Näitan 30 postitust - vahemik 391 kuni 420 (kokku 935 )

Teema: IVF mai-juuni

Postitas:

Juhhuu, lõpuks sai vereproov ovulatsioonile jälile ja reedel on siirdamine! (eilne ämmakas, kes verd võttis, vaatas kaastundlikult mu veene ja nentis, et see vist ei ole esimene suts???? nagu narkomaan????)

Mul siis sihuke külmaring siiani olnud, et tsükli 10. ja 14. päeval oli UH. 15., 16. ja 17. päeval käisin vereproovi andmas, kus hinnati LH taset. Mitte mingeid ravimeid ma pole tarvitanud ja vähemalt kuni siirdamiseni ei pea tarvitama ka ????

Uhh kui hea, et see niisama tiksumise aeg läbi hakkab saama???? teistele elan kõigile kaasa ja vahepeal isegi kirjutasin üles, millal kellel midagi oodata oli, aga nüüd on ilmad nii ilusad, et nii põhjalik pole mahti olla????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhhuu, lõpuks sai vereproov ovulatsioonile jälile ja reedel on siirdamine! (eilne ämmakas, kes verd võttis, vaatas kaastundlikult mu veene ja nentis, et see vist ei ole esimene suts???? nagu narkomaan????)

Mul siis sihuke külmaring siiani olnud, et tsükli 10. ja 14. päeval oli UH. 15., 16. ja 17. päeval käisin vereproovi andmas, kus hinnati LH taset. Mitte mingeid ravimeid ma pole tarvitanud ja vähemalt kuni siirdamiseni ei pea tarvitama ka ????

Uhh kui hea, et see niisama tiksumise aeg läbi hakkab saama???? teistele elan kõigile kaasa ja vahepeal isegi kirjutasin üles, millal kellel midagi oodata oli, aga nüüd on ilmad nii ilusad, et nii põhjalik pole mahti olla????

Mul on nii heameel su üle ????

Ma polegi ainuke, kellel hästi meelde ei jää, kellel millalgi midagi toimub. Mõtlesin ka juba üles kirjutada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle arst just helistas ja ei õnnestunud meil see katse kahjuks:( Külmas on viimane embrüo ja plaanis järgmisse tsüklisse see siirdada.

Lilleke76

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 15.05 17:39; 15.05 19:33; 16.05 15:01; 16.05 16:05; 17.05 15:14; 19.05 17:36; 19.05 23:12; 20.05 09:12; 20.05 10:22; 20.05 12:22; 20.05 15:44; 20.05 17:37; 20.05 21:06; 20.05 22:01; 20.05 22:08; 21.05 12:36; 21.05 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli punktsioon 17.05 ja tulemused on sellised enamvähem. Punkteeriti 8 folliiklit ja saadi 8 munarakku, aga siirdamist see tsükkel ei toimu, sest oli tekkinud tsüst ja progesteroon oli ka liiga kõrge. Veider on jällegi see, et see proge näit oli ju viimasel arstivisiidil teada, miks sellest siis ei räägitud? Kummaline.
Aga no see selleks.
Täna hommikul helistasin ka embrüoloogile ja sain teada, et 8st 5 on viljastunud. Nüüd neid kasvatatakse veel edasi ja reede hommikul helistan uuesti, et mis seis on. Ja siis pannakse külma head ja väga head.
Mõnes mõttes on kurb, et veel kuu aega ootama peab, samas nagu ämmaemand ütles – parem ikka karta, kui pärast väga kahetseda.
Nüüd siis täitsa rohuvaba mõnda aega. Kui menses algab, helistan arstile ja ma ei tea, mis siis edasi hakkab saama. Ju tehakse vereproov uuesti ja määratakse mingid uued rohud ja siis kunagi on siirdamine.
Huvitav, millal nüüd üldse menses tuleb pärast punktsiooni? Kas tavapärasel ajal?
Punktsioon ise oli kökimöki (sest ma ju magasin), pärast kodus tegin väikse uinaku, aga ärkasin valude peale üles. Võtsin ühe valuvaigisti, see õnneks aitas. Kõht oli punnis ja valus veel päev ja kolmveerand ehk siis laupäeva õhtuks oli juba kõik enamvähem OK. Laupäeva hommikul võtsin ka 4 söetabletti sisse, need tegid suht ruttu olemise palju paremaks.

Kiireid kiireid triipe kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle arst just helistas ja ei õnnestunud meil see katse kahjuks:( Külmas on viimane embrüo ja plaanis järgmisse tsüklisse see siirdada.

