Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 935 )

Teema: IVF mai-juuni

Postitas:

Mind ka huvitab näiteks, mul augustis külmaring ITKs. Kui see ei peaks õnnestuma, siis kui kiiresti saab uuele täisringile minna? On keegi sellise teekonna läbi käinud? Või kui kliinikut üldse vahetada ja minna Nova Vitasse või Pelgulinna?

Oskab keegi kaasa rääkida?

Aitäh

MV

MV – kui käisin kunagi eelmisel aastal ITK-s ivf konsultatsioonil, siis sealne ämmakas ütles, et kui vaja uuesti minna täisringile, siis ooteaeg on vähemalt 4 kuud. Aga olen aru saanud, et erinevates haiglates on omamoodi, Pelgus vist pidi teisit käima see uuele täisringile saamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu veretest oli kahjuks negatiivne… mingit hcg näitu õde ei öelnud. Külmaringile saaksin juunist aga ma ei teagi, kas tahan terve suve muretseda. Pigem siis august. Tuju on nii nullis. Nii lootsin juba. See oli siis kolmas kord.

Paid sulle!
Ma ei tea kui tõsi see on, kuid FB grupist jäi silma kunagi mingi postitus, kus räägiti, et tihit just külmaring õnnestub paremini kui värske rakuga siirdamine – seega, ära lase saba sorgu ja kui võimalus juunis uuesti proovida, siis proovi. Juuni on ju juba järgmine kuu.

Sola, mul tekkis täpselt samasugune punn peale süsti ja isegi kiheles-sügeles natukene. Kuid suht ruttu kadus ka ära. Ühe süsti tegi mul mees natuke valesse kohta vms ja sellest jäi ka sinikas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu esimene IVF sai nüüd täna hommikul Gonali süstimisega (175) alguse.
Oma viljatusraviarst arvas, et võiks lühike skeem olla, eile IVF arst arvas, et võiks pikk olla, aga siis saaks punktsioon ja siirdamine alles juunis olla, nii et ma ütlesin, et kuna mu oma arst ütles, et lühike, siis teeks ikka lühikese.
Kirjutati välja Gonal, mida pean tänasest kuni pühapäevani hommikuti süstima.
Esmaspäeva hommikul varakult on vereproov, lõunal lähen arstile UH-sse (see on veel kolmas arst).
Süstimisega probleeme ei olnud, praeguseks on selline tunne nagu oleks liiga palju kohvi joonud, kuigi tegelikult olen hoopis vähem (hommikuse kohvi jõin, pärastlõunase jätsin ära).
Endiselt on põnev ja hirmus korraga.

Tugevat närvi ja rõõmsaid uudiseid kõigile!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu esimene IVF sai nüüd täna hommikul Gonali süstimisega (175) alguse.

Olen aeg-ajalt lugemas käinud, kuid pole kõigega kursis. Kui viitsid kirjutada, siis kaua proovisid rasestuda, enne, kui IVF-i ette võtsid? Kas käisid ka LAP-l, munajuhade läbipuhumisel, IUI-l? Kas eelnevalt tuvastati probleem või põhjus selgusetu?
H.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 15:31; 24.05 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Punktioon tehtud! kôik läks kenasti, saadi 17 folliiklist 12 munarakku. TUbli tulemus ma leian ???? Peale protseduuri oli oaar tundi uni ja sai palatia magada ja pàev oli ikka ka selline uimane. kui haiglas veel kôht ei valutanus, siis mida aeg edasi seda rohkem hakjas ka valu kôhus tunda andma- keegi ytles siin varasemalt, et valuvaigistite môju kaob ja sp. hetkel ei ole tahtnud valukaid vôtta ka. môned korralikult torkivad valud on onudx aga olen ise vist yle pingutanud. kesnyyd punkts làhevad, soovitan pàeva vàga rahulikult veeta. arst ytles, et ka homme ja ykehomme vôib valu teha.

Kuna kôhuöönes vedelikku praktiluselt polnud, siis praeguse seisuga ongi N siirdamine ???? loodan, et keha teeb koostööd ja kôik laabub. hetkel kôht kyl nö kergem, kui systimise lôpus, aga vist rohkem punnis…

Edu teile, kellel see nàd see ees on! ???? Narkoosiga ikka vàga mugav!

