Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 935 )

Teema: IVF mai-juuni

Postitas:

Ma ei taha nüüd üldse kõlada kritiseerivalt ega halvustavalt aga kogenud IVF-tajana soovitan endale ise mitte tekita lisa stressi.Ehk siis meil on selle protseduuriga niigi suur stress ja pinge, kõik see söömine ja vitamiinid ja muu asi tuleb nii nagu sisetunne ütleb. Alati on hea ja kasulik toituda tervislikult, natuke sportida või olla lihtsalt mõõdukalt aktiivne, olla rõõmus ja nautida protsessi. Üle ei ole vaja mõelda, stress on kõige kurja juur.
Oleme ju kõik tublid ja elame üle negatiivse ja ebaõnnestumised.Ehk siis võtame vabalt ja no stress.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole samuti arstilt saanud otseseid soovitus elustiiliks, toitumiseks või vitamiinide võtmiseks (küll aga soovitas muidugi alkoholist loobuda süstimise ja siirdamise perioodil). Ju on veri ja muud näitajad ka korras olnud. Vahel, kui on meelde tulnud, olen foolhapet koos B grupi vitamiinidega võtnud, aga siiski harva. Lihtsalt sõin neid ja D-vit igapäevaselt mitu kuud järjest talvel/kevadel, kui lootsin veel ise rasestuda – aga ei midagi. Vb on hetkel selline küllastumus neist 🙂

Aga olen siis punasest veinist loobunud alates süstimisest (muud ei tarbigi), mees jättis täitsa iseseisvalt mitu kuud tagasi suitsetamise ära (ei olnud küll igapäevane, aga vahel siiski), on võtnud ka mingeid meeste vitamiine 🙂 (tal olid proovid muidu väga heade tulemustega, aga tore, kui ta ka omalt poolt pingutab ja panustab).
Olen ka jõudnud sinnani oma mõttes, et võtan rahulikult ja muud elukorraldust väga palju ümber ei tee (et elu ainult IVF-i ümber ei keerleks). Aasta algul küll otsustasin alkoholi üldse mitte enam pruukida, aga peale poolteist kuud lõin käega ja hea pokaal punast veini on vahel ehk ka pigem tervislik 🙂 Ma loodan. Ühesõnaga suuri muudatusi ei ole teinud , võimalik, et kui see teekond peaks pikemalt kestma, siis võtan ka mingid muud muutused ette, aga loodame, et nii ei lähe.

Homme hommikul siis teekond mehega kliinikusse ja teeb selle punktsiooni ära 🙂 ausalt öeldes kardan isegi miskipärast veidi (poleks seda endast arvanud), aga üritan eesmärgile keskenduda, mitte ajutisele ebamugavusele 🙂 PS! Täna oli esimene süstivaba päev, päris mõnus!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Simona, edu homseks!
Ja võtan järjekorda: mul süstivaba päev homme ja kliinikusse teisipäeval.

Tänaõhtused Diphereline süstid 2 tk olid nii vastikud teha ja tundsin end täieliku käpardina. Pidin suisa nutma hakkama 😀 Hea et homme “puhkepäev”.

Dinnu

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt 03.05 13:52; 03.05 14:45; 04.05 15:42; 04.05 18:33; 05.05 00:29; 05.05 22:28; 06.05 13:41; 07.05 15:36; 07.05 15:41; 07.05 20:22; 10.05 16:45; 15.05 16:36; 15.05 18:49; 15.05 23:13; 15.05 23:39; 16.05 10:26; 16.05 12:08; 24.05 13:41; 24.05 17:29; 25.05 13:23; 26.05 10:35; 03.06 15:00; 26.06 16:21; 27.06 12:10; 27.06 17:46; 29.06 14:40; 30.06 20:25; 01.07 21:31; 02.07 11:39; 05.07 13:49; 05.07 18:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Simona, hoian pöialt, et läheks võimalikult valutult ja viljakalt.

Dinnu, kas sa pidid neid 0,1 süste lausa kaks tegema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen osasid asju mõelnud arsti käest küsida. Aga siis olen välja mõelnud, et ega nende teemadega ei peagi viljatusraviarst tegelema, ilmselt. Selleks on rasedaks jäädes järgmised arstid. Ehk ka selle pärast nad nii väga ei kipu meile praegu nõu andma. Teevad testid ära ja kui seal kõik korras, siis edasi vastutame me ise, mis ja kus.

