Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 935 )

Teema: IVF mai-juuni

Postitas:

Huhh, sain oma rohu teisest apteegist kohe kätte, süsteem oli tööle hakanud.

Ma otsisin ravimiinfost, seal enamus apteekides Crinone geel 44,30, osades 39,87. Kuna ühes pakis 15 tükki, ehk jagub nädalaks, on viiekas iga kord kokkuhoida kah hästi.

Teadjamad, kui kaua Crinonet kasutama peab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on käinud Synlabis tegemas Last sooviva naise paketti? Kas sellel oleks mõtet või saaks perearstilt mingeid teste nõuda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huhh, sain oma rohu teisest apteegist kohe kätte, süsteem oli tööle hakanud.

Ma otsisin ravimiinfost, seal enamus apteekides Crinone geel 44,30, osades 39,87. Kuna ühes pakis 15 tükki, ehk jagub nädalaks, on viiekas iga kord kokkuhoida kah hästi.

Teadjamad, kui kaua Crinonet kasutama peab?

Mina kasutasin alates siirdamisest kaks ndl kuni veretestini ja 2x päevas. Kui oleks pesastunud, siis oleks vist edasi pidanud kasutama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on käinud Synlabis tegemas Last sooviva naise paketti? Kas sellel oleks mõtet või saaks perearstilt mingeid teste nõuda?

Ma lugesin kodulehelt, mida see sisaldab. Mulle tundub, et pole mõtet oma raha sellele kulutada.
Ma käisin just eraldi raua depoode olukorda analüüsimas perearsti juures, sest mul on kunagi nad täitsa tühjad olnud (kõrge hemoglobiin ei näita depoode olukorda). Kui rääkisin, et last soovin saada, tegi perearst lisaks veel kilpnäärme kohta veretesti ja midagi oli seal veel. Vaatasin ise internetist, tundus piisavalt põhjalik. Praegu peast ei mäleta. D-vitamiini taset uuris mul praegune arsti ise kohe. Suguhaigused on ka kõik seal juba uuritud. Aga näiteks verevähi kohta ma ei tea, kas see on juba uuritud. Tean, et mul sõbrannal avastati see rasedana tavalise uuringu käigus. Aga tal polnud see aktiivne, nii et kõik oli hästi ja praegu juba üle aastane laps täitsa terve.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna päeva peale andis lõpuks kõhuvalu järele, helistasin lausa igaks juhuks sinna õdedele, kuna minul jäi algselt mulje, et punktsioon on mingi väga lihtne protseduur, et samal päeval veidi annab tunda, aga midagi hullu pole ja et järgmisel päeval peaks kõik super olema. Täna kuulsin, et siiski päris nii ei ole ning see, et järgmisel päeval ikka tunda annab on okei.

Kusjuures, mu arst hoiatas mind et pärast punktsiooni on täiesti võimalik ka see, et esimene päev pole hullu miskit, aga teine ja kolmas päev hoopis kehvem olemine. Mul õnneks nii ei olnud, aga vähemalt teadsin selleks valmis olla ????

Ma siis esmaspäeval mammusid vaatama ja selgub mis neist kaheksast rakust saanud on, st mitu külma saame ????

Dinnu

Mul oli just nii, et peale punktsiooni ei olnud midagi tunda. Mõtlesin veel, et eriti hästi läks mul 🙂 Aga järgnevatel päevadel andis ikka tunda ja oli päris ebameeldiv tunne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huhh, sain oma rohu teisest apteegist kohe kätte, süsteem oli tööle hakanud.

Ma otsisin ravimiinfost, seal enamus apteekides Crinone geel 44,30, osades 39,87. Kuna ühes pakis 15 tükki, ehk jagub nädalaks, on viiekas iga kord kokkuhoida kah hästi.

Teadjamad, kui kaua Crinonet kasutama peab?

