Näitan 30 postitust - vahemik 811 kuni 840 (kokku 935 )

Teema: IVF mai-juuni

Postitas:

Ahjaa, seda ka, et julm punn on ees. Mul kõik riided kitsad ja liibuvad, raske midagi selga panna. Ja kõik söök maitseb hästi. Isegi värske kurgi lõhn oli üllatavalt meeldiv, kuigi ma seda absoluutselt ei söö.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt vabandan, et siia Teie foorumisse kirjutan ! Olen triibupüüdjate foorumist.

Tahtsin Tuu-tikile siia kirjutada !

Tuu-tiki ,
Lugesin su lugu, et sul leiti Mais Ureaplasma parvum positiivne … ja lugesin, et sul praegu paus ( kliinik puhkusel ).
Kui sul on võimalik siis püüa leida endale praegu üks pädev arst, kes kirjutaks Doxy-M-ratiopharma 100 mg 10 päevase kuuri. Tehke see koos mehega läbi ( Antibiootikumid ).

Olen selle ureaplasma parvumi kohta nii palju uurinud ja kui te selle ravi teete poleks teil sellega seoses midagi kaotada !

Neid jutte on foorumites nii palju, kus paarid on peale ravi jäänud ootele . Me tegime koos mehega selle ravi ka ära. See annab kindlama tunde, et oleme midagi veel välistanud.

Üks jutt foorumis , mida lugesin ——>
Kusjuures, minu arst ütles, et kui ikka ei õnnestu ise rasestuda ja lõpuks peab kunstliku tegema, siis peaks ureaplasma välja ravima. Seetõttu ma ikka arvasin, et tegutseme kohe, miks lasta mingil potentsiaalsel riskiteguril õhus rippuda, kui seda saab likvideerida. Ja kui ma 2012a triipe püüdsin, oli ka siin jutunurgas palju naisi, kes selle ravi ära tegid ja rasedaks jäid. Mina igatahes olen seda usku, et seda võiks ravida.

Neid jutte on väga palju ….

Kõike parimat soovides ! 🙂

Neiuke32

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuu-tiki , mul jäi kogemata see kiri lugemata , mis viimati kirjutasid siia —

,, Ja uudiseid androloogi vastuvõtult siis nii, et kirjutas välja 10-päevase antibiootikumikuuri meile mõlemale ureaplasma parvumi raviks. Juuli lõpus mees läheb annab uue proovi ja augusti lõpus uuesti arstile.

Aga tore, et jälle midagi liigub kuskile suunas ja no äkki see AB-kuur aitab!

Ilusat jaani kõigile! ,,

Vabandan 🙂 Minu viga, et seda juttu ei märganud !

Kas teile määrati sama ravim ?

Siis on väga hästi kui ravi juba olemas 🙂
Ilusaid Jaane sulle ja teistele !

Neiuke32

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei vàsi seda kordamast! Naised, laske endil testida ureaplasmat ja ravige see vàlja (vôi vàhemasti “mitteaktiivseks”). Mul katsed (jàrjest) ônnestusid, kui me ravi saime. See on pôletik, mis môjutab kogu su sisemist süsteemi. USAs nt keeldub arst IVFi tegemisest, kuni see vàlja ravitud ei ole (elan USAs).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tohi ikka vahetult enne magama jäämist seda foorumit lugeda. Üritasin täna terve öö tänu Polaarrebase manitsusele ureaplasma olemasolu testida????

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul oli probleem endometrioosis, kas peaksin ikka seda uurima?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu seis siis selline, et 08.07 uh. Marvar sul vist sama päev? ????

Sümptomid nagu ära kadunud, rinnad hakanud tundlikumaks muutuma. Kui valu on, on häda, kui valu pole, jälle ei sobi ????

Esimene eufooria on möödas, ligi hakkab hiilima muretsemine, kas ikka läheb kõik hästi.

Aga senikaua olen ja mõtlen end rasedaks kuni vastupidist pole tõestatud. Head jaani!

