Näitan 30 postitust - vahemik 841 kuni 870 (kokku 935 )

Teema: IVF mai-juuni

Postitas:

Hetkel rasedust 6+6 sul. Võis olla hiline pesastumine ja kui lähed kordua UHsse, siis võid näha südametööd. Ma vähemalt loodan südamest seda!
Ära veel liialt muretse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.05 19:04; 28.05 18:12; 02.06 20:36; 25.06 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, armsad IVF-ikad!
Annan ikka teile ka teada, kuidas mul läheb. Käisin täna esimesel ämmaemanda visiidil. Kõik on endiselt hästi, 8+3, süda lööb. Sain ka rahustust selles osas, et mu väsimus on normaalne ja asjakohane. Õnneks sain ämmaemanda, kes väga hästi seletab ja on toetav, usaldusväärne ja sõbralik. Crinone`st ma ei pääse küll, aga õnneks midagi hullu ka sellega pole. Järgmised uudised tulevad juuli lõpu poole, siis tehakse kõiksugu proove. Ootan kannatamatult, et see ohtlik 12 nädalat täis saaks.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, armsad IVF-ikad!

Annan ikka teile ka teada, kuidas mul läheb. Käisin täna esimesel ämmaemanda visiidil. Kõik on endiselt hästi, 8+3, süda lööb. Sain ka rahustust selles osas, et mu väsimus on normaalne ja asjakohane. Õnneks sain ämmaemanda, kes väga hästi seletab ja on toetav, usaldusväärne ja sõbralik. Crinone`st ma ei pääse küll, aga õnneks midagi hullu ka sellega pole. Järgmised uudised tulevad juuli lõpu poole, siis tehakse kõiksugu proove. Ootan kannatamatult, et see ohtlik 12 nädalat täis saaks.

Paula SUPER UUDISED ♥️
Palju palju õnne! Õnneks pole palju enam 12 nädalani.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siirdamisel käidud, üks tubli blastotsüst tuli minuga koju kaasa. 9.07 veretest, sinnamaani 1x päevas ôhtuti Crinone. Kui eile olin rohkem mures ja üldse mitte positiivselt häälestatud, siis täna on risti vastupidi! Hommikust saadik nii pabinas, vahepeal mõtlesin, et lähen vetsu oksendama. Protseduuril toolis olles oleks peaaegu nutma hakanud, ei tea, mis emotsionaalne breakdown mul täna on ???? Nüüd pöidlad-varbad ristis, et seekord kõik õnnestuks!

Nii tore ???? Kõik pöidlad-varbad ristis ????

Kas sa viitsid oma arstidokumentides sobrada? Palun ütle, mis sinu viimase analüüsi progesterooni tase oli? Kui seda analüüsiti. See on huvitav, mille järgi kellelegi üks kord päevas, kellelegi kaks korda päevas Crinonet määratakse. Saan enda omi uuesti homme arvutist uurida.

Nii, vaatasin, et 18.06 tehtud analüüsil on proge 2.4 nmol/L. Pole õrna aimugi, kas see on vähe või ok, kuna arst koguaeg ütleb, et analüüsid kõik korras, siis ma neid numbreid väga ei jälgi ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siirdamisel käidud, üks tubli blastotsüst tuli minuga koju kaasa. 9.07 veretest, sinnamaani 1x päevas ôhtuti Crinone. Kui eile olin rohkem mures ja üldse mitte positiivselt häälestatud, siis täna on risti vastupidi! Hommikust saadik nii pabinas, vahepeal mõtlesin, et lähen vetsu oksendama. Protseduuril toolis olles oleks peaaegu nutma hakanud, ei tea, mis emotsionaalne breakdown mul täna on ???? Nüüd pöidlad-varbad ristis, et seekord kõik õnnestuks!

Nii tore ???? Kõik pöidlad-varbad ristis ????

Kas sa viitsid oma arstidokumentides sobrada? Palun ütle, mis sinu viimase analüüsi progesterooni tase oli? Kui seda analüüsiti. See on huvitav, mille järgi kellelegi üks kord päevas, kellelegi kaks korda päevas Crinonet määratakse. Saan enda omi uuesti homme arvutist uurida.

Nii, vaatasin, et 18.06 tehtud analüüsil on proge 2.4 nmol/L. Pole õrna aimugi, kas see on vähe või ok, kuna arst koguaeg ütleb, et analüüsid kõik korras, siis ma neid numbreid väga ei jälgi ????