Ja hakkan 3 x pàevas Gepretix “tablette” panema.

Mul ka punktsioonil käidud ja logelen nüüd kodus. Kõht ikka annab tunda endast kuigi olen juba ka 1000 mg paracetamoli võtnud. Arst soovitas, et kui ikka valutab siis tuleb võtta valuvaigistit ja seda skeemiga 1000 mg iga 6 tunni tagant (valu tuleb ennetada, sest juba tekkinud valu on oluliselt raskem ära võtta – tean seda ka omast käest).

Mul saadi ka mingi 17-18 folliiklit ja võrreldes Simonaga oli mu saak tuntavalt kehvem: 8 munarakku. No, kui 8 pidi olema iseemesest ok tulemus, siis 12 juba tõesti on midagi! Aga jah… eks nüüd näis mitmest neist asja saab, loodan et nad on tublid ja kosuvad jõudsalt ????

Mul oleks siirdamine pidanud olema järgmisel esmaspäeval, aga arsti soovitusel (ja minu nõusolekul) jätame selle praegu ära, sest mul oli üks munasari suurenenud (ta on jah viimastel päevadel vaevanud mind), kõht on andnud vaevusi ja vaba vedelikku oli ka kõhuõõnes. Siirdamise korral oleks olnud ka kerge hüperi oht… mistõttu kõike seda kokku võttes tundus mõistlik olla isrkas ja praegu ainult enda peale mõelda ning lasta kehal “maha rahuneda”. Kui olen senini oodata suutnud, siis mis see 1.5 vms kuud enam ära pole! 😀

Seega, jään nüüd pöidlaid hoidma neile kellel šõu veel käib! Küll tuleb minu kord ka 🙂

Edasi, Kentuky Lõvid! 😀

Dinnu

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt 03.05 13:52; 03.05 14:45; 04.05 15:42; 04.05 18:33; 05.05 00:29; 05.05 22:28; 06.05 13:41; 07.05 15:36; 07.05 15:41; 07.05 20:22; 10.05 16:45; 15.05 16:36; 15.05 18:49; 15.05 23:13; 15.05 23:39; 16.05 10:26; 16.05 12:08; 24.05 13:41; 24.05 17:29; 25.05 13:23; 26.05 10:35; 03.06 15:00; 26.06 16:21; 27.06 12:10; 27.06 17:46; 29.06 14:40; 30.06 20:25; 01.07 21:31; 02.07 11:39; 05.07 13:49; 05.07 18:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ka huvitab näiteks, mul augustis külmaring ITKs. Kui see ei peaks õnnestuma, siis kui kiiresti saab uuele täisringile minna? On keegi sellise teekonna läbi käinud? Või kui kliinikut üldse vahetada ja minna Nova Vitasse või Pelgulinna?

Oskab keegi kaasa rääkida?

Aitäh

MV

MV – kui käisin kunagi eelmisel aastal ITK-s ivf konsultatsioonil, siis sealne ämmakas ütles, et kui vaja uuesti minna täisringile, siis ooteaeg on vähemalt 4 kuud. Aga olen aru saanud, et erinevates haiglates on omamoodi, Pelgus vist pidi teisit käima see uuele täisringile saamine.

Pelgus mingit ootejärjekorda kui sellist ei ole. Ainsa ooteaja paneb paika enda keha ja uueks ringiks valmisoleku saavutamise kiirus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.05 14:09; 07.05 14:54; 07.05 15:38; 15.05 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstil käidud. Neljapäeval võetakse munarakud välja. Hetkel oli neid kuus. Üks on kindlasti liiga väike, kaks on väga korralikud suured. Ehk läheb õnneks.

Ma olen enda jaoks igalt poolt loetu põhjal välja mõelnud, et ei võta ühtegi sümptomit kohe ebaõnnestunu pähe. Igauhel nii individuaalne. Ja kuna ma pole kunagi rase olnud, siis mul pole halli aimugi, kuidas mul sellega olema hakkab ???? Üks päev korraga ????

Olen ka neljapäeval minemas, eile näitas 10 folli, aga kõik polnud veel vajalikus suuruses. Üks 17, kaks 16 ja ülejäänud pisemad. Mul sama – üks päev korraga. Arsti mainitud müoom emakas, mis võib olla takistuseks ja ehk tasuks edaspidi oppi kaaluda, ehmatas korraks ära, aga ei mõtle praegu edasi.

