Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF juuli-august

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 234 )

Teema: IVF juuli-august

Postitas:
kats2

Miks 2, kas ise avaldasid soovi või arsti soovitusel?
Igal juhul hoian pöialt sulle:))

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pandi 2 arsti soovitusel, kuna mul vastunäidustusi palju ja arst arvas, et mõlemad ei jää nagunii pidama aga on suurem tõenäosus, et vähemalt 1 nendest läheb Kasvama.

Kokku vôeti punktsioonil 7 mammu, millest 4 sai kasutada ja 3 viljastusid. Üks nendest ikkagi ei jäänud püsima ja panin 2, mis alles jäid käiku.

Siirdamine oli väga vahva ja valutu protsess. Ise oli põnev UHst näha, kuidas arst toimetab

Alexandra (27)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 36 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Alexandra, kuidas sa selle sagedasti tartus käimisega hakkama said? Kas töö on hea ja paindlik või lasid haiguslehe teha omale või leidsid mingi muu nipi?

Hoian Sulle pöidlaid ja suuri varbaid!

Celly

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Celly – Mul töö õnneks paindlik ja saan päris palju nn kodukontori päevi teha.
Eks see sõitmine väsitav oli ja ka suhteliselt kulukas. Kui pidin 2 päeva järjest arsti juures käima, siis võtsin nt hotelli. Vahepeal käisin bussiga kui ise sõita ei viitsinud.

Samas kogemus on olnud siiani igati positiivne ja kui see kõik nüüd õnnestub, siis see tartusse käimine on kõike seda väärt.

Alexandra (27)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma käisin ka Tartusse Tallinnast. Bussiga ja rongiga oli äärmiselt mugav. Töölt võtsin ka nt puhkuse, kui vaba päeva võimalust ei olnud. Kui pikemalt olid kuupäevad teada, siis sai osta Luxexpressi pileti 3 euroga. Ei olnud sugugi kallis ka. Eks muidugi oleks Tallinnas olnud lihtsam, aga Tallinnas lihtsalt tulemust polnud. Tartu seevastu tasus end kuhjaga ära.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tere
Ise olen alles IVFi ootenimekirjas ja pole veel nõustamisele isegi aeg minna, aga sooviks kogenumatelt juba mõnda asja juba ette uurida. 🙂

Kui esimene katse tulemust ei anna ja eeldusel, et on saadud mõned munarakud külmutada, siis kui kaua peab ootama järgmise siirdamise katseni? Kas seda saab teha juba järgmisel kuul või on jälle mingi pikk ooteaeg?

Kas külmutamise eest peab haigekassaga kindlustatud inimene lisaks ikkagi maksma?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tere

Ise olen alles IVFi ootenimekirjas ja pole veel nõustamisele isegi aeg minna, aga sooviks kogenumatelt juba mõnda asja juba ette uurida. 🙂

Kui esimene katse tulemust ei anna ja eeldusel, et on saadud mõned munarakud külmutada, siis kui kaua peab ootama järgmise siirdamise katseni? Kas seda saab teha juba järgmisel kuul või on jälle mingi pikk ooteaeg?

Kas külmutamise eest peab haigekassaga kindlustatud inimene lisaks ikkagi maksma?

Tere

Tavaliselt võib järgmisel kuul jätkata ehk külmaringil pole pikka ravikuuri enne. Aga järiekorra pikkus sõltub sellest, kus sa toimetad.

Jah, haigekassa kindlustusega peab maksma embrüode külmutamise eest. See hind sõltub sammuti sellest, kus sa toimetad. Nt Pelgus on 1 ööpäev 0.83€.

S.H

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas sa Alexandra tunned ennast kuidagi teistmoodi ka peale siirdamist?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tere

haigekassaga peaks 2 kuud külmas hoidmist tasuta olema. et kui külma saab 1-2 embrüot mis kohe järgmise või ülejärgmise kuu ajal siirdatakse siis ei lähe midagi maksma. sealt edasi vastavalt haigla hinnakirjale. ITK-s oli vist 100 aastas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hetkel end eriti teistmoodi ei tunne. Vahepeal kõht pakitseb, aga eks munasarjad on rohtudega max levelile pumbatud. Palavikku vms pole.
Ise mõtlen et VT on 29 aug aga tsükli järgi peaksid päevad hakkama 25 aug 🤔🤔. Progesterooni läheb ööpäevas päris palju. + veel mingid raseduse säilitamist toetavad tabletid. Ma ise miskipärast arvan, et ma ei jõua VT ära oodata ja teen ennem koduse testi, aga kas selle peaks tegema siis kui päevad peaksid hakkama?

