Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 935 )

Teema: IVF mai-juuni

Postitas:

Vereproovi pean andma ikka söömata-joomata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, ma ei suuda naeratamist lõpetada – minu veretesti tulemus 1516 ????

Õnnestus siis ivf teine katse ja külmaring, siirdati 1 mammu.

Hetkel peaks siis arvestuse järgi olema 4+5.

Arstile alles kahe nädala pärast ja loodan siis juba tuksuvat mammut näha, seni olen veel siin korrusel.

Ja et siit tuleks palju jaanuarikaid minuga alla korrusele kaasa!

Palju, palju õnne, Jersey 🙂 Küll me sulle järele jõuame 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vereproovi pean andma ikka söömata-joomata?

Ei, võid vabalt süüa-juua!
Minul on nüüd viimased 30 minutit olnud väga aktiivne kõhuvalu, selline tunne, et kohe-kohe hakkavad päevad :/ Muidu siiani on see päevade moodi valu selline aegajalt ennast meelde tuletav, aga mitte nii, et nagu nüüd. Täitsa ära ehmatab.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja kuidas kõrvalmõjudega on? Mul lisaks peavaludele käivad ka kuumahood. Eelmine kord süstisin ainult gonalit ja kõrvalmõjudeks olid hullud peavalud. Seekord on lisandunud ka kuumahood. Kuidas sul?

Mul eriti kõrvalmõjusid ei ole. Silmad võib-olla natuke väsivad rohkem ära. Voolus on, aga see on normaalne. Kõhus natuke paisunud tunne, see käib ka asjaga kaasas. Kuumahood ning külmavärinad on mul juba menopausist, nii et ma ei tea, kas need Gonali ja teiste süstidega kaasneksid. Arst ei ole öelnud, et need peaks teiste süstidega kaasnema. Ja kuna teen kõike esimest korda, pole võrdlus momenti.
Peavalud seal kõrvalmõjude lehel kirjas. Kui ma õigesti mäletan, siis see päris sage.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jersey, VT näit ikka väga hea ji ???? Oligi õige Vt päev ja nii suur näit? Ma loen ikka kõike teemat kaasa aga no ei jõua meelde jätta kõike:)
Nu mul Haldre ytles et see päevadelaadne valu jne ok, pesa punumine .. keha harjumine, ruumi tegemine, emaka kasvamine???? Mul 1 laps kyll on, aga ei mäleta et tema ajal oleks niipalju põdenud. Ka mul olid algul need “kõhuvalud” , Kohe on 8 ndl, reedel uus ultraheli ja siis kui kõik ok, siis juba edasi ämmaemdanda valimine jne ja kaugel see 12 nädala kuklavoldi uh siis enamgi 🙂 ???????? Ainult õnnestumisi kõigile????

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.05 14:49; 06.05 21:38; 11.05 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on mul tegelikult juba teine LAP. Esimene tehti 2017 ja diagnoosiks sain endo III astme. Siis mõtlesin küll, et never again. 2-3 esimest päeva olid ikka päris valusad. Kui mul diagnoos olemas, siis kas arst võtab ikkagi analüüsid ja peab vastuseid ootama? Sain aru, et esimene kord võeti tsüstist analüüs, et vaadata kas on endo.. aga nüüd nad ju juba teavad?!

Mul oli neljanda astme oma. Aga mul läks nii hästi, et pärast oppi ei pidanud ühtegi valuvaigistit võtma. Ja süda ei läinud pahaks, nagu palatikaaslased. Mulle ei teinud muidugi ise see endometrioos üldse valu ka. Arst avastas, et võib olla.

Seda ma ei oska ennustada, kuidas analüüsiga võib olla. Eks see oleneb, mida nad sealt leiavad. Nad juba ilmselt enda kaitseks teevad analüüsi, et hiljem mingeid kahtlusi ei saaks olla. Küsi oma arstilt.

Miks sulle teist korda tehakse oppi, kas on kindel, et midagi on sealt leida?

