Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 935 )

Teema: IVF mai-juuni

Postitas:

Oih, ma panin valesse kohta:D_D:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huhh, sôidan siirdamisele- selline àrevus hakkab tekkima. Tuhat môtet peas-àkki ei hakanud midagi arenema, àkki on miskit muud viga, àkki tàna siiski ei siirdata … suudan ise igasugu rumalusi môelda ???? Tean, et peaks sellest môtlemisest hoidums, aga jube raske teha. Aga ootan juba vàga embrüoloogiga kohtumist, paari h pàrast saab kôik selgemaks.
Kôht annab kôndides veel natuke tunda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siis alustasin oma 9 ndat katset. Homsest Estrofem ja 17.05 UH. Üks külmunud läheb loomulikku tsüklisse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huhh, sôidan siirdamisele- selline àrevus hakkab tekkima. Tuhat môtet peas-àkki ei hakanud midagi arenema, àkki on miskit muud viga, àkki tàna siiski ei siirdata … suudan ise igasugu rumalusi môelda ???? Tean, et peaks sellest môtlemisest hoidums, aga jube raske teha. Aga ootan juba vàga embrüoloogiga kohtumist, paari h pàrast saab kôik selgemaks.

Kôht annab kôndides veel natuke tunda.

See foorum on muidu nii mõnus koht, pakub tuge ja lohutust ja siin on inimesed, kes oskavad rõõmustada mingite asjade üle, mille peale ülejäänud maailm õlgu kehitaks. Aga???? Mina näiteks enne üldse ei teadnud, et enne siirdamist võib midagi pekki minna???? Kuna mul hüperi ohtu ei olnud, siis ma ei teadnud, et selline asi olemaski on, lisaks ei mõelnud ma hetkeks ka sellele, et mu embrüotega võib midagi valesti olla. Nüüd ootab mind külmaring loodetavasti ees ja näen juba unes ka, kuidas sulatamisel kõik asjad valesti lähevad????

Nii et proovi kõik veidrad mõtted välja lülitada, Simona! Neist on hästi vähe kasu ???? Täna on ju nii tähtis päev???? küll homme jõuad jälle mõelda ja guugeldada, kas mingi piste siin või seal võib tähendada pesastumist ???? Hoian sulle pöialt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain teada, et jällegi ei arenenud meil allesjäänud rakud piisavalt edasi, et midagi külmutada oleks saanud 🙁 Suht lootusetuse tunne on… Ilmselt teen pühapäeval koduse testi (ovitrellest selleks ajaks möödas 13 päeva) ja kui see triipe ei näita, siis erilisi lootusi enam ei hellita ja loen katse taaskord ebaõnnestunuks. VT 16.05.

Mul küsimus haigekassa toetuse kohta IVF puhul seoses vanusega. Saan sügisel 41, oletame, et uuele ringile saan enne sünnipäeva aga ntx punktsioon ja/või siirdamine alles peale sünnipäeva, kas siis nende protseduuride eest peaks siis juba ise tasuma või läheb kogu katse kuni veretestini ikkagi veel haigekassa toetusega? On siin kellelgi sellist kogemust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siis alustasin oma 9 ndat katset. Homsest Estrofem ja 17.05 UH. Üks külmunud läheb loomulikku tsüklisse.

Kui ma oleksin palvetav inimene, siis sinu eest saadaksin küll ühe hea mõtte taevasse???? VÄGA elan kaasa ja loodan, et see katse läheb õnneks!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huhh, sôidan siirdamisele- selline àrevus hakkab tekkima. Tuhat môtet peas-àkki ei hakanud midagi arenema, àkki on miskit muud viga, àkki tàna siiski ei siirdata … suudan ise igasugu rumalusi môelda ???? Tean, et peaks sellest môtlemisest hoidums, aga jube raske teha. Aga ootan juba vàga embrüoloogiga kohtumist, paari h pàrast saab kôik selgemaks.