Mul on kohe analüüsi taga kirjutatud ka, mis vahemik on normaalne. Sellel küll mitu varianti.
0,8-2,84 follikulaarfaas, 0,39-38,1 ovulatsioonifaas, 2,4-9,4 ovulatsioon, 5,82-75,9 luteaalfaas, <0,16-0,41 postmenopaus. Mul oli peale pikka Dipherelinega ravi 0,9. Selle pärast mõtlesingi, et arst ju tegelikult ei teagi, kas mul pärast ise tekib seda piisavalt palju või mitte. Niisama öeldakse mulle ka, et analüüsid korras. D-vitamiini ja raua kohta küsisin ise täpsemalt. Aga kõike ju kohe ei taipa uurida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, armsad IVF-ikad!

Annan ikka teile ka teada, kuidas mul läheb. Käisin täna esimesel ämmaemanda visiidil. Kõik on endiselt hästi, 8+3, süda lööb. Sain ka rahustust selles osas, et mu väsimus on normaalne ja asjakohane. Õnneks sain ämmaemanda, kes väga hästi seletab ja on toetav, usaldusväärne ja sõbralik. Crinone`st ma ei pääse küll, aga õnneks midagi hullu ka sellega pole. Järgmised uudised tulevad juuli lõpu poole, siis tehakse kõiksugu proove. Ootan kannatamatult, et see ohtlik 12 nädalat täis saaks.

Paula, mul on niiii hea meel su üle 🙂 ♥️

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, armsad IVF-ikad!

Annan ikka teile ka teada, kuidas mul läheb. Käisin täna esimesel ämmaemanda visiidil. Kõik on endiselt hästi, 8+3, süda lööb. Sain ka rahustust selles osas, et mu väsimus on normaalne ja asjakohane. Õnneks sain ämmaemanda, kes väga hästi seletab ja on toetav, usaldusväärne ja sõbralik. Crinone`st ma ei pääse küll, aga õnneks midagi hullu ka sellega pole. Järgmised uudised tulevad juuli lõpu poole, siis tehakse kõiksugu proove. Ootan kannatamatult, et see ohtlik 12 nädalat täis saaks.

Paula, mul on niiii hea meel su üle ???? ♥️

Mul ka!!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kohe analüüsi taga kirjutatud ka, mis vahemik on normaalne. Sellel küll mitu varianti.

0,8-2,84 follikulaarfaas, 0,39-38,1 ovulatsioonifaas, 2,4-9,4 ovulatsioon, 5,82-75,9 luteaalfaas, <0,16-0,41 postmenopaus. Mul oli peale pikka Dipherelinega ravi 0,9. Selle pärast mõtlesingi, et arst ju tegelikult ei teagi, kas mul pärast ise tekib seda piisavalt palju või mitte. Niisama öeldakse mulle ka, et analüüsid korras. D-vitamiini ja raua kohta küsisin ise täpsemalt. Aga kõike ju kohe ei taipa uurida.[/quote]

UH tehti follikulaarfaasis (vähemalt niimoodi ütles arst õele, kes arvuti taga infot sisse trükkis), tundub, et minu number on siis täitsa ok. Vitamiinidest võtan praegu D ja C, foolhappe purk sai eile läbi, plaan on 1 purk veel osta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa – J.S küsis siin, et kas on IVF nulliringi olnud – mul oli. Saadi 8 munarakku, viljastus viis. Siirdamine lükati edasi, sest kõrge progesteroon ja mammud pidid külma minema. Aga siis sain telefoni teel teada, et kuuendal päeval surid kõik embrüod ära. Põhjust ei öeldud. Ehk siis midagi külma ei läinud ja kui nüüd uus IVF millalgi tuleb (eeldatavasti siis ka mingi oktoober-november), siis tuleb täitsa nullist jälle pihta hakata.

Õnne kõigile, kes vahepeal on triibud saanud ja edu nendele, kes veel ootavad!