Mul esimene uh pandi 08.07 aga siis oma arsti ei ole ja ta pani ka enda juurde enne puhkust 27.06 neljapäeval juba.

Mul mõni päev mitte midagi aga siis järgmine mega kehva olla ja väsinud. Kõhus ka koguaeg torgib nagu, rinnad valusad ei ole aga täidlasemad on ????

Täna parem olla ja juba leidsin end mõtlemast et kas ikka kõik korras jne jne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere naiskad!
Siirdamine 5 -ndal päeval peale punktsiooni ITK -s .
Palun kes seal toimetanud kuidas asi käib? Kas vahepeal helistab keegi kuidas kasvanud ja kas üldse midagi siirdada? Või lähed siirdamise hommikul ja toimub vestlus? Vbl polegi midagi siirdada…
Kes ütleb lõppsõna mitu siirdatakse?

Tänud kes viitsib vastata!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 08.05 10:47; 09.05 11:33; 09.05 12:45; 10.05 07:32; 10.05 10:09; 10.05 12:21; 10.05 17:38; 27.05 12:41; 28.05 21:38; 23.06 09:31; 23.06 18:02; 24.06 08:50; 01.07 19:23; 01.07 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere naiskad!

Siirdamine 5 -ndal päeval peale punktsiooni ITK -s .

Palun kes seal toimetanud kuidas asi käib? Kas vahepeal helistab keegi kuidas kasvanud ja kas üldse midagi siirdada? Või lähed siirdamise hommikul ja toimub vestlus? Vbl polegi midagi siirdada…

Kes ütleb lõppsõna mitu siirdatakse?

Tänud kes viitsib vastata!

Ma olen aru saanud, et kui sult piisavalt munarakke saadi, siis ei helistata vahepeal. Kui üldse ei ole enam põhjust tulla, siis kindlasti helistavad. Mitu munarakku siirdada, räägitakse hetk enne siirdamist veel läbi. Vahest olenevad soovitused ka munarakkude arenemisest. Sinu arst ja laboriarst koos soovitavad.

Ma sain oma kogemusest targemaks, et kui mitu siirdada, siis peaksid need olema arenguga samakaugel. Ehk ei ole hea siirdada blastot (5-päevane) ja moorulat 4-päevane), kuigi mõlemad 5 päeva kasvanud, sest siis võib kehvem parema kaasa võtta, kui ei kinnitu. Mul ITKs tehti nii ja teine arst arvas, et nii pigem ei ole hea.

Rahulikku ootamist sulle!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere naiskad!

Siirdamine 5 -ndal päeval peale punktsiooni ITK -s .

Palun kes seal toimetanud kuidas asi käib? Kas vahepeal helistab keegi kuidas kasvanud ja kas üldse midagi siirdada? Või lähed siirdamise hommikul ja toimub vestlus? Vbl polegi midagi siirdada…

Kes ütleb lõppsõna mitu siirdatakse?

Tänud kes viitsib vastata!

Keegi ei helista, kui kõik on okei. Lähed kohale sinna protseduuri ruumi täis põiega, minul toimus arutelu selle üle, mitu panna, kui olin juba seal jalad harkis pikali. Mulle soovitati panna kaks. Seda ma kusjuures ei tea, kas nad olid ühe arenguga, aga jutu järgi kõige kvaliteetsemad. Lõppsõna ütled sina, aga mina lähtusin otsustades arsti soovitusest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna ehmatasin pool surnuks kui nägin hele punast verd. Kõhus torgib ja hirm nii suur, et tulin kontrolli Pelgulinna valvetuppa.

Tean et reageerin üle kuid kaks emakavalist on teinud ettevaatlikuks. Istun ooteruumis ja ootan, lihtsalt ootan. Autos jõudsin juba peatäie nutta ja kogu maailmas pettuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oioioi, MarVar, mis sai? See helepunane veri kõlab muidugi täpselt nii, et minul algasid samamoodi päevad peale esimest IVF katset..