Lilleke76

Nii nii kurb 🙁 ma olin kindel, et sul tuleb midagi väg ahead siit välja. Ja seda enam kardan ma nüüd enda vastust oodata. Kas sa said vähemalt teada, et kas kinnitus üldse või ei olnud sedagi? Nad vist pidid seda vaatama hcg järgi ma olen aru saanud …
Eks tuleb ära kurvastada seekord ja kõik positiivsed mõtted ja uus lootus järgmisesse korda suunata! Lihtne öelda, raske teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paula, mis telefonile sa helistad, kui nõu küsid?

Ma pole kindel, et arst mu kirjale ruttu vastab. Äkki parem helistades nõu küsida.

6207498. Aga arst vastab kirjadele mu kogemuse põhjal 2 päevaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle arst just helistas ja ei õnnestunud meil see katse kahjuks:( Külmas on viimane embrüo ja plaanis järgmisse tsüklisse see siirdada.

Lilleke76

Nii nii kurb ???? ma olin kindel, et sul tuleb midagi väg ahead siit välja. Ja seda enam kardan ma nüüd enda vastust oodata. Kas sa said vähemalt teada, et kas kinnitus üldse või ei olnud sedagi? Nad vist pidid seda vaatama hcg järgi ma olen aru saanud …

Eks tuleb ära kurvastada seekord ja kõik positiivsed mõtted ja uus lootus järgmisesse korda suunata! Lihtne öelda, raske teha.

Oli üsna nullilähedane nr.
Ma ei teagi kuidas edaspidi edasi, selle ühe saab veel proovida, kuid arst arvab, et põhjus kuskil mehes ja kuidas peale seda edasi minna ei teagi, kas kellelgi on kogemusi?

Hoian pöialt Sulle Simona31

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle arst just helistas ja ei õnnestunud meil see katse kahjuks:( Külmas on viimane embrüo ja plaanis järgmisse tsüklisse see siirdada.

Lilleke76

Pekki küll… Kuidas ma küll sooviks, et kõigil meil läheks hästi. Kusjuures mulle tundub, et meid polegi siin eriti palju, kellel just praegu aktiivne protsess pooleli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle arst just helistas ja ei õnnestunud meil see katse kahjuks:( Külmas on viimane embrüo ja plaanis järgmisse tsüklisse see siirdada.

Lilleke76

Pekki küll… Kuidas ma küll sooviks, et kõigil meil läheks hästi. Kusjuures mulle tundub, et meid polegi siin eriti palju, kellele just praegu aktiivne protsess pooleli.

Nii tahaks beebit, nii kaua proovinud, mul on 3 ivf ja üks peale ivf- i jäin ise aga sünnitasin 16 nädalal downi sündroomi tõttu, miks ei võiks ometigi üks kord juba vedada.
Elan Teile kaasa ja ei jäta jonni

Lilleke76

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 15.05 17:39; 15.05 19:33; 16.05 15:01; 16.05 16:05; 17.05 15:14; 19.05 17:36; 19.05 23:12; 20.05 09:12; 20.05 10:22; 20.05 12:22; 20.05 15:44; 20.05 17:37; 20.05 21:06; 20.05 22:01; 20.05 22:08; 21.05 12:36; 21.05 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle arst just helistas ja ei õnnestunud meil see katse kahjuks:( Külmas on viimane embrüo ja plaanis järgmisse tsüklisse see siirdada.

Lilleke76

Nii nii kurb ???? ma olin kindel, et sul tuleb midagi väg ahead siit välja. Ja seda enam kardan ma nüüd enda vastust oodata. Kas sa said vähemalt teada, et kas kinnitus üldse või ei olnud sedagi? Nad vist pidid seda vaatama hcg järgi ma olen aru saanud …

Eks tuleb ära kurvastada seekord ja kõik positiivsed mõtted ja uus lootus järgmisesse korda suunata! Lihtne öelda, raske teha.

Oli üsna nullilähedane nr.

Ma ei teagi kuidas edaspidi edasi, selle ühe saab veel proovida, kuid arst arvab, et põhjus kuskil mehes ja kuidas peale seda edasi minna ei teagi, kas kellelgi on kogemusi?

