Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF juuli-august

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 234 )

Teema: IVF juuli-august

Postitas:

Kägu, pai! Milline skeemi järgi? Proovi ikka kohe uuesti. Korra tuleb pea norgu last ja siis ilusti edasi. Kui mul oleks kolmas kord, siis ma kindlasti muudaks kliinikut, mitte sellepärast, et ma ei usaldaks, vaid lihtsalt tahaks kuskil mujal proovida.

Kas Sina oled see kägu, kes on 40 kanti? Kui tegemist on esimese lapse ootusega, siis proovige just kiuste oma rahadega toimetada äkki õnnestud. Nova Vita kindlasti see koht kus mõnus toimetada.

Suurim nõrkus on allaandmises. Kõige kindlam viis eesmärgini jõudmiseks on alati veel üks kord proovida.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 04.07 00:55; 22.07 16:10; 22.07 16:47; 22.07 17:21; 23.07 10:29; 25.07 17:26; 28.07 14:39; 31.07 00:16; 31.07 18:53; 02.08 19:15; 05.08 17:07; 06.08 16:58; 07.08 17:41; 09.08 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain vahepeal nii palju targemaks, et tekkis küsimus, kas sul, sukelnorsu, siirdati kaks ühel tasemel olevat blastotsüsti? Ma sain hiljem teiselt arstilt teada, et ei ole hea erineval tasemel siirdada, kehvem võib hukka saades parema ka kaasa tõmmata. Mul näiteks olid ajaliselt kasvanud mõlemad munarakud viis päeva, aga arengult oli üks kehvemapoolne viiepäevane ja teine kehvemapoolne neljapäevane. Kumbki minu sees arenema ei hakanud.

Embrüoloogi jutust sain aru, et üks oli jah kehvem, pigem moorula tasemel. Ma ise ka guugeldasin seda kahe embrüo siirdamist ja leidsin nii uuringuid, mis sama väitsid (et kehvema kvaliteediga embrüo mõjub ka teisele halvasti) kui ka neid, mis ütlesid, et vahet pole. Ütleme nii, et arvestades kõike, mis mul valesti läks, siis ma pigem lootusrikas ei ole. KUI tõesti midagi pesastub, siis on see tore üllatus ja kui katkebki, siis vähemalt on see samm edasi, sest nagu ma ütlesin, siis varem pole ma üldse rasedaks jäänudki.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain vahepeal nii palju targemaks, et tekkis küsimus, kas sul, sukelnorsu, siirdati kaks ühel tasemel olevat blastotsüsti? Ma sain hiljem teiselt arstilt teada, et ei ole hea erineval tasemel siirdada, kehvem võib hukka saades parema ka kaasa tõmmata. Mul näiteks olid ajaliselt kasvanud mõlemad munarakud viis päeva, aga arengult oli üks kehvemapoolne viiepäevane ja teine kehvemapoolne neljapäevane. Kumbki minu sees arenema ei hakanud.

Embrüoloogi jutust sain aru, et üks oli jah kehvem, pigem moorula tasemel. Ma ise ka guugeldasin seda kahe embrüo siirdamist ja leidsin nii uuringuid, mis sama väitsid (et kehvema kvaliteediga embrüo mõjub ka teisele halvasti) kui ka neid, mis ütlesid, et vahet pole. Ütleme nii, et arvestades kõike, mis mul valesti läks, siis ma pigem lootusrikas ei ole. KUI tõesti midagi pesastub, siis on see tore üllatus ja kui katkebki, siis vähemalt on see samm edasi, sest nagu ma ütlesin, siis varem pole ma üldse rasedaks jäänudki.

Eh, see olin mina jälle. Mitmes kord juba unustan oma nime klikata enne postitamist. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin arstile ja tema arvas, et homme veel kodune test teha (14nes päev peale siirdamist)
Päevi küll pole aga mingeid tundmuseid ka mitte.
Kõige hullem, et tõmbasin selja kuidagi ära ja nüüd veel pikali ka. VT minekust homme ei tule midagi välja. Kangemaid valuvaigisteid veel võtta ei julge. Kannatan homseni.
Usume ikka imedesse????????
Kuidas teil läheb?

