Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ivf kliiniku vahetus! Help!

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Ivf kliiniku vahetus! Help!

Postitas:

Tere, palun andke nõu. Esimesed 5 katset tegin itk-s, edasi suundusin Nova Vitasse( ka 5 ebaõnnestunud katset). Kas minna edasi Tartu Ülikooli kliinikumi või Pelgulinna kliinikusse. Igal arstil natuke erinev nägemus ja skeem. Millist arsti soovitaksite Pelgus ja Tartu Ülikooli kliinikumis? Ja veel, kuna katseid on nii palju tehtud(vanus 37)ehk on arst nõus 2 embrüot siirdama, Nova Vitas piirduvad alati 1-ga. Kuidas Teil, mitu embrüot on siirdatud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 14:41; 03.04 21:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga fertilitas tartus? seal on ka päris head tulemused

arstide osas ei oska aidata – olen ka itk-s lahkumas ja otsin kohta kuhu minna. ITKs siirdati alati teisest ringist mulle alati 2, mis sest et vanus napilt alla ja üle 30 ringide ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TÜK-s soovitan Aivar Ehrenbergi. Õnnestus teine täisring. 1.katsel tekkis hüper ja siis lükati siirdamine edasi ja pidi siirdama külmutatud embrüo, see katse ebaõnnestus. Arst tegi järgmisel korral raviplaanis korrektuurid, hüperit ei tekkinud ja sai siirdada värske embrüo ja jäi veel külma ka. Katse õnnestus ja peagi rasedust 30 nädalat. Tõesti tundsin, et olen väga asjatundliku arsti käe all ja lisaks oli ta alati meili teel ülikiiresti kättesaadav.

Kuna mul vanust alla 30, siis siirdati mõlemal korral 1, aga kui oleks juba mitmes ebaõnnestunud katse ja vanus ka suurem, oleks 2 tk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanus minul 32. Diagnoosina endometrioos (eriti väljendunud munasarjades). Alustasin Nova Vitast paar aastat tagasi. Esimesel täisringil saadi 3 rakku. 2 siirdati ja üks läks külma. Siirdamised ei õnnestunud ja kordagi HCG tõusu ei olnud. Alustati uue täisringiga, kuid jäi pooleli, sest kasvama läks ainult üks rakk. Otsustasin minna Tartusse dr A. Sõritsa juurde Elitesse. Esimene täisring jäi samuti pooleli, sest oli toimunud ovulatsioon. Teisel täisringil saadi 3 rakku, kõik külma, sest keha polnud siirdamiseks valmis. 20. märtsil siirdati kaks viiepäevast rakku, kolmas edasi ei arenenud. Üleeile oli veretest positiivne ja HCG tõusnud.
Lõppkokkuvõttes on Eestis 2 kunstliku viljastamisega tegelevat arsti, kelle juurde esmajoones läheksin: dr A. Sõritsa ja A. Ehrenberh TÜK:is.

T.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus A.Sõritsa Elites. Super kogemustega arst ja teadlane. Kõik õnnestub!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldis väga Tartus asuv Elite. Ei teinud küll seal ivf-i aga sain edukat viljatusravi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin IVF Tartus Elites,siirdati kaks rakku ja nüüd on need kaks rakku mul siin diivani peal ja jauravad. Mul oli teema, et kaks rakku ainult areneski edasi ilusti ja ühte ei oleks külmutama hakatud, siis lasin mõlemad siirdada . Aga soovitan ka Elitet.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 20:18; 04.04 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage, millise arsti juurde Elite kliinikus minna? Kas ainult A.Sõritsa?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 14:41; 03.04 21:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et sul NV ainult 1 siirdati.. Ma lasin muidu 2tk siirdada ja viiendal katsel 3tk, millest siis 1 jäi pidama 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

In

Soovitage, millise arsti juurde Elite kliinikus minna? Kas ainult A.Sõritsa?

Võib ka Räime juurde minna Elites.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 20:18; 04.04 18:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ivf kliiniku vahetus! Help!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.