Kôht annab kôndides veel natuke tunda.

Mul ka täna siirdamine, samad hirmud- kas ikka sulas üles miskit ja täitsa paanika juba:) Loodan, et kui arst helistanud pole siis vast ikka on mammud elus. Mitu siirdada lased? Meil seekord 2 plaanis kui muidugi on nii palju järgi, rohkem midagi külmas pole nii, võibolla viimane katse. Soovin edu ja kirjuta kuidas läks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Punktsioon läks nii kergesti, kui see minna saab 😀

Ärkasin juba nii, et nagu läbi une sain aru, et mind sõidutati voodiga. Telefon oli mul käes. Veel on selgusetu, kas ise võtsin või pandi kätte 🙂 Teki asetuse järgi arvan, et pandi. Selle uurin pärast järgi.

Kellaaegade järgi sain aru, et esimesed viis minutit kirjutasin natuke segaselt sõbrannadele (nagu väga unisena, kus avastad, et oled kaks sekundit tukastanud keset kirjutamist) ja trükivead tulid pidevalt. Aga viie minutiga sain juba täitsa aru. Ajataju on natuke aeglasem, kell läheb ruttu. Ei oskaks arvata, palju kn mööda läinud kui kella ei vaataks.

Nüüd olen kolmveerand tundi juba üleval olnud. Valu pole üldse. Ämmaemand ütles, et siis ei peaks ka pärast tulema. Kuna ärgata veel ei tohi, magan edasi. Selline mõnus unekas on. Ja tulemusi ka veel niikuinii teada ei saa.

Kui kõik protseduurid nii rahulikud on ja süstimise sain ka selgeks, siis see vajadusel viimaseks ei jää (mille üle enne muretsesin).

Jaksu kõigile tänastele protseduuritajatele. Ehk läheb teil sama kergelt kui mul.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Simona ja Lilleke – hoian teile kangesti põialt, et mammu/ mammud areneks ja kasvaks!

Unimyts – ära kaota lootust, kõik on veel võimalik!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastupidavust ja edu kõigile!
Ise lähen alles arstile süste peale saama aga juba loen siin mis ja kuidas! 🙂 Nii põnev ja lootustandev!
Palun öelge kas saan juba käesolevasse tsüklisse süstida – päevad algasid 8.05 ja arstiaeg 15.05 ? Kuidas see süsteem käib, millal süstidega alustatakse tavaliselt?
Nii tahaks juba alustada 🙂
Mis on lühike v pikk skeem?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 08.05 10:47; 09.05 11:33; 09.05 12:45; 10.05 07:32; 10.05 10:09; 10.05 12:21; 10.05 17:38; 27.05 12:41; 28.05 21:38; 23.06 09:31; 23.06 18:02; 24.06 08:50; 01.07 19:23; 01.07 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei jäänudki rohkem magama. Nüüd lähen juba ise koju.

Saadi 5 folliikulit ja nendest 3 munarakku. Homme saan teada, kas asi hakkas edenema. Natuke kehva tulemus. Aga parem see kui mitte midagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastupidavust ja edu kõigile!

Ise lähen alles arstile süste peale saama aga juba loen siin mis ja kuidas! ???? Nii põnev ja lootustandev!

Palun öelge kas saan juba käesolevasse tsüklisse süstida – päevad algasid 8.05 ja arstiaeg 15.05 ? Kuidas see süsteem käib, millal süstidega alustatakse tavaliselt?

Nii tahaks juba alustada ????

Mis on lühike v pikk skeem?

Ma pole päris täpselt aru saanud, mis see pikk ja lühike on. Tean, et mul oli pikk. Aga ei tea, kas selle pärast, et neli kuud pärast endometrioosi menopaus või saab sellest eraldi teha lühikest ja pikka.

Mul ei olnud enne tükkaega menstruatsiooni ja rohtudega kutsuti kõik vajalik esile juba menopausi rohu mõju all.