Marilyn

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.07 18:59; 17.07 09:04; 17.07 09:11; 17.07 11:42; 23.07 09:41; 25.07 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Minul täna UH-s käidud! Üks väike ussike tuksuva südamega nähtud. Nädalaid 6+3. Pakin siin oma kotid kokku ja kolin edasi ootajate sekka. Teile kõigile soovin kindlat meelt ja palju-palju triipe! ❤️

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhuuu, palju õnne berru123!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Berru123. Mõnusat kosumist ja paju õnne!!!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 04.07 00:55; 22.07 16:10; 22.07 16:47; 22.07 17:21; 23.07 10:29; 25.07 17:26; 28.07 14:39; 31.07 00:16; 31.07 18:53; 02.08 19:15; 05.08 17:07; 06.08 16:58; 07.08 17:41; 09.08 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nu väga tore uudis Berru ???????? Et siia saabuks ikka korralik triibusadu nyyd ka ????????

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 00:33; 25.07 21:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, palju õnne, berru 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin natuke eemal, aga olen nüüd tagasi. Olen ootamas oma teist IVF katset mis peaks toimuma oktoobris või novembris. Esimene oli 22 mai mis ka õnnestus. Aga tundsin peale siirdamist alakõhus tuikeid. Kõndida oli üldse võimatu, valus kohe. Arstile helistades öeldi, et ei usu, et hullu. Valu väljakannatamuks läks, läksin otse Emosse. Seal veel näitas veretestil rasedust, aga ilmselt suurte valude ajal kukkus ära. Tööpäevad olid ka väga pikad. Ühesõnaga oleks pidanud oma keha kuulama ja haiguslehe perearstilt küsima. Aga aitab. Ennast ma enam ei süüdista. Ootan kohe väga juba uut katset ja tore oli kuulda, et vahepeal ka osad ootajad triibud püüdnud. Päikest ja kaunist suve

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tubli, et uuele katsele! Kõige suuremat edu praeguseks ja edaspidiseks!

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 04.07 00:55; 22.07 16:10; 22.07 16:47; 22.07 17:21; 23.07 10:29; 25.07 17:26; 28.07 14:39; 31.07 00:16; 31.07 18:53; 02.08 19:15; 05.08 17:07; 06.08 16:58; 07.08 17:41; 09.08 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli nädal tagasi siirdamine, pärast siirdamist oli paar päeva krampe. Saan aru, et see võis olla ka sellest, et munasarjad lähevad oma tavalisemasse suurusesse tagasi. Need torked olid jah pigem kahel pool, nii et selle kirjeldusega nagu sobib. Pärast seda oli paar päeva sümptomiteta, ei tundnud eriti nagu midagi.

Eile hakkas kõht uuesti krambitama, aga mitte enam servadest, vaid keskelt. Nägin ära ka erkpunase määrimise, mis mind loomulikult ärevusse ajas. Aga lugesin, et Crinone tekitab paljudel naistel veritsust, nii et võibolla on geelist. Veritsus raseduse ajal on üldse tavaline, aga ärevile ajab ju ikka. Jah, ma guugeldan üle mõistuse palju. Ei, ma ei tea, kuidas lõpetada. 😀

Ametliku vereanalüüsini on aega nädal, aga tegin täna hommikul kodus ka rasedustesti. See oli ikka täitsa valge, aga see oli tavaline, mitte eriti tundlik. Ei olnud neid spetsiaalselt IVFi oodates juurde ostnud, see oli mingi vanast ajast järelejäänud riba. Lootust see muidugi ei sisendanud, aga usun, et rohkem ma neid selle nädala jooksul ei tee.

Kuna arst ütles, et elustiilipiiranguid ei ole, siis “hoidnud” ma ennast ei ole, ikka tavalisi asju teinud. Ja pealegi – kuidas ma seda suvekuuma peaksin kontrollima. Kui rattaga maale sõitsin ja ema ütles, et äkki ma ei peaks pingutama, siis tekkis isegi selline trotslik mõte oma embrüote suhtes, et “kui te isegi rattasõitu välja ei kannata, siis ma ei tahagi teid”. 😀 See ootamine ajab ikka tõesti hulluks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ..mina ka teisele katsele augustis. Söön juba 5dat päeva Estrofemi 3x päevas. Homme peaksin saama ka arsti juurde kontroll aja ..ja loodetavasti varsti varsti on siirdamine. 3 tk jäi veel külma esimesest korrast.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ..mina ka teisele katsele augustis. Söön juba 5dat päeva Estrofemi 3x päevas. Homme peaksin saama ka arsti juurde kontroll aja ..ja loodetavasti varsti varsti on siirdamine. 3 tk jäi veel külma esimesest korrast.