Mul oli ka ainuke soovitus, et D-vitamiin on küll normis, aga hea oleks, kui oleks natukene kõrgem. Midagi muud ei ole soovitatud. Isegi mitte foolhapet.

Ma ise muretsen, et äkki mingeid vitamiine puudu, sest ei söö kõiki asju ja äkki jääb midagi olulist puudu. Nüüd veel menopausi tagajärjel on miskit puudu. Kondid haiged ja kanged. Aga lähen sellega perearsti juurde selgust saama, kas rauda, kaltsiumi jne vajalikul määral.

Kuidas sa muidu seda menopausi perioodi talusid? Kas oli kõrvalmõjusid ka?

Kes küsib Kägu varjunimeall? 🙂

Mul lõpus hakkas rohkem jama.
Esimese hooga oli üllatus see, et magada ei saanud ühtejutti (sellest polnud keegi rääkinud ja hoiatanud). Esimesed ööd ärkasin vist 6-8 korda. Aga umbes nädalaga harjusin ära, et vaatan kella iga 1,5-2 tunni tagant. Oligi hea, et seda mängu, mida operatsiooni oodates ajaviitmiseks olin telefoni tõmmanud, sain edasi mängida nii, et öösiti toksisin kogunenud energia ära ja hommikuks oli järgmine ülesanne täidetud 🙂

Paar päeva enne teist süsti tulid kuumahood. Aga sellised väikesed. Nägu natuke kuumem. Enne kolmandat süsti läksid kuumahood palavamaks, nii et ikka hea oli midagi seljast ära võtta. Ja ühistranspordis oli palav. Lisandusid ka külmahood, mis esinesid täiesti iseseisvalt, mitte ei tule higistamisest. Öösiti oli kehva magada kui külm. Ja alles enne viimast süsti tulid korralikud kuumahood, nii et bussis oli keeruline ja magades olin higine. Paar-kolm nädalat enne uusi süste oli kuumahoo ajal natuke ka paha olla. Nagu ikka väikese palavikuga.

Tuju muutusi ja muid selliseid asju mul polnud. Nahk on ainult päris kuiv. Esimesed kaks kuud oli mul naljakas. Istud kodus, kus tavaliselt hakkab pigem jahe, täiesti paigal diivanil ja siis tunned, kuidas kahe minuti jooksul hakkab lihtsalt nii palav, nagu oleks ringi hüpanud ja karanud 🙂 Ja kui võtad pusa seljast ära, et palav ei oleks, siis hakkab juba jahe ja enne, kui jõuad selle kuhugi ära panna, on seda vaja selga tagasi panna.

Arsti sõnul pidid kuumahood tavaliselt paari-kolme päevaga ära minema. Mul alles nädalaga jäänud vähemaks. Et pole enam nii suur palavus, nagu saunas oleks käinud ja paha enam pole. Aga siiani pole veel päris ära jäänud ei kuuma- ega külmahood. Mul juba poolteist nädalat süstimist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen osasid asju mõelnud arsti käest küsida. Aga siis olen välja mõelnud, et ega nende teemadega ei peagi viljatusraviarst tegelema, ilmselt. Selleks on rasedaks jäädes järgmised arstid. Ehk ka selle pärast nad nii väga ei kipu meile praegu nõu andma. Teevad testid ära ja kui seal kõik korras, siis edasi vastutame me ise, mis ja kus.

Mul oli ka ainuke soovitus, et D-vitamiin on küll normis, aga hea oleks, kui oleks natukene kõrgem. Midagi muud ei ole soovitatud. Isegi mitte foolhapet.

Ma ise muretsen, et äkki mingeid vitamiine puudu, sest ei söö kõiki asju ja äkki jääb midagi olulist puudu. Nüüd veel menopausi tagajärjel on miskit puudu. Kondid haiged ja kanged. Aga lähen sellega perearsti juurde selgust saama, kas rauda, kaltsiumi jne vajalikul määral.

Kuidas sa muidu seda menopausi perioodi talusid? Kas oli kõrvalmõjusid ka?

Kes küsib Kägu varjunimeall? ????

Mul lõpus hakkas rohkem jama.

Esimese hooga oli üllatus see, et magada ei saanud ühtejutti (sellest polnud keegi rääkinud ja hoiatanud). Esimesed ööd ärkasin vist 6-8 korda. Aga umbes nädalaga harjusin ära, et vaatan kella iga 1,5-2 tunni tagant. Oligi hea, et seda mängu, mida operatsiooni oodates ajaviitmiseks olin telefoni tõmmanud, sain edasi mängida nii, et öösiti toksisin kogunenud energia ära ja hommikuks oli järgmine ülesanne täidetud ????