Mul ka esialgu see 15-ne pakk, aga sa lähed ka teisipäeval siirdama? Mina sain asjast niimoodi aru, et seda tuleb peale seda ka veel edasi panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain teada, et jällegi ei arenenud meil allesjäänud rakud piisavalt edasi, et midagi külmutada oleks saanud ???? Suht lootusetuse tunne on… Ilmselt teen pühapäeval koduse testi (ovitrellest selleks ajaks möödas 13 päeva) ja kui see triipe ei näita, siis erilisi lootusi enam ei hellita ja loen katse taaskord ebaõnnestunuks. VT 16.05.

Mul küsimus haigekassa toetuse kohta IVF puhul seoses vanusega. Saan sügisel 41, oletame, et uuele ringile saan enne sünnipäeva aga ntx punktsioon ja/või siirdamine alles peale sünnipäeva, kas siis nende protseduuride eest peaks siis juba ise tasuma või läheb kogu katse kuni veretestini ikkagi veel haigekassa toetusega? On siin kellelgi sellist kogemust?

Minu arst Pelgulinnas ütles et kui alustada uue ringiga 40-selt, siis läheb kõik kenasti Haigekassa poolt kompenseerimisele.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkasin kadutama enne siirdamist paar päeva ja arst kirjutas et kadutada 10-11 nädalani (itk), eelmise ajal kasutadin vist 8 nda nàdalani ja siis tuli duphadyon peale 12 nda nàdalani (Nv). Mina olen môlemi kohaga rahul. Eile kàisin tava gynekoloogi vastuvôtul, 3ndal àmmakas ja kv uuring, kasvab ilusti! vastas isegi 3 pàeva suuremaks, muidu 7+5, uh oli 8+3 ! Koigile edu ja kiireid positiivseid tulemusi! ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.05 14:49; 06.05 21:38; 11.05 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkasin kadutama enne siirdamist paar päeva ja arst kirjutas et kadutada 10-11 nädalani (itk), eelmise ajal kasutadin vist 8 nda nàdalani ja siis tuli duphadyon peale 12 nda nàdalani (Nv). Mina olen môlemi kohaga rahul. Eile kàisin tava gynekoloogi vastuvôtul, 3ndal àmmakas ja kv uuring, kasvab ilusti! vastas isegi 3 pàeva suuremaks, muidu 7+5, uh oli 8+3 ! Koigile edu ja kiireid positiivseid tulemusi! ????

Nii tore, et sul läheb hästi kõik 🙂 Seda umbes nädalate arvu ma teada tahtsingi, aitäh.

Mul tekkis küsimus, et kuidas saab nii olla, et kui kunstliku viljastamisega oled kindlal ajal munarakke kasvatama hakanud ja kindlal päeval on viljastatatud, siis ikkagi saab muuta seda, kui suur parasjagu loode on? 7+5 ja 8+3 on ju piisavalt suur erinevus! Ega siis mõni beebi kiiremini ajas edasi ei lähe. Arenevad jah erinevalt, aga aeg on ju sama.
Kui sa muidugi oskad sellele vastata 🙂 Või keegi teine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huhh, sain oma rohu teisest apteegist kohe kätte, süsteem oli tööle hakanud.

Ma otsisin ravimiinfost, seal enamus apteekides Crinone geel 44,30, osades 39,87. Kuna ühes pakis 15 tükki, ehk jagub nädalaks, on viiekas iga kord kokkuhoida kah hästi.

Teadjamad, kui kaua Crinonet kasutama peab?

Mul ka esialgu see 15-ne pakk, aga sa lähed ka teisipäeval siirdama? Mina sain asjast niimoodi aru, et seda tuleb peale seda ka veel edasi panna.

Jah, ma ka teisipäeval, lõunal. Paberil on lihtsalt nooleke, et läheb kasutamine edasi. Eks siis siirdamisel ütleb arst, mis edasi.