Kaua Teil esimesest katsest möödas on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Olen siin grupis uus ja kirjutan esimest korda!

Endal 14 august ees ootamas punktsioon ja 19 aug siirdamine. Tegu esimese IVF katsega. Ise proovisime rasestuda üle aasta ja siis tuli välja, et mõlemal näitajad kehvad. Üllataval kombel ma end ravimitest teistmoodi ei tunne (4x päevas ninaspray + kahed tabletid), aga punktsiooni ja siirdamise ees on hirm suur!
Kes viitsib võiks veidi oma kogemusi jagada. Kas protseduurid annavad hiljem väga tunda, kas trenni tegite pärast, suguelu elasite vms.

Aitäh ja ilusat suve jätku ????????

Alexandra (27)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 36 korda. Täpsemalt 29.07 23:28; 31.07 13:41; 31.07 19:13; 01.08 23:12; 02.08 09:40; 02.08 09:59; 02.08 10:12; 03.08 01:17; 06.08 13:45; 06.08 22:50; 07.08 09:01; 07.08 14:53; 07.08 17:57; 07.08 21:26; 09.08 10:59; 09.08 17:21; 09.08 22:33; 10.08 23:16; 12.08 13:27; 14.08 20:52; 15.08 12:08; 18.08 23:45; 19.08 13:43; 19.08 14:50; 19.08 18:56; 20.08 22:23; 22.08 22:51; 24.08 15:43; 26.08 09:23; 28.08 20:01; 29.08 13:20; 29.08 14:43; 30.08 13:29; 31.08 20:04; 03.09 08:29; 10.09 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ..mina ka teisele katsele augustis. Söön juba 5dat päeva Estrofemi 3x päevas. Homme peaksin saama ka arsti juurde kontroll aja ..ja loodetavasti varsti varsti on siirdamine. 3 tk jäi veel külma esimesest korrast.

Kaua Teil esimesest katsest möödas on?

2 kuud

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Olen siin grupis uus ja kirjutan esimest korda!

Endal 14 august ees ootamas punktsioon ja 19 aug siirdamine. Tegu esimese IVF katsega. Ise proovisime rasestuda üle aasta ja siis tuli välja, et mõlemal näitajad kehvad. Üllataval kombel ma end ravimitest teistmoodi ei tunne (4x päevas ninaspray + kahed tabletid), aga punktsiooni ja siirdamise ees on hirm suur!

Kes viitsib võiks veidi oma kogemusi jagada. Kas protseduurid annavad hiljem väga tunda, kas trenni tegite pärast, suguelu elasite vms.

Aitäh ja ilusat suve jätku ????????

Alexandra (27)

Ma imestan, et sul nii pikalt juba ette teada, mis kuupäevadel midagi toimub. Erinev on kindlasti minuga ka rohud. Mina süstisin ja sõin tablette. Kui sa loed siit eelnevate kuude postitusi, siis saad aru, et igaühel nii erinevad sümptomid.
Kuna mul oli novembris endometrioosi eemaldamine ja selle raviks neli kuud tekitatud menopaus, ei mõjunud rohud mulle nii ägedalt ilmselt. Kuna see oli esimene IVF, eks siis päris kindlalt saan järgmine kord teada. Siis ei ole menopausi süstimist ees. Umbes kaks nädalat süstimist ei teinud mulle midagi liiga. Endal oli hirmus süstida ja korraks oli kõhul punnis tunne, aga muud ei midagi. Munarakke ei olnud väga palju ja pigem väikesed ka. Punktsiooni narkoosist ärkamine oli kerge ja läksin täitsa ise ühistranspordiga koju (ärge seda arstile öelge 🙂 ). Päev või poolteist natuke määris. Valus ei olnud ja ühtegi valuvaigistit ma ei vajanud. Midagi natuke tunda oli, aga ei mingeid suuri krambitamisi. Läksin järgmisel päeval tööle ja seal tegid töökaaslased pingutust nõudvad asjad ise ära. Mina tegelesin siis kõige mitte füüsilisega. Arst ütles mulle ainult, et sauna ja kuuma ei tohi, muidu elage oma normaalset elu edasi. Natuke rohkem oli küll selline tunne, et ei peaks midagi väga tegema. Aga see pigem selle pärast, et munadarjadesse augud tehtud, mitte rasestumise pärast. Siirdamine läks kiirelt ja ei mingit tunnet. Arst natuke kauem otsis kõhu pealt, et ultraheliga õiget kohta näha oleks, aga õnneks oli mu põis täpselt parasjagu täis, et arst nägi piisavalt ja mul polnud vaja kohe vetsu tormata 🙂
Peale siirdamist oli kannatamatu oodata seda pikka aega (ITKs kombeks väga pikk aeg veretestini). Tegin kodus juba varakult ise ühe testi, mis oli negatiivne. Selle järgi sain teada, et vähemalt ei saa hiljem enam rohtudest valepositiivne olla. Enne testi oli päevade kuupäev. Ja kahjuks nii ka läks. Esimesed kaks päeva määris. Kuna ma polnud kindel, kas määrib rasedusest või päevad, helistasin ämmaemandale ja sain kinnitust, et muretseda pole vaja. Võtsin siis pähe, et kuni pole kindel, et mitte rase, ei hakka veel kurvastama. Aga nädalavahetusel tuli verd rohkem ja oli asi minu jaoks kindel. Käisin esmaspäeval ettenähtud ajal ikka veretesti tegemas, et väga kindel olla. Helistati juba peale üheksat ja vastus oli kindel negatiivne. Kurb oli ja samas oli tunne, et võiks nüüd kohe edasi süstida ja uue ringiga alustada. Aga kuna mul külma midagi ei saanud, oli järjekord alles novembrisse. Nüüd ootangi kannatamatult oktoobrit, et saaks hakkata jälle sättima.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Olen siin grupis uus ja kirjutan esimest korda!