Paar päeva enne teist süsti tulid kuumahood. Aga sellised väikesed. Nägu natuke kuumem. Enne kolmandat süsti läksid kuumahood palavamaks, nii et ikka hea oli midagi seljast ära võtta. Ja ühistranspordis oli palav. Lisandusid ka külmahood, mis esinesid täiesti iseseisvalt, mitte ei tule higistamisest. Öösiti oli kehva magada kui külm. Ja alles enne viimast süsti tulid korralikud kuumahood, nii et bussis oli keeruline ja magades olin higine. Paar-kolm nädalat enne uusi süste oli kuumahoo ajal natuke ka paha olla. Nagu ikka väikese palavikuga.

Tuju muutusi ja muid selliseid asju mul polnud. Nahk on ainult päris kuiv. Esimesed kaks kuud oli mul naljakas. Istud kodus, kus tavaliselt hakkab pigem jahe, täiesti paigal diivanil ja siis tunned, kuidas kahe minuti jooksul hakkab lihtsalt nii palav, nagu oleks ringi hüpanud ja karanud ???? Ja kui võtad pusa seljast ära, et palav ei oleks, siis hakkab juba jahe ja enne, kui jõuad selle kuhugi ära panna, on seda vaja selga tagasi panna.

Arsti sõnul pidid kuumahood tavaliselt paari-kolme päevaga ära minema. Mul alles nädalaga jäänud vähemaks. Et pole enam nii suur palavus, nagu saunas oleks käinud ja paha enam pole. Aga siiani pole veel päris ära jäänud ei kuuma- ega külmahood. Mul juba poolteist nädalat süstimist.

Mul vahepeal ununeb enda nimi valida ja jääb Kägu 🙂

Ma hirmsasti kardan neid kuumahoogusid. Paljud räägivad ka kaalutõusust. Ise olen kogu aeg pisikene olnud, aga hirm on suureks paisuda. Aga eks ma kannatan kõik ära! 🙂 Ootan praegu menstruatsiooni, et LAPile minna ja peale seda peaksid süstid olema. Kõik tundub veel nii kaugel, tahaks juba ivfiga pihta hakata.

_Miska_

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere taas. Meie jälle uuel täisringil. Alates 03.05 süstin iga päev 225 gonalit + luveris. Kas keegi siinolijatest on sama skeemi järginud? Mul kõrvalmõjudena peavalud. Mõõtma neljapäeval, 9. mail.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen osasid asju mõelnud arsti käest küsida. Aga siis olen välja mõelnud, et ega nende teemadega ei peagi viljatusraviarst tegelema, ilmselt. Selleks on rasedaks jäädes järgmised arstid. Ehk ka selle pärast nad nii väga ei kipu meile praegu nõu andma. Teevad testid ära ja kui seal kõik korras, siis edasi vastutame me ise, mis ja kus.

Mul oli ka ainuke soovitus, et D-vitamiin on küll normis, aga hea oleks, kui oleks natukene kõrgem. Midagi muud ei ole soovitatud. Isegi mitte foolhapet.

Ma ise muretsen, et äkki mingeid vitamiine puudu, sest ei söö kõiki asju ja äkki jääb midagi olulist puudu. Nüüd veel menopausi tagajärjel on miskit puudu. Kondid haiged ja kanged. Aga lähen sellega perearsti juurde selgust saama, kas rauda, kaltsiumi jne vajalikul määral.

Kuidas sa muidu seda menopausi perioodi talusid? Kas oli kõrvalmõjusid ka?

Kes küsib Kägu varjunimeall? ????

Mul lõpus hakkas rohkem jama.

Esimese hooga oli üllatus see, et magada ei saanud ühtejutti (sellest polnud keegi rääkinud ja hoiatanud). Esimesed ööd ärkasin vist 6-8 korda. Aga umbes nädalaga harjusin ära, et vaatan kella iga 1,5-2 tunni tagant. Oligi hea, et seda mängu, mida operatsiooni oodates ajaviitmiseks olin telefoni tõmmanud, sain edasi mängida nii, et öösiti toksisin kogunenud energia ära ja hommikuks oli järgmine ülesanne täidetud ????

