Näitan 5 postitust - vahemik 931 kuni 935 (kokku 935 )

Teema: IVF mai-juuni

Postitas:

Mul oli täna siis teine UH.

Täna peaks olema 7+1 ja lootekott oli ikka tühi. Lootekoti suurus oli 6+6 ehk kõik muu arenenud perfektselt.

Tänasest lõpetan ravimite võtmise ja loodetavasti paari päeva jooksul teeb keha ise puhastuse. Järgmine reede uus UH. Kui selleks ajaks pole menstruatsiooni tekkinud pean järgmine laupäev võtma tabletti ja esmaspäevast haiglasse minema.

Soovitus oli rahulikult võtta ja kodune olla kuna verejooks võib väga suur olla koos tükkidega. Aga peab olema tumedam, kui hele veri ja rohkem siis valvetuppa. Tabletiga sain aru et see teeb emaka pehmeks ja siis haiglas annavad veel tablette mis tekitavad kokkutõmbeid, et väljutada.

Oehhh Jahh. Nutma ei hakanud aga tunne oli. Osa minust oli valmis aga teine pool, mis natuke lootis lihtsalt pettunud. Kui oleks kasvõi mingigi täpike olnud oleks veel lootust olnud aga arst oli tore ja peale ise vaatamist näitas mulle igat pidi ja kahtlust pole.

Minul peetus eelmine katse, lootekott tõhi polnud, aga ca 8 nädalal oli südametöö lõppenud. Anti ka ambulatoorselt arsti vastuvõtul tbl sisse, aga minul ei teinud see mitte midagi, öeldi küll, et võib suur verejooks tulla ja mõtlesin juba, et kuidas järgmisel päeval tööl olema saab jne aga ei toimunud mitte midagi. Alles siis kui ülejärgmisel päeval haiglasse läksin ja tuppe veel 4 tbl pandi, siis hakkas veidi veritsema. Kummaline, et isegi siis ei tulnud just väga palju verd, olin varustanud end kõige suuremate sidemetega, aga õnneks puhastus kõik ikkagi ise ära mõne tunniga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus teadjamatele IVF – le!

Puntktsioon oli alles 20.06 , tsükli 15 päeval , siirdamist ei toimunud ja täna juba päevad platsis 25 tsüklipäev…

nii vara! Tavaliselt 30 p norm tsükkel.

Kas see ob normaalne?! Uuesti stimuleerime järgmist tsuklit.

Mul iseenesest hea meel, saab kiiremini uue katse teha ☺️

Minul algas ka menstruatsioon 5 päeva pärast punktsiooni. Täiesti tavalise pikkusega menstruatsioon oli ja järgmine peale seda tuli samuti tavapärasel ajal, ehk siis mul tsükli pikkus umbes 28 päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli täna siis teine UH.

Täna peaks olema 7+1 ja lootekott oli ikka tühi. Lootekoti suurus oli 6+6 ehk kõik muu arenenud perfektselt.

Tänasest lõpetan ravimite võtmise ja loodetavasti paari päeva jooksul teeb keha ise puhastuse. Järgmine reede uus UH. Kui selleks ajaks pole menstruatsiooni tekkinud pean järgmine laupäev võtma tabletti ja esmaspäevast haiglasse minema.

Soovitus oli rahulikult võtta ja kodune olla kuna verejooks võib väga suur olla koos tükkidega. Aga peab olema tumedam, kui hele veri ja rohkem siis valvetuppa. Tabletiga sain aru et see teeb emaka pehmeks ja siis haiglas annavad veel tablette mis tekitavad kokkutõmbeid, et väljutada.

Oehhh Jahh. Nutma ei hakanud aga tunne oli. Osa minust oli valmis aga teine pool, mis natuke lootis lihtsalt pettunud. Kui oleks kasvõi mingigi täpike olnud oleks veel lootust olnud aga arst oli tore ja peale ise vaatamist näitas mulle igat pidi ja kahtlust pole.

Minul peetus eelmine katse, lootekott tõhi polnud, aga ca 8 nädalal oli südametöö lõppenud. Anti ka ambulatoorselt arsti vastuvõtul tbl sisse, aga minul ei teinud see mitte midagi, öeldi küll, et võib suur verejooks tulla ja mõtlesin juba, et kuidas järgmisel päeval tööl olema saab jne aga ei toimunud mitte midagi. Alles siis kui ülejärgmisel päeval haiglasse läksin ja tuppe veel 4 tbl pandi, siis hakkas veidi veritsema. Kummaline, et isegi siis ei tulnud just väga palju verd, olin varustanud end kõige suuremate sidemetega, aga õnneks puhastus kõik ikkagi ise ära mõne tunniga.

Aitäh jagamast. Ma ise sisendab endale et kõik individuaalne ja loodan keha ilma tablettide toetuseta saab ise aru. Eile oli küll selline tunne, et päevad hakkavad. Pidin isegi paracetamoli võtma et magama jääda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli täna siis teine UH.

Täna peaks olema 7+1 ja lootekott oli ikka tühi. Lootekoti suurus oli 6+6 ehk kõik muu arenenud perfektselt.

Tänasest lõpetan ravimite võtmise ja loodetavasti paari päeva jooksul teeb keha ise puhastuse. Järgmine reede uus UH. Kui selleks ajaks pole menstruatsiooni tekkinud pean järgmine laupäev võtma tabletti ja esmaspäevast haiglasse minema.

Soovitus oli rahulikult võtta ja kodune olla kuna verejooks võib väga suur olla koos tükkidega. Aga peab olema tumedam, kui hele veri ja rohkem siis valvetuppa. Tabletiga sain aru et see teeb emaka pehmeks ja siis haiglas annavad veel tablette mis tekitavad kokkutõmbeid, et väljutada.

Oehhh Jahh. Nutma ei hakanud aga tunne oli. Osa minust oli valmis aga teine pool, mis natuke lootis lihtsalt pettunud. Kui oleks kasvõi mingigi täpike olnud oleks veel lootust olnud aga arst oli tore ja peale ise vaatamist näitas mulle igat pidi ja kahtlust pole.

Mul on nii kahju. Pisar tuli silma kui lugesin seda. Elasin sulle südamest kaasa.
Ole tugev.

Celly

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 26.05 17:29; 02.06 22:10; 10.06 01:11; 10.06 16:14; 11.06 14:01; 12.06 11:29; 12.06 11:30; 13.06 20:04; 14.06 11:50; 18.06 09:19; 06.07 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Celly mulle tuli nüüd pisar silma kui lugesin ???? aitäh Sulle!

Päev kaks on emotsioonide virr varr. Ühelt poolt kergendus et ei pea enam ootama aga teiselt suur tühi auk. Päev korraga jätkub.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 931 kuni 935 (kokku 935 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.