Hoia meid kursis!!

J.S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.06 15:01; 15.06 09:10; 23.06 17:18; 27.06 08:00; 27.06 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oioioi, MarVar, mis sai? See helepunane veri kõlab muidugi täpselt nii, et minul algasid samamoodi päevad peale esimest IVF katset..

Hoia meid kursis!!

J.S

Istun siin ikka aga natuke olen targem. Uh näitas 5+3 kohta nii hästi kui sai. Kahjuks polnud kahte mammut aga üks korralik lootekott. Veritsuse hindasid väikseks aga ootan VT tulemust ega pole põletiku vms.

Viimasel ajal tööl väga palju stressi olnud ja see korralik wake up call. Pean rahulikult võtma.

Sain nii palju ka targemaks et gepretix ja Estrofem katkemise puhul menstruatsiooni tagasi ei hoia. Kui tõesti katkeb siis hakkavad päevad. Varasemate luhtunud katsetega pole mingit veritsust olnud kuni lõpetan ravimid ja siis 2-sel päeval hakkab menstruatsioon.

Aitäh J.S kaasa elamast.
Korralik ehmatus ikka oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud K22 ja Paula38 !
Ma siis ei muretse enam, saadi 11 munarakku ja ehk siis ikka midagi areneb kui helistatud pole.
See kõik on nii huvitav! Näiteks miks kohe kutsuvad viie päeva pärast ja mõne patsiendi kolmandal päeval jne. Et millest see sõltub kui nad peale punktsiooni teatavad siirdamise aja?!
Ja seda võiks mehega, embrüoloogiga ja arstiga arutada rahulikult mitu siirdada ennem kui reaalselt seal pukkis oled ja kiiruga pead väljamõtlema kas mahuksid kaksikutevankriga lifti vms 🙂 juhul kui sünnivad!
Ja PAULA38 ! Sul õnnestus olen lugenud vanemaid postitusi!
Kas jäi kaks ikka pidama ka???

Tere naiskad!

Siirdamine 5 -ndal päeval peale punktsiooni ITK -s .

Palun kes seal toimetanud kuidas asi käib? Kas vahepeal helistab keegi kuidas kasvanud ja kas üldse midagi siirdada? Või lähed siirdamise hommikul ja toimub vestlus? Vbl polegi midagi siirdada…

Kes ütleb lõppsõna mitu siirdatakse?

Tänud kes viitsib vastata!

Keegi ei helista, kui kõik on okei. Lähed kohale sinna protseduuri ruumi täis põiega, minul toimus arutelu selle üle, mitu panna, kui olin juba seal jalad harkis pikali. Mulle soovitati panna kaks. Seda ma kusjuures ei tea, kas nad olid ühe arenguga, aga jutu järgi kõige kvaliteetsemad. Lõppsõna ütled sina, aga mina lähtusin otsustades arsti soovitusest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 08.05 10:47; 09.05 11:33; 09.05 12:45; 10.05 07:32; 10.05 10:09; 10.05 12:21; 10.05 17:38; 27.05 12:41; 28.05 21:38; 23.06 09:31; 23.06 18:02; 24.06 08:50; 01.07 19:23; 01.07 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud K22 ja Paula38 !

Ma siis ei muretse enam, saadi 11 munarakku ja ehk siis ikka midagi areneb kui helistatud pole.

See kõik on nii huvitav! Näiteks miks kohe kutsuvad viie päeva pärast ja mõne patsiendi kolmandal päeval jne. Et millest see sõltub kui nad peale punktsiooni teatavad siirdamise aja?!

Ja seda võiks mehega, embrüoloogiga ja arstiga arutada rahulikult mitu siirdada ennem kui reaalselt seal pukkis oled ja kiiruga pead väljamõtlema kas mahuksid kaksikutevankriga lifti vms ???? juhul kui sünnivad!

Ja PAULA38 ! Sul õnnestus olen lugenud vanemaid postitusi!

Kas jäi kaks ikka pidama ka???

Tere naiskad!

