Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 935 )

Teema: IVF mai-juuni

Postitas:

Kas kellelgi on veel punktsiooni päeval olnud pärast hirmus valus pissida? Mulle haiglas küll selle kohta midagi ei öeldud… Ei tea, kas käib asja juurde või mingi jama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi on veel punktsiooni päeval olnud pärast hirmus valus pissida? Mulle haiglas küll selle kohta midagi ei öeldud… Ei tea, kas käib asja juurde või mingi jama?

Mulle ei räägitud midagi sellest. Ütles ainult ämmaemand, et kui pole valus olnud, siis ilmselt ei hakkagi ja muud ei midagi. Mul siiani ainult paar korda midagi tunda kõhus. Aga palju vähem kui päevade ajal. Kui saad, küsi kusagilt nõu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma hästi ei saa aru, miks te dipherelinet menopausi süstiks nimetate?

Infolehelt saab lugeda, et see – naiste viljatuse korral – ovulatsiooni indutseerimiseks kombinatsioonis teiste

gonadotropiinidega, millele järgneb kunstliku viljastamise protseduur ja embrüo ülekanne.

https://www.kliinik.ee/ravim/diphereline-3-75-mg/id-5899

Nagu ma kirjutasin, siis selle pärast, et mul tekitati Dipherelinega menopaus neljaks kuuks. See, mida edasi süstima pead, on väikesema kogusega (0,1) ja aitab hoida, et ovulatsiooni liiga vara ei tuleks ja laseks munarakkudel kasvada näiteks Gonali ja Luverisega. Aga nende kahe viimase asemel võivad ka teiste nimedega rohud olla. See oleneb, mida arst sulle määrab.

Ma ei saanud ka enne aru, mis ja millega kokku käib. Arstid ei kipu seda ise nii täpselt seletama. Aga küsi julgesti, küll ta siis seletab. See on sinu keha ja sul on õigus teada, mida sa sellega teed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli hommikul elu esimene punktsioon, saadi 9 folli ja 9 munarakku. Hüperi ohtu ei pidavat olema. Ma ärkasin keset protseduuri üles, ei tea, kas oligi nii mõeldud. Igatahes, siis võeti just viimast, millega läks hästi kaua aega, jube aeglaselt nirises, nagu arst kommenteeris. Ise olin jube jutukas ja muudkui rääkisin õdedele, et mis mul homme plaanis on ja mis mis elu ma üldse elan, päris lõbus ????

Järsku hakkas aga suur sagimine, sest tekkis verejooks. Anesetesioloog hakkas mind rahustama, aga mul tekkis paanika, kuna arst oli ärev ja pahandas mingite õdedega ja ütles, et verd muudkui lahmib, et ta ei näe midagi. Siis pandi mind kiiresti uuesti narkoosi. Pärast selgus, et väike veresoone vigastus.

Kui teistkordselt ärkasin, oli esimesel veerandtunnil hirmus valus ja tunne, et ei iial enam, et milleks küll naised peavad niimoodi kannatama. Aga see läks kohe üle ja nüüd tunnen end täitsa hästi ja olen kodus. Seda mulle üldse ei kommenteeritud, et kas homme midagi selgub, et kas hakkavad rakud arenema, vaid et pean teisipäeval tulema siirdamisele ja kõik.

Hea, et ma sinu lugu enne tänast ei teadnud ???? Oleks üks asi rohkem olnud, mille pärast muretseda.

Ma nüüd ka juba kodus ja väga õrnalt oli korraks midagi tunda pool tundi tagasi. Aga muidu kõik endiselt hästi.

Lõpuks ometi saab süüa. Ostsin poest head paremat värsket ja teen tervislikku salatit.

Paula, kas sul oli minuga sama arst ka?

Huvitav, et lähenemine nii erinev. Aga võib-olla sul saadi nii palju ja korralikke, et nad olid kindlad, et mõni ikka viljastub ja areneb. Mul kolm natuke nigel tulemus. Aga lõpuks läheb ju seda ühte vaja ????

