Näitan 30 postitust - vahemik 901 kuni 930 (kokku 935 )

Teema: IVF mai-juuni

Postitas:
Kägu

Küsimus teadjamatele IVF – le!
Puntktsioon oli alles 20.06 , tsükli 15 päeval , siirdamist ei toimunud ja täna juba päevad platsis 25 tsüklipäev…
nii vara! Tavaliselt 30 p norm tsükkel.
Kas see ob normaalne?! Uuesti stimuleerime järgmist tsuklit.
Mul iseenesest hea meel, saab kiiremini uue katse teha ☺️

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
K22

Miks nii kaua ootama peab, et 25.06 siirdamine ja veretest alles 9.07? Eriti, kui viiepäevane. Mu arst ütles, et viiepäevasega näitab 10. siirdamisjärgsel päeval igasugune kodutest juba tulemuse ära, ma käisin seega 9. päeval veretestil.

L.

ITKs oodatakse alati kaua veretestiga.
Ise järeldan, et kui hCG tabelis kirjas, et normaalne on nii neljandal kui viiendal nädalal ka alates viiest, siis võib ju see test jätta näitamata, mis alates 25 reageerima hakkab.

Please wait...
Postitas:
MarVar

Hei!

Tegin kärsitusest täna ühe rasedustesti kodus ja üllatus, üllatus, teine triip tuli esimese minutiga ja kohe väga tubli ja tugev 😊 Ovitrelle tegin 18.06, nii et loodan ja usun, et sellest see triip vist olla ei saa. Siirdamine oli 25.06, tubli viie päevane blastotsüst. Nüüd jääb üle oodata 9.07-t, et minna veretestile ja loodetavasti läheb kõik hästi.

Palju palju õnne ♥️
Veits veider jah et nii kaua pead VT ootama aga vb tõesti kohtade vahe. Alati kui jääb kripeldama saad minna synlabi ja ise ära teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Puntktsioon oli alles 20.06 , tsükli 15 päeval , siirdamist ei toimunud ja täna juba päevad platsis 25 tsüklipäev…

Stimulatsioon võibki tsükli segamini ajada. Kui siirdamine jääb ära, siis päevad saabuvad üldjuhul 10-15 päeva jooksul pärast punktsiooni (sõltub inimesest). Igaks juhuks mainin, et esimesed päevad pärast stimulatsiooni ringi ei pruugi üldse olla n-ö õiged päevad vaid mingid päevadelaadsed asjad 🙂

Mul ka tsipake pikem tsükkel (31/32 päeva) kuid ntx päevadelaadsed asjad algasid juba 5 päeva pärast punktsiooni (arst tegi ka suuri silmi selle peale), aga pärast 5-päevast määrimist tulid ka sellised päevad otsa nagu mul tavaliselt on (vererohked, valulikud jne). Aga see ilmselt jällegi väga individuaalne.

Kui sul alles oli stimulatsiooni ring (saan aru, et siirdamist ei olnud ja külma ka midagi ei saanud?) siis kas tõesti juba järgmine tsükkel uus ring otsa? Mul oli punktsioon mai alguses (kuid kahjuks nulliring) ja uus stimulatsioon sai tol korral kokku lepitud alles augustisse, et keha saaks taastuda.

Dinnu

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Siis vast ikka normaalne kui 10 päeva pärast võivadki hakata.
Tundub ikka tavaliste päevade moodi. Ei saanud midagi kuna munarakud ei arenenud korrektselt.
Kuna vanus pressib peale, soov ikka suur ja nagunii ise maksame, IVF järjekorras ka ei pea olema siis öeldi miinimum 2- ed päevad vahel ehk siis pärast punktsiooni ja üks normaalne tsükkel ka ning siis uus stimulatsioon.

quote=3166025]

Stimulatsioon võibki tsükli segamini ajada. Kui siirdamine jääb ära, siis päevad saabuvad üldjuhul 10-15 päeva jooksul pärast punktsiooni (sõltub inimesest). Igaks juhuks mainin, et esimesed päevad pärast stimulatsiooni ringi ei pruugi üldse olla n-ö õiged päevad vaid mingid päevadelaadsed asjad 🙂

Mul ka tsipake pikem tsükkel (31/32 päeva) kuid ntx päevadelaadsed asjad algasid juba 5 päeva pärast punktsiooni (arst tegi ka suuri silmi selle peale), aga pärast 5-päevast määrimist tulid ka sellised päevad otsa nagu mul tavaliselt on (vererohked, valulikud jne). Aga see ilmselt jällegi väga individuaalne.

