sellise ravimi nagu Luveris (alfalutropiin). Neid mõlemaid süstin 6 päeva, esmaspäeval lähen tagasi mõõtma. Kui siis ka ei ole lugu parem, jääb IVF selleks korraks katki.

Celly ja teised – küsisin ka peavaluravimite kohta. Dr Rass ütles, et stimuleerimise ajal võib võtta kõike, mida muidu oled harjunud võtma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen nüüd süstinud 7 päeva 150 ühikut Bemfolat (sama mis Gonal F). Käisin täna mõõtmisel ja kiita ei olnud seal midagi, keha ei ole piisavalt hästi reageerinud. Sain suurema Bemfola annuse (225) ja juurde sellise ravimi nagu Luveris (alfalutropiin). Neid mõlemaid süstin 6 päeva, esmaspäeval lähen tagasi mõõtma. Kui siis ka ei ole lugu parem, jääb IVF selleks korraks katki.

Celly ja teised – küsisin ka peavaluravimite kohta. Dr Rass ütles, et stimuleerimise ajal võib võtta kõike, mida muidu oled harjunud võtma.

Minu häda on et kui igapäevaselt ei võta midagi, siis arst ka ei aidanud töötava valuvaigisti retsepti kirjutada.
Olin 18 kui mul viimati migreenihoog oli – 15 aastat tagasi. Täna ongi kodus vaid ibu ja para et külmetuse ajal peavalukesekesest lahti saada. Migreeni vastu aitavasid need nii palju et kurgul oli ehk vähem valus kui valust oksendasin parasjagu

Celly

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 04.07 23:08; 09.07 19:10; 03.08 14:01; 07.08 17:44; 09.08 20:57; 09.08 21:36; 09.08 22:44; 09.08 23:02; 10.08 13:53; 19.08 18:06; 20.08 21:23; 20.08 22:56; 28.08 19:40; 04.09 08:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen nüüd süstinud 7 päeva 150 ühikut Bemfolat (sama mis Gonal F). Käisin täna mõõtmisel ja kiita ei olnud seal midagi, keha ei ole piisavalt hästi reageerinud. Sain suurema Bemfola annuse (225) ja juurde sellise ravimi nagu Luveris (alfalutropiin). Neid mõlemaid süstin 6 päeva, esmaspäeval lähen tagasi mõõtma. Kui siis ka ei ole lugu parem, jääb IVF selleks korraks katki.

Celly ja teised – küsisin ka peavaluravimite kohta. Dr Rass ütles, et stimuleerimise ajal võib võtta kõike, mida muidu oled harjunud võtma.

Minu häda on et kui igapäevaselt ei võta midagi, siis arst ka ei aidanud töötava valuvaigisti retsepti kirjutada.

Olin 18 kui mul viimati migreenihoog oli – 15 aastat tagasi. Täna ongi kodus vaid ibu ja para et külmetuse ajal peavalukesekesest lahti saada. Migreeni vastu aitavasid need nii palju et kurgul oli ehk vähem valus kui valust oksendasin parasjagu

Celly

Vaesekene! Ma ise ei saanud ka kohe (u 10 aastat tagasi) kohe leevendust. Mu tolleaegne neuroloog kirjutas ainult valuvaigisteid. Kui 5 aastat tagasi linna vahetasin, siis uus neuroloog andis triptaanid ja alles need on päriselt aidanud. Aga ma saan sinu arstidest ka aru, et kui sa pole neid enne võtnud, siis nad ei taha uusi ravimeid praegu lisada. Kahju muidugi. Pea vastu!