Sama arst jah, ma vist kuulsin sind ka kõrval. Ei tea jah, miks mulle suurt midagi rohkem ei räägitud ja ega ma küsida ka osanud. Nüüd sain alates homsest selle kuulsa geeli tuppe ja Medroli tabletid. Ma just veel magasin kaks tundi ja ikka käib pea ringi, kuigi enne tundsin end juba väga hästi.

Ma su kõrval ei saanud olla. Olin üksikus nurgas ukse kõrval. Kus sa olid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli hommikul elu esimene punktsioon, saadi 9 folli ja 9 munarakku. Hüperi ohtu ei pidavat olema. Ma ärkasin keset protseduuri üles, ei tea, kas oligi nii mõeldud. Igatahes, siis võeti just viimast, millega läks hästi kaua aega, jube aeglaselt nirises, nagu arst kommenteeris. Ise olin jube jutukas ja muudkui rääkisin õdedele, et mis mul homme plaanis on ja mis mis elu ma üldse elan, päris lõbus ????

Järsku hakkas aga suur sagimine, sest tekkis verejooks. Anesetesioloog hakkas mind rahustama, aga mul tekkis paanika, kuna arst oli ärev ja pahandas mingite õdedega ja ütles, et verd muudkui lahmib, et ta ei näe midagi. Siis pandi mind kiiresti uuesti narkoosi. Pärast selgus, et väike veresoone vigastus.

Kui teistkordselt ärkasin, oli esimesel veerandtunnil hirmus valus ja tunne, et ei iial enam, et milleks küll naised peavad niimoodi kannatama. Aga see läks kohe üle ja nüüd tunnen end täitsa hästi ja olen kodus. Seda mulle üldse ei kommenteeritud, et kas homme midagi selgub, et kas hakkavad rakud arenema, vaid et pean teisipäeval tulema siirdamisele ja kõik.

Hea, et ma sinu lugu enne tänast ei teadnud ???? Oleks üks asi rohkem olnud, mille pärast muretseda.

Ma nüüd ka juba kodus ja väga õrnalt oli korraks midagi tunda pool tundi tagasi. Aga muidu kõik endiselt hästi.

Lõpuks ometi saab süüa. Ostsin poest head paremat värsket ja teen tervislikku salatit.

Paula, kas sul oli minuga sama arst ka?

Huvitav, et lähenemine nii erinev. Aga võib-olla sul saadi nii palju ja korralikke, et nad olid kindlad, et mõni ikka viljastub ja areneb. Mul kolm natuke nigel tulemus. Aga lõpuks läheb ju seda ühte vaja ????

Sama arst jah, ma vist kuulsin sind ka kõrval. Ei tea jah, miks mulle suurt midagi rohkem ei räägitud ja ega ma küsida ka osanud. Nüüd sain alates homsest selle kuulsa geeli tuppe ja Medroli tabletid. Ma just veel magasin kaks tundi ja ikka käib pea ringi, kuigi enne tundsin end juba väga hästi.

Ma su kõrval ei saanud olla. Olin üksikus nurgas ukse kõrval. Kus sa olid?

Ma olin siis diagonaalis sinust akna all arvatavasti. Igatahes natuke aega pärast minu toibumist hakkas keegi teine toibuma ja see tore õde käis seal jutustamas teiega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ITK-s tehakse ka nüüd punktsioon üldnarkoosis? 3-4 aastat tagasi veel ei tehtud, tehti lihtsalt nö uimaseks. Nova Vitas tehti juba sel ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ITK-s tehakse ka nüüd punktsioon üldnarkoosis? 3-4 aastat tagasi veel ei tehtud, tehti lihtsalt nö uimaseks. Nova Vitas tehti juba sel ajal.

Minu meelest oli see küll lühike üldnarkoos. Ikka sekunditega langesid auti ega tundnud midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ITK-s tehakse ka nüüd punktsioon üldnarkoosis? 3-4 aastat tagasi veel ei tehtud, tehti lihtsalt nö uimaseks. Nova Vitas tehti juba sel ajal.