Paar päeva enne teist süsti tulid kuumahood. Aga sellised väikesed. Nägu natuke kuumem. Enne kolmandat süsti läksid kuumahood palavamaks, nii et ikka hea oli midagi seljast ära võtta. Ja ühistranspordis oli palav. Lisandusid ka külmahood, mis esinesid täiesti iseseisvalt, mitte ei tule higistamisest. Öösiti oli kehva magada kui külm. Ja alles enne viimast süsti tulid korralikud kuumahood, nii et bussis oli keeruline ja magades olin higine. Paar-kolm nädalat enne uusi süste oli kuumahoo ajal natuke ka paha olla. Nagu ikka väikese palavikuga.

Tuju muutusi ja muid selliseid asju mul polnud. Nahk on ainult päris kuiv. Esimesed kaks kuud oli mul naljakas. Istud kodus, kus tavaliselt hakkab pigem jahe, täiesti paigal diivanil ja siis tunned, kuidas kahe minuti jooksul hakkab lihtsalt nii palav, nagu oleks ringi hüpanud ja karanud ???? Ja kui võtad pusa seljast ära, et palav ei oleks, siis hakkab juba jahe ja enne, kui jõuad selle kuhugi ära panna, on seda vaja selga tagasi panna.

Arsti sõnul pidid kuumahood tavaliselt paari-kolme päevaga ära minema. Mul alles nädalaga jäänud vähemaks. Et pole enam nii suur palavus, nagu saunas oleks käinud ja paha enam pole. Aga siiani pole veel päris ära jäänud ei kuuma- ega külmahood. Mul juba poolteist nädalat süstimist.

Mul vahepeal ununeb enda nimi valida ja jääb Kägu ????

Ma hirmsasti kardan neid kuumahoogusid. Paljud räägivad ka kaalutõusust. Ise olen kogu aeg pisikene olnud, aga hirm on suureks paisuda. Aga eks ma kannatan kõik ära! ???? Ootan praegu menstruatsiooni, et LAPile minna ja peale seda peaksid süstid olema. Kõik tundub veel nii kaugel, tahaks juba ivfiga pihta hakata.

_Miska_

Ma koguaeg pigem alakaalulise poole ja ei võtnud juurde ega alla. Muidu olid need kuumahood täitsa talutavad. Viimane kuu oli kuuma ajal nagu saun ja natuke paha olla nagu väikese palavikuga. Aga see läheb umbes viie minutiga mööda. Tuleb muidugi täiesti ootamatult, poole minutiga võib külmast palav hakata. Hormoonid mul nii ei möllanud, et oleks tujutsenud. Mul oli kindlasti see parem, et alustasin jaanuaris. Siis õues jahedam ja oli mõnusam.

Soovitan sul luudele vitamiine võtta või toiduga vajalikke asju rohkem tarvitada. Mul peale kolmandat süsti ikka juba kõik kohad kanged ja luud annavad tunda. Käsi ei paindunud selja taha enam nii palju kui enne. Kuna mu emal tekkis luudehõrenemine menopausiga, siis ilmselt mul ka hakkas tekkima. Ja tal polnud isegi kuumahoogusid 🙂 Küsis minu käest, kuidas see käib 🙂

Ja liigu palju. Pärast oppi kohe ei ole hea liigutada ja IVFga kah vahepeal ei saa nii palju.

Mul läks pärast oppi ka veel aega süstideni kuu aega, sest kõik analüüsid, mis endometrioosist võeti, polnud veel kohale jõudnud. Arst selle järgi otsustab vist, kui palju ja mida menopausiks süstida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere taas. Meie jälle uuel täisringil. Alates 03.05 süstin iga päev 225 gonalit + luveris. Kas keegi siinolijatest on sama skeemi järginud? Mul kõrvalmõjudena peavalud. Mõõtma neljapäeval, 9. mail.

Mul ka Gonal, Luveris ja lisaks mini kogus Diphereline

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja kuidas kõrvalmõjudega on? Mul lisaks peavaludele käivad ka kuumahood. Eelmine kord süstisin ainult gonalit ja kõrvalmõjudeks olid hullud peavalud. Seekord on lisandunud ka kuumahood. Kuidas sul?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, ma ei suuda naeratamist lõpetada – minu veretesti tulemus 1516 😀
Õnnestus siis ivf teine katse ja külmaring, siirdati 1 mammu.
Hetkel peaks siis arvestuse järgi olema 4+5.
Arstile alles kahe nädala pärast ja loodan siis juba tuksuvat mammut näha, seni olen veel siin korrusel.

Ja et siit tuleks palju jaanuarikaid minuga alla korrusele kaasa!