J.S. küsis küll seda juba tükk aega tagasi, kuid vastan ka (kuigi sellest on samas teemas eespool juttu) – äkki lohutab kuidagi. Mul oli alles äsja, mai alguses nulliring. Punktsioonil saadi 12 (väidetavalt hea kvaliteediga) munarakku, millest viljastus 10. Punktsiooni päeval otsustasime siirdamise edasi lükata (kerge hüperi ohu jm tõttu). Mammud oli plaanis kasvatada 5-päevasteks ja kui pidin minema embrüote hoiustamise vms lepingut allkirjastama, helistas arst, et pole vaja tulla. Selgus, et kolmandaks päevaks olid kõik 10 viljastunud embrüot hukkunud. See oli mulle täielik šokk. Olin erinevate ebaõnnestumise võimalustega arvestanud (sh näiteks see, et on hüperi oht ja siis kohe ei siirdata jms), kuid selleks ma valmis ei olnud, et mu esimene ivf-i ring niimoodi lõpeb.

Samas aga jagaksin teile ühte ootamatut (võiks öelda isegi, et plaanivälist) uudist 🙂
Pärast seda eelkirjeldatud ebaõnnestunud ivf-i ringi õnnestus mul sel kuul spontaanselt rasestuda! See kõik on alles värske teema ja hoian pmst hinge kinni, et seekord kõik hästi oleks ja läheks. Hirm on naha vahel, sest hcg on madal (samas pole täpselt teada millal ov oli, sest tsükkel võis ivf-i protseduuridest sassis olla) ja kahe hcg mõõtmise vaheline tõus on ka olnud väiksem kui tavaline. Ja nagu sellest veel vähe oleks, siis eile natuke määris tumepruuni ja kõht ka valutab aegajalt. Kõhuvalu samas ei pruugi olla halb, sest see on vist? ka üks raseduse tunnusmärke ja õnneks valud on seal pool kus mul juha on eemaldatud.
Minu kirjeldatud “hädasid” ei peetud viljatusravikeskuses millekski ohtlikuks ja UH-sse veel ei võeta (et vaadata kas täpike ikka paikneb õiges kohas), kuid ausalt, emakavälise kogemus koos munajuha lõhkemise ja sisemise verejooksuga jms-ga teeb ettevaatlikuks 😀
Keegi just mainis siin, et pärast positiivse tulemuse saamist ja enne ämmaka juurde jõudmist oled justkui kusagil “hallis alas”. See on nii õigesti öeldud. Mul on hetkel sama tunne. OK, jah, mul õnnestus mingi ime läbi ilma viljaturavi arstideta kaks triipu välja võluda, kuid olen oma lapsesaamise teemadega ikkagi “arvel” viljatusravikeskuses. Seega kaalun nüüd kas peaksin usaldama inimest, kellega telefonis rääkisin ehk olema rahulik ja praegu mitte midagi tegema või ikkagi minema valvearstile. Rõõm ja hirmud käsikäes…
Palun öelge, et mõtlen üle ja mõistlik inimene oleks marurahulik praegu 😀 😀

Dinnu

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt 03.05 13:52; 03.05 14:45; 04.05 15:42; 04.05 18:33; 05.05 00:29; 05.05 22:28; 06.05 13:41; 07.05 15:36; 07.05 15:41; 07.05 20:22; 10.05 16:45; 15.05 16:36; 15.05 18:49; 15.05 23:13; 15.05 23:39; 16.05 10:26; 16.05 12:08; 24.05 13:41; 24.05 17:29; 25.05 13:23; 26.05 10:35; 03.06 15:00; 26.06 16:21; 27.06 12:10; 27.06 17:46; 29.06 14:40; 30.06 20:25; 01.07 21:31; 02.07 11:39; 05.07 13:49; 05.07 18:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, Dinnu – millised uudised! Ma nõu ei oska anda, aga hoian kõiki pöidlaid ja varbaid, et kõik hästi oleks!!

Endal küsimus selle ureaplasma ravimi kohta: Doxycyclin STADA 100mg, üks tablett kaks korda päevas, 10 päeva. Mehele arst selle kohta mingeid juhtnööre ei andnud, aga internetist loen, et on kästud alustada CD1 ja seksist hoiduda või siis kasutada kondoomi, mitte süüa piimatooteid jne. Selle piimatoodete asja lugesin ise ka infolehelt välja, aga need ülejäänud? Internetist asju uskuda tuleb muidugi kriitilise suhtumisega, aga äkki mehe arst unustas öelda?
Eks muidugi võime kõike seda teha nii igaks juhuks, aga äkki on kellelgi kogemusi lähiminevikust?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ooo millised uudised Dinnu.