Oi see oli õudne, olen selle läbi teinud ja ei soovita vaenlasele ka. Ei taha uskuda, et veel sellist asja tehakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ITK-s tehakse ka nüüd punktsioon üldnarkoosis? 3-4 aastat tagasi veel ei tehtud, tehti lihtsalt nö uimaseks. Nova Vitas tehti juba sel ajal.

Tehakse üldnarkoosis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli hommikul elu esimene punktsioon, saadi 9 folli ja 9 munarakku. Hüperi ohtu ei pidavat olema. Ma ärkasin keset protseduuri üles, ei tea, kas oligi nii mõeldud. Igatahes, siis võeti just viimast, millega läks hästi kaua aega, jube aeglaselt nirises, nagu arst kommenteeris. Ise olin jube jutukas ja muudkui rääkisin õdedele, et mis mul homme plaanis on ja mis mis elu ma üldse elan, päris lõbus ????

Järsku hakkas aga suur sagimine, sest tekkis verejooks. Anesetesioloog hakkas mind rahustama, aga mul tekkis paanika, kuna arst oli ärev ja pahandas mingite õdedega ja ütles, et verd muudkui lahmib, et ta ei näe midagi. Siis pandi mind kiiresti uuesti narkoosi. Pärast selgus, et väike veresoone vigastus.

Kui teistkordselt ärkasin, oli esimesel veerandtunnil hirmus valus ja tunne, et ei iial enam, et milleks küll naised peavad niimoodi kannatama. Aga see läks kohe üle ja nüüd tunnen end täitsa hästi ja olen kodus. Seda mulle üldse ei kommenteeritud, et kas homme midagi selgub, et kas hakkavad rakud arenema, vaid et pean teisipäeval tulema siirdamisele ja kõik.

Hea, et ma sinu lugu enne tänast ei teadnud ???? Oleks üks asi rohkem olnud, mille pärast muretseda.

Ma nüüd ka juba kodus ja väga õrnalt oli korraks midagi tunda pool tundi tagasi. Aga muidu kõik endiselt hästi.

Lõpuks ometi saab süüa. Ostsin poest head paremat värsket ja teen tervislikku salatit.

Paula, kas sul oli minuga sama arst ka?

Huvitav, et lähenemine nii erinev. Aga võib-olla sul saadi nii palju ja korralikke, et nad olid kindlad, et mõni ikka viljastub ja areneb. Mul kolm natuke nigel tulemus. Aga lõpuks läheb ju seda ühte vaja ????

Sama arst jah, ma vist kuulsin sind ka kõrval. Ei tea jah, miks mulle suurt midagi rohkem ei räägitud ja ega ma küsida ka osanud. Nüüd sain alates homsest selle kuulsa geeli tuppe ja Medroli tabletid. Ma just veel magasin kaks tundi ja ikka käib pea ringi, kuigi enne tundsin end juba väga hästi.

Ma su kõrval ei saanud olla. Olin üksikus nurgas ukse kõrval. Kus sa olid?

Ma olin siis diagonaalis sinust akna all arvatavasti. Igatahes natuke aega pärast minu toibumist hakkas keegi teine toibuma ja see tore õde käis seal jutustamas teiega.

Oi, see on kõige toredam inimene seal 🙂 Tema aitas mul ennast süstima hakata ja kõik muud asjad ka selgeks saada, mida vähegi vaja on olnud. Ta on ämmaemand vist ameti järgi. Ja teab piisavalt palju, et kusimustele vastata.

Mis kell sa toibusid? Ma ärkasin peaaegu kohe, kui tagasi toodi ja enam magama ei jäänudki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ITK-s tehakse ka nüüd punktsioon üldnarkoosis? 3-4 aastat tagasi veel ei tehtud, tehti lihtsalt nö uimaseks. Nova Vitas tehti juba sel ajal.

Täitsa üldnarkoosis ja ei antud midagi muud validagi. Mina olen küll väga rahul. Kõik tegelesid minuga rahulikult, jäin ruttu magama ja pärast ärkasin ka peaaegu kohe üles, kui voodiga tagasi toodi. Algul oli unine tunne, aga magama enam ei jäänudki. Pooleteise tunni pärast läksin omal jalal koju ja pole siiani valus ega paha hakanud.