Paula 38

Paula, kus haiglas sa oled?
Meil siis korraga sama tee ees.

Mul on suuremad 19 ja 18, siis paar 15 ja üks on liiga väike. Kokku kuus tükki. Arstile ütlesin ka, et peaasi, et selle ühe vajaliku kasvatatud saab 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sola, mul tekkis täpselt samasugune punn peale süsti ja isegi kiheles-sügeles natukene. Kuid suht ruttu kadus ka ära. Ühe süsti tegi mul mees natuke valesse kohta vms ja sellest jäi ka sinikas.[/quote]

Mul ka mõnikord tekkis punane laik, kuid tunni-paariga oli alati kadunud 🙂
Ühe sinika sain ka, ilmselt suutsin täpselt veresoonde nõela lükata ja veri voolas naha alla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt 03.05 13:52; 03.05 14:45; 04.05 15:42; 04.05 18:33; 05.05 00:29; 05.05 22:28; 06.05 13:41; 07.05 15:36; 07.05 15:41; 07.05 20:22; 10.05 16:45; 15.05 16:36; 15.05 18:49; 15.05 23:13; 15.05 23:39; 16.05 10:26; 16.05 12:08; 24.05 13:41; 24.05 17:29; 25.05 13:23; 26.05 10:35; 03.06 15:00; 26.06 16:21; 27.06 12:10; 27.06 17:46; 29.06 14:40; 30.06 20:25; 01.07 21:31; 02.07 11:39; 05.07 13:49; 05.07 18:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kahjuks kurvad uudised. VT aeg alles homme, aga eile õhtul hakkasid päevad. Nii kurb. See päevade shokk on palju raskem, kui loomulikul teel, sest eeldused on kõik olemas, et rasedus võiks tekkida.

See oli minu 1. IVF ring.

See võib ikka väga raske olla … nii kahju! Eks praegu tuleb ära kurvastada ja siis uus plaan ette võtta. Lugesin, et sul vaja ka täisringile minna. kas sa tead, kui pikad järjekorrad sinna on (ma ise arvasin, et saab kohe uuesti alustada, aga siinsete postitajate lugusid lugedes tundub, et täisringiks peab arst nö neid vabu aegu rohkem otsima?), millises kliinikus sa toimetadki?

Palju positiivsust ja usku sulle! Kõik läheb ühel päeval ikkagi korda! ????

Aitäh Sulle! Mina toimetan Nova Vitas. Hetkel ootan arstilt vastust, et mis edasi saab, annan kindlasti märku, et kui kiiresti saab uuele ringile. Ise tunnen praegu küll, et kiirustada ei taha, tegelen oma keha ja vaimuga, aga eks näis, mis arst räägib.
Mamm89

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu veretest oli kahjuks negatiivne… mingit hcg näitu õde ei öelnud. Külmaringile saaksin juunist aga ma ei teagi, kas tahan terve suve muretseda. Pigem siis august. Tuju on nii nullis. Nii lootsin juba. See oli siis kolmas kord.

Ma nii lootsin, et Sul läheb õnneks. Ei oskagi midagi öelda, tean, mida ju läbi elad. Aga ega see Su valu ära ei võta. Loodan, et Sul on inimesed, kellele saad muret kurta ja kellega koos nutta. Egas see valu tuleb endast läbi lasta enne kui alustad uut ringi. Aga küll me ükskord neid triipe ja hcg suuri numbreid ka näeme 😉

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu esimene IVF sai nüüd täna hommikul Gonali süstimisega (175) alguse.

Olen aeg-ajalt lugemas käinud, kuid pole kõigega kursis. Kui viitsid kirjutada, siis kaua proovisid rasestuda, enne, kui IVF-i ette võtsid? Kas käisid ka LAP-l, munajuhade läbipuhumisel, IUI-l? Kas eelnevalt tuvastati probleem või põhjus selgusetu?

H.