Mul ei olnud nad päris kindlad. Et vahest peenematel inimestel paistavad munajuhad niisama ka suuremad ultraheliga. Aga kuna kaks arsti nii arvasid, oli parem see ära teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jersey, VT näit ikka väga hea ji ???? Oligi õige Vt päev ja nii suur näit? Ma loen ikka kõike teemat kaasa aga no ei jõua meelde jätta kõike:)

Nu mul Haldre ytles et see päevadelaadne valu jne ok, pesa punumine .. keha harjumine, ruumi tegemine, emaka kasvamine???? Mul 1 laps kyll on, aga ei mäleta et tema ajal oleks niipalju põdenud. Ka mul olid algul need “kõhuvalud” , Kohe on 8 ndl, reedel uus ultraheli ja siis kui kõik ok, siis juba edasi ämmaemdanda valimine jne ja kaugel see 12 nädala kuklavoldi uh siis enamgi ???? ???????? Ainult õnnestumisi kõigile????

Nii tore ????
No ja mul topelt rõõmus, et minu arst oskas nii teha, et tulemust oli 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, ma ei suuda naeratamist lõpetada – minu veretesti tulemus 1516 ????

Õnnestus siis ivf teine katse ja külmaring, siirdati 1 mammu.

Hetkel peaks siis arvestuse järgi olema 4+5.

Arstile alles kahe nädala pärast ja loodan siis juba tuksuvat mammut näha, seni olen veel siin korrusel.

Ja et siit tuleks palju jaanuarikaid minuga alla korrusele kaasa!

NIi vahva, palju palju ônne! positiivsed uudised systivad endassegi seda ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

NIi vahva, palju palju ônne! positiivsed uudised systivad endassegi seda ????

SÜSTIVAD ????????????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Punktioon tehtud! kôik läks kenasti, saadi 17 folliiklist 12 munarakku. TUbli tulemus ma leian ???? Peale protseduuri oli oaar tundi uni ja sai palatia magada ja pàev oli ikka ka selline uimane. kui haiglas veel kôht ei valutanus, siis mida aeg edasi seda rohkem hakjas ka valu kôhus tunda andma- keegi ytles siin varasemalt, et valuvaigistite môju kaob ja sp. hetkel ei ole tahtnud valukaid vôtta ka. môned korralikult torkivad valud on onudx aga olen ise vist yle pingutanud. kesnyyd punkts làhevad, soovitan pàeva vàga rahulikult veeta. arst ytles, et ka homme ja ykehomme vôib valu teha.
Kuna kôhuöönes vedelikku praktiluselt polnud, siis praeguse seisuga ongi N siirdamine ???? loodan, et keha teeb koostööd ja kôik laabub. hetkel kôht kyl nö kergem, kui systimise lôpus, aga vist rohkem punnis…
Edu teile, kellel see nàd see ees on! ???? Narkoosiga ikka vàga mugav!
Ja hakkan 3 x pàevas Gepretix “tablette” panema.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on mul tegelikult juba teine LAP. Esimene tehti 2017 ja diagnoosiks sain endo III astme. Siis mõtlesin küll, et never again. 2-3 esimest päeva olid ikka päris valusad. Kui mul diagnoos olemas, siis kas arst võtab ikkagi analüüsid ja peab vastuseid ootama? Sain aru, et esimene kord võeti tsüstist analüüs, et vaadata kas on endo.. aga nüüd nad ju juba teavad?!

Mul oli neljanda astme oma. Aga mul läks nii hästi, et pärast oppi ei pidanud ühtegi valuvaigistit võtma. Ja süda ei läinud pahaks, nagu palatikaaslased. Mulle ei teinud muidugi ise see endometrioos üldse valu ka. Arst avastas, et võib olla.

Seda ma ei oska ennustada, kuidas analüüsiga võib olla. Eks see oleneb, mida nad sealt leiavad. Nad juba ilmselt enda kaitseks teevad analüüsi, et hiljem mingeid kahtlusi ei saaks olla. Küsi oma arstilt.