Mõtlesin, et äkki me kohtume ukse taga 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, arstilt tuli vastus, et ureaplasma parvumit naistel ei uurita ja ei ravita, pole vaja.

ITK-s öeldi mulle ka algul nii ja mulle seda analüüsi üldse ei tehtud. Aga kuna meestearst mehel tuvastas urea parvumi, siis pidime ikkagi mõlemad ravikuuri ära tegema, kuigi ma ei teadnudki, kas mul see oli või ei. Naistearstidest ka osad vist soovitavad ikkagi ravida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 09.05 16:27; 10.05 09:51; 10.05 10:23; 11.05 12:36; 11.05 15:52; 15.05 14:06; 15.05 16:32; 17.05 16:39; 21.05 10:13; 28.05 13:21; 30.05 10:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb ikka omada haigekassa kindlustust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.05 16:48; 10.05 11:22; 10.05 13:52; 11.05 12:45; 17.06 19:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

PGS kohta on infot nii vähe, st polegi siin foorumis. Küllap on siis huvilised saanud samu vastuseid mis mina nii Tartust kui Tallinnast. Et, see test versus aeg ja raha ei ole mõttekas. Kuna raske kromosoomiveaga peetuvad nagunii või ei hakka arenemagi ning õige varsti saab uuesti proovida. Testi tehakse ainult pärast embrüo külmutamist , mis tähendab naisele uut ettevalmistust jälle ja siis uut siirdamist. Palju raha ja ajakadu.
Mis Teie arvate?

Siin videos keskel ka veidi räägitakse sellest geeniuuringust:
https://www.facebook.com/NovaVitaKliinik/videos/2412228982128991/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 09.05 16:27; 10.05 09:51; 10.05 10:23; 11.05 12:36; 11.05 15:52; 15.05 14:06; 15.05 16:32; 17.05 16:39; 21.05 10:13; 28.05 13:21; 30.05 10:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei
Peale minu on siin päris lastetuid ilmselt veel. Kuidas teil emadepäeval tunnete-emotsioonidega lood? Mul ikka üsna mitu pisarat täna kuivatatud. Emale ja vanaemale viisin lilled ja üritan kuidagi hakkama saada. Kas mulle ka kunagi head emadepäeva soovitakse? Lootma peab, aga see lootust iga aastaga järjest kahaneb…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei

Peale minu on siin päris lastetuid ilmselt veel. Kuidas teil emadepäeval tunnete-emotsioonidega lood? Mul ikka üsna mitu pisarat täna kuivatatud. Emale ja vanaemale viisin lilled ja üritan kuidagi hakkama saada. Kas mulle ka kunagi head emadepäeva soovitakse? Lootma peab, aga see lootust iga aastaga järjest kahaneb…

Need tunded on loomulikud ja tuleb lihtsalt nendega hakkama saada. Lootus sureb viimasena 🙂 Hoiame kõik üksteisele pöialt.

Kuna mul oli esimene punktsioon, pole nii väga negatiivseid mõtteid. Aga paneb mõtlema küll, et peaaegu olen nagu ema ja ei tea, kuidas aasta pärast on.

Ma tundsin juba paar päeva tagasi, et olen nii vähe ema, kui üldse olla saan sel emadepäeval. See selline pool naljaga, aga tunne ikkagi on. Mu sees pole ju isegi valmisolekus munarakke. Ja siis mõtlesin Armastus kolme apelsini vastu etendusest, kuidas Pantaloone ütleb: “Ma olen nii kuulsusetu!”, ma olen nii munarakutu. Aga ehk on mu vähestel lootust ja teisipäevast asi muutub.