Kui sul alles oli stimulatsiooni ring (saan aru, et siirdamist ei olnud ja külma ka midagi ei saanud?) siis kas tõesti juba järgmine tsükkel uus ring otsa? Mul oli punktsioon mai alguses (kuid kahjuks nulliring) ja uus stimulatsioon sai tol korral kokku lepitud alles augustisse, et keha saaks taastuda.

Dinnu[/quote]

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
K22

Siis vast ikka normaalne kui 10 päeva pärast võivadki hakata.
Tundub ikka tavaliste päevade moodi. Ei saanud midagi kuna munarakud ei arenenud korrektselt.
Kuna vanus pressib peale, soov ikka suur ja nagunii ise maksame, IVF järjekorras ka ei pea olema siis öeldi miinimum 2- ed päevad vahel ehk siis pärast punktsiooni ja üks normaalne tsükkel ka ning siis uus stimulatsioon.

Ma ei hakanud enne midagi kirjutama, kuna ma ainult üks kord seda teinud ja mul oli kõik üsna tavapäraselt. Päevad hakkasid kahjuks oodatud ajal ja olid enam-vähem sama verekogusega ka. Järgmised lasid selle-eest ennast natuke pikemalt oodata. Aga mul natuke kõigubki see tsüklipäevade arv.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eile käisin arsti juures UH. Aga lootekott ei arenenud edasi 🙁 homme lähen haiglasse . 🙁 Arst soovitas ~3 kuud pärast uuesti.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
K22

Eile käisin arsti juures UH. Aga lootekott ei arenenud edasi 🙁 homme lähen haiglasse . 🙁 Arst soovitas ~3 kuud pärast uuesti.

Nii kahju 🙁 See on kindlasti veel raskem, kui juba midagi hakkab arenema ja siis ikka ei lähe hästi.

Mida täpsemalt nüüd haiglas tehakse? Kui sul liiga raske vastata, jäta vastamata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii kahju 🙁 See on kindlasti veel raskem, kui juba midagi hakkab arenema ja siis ikka ei lähe hästi.

Mida täpsemalt nüüd haiglas tehakse? Kui sul liiga raske vastata, jäta vastamata.

Paipai! 🙁
Mul eelmine aasta juhtus sama. Ainult tühi lootemuna ja kuna organism seda peetunud rasedust ise ära ei lükanud (diagnoos missed ab) siis pidin minema päevastatsionaari tabletiaborti tegema. Psühholoogiliselt raske kogemus.

Dinnu

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas kellegil siinolijatest on olnud peale siirdamist koguaeg valud …nädalaid. Arsti arvates ok aga kas ikka on? Siirdamine oli 30.05. Peale valude olid ka muud tunnused aga nüüd enam mitte midagi. Kas on olnud siin keegi, kellel pole mingeid tunnuseid ja kōik ok? Ega ma palju ei looda enam ultraheli 04.07

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kahju:( Mitu nädalat sul on olnud?

Please wait...
Postitas:
MarVar

Jummel 😢 mul on väga vaha kahju.
Palju Sul täna nädalaid oleks olnud? Mis Sind haiglas ees ootab, kas arst käis teoorias läbi et saad end ette valmistada?

Hoidsin Sulle väga pöialt Ja saadan Sulle suure sooja kalli.

Please wait...
Postitas:
sukelnorsu

Tunnen ka kaasa kõigile, keda on vahepeal ebaõnn tabanud. Minu jaoks on kõige hullem kogu selle protsessi juures pidev ootamine. Jube vastik, kui nüüd jälle mitu kuud ootama peate.

Minu Diphereline’i süst toimis nagu vaja, täna sain kätte nädala jagu Bemfolat (alfafollitropiin). Nüüd muudkui süstin ja loodan parimat. 9.07 on uus vastuvõtt. See on vist sama ravim mis Gonal-F?

Please wait...
Postitas:
K22

Tunnen ka kaasa kõigile, keda on vahepeal ebaõnn tabanud. Minu jaoks on kõige hullem kogu selle protsessi juures pidev ootamine. Jube vastik, kui nüüd jälle mitu kuud ootama peate.

Minu Diphereline’i süst toimis nagu vaja, täna sain kätte nädala jagu Bemfolat (alfafollitropiin). Nüüd muudkui süstin ja loodan parimat. 9.07 on uus vastuvõtt. See on vist sama ravim mis Gonal-F?

Gonal on jah sama. Mul pärast esimest ultraheli läksid kogused natuke suuremaks ja pärast veel teised süstid ja tabletid juurde.