Mul on operatsioonidega siiani vedanud. Laparoskoopiaga ei olnud mul ka kordagi valuvaigistit vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli hommikul elu esimene punktsioon, saadi 9 folli ja 9 munarakku. Hüperi ohtu ei pidavat olema. Ma ärkasin keset protseduuri üles, ei tea, kas oligi nii mõeldud. Igatahes, siis võeti just viimast, millega läks hästi kaua aega, jube aeglaselt nirises, nagu arst kommenteeris. Ise olin jube jutukas ja muudkui rääkisin õdedele, et mis mul homme plaanis on ja mis mis elu ma üldse elan, päris lõbus ????

Järsku hakkas aga suur sagimine, sest tekkis verejooks. Anesetesioloog hakkas mind rahustama, aga mul tekkis paanika, kuna arst oli ärev ja pahandas mingite õdedega ja ütles, et verd muudkui lahmib, et ta ei näe midagi. Siis pandi mind kiiresti uuesti narkoosi. Pärast selgus, et väike veresoone vigastus.

Kui teistkordselt ärkasin, oli esimesel veerandtunnil hirmus valus ja tunne, et ei iial enam, et milleks küll naised peavad niimoodi kannatama. Aga see läks kohe üle ja nüüd tunnen end täitsa hästi ja olen kodus. Seda mulle üldse ei kommenteeritud, et kas homme midagi selgub, et kas hakkavad rakud arenema, vaid et pean teisipäeval tulema siirdamisele ja kõik.

Hea, et ma sinu lugu enne tänast ei teadnud ???? Oleks üks asi rohkem olnud, mille pärast muretseda.

Ma nüüd ka juba kodus ja väga õrnalt oli korraks midagi tunda pool tundi tagasi. Aga muidu kõik endiselt hästi.

Lõpuks ometi saab süüa. Ostsin poest head paremat värsket ja teen tervislikku salatit.

Paula, kas sul oli minuga sama arst ka?

Huvitav, et lähenemine nii erinev. Aga võib-olla sul saadi nii palju ja korralikke, et nad olid kindlad, et mõni ikka viljastub ja areneb. Mul kolm natuke nigel tulemus. Aga lõpuks läheb ju seda ühte vaja ????

Sama arst jah, ma vist kuulsin sind ka kõrval. Ei tea jah, miks mulle suurt midagi rohkem ei räägitud ja ega ma küsida ka osanud. Nüüd sain alates homsest selle kuulsa geeli tuppe ja Medroli tabletid. Ma just veel magasin kaks tundi ja ikka käib pea ringi, kuigi enne tundsin end juba väga hästi.

Ma su kõrval ei saanud olla. Olin üksikus nurgas ukse kõrval. Kus sa olid?

Ma olin siis diagonaalis sinust akna all arvatavasti. Igatahes natuke aega pärast minu toibumist hakkas keegi teine toibuma ja see tore õde käis seal jutustamas teiega.

Oi, see on kõige toredam inimene seal ???? Tema aitas mul ennast süstima hakata ja kõik muud asjad ka selgeks saada, mida vähegi vaja on olnud. Ta on ämmaemand vist ameti järgi. Ja teab piisavalt palju, et kusimustele vastata.

Mis kell sa toibusid? Ma ärkasin peaaegu kohe, kui tagasi toodi ja enam magama ei jäänudki.

Ma teistkordselt ärkasin ka suht kohe, kui mind oli tagasi toodud, see oli vist siis mingi 9.15. Aga kuna mul oli selle veresoonevigastuse tõttu veel mingi lisajama, siis sain veel tilguteid juurde. Ma ei teagi, mis kell lahkusin, aga sina jäid veel sinna. See on küll hea, et end hästi tunned, ma päev otsa voodis (õnneks saan arvutis tööd teha), sest kõht valus ja koperdan vetsu kägaras. Ei tea, kuidas homme tööle saan, aga tuleb minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ehk läheb sul ka homsest paremaks. Ära üle pinguta tööga. Seda jõuad veel terve elu teha 🙂

Ma lähen ka homme tööle. Aga mul veab, et saan võimalikult vähe füüsiliselt pingutada, teised kantseldavad minu eest lapsed ise ära. Ma teen ainult suuga suure linna 🙂

Nüüd vaja uni leida, et hommikuse helistamise pärast mitte väga muretseda.