Kui oled mures siis ma soovitan minna naiste valvetuppa. Paar lehekülge tagasi rääkisin enda kogemusest ja mul väga hea meel, et käisin. Arvasin küll et mind vaadatakse imelikult vms aga kui kahtlused ja mured ikka hea üle vaadata.

Hoian Sulle pöialt!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dinnu, palju õnne. Sina oledki see linnalegend, kellel on õnnestunud jääda rasedaks ise peale ivfi, kellest kõik tuttava tuttavad räägivad meile lohutuseks 🙂 Hoian ka pöialt. Ja kõigile teistele ka.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju, palju õnne, Dinnu! ♥️ Hoian ka kõiki sõrmi ja varbaid. Lihtsalt peab õnneks minema.
Ma nii väga nõu ka ei oska anda. Kui saab valvekast nõu küsida, siis on ju väga hea variant. Ehk saad maha rahuneda. Ja kui ei aita see, siis saad edasi mõelda. Eks sellises olukorras tulebki tund ja päev korraga võtta. Need numbrid ajavad pea sassi. Ja kui sulle tundub, et arstid mõnda analüüsi ei tee, tee ise Synlabis. Me siin oleme mitme peale mõnes asjas juba päris targaks saanud.
Ma ise uurisin lähemalt progesterooni taseme asja. Mõtlesin ka, et kui vahepeal õnnestub ilma arstideta see asi, kas siis peaks toetama Crinonega. Ei ole hea liiga vähe, ega liiga palju. Eks, kui asi käes, tuleb numbrite pealt vaadata, kuidas parem on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võin siia kirjutada oma loo ka eelmisest rasedusest.
Käisime mehega viljatusravikliinikus ja saime teada, et mehe näidud praktiliselt 0, minul kõik korras.
Olime samuti pikalt järjekorras ja kui jaanuaris arsti juures käisin, siis ütles arst, et ootame siis nüüd veebruari päevi ja siis alustame kunstlikuga.

Ootasime, mis me ootasime, aga päevi ei tulnud. Kuna päevad olid juba hiljaks jäänud, otsustasin igaks seitsmeks juhuks rasedustesti teha ja voilaaa, rase! Iseeneslult ja absoluutselt ilma ühegi medikamendita.

Ka nii juhtub.

Aga ilmselt teist korda enam niimoodi ei joppa ????

J.S

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.06 15:01; 15.06 09:10; 23.06 17:18; 27.06 08:00; 27.06 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küsimus Crinone kasutajatele. Kas te olete ostnud ka seda 39 eurost varianti? Mis vahe neil selle 44eurosega on? Ma see kuu pean varsti juba viienda karbi ostma ja 25 euri on juba tuntav vahe…Ma alles nüüd panin tähele sellist vahet

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küsimus Crinone kasutajatele. Kas te olete ostnud ka seda 39 eurost varianti? Mis vahe neil selle 44eurosega on? Ma see kuu pean varsti juba viienda karbi ostma ja 25 euri on juba tuntav vahe…Ma alles nüüd panin tähele sellist vahet

Mina ostan ikka seda pea 50 eurost ja ei teadnudki, et mingi odavam variant ka on ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oo, Dinnu, palju õnne, nii ägedad uudised. Head ja tervet raseduse kasvu ja kulgu edaspidiseks! 🙂

Kas võiksid täpsustada, mis oli näidustus IVF-ks? Kas seda võib nimetada imeks, et see näidustus on nüüd ületatud? Igal juhul aitäh jagamast ja see annab endalegi julgust juurde.

Linnalegend 2 – ka Sinu lugu huvitab mind väga. Mina olen IVF järjekorras oktoobriks (elu esimene) – põhjus peamiselt mehes (ainult 3% terveid seemnerakke, FSH tase on tal 4 korda kõrgem, kui on normaalne ehk 39,5 U/L – normaalne 1,5-12,4 U/L). Mida see täpsemalt tähendas, et mehe näidud 0 – millised näidud täpselt, kui ei ole tüliks seda lähemalt selgitada?

Liblikas

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 23.05 10:13; 25.05 13:40; 28.05 11:19; 28.05 17:12; 31.05 16:51; 01.06 13:42; 01.06 14:05; 01.06 14:54; 01.06 22:51; 03.06 12:18; 03.06 14:04; 03.06 14:42; 03.06 15:08; 10.06 08:12; 12.06 11:37; 21.06 09:11; 27.06 09:32; 03.07 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küsimus Crinone kasutajatele. Kas te olete ostnud ka seda 39 eurost varianti? Mis vahe neil selle 44eurosega on? Ma see kuu pean varsti juba viienda karbi ostma ja 25 euri on juba tuntav vahe…Ma alles nüüd panin tähele sellist vahet

Mina ostan ikka seda pea 50 eurost ja ei teadnudki, et mingi odavam variant ka on ????