Hakkasin täna Luverist süstima ja pean ütlema, et kuigi see lahustamine ja nõelte vahetamine on tehtav, siis see nõel on veidi suurem ja süstitavat lahust on nii palju, et tekkis peaaegu sama vaimne tõrge mis süstimisega alustades. Tegin ära muidugi, aga natuke pidin ennast rohkem sundima.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei kõigile 🙂
Olen jälginud teie tegemisi ja kaasa elanud, puhkasin natuke peale viimast ebaõnnestunud FETi. Hetkel siis käsil 3mas külmaring Estrofemi, Crinone geeli ja Dexamethasoniga. Kuna oli kaks ebaõnnestumist tegime BeReady testi ja nüüd siis sama skeemi järgi siirdamine. Seekord siirdati 6 päevane blasto. Ootused on suured aga juba täna öösel olid päevade valud kõhus, nii, et olin ärkvel. Täna ei ole mingit tunnet, alles teine päev ka peale siirdamist. Pisike hirm ikka sees ebaõnnestumise ees. Püüan mitte mõelda aga kuidagi ei tule välja. Kas kellegile on veel siirdatud 6 päevane ja on õnnestunud?
Varem proovitud 5 päevasega. Kui punktsioon tehti sai 9 rakku ja kõik viljastusid ja peale kahe said kõik siis külma ja nüüd oleme ühe kaupa siirdanud.
Edu meile! On keegi veel VT ootel?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.07 18:59; 17.07 09:04; 17.07 09:11; 17.07 11:42; 23.07 09:41; 25.07 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on siirdatud ainult kuuepäevaseid. Neli korda. Viimased 2 korda on korraga kaks tükki siirdatud. Eelmine aasta ōnnestus esimest korda, aga peetus suht alguses:( Seekord ōmnestus, kuid määrib tumedad verd juba nädal aega. Arsti arvates normaalne.Jookseb kümnes nädal eks näis mis saab. Neljap uus ultraheli. Eks see olegi üks ootamine ja lootmine koguaeg. Aga valud normaalsed. Mul seekord olid ka kohe siirdamise päevast vahelduva eduga valud mitu nädalat jutti. Keha teeb tööd. Nii et ära liiga palju muretse:)

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.07 18:58; 17.07 10:53; 17.07 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna siis 5es päev 6 päevase siirdamisest. Kolm esimest päeva oli kõht punnis ja natuke valutas. Siis kõik kadus. Nüüd pole mingit tunnet, kõht pehme ja valutab ainult ülevalt poolt nagu päevadega. Rinnad tundlikud pole, ei ole torkeid ega midagi. Nii kurb! Mul esimene FET algasid päevad kaks päeva peale siirdamist, teisel korral ei hakanud ja tunnuseid polnud, VT negatiivne. Embrüo peaks olema pesastunud juba ja paljud on kodusele testile 2 triipu saanud sellel ajal. Tean, et rohkem mees proovida ei taha ja see teeb eriti kurvaks. Ta lihtsalt näeb kuidas see mulle mõjub ja vanus ka juba üle 40ne. Tuleb kõik ise tasuda.
Aitäh vastajale! Ilusat ootusaega ????
Marilyn

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.07 18:59; 17.07 09:04; 17.07 09:11; 17.07 11:42; 23.07 09:41; 25.07 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See määrimine normaalne, mul oli ka eelmise rasedusega. Olin paanikas aga arst rahustas.
Kas ootad kaksikuid muidu? Mul endal kaksikud kodus ringi jooksmas.
Mul üks täisring tehtud varem ja siis õnnestus esimese korraga.
Soovime veel ühte pisikest aga kahte enam ei julgenud siirdada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.07 18:59; 17.07 09:04; 17.07 09:11; 17.07 11:42; 23.07 09:41; 25.07 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud:) Mul näitas rasedustest ōrna triipu alles 9 päeva peale siirdamist, kuigi olid Jh kuuepäevased ka siirdamisel. Pesastusid mōlemad,aga üks peetus suht alguses, vōibolla sealt ka see määrimine, aga hea kuulda et veel siin määrimist olnud ja kōik ok olnud:) Ma ise 36 ja olen siiamaani kōik ka ise maksnud, sest pole Eesti haigekassat, kuna Soomes tööl. Noh iga kuu ei tee, aga korra, paar aastas ok. Muidugi oleneb kas täisring vōi külmaring.Ega see kerge ei ole…mul ka siin paremaid ja halvemaid päevi olnud. Aga noh nutan oma peatäie ära ja elu läheb jälle edasi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.07 18:58; 17.07 10:53; 17.07 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul õnneks jäi päris palju mammusid külma, et praegu külmaringid aga kuskil 700€ läheb kord koos ravimitega, siirdamine 552€. Rahaliselt ma usun, et ma ise tahaks küll proovida nii palju, kui mammusid on aga egas üksi ka ei saa, kui teine pool enam nõus ei ole.
Täisringi enam teha ei tahaks. Mul õnnestus küll esimese korraga aga probleemid algasid kohe peale siirdamist. Tekkis väga hull hüper, olin pikalt haiglas. Ime, et pisikesed alles jäid. Jube oli.
Elu läheb ikka edasi jah, aga see pisike lootus on praegu veel kuni testini. Võiks ikka kuidagi märku anda, et on alles ja toimetab seal ????