Mu lugu selline, seletamatu viljatus:
Hakkasime triipe püüdma 2017.a jaanuarist. Kui pool aastat oli möödas, pöördusin tavagünekoloogi poole, kes soovitas rohkem seksida ja mitte teda tülitada enne kui terve aasta möödas on. See, et ma sel hetkel 35 olin, ei olnud tema meelest oluline.
2017 juuli – kirjutasin viljatusraviarstile, et kas tohin tulla, kui ainult pool aastat möödas
2017 august – esimene visiit. Pärast erinevaid proove ja analüüse selgus, et kõrge prolaktiin, määrati Bromocriptin 1/2 tabletti korra päevas. Mehe analüüsid väga head.
2017 oktoober – hakkasin Bromocriptini võtma
Vahepeal vahetus ITKs arst
2017 detsember – kirjutasin uuele arstile, et kas millalgi peaks prolaktiini uuesti mõõtma – selgus, et see peaks kuu ajaga juba mõjuma, aga keegi lihtsalt ei öelnud. Hea, et ise kirjutasin. Tehti uus analüüs, selgus, et rohi pole mõjunud. Tõsteti doos kahekordseks.
2018 jaanuar – munajuhade läbitavuse uuring kontrastainega – kõik korras.
2018 märts – kordusvereproov, prolaktiin korras, arst soovitas mõned kuud ise proovida
2018 august – arstivisiit, määrati järgmisest tsüklist skeem Clostilbegyt + Ovitrelle + Duphaston
2018 september – ambulatoorne hüsteroskoopia, kõik korras
2018 september-detsember – rohtudega tsüklid. Viimane (neljas) kord enam munarakkude stimulatsioon ei töötanud, tekkis väike tsüst
2019 jaanuar – ilma rohtudeta tsükkel, arstivisiit, kus selgus, et tsüst on kadunud
2019 veebruar – küsisin ise veel ühe rohtudeta tsükli
2019 märts + aprill – ainult Clostilbegyt CD5-9. Märtsis UHd ei tehtud, aprillis UH pärast OVd, leiti 3 kollaskeha.
2019 mai – IVF, lühike skeem

Varasemalt sama mehega 2 rasedust tekkinud. 2011 katkestamine, 2014 katkemine 9.nädalal. Lapsi kummalgi pole. Minu vanus 37, mees noorem. LAP-ile pole saadetud, IUId ei pakutud.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 15:51; 08.05 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstil käidud. Neljapäeval võetakse munarakud välja. Hetkel oli neid kuus. Üks on kindlasti liiga väike, kaks on väga korralikud suured. Ehk läheb õnneks.

Ma olen enda jaoks igalt poolt loetu põhjal välja mõelnud, et ei võta ühtegi sümptomit kohe ebaõnnestunu pähe. Igauhel nii individuaalne. Ja kuna ma pole kunagi rase olnud, siis mul pole halli aimugi, kuidas mul sellega olema hakkab ???? Üks päev korraga ????

Olen ka neljapäeval minemas, eile näitas 10 folli, aga kõik polnud veel vajalikus suuruses. Üks 17, kaks 16 ja ülejäänud pisemad. Mul sama – üks päev korraga. Arsti mainitud müoom emakas, mis võib olla takistuseks ja ehk tasuks edaspidi oppi kaaluda, ehmatas korraks ära, aga ei mõtle praegu edasi.

Paula 38

Paula, kus haiglas sa oled?

Meil siis korraga sama tee ees.

Mul on suuremad 19 ja 18, siis paar 15 ja üks on liiga väike. Kokku kuus tükki. Arstile ütlesin ka, et peaasi, et selle ühe vajaliku kasvatatud saab ????

Tõnismäel. Sa vist olid ka seal?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 04.05 17:02; 04.05 17:37; 04.05 20:58; 05.05 16:35; 07.05 14:54; 07.05 16:28; 07.05 19:17; 09.05 14:09; 16.05 15:59; 17.05 12:46; 20.05 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ka huvitab näiteks, mul augustis külmaring ITKs. Kui see ei peaks õnnestuma, siis kui kiiresti saab uuele täisringile minna? On keegi sellise teekonna läbi käinud? Või kui kliinikut üldse vahetada ja minna Nova Vitasse või Pelgulinna?

Oskab keegi kaasa rääkida?

Aitäh

MV

MV – kui käisin kunagi eelmisel aastal ITK-s ivf konsultatsioonil, siis sealne ämmakas ütles, et kui vaja uuesti minna täisringile, siis ooteaeg on vähemalt 4 kuud. Aga olen aru saanud, et erinevates haiglates on omamoodi, Pelgus vist pidi teisit käima see uuele täisringile saamine.