Crinone on jah päris kulukas ravim. Umbes nädalas läheb üks pakk, kui kaks korda päevas kasutada.

44 ja 39eurosel ei ole mingit vahet. Ma hakkasin netist otsima erinevaid variante. Ja siis avastasin raviminfo.ee lehelt, et sama rohi on erinevates apteekides väikese vahega. Käisin 20 minuti kaugusel apteegis. Sai jalutada ja raha kokku hoida. Küsisin apteekrilt, et miks selline vahe. Pidi tulema erinevatest tarnijatest. Nii et, Katkar, otsi omale lähim apteek, kust saad 39ga 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna oma arsti juures UH ja hetkel oli lootekott tühi.

Nädalaid peaks 6 olema ja ütles võimalus veel et aeglase arenguga aga ka et peetunud. Uuesti järgmine reede.

Ei oska sõnadesse panna oma tundeid. 80/20 võimalus kuid siiski…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi kui õudne. Loodame ikka parimat

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna oma arsti juures UH ja hetkel oli lootekott tühi.

Nädalaid peaks 6 olema ja ütles võimalus veel et aeglase arenguga aga ka et peetunud. Uuesti järgmine reede.

Ei oska sõnadesse panna oma tundeid. 80/20 võimalus kuid siiski…

???? Ehk läheb kõik veel õnneks ♥️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Linnalegend 2 – ka Sinu lugu huvitab mind väga. Mina olen IVF järjekorras oktoobriks (elu esimene) – põhjus peamiselt mehes (ainult 3% terveid seemnerakke, FSH tase on tal 4 korda kõrgem, kui on normaalne ehk 39,5 U/L – normaalne 1,5-12,4 U/L). Mida see täpsemalt tähendas, et mehe näidud 0 – millised näidud täpselt, kui ei ole tüliks seda lähemalt selgitada?

Liblikas

Tead… me ei ole kunagi nendesse numbritesse süvenenud, sest ma ei tea, mida need referentsväärtused tegelikult tähendavad. Arst ütles vaid, et nende numbritega on iserasestumise võimalus imeväike ja tema hinnangul oleks ainuõige teha IVF. Kui ütlesin, et juhtus imede ime ja jäin siiski ise rasedaks, ütles, et jah, see on küll võimalik, kuid see on tõeline juhus, et just parasjagu sel õigel hetkel oli ovulatsioon ja mehe seemnerakkudest oli just see kõige kiirem just see kõige tervem jnejnejne. Ühesõnaga mitte võimatu, kuid siiski väga ebatõenäoline…

Küsi julgelt, kui miskit veel huvitab :))

J.S

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.06 15:01; 15.06 09:10; 23.06 17:18; 27.06 08:00; 27.06 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küsimus Crinone kasutajatele. Kas te olete ostnud ka seda 39 eurost varianti? Mis vahe neil selle 44eurosega on? Ma see kuu pean varsti juba viienda karbi ostma ja 25 euri on juba tuntav vahe…Ma alles nüüd panin tähele sellist vahet

Oot, aga kust sa saad seda odavamat? Mul on siiani pakutud ainult seda 44-eurost, läinud ka juba 6×44.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas näitas näiteks viimsi marketi ja mustika keskuse benu

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oo, Dinnu, palju õnne, nii ägedad uudised. Head ja tervet raseduse kasvu ja kulgu edaspidiseks! ????

Kas võiksid täpsustada, mis oli näidustus IVF-ks? Kas seda võib nimetada imeks, et see näidustus on nüüd ületatud? Igal juhul aitäh jagamast ja see annab endalegi julgust juurde.