Miks sulle teist korda tehakse oppi, kas on kindel, et midagi on sealt leida?

Mul ei olnud nad päris kindlad. Et vahest peenematel inimestel paistavad munajuhad niisama ka suuremad ultraheliga. Aga kuna kaks arsti nii arvasid, oli parem see ära teha.

Kuna mul on jälle tugevad kõhuvalud ja muud endo tunnused, siis arst arvab, et endometrioos on tagasi. Lisaks muidugi see ka, et IVF ebaõnnestus ja rakud nii halva kvaliteediga olid. Pakkus küll, et võib veel ühekorra proovida, aga tulemus on tõenäoliselt sama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kahjuks kurvad uudised. VT aeg alles homme, aga eile õhtul hakkasid päevad. Nii kurb. See päevade shokk on palju raskem, kui loomulikul teel, sest eeldused on kõik olemas, et rasedus võiks tekkida.
See oli minu 1. IVF ring.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kahjuks kurvad uudised. VT aeg alles homme, aga eile õhtul hakkasid päevad. Nii kurb. See päevade shokk on palju raskem, kui loomulikul teel, sest eeldused on kõik olemas, et rasedus võiks tekkida.

See oli minu 1. IVF ring.

Oh, tean nii täpselt, mis tunned. Mul oli esimesel korral samasugune pettumus ja arusaamatus, et kuidas ei õnnestunud. Samuti enne VT hakkasid päevad ja veretestil selgus, et midagi ei tekkinudki.

Minu eilne kõhuvalu kestis ca 1,5h. Käisin pidevalt wc kontrollimas, et ega pole päevad hakanud, täiesti ära ehmatas. Õnneks mingit määrmisit ei ole.

Huvitav, miks ma miinuse oma eelviimase postituse eest olen saanud :S

Jersey

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.05 18:25; 05.05 13:15; 06.05 19:04; 07.05 10:51; 07.05 12:17; 27.05 16:19; 27.05 23:24; 29.05 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kahjuks kurvad uudised. VT aeg alles homme, aga eile õhtul hakkasid päevad. Nii kurb. See päevade shokk on palju raskem, kui loomulikul teel, sest eeldused on kõik olemas, et rasedus võiks tekkida.

See oli minu 1. IVF ring.

Kurb. Ehk järgmisel korral.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kahjuks kurvad uudised. VT aeg alles homme, aga eile õhtul hakkasid päevad. Nii kurb. See päevade shokk on palju raskem, kui loomulikul teel, sest eeldused on kõik olemas, et rasedus võiks tekkida.

See oli minu 1. IVF ring.

Oh, tean nii täpselt, mis tunned. Mul oli esimesel korral samasugune pettumus ja arusaamatus, et kuidas ei õnnestunud. Samuti enne VT hakkasid päevad ja veretestil selgus, et midagi ei tekkinudki.

Minu eilne kõhuvalu kestis ca 1,5h. Käisin pidevalt wc kontrollimas, et ega pole päevad hakanud, täiesti ära ehmatas. Õnneks mingit määrmisit ei ole.

Huvitav, miks ma miinuse oma eelviimase postituse eest olen saanud :S

Jersey

Ehk läheb sul kõik õnneks.

Arvan, et see miinus tähendab seda, et ei meeldi, et sinuga päris hästi pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kahjuks kurvad uudised. VT aeg alles homme, aga eile õhtul hakkasid päevad. Nii kurb. See päevade shokk on palju raskem, kui loomulikul teel, sest eeldused on kõik olemas, et rasedus võiks tekkida.

See oli minu 1. IVF ring.

Oh, tean nii täpselt, mis tunned. Mul oli esimesel korral samasugune pettumus ja arusaamatus, et kuidas ei õnnestunud. Samuti enne VT hakkasid päevad ja veretestil selgus, et midagi ei tekkinudki.