Mulle niisama elus ei meeldi ka ootamine üldse. Ja siinse teemaga seoses on see veel hirmsam. Aga ehk siis peamegi elus veel midagi selgeks saama. No ja lapsevanemana läheb alati kannatlikkust vaja 🙂 Ma juba oskan küll veel paremini kui enne. Ma oma põhimõtteks võtnud, et mitte päev korraga, vaid lausa tund korraga tuleb seda elu sel ajal elada. No näiteks, et kui praegu verd ei tule, on mega hästi. Kui natuke määrib, siis kuni see pole halvasti, on kõik väga hästi ja tuleb mitte muretseda. Ja kui tuleb aeg negatiivsete tunnetega hakkama saada, siis teedki seda siis, kui aeg on käes. Aga nagu ikka, lihtne öelda, raskem teha. Aga mitte võimatu, õnneks 🙂

Please wait...
Postitas:
MarVar

K22 väga õigesti ja ilusti öeldud 💞

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://tervis.postimees.ee/6721185/haigekassa-hakkas-rahastama-muna-ja-seemnerakkude-kulmutamist?_ga=2.252833994.2115111730.1561822770-517827708.1434023703

Please wait...
Postitas:
Kägu

Gonal on jah sama. Mul pärast esimest ultraheli läksid kogused natuke suuremaks ja pärast veel teised süstid ja tabletid juurde.

Mulle niisama elus ei meeldi ka ootamine üldse. Ja siinse teemaga seoses on see veel hirmsam. Aga ehk siis peamegi elus veel midagi selgeks saama. No ja lapsevanemana läheb alati kannatlikkust vaja 🙂 Ma juba oskan küll veel paremini kui enne. Ma oma põhimõtteks võtnud, et mitte päev korraga, vaid lausa tund korraga tuleb seda elu sel ajal elada. No näiteks, et kui praegu verd ei tule, on mega hästi. Kui natuke määrib, siis kuni see pole halvasti, on kõik väga hästi ja tuleb mitte muretseda. Ja kui tuleb aeg negatiivsete tunnetega hakkama saada, siis teedki seda siis, kui aeg on käes. Aga nagu ikka, lihtne öelda, raskem teha. Aga mitte võimatu, õnneks 🙂

Just nii, tund korraga – see toimib!

Liblikas

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
MarVar

Mul oli täna siis teine UH.
Täna peaks olema 7+1 ja lootekott oli ikka tühi. Lootekoti suurus oli 6+6 ehk kõik muu arenenud perfektselt.

Tänasest lõpetan ravimite võtmise ja loodetavasti paari päeva jooksul teeb keha ise puhastuse. Järgmine reede uus UH. Kui selleks ajaks pole menstruatsiooni tekkinud pean järgmine laupäev võtma tabletti ja esmaspäevast haiglasse minema.

Soovitus oli rahulikult võtta ja kodune olla kuna verejooks võib väga suur olla koos tükkidega. Aga peab olema tumedam, kui hele veri ja rohkem siis valvetuppa. Tabletiga sain aru et see teeb emaka pehmeks ja siis haiglas annavad veel tablette mis tekitavad kokkutõmbeid, et väljutada.

Oehhh Jahh. Nutma ei hakanud aga tunne oli. Osa minust oli valmis aga teine pool, mis natuke lootis lihtsalt pettunud. Kui oleks kasvõi mingigi täpike olnud oleks veel lootust olnud aga arst oli tore ja peale ise vaatamist näitas mulle igat pidi ja kahtlust pole.

Please wait...
Postitas:
Tuu-tiki

Oi kurb, MarVar! Pai!

Please wait...
Postitas:
Kägu

MarVar, pea vastu! Nii õudne ja nii kahju, et seekord sedamoodi läks… 🙁

Dinnu

Please wait...
Postitas:
MarVar

Aitäh Teile ♥️

Loodan, et kõik läheb sujuvalt ja saan juba ruttu uuesti proovida. Nüüd enam külmas pole midagi ehk aeg mammusid kasvatama hakata.

Ühe kuuri vitamiine juba tegime mehega aga nüüd krõbistame edasi, et saada maks tulemuse ja korralikud mammud külma.

Mõtlen vaid tulevikule! Veelkord tahtsin ka aitäh öelda et olete mulle seekord kaasa elanud. Väga palju mind aidanud ja ainult heas mõttes. Olen väga tänulik 💞

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõtlen vaid tulevikule! Veelkord tahtsin ka aitäh öelda et olete mulle seekord kaasa elanud. Väga palju mind aidanud ja ainult heas mõttes. Olen väga tänulik 💞

Super suhtumine! Saadan sulle tugeva kallistuse ja palju häid mõtteid ❤

Ja nagu mu arst mulle eelmine aasta ütles, et selles halvas on tegelikult võimalik näha ka midagi head: see näitab selgelt, et su keha on valmis rasedust vastu võtma ja seda hoidma.
Mind lohutas see teadmine väga, loodan et sindki 🙂

Dinnu

Please wait...
Postitas:
K22

MarVar, olen mõtetes sinuga ♥️

Please wait...
Postitas:
K22

Super suhtumine! Saadan sulle tugeva kallistuse ja palju häid mõtteid ❤

Ja nagu mu arst mulle eelmine aasta ütles, et selles halvas on tegelikult võimalik näha ka midagi head: see näitab selgelt, et su keha on valmis rasedust vastu võtma ja seda hoidma.