Siirdamine 5 -ndal päeval peale punktsiooni ITK -s .

Palun kes seal toimetanud kuidas asi käib? Kas vahepeal helistab keegi kuidas kasvanud ja kas üldse midagi siirdada? Või lähed siirdamise hommikul ja toimub vestlus? Vbl polegi midagi siirdada…

Kes ütleb lõppsõna mitu siirdatakse?

Tänud kes viitsib vastata!

Keegi ei helista, kui kõik on okei. Lähed kohale sinna protseduuri ruumi täis põiega, minul toimus arutelu selle üle, mitu panna, kui olin juba seal jalad harkis pikali. Mulle soovitati panna kaks. Seda ma kusjuures ei tea, kas nad olid ühe arenguga, aga jutu järgi kõige kvaliteetsemad. Lõppsõna ütled sina, aga mina lähtusin otsustades arsti soovitusest.

Vist oleneb ka arstist.

Minul oli enne esimest siirdamist ülevaade palju külmas ja arutelu mitu siirdame seekord ja kuidas ka jätkame tulevikus. Mul läks külma 8tk ja nendest 4 üksikult ja ülejäänud 4 pandi paaridena. Üksikud olid kõik 5AA aga need mis kahekesi olid hinnanguga 4AA. Kõik need head aga ikka natuke nõrgemad pannakse kokku.

Ka paaride kohta arst kohe ütles et kui soovin üksikult siis ka need saab üksikult ja teine tagasi külma näiteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oioioi, MarVar, mis sai? See helepunane veri kõlab muidugi täpselt nii, et minul algasid samamoodi päevad peale esimest IVF katset..

Hoia meid kursis!!

J.S

Istun siin ikka aga natuke olen targem. Uh näitas 5+3 kohta nii hästi kui sai. Kahjuks polnud kahte mammut aga üks korralik lootekott. Veritsuse hindasid väikseks aga ootan VT tulemust ega pole põletiku vms.

Viimasel ajal tööl väga palju stressi olnud ja see korralik wake up call. Pean rahulikult võtma.

Sain nii palju ka targemaks et gepretix ja Estrofem katkemise puhul menstruatsiooni tagasi ei hoia. Kui tõesti katkeb siis hakkavad päevad. Varasemate luhtunud katsetega pole mingit veritsust olnud kuni lõpetan ravimid ja siis 2-sel päeval hakkab menstruatsioon.

Aitäh J.S kaasa elamast.

Korralik ehmatus ikka oli.

Niii rahulik õhtu naiste EMOs ????
Laksin enne 3 ja 6 läbi tulin ära.

Väga hea meel et käisin. Sain teada et mul on põletiku näitaja 14,2. See pole kõrge (alates 30 vajab ravi) ega veel hakata ravima aga võib olla põhjuseks veritsustele ja kindlasti pean end jälgima.
Hcg tase oli üle 9000 ja arst kinnitas rasedus pole katkenud vms aga vaid üks kahest alles ja kindlasti pean end jälgima.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidama jäi üks, ootan kolmapäevast esimest ämmaemanda aega, peaks olema selleks ajaks 8+3. Poolteist nädalat tagasi oli IVF-i arsti juures ultraheli ja siis öeldi, et üks alles, rohkem ei kommenteeritud. Eks aegajalt tuleb ikka mure, et kas kõik kestab, aga ega ma ise suurt midagi teha saa, kui ainult mitte närvitseda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paula38 suur tänu hea nõu ja kogemuse jagamise eest!
Soovin Sulle kerget ootusaega, järgmisel suvel juba päevitame beebidega! ☺️
Kiireid õnnestumisi ka kõigile teistele!