Endal 14 august ees ootamas punktsioon ja 19 aug siirdamine. Tegu esimese IVF katsega. Ise proovisime rasestuda üle aasta ja siis tuli välja, et mõlemal näitajad kehvad. Üllataval kombel ma end ravimitest teistmoodi ei tunne (4x päevas ninaspray + kahed tabletid), aga punktsiooni ja siirdamise ees on hirm suur!

Kes viitsib võiks veidi oma kogemusi jagada. Kas protseduurid annavad hiljem väga tunda, kas trenni tegite pärast, suguelu elasite vms.

Aitäh ja ilusat suve jätku ????????

Alexandra (27)

Ma imestan, et sul nii pikalt juba ette teada, mis kuupäevadel midagi toimub. Erinev on kindlasti minuga ka rohud. Mina süstisin ja sõin tablette. Kui sa loed siit eelnevate kuude postitusi, siis saad aru, et igaühel nii erinevad sümptomid.

Kuna mul oli novembris endometrioosi eemaldamine ja selle raviks neli kuud tekitatud menopaus, ei mõjunud rohud mulle nii ägedalt ilmselt. Kuna see oli esimene IVF, eks siis päris kindlalt saan järgmine kord teada. Siis ei ole menopausi süstimist ees. Umbes kaks nädalat süstimist ei teinud mulle midagi liiga. Endal oli hirmus süstida ja korraks oli kõhul punnis tunne, aga muud ei midagi. Munarakke ei olnud väga palju ja pigem väikesed ka. Punktsiooni narkoosist ärkamine oli kerge ja läksin täitsa ise ühistranspordiga koju (ärge seda arstile öelge ???? ). Päev või poolteist natuke määris. Valus ei olnud ja ühtegi valuvaigistit ma ei vajanud. Midagi natuke tunda oli, aga ei mingeid suuri krambitamisi. Läksin järgmisel päeval tööle ja seal tegid töökaaslased pingutust nõudvad asjad ise ära. Mina tegelesin siis kõige mitte füüsilisega. Arst ütles mulle ainult, et sauna ja kuuma ei tohi, muidu elage oma normaalset elu edasi. Natuke rohkem oli küll selline tunne, et ei peaks midagi väga tegema. Aga see pigem selle pärast, et munadarjadesse augud tehtud, mitte rasestumise pärast. Siirdamine läks kiirelt ja ei mingit tunnet. Arst natuke kauem otsis kõhu pealt, et ultraheliga õiget kohta näha oleks, aga õnneks oli mu põis täpselt parasjagu täis, et arst nägi piisavalt ja mul polnud vaja kohe vetsu tormata ????