Minu eilne kõhuvalu kestis ca 1,5h. Käisin pidevalt wc kontrollimas, et ega pole päevad hakanud, täiesti ära ehmatas. Õnneks mingit määrmisit ei ole.

Huvitav, miks ma miinuse oma eelviimase postituse eest olen saanud :S

Jersey

Miinus ilmselt sellepärast, et nuuh halb uudis. Et paha lugu. Mitte, et postitus nõme on, vaid sisu on ju kurb. Et ikka loodame, et rasedus jääb püsima. Kui ma eile päevadelaadseid valusid tundsin, siis lugesin palju, et see on täitsa ok, emakas teeb ruumi jne, vb on liiga toonuses vms, lisaks on pruun voolus ok, et vana kuivanud veri tuleb välja. Põhimõtteliselt on nii, et see, mis keegi tunneb raseduse algul või üldse terve selle ajal on nii individuaalne ja kõik on võimalik.
Minu puhul on jama lugu aga ka see, et külma ei saanud midagi. Et kui nüüd uus katse tuleb, siis jälle täisring. Seni teeme veel lisaanalüüse ja vaatame, mida omalt poolt veel teha saaks, et õnnestuks. Hakkan ka nüüd kohe vitamiine ja mineraale sööma, enne ei teinud midagi, mõtlesin, et vaatame, kuidas läheb. Aga nüüd ei saa ma lihtsalt istuma jääda, kui ma tahan, et midagi muutuks, siis tuleb ju ise midagi muuta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas VT tehakse ikka, isegi kui päevad hakkasid? Kas sealt saab siis välja lugeda, et kas üldse tekkis midagi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstil käidud. Neljapäeval võetakse munarakud välja. Hetkel oli neid kuus. Üks on kindlasti liiga väike, kaks on väga korralikud suured. Ehk läheb õnneks.

Ma olen enda jaoks igalt poolt loetu põhjal välja mõelnud, et ei võta ühtegi sümptomit kohe ebaõnnestunu pähe. Igauhel nii individuaalne. Ja kuna ma pole kunagi rase olnud, siis mul pole halli aimugi, kuidas mul sellega olema hakkab 🙂 Üks päev korraga 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas VT tehakse ikka, isegi kui päevad hakkasid? Kas sealt saab siis välja lugeda, et kas üldse tekkis midagi?

Jah, ikka mine VT tegema, sealt vaadatakse hcg aset ja sellest saab ka teada, kas midagi üldse hakkas arenema. Minul oli esimese ringi ajal 0,2, mis tähendab, et midagi ei arwenenudki üldse.

On siin ennegi olnud juhtumeid, kus on hakanud päevad ja pole läinud VT tegema ja neli kuud hiljem selgub, et siiski oli rase ja keegi juba kõhus liigutab 😀

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.05 18:25; 05.05 13:15; 06.05 19:04; 07.05 10:51; 07.05 12:17; 27.05 16:19; 27.05 23:24; 29.05 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kahjuks kurvad uudised. VT aeg alles homme, aga eile õhtul hakkasid päevad. Nii kurb. See päevade shokk on palju raskem, kui loomulikul teel, sest eeldused on kõik olemas, et rasedus võiks tekkida.

See oli minu 1. IVF ring.

See võib ikka väga raske olla … nii kahju! Eks praegu tuleb ära kurvastada ja siis uus plaan ette võtta. Lugesin, et sul vaja ka täisringile minna. kas sa tead, kui pikad järjekorrad sinna on (ma ise arvasin, et saab kohe uuesti alustada, aga siinsete postitajate lugusid lugedes tundub, et täisringiks peab arst nö neid vabu aegu rohkem otsima?), millises kliinikus sa toimetadki?