Pidama jäi üks, ootan kolmapäevast esimest ämmaemanda aega, peaks olema selleks ajaks 8+3. Poolteist nädalat tagasi oli IVF-i arsti juures ultraheli ja siis öeldi, et üks alles, rohkem ei kommenteeritud. Eks aegajalt tuleb ikka mure, et kas kõik kestab, aga ega ma ise suurt midagi teha saa, kui ainult mitte närvitseda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 08.05 10:47; 09.05 11:33; 09.05 12:45; 10.05 07:32; 10.05 10:09; 10.05 12:21; 10.05 17:38; 27.05 12:41; 28.05 21:38; 23.06 09:31; 23.06 18:02; 24.06 08:50; 01.07 19:23; 01.07 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidama jäi üks, ootan kolmapäevast esimest ämmaemanda aega, peaks olema selleks ajaks 8+3. Poolteist nädalat tagasi oli IVF-i arsti juures ultraheli ja siis öeldi, et üks alles, rohkem ei kommenteeritud. Eks aegajalt tuleb ikka mure, et kas kõik kestab, aga ega ma ise suurt midagi teha saa, kui ainult mitte närvitseda.

Paula kas eelmisel UH midagi muud ka kommenteeriti? Kas oled pidanud midagi ravimites ka muutma?

Mul sama külastus oma arsti juures see nädal neljapäeval.

Edukat ootamist Sulle ja Sul õigus närvitseda pole mõtet aga ikka ju igast mõtted peas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidama jäi üks, ootan kolmapäevast esimest ämmaemanda aega, peaks olema selleks ajaks 8+3. Poolteist nädalat tagasi oli IVF-i arsti juures ultraheli ja siis öeldi, et üks alles, rohkem ei kommenteeritud. Eks aegajalt tuleb ikka mure, et kas kõik kestab, aga ega ma ise suurt midagi teha saa, kui ainult mitte närvitseda.

Paula kas eelmisel UH midagi muud ka kommenteeriti? Kas oled pidanud midagi ravimites ka muutma?

Mul sama külastus oma arsti juures see nädal neljapäeval.

Edukat ootamist Sulle ja Sul õigus närvitseda pole mõtet aga ikka ju igast mõtted peas.

Minuga tegeles dr. Rass, enne oli mul Haldre, aga ta oli vist ära kusagil. Rass ei kommenteerinud üldse midagi ega küsinud ka minult ühtki küsimust, alles pärast mõtlesin, et oleks võinud ju uurida, kas see minu väsimus ikka normaalne jms, mis mul hingel. Ta ütles vaid, et tuleb jätkata Crinone`i geeliga 2x päevas kuni 3 kuuni ja meie poolt kõik (ehk siis viljatuskeskuse poolt) ja et otsigu ma endale ämmaemand. Seega, kui sul on endal mingeid küsimusi, siis mõtle enne läbi, mulle tundub, et ITK-s suurt midagi üleliigset ei räägita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paula, kas sulle on vahepeal analüüse ka tehtud, peale rasestumist?

Ma vahepeal mõtlesin, et kui peaks niisama rasedaks jääma, kas siis oleks ka progesterooni juurde vaja, et ikka raseduse säilimisele kaasa aitaks. Uurisin internetist ja leidsin, et osadel jäänud siirdamine ära, sest progesterooni tase liiga kõrge. Selle peale ei osanud enne üldse mõelda. Ja tegelikult peaks ju keha ise seda tootma.
Siis on vist veel erinevused kliinikute vahel. Tuleb Crinonet kasutada kuni kolme kuuni, osades kahe kuuni ja vist veel mingid variandid. Mis see siis parim ja õigem on? Ja kui vahepeal keegi ei kontrolli verest seda taset ka.
P.S. Era kliinikus ütles arst mulle, et nii geeli kui kapslitega on olnud väga häid tulemusi ja ka väga kehvasti läinud, et nemad sellest erinevust pole täheldanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina homme ITK-sse ühte külmas ootavat mammut siirdama. Juhtus nii, et kui arstile läksin nö konsultatsiooni ja külmaringi aega panema, küsis Haldre mu viimase mensese kohta, kui ütlesin, et 5-10.06, ütles ta, et vaatame igaks juhuks UH-ga. Seal selgus, et ovulatsioon ei ole veel toimunud ja veretest ka kinnitas seda. Samal õhtul tegin Ovitrelle ja homme ongi siirdamine. Veidi uskumatu, sest olin kindel, et on järjekord ja võibolla mingid testid/analüüsid, aga ei. Ainuke asi, et mingil põhjusel ei ole mul üldse usku külmaringi, ma ei tea miks. Kui täisringi eel olen ikka superõhinas ja kujutan juba ette ma-ei-tea-mida, siis homse (esimese) külmaringi eel olen lihtsalt mures ja pos.emotsioone/õhinat on väga vähe. Tundub ikka väga rumal, aga ma ei saa sinna midagi teha ☹️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on võibolla sellest, et kõik toimub ootamatult ja kiiresti. Täisringiga valmistad ju ennast ja oma keha ja psüühikat pikalt ette, aga nüüd – hops! ja tegudele.
Ma mõtlen et see on võibolla isegi hea, ei ole pikka mõtlemist ja praadimist.
Hoian pöialt! Ja küll se õhin ka homseks sisse tuleb 🙂
Ja P.S. Mina olen kuulnud et külmaringid on isegi edukamad 😉