Mul määris pikalt, et kindlasti raseduse kasvamisega seotud.
Homme siis uus UH juba teil, nii vahva.

Marilyn

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.07 18:59; 17.07 09:04; 17.07 09:11; 17.07 11:42; 23.07 09:41; 25.07 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jh nii kaua kui päevad ei hakka on ikka lootust nii et hoian pöidlaid:) Kaksikutega läks siis ōnneks palju ōnne:) Need tunnused alguses lähevad ja tulevad, sest need osaliselt ju neist rohtudest.Mul ainult külmaringid olnud, sest oli hüperi oht ja mulle ei siirdatud kohe. Vōibolla …läheb natuke aega mööda..kōik rahunevad maha… ja siis millalgi ikka tuleb uus katse, sest kui külmas on miks mitte:) Täisringi ma isegi ei tea kas ka enam ette vōtaks. Jah mul homme kolmas ultraheli peaks kohe kohe 10 nädalat olema:)Loodan parimat:) Aga Jh selle rasedustesti tegid küll liiga vara aga las siis määrib ma nüüd selle koha pealt suht maha rahunenud aitäh:) aa ja rinnad pole mul kordagi valusad olnud siiamaani ei ole väga huvitav:):)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.07 18:58; 17.07 10:53; 17.07 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutaks kindlasti kõik külmas olevad ära. Ega päris nii ka ju ei saa mees suhtuda, et poolel teel hüppan alt ära. Veider veits. Kui on koos alustatu teekonda, siis ka koos lõpuni.
Aga esialgu muidugi ei tasuks ette muretseda kui kõik veel võimalik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.07 13:50; 09.08 19:02; 19.08 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei kõigile. Käisin 17.07 punktsioonil, saadi 8 munarakku. Täna käisin siirdamisel ja siirati kaks korraga, sest kvaliteet ei olnud kummalgi superhea. Rohkem embrüoid järele ei jäänud, nii et järgmine kord oleks täisring. Kogu minu esimene IVF on olnud pettumusi täis, aga väga loodan, et see suurim jääb tulemata. Ma ei tea, kas ma konkreetselt kaksikuid nüüd igatsen, aga omamoodi lahe oleks ju seegi.

Ametlik vereanalüüs määrati 5. augustile.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Terekest! Mitmendal tsüklipäeval punktsioon oli? Millise skeemi järgi ning kas hetkel käib täiesti esimene IVF? Miks pettumust täis? Kas siirdati 5-päevased?

Soovin Sulle edu ja positiivset augusti veretesti!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 04.07 00:55; 22.07 16:10; 22.07 16:47; 22.07 17:21; 23.07 10:29; 25.07 17:26; 28.07 14:39; 31.07 00:16; 31.07 18:53; 02.08 19:15; 05.08 17:07; 06.08 16:58; 07.08 17:41; 09.08 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Terekest! Mitmendal tsüklipäeval punktsioon oli? Millise skeemi järgi ning kas hetkel käib täiesti esimene IVF? Miks pettumust täis? Kas siirdati 5-päevased?