Homsete uudisteni!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soomes oli punktsioon siis nii, et kõigepealt said rahustuseks 1000ndese paracetamoli kui soovisid rahuneda ja siis palatis kui olid pukis pandi kanüüli tuimesti, vaatasid ja tundsid mida nad teevad seal 🙂 aga midagi hullu ei olnud, see käis nii kiiresti. Hiljem pidid tunnikese tugitoolil ootama ja siis sai koju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

????????????
Üle 41 aastased naisukesed!
Palun jagage infot mis summaga peaks arvestama ICSI meetodiga IVF
ITK- s?
Palju läks maksma umbkaudu koos ravimitega? Siis teame arvestada…
Kas kahe munaraku viljastamine ja kahe embrüo siirdamine maksab topelt?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 08.05 10:47; 09.05 11:33; 09.05 12:45; 10.05 07:32; 10.05 10:09; 10.05 12:21; 10.05 17:38; 27.05 12:41; 28.05 21:38; 23.06 09:31; 23.06 18:02; 24.06 08:50; 01.07 19:23; 01.07 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

????????????

Üle 41 aastased naisukesed!

Palun jagage infot mis summaga peaks arvestama ICSI meetodiga IVF

ITK- s?

Palju läks maksma umbkaudu koos ravimitega? Siis teame arvestada…

Kas kahe munaraku viljastamine ja kahe embrüo siirdamine maksab topelt?

Konkreetsete protseduuride hinnad on infotahvlil ITKs. Võib-olla netis ka. Rohkem kahjuks ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üle 41 aastased naisukesed!
Palun jagage infot mis summaga peaks arvestama ICSI meetodiga IVF
ITK- s?
Palju läks maksma umbkaudu koos ravimitega? Siis teame arvestada…
Kas kahe munaraku viljastamine ja kahe embrüo siirdamine maksab topelt?

Olen teinud tasulised NV-s- nende hinnakiri kodukal väljas, hind ei lähe topelt sellest, kui saab rohkem viljastada või siirdada. ITKs sain veel tasuta. Aga mida tahan öelda, et sellise vanuses juures kuluks ka ära veidi põhjalikum konsultatsioon (uuringu võimalused jms), minu kogemus on aga see ITk-s nad ei ole eriti innukad küsimustele vastama, pigem ei julgegi küsida, kui vastatakse sellise silmapööritusega, et issand, kuidas nad nüüd midagi aru ei saa. NV-s saab arutada ja küsida sõbralikult.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 09.05 16:27; 10.05 09:51; 10.05 10:23; 11.05 12:36; 11.05 15:52; 15.05 14:06; 15.05 16:32; 17.05 16:39; 21.05 10:13; 28.05 13:21; 30.05 10:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ITK-s pole siis keegi tasulist teinud?!
Hinnakirjas on viljastamine 629 ja siirdamine 552 eur, tundub kuidagi vähe !
Palju UMBES ravimitele kes ikkagi ise maksnud?
PGS kohta on infot nii vähe, st polegi siin foorumis. Küllap on siis huvilised saanud samu vastuseid mis mina nii Tartust kui Tallinnast. Et, see test versus aeg ja raha ei ole mõttekas. Kuna raske kromosoomiveaga peetuvad nagunii või ei hakka arenemagi ning õige varsti saab uuesti proovida. Testi tehakse ainult pärast embrüo külmutamist , mis tähendab naisele uut ettevalmistust jälle ja siis uut siirdamist. Palju raha ja ajakadu.
Mis Teie arvate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 08.05 10:47; 09.05 11:33; 09.05 12:45; 10.05 07:32; 10.05 10:09; 10.05 12:21; 10.05 17:38; 27.05 12:41; 28.05 21:38; 23.06 09:31; 23.06 18:02; 24.06 08:50; 01.07 19:23; 01.07 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et PGS on mõistlik selleks, et teada saada, kas on üldse mõtet jätkata- et kui selgub, et polegi ühtki normaalset. Siin enam uutele ringidele ei lähe. Muidu katsetad ja katsetad ja loodad, et äkki ükskord õnnestub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 09.05 16:27; 10.05 09:51; 10.05 10:23; 11.05 12:36; 11.05 15:52; 15.05 14:06; 15.05 16:32; 17.05 16:39; 21.05 10:13; 28.05 13:21; 30.05 10:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle öeldi ITK-s, et arvestama peab 2000 euroga. Pole sinna rohkem läinud, tegutsen NV-s ja väga rahul, hind sama (koos ravimitega). Pealegi kui oled juba ravimeid 100 euri eest ostnud saad täiendavat ravimihüvitist ja mul läks teine ring juba 90% soodustusega.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.05 16:48; 10.05 11:22; 10.05 13:52; 11.05 12:45; 17.06 19:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, arstilt tuli vastus, et ureaplasma parvumit naistel ei uurita ja ei ravita, pole vaja.
Rohkem mingeid uudiseid ei ole, ootan pikisilmi esmaspäevast UH-d.

