Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ivf katsest kuni beebi sünnini!?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Ivf katsest kuni beebi sünnini!?

Postitas:

Tere, tahtsin uurida sellist teemat. Kui ma alustan ivf katsega ja katse õnnestub, kuhu arsti juurde mind edasi suunatakse või pean ise arsti otsima. Ivf arst teeb ainult ivf protseduure või käiakse tema juures teatud ajani? Tallinna kohta sooviks teada. Tänan!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 14:36; 29.04 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kuidas Pelgus asjalood, aga Itks on nii et paar esimest uh teeb sama viljatusraviarst ja siis saad valida endale uue arsti, kes tegeleb raseduse jälgimisega.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 14:39; 29.04 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ITKs viljatusarst tuvastas raseduse ja kõik. Edasised protseduurid/külastused olid ämmaemanda pool, kes tegeles raseduse jälgimisega. 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 19:14; 29.04 20:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ivf arst ise soovitas ämmaemandat või valisite ise. Kas valisite(valida) tasuta või tasulise arsti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 14:36; 29.04 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just mõtlesin, et Itks vist ämmakas jälgib. Kui soovid, saad valida, aga vajadusel soovitavad. Igal juhul Pelgus jälgib ivf rasedust arst.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 14:39; 29.04 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teine vastaja. Tuvastamine oli ITKs, aga rasedusega võtsin arvele Pärnu Haiglas. Väga tore ämmaemand oli, sattus täitsa juhuslikult kui aega kirja panin. 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 19:14; 29.04 20:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on tehtud positiivne vereproov ja tuvastatud uh-s rasedus, siis oled nagu iga teine rase ja paned endale aja ämmaemanda juures. Viljatuskliinikud tavaliselt rasedusi ei jälgi, käid ikka tavalises naistenõuandlas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just mõtlesin, et Itks vist ämmakas jälgib. Kui soovid, saad valida, aga vajadusel soovitavad. Igal juhul Pelgus jälgib ivf rasedust arst.

Minule Pelgus pakuti valikut, kas arst või ämmakas. Kaks esimest uh-d tegi IVF-arst, seejärel pandi aeg kinni rasedust jälgiva arsti juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul selline küsimus, et kui ma käin hetkel toomemäel (ivf) ja kõik õnnestub, kas edasi saan jääda ka toomemäele ämmaka jälgimise alla või suunavad nad ikka edasi teise majja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ivf katsest kuni beebi sünnini!?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.