Siit saab etenduse juppi õigest kohast vaadata 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=erX7SfnacnU&t=5m58s

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei

Peale minu on siin päris lastetuid ilmselt veel. Kuidas teil emadepäeval tunnete-emotsioonidega lood? Mul ikka üsna mitu pisarat täna kuivatatud. Emale ja vanaemale viisin lilled ja üritan kuidagi hakkama saada. Kas mulle ka kunagi head emadepäeva soovitakse? Lootma peab, aga see lootust iga aastaga järjest kahaneb…

Saan aru, mida tunned. Mina ausalt öeldes teadlikult vältisin see aasta kuti ema juures olekut emadepäeval, sest kuti õde sai just essa lapse, tema jaoks essa emadepäev ning nüüd ju kuti ema on vanaema. Ühesõnaga, kõik tiirleb beebi ümber ja ümber vanavanemate. Muidugi ma olen nende üle rõõmus. Iga beebi on ju ime. Aga lihtsalt mul endal on lihtsam eemal olla, et enda tunnetega hakkama saada.
Mina olen siis see, kel esimene IVF ring just ebaõnnestus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei

Peale minu on siin päris lastetuid ilmselt veel. Kuidas teil emadepäeval tunnete-emotsioonidega lood? Mul ikka üsna mitu pisarat täna kuivatatud. Emale ja vanaemale viisin lilled ja üritan kuidagi hakkama saada. Kas mulle ka kunagi head emadepäeva soovitakse? Lootma peab, aga see lootust iga aastaga järjest kahaneb…

Sama siin ja seekord on väga raske. Meil oli just 3 nädalat tagasi raseduse katkestamine.
Olin täna teenindajaks asendamas ühes poes, ja kliendid muudkui soovisid head emadepäeva :D.
Mina oma ema juurde täna ei läinudki, lihtsalt ei suutnud, niigi kurb oli juba olla. Homme on kindlasti parem päev 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei

Peale minu on siin päris lastetuid ilmselt veel. Kuidas teil emadepäeval tunnete-emotsioonidega lood? Mul ikka üsna mitu pisarat täna kuivatatud. Emale ja vanaemale viisin lilled ja üritan kuidagi hakkama saada. Kas mulle ka kunagi head emadepäeva soovitakse? Lootma peab, aga see lootust iga aastaga järjest kahaneb…

Raske on. Samamoodi nagu on rasked ka kõik teised tähtpäevad ja pühad kui pere/sõbrad on koos ja mõni beebi ikka seltskonda satub. Muidugi olen rõõmus teiste pärast, aga südames on nii valus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi kirjutas siin ureaplasma kohta ja ma kindlasti soovitan seda ravida! Ma tean, et ITKs seda ei tehta, aga soovitan ikkagi peale käia. Minul katsed ebaõnnestusid enne seda, kuni seda ravima hakati. Lisaks on mul IVF arst ka USAs, kes oli täiesti šokeeritud, kui sai teada, et Eestis osad arstid seda ei tuvasta ega ei ravi. Ta ütles, et viimased uuringud näitavad selgelt, et see tekitab (tundlikel) naistel põletikku, mida IVF veel võimendab, USAs tehti mulle päris karm ravikuur. Selge on see, et see tuleb tagasi ja sellest otseselt lahti ei saagi, aga mistahes põletikunäitajad on vaja IVFi ajal minimaalseks saada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi kirjutas siin ureaplasma kohta ja ma kindlasti soovitan seda ravida! Ma tean, et ITKs seda ei tehta, aga soovitan ikkagi peale käia. Minul katsed ebaõnnestusid enne seda, kuni seda ravima hakati. Lisaks on mul IVF arst ka USAs, kes oli täiesti šokeeritud, kui sai teada, et Eestis osad arstid seda ei tuvasta ega ei ravi. Ta ütles, et viimased uuringud näitavad selgelt, et see tekitab (tundlikel) naistel põletikku, mida IVF veel võimendab, USAs tehti mulle päris karm ravikuur. Selge on see, et see tuleb tagasi ja sellest otseselt lahti ei saagi, aga mistahes põletikunäitajad on vaja IVFi ajal minimaalseks saada.