Kuidas nendel olemine on, kellel siin eile-üleeile protseduurid olid?

Kiireid triipe ja külma närvi!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kindlustamata või üle 41 aasta siis ei saa ju mingit hüvitist?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 08.05 10:47; 09.05 11:33; 09.05 12:45; 10.05 07:32; 10.05 10:09; 10.05 12:21; 10.05 17:38; 27.05 12:41; 28.05 21:38; 23.06 09:31; 23.06 18:02; 24.06 08:50; 01.07 19:23; 01.07 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üle 41 aastased naisukesed!

Palun jagage infot mis summaga peaks arvestama ICSI meetodiga IVF

ITK- s?

Palju läks maksma umbkaudu koos ravimitega? Siis teame arvestada…

Kas kahe munaraku viljastamine ja kahe embrüo siirdamine maksab topelt?

Olen teinud tasulised NV-s- nende hinnakiri kodukal väljas, hind ei lähe topelt sellest, kui saab rohkem viljastada või siirdada. ITKs sain veel tasuta. Aga mida tahan öelda, et sellise vanuses juures kuluks ka ära veidi põhjalikum konsultatsioon (uuringu võimalused jms), minu kogemus on aga see ITk-s nad ei ole eriti innukad küsimustele vastama, pigem ei julgegi küsida, kui vastatakse sellise silmapööritusega, et issand, kuidas nad nüüd midagi aru ei saa. NV-s saab arutada ja küsida sõbralikult.