Palju positiivsust ja usku sulle! Kõik läheb ühel päeval ikkagi korda! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli elu esimene täisring veebruaris, märtsi algul pidi olema VT. Täpselt 8 päeva peale siirdamist hakkas määrima, siirdati 1 ja oli 3-päevane. VT-le ei läinudki, selleks ajaks hakkasid päevad läbigi saama..
Külma läks 2, sellest sulas ja kasvama hakkas üks, see siirdati blastona eelmisel teisipäeval. Täna on 7. päev ja kõhus on valud. Eks kuni päevadeni ikka loodan ja panen valud emaka venimise arvele, aga no statistika on minu vanuses (43) kõike muud kui lootustandev.
Ebaõnnestumisel lähen teisele täisringile, alla veel ei anna.
Iiris

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja kuidas kõrvalmõjudega on? Mul lisaks peavaludele käivad ka kuumahood. Eelmine kord süstisin ainult gonalit ja kõrvalmõjudeks olid hullud peavalud. Seekord on lisandunud ka kuumahood. Kuidas sul?

Mul eriti kõrvalmõjusid ei ole. Silmad võib-olla natuke väsivad rohkem ära. Voolus on, aga see on normaalne. Kõhus natuke paisunud tunne, see käib ka asjaga kaasas. Kuumahood ning külmavärinad on mul juba menopausist, nii et ma ei tea, kas need Gonali ja teiste süstidega kaasneksid. Arst ei ole öelnud, et need peaks teiste süstidega kaasnema. Ja kuna teen kõike esimest korda, pole võrdlus momenti.

Peavalud seal kõrvalmõjude lehel kirjas. Kui ma õigesti mäletan, siis see päris sage.

huvi pärast küsin, millal süstima hakkasid? Ise hakkasin 03. mai õhtul. Neljapäeval arsti juures mõõtmine. On sul juba teada, millal punktsioon?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ka huvitab näiteks, mul augustis külmaring ITKs. Kui see ei peaks õnnestuma, siis kui kiiresti saab uuele täisringile minna? On keegi sellise teekonna läbi käinud? Või kui kliinikut üldse vahetada ja minna Nova Vitasse või Pelgulinna?
Oskab keegi kaasa rääkida?

Aitäh
MV

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.05 15:23; 07.05 13:23; 03.06 19:13; 11.06 10:12; 11.06 10:55; 11.06 11:34; 11.06 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kahjuks kurvad uudised. VT aeg alles homme, aga eile õhtul hakkasid päevad. Nii kurb. See päevade shokk on palju raskem, kui loomulikul teel, sest eeldused on kõik olemas, et rasedus võiks tekkida.

See oli minu 1. IVF ring.

Kahju… 🙁 Tean, mida sa tunned. Minul ka esimene ring ebaõnnestus eelmise aasta oktoobris. Minu puhul oli erinev see, et kuni veretestini ei olnud absoluutselt tunnet, et päevad algaks või midagi. Natukene tekitas ebakindlust ainult teadmine, et külma ei saanudki midagi, üksksi ei arenenud edasi. Aga no lõpuks on ju vaja ikkagi seda ühte ja ainukest, seega läksin lootusrikkalt vt-le ja tulemus oli üks suur 0 ja kibedad pisarad. Päevad algasid ka alles nädal peale veretesti.
Nüüd siis olen teisel ringil. Neljapäeval oli siirdamine ja veretest 16.05. Peaksin 09.05 kirjutama ja uurima kas ja kui palju külma läks, aga nii pelgan seda vastust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja kuidas kõrvalmõjudega on? Mul lisaks peavaludele käivad ka kuumahood. Eelmine kord süstisin ainult gonalit ja kõrvalmõjudeks olid hullud peavalud. Seekord on lisandunud ka kuumahood. Kuidas sul?

Mul eriti kõrvalmõjusid ei ole. Silmad võib-olla natuke väsivad rohkem ära. Voolus on, aga see on normaalne. Kõhus natuke paisunud tunne, see käib ka asjaga kaasas. Kuumahood ning külmavärinad on mul juba menopausist, nii et ma ei tea, kas need Gonali ja teiste süstidega kaasneksid. Arst ei ole öelnud, et need peaks teiste süstidega kaasnema. Ja kuna teen kõike esimest korda, pole võrdlus momenti.