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on mul tegelikult juba teine LAP. Esimene tehti 2017 ja diagnoosiks sain endo III astme. Siis mõtlesin küll, et never again. 2-3 esimest päeva olid ikka päris valusad. Kui mul diagnoos olemas, siis kas arst võtab ikkagi analüüsid ja peab vastuseid ootama? Sain aru, et esimene kord võeti tsüstist analüüs, et vaadata kas on endo.. aga nüüd nad ju juba teavad?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, ma ei suuda naeratamist lõpetada – minu veretesti tulemus 1516 ????

Õnnestus siis ivf teine katse ja külmaring, siirdati 1 mammu.

Hetkel peaks siis arvestuse järgi olema 4+5.

Arstile alles kahe nädala pärast ja loodan siis juba tuksuvat mammut näha, seni olen veel siin korrusel.

Ja et siit tuleks palju jaanuarikaid minuga alla korrusele kaasa!

Ajeee!!!! Ikka käin siin igapäev piilumas, et kuidas teil läheb 🙂 Mul oli 4+4 vereproov 2280.

Palju õnne!
Õnnelik Mari, 5+3

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.05 08:50; 05.05 15:18; 06.05 12:09; 06.05 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhhuuu, Jersey, nii hea uudis! ????

Ma ise sain täna lõpuks oma arsti kätte (see on see õnnistus ja nuhtlus kui on arstiks sattunud linna soovitatuim arst-jube raske on löögile saada), järgmisel esmaspäeval lähen ennast näitama ja loodetavasti saab ka minu külmaringist asja ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, ma ei suuda naeratamist lõpetada – minu veretesti tulemus 1516 ????

Õnnestus siis ivf teine katse ja külmaring, siirdati 1 mammu.

Hetkel peaks siis arvestuse järgi olema 4+5.

Arstile alles kahe nädala pärast ja loodan siis juba tuksuvat mammut näha, seni olen veel siin korrusel.

Ja et siit tuleks palju jaanuarikaid minuga alla korrusele kaasa!

Ootasin su tulemusi, mul on nii hea meel????loodan, et homme mul ka suu kõrvuni… Sellest arvestusest ma aru ei saa väga, mida see 4+5 tähendab ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, ma ei suuda naeratamist lõpetada – minu veretesti tulemus 1516 ????

Õnnestus siis ivf teine katse ja külmaring, siirdati 1 mammu.

Hetkel peaks siis arvestuse järgi olema 4+5.

Arstile alles kahe nädala pärast ja loodan siis juba tuksuvat mammut näha, seni olen veel siin korrusel.

Ja et siit tuleks palju jaanuarikaid minuga alla korrusele kaasa!

Ootasin su tulemusi, mul on nii hea meel????loodan, et homme mul ka suu kõrvuni… Sellest arvestusest ma aru ei saa väga, mida see 4+5 tähendab ????

Rasedust on 4 nädalat ja 5 päeva. Reaalne rasedus on küll väiksem, aga lugema hakatakse tsükli esimesest päevast ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, ma ei suuda naeratamist lõpetada – minu veretesti tulemus 1516 ????

Õnnestus siis ivf teine katse ja külmaring, siirdati 1 mammu.

Hetkel peaks siis arvestuse järgi olema 4+5.

Arstile alles kahe nädala pärast ja loodan siis juba tuksuvat mammut näha, seni olen veel siin korrusel.

Ja et siit tuleks palju jaanuarikaid minuga alla korrusele kaasa!

Just mõtlesin Su peale Jersey, et kas oled teada saanud uudiseid. Nii vahva, mul siiralt niiii hea meel. Kas Sul on mingisuguseid sümptomeid ka?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, ma ei suuda naeratamist lõpetada – minu veretesti tulemus 1516 ????

Õnnestus siis ivf teine katse ja külmaring, siirdati 1 mammu.

Hetkel peaks siis arvestuse järgi olema 4+5.

Arstile alles kahe nädala pärast ja loodan siis juba tuksuvat mammut näha, seni olen veel siin korrusel.

Ja et siit tuleks palju jaanuarikaid minuga alla korrusele kaasa!

Ootasin su tulemusi, mul on nii hea meel????loodan, et homme mul ka suu kõrvuni… Sellest arvestusest ma aru ei saa väga, mida see 4+5 tähendab ????

Rasedust on 4 nädalat ja 5 päeva. Reaalne rasedus on küll väiksem, aga lugema hakatakse tsükli esimesest päevast ????