Ma ei ole kordagi tundnud, et minul küsimustele ei taheta vastata. Kõike, mida olen osanud ette küsida, on mulle ära seletatud. Arst seletab ja ämmaemand on maailma parim.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain täna hommikul teada, et kolmest kaks on tublid ja ühega pole veel kindel. Vähemalt on lootus olemas ja saab positiivsete tunnetega esmaspäevast helistamist ja teisipäevast siirdamist oodata. Enesetunne on hea ja saan tööl täitsa täie eest olla 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paula, kuidas sul läheb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina maksin esimest korda gonali eest täishinna, teine kord sain 90% soodustust, sest kehtima hakkas täiendav ravimihüvitis. Küsisin ka veel apteegis, et mis see siis nüüd tähendab, et neid ju ei hüvitata kui olen vanem kui 40. Öeldi, et see ei loe. Kui on kalendriaastas ostetud rohkem kui 100 euro eest muidu soodusravimite hulka kuuluvaid ravimeid, siis see kehtib igal juhul. Mustvalgel digiloos näha palju maksnud olen. See hakkas kehtima 2018. aastal. Mul ületas summa muidugi 300 eurot aastas, seega sain 90%.
Soodusretseptiga ostetud ravimite hüvitamisele kehtivad järgmised põhimõtted:
1) kui summa jääb aastas alla 100 euro, siis täiendavat ravimihüvitist ei maksta
2) kui summa on aastas 100–300 eurot, hüvitatakse 100 eurot ületavast osast 50%
3) kui summa ületab aastas 300 eurot, hüvitatakse 300 eurot ületavast osast 90%
Näiteks kui inimene on kulutanud ravimitele 250 eurot, siis saab ta haigekassalt 75 eurot soodustust. Üle 300 euro ulatuvate kulutuste puhul hüvitab haigekassa 90% ravimist. Näiteks kui inimene on kulutanud 500 eurot, saab ta 280 eurot soodustust.
Esimesed IVF ravimid maksin täie rauaga, aga teisel korral oli ravimitele korralik soodustus.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.05 16:48; 10.05 11:22; 10.05 13:52; 11.05 12:45; 17.06 19:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna päeva peale andis lõpuks kõhuvalu järele, helistasin lausa igaks juhuks sinna õdedele, kuna minul jäi algselt mulje, et punktsioon on mingi väga lihtne protseduur, et samal päeval veidi annab tunda, aga midagi hullu pole ja et järgmisel päeval peaks kõik super olema. Täna kuulsin, et siiski päris nii ei ole ning see, et järgmisel päeval ikka tunda annab on okei.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna päeva peale andis lõpuks kõhuvalu järele, helistasin lausa igaks juhuks sinna õdedele, kuna minul jäi algselt mulje, et punktsioon on mingi väga lihtne protseduur, et samal päeval veidi annab tunda, aga midagi hullu pole ja et järgmisel päeval peaks kõik super olema. Täna kuulsin, et siiski päris nii ei ole ning see, et järgmisel päeval ikka tunda annab on okei.

Kusjuures, mu arst hoiatas mind et pärast punktsiooni on täiesti võimalik ka see, et esimene päev pole hullu miskit, aga teine ja kolmas päev hoopis kehvem olemine. Mul õnneks nii ei olnud, aga vähemalt teadsin selleks valmis olla 🙂

Ma siis esmaspäeval mammusid vaatama ja selgub mis neist kaheksast rakust saanud on, st mitu külma saame 🙂

Dinnu

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt 03.05 13:52; 03.05 14:45; 04.05 15:42; 04.05 18:33; 05.05 00:29; 05.05 22:28; 06.05 13:41; 07.05 15:36; 07.05 15:41; 07.05 20:22; 10.05 16:45; 15.05 16:36; 15.05 18:49; 15.05 23:13; 15.05 23:39; 16.05 10:26; 16.05 12:08; 24.05 13:41; 24.05 17:29; 25.05 13:23; 26.05 10:35; 03.06 15:00; 26.06 16:21; 27.06 12:10; 27.06 17:46; 29.06 14:40; 30.06 20:25; 01.07 21:31; 02.07 11:39; 05.07 13:49; 05.07 18:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teate, võib juhtuda nii, et kui on aeg Crinone geeli osta, siis digiretseptikeskus ei tööta 🙁 Apteeker ütles, et vahest hakkab tööle viie minuti pärast, vahest läheb aega pool päeva.
Lähen nüüd suurde keskusesse apteeki ja ei liigu sealt enne, kui geel käes. Täna läheb seda kindlasti vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud hea info eest ravimihüvitise kohta, vaatan digiloost kui palju 2019 juba kulutatud siis ostan veel juurde kuni 300 täis ja edaspidi siis on tore küll kui kõik 90 % soodukaga kuigi pole kindlustatud.
Või see ei kehti kui kindlustamata
vaid ainult üle 41 aastasele kindlustatule?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 08.05 10:47; 09.05 11:33; 09.05 12:45; 10.05 07:32; 10.05 10:09; 10.05 12:21; 10.05 17:38; 27.05 12:41; 28.05 21:38; 23.06 09:31; 23.06 18:02; 24.06 08:50; 01.07 19:23; 01.07 22:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 935 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.