Peale siirdamist oli kannatamatu oodata seda pikka aega (ITKs kombeks väga pikk aeg veretestini). Tegin kodus juba varakult ise ühe testi, mis oli negatiivne. Selle järgi sain teada, et vähemalt ei saa hiljem enam rohtudest valepositiivne olla. Enne testi oli päevade kuupäev. Ja kahjuks nii ka läks. Esimesed kaks päeva määris. Kuna ma polnud kindel, kas määrib rasedusest või päevad, helistasin ämmaemandale ja sain kinnitust, et muretseda pole vaja. Võtsin siis pähe, et kuni pole kindel, et mitte rase, ei hakka veel kurvastama. Aga nädalavahetusel tuli verd rohkem ja oli asi minu jaoks kindel. Käisin esmaspäeval ettenähtud ajal ikka veretesti tegemas, et väga kindel olla. Helistati juba peale üheksat ja vastus oli kindel negatiivne. Kurb oli ja samas oli tunne, et võiks nüüd kohe edasi süstida ja uue ringiga alustada. Aga kuna mul külma midagi ei saanud, oli järjekord alles novembrisse. Nüüd ootangi kannatamatult oktoobrit, et saaks hakkata jälle sättima.

Mul hakkasid ka täna ilmselt päevad. Valu on teistmoodi kui enne ja enam ei määri ainult, tuleb tükilisemat ja tumedamat verd. Eks ma ootan veel natuke ja kirjutan arstile. Ma ei tea, kas on mõtet veretestile minna – ta ju ka arvas, et kui juba verejooks algab, siis pole vist vaja.

Ma tahaks ka kohe edasi tegutseda, aga kuna samamoodi külma midagi ei saanud, siis pole muud teha kui oodata. Ma üritan mitte väga pettunud olla, kuna sisetunne ju ütles ka, et ma ei loodaks eriti, aga natuke tahaks vanduda ikka. 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Olen siin grupis uus ja kirjutan esimest korda!

Endal 14 august ees ootamas punktsioon ja 19 aug siirdamine. Tegu esimese IVF katsega. Ise proovisime rasestuda üle aasta ja siis tuli välja, et mõlemal näitajad kehvad. Üllataval kombel ma end ravimitest teistmoodi ei tunne (4x päevas ninaspray + kahed tabletid), aga punktsiooni ja siirdamise ees on hirm suur!

Kes viitsib võiks veidi oma kogemusi jagada. Kas protseduurid annavad hiljem väga tunda, kas trenni tegite pärast, suguelu elasite vms.

Aitäh ja ilusat suve jätku ????????

Alexandra (27)

Ma imestan, et sul nii pikalt juba ette teada, mis kuupäevadel midagi toimub. Erinev on kindlasti minuga ka rohud. Mina süstisin ja sõin tablette. Kui sa loed siit eelnevate kuude postitusi, siis saad aru, et igaühel nii erinevad sümptomid.

Kuna mul oli novembris endometrioosi eemaldamine ja selle raviks neli kuud tekitatud menopaus, ei mõjunud rohud mulle nii ägedalt ilmselt. Kuna see oli esimene IVF, eks siis päris kindlalt saan järgmine kord teada. Siis ei ole menopausi süstimist ees. Umbes kaks nädalat süstimist ei teinud mulle midagi liiga. Endal oli hirmus süstida ja korraks oli kõhul punnis tunne, aga muud ei midagi. Munarakke ei olnud väga palju ja pigem väikesed ka. Punktsiooni narkoosist ärkamine oli kerge ja läksin täitsa ise ühistranspordiga koju (ärge seda arstile öelge ???? ). Päev või poolteist natuke määris. Valus ei olnud ja ühtegi valuvaigistit ma ei vajanud. Midagi natuke tunda oli, aga ei mingeid suuri krambitamisi. Läksin järgmisel päeval tööle ja seal tegid töökaaslased pingutust nõudvad asjad ise ära. Mina tegelesin siis kõige mitte füüsilisega. Arst ütles mulle ainult, et sauna ja kuuma ei tohi, muidu elage oma normaalset elu edasi. Natuke rohkem oli küll selline tunne, et ei peaks midagi väga tegema. Aga see pigem selle pärast, et munadarjadesse augud tehtud, mitte rasestumise pärast. Siirdamine läks kiirelt ja ei mingit tunnet. Arst natuke kauem otsis kõhu pealt, et ultraheliga õiget kohta näha oleks, aga õnneks oli mu põis täpselt parasjagu täis, et arst nägi piisavalt ja mul polnud vaja kohe vetsu tormata ????