Mind lohutas see teadmine väga, loodan et sindki 🙂

Dinnu

Dinnu, ma jätan selle mõtte kindlasti meelde. Mind see lohutaks. Ehk ei lähe kunagi vaja 🙂

Please wait...
Postitas:
paula38

MarVar, mul on nii hirmus kahju ja õudne seda lugeda. Sa oled vapper ja oskad selgelt mõelda. Tulevikule keskendumine on väga tähtis, ise kipun mingite muude pahade teemadega pidevalt minevikus olema ja see ei tee mitte kuidagi head. Ja Dinnu ütles ka väga õigesti, et kõik on ju edaspidi veel võimalik ja keha on võimeline rasestuma.
Ma ise lugesin hiljuti seda Rahulate raamatut, neil läks 5 aastat enne kui õnnestus. Ütlen ausalt, et hakkas enda pärast pisut häbi, et mul nii mitmeid nõrkushetki oli sel ravimi- ja ooteperioodil, et on kordi raskemates olukordades paare. Aga ega see võrdlemine ehk ka kõige õigem pole, igaühel on meil oma lugu ja olukord.
Soovin Sulle ja kõigile teistele palju jõudu ja edu ning nii väga loodan, et teil lõpuks õnnestub! Elan teile ikka kaasa!

Please wait...
Postitas:
K22

Häbi nüüd kindlasti ei pea tundma. Meil kõigil ongi oma lugu ja meile on meie enda oma ju kõige tähtsam ja igasuguseid tundeid tekitavam. Nii et kõik tunded on lubatud. Peaasi, et nendega hakkama saame.

Please wait...
Postitas:
MarVar

Häbi nüüd kindlasti ei pea tundma. Meil kõigil ongi oma lugu ja meile on meie enda oma ju kõige tähtsam ja igasuguseid tundeid tekitavam. Nii et kõik tunded on lubatud. Peaasi, et nendega hakkama saame.

Meil kõigil omamoodi raske ja häbi ei tohi tunda ♥️

Ma täna mõtlesin, et ju siis sellised kivid meie teele veeretatud sest oleme piisavalt tugevad seda koormat kandma. Igast halvast saab midagi head tulla ja keeldun pead norgu laskmast ja sellel probleemil end nö ära süüa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on teine katse. Esimene ei andnud mingit tulemust. Seekord arvasin ka, et läks aia taha. Hakkasid justkui päevad. Ütlesin juba arstile ka, et päevad ja juba oli uus plaan valmis. Aga ma ikkagi tegin koduse rasedustesti ja tuli kaks triipu. Ma olin nii üllatunud, et raske oli uskuda. Ma polnud enam rohtusid juba neli päeva võtnud. Käisin siis veretestil ära ja oligi rasedus, aga kuna ikkagi määris, siis ei julgenud väga rõõmustada. Tegin kaks päeva hiljem uue vereproovi ja hormoon oli nii vähe tõusnud, et kahtlus on, et peetus :/ Teen paari päeva pärast uue vereproovi ja siis on ehk näha, kas on mingi lootus, ise eriti ei usu…

Please wait...
Postitas:
K22

Minul on teine katse. Esimene ei andnud mingit tulemust. Seekord arvasin ka, et läks aia taha. Hakkasid justkui päevad. Ütlesin juba arstile ka, et päevad ja juba oli uus plaan valmis. Aga ma ikkagi tegin koduse rasedustesti ja tuli kaks triipu. Ma olin nii üllatunud, et raske oli uskuda. Ma polnud enam rohtusid juba neli päeva võtnud. Käisin siis veretestil ära ja oligi rasedus, aga kuna ikkagi määris, siis ei julgenud väga rõõmustada. Tegin kaks päeva hiljem uue vereproovi ja hormoon oli nii vähe tõusnud, et kahtlus on, et peetus :/ Teen paari päeva pärast uue vereproovi ja siis on ehk näha, kas on mingi lootus, ise eriti ei usu…

Lootus sureb viimasena. Kuni pole tõestatud vastupidist, on kõik piisavalt positiivne 🙂 Hoian pöialt sulle!

Please wait...
Postitas:
MarVar

Oii eii.
Jagamine aitab 💞

Palju Sul esimene ja teine hcg oli? Kui kaugel rasedus peaks olema?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 901 kuni 930 (kokku 935 )