Alexandra (27)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kodune test tasuks teha vist 14 päeva peale punktsiooni. Aga kui ei jaksa oodata neid viimaseid päevi siis tee kohe synlabis veretest. Kui läks õnneks siis saad ametliku testi ajal vaadata kas number kasvab õige tempoga.

Celly

Please wait...
Postitas:
Toonika

Hetkel end eriti teistmoodi ei tunne. Vahepeal kõht pakitseb, aga eks munasarjad on rohtudega max levelile pumbatud. Palavikku vms pole.

Ise mõtlen et VT on 29 aug aga tsükli järgi peaksid päevad hakkama 25 aug 🤔🤔. Progesterooni läheb ööpäevas päris palju. + veel mingid raseduse säilitamist toetavad tabletid. Ma ise miskipärast arvan, et ma ei jõua VT ära oodata ja teen ennem koduse testi, aga kas selle peaks tegema siis kui päevad peaksid hakkama?

Alexandra (27)

Mul endal ka kõhus ikka pakitseb korralikult. Palavik on ära kadunud aga selline loid on olla .Veretest on 26.08 ..mõtlen ka siin et tahaks juba teada midagi täpsemalt ja lähen teen synlabis vist veretesti lähipäevadel.Päevad pidid/peaksid hakkama 20-21.08…Peab pöialt hoidma et miskit määrima ei hakka

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere! Trügin ka siia teemasse ☺️
Hetkel käsil ootamine siirdamisele(23.08),aga seni pean kasutama progesterooni ja nüüd tahaks teada,et kas keegi veel kasutab sellist süsti nagu Prolutex?
Ma arvasin,et süstina on odavam,aga sain kergelt šoki,kui hinda nägin 😕…kallim,kui crinone geel ja seda sees ainult 7päeva oma🤔
Mida teie kasutate progena?

Please wait...
Postitas:
K22

Tere! Trügin ka siia teemasse ☺️

Hetkel käsil ootamine siirdamisele(23.08),aga seni pean kasutama progesterooni ja nüüd tahaks teada,et kas keegi veel kasutab sellist süsti nagu Prolutex?

Ma arvasin,et süstina on odavam,aga sain kergelt šoki,kui hinda nägin 😕…kallim,kui crinone geel ja seda sees ainult 7päeva oma🤔

Mida teie kasutate progena?

Mul ainult üks ring olnud ja kasutasin Crinonet. Olen ka aru saanud, et süstid ja tabletid odavamad. See on küll huvitav, kuidas siis süst nüüd veel kallim tuleb. Äkki vahepeal hinnad tõusnud. Nova Vitast sain nõu, et nemad ei tähelda geeli ja tablettidega tulemuse vahet. On mõlemaga olnud, kus aitab kohe ja olnud, kus vahetusest olenemata ei õnnestu kuidagi. Minul on plaanis järgmine kord tablette küsida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere
Mul ka ainult üks ring olnud ja kasutasin Crinonet. Minul on plaanis järgmine kord tablette küsida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kasutan utrogestan tablette. 2x hommikul ja 2x õhtul tuppe panna.

Hind oli päris krõbe ja mingi soodukas sellel ei kehti

Alexandra (27)

Please wait...
Postitas:
Toonika

Mina kasutan progena Gepretix tablette 3xpäevas tuppe. hind on 6-7€ vahel 50%soodustusega

Please wait...
Postitas:
123

Hei!

Minul hakkab 27- ndast ravi. Katse 2 siis otsast peale. Siirdamine jääb mul novembrisse. Ootan kannatamatult juba. Kas siin on veel kedagi kel on novembris siirdamine? Hoian kõigile varasematele vapratele endiselt pöidlad ja varbad pihus ja loodan, et Teil kõik õnnestuks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See Prolutex (süst) maksab 51€(sees on 7tk)

Täna oli siirdamine ja pandi üks blasto🥰. VT on 06.09

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul rahulik olnud viimased päevad. Minimaalselt torkimist.

Ootan veretesti 29 aga vist ei pea vastu ja teen ennem kodus ka ühe 😬😬. Homme-ülehomme peaks enda tsükli järgi päevad hakkama.

Kõigile teistele soovin palju edu ja hoian pöialt 🙏🏻

Alexandra (27)

Please wait...
Postitas:
Toonika

Mina tegin eile testi kodus aga oli negatiivne 🙁 Muidugi tegin ka õhtul suvalise pissihädaga testi ja südames loodan et äkki ikka veretest esmaspäeval näitab positiivset tulemust!

Please wait...
Postitas:
LaPerla

Mina tegin eile testi kodus aga oli negatiivne 🙁 Muidugi tegin ka õhtul suvalise pissihädaga testi ja südames loodan et äkki ikka veretest esmaspäeval näitab positiivset tulemust!