Saan aru, et nad ikka väga arvestavad stambi järgi kahe nädala kaupa neid asju. Ma hakkasin süstima kaks nädalat viimasest menopausisüstist ja siis kaks nädalat süstid. Eks iga patsiendi ja arstiga natuke erinevalt. Sinu hormooni analüüsi järgi arst otsustab, millist rohtu täpsemalt ja kui palju vaja. Ja siis veel kolm korda ultraheli, mille käigus saab muuta koguseid jne.

Jaksu sulle sellel teel! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli hommikul elu esimene punktsioon, saadi 9 folli ja 9 munarakku. Hüperi ohtu ei pidavat olema. Ma ärkasin keset protseduuri üles, ei tea, kas oligi nii mõeldud. Igatahes, siis võeti just viimast, millega läks hästi kaua aega, jube aeglaselt nirises, nagu arst kommenteeris. Ise olin jube jutukas ja muudkui rääkisin õdedele, et mis mul homme plaanis on ja mis mis elu ma üldse elan, päris lõbus 😀
Järsku hakkas aga suur sagimine, sest tekkis verejooks. Anesetesioloog hakkas mind rahustama, aga mul tekkis paanika, kuna arst oli ärev ja pahandas mingite õdedega ja ütles, et verd muudkui lahmib, et ta ei näe midagi. Siis pandi mind kiiresti uuesti narkoosi. Pärast selgus, et väike veresoone vigastus.
Kui teistkordselt ärkasin, oli esimesel veerandtunnil hirmus valus ja tunne, et ei iial enam, et milleks küll naised peavad niimoodi kannatama. Aga see läks kohe üle ja nüüd tunnen end täitsa hästi ja olen kodus. Seda mulle üldse ei kommenteeritud, et kas homme midagi selgub, et kas hakkavad rakud arenema, vaid et pean teisipäeval tulema siirdamisele ja kõik.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen see, kes õrna triibu sai. Täna käisin veretestil ja juba hiilisin digiloost, et hcg 255. See vist annab lootust? (5-päevase blasto siirdamine oli möödunud kolmapäeval)

Siirdamise eel olen ka alati pabinas olnud ja igakord on just vaevu olnud üks (ükskord ka kaks keskmise kvaliteediga), mida siirdada, aga külma jaoks ei-midagi…

Mis nüüd edasi saab? Varsti helistan ämmaemandale, kas järgmine samm ongi uh paari nädala pärast? Praegu on selline hasart ja ärevus sees et tahaks iga päev midagi testida…

Aloe

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 07.05 21:30; 08.05 11:02; 09.05 12:25; 09.05 13:29; 13.05 05:28; 13.05 10:48; 13.05 18:54; 14.05 07:35; 20.05 11:44; 20.05 17:55; 21.05 11:05; 21.05 13:46; 28.05 10:12; 28.05 10:14; 29.05 03:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli hommikul elu esimene punktsioon, saadi 9 folli ja 9 munarakku. Hüperi ohtu ei pidavat olema. Ma ärkasin keset protseduuri üles, ei tea, kas oligi nii mõeldud. Igatahes, siis võeti just viimast, millega läks hästi kaua aega, jube aeglaselt nirises, nagu arst kommenteeris. Ise olin jube jutukas ja muudkui rääkisin õdedele, et mis mul homme plaanis on ja mis mis elu ma üldse elan, päris lõbus ????

Järsku hakkas aga suur sagimine, sest tekkis verejooks. Anesetesioloog hakkas mind rahustama, aga mul tekkis paanika, kuna arst oli ärev ja pahandas mingite õdedega ja ütles, et verd muudkui lahmib, et ta ei näe midagi. Siis pandi mind kiiresti uuesti narkoosi. Pärast selgus, et väike veresoone vigastus.