Pelgus mingit ootejärjekorda kui sellist ei ole. Ainsa ooteaja paneb paika enda keha ja uueks ringiks valmisoleku saavutamise kiirus.

Mina olen teinud 8 aasta jooksul 8 katset, nüüd lähen 9 ndale. Mul on kujunenud nii, et kui külma jäi siis kahe kuu pärast uuele ringile aga kui ei jäänud siis aastas 1 katse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstil käidud. Neljapäeval võetakse munarakud välja. Hetkel oli neid kuus. Üks on kindlasti liiga väike, kaks on väga korralikud suured. Ehk läheb õnneks.

Ma olen enda jaoks igalt poolt loetu põhjal välja mõelnud, et ei võta ühtegi sümptomit kohe ebaõnnestunu pähe. Igauhel nii individuaalne. Ja kuna ma pole kunagi rase olnud, siis mul pole halli aimugi, kuidas mul sellega olema hakkab ???? Üks päev korraga ????

Olen ka neljapäeval minemas, eile näitas 10 folli, aga kõik polnud veel vajalikus suuruses. Üks 17, kaks 16 ja ülejäänud pisemad. Mul sama – üks päev korraga. Arsti mainitud müoom emakas, mis võib olla takistuseks ja ehk tasuks edaspidi oppi kaaluda, ehmatas korraks ära, aga ei mõtle praegu edasi.

Paula 38

Paula, kus haiglas sa oled?

Meil siis korraga sama tee ees.

Mul on suuremad 19 ja 18, siis paar 15 ja üks on liiga väike. Kokku kuus tükki. Arstile ütlesin ka, et peaasi, et selle ühe vajaliku kasvatatud saab ????

Tõnismäel. Sa vist olid ka seal?

Jah. Mul kell 9. Mis kell sul? Kui saladus pole 🙂 Magame äkki pärast kõrvuti kusagil 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Punktioon tehtud! kôik läks kenasti, saadi 17 folliiklist 12 munarakku. TUbli tulemus ma leian ???? Peale protseduuri oli oaar tundi uni ja sai palatia magada ja pàev oli ikka ka selline uimane. kui haiglas veel kôht ei valutanus, siis mida aeg edasi seda rohkem hakjas ka valu kôhus tunda andma- keegi ytles siin varasemalt, et valuvaigistite môju kaob ja sp. hetkel ei ole tahtnud valukaid vôtta ka. môned korralikult torkivad valud on onudx aga olen ise vist yle pingutanud. kesnyyd punkts làhevad, soovitan pàeva vàga rahulikult veeta. arst ytles, et ka homme ja ykehomme vôib valu teha.

Kuna kôhuöönes vedelikku praktiluselt polnud, siis praeguse seisuga ongi N siirdamine ???? loodan, et keha teeb koostööd ja kôik laabub. hetkel kôht kyl nö kergem, kui systimise lôpus, aga vist rohkem punnis…

Edu teile, kellel see nàd see ees on! ???? Narkoosiga ikka vàga mugav!

Ja hakkan 3 x pàevas Gepretix “tablette” panema.

Mul ka punktsioonil käidud ja logelen nüüd kodus. Kõht ikka annab tunda endast kuigi olen juba ka 1000 mg paracetamoli võtnud. Arst soovitas, et kui ikka valutab siis tuleb võtta valuvaigistit ja seda skeemiga 1000 mg iga 6 tunni tagant (valu tuleb ennetada, sest juba tekkinud valu on oluliselt raskem ära võtta – tean seda ka omast käest).

Mul saadi ka mingi 17-18 folliiklit ja võrreldes Simonaga oli mu saak tuntavalt kehvem: 8 munarakku. No, kui 8 pidi olema iseemesest ok tulemus, siis 12 juba tõesti on midagi! Aga jah… eks nüüd näis mitmest neist asja saab, loodan et nad on tublid ja kosuvad jõudsalt ????

Mul oleks siirdamine pidanud olema järgmisel esmaspäeval, aga arsti soovitusel (ja minu nõusolekul) jätame selle praegu ära, sest mul oli üks munasari suurenenud (ta on jah viimastel päevadel vaevanud mind), kõht on andnud vaevusi ja vaba vedelikku oli ka kõhuõõnes. Siirdamise korral oleks olnud ka kerge hüperi oht… mistõttu kõike seda kokku võttes tundus mõistlik olla isrkas ja praegu ainult enda peale mõelda ning lasta kehal “maha rahuneda”. Kui olen senini oodata suutnud, siis mis see 1.5 vms kuud enam ära pole! ????