Hoian pöialt Sulle Simona31

Mida mehe spermogramm näitab? Kui kahtlus, et probleem mehes, võiks teha veel analüüse, ja kontrollida, ega pole munanditel veenilaiendeid. Dr Pomm näiteks ITK-s väga hea meeste viljatusravi arst, kes saab vajadusel ka ravi määrata. Kui aga vanus juba tagant pressib, võib vaikselt ka doonorspermale mõelda – kas see võiks kõne alla tulla?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 07.05 21:30; 08.05 11:02; 09.05 12:25; 09.05 13:29; 13.05 05:28; 13.05 10:48; 13.05 18:54; 14.05 07:35; 20.05 11:44; 20.05 17:55; 21.05 11:05; 21.05 13:46; 28.05 10:12; 28.05 10:14; 29.05 03:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere armsad, elan teile siit ekraani tagant pöidlad peos tugevalt kaasa. Olen ise just ITK-s taas läbinud ühe ebaõnnestunud katse ja minu muster samuti selline, et peale siirdamist kahjuks edasi ei arene ja juba enne VT-d on veritsus olenemata ravimitest platsis.
Kokku olen teinud 5 IVF täisringi, esimene oli 2 aastat tagasi ja õnnestus kohe, siirdati 1 blasto ja sündis poisslaps, kes tänases 2 aastane. Eelmise aasta suve algusest siiani olen teinud 1 lühike skeem juunis, siirdati 1 3-päevane,hakkas menses enne VT. Külma jäid kaks, mis siirdati augustis, kuid samuti edasi ei arenenud. Oktoobris oli pikk raviskeem, aga kahjuks ei saadud kvaliteetseid rakke, mis viljastuks. Nüüd aprillis oli taas lühike skeem, saadi kokku 7 munarakku, viljastus 5, siirdati 2 kolmepäevast ja taas enne VT suur vereeritus. Külma ei läinud midagi. Minu uus katse on alles septembris. Dr Trosin eelmine kord siirdamisel juba kommenteeris, et mitmes kord teil siin jälle on. Võib-olla olen naiivselt järjekindel ja endale juba nii kõva naha kasvatanud, et ebaõnnestumised annavad lihtsalt uut jõudu ikka edasi proovida. Olge kõik hoitud ja usun, et need imed kas varem või hiljem tulevad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere armsad, elan teile siit ekraani tagant pöidlad peos tugevalt kaasa. Olen ise just ITK-s taas läbinud ühe ebaõnnestunud katse ja minu muster samuti selline, et peale siirdamist kahjuks edasi ei arene ja juba enne VT-d on veritsus olenemata ravimitest platsis.

Kokku olen teinud 5 IVF täisringi, esimene oli 2 aastat tagasi ja õnnestus kohe, siirdati 1 blasto ja sündis poisslaps, kes tänases 2 aastane. Eelmise aasta suve algusest siiani olen teinud 1 lühike skeem juunis, siirdati 1 3-päevane,hakkas menses enne VT. Külma jäid kaks, mis siirdati augustis, kuid samuti edasi ei arenenud. Oktoobris oli pikk raviskeem, aga kahjuks ei saadud kvaliteetseid rakke, mis viljastuks. Nüüd aprillis oli taas lühike skeem, saadi kokku 7 munarakku, viljastus 5, siirdati 2 kolmepäevast ja taas enne VT suur vereeritus. Külma ei läinud midagi. Minu uus katse on alles septembris. Dr Trosin eelmine kord siirdamisel juba kommenteeris, et mitmes kord teil siin jälle on. Võib-olla olen naiivselt järjekindel ja endale juba nii kõva naha kasvatanud, et ebaõnnestumised annavad lihtsalt uut jõudu ikka edasi proovida. Olge kõik hoitud ja usun, et need imed kas varem või hiljem tulevad.

Ära jäta jonni! Meie lähme 9 ndale katsele, ühtegi õnnestumist pole veel olnud. Kuna nov tuleb 41 peale siis arst utsitas, et kui nüüd peaks jälle ebaõnnestuma siis sügisel saab veel tasuta ühe korra proovida. Usun, et nii ka teeme kui peaks nüüd mais halvasti jälle minema.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.05 13:53; 09.05 12:39; 19.05 21:30; 20.05 19:08; 21.05 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle arst just helistas ja ei õnnestunud meil see katse kahjuks:( Külmas on viimane embrüo ja plaanis järgmisse tsüklisse see siirdada.

Lilleke76

Nii nii kurb ???? ma olin kindel, et sul tuleb midagi väg ahead siit välja. Ja seda enam kardan ma nüüd enda vastust oodata. Kas sa said vähemalt teada, et kas kinnitus üldse või ei olnud sedagi? Nad vist pidid seda vaatama hcg järgi ma olen aru saanud …

Eks tuleb ära kurvastada seekord ja kõik positiivsed mõtted ja uus lootus järgmisesse korda suunata! Lihtne öelda, raske teha.