Kui teistkordselt ärkasin, oli esimesel veerandtunnil hirmus valus ja tunne, et ei iial enam, et milleks küll naised peavad niimoodi kannatama. Aga see läks kohe üle ja nüüd tunnen end täitsa hästi ja olen kodus. Seda mulle üldse ei kommenteeritud, et kas homme midagi selgub, et kas hakkavad rakud arenema, vaid et pean teisipäeval tulema siirdamisele ja kõik.

Hea, et ma sinu lugu enne tänast ei teadnud 😀 Oleks üks asi rohkem olnud, mille pärast muretseda.

Ma nüüd ka juba kodus ja väga õrnalt oli korraks midagi tunda pool tundi tagasi. Aga muidu kõik endiselt hästi.

Lõpuks ometi saab süüa. Ostsin poest head paremat värsket ja teen tervislikku salatit.

Paula, kas sul oli minuga sama arst ka?

Huvitav, et lähenemine nii erinev. Aga võib-olla sul saadi nii palju ja korralikke, et nad olid kindlad, et mõni ikka viljastub ja areneb. Mul kolm natuke nigel tulemus. Aga lõpuks läheb ju seda ühte vaja 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siis alustasin oma 9 ndat katset. Homsest Estrofem ja 17.05 UH. Üks külmunud läheb loomulikku tsüklisse.

Kui ma oleksin palvetav inimene, siis sinu eest saadaksin küll ühe hea mõtte taevasse???? VÄGA elan kaasa ja loodan, et see katse läheb õnneks!

Aitäh, seda on armas lugeda

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.05 13:53; 09.05 12:39; 19.05 21:30; 20.05 19:08; 21.05 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud!
Mis see menopausi süst on?! Milleks?
Kas see tehakse vahetult peale menstruatsiooni ja enne süstimist?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 08.05 10:47; 09.05 11:33; 09.05 12:45; 10.05 07:32; 10.05 10:09; 10.05 12:21; 10.05 17:38; 27.05 12:41; 28.05 21:38; 23.06 09:31; 23.06 18:02; 24.06 08:50; 01.07 19:23; 01.07 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud!

Mis see menopausi süst on?! Milleks?

Kas see tehakse vahetult peale menstruatsiooni ja enne süstimist?

See süst tehakse tuharasse tsükli 21 päeval ja siis 7-10 päeva jooksul hakkavad päevad. Siis kui päevad alanud antakse vereproov ja selle proovi vastuse põhjal arst otsustab kas ja millal süstima. Tavaliselt kuni kaks nädalat hiljem algab gonali (millegi muu?) süstimine. Igale ühele sellist skeemi ei tehta ja seda otsustab arst. On ka palju teistmoodi skeeme. See tuharasse tehtav süst tõmbab maha kõik hormoonid ja tekitab kuntsliku menopausi. Kui on väga täpselt vaja teada miks see on vajalik, siis võiks arstilt/õelt küsida 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud!

Mis see menopausi süst on?! Milleks?

Kas see tehakse vahetult peale menstruatsiooni ja enne süstimist?

See süst tehakse tuharasse tsükli 21 päeval ja siis 7-10 päeva jooksul hakkavad päevad. Siis kui päevad alanud antakse vereproov ja selle proovi vastuse põhjal arst otsustab kas ja millal süstima. Tavaliselt kuni kaks nädalat hiljem algab gonali (millegi muu?) süstimine. Igale ühele sellist skeemi ei tehta ja seda otsustab arst. On ka palju teistmoodi skeeme. See tuharasse tehtav süst tõmbab maha kõik hormoonid ja tekitab kuntsliku menopausi. Kui on väga täpselt vaja teada miks see on vajalik, siis võiks arstilt/õelt küsida ????

Kõige parem on jah oma arstidega suhelda, siis saad täpselt teada, kuidas sinuga lood on.