Ureaplasma teema ITK-s on eriti kummaline sellepärast, et meeste viljatusraviarstid ravivad seda, naiste omad aga ütlevad, et pole vaja… Isegi kui oleks tōsi, et uuringud naiste puhul ei näit väga tugevat seost selle viiruse ja viljatuse vahel, siis meeste puhul näitavad ja on ju mõttetu ravida meest üksi, kui ta kohe naiselt nakkuse uuesti saab…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 07.05 21:30; 08.05 11:02; 09.05 12:25; 09.05 13:29; 13.05 05:28; 13.05 10:48; 13.05 18:54; 14.05 07:35; 20.05 11:44; 20.05 17:55; 21.05 11:05; 21.05 13:46; 28.05 10:12; 28.05 10:14; 29.05 03:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi kirjutas siin ureaplasma kohta ja ma kindlasti soovitan seda ravida! Ma tean, et ITKs seda ei tehta, aga soovitan ikkagi peale käia. Minul katsed ebaõnnestusid enne seda, kuni seda ravima hakati. Lisaks on mul IVF arst ka USAs, kes oli täiesti šokeeritud, kui sai teada, et Eestis osad arstid seda ei tuvasta ega ei ravi. Ta ütles, et viimased uuringud näitavad selgelt, et see tekitab (tundlikel) naistel põletikku, mida IVF veel võimendab, USAs tehti mulle päris karm ravikuur. Selge on see, et see tuleb tagasi ja sellest otseselt lahti ei saagi, aga mistahes põletikunäitajad on vaja IVFi ajal minimaalseks saada.

Ureaplasma teema ITK-s on eriti kummaline sellepärast, et meeste viljatusraviarstid ravivad seda, naiste omad aga ütlevad, et pole vaja… Isegi kui oleks tōsi, et uuringud naiste puhul ei näit väga tugevat seost selle viiruse ja viljatuse vahel, siis meeste puhul näitavad ja on ju mõttetu ravida meest üksi, kui ta kohe naiselt nakkuse uuesti saab…

See on tõesti kummaline!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veebr oli esimene ivf täisring, mis ebaõnnestus. Nüüd üritame uue aja saada, sel korral juba kõik tasuline. Tahaks teada, kas mingeid uuringuid tõesti ei tehta partnerite sobivuse kohta? Et miks ebaõnnestus v miks ei pesastunud jne? Vastasel juhul ma ei näe mõtet jälle neg vastust saada ja see meeletu kurbus jne? Mis kliinikut soovitate? Varem ITK dr Rass.
Kriuks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sattusin eile ühe video peale, mis tuletas meelde (küll loomulikul teel), kuidas pesastumisele kaasa aidata.
https://m.youtube.com/watch?v=e-vJSqh4_gw&feature=youtu.be
Need on lihtsad ja tavalised asjad. Hea meeldetuletus näiteks oli jalgade soojashoidmine.
Mul on tihti käed-jalad jahedad. Aga kuna ma eriti ei külmetu ja haigeks sellest ei jää, ei pööra ma sellele väga tähelepanu. Nüüd on rohkem meeles. Eriti praeguste kevadiste ilmadega, kus kord on jahe, siis jälle päikese käes palav.

Jaksu kõigile vastupidada, et eesmärgini jõuda! Kui kohe ei saa, siis ükskord ikka saab!

P.S. Paula, kuidas sul läheb? Kas kõik korras?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veebr oli esimene ivf täisring, mis ebaõnnestus. Nüüd üritame uue aja saada, sel korral juba kõik tasuline. Tahaks teada, kas mingeid uuringuid tõesti ei tehta partnerite sobivuse kohta? Et miks ebaõnnestus v miks ei pesastunud jne? Vastasel juhul ma ei näe mõtet jälle neg vastust saada ja see meeletu kurbus jne? Mis kliinikut soovitate? Varem ITK dr Rass.