Seega, jään nüüd pöidlaid hoidma neile kellel šõu veel käib! Küll tuleb minu kord ka ????

Edasi, Kentuky Lõvid! ????

Dinnu

Kas sul pandi siis ainult munarakud külma või ikka viljastatult?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik pannakse viljastatult, sest mees on ka sel samal päeval oma panuse andnud. Järgmine kuu on lihtsalt FET ring. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.05 19:04; 28.05 18:12; 02.06 20:36; 25.06 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstil käidud. Neljapäeval võetakse munarakud välja. Hetkel oli neid kuus. Üks on kindlasti liiga väike, kaks on väga korralikud suured. Ehk läheb õnneks.

Ma olen enda jaoks igalt poolt loetu põhjal välja mõelnud, et ei võta ühtegi sümptomit kohe ebaõnnestunu pähe. Igauhel nii individuaalne. Ja kuna ma pole kunagi rase olnud, siis mul pole halli aimugi, kuidas mul sellega olema hakkab ???? Üks päev korraga ????

Olen ka neljapäeval minemas, eile näitas 10 folli, aga kõik polnud veel vajalikus suuruses. Üks 17, kaks 16 ja ülejäänud pisemad. Mul sama – üks päev korraga. Arsti mainitud müoom emakas, mis võib olla takistuseks ja ehk tasuks edaspidi oppi kaaluda, ehmatas korraks ära, aga ei mõtle praegu edasi.

Paula 38

Paula, kus haiglas sa oled?

Meil siis korraga sama tee ees.

Mul on suuremad 19 ja 18, siis paar 15 ja üks on liiga väike. Kokku kuus tükki. Arstile ütlesin ka, et peaasi, et selle ühe vajaliku kasvatatud saab ????

Tõnismäel. Sa vist olid ka seal?

Jah. Mul kell 9. Mis kell sul? Kui saladus pole ???? Magame äkki pärast kõrvuti kusagil ????

Hahaa, mul 8.30. Äkki siis näeme! Ei tea, kas naised on kõik koos seal?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 04.05 17:02; 04.05 17:37; 04.05 20:58; 05.05 16:35; 07.05 14:54; 07.05 16:28; 07.05 19:17; 09.05 14:09; 16.05 15:59; 17.05 12:46; 20.05 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik pannakse viljastatult, sest mees on ka sel samal päeval oma panuse andnud. Järgmine kuu on lihtsalt FET ring. ????

Just nii, et viljastatakse ära. Loodan, et arenevad kenasti ja saab enamus ikka külma hoiule 🙂

Dinnu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt 03.05 13:52; 03.05 14:45; 04.05 15:42; 04.05 18:33; 05.05 00:29; 05.05 22:28; 06.05 13:41; 07.05 15:36; 07.05 15:41; 07.05 20:22; 10.05 16:45; 15.05 16:36; 15.05 18:49; 15.05 23:13; 15.05 23:39; 16.05 10:26; 16.05 12:08; 24.05 13:41; 24.05 17:29; 25.05 13:23; 26.05 10:35; 03.06 15:00; 26.06 16:21; 27.06 12:10; 27.06 17:46; 29.06 14:40; 30.06 20:25; 01.07 21:31; 02.07 11:39; 05.07 13:49; 05.07 18:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole varem endast rääkinud, aga jälgin teie edusamme ja täna tahaks küll arglikku rõõmu jagada: 9 päeva pärast 5-päevase embrüo siirdamist on rasedustestil teine triip küll kontrolljoonest heledam, aga selgelt nähtav! Ülehomme veretest, aga vähemalt praegu näib, et on lootust! Mul kolmas katse, ükski kord pole külma midagi saanud…