Mina homme ITK-sse ühte külmas ootavat mammut siirdama. Juhtus nii, et kui arstile läksin nö konsultatsiooni ja külmaringi aega panema, küsis Haldre mu viimase mensese kohta, kui ütlesin, et 5-10.06, ütles ta, et vaatame igaks juhuks UH-ga. Seal selgus, et ovulatsioon ei ole veel toimunud ja veretest ka kinnitas seda. Samal õhtul tegin Ovitrelle ja homme ongi siirdamine. Veidi uskumatu, sest olin kindel, et on järjekord ja võibolla mingid testid/analüüsid, aga ei. Ainuke asi, et mingil põhjusel ei ole mul üldse usku külmaringi, ma ei tea miks. Kui täisringi eel olen ikka superõhinas ja kujutan juba ette ma-ei-tea-mida, siis homse (esimese) külmaringi eel olen lihtsalt mures ja pos.emotsioone/õhinat on väga vähe. Tundub ikka väga rumal, aga ma ei saa sinna midagi teha ☹️

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paula, kas sulle on vahepeal analüüse ka tehtud, peale rasestumist?

Ma vahepeal mõtlesin, et kui peaks niisama rasedaks jääma, kas siis oleks ka progesterooni juurde vaja, et ikka raseduse säilimisele kaasa aitaks. Uurisin internetist ja leidsin, et osadel jäänud siirdamine ära, sest progesterooni tase liiga kõrge. Selle peale ei osanud enne üldse mõelda. Ja tegelikult peaks ju keha ise seda tootma.

Siis on vist veel erinevused kliinikute vahel. Tuleb Crinonet kasutada kuni kolme kuuni, osades kahe kuuni ja vist veel mingid variandid. Mis see siis parim ja õigem on? Ja kui vahepeal keegi ei kontrolli verest seda taset ka.

P.S. Era kliinikus ütles arst mulle, et nii geeli kui kapslitega on olnud väga häid tulemusi ja ka väga kehvasti läinud, et nemad sellest erinevust pole täheldanud.

Mul ei ole tehtud ühtki analüüsi peale raseduse tuvastamise vereproovi ja siis sellejärgse UH. Olen ka lugenud proesterooni liigsuse kohta, aga ega ma ise oska midagi arvata ka kui et täidan arsti käsku. Sellest Crinone`st on mul selline väsimus, et ise küll natuke kardan, et see juba ebanormaalne, aga loodetavasti saan ämmaemandalt kõik vastused, mis vaja. Natuke puudulik tundub mulle see osa, et kui rasedus tekib, siis viljatuskeskuse töö on tehtud ja seniks kuni ma pole ämmaka juurde jõudnud olen täitsa omapäi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paula, kas sulle on vahepeal analüüse ka tehtud, peale rasestumist?