Toonika, me oleme ootamisega sama kaugel. Sul oli 15 siirdamine, mul ka. Ja 26 VT. Aga tegin ka mina täna testi ja negatiivne 😔. Eks lootus püsibki emaspäevani. Pöidlad peos meile mõlemile.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Toonika, me oleme ootamisega sama kaugel. Sul oli 15 siirdamine, mul ka. Ja 26 VT. Aga tegin ka mina täna testi ja negatiivne 😔. Eks lootus püsibki emaspäevani. Pöidlad peos meile mõlemile.

Jaa . Hoian ka meile kõigile pöidlaid varbaid!!!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma tavaliselt esmaspäeva ei oota,kuid täna ootan küll väga. Ehk siis mul oli siirdamine 16.08 ja homme on VT.
Sisetunne küll väga positiivne pole, aga loodan siiski positiivset tulemust. 😊
Kõhus on vahepeal päevade taolised torked, kuid reedel pigem valutas. Temperatuuri tõus püsib siiani.

Hoian ka teistele pöidlaid, kellel veretestid tulemas 👍

S.H

Please wait...
Postitas:
K22

Minul hakkab 27- ndast ravi. Katse 2 siis otsast peale. Siirdamine jääb mul novembrisse. Ootan kannatamatult juba. Kas siin on veel kedagi kel on novembris siirdamine? Hoian kõigile varasematele vapratele endiselt pöidlad ja varbad pihus ja loodan, et Teil kõik õnnestuks.

Mul on järjekord novembrisse. Aga süstimisega alustan ilmselt alles oktoobris.

Please wait...
Postitas:
K22

Hoian kõigile ootajatele pöidlaid ja varbaid!
Ma tegin ka kodus ise testi, aga natuke vara ja siis olin vähemalt kindel, et ei saa enam valepositiivne olla. Kahjuks kolm päeva enne ITK ülipikka veretesti ooteaega olin kindel, et vähene veri on üle läinud menstrutasiooniks. Ehk läheb teil kõigil paremini. Kuni pole vastupidi tõestatud, on kõik võimalik 😃

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tavaliselt esmaspäeva ei oota,kuid täna ootan küll väga. Ehk siis mul oli siirdamine 16.08 ja homme on VT.

Kõhus on vahepeal päevade taolised torked, kuid reedel pigem valutas. Temperatuuri tõus püsib siiani.

S.H

Tavaliselt peaks menstruatsioon algama ikka enne veretesti juba, see, et sul siiani pole hakanud, on pigem ju hea märk. Päevade taolised torked võivad muidugi pigem munasarjade stimulatsiooni tagajärg olla, aga raseduse hästi varajases järgus oli mul ka igal õhtul väike palavik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minule siirdati eelmisel esmaspäeval üks nelja-päevane blasto. Veretest alles järgmisel esmaspäeval. Eilsest alates hakkasin end täitsa rasedana tundma, alakõhus on teistmoodi tunne ja kogu päeva iiveldas. Otsustasin siis täna ikkagi koduse testi teha, ehkki olin arvestanud võimalusega, et tõenäoliselt on liiga vara. Aga sain testile 2 rasvast triipu, ja kusjuures ei olnud see isegi päeva esimesest uriinist tehtud test (Biocard). Ovitrelle mõju see ei tohiks ka enam olla, kuna Ovitrelle süsti tegin üle-eelmisel esmaspäeval ehk 14 päeva tagasi ja sedagi kõigest pool annust.
Igatahes tegid need kaks triipu tuju heaks ja annavad jõudu järgmise nädalani oodata, millal ametliku vastuse saab.

B.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Appiii mina tegin RT ja padunegatiivne.

Siirdamine oli eelmine esmaspäev ja VT peaks 29 (neljapäeval) olema. Päevad oleksid pidanud hakkama eile voi täna. Vb tegin testi liiga vara 🤔

Rinnad on suured ja tundlikud.

Alexandra (27)

Please wait...
Postitas:
Kägu

S.H

Tavaliselt peaks menstruatsioon algama ikka enne veretesti juba, see, et sul siiani pole hakanud, on pigem ju hea märk. Päevade taolised torked võivad muidugi pigem munasarjade stimulatsiooni tagajärg olla, aga raseduse hästi varajases järgus oli mul ka igal õhtul väike palavik.

Kuna ma kasutan ka 3X päevas gepretixi siis päevad ei pruugi tänu sellele ka olla. Eelnevad korrad, kui pole õnnestunud siis ka päevad kuskil 5 päeva peale ravi lõperamist alles hakanud.
Aga eks lootus püsib ja ootan kannatlikult VT tulemust.

S.H

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 234 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF juuli-august