Menopausisüsti ehk mulle Dipherelinet tehti selle pärast, et peale endometrioosi kindlasti uuesti rakud valesse kohta tagasi kasvama ei hakkaks. Kellel endometrioosi ei ole, sellel neid kunstlikuviljastamisega seoses vaja pole. Hiljem tegin ma ka väikest kogust Diphereline, et ovulatsioon liiga vara ei hakkaks. Aga siit lugedes, kõigil pole seda olnud. Mina süstisin munarakkude valmimiseks Gonalit ja Luverist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldjoontes on kaks erinevat skeemi – pikk ja lühike. Nende sees on omakorda varieerumisi, sest iga naise keha reageerib erinevalt.

Diphereline on pika skeemi tavaline osa. Kui tahad, võid googeldada “long protocol” ja “short protocol” – on näidustusi, kus üks või teine parem, aga selliste näidustuste puudumisel on natuke arsti käekirja ja katsetamise küsimus, kumba eelistatakse.

Kui sul on pikk protokoll, tehakse Diphereline süst reeglina ca 21 päeva pärast viimaste päevade algust. Minul on alati pikk protokoll olnud ja kõrvalnähud minimaalsed – võibolla kujutasin neid väheseidki ette… Aga on inimesi, kellel on tugevamad kõrvalnähud – ette pole küll mõtet pabistada!

Aloe

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 07.05 21:30; 08.05 11:02; 09.05 12:25; 09.05 13:29; 13.05 05:28; 13.05 10:48; 13.05 18:54; 14.05 07:35; 20.05 11:44; 20.05 17:55; 21.05 11:05; 21.05 13:46; 28.05 10:12; 28.05 10:14; 29.05 03:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõrvalnähtudest oskan ma välja tuua öist higistamist. Muidu seda sellisel viisil ei esine, aga peale seda Diphereline süsti on see paratamatult olnud. Muud ei meenu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siis alustasin oma 9 ndat katset. Homsest Estrofem ja 17.05 UH. Üks külmunud läheb loomulikku tsüklisse.

Kõik head mõtted sulle – ta peab tulema.
Simona

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 13:49; 20.05 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma hästi ei saa aru, miks te dipherelinet menopausi süstiks nimetate?
Infolehelt saab lugeda, et see – naiste viljatuse korral – ovulatsiooni indutseerimiseks kombinatsioonis teiste
gonadotropiinidega, millele järgneb kunstliku viljastamise protseduur ja embrüo ülekanne.

https://www.kliinik.ee/ravim/diphereline-3-75-mg/id-5899

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.05 13:57; 14.05 13:39; 30.05 17:40; 01.06 14:20; 03.06 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli hommikul elu esimene punktsioon, saadi 9 folli ja 9 munarakku. Hüperi ohtu ei pidavat olema. Ma ärkasin keset protseduuri üles, ei tea, kas oligi nii mõeldud. Igatahes, siis võeti just viimast, millega läks hästi kaua aega, jube aeglaselt nirises, nagu arst kommenteeris. Ise olin jube jutukas ja muudkui rääkisin õdedele, et mis mul homme plaanis on ja mis mis elu ma üldse elan, päris lõbus ????

Järsku hakkas aga suur sagimine, sest tekkis verejooks. Anesetesioloog hakkas mind rahustama, aga mul tekkis paanika, kuna arst oli ärev ja pahandas mingite õdedega ja ütles, et verd muudkui lahmib, et ta ei näe midagi. Siis pandi mind kiiresti uuesti narkoosi. Pärast selgus, et väike veresoone vigastus.

Kui teistkordselt ärkasin, oli esimesel veerandtunnil hirmus valus ja tunne, et ei iial enam, et milleks küll naised peavad niimoodi kannatama. Aga see läks kohe üle ja nüüd tunnen end täitsa hästi ja olen kodus. Seda mulle üldse ei kommenteeritud, et kas homme midagi selgub, et kas hakkavad rakud arenema, vaid et pean teisipäeval tulema siirdamisele ja kõik.

Hea, et ma sinu lugu enne tänast ei teadnud ???? Oleks üks asi rohkem olnud, mille pärast muretseda.