Jaa, ma sain alels paar päeva tagasi targemaks, et rasedust hakatakse lugema sellest hetkest, kui viimased päevad hakkasid. Netis on isegi selline vahva raseduskalkulaator, muu infoga: https://www.kalkulaator.ee/et/raseduskalkulaator/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Simona, hoian pöialt, et läheks võimalikult valutult ja viljakalt.

Dinnu, kas sa pidid neid 0,1 süste lausa kaks tegema?

Jaa, 2 tk pidin tegema jah.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt 03.05 13:52; 03.05 14:45; 04.05 15:42; 04.05 18:33; 05.05 00:29; 05.05 22:28; 06.05 13:41; 07.05 15:36; 07.05 15:41; 07.05 20:22; 10.05 16:45; 15.05 16:36; 15.05 18:49; 15.05 23:13; 15.05 23:39; 16.05 10:26; 16.05 12:08; 24.05 13:41; 24.05 17:29; 25.05 13:23; 26.05 10:35; 03.06 15:00; 26.06 16:21; 27.06 12:10; 27.06 17:46; 29.06 14:40; 30.06 20:25; 01.07 21:31; 02.07 11:39; 05.07 13:49; 05.07 18:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, ma ei suuda naeratamist lõpetada – minu veretesti tulemus 1516 ????

Õnnestus siis ivf teine katse ja külmaring, siirdati 1 mammu.

Hetkel peaks siis arvestuse järgi olema 4+5.

Arstile alles kahe nädala pärast ja loodan siis juba tuksuvat mammut näha, seni olen veel siin korrusel.

Ja et siit tuleks palju jaanuarikaid minuga alla korrusele kaasa!

Just mõtlesin Su peale Jersey, et kas oled teada saanud uudiseid. Nii vahva, mul siiralt niiii hea meel. Kas Sul on mingisuguseid sümptomeid ka?

Aitäh 😀
Mitte mingeid erilisi tunnuseid ei ole, kui, sisi ainult see, et külm ja kuum vahelduvad koguaeg – enamasti on mul külm ja siis järsku tuleb kuumahoog. Tavaliselt talun jahedat hästi ja naljalt külm mul ei hakka. Võimalik, et vara ka veel midagi tunda.

Sephyr – ootan väga homme sinu häid uudiseid. Kas sa oled koduse rasedustesti teinud? Kuidas omal sisetunne on?

See on naljakas jah, et kuidas nüüd järgnevad 8 kuud hakkab ajaarvestus mul rasedusnädalate kaupa käima (4+5;5+6;6+4 jne), see saab kuidagi nii selgeks, et une pealt oskad ka öelda palju rasedust on – varasemate lastega oli ka nii 🙂

Aga.. mul on olnud 5 katkemist ja 1 peetumine, seega kuni 12 nädalani hoian tahes tahtmata hinge kinni.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, ma ei suuda naeratamist lõpetada – minu veretesti tulemus 1516 ????

Õnnestus siis ivf teine katse ja külmaring, siirdati 1 mammu.

Hetkel peaks siis arvestuse järgi olema 4+5.

Arstile alles kahe nädala pärast ja loodan siis juba tuksuvat mammut näha, seni olen veel siin korrusel.

Ja et siit tuleks palju jaanuarikaid minuga alla korrusele kaasa!

Palju õnne, nii tore oli seda lugeda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, ma ei suuda naeratamist lõpetada – minu veretesti tulemus 1516 ????

Õnnestus siis ivf teine katse ja külmaring, siirdati 1 mammu.

Hetkel peaks siis arvestuse järgi olema 4+5.

Arstile alles kahe nädala pärast ja loodan siis juba tuksuvat mammut näha, seni olen veel siin korrusel.

Ja et siit tuleks palju jaanuarikaid minuga alla korrusele kaasa!

Super tore uudis!! Palju, palju õnne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere taas. Meie jälle uuel täisringil. Alates 03.05 süstin iga päev 225 gonalit + luveris. Kas keegi siinolijatest on sama skeemi järginud? Mul kõrvalmõjudena peavalud. Mõõtma neljapäeval, 9. mail.