Peale siirdamist oli kannatamatu oodata seda pikka aega (ITKs kombeks väga pikk aeg veretestini). Tegin kodus juba varakult ise ühe testi, mis oli negatiivne. Selle järgi sain teada, et vähemalt ei saa hiljem enam rohtudest valepositiivne olla. Enne testi oli päevade kuupäev. Ja kahjuks nii ka läks. Esimesed kaks päeva määris. Kuna ma polnud kindel, kas määrib rasedusest või päevad, helistasin ämmaemandale ja sain kinnitust, et muretseda pole vaja. Võtsin siis pähe, et kuni pole kindel, et mitte rase, ei hakka veel kurvastama. Aga nädalavahetusel tuli verd rohkem ja oli asi minu jaoks kindel. Käisin esmaspäeval ettenähtud ajal ikka veretesti tegemas, et väga kindel olla. Helistati juba peale üheksat ja vastus oli kindel negatiivne. Kurb oli ja samas oli tunne, et võiks nüüd kohe edasi süstida ja uue ringiga alustada. Aga kuna mul külma midagi ei saanud, oli järjekord alles novembrisse. Nüüd ootangi kannatamatult oktoobrit, et saaks hakkata jälle sättima.

Mul hakkasid ka täna ilmselt päevad. Valu on teistmoodi kui enne ja enam ei määri ainult, tuleb tükilisemat ja tumedamat verd. Eks ma ootan veel natuke ja kirjutan arstile. Ma ei tea, kas on mõtet veretestile minna – ta ju ka arvas, et kui juba verejooks algab, siis pole vist vaja.

Ma tahaks ka kohe edasi tegutseda, aga kuna samamoodi külma midagi ei saanud, siis pole muud teha kui oodata. Ma üritan mitte väga pettunud olla, kuna sisetunne ju ütles ka, et ma ei loodaks eriti, aga natuke tahaks vanduda ikka. ????

Mina läksin veretesti selle pärast ka tegema, et tahtsin numbrit teada. Nagu ma siit logisid lugedes aru olen saanud, võib selle järgi teada saada, kas äkki pesastumine hakkas toimuma. Seekord oli hCG ainult 0,6. Aga mõtlesin, et siis hea järgmised korrad võrrelda, kui peaks vajadust olema. Ja vahest väga harva ollakse ikkagi rase ka suurema verega. Nii et ma tahtsin väga kindel olla.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, saan aru vajadusest olla täiesti kindel. Mina kahjuks olen nüüd täiesti kindel, et siin pole enam midagi testida. Dr Haldre pani mind 2020 jaanuari järjekorda ja enda juurde palus uuesti tulla novembris.

Nii et ma olen veidi aega siit eemal, käin trennis ja üritan järgmiseks raundiks paremasse vormi jõuda.

Edu kõigile, kes seda teed käivad! Näeme mõne kuu pärast.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alexandra, edu esimeseks katseks! Et see õnnestuks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 04.07 00:55; 22.07 16:10; 22.07 16:47; 22.07 17:21; 23.07 10:29; 25.07 17:26; 28.07 14:39; 31.07 00:16; 31.07 18:53; 02.08 19:15; 05.08 17:07; 06.08 16:58; 07.08 17:41; 09.08 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Mina sain eile kinnituse et järgmises tsüklis toimub siirdamine. Kuigi see jääb vististi septembri algusesse, trügin ikkagi juba siia teemasse, lugemas käin kogu aeg niikuinii 🙂
Meil on külmas kaks 6-päevast embrüot, mäletan et ühele anti hinnang: väga hea ja teisele: hea. Minu soov on siirdada loomulikku tsüklisse. Kas kellegil on sellega kogemusi, kui keeruline see jälgimine ja ajastamine on?
Varasem lugu lühidalt selline:
Esimene rasedus tuli ise, 2017 oktoobris katkestamine loote füüsilise väärarengu tõttu; teine oli IVF rasedus, õnnestus 1.katsel, 2019 aprillis katkestamine Downi sündroomi tõttu.
Olen elevil ja loodan siiralt et seekord läheb kõik hästi 🙂

Rahulikku meelt ja edu kõigile kaasteelistele!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Ega ma tegelikult ei tea kas need kuupäevad jäävad pidama, aga see on arstil vähemalt esialgne plaan. Olen kuulnud, et siirdamine võib erinevatel põhjustel ka ära jääda.

Ühesõnaga närv on suur ja ma ei teagi kas rohkem protseduuride või lõpptulemuse pärast.

Teile kõigile elan kaasa!