Oli üsna nullilähedane nr.

Ma ei teagi kuidas edaspidi edasi, selle ühe saab veel proovida, kuid arst arvab, et põhjus kuskil mehes ja kuidas peale seda edasi minna ei teagi, kas kellelgi on kogemusi?

Hoian pöialt Sulle Simona31

Aga, kas mehe proovid on siiani korras olnud? Lihtsalt huvitav, et mis põhjusel arst arvab, et probleem võib mehes olla?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 13:49; 20.05 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain synlabist just tulemuse -HCG on 139. Ma olen natuke puuga pàhe saanud, sest see vist on rase . Kuna ma ei saanud seda oma arstilt teada, siis ei usu vist enne, kui kuulen temalt seda. Aga ma vist vôin rôômustada ????????
Hommikul helisatn kohe Pelgusse ja saan nendega ka rààkida. Aga praegu olen pàris segadeses ja rôômus yhekorraga!

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain synlabist just tulemuse -HCG on 139. Ma olen natuke puuga pàhe saanud, sest see vist on rase . Kuna ma ei saanud seda oma arstilt teada, siis ei usu vist enne, kui kuulen temalt seda. Aga ma vist vôin rôômustada ????????

Hommikul helisatn kohe Pelgusse ja saan nendega ka rààkida. Aga praegu olen pàris segadeses ja rôômus yhekorraga!

Arst ei helistanud täna tagasi? Ma sain aru, et ikka samal päeval võetakse ühendust. Aga tundub, et oled tõesti!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 04.05 17:02; 04.05 17:37; 04.05 20:58; 05.05 16:35; 07.05 14:54; 07.05 16:28; 07.05 19:17; 09.05 14:09; 16.05 15:59; 17.05 12:46; 20.05 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain synlabist just tulemuse -HCG on 139. Ma olen natuke puuga pàhe saanud, sest see vist on rase . Kuna ma ei saanud seda oma arstilt teada, siis ei usu vist enne, kui kuulen temalt seda. Aga ma vist vôin rôômustada ????????

Hommikul helisatn kohe Pelgusse ja saan nendega ka rààkida. Aga praegu olen pàris segadeses ja rôômus yhekorraga!

Palju õnne, korralik tulemus.

Lilleke76

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 15.05 17:39; 15.05 19:33; 16.05 15:01; 16.05 16:05; 17.05 15:14; 19.05 17:36; 19.05 23:12; 20.05 09:12; 20.05 10:22; 20.05 12:22; 20.05 15:44; 20.05 17:37; 20.05 21:06; 20.05 22:01; 20.05 22:08; 21.05 12:36; 21.05 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain synlabist just tulemuse -HCG on 139. Ma olen natuke puuga pàhe saanud, sest see vist on rase . Kuna ma ei saanud seda oma arstilt teada, siis ei usu vist enne, kui kuulen temalt seda. Aga ma vist vôin rôômustada ????????

Hommikul helisatn kohe Pelgusse ja saan nendega ka rààkida. Aga praegu olen pàris segadeses ja rôômus yhekorraga!

Arst ei helistanud täna tagasi? Ma sain aru, et ikka samal päeval võetakse ühendust. Aga tundub, et oled tõesti!

Mina olen Pelgus pidanud alati ise kindlal kellaajal helistama.Tavaliselt kell 13

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle arst just helistas ja ei õnnestunud meil see katse kahjuks:( Külmas on viimane embrüo ja plaanis järgmisse tsüklisse see siirdada.

Lilleke76

Nii nii kurb ???? ma olin kindel, et sul tuleb midagi väg ahead siit välja. Ja seda enam kardan ma nüüd enda vastust oodata. Kas sa said vähemalt teada, et kas kinnitus üldse või ei olnud sedagi? Nad vist pidid seda vaatama hcg järgi ma olen aru saanud …

Eks tuleb ära kurvastada seekord ja kõik positiivsed mõtted ja uus lootus järgmisesse korda suunata! Lihtne öelda, raske teha.

Oli üsna nullilähedane nr.

Ma ei teagi kuidas edaspidi edasi, selle ühe saab veel proovida, kuid arst arvab, et põhjus kuskil mehes ja kuidas peale seda edasi minna ei teagi, kas kellelgi on kogemusi?

Hoian pöialt Sulle Simona31

Aga, kas mehe proovid on siiani korras olnud? Lihtsalt huvitav, et mis põhjusel arst arvab, et probleem võib mehes olla?