Mul ka Gonal, Luveris ja lisaks mini kogus Diphereline

aga kuidas kehakaaluga on? kuna süstin gonalit ja luverist koos, kas kehakaal tõuseb ka? või on see pseudoprobleem 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aidake nüüd rumalat.. kui ma kasutan seda kalkulaatori linki, mis siit läbi käis ja panen viljastus kuupäevaks 11.04 (millal toimus ka punktsioon), siis näitab raseduse suuruseks 5+5 aga kui ma võtan lahti ITK appi ja sisestan sinna IVF kuupäeva (just nii küsib ja panen 11.04), siis näitab 5+3?!

Mari

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.05 08:50; 05.05 15:18; 06.05 12:09; 06.05 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jersey palju palju õnne sulle.
Olen sulle siin kaasa elamas käinud alates esimesest katsest.
Meil oli punktsioon või siirdamine, enam ei mäletagi kumb ühel päeval.
Minul õnnestus 1 katse, aga rasedus peetus 8+ nädalal.
Minu uus katse külmaringi näol on alles augustis.
Kas sul oligi külmas 1 mammu? Või siirdati 1?

Õnne, õnne ja veelkord õnne!

MV

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.05 15:23; 07.05 13:23; 03.06 19:13; 11.06 10:12; 11.06 10:55; 11.06 11:34; 11.06 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulin just oma kolmandast ultrahelist, minu elu esimene punktsioon toimub sel neljapäval, 9. mail. Süstimise periood on üldjoontes läinud hästi ja kõrvaltoimeid ka nagu pole õnneks olnud. Meie puhul on sedasi, et kõik proovid on korras, seega seletamatu viljatus.
Olen ootsuärev ja lootusärev 🙂
Muret tekitab natuke see, et mul on üks müoom, mis arsti sõnul võib või ei või rasestumist takistada. Olen lugenud, et selle opereerimine on päris riskantne. Esialgu ütles arst, et vaatame, kuidas esimene kord mul läheb. Et kas saab ka midagi külma ja siis mõtleme seda müoomiasja. Ma parem praegu sellepärast ei hakka veel närvitsema.
Paula, 38-aastane. Praegu 0 last. Tahaks ühte ikka!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jersey palju palju õnne sulle.

Olen sulle siin kaasa elamas käinud alates esimesest katsest.

Meil oli punktsioon või siirdamine, enam ei mäletagi kumb ühel päeval.

Minul õnnestus 1 katse, aga rasedus peetus 8+ nädalal.

Minu uus katse külmaringi näol on alles augustis.

Kas sul oligi külmas 1 mammu? Või siirdati 1?

Õnne, õnne ja veelkord õnne!

MV

Nii kahju kuulda, mäletan sind, toimetasime jah samal ajal.

Mul oli külmas kaks mammut ja siirdati üks. Tahtsin ka teist tagasi külma saada, kuid see enam edasi ei arenenudki.

Sul on pikk aeg oodata, kartsin ise sama, et kui ebaõnnestub… kuid suvi meil nii kiire ja mõnus, et aeg läheb lennates ja varsti juba jälle sinu toimetamiskuu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, ma ei suuda naeratamist lõpetada – minu veretesti tulemus 1516 ????

Õnnestus siis ivf teine katse ja külmaring, siirdati 1 mammu.

Hetkel peaks siis arvestuse järgi olema 4+5.

Arstile alles kahe nädala pärast ja loodan siis juba tuksuvat mammut näha, seni olen veel siin korrusel.

Ja et siit tuleks palju jaanuarikaid minuga alla korrusele kaasa!

Just mõtlesin Su peale Jersey, et kas oled teada saanud uudiseid. Nii vahva, mul siiralt niiii hea meel. Kas Sul on mingisuguseid sümptomeid ka?

Aitäh ????

Mitte mingeid erilisi tunnuseid ei ole, kui, sisi ainult see, et külm ja kuum vahelduvad koguaeg – enamasti on mul külm ja siis järsku tuleb kuumahoog. Tavaliselt talun jahedat hästi ja naljalt külm mul ei hakka. Võimalik, et vara ka veel midagi tunda.

Sephyr – ootan väga homme sinu häid uudiseid. Kas sa oled koduse rasedustesti teinud? Kuidas omal sisetunne on?

See on naljakas jah, et kuidas nüüd järgnevad 8 kuud hakkab ajaarvestus mul rasedusnädalate kaupa käima (4+5;5+6;6+4 jne), see saab kuidagi nii selgeks, et une pealt oskad ka öelda palju rasedust on – varasemate lastega oli ka nii ????

Aga.. mul on olnud 5 katkemist ja 1 peetumine, seega kuni 12 nädalani hoian tahes tahtmata hinge kinni.