Ma vahepeal mõtlesin, et kui peaks niisama rasedaks jääma, kas siis oleks ka progesterooni juurde vaja, et ikka raseduse säilimisele kaasa aitaks. Uurisin internetist ja leidsin, et osadel jäänud siirdamine ära, sest progesterooni tase liiga kõrge. Selle peale ei osanud enne üldse mõelda. Ja tegelikult peaks ju keha ise seda tootma.

Siis on vist veel erinevused kliinikute vahel. Tuleb Crinonet kasutada kuni kolme kuuni, osades kahe kuuni ja vist veel mingid variandid. Mis see siis parim ja õigem on? Ja kui vahepeal keegi ei kontrolli verest seda taset ka.

P.S. Era kliinikus ütles arst mulle, et nii geeli kui kapslitega on olnud väga häid tulemusi ja ka väga kehvasti läinud, et nemad sellest erinevust pole täheldanud.

Mul ei ole tehtud ühtki analüüsi peale raseduse tuvastamise vereproovi ja siis sellejärgse UH. Olen ka lugenud proesterooni liigsuse kohta, aga ega ma ise oska midagi arvata ka kui et täidan arsti käsku. Sellest Crinone`st on mul selline väsimus, et ise küll natuke kardan, et see juba ebanormaalne, aga loodetavasti saan ämmaemandalt kõik vastused, mis vaja. Natuke puudulik tundub mulle see osa, et kui rasedus tekib, siis viljatuskeskuse töö on tehtud ja seniks kuni ma pole ämmaka juurde jõudnud olen täitsa omapäi.

Ma mõtlesin, et küsingi siis arvele võttes need analüüsid endale või teeks Synlabis ise. See oli ka vist 7 eurot pluss 4 verevõtu eest.
Sul veel eriti keeruline, kui väsimus siiamaani kimbutab. Mul erilist väsimust sellega ei tekkinud.

Sellest on kahju jah, et kui viljastamine tehtud, siis isegi ei öelda üldiselt paari lausega, mis edasi. Võiks ju öeldagi, et nüüd meie töö tehtud, kui mure, pöörduge Ravi tn. Aga noh. Eks me oleme tugevad, saame piisavalt ise hakkama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on võibolla sellest, et kõik toimub ootamatult ja kiiresti. Täisringiga valmistad ju ennast ja oma keha ja psüühikat pikalt ette, aga nüüd – hops! ja tegudele.

Ma mõtlen et see on võibolla isegi hea, ei ole pikka mõtlemist ja praadimist.

Hoian pöialt! Ja küll se õhin ka homseks sisse tuleb ????

Ja P.S. Mina olen kuulnud et külmaringid on isegi edukamad ????

Mina homme ITK-sse ühte külmas ootavat mammut siirdama. Juhtus nii, et kui arstile läksin nö konsultatsiooni ja külmaringi aega panema, küsis Haldre mu viimase mensese kohta, kui ütlesin, et 5-10.06, ütles ta, et vaatame igaks juhuks UH-ga. Seal selgus, et ovulatsioon ei ole veel toimunud ja veretest ka kinnitas seda. Samal õhtul tegin Ovitrelle ja homme ongi siirdamine. Veidi uskumatu, sest olin kindel, et on järjekord ja võibolla mingid testid/analüüsid, aga ei. Ainuke asi, et mingil põhjusel ei ole mul üldse usku külmaringi, ma ei tea miks. Kui täisringi eel olen ikka superõhinas ja kujutan juba ette ma-ei-tea-mida, siis homse (esimese) külmaringi eel olen lihtsalt mures ja pos.emotsioone/õhinat on väga vähe. Tundub ikka väga rumal, aga ma ei saa sinna midagi teha ☹️

Eks nende tunnetega ongi vahest keeruline. Ei saa neid vajalikul ajal tellida. Ma olen küll ainult ühe täisringi teinud, aga olen endale väljamõelnud, et igasugu ootamatud tunded võivad tulla, mida ei oska ette oodata. Kuigi arvan, et tunnen ennast piisavalt, on see kõik ikka nii teistmoodi mõjutav, et kõik on normaalne. Ja vahest mõne päeva või tunniga muutuv.