Alexandra (27)

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 36 korda. Täpsemalt 29.07 23:28; 31.07 13:41; 31.07 19:13; 01.08 23:12; 02.08 09:40; 02.08 09:59; 02.08 10:12; 03.08 01:17; 06.08 13:45; 06.08 22:50; 07.08 09:01; 07.08 14:53; 07.08 17:57; 07.08 21:26; 09.08 10:59; 09.08 17:21; 09.08 22:33; 10.08 23:16; 12.08 13:27; 14.08 20:52; 15.08 12:08; 18.08 23:45; 19.08 13:43; 19.08 14:50; 19.08 18:56; 20.08 22:23; 22.08 22:51; 24.08 15:43; 26.08 09:23; 28.08 20:01; 29.08 13:20; 29.08 14:43; 30.08 13:29; 31.08 20:04; 03.09 08:29; 10.09 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mai Kelluke! Head tervist ja hoiame pöidlaid, et õnnestuks.

Alexandra, kas Sul on pikk skeem?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 04.07 00:55; 22.07 16:10; 22.07 16:47; 22.07 17:21; 23.07 10:29; 25.07 17:26; 28.07 14:39; 31.07 00:16; 31.07 18:53; 02.08 19:15; 05.08 17:07; 06.08 16:58; 07.08 17:41; 09.08 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on pikk skeem jah

Alexandra (27)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 36 korda. Täpsemalt 29.07 23:28; 31.07 13:41; 31.07 19:13; 01.08 23:12; 02.08 09:40; 02.08 09:59; 02.08 10:12; 03.08 01:17; 06.08 13:45; 06.08 22:50; 07.08 09:01; 07.08 14:53; 07.08 17:57; 07.08 21:26; 09.08 10:59; 09.08 17:21; 09.08 22:33; 10.08 23:16; 12.08 13:27; 14.08 20:52; 15.08 12:08; 18.08 23:45; 19.08 13:43; 19.08 14:50; 19.08 18:56; 20.08 22:23; 22.08 22:51; 24.08 15:43; 26.08 09:23; 28.08 20:01; 29.08 13:20; 29.08 14:43; 30.08 13:29; 31.08 20:04; 03.09 08:29; 10.09 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Mina sain eile kinnituse et järgmises tsüklis toimub siirdamine. Kuigi see jääb vististi septembri algusesse, trügin ikkagi juba siia teemasse, lugemas käin kogu aeg niikuinii ????

Meil on külmas kaks 6-päevast embrüot, mäletan et ühele anti hinnang: väga hea ja teisele: hea. Minu soov on siirdada loomulikku tsüklisse. Kas kellegil on sellega kogemusi, kui keeruline see jälgimine ja ajastamine on?

Varasem lugu lühidalt selline:

Esimene rasedus tuli ise, 2017 oktoobris katkestamine loote füüsilise väärarengu tõttu; teine oli IVF rasedus, õnnestus 1.katsel, 2019 aprillis katkestamine Downi sündroomi tõttu.

Olen elevil ja loodan siiralt et seekord läheb kõik hästi ????

Rahulikku meelt ja edu kõigile kaasteelistele!

Mul on tehtud mõlemad siirdamised loomulikku tsüklisse. Olen pidanud arstile teada andma, millal menstruatsioon algab, siis umbes 10-11. päeval on tehtud UH, et jälgida, kus maal tsükkel on ja siis seal on pandud paika ka Ovitrelle süsti tegemise aeg, tavaliselt on see ca 4 päeva hiljem olnud, paar päeva enne seda olen pidanud ka Duphastoni hakkama võtma, muud midagi.

Kas teid mehega geneetiku poolt uuritud pole, et niimoodi järjest kromosoomivigadega looted on? Või ma ei teagi, mitmendal korral seda peaks kahtlustama hakkama, et mingi sobimatus on. Mul esimene katse peetus 8ndal nädalal, põhjust muidugi ei tea, aga lugesin, et enamik nii alguse peetumisi on kromosoomivigadega. Ise ka kogu aeg kartnud, et äkki seetõttu ei rasestugi, et sobimatus mehe rakkudega nt, sest diagnoosi pole kummalgi. Ja kui IVF paneb vägisi loodusevastaselt kokku midagi…..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.07 22:06; 04.08 13:23; 10.08 10:56; 26.08 06:49; 31.08 19:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Käisin täna analüüse andmas ja stressihormoon? On veidi kõrge arsti sõnul. Kirjutas mingid tabletid mida on täiesti võimatu eestist saada.. tarneraskused kuni okt keskpaigani.