Liblikas

Linnalegendiks saaks seda nimetada siis kui kõik hästi läheb (mida ma muidugi loodan, et läheb!) 🙂

Vastuseks Liblika küsimusele, minul paberites on ametlikult kirjas, et lastetuse põhjuseks on ühe munajuha puudumine (emakavälise tõttu) ja seniste uuringute põhjal meil muud häda olla ei tohiks (ehk et selles mõttes päris imede ime ei ole, et triibud ilma doktori abita sain). Samas ma sisimas ei ole veendunud, et see on ainuke põhjus miks meil lapsi ei ole. Seda seetõttu, et lisaks sellele oli mul eelmise aasta märtsis peetumine (õnnestus endal triibud saada) ja veel mitu aastat varem veel üks väga-väga varajane katkemine. Eks vaatab kuidas praegune olukord kujuneb. Ma soovin, et suudan sellest nõmedast ebaõnne ringist välja murda 🙂

MarVar, ma olen mõtetes sinuga. Arvan, et tean, kui vastik tunne see on. Aga ära kaota lootust! 🙂

Dinnu

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt 03.05 13:52; 03.05 14:45; 04.05 15:42; 04.05 18:33; 05.05 00:29; 05.05 22:28; 06.05 13:41; 07.05 15:36; 07.05 15:41; 07.05 20:22; 10.05 16:45; 15.05 16:36; 15.05 18:49; 15.05 23:13; 15.05 23:39; 16.05 10:26; 16.05 12:08; 24.05 13:41; 24.05 17:29; 25.05 13:23; 26.05 10:35; 03.06 15:00; 26.06 16:21; 27.06 12:10; 27.06 17:46; 29.06 14:40; 30.06 20:25; 01.07 21:31; 02.07 11:39; 05.07 13:49; 05.07 18:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dinnu ja Marvar, hoian teile väga pöialt!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kõigile ♥️

Nii paha ja kurb tunne sees.
Mu enda jaoks 6 nädalat tundub nats liiga palju, et ei näita midagi. Tõenäosus 80/20 ja kudagi väike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kõigile ♥️

Nii paha ja kurb tunne sees.

Mu enda jaoks 6 nädalat tundub nats liiga palju, et ei näita midagi. Tõenäosus 80/20 ja kudagi väike.

Kas täitsa tühi oli?
Mul 5+5 oli lootekott ja embrüoalge näha, aga südametööd ei olnud.

Aga see kõik on nii individuaalne ja ma olen aastate jooksul igasuguseid imelugusid kuulnud, kus kõik on hoolimata ka väga kehvana näivast algpositsioonist hästi lõppenud. Hoian sulle kõvasti pöialt ja loodan parimat!

L.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 36 korda. Täpsemalt 31.05 19:08; 01.06 14:34; 01.06 15:29; 01.06 23:11; 03.06 12:44; 03.06 14:16; 03.06 14:57; 08.06 15:21; 09.06 23:16; 10.06 08:32; 10.06 10:19; 10.06 12:16; 10.06 14:02; 10.06 21:58; 11.06 10:46; 11.06 10:59; 11.06 11:50; 11.06 15:19; 11.06 21:49; 12.06 08:31; 12.06 12:27; 13.06 08:20; 13.06 13:01; 13.06 13:54; 13.06 15:05; 13.06 20:37; 14.06 20:26; 14.06 21:30; 15.06 10:55; 17.06 23:44; 27.06 17:05; 27.06 18:32; 27.06 19:59; 28.06 12:02; 28.06 19:47; 01.07 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kõigile ♥️

Nii paha ja kurb tunne sees.

Mu enda jaoks 6 nädalat tundub nats liiga palju, et ei näita midagi. Tõenäosus 80/20 ja kudagi väike.

Kas täitsa tühi oli?

Mul 5+5 oli lootekott ja embrüoalge näha, aga südametööd ei olnud.

Aga see kõik on nii individuaalne ja ma olen aastate jooksul igasuguseid imelugusid kuulnud, kus kõik on hoolimata ka väga kehvana näivast algpositsioonist hästi lõppenud. Hoian sulle kõvasti pöialt ja loodan parimat!

L.

Mul täpselt 6 nädalat ja lootekott oli ilusti olemas kuid täitsa tühi. Mingi täpike ju ikka peaks ikka olema ???? mu arust ka veider et täitsa tühi.

Samas kui poleks mingit võimalust oleks arst kohe öelnud et peetunud ja poleks pannud mind nädalaks ootele.

Emotsioonide virr varr nii suur. Kas nii saab et tõmban teki üle pea ja ärkan järgmine reede UH ülesse?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MarVar – mul ka kõik pöidlad-varbad kõvasti pihus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 841 kuni 870 (kokku 935 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.