Kriuks

Ma ei tea veel sellest asjast nii palju. Mul alles esimene siirdamine eest. Aga mina olen ITKs rahul Dr Haldrega. Mul pole muidugi kogemust, mis ebaõnnestumisel mulle täpselt räägitaks.

Igasuguste internetist lugemiste põhjal tundub mulle, et kui üldse palju raha mängu panna, siis peaks/saaks uurida enne. Mu meelest kusagil juba katsetati, et enne viljastamist või viljastudes võetakse analüüs munarakust ja uuritakse kohe, kas on eluvõimeline ja terve. Ma ei mäleta, kus seda Eestis tehti. Aga meelde jäi, et ITKs veel mitte. Tahetakse üle-eestiliseks teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain laborist teada, et mitte kõige parem tulemus, aga kõik kolm arenevad ???? Nüüd on rõõmsam homset oodata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veebr oli esimene ivf täisring, mis ebaõnnestus. Nüüd üritame uue aja saada, sel korral juba kõik tasuline. Tahaks teada, kas mingeid uuringuid tõesti ei tehta partnerite sobivuse kohta? Et miks ebaõnnestus v miks ei pesastunud jne? Vastasel juhul ma ei näe mõtet jälle neg vastust saada ja see meeletu kurbus jne? Mis kliinikut soovitate? Varem ITK dr Rass.

Kriuks

Hei
Selline uuring on Eestis täitsa olemas: https://www.lapsesoov.ee/teenused/viljatusravi/pgt/
See eeldab päris suurt rahasummat, aga siiski on võimalik rasestumisvõimalust tõsta. Kahjuks muus mõttes on ivf ikka paljusgi ka õnnemäng ja garantiisid ei ole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veebr oli esimene ivf täisring, mis ebaõnnestus. Nüüd üritame uue aja saada, sel korral juba kõik tasuline. Tahaks teada, kas mingeid uuringuid tõesti ei tehta partnerite sobivuse kohta? Et miks ebaõnnestus v miks ei pesastunud jne? Vastasel juhul ma ei näe mõtet jälle neg vastust saada ja see meeletu kurbus jne? Mis kliinikut soovitate? Varem ITK dr Rass.

Kriuks

Mõistan sinu kurbust. Olles ise läbinud kolm täisringi, olen praegu – ei julge seda hästi kirjutadagi – esimesi nädalaid rase!

Omast kogemusest soovitan, et mõtle kõigepealt rahulikult ümber oma ootused. Ühe ringi õnnestumise tõenäosus (eriti sinu, ka minu vanuses) on kordades väiksem kui ebaõnnestumise tõenäosus. Lugesin, et maailmas läbivad naised, kes selle protsessi tulemusel lõpuks lapse sünnitavad, keskmiselt 6-7 IVF-i ringi. Seega püüa juba ette leppida sellega, et iga üksiku ringi õnnestumise võimalus pole väga suur – ja samas tuleta endale meelde, et ühe ringi ebaõnnestumine ei tähenda kaugeltki, et lootust pole.

Teine asi: mina tegin kaks esimest ringi ITK-s ja vahetasin siis kliinikut, sest sealne süsteem tõesti on väga automaatne, nagu lindil, ja mulle tundus, et paraku ka raviskeemide kohandamine oli pigem juhuslik kui minu eripäradest lähtuv. Mingeid lisauuringuid ei pakutud jne. Samas midagi ebameeldivat ei olnud.