Peavalud seal kõrvalmõjude lehel kirjas. Kui ma õigesti mäletan, siis see päris sage.

huvi pärast küsin, millal süstima hakkasid? Ise hakkasin 03. mai õhtul. Neljapäeval arsti juures mõõtmine. On sul juba teada, millal punktsioon?

Ma hakkasin süstima 25.04 (pidin 24, aga ei suutnud, aga raviplaan läks samamoodi edasi). Täna oli kolmas ultraheli ja neljapäeval punktsioon. Praegu plaan järgmine teisipäev tagasipanemine.

Kuna nädalavahetus tuleb vahele, on kindel, et mulle kolmepäevast ei panda. Aga arst ütles, et viiepäevasega saab paremini aru, kas ikka hakkas arenema. Kuna ma ka piisavalt vana, siis on hea võimalikult elujõuline ikka valida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu veretest oli kahjuks negatiivne… mingit hcg näitu õde ei öelnud. Külmaringile saaksin juunist aga ma ei teagi, kas tahan terve suve muretseda. Pigem siis august. Tuju on nii nullis. Nii lootsin juba. See oli siis kolmas kord.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul jäi veel ära märkimata, et ma ei saagi süstivaba päeva 🙁 🙂 Aga pole hullu. Peale Ovitrelle ainult üks väike tuttav Difereline 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu veretest oli kahjuks negatiivne… mingit hcg näitu õde ei öelnud. Külmaringile saaksin juunist aga ma ei teagi, kas tahan terve suve muretseda. Pigem siis august. Tuju on nii nullis. Nii lootsin juba. See oli siis kolmas kord.

Oi, kui kahju.
Eks praegu tundubki kõik raskem ja jubedam. Kui saad, otsusta mõne päeva pärast. Siis ehk esimene kurbus natukene lahtunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstil käidud. Neljapäeval võetakse munarakud välja. Hetkel oli neid kuus. Üks on kindlasti liiga väike, kaks on väga korralikud suured. Ehk läheb õnneks.

Ma olen enda jaoks igalt poolt loetu põhjal välja mõelnud, et ei võta ühtegi sümptomit kohe ebaõnnestunu pähe. Igauhel nii individuaalne. Ja kuna ma pole kunagi rase olnud, siis mul pole halli aimugi, kuidas mul sellega olema hakkab ???? Üks päev korraga ????

Olen ka neljapäeval minemas, eile näitas 10 folli, aga kõik polnud veel vajalikus suuruses. Üks 17, kaks 16 ja ülejäänud pisemad. Mul sama – üks päev korraga. Arsti mainitud müoom emakas, mis võib olla takistuseks ja ehk tasuks edaspidi oppi kaaluda, ehmatas korraks ära, aga ei mõtle praegu edasi.
Paula 38

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 04.05 17:02; 04.05 17:37; 04.05 20:58; 05.05 16:35; 07.05 14:54; 07.05 16:28; 07.05 19:17; 09.05 14:09; 16.05 15:59; 17.05 12:46; 20.05 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jersey, palju õnne sulle!:) Mul oli eelmise raseduse alguses ka koguaeg külm. Rasedusega võib kehatemperatuur natuke tõusta ja külmatunne tuleb sellest. Mul oli 36,9-37 ja kehale hajrumatult soe, sp oligi külm.

Olen nüüd uuel täisringil ning tänasest hakkasin süstima Cetrotidet ka. Eelmine IVF oli paar aastat tagasi ning siis sellist ravimit polnud. Tegin süsti ära ja süstekoht nägi välja, nagu suur sääsehammustus, natuke punetas, kipitas ja oli turses ning kesksel veidi kõrgem punn. Ifolehelt lugesin, et see väga sage nähtus ja täiesti ok. Aga hästi õrnalt on alakõhus süstimise poolel ka selline survetunne. Kas kellelgi veel olnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.05 14:09; 07.05 14:54; 07.05 15:38; 15.05 22:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 935 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.