Ei ole teste teinud ja mingeid sümptomeid pole, see natuke hirmutab. Eile õhtul torkis paremal pool natuke, enne pole nii tundnud. Ei oska võrrelda kuna pole enne kunagi rase olnud ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, ma ei suuda naeratamist lõpetada – minu veretesti tulemus 1516 ????

Õnnestus siis ivf teine katse ja külmaring, siirdati 1 mammu.

Hetkel peaks siis arvestuse järgi olema 4+5.

Arstile alles kahe nädala pärast ja loodan siis juba tuksuvat mammut näha, seni olen veel siin korrusel.

Ja et siit tuleks palju jaanuarikaid minuga alla korrusele kaasa!

Just mõtlesin Su peale Jersey, et kas oled teada saanud uudiseid. Nii vahva, mul siiralt niiii hea meel. Kas Sul on mingisuguseid sümptomeid ka?

Aitäh ????

Mitte mingeid erilisi tunnuseid ei ole, kui, sisi ainult see, et külm ja kuum vahelduvad koguaeg – enamasti on mul külm ja siis järsku tuleb kuumahoog. Tavaliselt talun jahedat hästi ja naljalt külm mul ei hakka. Võimalik, et vara ka veel midagi tunda.

Sephyr – ootan väga homme sinu häid uudiseid. Kas sa oled koduse rasedustesti teinud? Kuidas omal sisetunne on?

See on naljakas jah, et kuidas nüüd järgnevad 8 kuud hakkab ajaarvestus mul rasedusnädalate kaupa käima (4+5;5+6;6+4 jne), see saab kuidagi nii selgeks, et une pealt oskad ka öelda palju rasedust on – varasemate lastega oli ka nii ????

Aga.. mul on olnud 5 katkemist ja 1 peetumine, seega kuni 12 nädalani hoian tahes tahtmata hinge kinni.

Ei ole teste teinud ja mingeid sümptomeid pole, see natuke hirmutab. Eile õhtul torkis paremal pool natuke, enne pole nii tundnud. Ei oska võrrelda kuna pole enne kunagi rase olnud ????

Aga päevad on ikka ju hilinenud?
Mul ka aegajalt mingeid torkimisi on, päevade moodi tunne käib ka vahest.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.05 18:25; 05.05 13:15; 06.05 19:04; 07.05 10:51; 07.05 12:17; 27.05 16:19; 27.05 23:24; 29.05 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, ma ei suuda naeratamist lõpetada – minu veretesti tulemus 1516 ????

Õnnestus siis ivf teine katse ja külmaring, siirdati 1 mammu.

Hetkel peaks siis arvestuse järgi olema 4+5.

Arstile alles kahe nädala pärast ja loodan siis juba tuksuvat mammut näha, seni olen veel siin korrusel.

Ja et siit tuleks palju jaanuarikaid minuga alla korrusele kaasa!

Just mõtlesin Su peale Jersey, et kas oled teada saanud uudiseid. Nii vahva, mul siiralt niiii hea meel. Kas Sul on mingisuguseid sümptomeid ka?

Aitäh ????

Mitte mingeid erilisi tunnuseid ei ole, kui, sisi ainult see, et külm ja kuum vahelduvad koguaeg – enamasti on mul külm ja siis järsku tuleb kuumahoog. Tavaliselt talun jahedat hästi ja naljalt külm mul ei hakka. Võimalik, et vara ka veel midagi tunda.

Sephyr – ootan väga homme sinu häid uudiseid. Kas sa oled koduse rasedustesti teinud? Kuidas omal sisetunne on?

See on naljakas jah, et kuidas nüüd järgnevad 8 kuud hakkab ajaarvestus mul rasedusnädalate kaupa käima (4+5;5+6;6+4 jne), see saab kuidagi nii selgeks, et une pealt oskad ka öelda palju rasedust on – varasemate lastega oli ka nii ????

Aga.. mul on olnud 5 katkemist ja 1 peetumine, seega kuni 12 nädalani hoian tahes tahtmata hinge kinni.

Ei ole teste teinud ja mingeid sümptomeid pole, see natuke hirmutab. Eile õhtul torkis paremal pool natuke, enne pole nii tundnud. Ei oska võrrelda kuna pole enne kunagi rase olnud ????

Aga päevad on ikka ju hilinenud?

Mul ka aegajalt mingeid torkimisi on, päevade moodi tunne käib ka vahest.

Päevad oleks pidanud nädal tagasi hakkama, nii et lootust on ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 935 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.