Sain täna ka süstid kätte ja nüüd 5 päeva on torkimist. Plaan endiselt et 14 punktsioon ja 19 siirdamine. 28 august peaks siis pilt selge olema.

Proovin ise rahulik olla aga mõtted on ikka ainult ühes kohas. Arst ütles täna vahvasti, et hea oleks seda protsessi teha kui naised suudaksid oma pea koju jätta, sest pea mõtleb üht aga kehaga vaja teha teist.

Alexandra (27)

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 36 korda. Täpsemalt 29.07 23:28; 31.07 13:41; 31.07 19:13; 01.08 23:12; 02.08 09:40; 02.08 09:59; 02.08 10:12; 03.08 01:17; 06.08 13:45; 06.08 22:50; 07.08 09:01; 07.08 14:53; 07.08 17:57; 07.08 21:26; 09.08 10:59; 09.08 17:21; 09.08 22:33; 10.08 23:16; 12.08 13:27; 14.08 20:52; 15.08 12:08; 18.08 23:45; 19.08 13:43; 19.08 14:50; 19.08 18:56; 20.08 22:23; 22.08 22:51; 24.08 15:43; 26.08 09:23; 28.08 20:01; 29.08 13:20; 29.08 14:43; 30.08 13:29; 31.08 20:04; 03.09 08:29; 10.09 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kallid naised!
Esimene IVF ebaõnnestus kuna ei saadud piisavalt kvaliteetseid embrüoid, et siirdada. Kõik 7 viljastusid aga viiendaks päevaks oli vaid vilets puru 🙁
Arst planeerib nüüd pikka skeemi, et saada kvaliteetsemaid munarakke.
On kellelgi kogemust, õnnestunud skeemi vahetades?!

Alexandra- sul on ka pikk skeem, milline see väljanäeb ja kaua aega võtab punktsioonini? Kus kliinikus kui saladus pole? Mina ITK ja olen lugenud, et süst tehakse.
Millest need erinevused ?

Kas olete tarvitanud munarakkude kvaliteedi parandamiseks DHEA toidulisandit, Q10 , inositooli, E vitamiini või pigem mitte. Arstid ei soovita mitte midagi… Ometi on ingliskeelsetel lehtedel palju infot selle kohta. Tänud kui jagate oma tarkusi!

Tere

Käisin täna analüüse andmas ja stressihormoon? On veidi kõrge arsti sõnul. Kirjutas mingid tabletid mida on täiesti võimatu eestist saada.. tarneraskused kuni okt keskpaigani.

Sain täna ka süstid kätte ja nüüd 5 päeva on torkimist. Plaan endiselt et 14 punktsioon ja 19 siirdamine. 28 august peaks siis pilt selge olema.

Proovin ise rahulik olla aga mõtted on ikka ainult ühes kohas. Arst ütles täna vahvasti, et hea oleks seda protsessi teha kui naised suudaksid oma pea koju jätta, sest pea mõtleb üht aga kehaga vaja teha teist.

Alexandra (27)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.08 08:27; 02.08 09:14; 02.08 09:17; 02.09 20:14; 04.09 08:21; 04.09 18:50; 07.09 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi siit teab, miks osadele määratakse lühike teistele pikk skeem? Sõltub diagnoosist vms?
Mina lähen esimesele ringile lühikese skeemiga. Arst ütles vaid nii palju selgituseks, et mul hea munaraku reserv ja vanus ka ok (30).
Siit aga loen et 27a ja pikk skeem ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina 44 ja oli esimene lühike skeem ilmselt kuna mul AMH väga hea 3,2 Munarakke saadigi palju kuid kvaliteet oli niru. Nüüd proovime pika skeemiga ehk õnnestub aeglasemalt küpsetada parema kvaliteediga.

quote quote=3191951]Kas keegi siit teab, miks osadele määratakse lühike teistele pikk skeem? Sõltub diagnoosist vms?

Mina lähen esimesele ringile lühikese skeemiga. Arst ütles vaid nii palju selgituseks, et mul hea munaraku reserv ja vanus ka ok (30).

Siit aga loen et 27a ja pikk skeem ????[/quote]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.08 08:27; 02.08 09:14; 02.08 09:17; 02.09 20:14; 04.09 08:21; 04.09 18:50; 07.09 09:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 234 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF juuli-august

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.