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 07.05 21:30; 08.05 11:02; 09.05 12:25; 09.05 13:29; 13.05 05:28; 13.05 10:48; 13.05 18:54; 14.05 07:35; 20.05 11:44; 20.05 17:55; 21.05 11:05; 21.05 13:46; 28.05 10:12; 28.05 10:14; 29.05 03:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole varem endast rääkinud, aga jälgin teie edusamme ja täna tahaks küll arglikku rõõmu jagada: 9 päeva pärast 5-päevase embrüo siirdamist on rasedustestil teine triip küll kontrolljoonest heledam, aga selgelt nähtav! Ülehomme veretest, aga vähemalt praegu näib, et on lootust! Mul kolmas katse, ükski kord pole külma midagi saanud…

Palju-palju õnne! Meil oligi siia head uudist vaja???? Süstib (tõesti hea nali, K22 ????) jällegi lootust ja optimismi!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole varem endast rääkinud, aga jälgin teie edusamme ja täna tahaks küll arglikku rõõmu jagada: 9 päeva pärast 5-päevase embrüo siirdamist on rasedustestil teine triip küll kontrolljoonest heledam, aga selgelt nähtav! Ülehomme veretest, aga vähemalt praegu näib, et on lootust! Mul kolmas katse, ükski kord pole külma midagi saanud…

Oooo…. väga lahe! Sinu triibuke süstib ka mulle lootust juurde kui mul midagi jälle külma ei jõua (homme selgub).
Kas teil ka peale siirdamist on veel jäänud külma-kuumahood? Ma ei suuda enam öösiti magada. Ärkan oma 5-6 korda üles külmast lõdisedes. Tegelikult on tuba soe, mees ei saa palavusest hoopis magada. Aga mina magan sokid jalas, särk seljas ja ikka lõdisen öösiti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heh, TUU-tiki! 🙂 Mina see kägu kes Sinuga täpselt samal maal oli clomifeni ja ov-ga ! Just otsisin Sind, et kuidas Sul õnnestus, ise mõtlesin, et ju siis said triibud kui vaikus…
Aga nyyd sa hoopis sellise uudisega! Mis on super tore kui ei saa niipidi siis saab naapidi! Minul endal nulliseis, päevad hakkasid alles täna, 32 p tsükkel.
Tuu-tiki kuidas sa nii ruttu kohe IVF rajale said?! Käin Sul kandadel, Ivf konsultatsioon 16.05
Ei saanud spermaproovile pikalt aega aga nyyd tehtud. Usun IVF saab kiiremini kui ise maksame nagunii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 08.05 10:47; 09.05 11:33; 09.05 12:45; 10.05 07:32; 10.05 10:09; 10.05 12:21; 10.05 17:38; 27.05 12:41; 28.05 21:38; 23.06 09:31; 23.06 18:02; 24.06 08:50; 01.07 19:23; 01.07 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina see triibukesega kägu, aitäh kaasa rõõmustamast! Tean küll, et vara veel midagi loota – palju asju võib veel juhtuda. Aga siiski, pärast kahte ringi, kus midagi ei juhtunud, on väga julgustav, et masin töötab ikka 🙂

Loodan väga, et meil kõigil siin õnnestub. Ja kui mitte seekord, siis ükskord tuleb positiivne ring ikka!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 07.05 21:30; 08.05 11:02; 09.05 12:25; 09.05 13:29; 13.05 05:28; 13.05 10:48; 13.05 18:54; 14.05 07:35; 20.05 11:44; 20.05 17:55; 21.05 11:05; 21.05 13:46; 28.05 10:12; 28.05 10:14; 29.05 03:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triibukeste protsessis olijad – kuna ise alles punktsioonile minekul, uurin juba ette, et millal hakkasite nende testidega pihta? Lugesin juhendist, et peale siirdamist tuleb oodata 2 nädalat, aga proovite juba varem, kas test midagi näitab? Kas see käib nii, et kui tuleb positiivne, siis lähete vereproovi andma? Kui aga negatiivne, siis lepite järgmise aja kokku, kas siis külmaring või täisring?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triibukeste protsessis olijad – kuna ise alles punktsioonile minekul, uurin juba ette, et millal hakkasite nende testidega pihta? Lugesin juhendist, et peale siirdamist tuleb oodata 2 nädalat, aga proovite juba varem, kas test midagi näitab? Kas see käib nii, et kui tuleb positiivne, siis lähete vereproovi andma? Kui aga negatiivne, siis lepite järgmise aja kokku, kas siis külmaring või täisring?