Nii Nova Vita kui Pelgu pakuvad tervet rida uuringuid, mis võivad aidata rasestumise tõenäosust suurendada, aga loomulikult ei anna mingeid garantiisid. Nendega on see lugu, et haigekassa neid ei rahasta, nad on üsna kallid ja sellepärast pigem soovitatakse neid siis, kui juba mitu ringi ebaõnnestunud. Aga kui raha ei ole sulle probleem, on muidugi mõistlik lasta uurida, millal on just sinu emakas pesastumiseks kõige vastuvõtlikum, siis mehe puhul lisaks spermogrammile veel oksüdatiivset stressi jms hindavad näitajad jne. Kui embrüod arenevad, on võimalik lasta neid ka enne siirdamist geneetiliselt uurida, et tuvastada kromosoomihäireid. Ükski neist asjadest siiski ei garanteeri ega välista rasestumise võimalust. Seega pead lõpuks otsuseid tegema ikka ise. ITK-st saad küsida ka embrüote arenemise protokolli – selle järgi saab järgmine arst ka veidi infot, kas probleem oli pigem embrüote kvaliteedis või muus.

Soovin kannatust ja õnnestumist!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 07.05 21:30; 08.05 11:02; 09.05 12:25; 09.05 13:29; 13.05 05:28; 13.05 10:48; 13.05 18:54; 14.05 07:35; 20.05 11:44; 20.05 17:55; 21.05 11:05; 21.05 13:46; 28.05 10:12; 28.05 10:14; 29.05 03:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIna tegin eile koduse rasedustesti, mis osutus negatiivseks. Rahustasin veel ennast, et no pole kõige hullem, vbla pesastusid alles eelmisel päeval (siirdamisest 10 päeva). Aga täna hommikul hakkasid juba päevad 🙁 Neljapäeval peaksin minema veretestile, aga vist pole enam mõtet. Nii masendav tunne on. Samas on teist ebaõnnestumist oluliselt lihtsam juba üle elada kui esimest oli. Isegi nutta pole veel lahistanud 🙂 Seest pitsitab, aga nutt ei tule…

Ega siis midagi… suvi tuleb mõnusalt lõõgastudes üle elada ja ehk saab sügisest juba uuele katsele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIna tegin eile koduse rasedustesti, mis osutus negatiivseks. Rahustasin veel ennast, et no pole kõige hullem, vbla pesastusid alles eelmisel päeval (siirdamisest 10 päeva). Aga täna hommikul hakkasid juba päevad ???? Neljapäeval peaksin minema veretestile, aga vist pole enam mõtet. Nii masendav tunne on. Samas on teist ebaõnnestumist oluliselt lihtsam juba üle elada kui esimest oli. Isegi nutta pole veel lahistanud ???? Seest pitsitab, aga nutt ei tule…

Ega siis midagi… suvi tuleb mõnusalt lõõgastudes üle elada ja ehk saab sügisest juba uuele katsele.

Nii kahju kuulda…
Lähen ise homme siirdamisele ja olen küll läbi mõelnud, et õnnestumise tõenäosus on väike, aga ei saa ikka kuidagi sellega lõpuni leppida. Ehk ikka juba teen oma elus plaane, et saan varsti lapse (näiteks mõtlen läbi oma sügist õppimist ja tööd) jne. See ilmselt pole tark mõte, aga kuidagi liiga lihtsalt kipub peale tunne, et läheb õnneks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIna tegin eile koduse rasedustesti, mis osutus negatiivseks. Rahustasin veel ennast, et no pole kõige hullem, vbla pesastusid alles eelmisel päeval (siirdamisest 10 päeva). Aga täna hommikul hakkasid juba päevad ???? Neljapäeval peaksin minema veretestile, aga vist pole enam mõtet. Nii masendav tunne on. Samas on teist ebaõnnestumist oluliselt lihtsam juba üle elada kui esimest oli. Isegi nutta pole veel lahistanud ???? Seest pitsitab, aga nutt ei tule…

Ega siis midagi… suvi tuleb mõnusalt lõõgastudes üle elada ja ehk saab sügisest juba uuele katsele.

Väga kahju 🙁 Suvel ongi hea kehal lasta puhata ja lihtsalt olla et sügiseks jälle vormis olla. Ka mina suvel ei ole tahtnud katseid teha ja olen pigem eelistanud teisi aasta aegu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 935 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.