Soovin Sulle edu ja positiivset augusti veretesti!

Mul on natuke teine lugu võibolla kui teistel. Tavaliselt üritavad arstid sinu loomuliku tsükliga koostööd teha, aga minu loomulik tsükkel oli sassis. Nii et esmalt tegin 17.06 Diphereline’i süsti, et mu enda hormoonid maha tõmmata. Seega pikk skeem, mitte lühike. No esimene pettumus vast oligi see, et terve aasta tegelesime aktiivselt mu tsükliga, aga korda seda ei saanudki. Teine pettumus oli pikk skeem. Kolmas pettumus oli see, et mu munarakud ei kasvanud hästi. Ja nüüd siis see, et külma ei saanud ka midagi.

IVFi tegin jah täiesti esimest korda, varem ei ole kunagi rasedaks üldse jäänudki. Siirdati pigem kuuepäevased, viis päeva vist oleks pühapäeval täis saanud.

Aitäh edu soovimast! Ma südames ikka loodan jah, et need “kahtlase kvaliteediga” embrüod istuvad mul lõpuks kärus. Või noh, üks neist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, sa oled nii tubli. Pai ja jõudu! Head mõtted teie pere poole teele. Kus kliinikus toimetad?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 04.07 00:55; 22.07 16:10; 22.07 16:47; 22.07 17:21; 23.07 10:29; 25.07 17:26; 28.07 14:39; 31.07 00:16; 31.07 18:53; 02.08 19:15; 05.08 17:07; 06.08 16:58; 07.08 17:41; 09.08 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, sa oled nii tubli. Pai ja jõudu! Head mõtted teie pere poole teele. Kus kliinikus toimetad?

Olen ITKs Tõnismäel. Muidu on mu arst dr Haldre, aga ta oli juulis tänaseni puhkusel nii et vahepeal käisin dr Rassi juures.

Natuke abstraktne tundub kõik see asi. Protseduur protseduuri otsa ja ei kujuta hästi ette, kuidas sealt lõpuks laps peaks tulema. Aga samm korraga 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sama rada, ITK, Loog minul. Ootan kannatamatult oma tsükli algust. Saaksin siis juba arstile ja saaks edaspidise osas targemaks. Arvan, et mul punktsioon, kui Sinul veretestile minek. Äge! Hoia end.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 04.07 00:55; 22.07 16:10; 22.07 16:47; 22.07 17:21; 23.07 10:29; 25.07 17:26; 28.07 14:39; 31.07 00:16; 31.07 18:53; 02.08 19:15; 05.08 17:07; 06.08 16:58; 07.08 17:41; 09.08 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain vahepeal nii palju targemaks, et tekkis küsimus, kas sul, sukelnorsu, siirdati kaks ühel tasemel olevat blastotsüsti? Ma sain hiljem teiselt arstilt teada, et ei ole hea erineval tasemel siirdada, kehvem võib hukka saades parema ka kaasa tõmmata. Mul näiteks olid ajaliselt kasvanud mõlemad munarakud viis päeva, aga arengult oli üks kehvemapoolne viiepäevane ja teine kehvemapoolne neljapäevane. Kumbki minu sees arenema ei hakanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka ITKs Dr.Loog. Täna siirdamisest 11nes päev ja kahjuks kodune test ikka negatiivne. Nii nii kurb. Ei hakka VT minemagi. Igaljuhul peaks ju juba näitama.
Eelmine kord oli sama, päevi pole aga ei ole ka triipe. Kui juba kolmas kord ebaõnnestub kas siis peaks ravis midagi muutma või muudkui uuesti ja uuesti proovima.
Külmas veel 4 mammukest aga olen ise ka nii õnnetu, et kohe uuesti proovida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.07 18:59; 17.07 09:04; 17.07 09:11; 17.07 11:42; 23.07 09:41; 25.07 12:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 234 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF juuli-august

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.