Oleneb mitme päevane siirdati – nt mul siirdati viie päevane rakk ja viis päeva hiljem sain juba õrna triibu testile (kõige varasemad testid lubavad juba 7 päeva peale eostamist näidata).
Alati tasub arvestada ka Ovitrelle mõju kodusele rasedustestile, ca 10-12 päeva peale süsti võib ta rasedustestil näidata valepositiivset.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triibukeste protsessis olijad – kuna ise alles punktsioonile minekul, uurin juba ette, et millal hakkasite nende testidega pihta? Lugesin juhendist, et peale siirdamist tuleb oodata 2 nädalat, aga proovite juba varem, kas test midagi näitab? Kas see käib nii, et kui tuleb positiivne, siis lähete vereproovi andma? Kui aga negatiivne, siis lepite järgmise aja kokku, kas siis külmaring või täisring?

Üldiselt peaks vereanalüüsi andma igal juhul ja vahet pole kas kodune test näitas midagi. Arstid tahavad ikka teada kas midagi hakkas arenema või mitte. Täpsema vereanalüüsi kuupäeva ütleb arst peale siirdamist tavaliselt. Edu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle siirdati 5päevane ja täpselt nädal hiljem määrati vereproov. Koduse testi tegin päev enne vereproovi (Biocard) ja sain teise õrna triibu.

Samas kui kodusele testile kohe teist triipu ei tule, tasub kindlasti kokkulepitud ajal vereproovi anda. Paljudel ei näitagi kodune test enne kui menstruatsioon on hilinenud, mõnel tuleb teine triip hoopiski hiljem ja ikka on kõik ok.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heh, TUU-tiki! ???? Mina see kägu kes Sinuga täpselt samal maal oli clomifeni ja ov-ga ! Just otsisin Sind, et kuidas Sul õnnestus, ise mõtlesin, et ju siis said triibud kui vaikus…

Aga nyyd sa hoopis sellise uudisega! Mis on super tore kui ei saa niipidi siis saab naapidi! Minul endal nulliseis, päevad hakkasid alles täna, 32 p tsükkel.

Tuu-tiki kuidas sa nii ruttu kohe IVF rajale said?! Käin Sul kandadel, Ivf konsultatsioon 16.05

Ei saanud spermaproovile pikalt aega aga nyyd tehtud. Usun IVF saab kiiremini kui ise maksame nagunii.

Tere Kägu!
Mind pandi IVFi järjekorda juba mitu-mitu kuud tagasi, seega see ei juhtunud üldse ruttu. Lihtsalt seni, kuni ootasime, et see järjekord kätte jõuaks, proovisime veel clomifeeniga, et äkki ikka õnnestub ise. No ei õnnestunud. Aga äkki siis IVF aitab!
Täna hommikul teine süst tehtud. Naljakas oli see, et eile oli nõela sisestamine veidi valus, muud polnud midagi. Täna jälle vastupidi, et nõela sisestamist ei tundnud üldse, aga rohu sisestamine andis tunda.
Jumal tänatud, et mul mingeid nõelafoobiaid ega midagi sellist ei ole ja saan täitsa edukalt selle süstimisega hakkama. Nii kahju on mõnest, kellel on vaja, et keegi teine teeks või mõni isegi sellepärast jätab IVFi tee ette võtmata, et nõelahirm on nii suur…

Igatahes, endiselt kiireid triipe ja rõõmsaid uudiseid kõigile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 15:51; 08.05 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohh, mul pole päris nõelahirmu kunagi olnud. Aga see esimene kord ei suutnud endale sisse torgata.
Seda naljakam oli eile õhtul Ovitrellet tehes, ma ei tundnud mitte midagi. 14 päevaga asi nii käpas, et koos ettevalmistusega läks kolm minutit tegemiseks 🙂
Täna hommikul viimane väike Diphereline oli natuke valus, aga kuna viimane, siis käis ka kähku ja hea tundega. Nüüd hakkas 36tunnine viitsütikuga pomm tööle 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vist nüüd kolin ka siia, sain siis täna korralikud triibud testile. 2 nädala pärast lähen arstile, praegu ilmselt liiga vara veel.

Lasen võibolla vahepeal veretesti teha kindluse mõttes, kuigi mis siin ikka arvata.

Olen veel täiesti eufoorias.

Kadiaa

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 935 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.