Ei meil nõlemal probleemid, minul vanuseliselt ja mehel kehad näitajad, seda testiti aga lisaks arvab arst, et on veel miskit mida pole tuvastatud ehk dna katked vms. Kasutasime doonormunarakke ja 13- st viljastus 8 mis järgmine päev hukkusid 8st 4. Kas keegi teinud halosperm proovi- on sellest kasu olnud või ehk on keegi embrüot lasknud uurida( jube kallis protseduur). Olen päris suures segaduses ja ei tea kuidas mõistlik edasi minna!?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 15.05 17:39; 15.05 19:33; 16.05 15:01; 16.05 16:05; 17.05 15:14; 19.05 17:36; 19.05 23:12; 20.05 09:12; 20.05 10:22; 20.05 12:22; 20.05 15:44; 20.05 17:37; 20.05 21:06; 20.05 22:01; 20.05 22:08; 21.05 12:36; 21.05 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle arst just helistas ja ei õnnestunud meil see katse kahjuks:( Külmas on viimane embrüo ja plaanis järgmisse tsüklisse see siirdada.

Lilleke76

Nii nii kurb ???? ma olin kindel, et sul tuleb midagi väg ahead siit välja. Ja seda enam kardan ma nüüd enda vastust oodata. Kas sa said vähemalt teada, et kas kinnitus üldse või ei olnud sedagi? Nad vist pidid seda vaatama hcg järgi ma olen aru saanud …

Eks tuleb ära kurvastada seekord ja kõik positiivsed mõtted ja uus lootus järgmisesse korda suunata! Lihtne öelda, raske teha.

Oli üsna nullilähedane nr.

Ma ei teagi kuidas edaspidi edasi, selle ühe saab veel proovida, kuid arst arvab, et põhjus kuskil mehes ja kuidas peale seda edasi minna ei teagi, kas kellelgi on kogemusi?

Hoian pöialt Sulle Simona31

Mida mehe spermogramm näitab? Kui kahtlus, et probleem mehes, võiks teha veel analüüse, ja kontrollida, ega pole munanditel veenilaiendeid. Dr Pomm näiteks ITK-s väga hea meeste viljatusravi arst, kes saab vajadusel ka ravi määrata. Kui aga vanus juba tagant pressib, võib vaikselt ka doonorspermale mõelda – kas see võiks kõne alla tulla?

Tänan toetuse eest! Kusjuures veenilaiendeid munanditel pole kuulnud aga tasub kontrollida, kuigi jah vanus pressib, olen juba kohe 43 saamas aga doonorsperma vist ei tule kõne alla, kuna mees pole nõus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 15.05 17:39; 15.05 19:33; 16.05 15:01; 16.05 16:05; 17.05 15:14; 19.05 17:36; 19.05 23:12; 20.05 09:12; 20.05 10:22; 20.05 12:22; 20.05 15:44; 20.05 17:37; 20.05 21:06; 20.05 22:01; 20.05 22:08; 21.05 12:36; 21.05 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain synlabist just tulemuse -HCG on 139. Ma olen natuke puuga pàhe saanud, sest see vist on rase . Kuna ma ei saanud seda oma arstilt teada, siis ei usu vist enne, kui kuulen temalt seda. Aga ma vist vôin rôômustada ????????

Hommikul helisatn kohe Pelgusse ja saan nendega ka rààkida. Aga praegu olen pàris segadeses ja rôômus yhekorraga!

Arst ei helistanud täna tagasi? Ma sain aru, et ikka samal päeval võetakse ühendust. Aga tundub, et oled tõesti!

Kui oma kliinikus (Pelgus) oleksin VT teinud, siis oleks helistanud, aga ma elan Pàrnus ja arst ytles, et pile vaja seda sôitu Pelgysse palja VT pàrast ette vôtta ja et teeksin Pàrnu Synlabis selle àra ja annaksin hoopis ise neile tulemusest teada.Hommikul siis kohe helistan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne, Simona! ❤️

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ruttu ITKs tagasi helistatakse peale veretesti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutan siis ka oma loo…

16.05 oli neljas kord punktsioonil olla, saadi 8 munarakku. Siirdamine 21.05. Hoian pöidlaid ja varbaid, et ikka areneksid.

Tehti pikk tsükkel, eelmistest ringidest olemas üks tore kaheaastane ????.

Tol korral õnnestus teisel korral, ehk läheb nüüd samamoodi. Külma pole kunagi midagi saanud.