Ma nüüd ka juba kodus ja väga õrnalt oli korraks midagi tunda pool tundi tagasi. Aga muidu kõik endiselt hästi.

Lõpuks ometi saab süüa. Ostsin poest head paremat värsket ja teen tervislikku salatit.

Paula, kas sul oli minuga sama arst ka?

Huvitav, et lähenemine nii erinev. Aga võib-olla sul saadi nii palju ja korralikke, et nad olid kindlad, et mõni ikka viljastub ja areneb. Mul kolm natuke nigel tulemus. Aga lõpuks läheb ju seda ühte vaja ????

Sama arst jah, ma vist kuulsin sind ka kõrval. Ei tea jah, miks mulle suurt midagi rohkem ei räägitud ja ega ma küsida ka osanud. Nüüd sain alates homsest selle kuulsa geeli tuppe ja Medroli tabletid. Ma just veel magasin kaks tundi ja ikka käib pea ringi, kuigi enne tundsin end juba väga hästi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 04.05 17:02; 04.05 17:37; 04.05 20:58; 05.05 16:35; 07.05 14:54; 07.05 16:28; 07.05 19:17; 09.05 14:09; 16.05 15:59; 17.05 12:46; 20.05 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma hästi ei saa aru, miks te dipherelinet menopausi süstiks nimetate?

Infolehelt saab lugeda, et see – naiste viljatuse korral – ovulatsiooni indutseerimiseks kombinatsioonis teiste

gonadotropiinidega, millele järgneb kunstliku viljastamise protseduur ja embrüo ülekanne.

https://www.kliinik.ee/ravim/diphereline-3-75-mg/id-5899

Sest arst seda selliselt kirjeldas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jess – saime täna oma embrüo siiradatud (3p) 🙂 Nii rõõmus ja õnnelik olen! Ausalt öeldes ma säran nagu rase ja haiglast tulles mõtlesin, et nüüd ongi nii, et minu sees ongi pisike beebi ja nii ongi! Mul on väga väga positiivne tunne 🙂 Isegi mees, kes oli siirdamise juures, rääkis minuga samamoodi kaasa, hästi hea tunen on selle kõige osas. Ma küll ei usu eriti minegid “märke”, aga peale protseduuri jäeti meid mehega opituppa pikali (mind siis) ja me vaatasime raseduskalkulaatorist, mis oleks eeldatav sünnikuupäev (jah-päris hullud eks :D) ja see oli täpselt mehe sünnipäev. Mõlemad hakkasime naerma ja no, kui see ei ole “märk”, siis mis veel 😀 Ok, lihtsalt väga lahe kokkusattumus. PS! Lisaks pidavat teadjate sõnul hetkel kasvav kuu faas olema, nii et loodame, et embrüo edasikasvuks ideaalne ajastus.

Aag tulemusest: esmasp saadi 12 munarakku, viljastus 7 ja tänaseks olid alles 4-5 tk (1 on selline kahtlane nats, oli küll tänaseks 8-rakuline, mis on väga hea tulemus, aga väljanägemise hinne oli 3 ehk kesine). selle kohta ütles embrüoloog, et vaatab, kas paneb selle külma või mitte. Siirdati siis täna 1 kõige parem (8-rakuline ja hindega 1 ehk parim). Ja külma pannakse kindlasti 3 tk (8-7 rakulised hinnetega 1 ja 2). Mulle endale tundus, et 4 päris hea kvalit embrüot saadi selle kõige tulemusena. Külma pannakse kõik 3 (või 4) ühe kõrre peale, et kui peaks olema vaja, siis sulatavad kõik korraga üles ja vajadusel külmutavad nt 1 uuesti (ma küsisin, et kas saab uuesti külmutada ja embrüoloog kinnitas, et saab) ma olin kuulnud, et ei saa…)

Kas keegi teab, miks nad 3 tk kõik ühele kõrrele panid või kuidas seda määratakse mitu tk ühele läheb? Unustasin seda neilt küsida.

