Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: IVF Lätis

Postitas:

Lugesin siit sept-okt IVF teemast kogemusi Riia AVA kliinikuga. Kirjutasin ka ise sinna, et olen mitmeid katseid teinud, vanust 41, ka mehel viljakus langenud, minu AMH oli 2,75 poolteist aastat tagasi, kuid peale seda punkteeritud pea üle 50 munaraku ja ei teagi, kui palju nüüdseks järgi on. Mulle nad mingit tõenäosuse protsenti ei andnud, vaid soovitasid teha PGS ehk saata osa embrüoid geenitestimisele. Hinnakiri vaatasin, et on odavam, kui Eestis, isegi embrüoliim 2x odavam. Küsisin teise kirjaga, kas mul on mõtet ja mis tõenäosus võiks olla, nad arvasid 15%. Ei teagi nüüd.
Lugesin ka iVF Riga kliiniku kohta, kus sündis esimene PGS uuringu laps, äkki on kellelgi ka selle kliinikuga kogemusi?
Palun jagage oma kogemusi, kes praegu Lätis teevad või teinud ja mida on lubatud ja kuidas on läinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 13:36; 28.11 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju see PGS Lätis maksab? Eestis on hind alates 2300-st, lugesin kusagilt erakliiniku lehelt.
Kas koos embrüoliimi ja PGS-iga lubasid protsendiks 15%?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 15:09; 28.11 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju see PGS Lätis maksab? Eestis on hind alates 2300-st, lugesin kusagilt erakliiniku lehelt.

Kas koos embrüoliimi ja PGS-iga lubasid protsendiks 15%?

Ma arvan küll, et kõigi võimalustega 15%.

Siis PGS ei ole odavam, aga embrüoliim on.
Hinnad olid toodud nii:

There are 2 packages of IVF with PGS:

1. 4 months package – 3938,00 EUR

( included egg collection, narcosis, fertilization with ICSI method, embryos cultivation till blastocyst stage, embryos biopsy ( up to 8 embryos), embryos analysis ( up to 8 embryos) PGS by NGS, embryos storage for 4 months from the day of egg collection, embryos thawing, one embryo transfer.

– 1153,00 Eiro (ICSI treatment)

– 2500,00 Eiro ( PGS by NGS)

– 285,00 ( freezing)

Additional costs

– 120,00 embryos storage after 4 months

– 110,00 embryoglue

– 200,00 – GERI

– 200,00 for analysing every additional embryo, started from 9th

– 440,00 every further FET

2. Current cycles – 6354,00 EUR ( everything by pricelist)

– 1549,00 – ICSI procedure

– 4000,00 – PGS by NGS

– 300,00 eiro for blastocyst cultvation

– 285,00 freezing

– 120,00 storage

Additional costs

– 110,00 embryoglue

– 200,00 – GERI

– 200,00 for analysing every additional embryo, started from 9th

– 440,00 every further FET

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 13:36; 28.11 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ise samas paadis, olen 40 ja märtsis 41. Lubati Eestis sama % koos liimiga ilma PGS-ta… esimene ring praegu käsil ja ausalt nutt tuleb peale, kui mõelda kui palju selle niru % peale tuleb sisuliselt 2 kuud pungestada ja tegelikult ka tervist tappa (mul ikka ravimite kõrvalnähte on). Ja kui lisada sellel ca 4000 EUR-i…
Muide minul langes AMH 1,5 aastaga 3,75-lt 2,5-le (ilma IVF-ta).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 15:09; 28.11 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin siit sept-okt IVF teemast kogemusi Riia AVA kliinikuga. Kirjutasin ka ise sinna, et olen mitmeid katseid teinud, vanust 41, ka mehel viljakus langenud, minu AMH oli 2,75 poolteist aastat tagasi, kuid peale seda punkteeritud pea üle 50 munaraku ja ei teagi, kui palju nüüdseks järgi on. Mulle nad mingit tõenäosuse protsenti ei andnud, vaid soovitasid teha PGS ehk saata osa embrüoid geenitestimisele. Hinnakiri vaatasin, et on odavam, kui Eestis, isegi embrüoliim 2x odavam. Küsisin teise kirjaga, kas mul on mõtet ja mis tõenäosus võiks olla, nad arvasid 15%. Ei teagi nüüd.

Lugesin ka iVF Riga kliiniku kohta, kus sündis esimene PGS uuringu laps, äkki on kellelgi ka selle kliinikuga kogemusi?

Palun jagage oma kogemusi, kes praegu Lätis teevad või teinud ja mida on lubatud ja kuidas on läinud.

Vanus 44 ja mul anti AVAs
Tõenäosus 5%. Nad ise soovitasid doonorit ja läksime kindla peale välja ja tegime seal doonormunarakuga. Hetkel 25 nädal ja 2 tüdrukut tulemas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.