Kas probleem naise- või mehepoolne? Hoian kõvasti pöialt, et õnnestuks ????

Probleem pigem naisepoolne, kuna üks munajuhadest eemaldatud, oli varasemalt üks emakaväline rasedus. Vanus ka mängib rolli, 42 juba. Esimene ivf õnnestus 40selt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei meil nõlemal probleemid, minul vanuseliselt ja mehel kehad näitajad, seda testiti aga lisaks arvab arst, et on veel miskit mida pole tuvastatud ehk dna katked vms. Kasutasime doonormunarakke ja 13- st viljastus 8 mis järgmine päev hukkusid 8st 4. Kas keegi teinud halosperm proovi- on sellest kasu olnud või ehk on keegi embrüot lasknud uurida( jube kallis protseduur). Olen päris suures segaduses ja ei tea kuidas mõistlik edasi minna!?

Meie oleme halospermi teinud, sealt selgus, et suht ok selles osas. Minu meelest see ei olnud väga kallis – 100 ringis, arvestades, et ERA test oli üle 800, minu hüsteroskoopia ka üle 100 ja 2 viimast siirdamist oleme ka ise maksnud, kuna olen nüüd 41 täis. Ühesõnaga oleme igasugu uuringuid teinud, aga kui ikka mehel sperma kehv ja naisel vanus peal, siis pole vist midagi enam uurida. Hulk ebaõnnestunud katseid 1,5 a jooksul. Mees tahab veel proovida, mina ei näe mõtet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 09.05 16:27; 10.05 09:51; 10.05 10:23; 11.05 12:36; 11.05 15:52; 15.05 14:06; 15.05 16:32; 17.05 16:39; 21.05 10:13; 28.05 13:21; 30.05 10:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju-palju õnne, Simona!

Lilleke76 – pea vastu! Ja äkki nüüd ikkagi selle viimase embrüoga õnnestub! Hoian kõiki pöidlaid-varbaid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle arst just helistas ja ei õnnestunud meil see katse kahjuks:( Külmas on viimane embrüo ja plaanis järgmisse tsüklisse see siirdada.

Lilleke76

Nii nii kurb ???? ma olin kindel, et sul tuleb midagi väg ahead siit välja. Ja seda enam kardan ma nüüd enda vastust oodata. Kas sa said vähemalt teada, et kas kinnitus üldse või ei olnud sedagi? Nad vist pidid seda vaatama hcg järgi ma olen aru saanud …

Eks tuleb ära kurvastada seekord ja kõik positiivsed mõtted ja uus lootus järgmisesse korda suunata! Lihtne öelda, raske teha.

Oli üsna nullilähedane nr.

Ma ei teagi kuidas edaspidi edasi, selle ühe saab veel proovida, kuid arst arvab, et põhjus kuskil mehes ja kuidas peale seda edasi minna ei teagi, kas kellelgi on kogemusi?

Hoian pöialt Sulle Simona31

Mida mehe spermogramm näitab? Kui kahtlus, et probleem mehes, võiks teha veel analüüse, ja kontrollida, ega pole munanditel veenilaiendeid. Dr Pomm näiteks ITK-s väga hea meeste viljatusravi arst, kes saab vajadusel ka ravi määrata. Kui aga vanus juba tagant pressib, võib vaikselt ka doonorspermale mõelda – kas see võiks kõne alla tulla?

Tänan toetuse eest! Kusjuures veenilaiendeid munanditel pole kuulnud aga tasub kontrollida, kuigi jah vanus pressib, olen juba kohe 43 saamas aga doonorsperma vist ei tule kõne alla, kuna mees pole nõus.

Veenilaiendeid tuleb tihti ette ja need võivad sperma kvaliteedi alla viia – samas on lihtsasti väikese operatsiooniga ravitavad.

42-43-aastaselt on sul mõistlik tõsiselt läbi mõelda, mida sa elult ootad: kas emaks saada on sulle väga tähtis, esmane, või võiksid olla õnnelik ka peres, kus ongi sinu mees ja sina?

Sellest lähtuvalt tekib sinu jaoks tegutsemise skaala. Ühes äärmuses on kindel otsus, et emaks saamine on sulle kõige tähtsam. Sel juhul võib juhtuda, et mees, kellega koos oled, ei ole sinu jaoks õige. Kui temaga lapse saamise tõenäosus on tilluke ja doonorsperma kasutamiseks ta valmis pole, võib olla ainus lahendus lahkuminek.