Nüüd siis mõttes rasedana edasi kuni veretestini, mis on 20.05 (aga kuna ma ei tule seda Pelgusse tegema vaid lasen Pärnu Synlabis teha, siis vastuse võin alles 21.05 saada). Otsustasime mehega, et kodus testi enne tegema ei hakka, tahan VT-le minna positiivsete lootustega 🙂

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Edu sulle Simona31 rasvaste triipudeni jõudmiseks! Nii tuttav eufooriline tunne 😀 Mind on vallanud täpselt samad tunded, et justkui ju nagu oledki juba rase. Mehele ka seletan, miks ma ei saa (tglt vahel ei viitsi lihtsalt) üht või teist teha – rase ju nohh, daahh!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uhh, nii põnevad lood kõigil! Ootan väga väga juba esimest UHd (esmaspäeval), et teada saada, kuidas organism Gonalile reageerinud on.
Kas punktsioon on enamvähem samal ajal, kui muidu OV oleks? Siis on mul punktsioon võibolla juba nädala pärast, nii põnev!
Praegu ei ole mingeid kõrvalnähtusid olnud, peale selle, et pärastlõunal on selline tunne nagu oleks liiga palju kohvi joonud, selline kerge värin.

Eile vaatasime kaasa proovide (uriin, veri) tulemused üle ja nägime, et ureaplasma parvum on positiivne. Plaanisin ka arstile kirjutada, et kas seda peaks ravima. Pool internetti ütleb, et ei pea ja pool ütleb, et peab. Eks paistab, mis arst arvab.
Aga üldiselt on mul endiselt ITKs selline tunne nagu väga ei süvenetaks ja kui nüüd see IVF peaks ebaõnnestuma, siis võibolla kolin Nova Vitasse üle. Ma muidugi tean, et arstidel on kohutav ülekoormus jne, aga tahaks kuidagi personaalsemat lähenemist ja seda vast erakliinikust ka saab.

Kiireid triipe ja rõõmsat meelt kõigile!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain teada, et jällegi ei arenenud meil allesjäänud rakud piisavalt edasi, et midagi külmutada oleks saanud ???? Suht lootusetuse tunne on… Ilmselt teen pühapäeval koduse testi (ovitrellest selleks ajaks möödas 13 päeva) ja kui see triipe ei näita, siis erilisi lootusi enam ei hellita ja loen katse taaskord ebaõnnestunuks. VT 16.05.

Mul küsimus haigekassa toetuse kohta IVF puhul seoses vanusega. Saan sügisel 41, oletame, et uuele ringile saan enne sünnipäeva aga ntx punktsioon ja/või siirdamine alles peale sünnipäeva, kas siis nende protseduuride eest peaks siis juba ise tasuma või läheb kogu katse kuni veretestini ikkagi veel haigekassa toetusega? On siin kellelgi sellist kogemust?

Minule öeldi kunagi ,et kui 40 alustad ja vahepeal tuleb 41 ette siis ikka ei küsita raha. Aga tasub üle uurida .

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küsimus haigekassa toetuse kohta IVF puhul seoses vanusega. Saan sügisel 41, oletame, et uuele ringile saan enne sünnipäeva aga ntx punktsioon ja/või siirdamine alles peale sünnipäeva, kas siis nende protseduuride eest peaks siis juba ise tasuma või läheb kogu katse kuni veretestini ikkagi veel haigekassa toetusega? On siin kellelgi sellist kogemust?

Mul oli siirdamine 2 päeva peale 41. sünnipäeva ja sai veel tasuta.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 09.05 16:27; 10.05 09:51; 10.05 10:23; 11.05 12:36; 11.05 15:52; 15.05 14:06; 15.05 16:32; 17.05 16:39; 21.05 10:13; 28.05 13:21; 30.05 10:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 935 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.