Mulle on jäänud mulje, et siirdamine on piisavalt nii lihtne ja kiire asi, et seda saab kiirelt korraldada. Haldre, jah, ei kipu ka väga midagi palju seletama. Ehk ka selle pärast ei jõudnud veel kohale kõik.

Kui külmast juba üles sulab, siis on lootus piisavalt!
Jaksu sulle!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siirdamisel käidud, üks tubli blastotsüst tuli minuga koju kaasa. 9.07 veretest, sinnamaani 1x päevas ôhtuti Crinone. Kui eile olin rohkem mures ja üldse mitte positiivselt häälestatud, siis täna on risti vastupidi! Hommikust saadik nii pabinas, vahepeal mõtlesin, et lähen vetsu oksendama. Protseduuril toolis olles oleks peaaegu nutma hakanud, ei tea, mis emotsionaalne breakdown mul täna on ???? Nüüd pöidlad-varbad ristis, et seekord kõik õnnestuks!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siirdamisel käidud, üks tubli blastotsüst tuli minuga koju kaasa. 9.07 veretest, sinnamaani 1x päevas ôhtuti Crinone. Kui eile olin rohkem mures ja üldse mitte positiivselt häälestatud, siis täna on risti vastupidi! Hommikust saadik nii pabinas, vahepeal mõtlesin, et lähen vetsu oksendama. Protseduuril toolis olles oleks peaaegu nutma hakanud, ei tea, mis emotsionaalne breakdown mul täna on ???? Nüüd pöidlad-varbad ristis, et seekord kõik õnnestuks!

Nii tore 🙂 Kõik pöidlad-varbad ristis 🙂

Kas sa viitsid oma arstidokumentides sobrada? Palun ütle, mis sinu viimase analüüsi progesterooni tase oli? Kui seda analüüsiti. See on huvitav, mille järgi kellelegi üks kord päevas, kellelegi kaks korda päevas Crinonet määratakse. Saan enda omi uuesti homme arvutist uurida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, 2 aastat jälgisin siin Foorumis.
Otsustasin kirjutada siin foorumisele.

1. Täisring ebaõnnestus (TÜK)
2. Täisring ebaõnnestus (TÜK)
3. täisring õnnestus (Elite) , 22.05 protseduur. 27.05 siirdamine blasto . 1) 5.06 veenitest HCG näitas 36,2. 2) 7.06 veenitest HCg näitas 76,6. 3) 10.06 veenitest HCg näitas 259. 4) 18.06 veenitest HCg näitas 3230.

Täna käisin UH. Seal näha lootemuna aga ei näinud embrüote . Arst kahtles kas areneb voi ei arene. :/
Lahen 1 juulil uuesti arsti juurde (UH ), et vaadata, kas on embrüo näha.

Kellel sarnane kogemus? Ja mitmendal nädalal oli UH näha südamelööke?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 19:31; 27.06 17:39; 02.07 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, 2 aastat jälgisin siin Foorumis.

Otsustasin kirjutada siin foorumisele.

1. Täisring ebaõnnestus (TÜK)

2. Täisring ebaõnnestus (TÜK)

3. täisring õnnestus (Elite) , 22.05 protseduur. 27.05 siirdamine blasto . 1) 5.06 veenitest HCG näitas 36,2. 2) 7.06 veenitest HCg näitas 76,6. 3) 10.06 veenitest HCg näitas 259. 4) 18.06 veenitest HCg näitas 3230.

Täna käisin UH. Seal näha lootemuna aga ei näinud embrüote . Arst kahtles kas areneb voi ei arene. :/

Lahen 1 juulil uuesti arsti juurde (UH ), et vaadata, kas on embrüo näha.

Aitäh, et oma lugu jagasid. Hoiame siis pöialt, et ikka beebi kasvaks ja areneks !

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 811 kuni 840 (kokku 935 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.