Teises äärmuses on, et elate oma rõõmsat elu ja kui peaksid rasestuma, tore, kui mitte, siis ka tore.

Vahepeale jääb rida väiksemaid ja suuremaid sekkumisi. Sinu vanuses võib kahjuks juhtuda, et kui sa piisavalt otsustavalt ei tegutse, libisevad võimalused käest ja hiljem kahetsed…

Samas jääb alati lapsendamise võimalus!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 07.05 21:30; 08.05 11:02; 09.05 12:25; 09.05 13:29; 13.05 05:28; 13.05 10:48; 13.05 18:54; 14.05 07:35; 20.05 11:44; 20.05 17:55; 21.05 11:05; 21.05 13:46; 28.05 10:12; 28.05 10:14; 29.05 03:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle arst just helistas ja ei õnnestunud meil see katse kahjuks:( Külmas on viimane embrüo ja plaanis järgmisse tsüklisse see siirdada.

Lilleke76

Nii nii kurb ???? ma olin kindel, et sul tuleb midagi väg ahead siit välja. Ja seda enam kardan ma nüüd enda vastust oodata. Kas sa said vähemalt teada, et kas kinnitus üldse või ei olnud sedagi? Nad vist pidid seda vaatama hcg järgi ma olen aru saanud …

Eks tuleb ära kurvastada seekord ja kõik positiivsed mõtted ja uus lootus järgmisesse korda suunata! Lihtne öelda, raske teha.

Oli üsna nullilähedane nr.

Ma ei teagi kuidas edaspidi edasi, selle ühe saab veel proovida, kuid arst arvab, et põhjus kuskil mehes ja kuidas peale seda edasi minna ei teagi, kas kellelgi on kogemusi?

Hoian pöialt Sulle Simona31

Mida mehe spermogramm näitab? Kui kahtlus, et probleem mehes, võiks teha veel analüüse, ja kontrollida, ega pole munanditel veenilaiendeid. Dr Pomm näiteks ITK-s väga hea meeste viljatusravi arst, kes saab vajadusel ka ravi määrata. Kui aga vanus juba tagant pressib, võib vaikselt ka doonorspermale mõelda – kas see võiks kõne alla tulla?

Tänan toetuse eest! Kusjuures veenilaiendeid munanditel pole kuulnud aga tasub kontrollida, kuigi jah vanus pressib, olen juba kohe 43 saamas aga doonorsperma vist ei tule kõne alla, kuna mees pole nõus.

Veenilaiendeid tuleb tihti ette ja need võivad sperma kvaliteedi alla viia – samas on lihtsasti väikese operatsiooniga ravitavad.

42-43-aastaselt on sul mõistlik tõsiselt läbi mõelda, mida sa elult ootad: kas emaks saada on sulle väga tähtis, esmane, või võiksid olla õnnelik ka peres, kus ongi sinu mees ja sina?

Sellest lähtuvalt tekib sinu jaoks tegutsemise skaala. Ühes äärmuses on kindel otsus, et emaks saamine on sulle kõige tähtsam. Sel juhul võib juhtuda, et mees, kellega koos oled, ei ole sinu jaoks õige. Kui temaga lapse saamise tõenäosus on tilluke ja doonorsperma kasutamiseks ta valmis pole, võib olla ainus lahendus lahkuminek.

Teises äärmuses on, et elate oma rõõmsat elu ja kui peaksid rasestuma, tore, kui mitte, siis ka tore.

Vahepeale jääb rida väiksemaid ja suuremaid sekkumisi. Sinu vanuses võib kahjuks juhtuda, et kui sa piisavalt otsustavalt ei tegutse, libisevad võimalused käest ja hiljem kahetsed…

Samas jääb alati lapsendamise võimalus!

Meil on lugu hoopis selline, et mehe pärast punnitame, minul on lapsed eelmisest abielust, mulle tundub imelik, et arst minust alustas kuigi kahtlus juba oli, et mehes peitub viga. Arutasime kodus, et ta laseb ennast põhjalikumalt kontrollida, pole mõtet viljastamist enne ette võtta, meil on veel üks embrüo külmas aga ma ei taha seda enne uuringuid siirdada. Eks me oleme juba arutanud kodus varjanti, et mis siis kui ei tulegi meie perre beebit!? Elu läheb edasi, mul on lapsed suured ja ehk panustan lastelastele kunagi:) Lahku kindlasti ei lähe seetõttu, et ta doonorspermat kasutada ei taha, mõistan tema otsust ja see ongi igaühe vaba valik, kuigi mina suudaks ka lastekodust võetud last armastada nagu enda oma, kõik see ivf-i teema on meid tegelikult isegi lähedasemaks muutnud, kuna me teineteist väga armastame oleks nii tahtnud ühte ühist nunnut:)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 15.05 17:39; 15.05 19:33; 16.05 15:01; 16.05 16:05; 17.05 15:14; 19.05 17:36; 19.05 23:12; 20.05 09:12; 20.05 10:22; 20.05 12:22; 20.05 15:44; 20.05 17:37; 20.05 21:06; 20.05 22:01; 20.05 22:08; 21.05 12:36; 21.05 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on lugu hoopis selline, et mehe pärast punnitame, minul on lapsed eelmisest abielust, mulle tundub imelik, et arst minust alustas kuigi kahtlus juba oli, et mehes peitub viga. Arutasime kodus, et ta laseb ennast põhjalikumalt kontrollida, pole mõtet viljastamist enne ette võtta, meil on veel üks embrüo külmas aga ma ei taha seda enne uuringuid siirdada. Eks me oleme juba arutanud kodus varjanti, et mis siis kui ei tulegi meie perre beebit!? Elu läheb edasi, mul on lapsed suured ja ehk panustan lastelastele kunagi:) Lahku kindlasti ei lähe seetõttu, et ta doonorspermat kasutada ei taha, mõistan tema otsust ja see ongi igaühe vaba valik, kuigi mina suudaks ka lastekodust võetud last armastada nagu enda oma, kõik see ivf-i teema on meid tegelikult isegi lähedasemaks muutnud, kuna me teineteist väga armastame oleks nii tahtnud ühte ühist nunnut:)

Aa, siis on rahulikum 🙂 Sel juhul saad aidata pigem mehel rahulikult mõelda, mis talle tähtis on: saada isaks, kasutades vajadusel ka doonori abi, või leppida sellega, et suure tõenäosusega on tema pere lasteta. See ei tähenda, et teil ei võiks õnnelik, terviklik pere olla! Ideaalne oleks, kui mehel oleks aega ja ruumi neid mõtteid mõlgutada. Kuna te ei ole enam väga noored, peab siiski tema nüüd arvestama sellega, et mida kauem ta mõtleb, seda vähemaks jääb võimalusi…

Kõlab nii, et teil on väga hea suhe. Sa saad omalt aidata tal mõista, et probleemid sperma kvaliteediga ei tee teda kuidagi vähem meheks ega anna põhjust ennast halvasti tunda või häbeneda. See on samasugune tervisehäire nagu lihaserebend või südamerike, või mõnikord ka lihtsalt eripära…

Pangu kohe hea viljatusarsti juurde aeg kinni. Aga juba enne arsti juurde minekut saab ta teha elustiilis lihtsad korrektuurid – kaks kõige olulisemat asja on alkoholiga liialdamisest loobumine (paar õlut nädalas on ok) ja kõigi selliste asjade üle vaatamine, mis munandeid üle kuumutavad: istuv eluviis (eriti laptop süles), pikad rattasõidud, liiga soojad riided, öösiti ennast paksu teki sisse mässimine, sagedased saunatamised jne.

Loodan, et leiate lahenduse! Ja lahendus võib loomulikult olla ka see, et teie armastav ja rõõmus pere ongi teie kaks!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 07.05 21:30; 08.05 11:02; 09.05 12:25; 09.05 13:29; 13.05 05:28; 13.05 10:48; 13.05 18:54; 14.05 07:35; 20.05 11:44; 20.05 17:55; 21.05 11:05; 21.05 13:46; 28.05 10:12; 28.05 10:14; 29.05 03:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Simona31 mis uudiseid veel said arstilt?

Lilleke 76

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 15.05 17:39; 15.05 19:33; 16.05 15:01; 16.05 16:05; 17.05 15:14; 19.05 17:36; 19.05 23:12; 20.05 09:12; 20.05 10:22; 20.05 12:22; 20.05 15:44; 20.05 17:37; 20.05 21:06; 20.05 22:01; 20.05 22:08; 21.05 12:36; 21.05 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas rasedusega võib ka väike palavik kaasneda?

Eile õhtul oli 37,1. Seda on mul ennegi olnud borrelioosiga pikalt, mis tuleb ja läheb. Aga nüüd oli tööl imelik olla ja kraadides 37,4. Nii kõrget tavaliselt kiirelt mööda minevalt ei ole olnud. Haige ei peaks olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 391 kuni 420 (kokku 935 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.