Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 550 )

Teema: IVF mai-juuni

Postitas:

Tere!
Esimest korda tehti siirdamine tehti 25.05.2020 millal ma võiksin rasedustesti teha?
Kõigile rasvaseid triipe! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.05 15:13; 30.05 18:30; 31.05 10:31; 31.05 14:39; 31.05 18:41; 02.06 13:59; 03.06 12:53; 03.06 13:41; 04.06 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Sa mind (Lu) mõtled, siis ega see vist väga tavaline pole, et 37 ja menopaus, aga ma olen sinna poole teel ja see jõuab minuni ilmselgelt rutem kui on tavapärane keskmine. FSH tulemus 40 ja AMH 0.1 viitab sellele väga selgelt. Ma proovin IVF (menopausi süst tehtud), et siis ma olen nagu kõik teinud oma südamesoovi täitumiseks. Aga kui ma täitsa nagu ausalt ütlen, siis ma olen leppinud tänaseks, et tõenäoliselt meile kolmandat beebit ei tule. Südames on suur rahu ja seda protsessi teen lootusi väga kõrgele ajamata.
Mari81 – kas Sul esimene IVF ja mis põhjusel, kui küsida tohib

Ikka head soovides
Lu

Siis ma sinust aastakese vanem. Sul juba menopaus? Ma ise kardan ka seda väga, aga loodan, et nii vara ehk ikka pole veel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt 08.05 12:30; 10.05 09:07; 14.05 19:59; 16.05 12:51; 16.05 13:02; 18.05 15:53; 18.05 18:39; 19.05 21:37; 20.05 21:58; 26.05 17:49; 28.05 12:52; 28.05 17:10; 30.05 17:52; 02.06 16:56; 08.06 15:31; 12.06 13:30; 12.06 22:04; 20.06 11:22; 10.07 17:37; 13.07 05:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere IVF-kad!

Tegin meile mai-juuni teema. Nüüd on protseduurid taas käima läinud (vähemalt osaliselt). Kas keegi juba alustas?

Mina hakkasin paar päeva tagasi külmaringiks valmistuma. UH 18.05 ja siirdamine 25.05.

Mis teil uudist?

Millal rasedustesti teete?:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.05 15:13; 30.05 18:30; 31.05 10:31; 31.05 14:39; 31.05 18:41; 02.06 13:59; 03.06 12:53; 03.06 13:41; 04.06 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on amh 0.8 ja arst arvas näitude puhul, et mul voib juba enne 30 tulla 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina seekord ei julge enam testida .

Puuan lihtsalt paev korraga elada ja loota et vereproovini jouan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli siirdamine 25.05, siirdati 2 tk. Ma olen päris kannatamatu ja ei taha asjatuid lootusi hellitada, seega ma testisin juba täna hommikul. Oli täiesti negatiivne. Täna oli muidugi selgelt liiga vara testida, aga olen välismaa foorumitest lugenud, et mõned inimesed on juba 5. päeval saanud positiivseid tulemusi.
Ma seekord ei tunne mitte midagi – pole mingeid torkeid, krampe, valusid jms. On kartus, et taas ei õnnestunud.

Kas keegi teine plaanib lähipäevil testida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõistan täielikult testimise soovi ja kannatamatust, olen neid ise ka hulga teinud.
Aga viimane kord näitas tundlik (!) test 2 päeva enne positiivset vereproovi negatiivset tulemust! Nii et niimoodi võib ennast täiesti stressi testida… Mina olingi kindel et jälle ebaõnnestus ja kurtsin veretesti tegijale et täitsa mõttetu tulek. Nii et arsti poolt öeldu: test ei pruugi näidata, tõde selgub ikkagi veretestil, oli minu puhul õige. Kahte triipu rasedustestil nägin päev peale veretesti tulemust.

Minul oli siirdamine 25.05, siirdati 2 tk. Ma olen päris kannatamatu ja ei taha asjatuid lootusi hellitada, seega ma testisin juba täna hommikul. Oli täiesti negatiivne. Täna oli muidugi selgelt liiga vara testida, aga olen välismaa foorumitest lugenud, et mõned inimesed on juba 5. päeval saanud positiivseid tulemusi.

Ma seekord ei tunne mitte midagi – pole mingeid torkeid, krampe, valusid jms. On kartus, et taas ei õnnestunud.

Kas keegi teine plaanib lähipäevil testida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõistan täielikult testimise soovi ja kannatamatust, olen neid ise ka hulga teinud.

Aga viimane kord näitas tundlik (!) test 2 päeva enne positiivset vereproovi negatiivset tulemust! Nii et niimoodi võib ennast täiesti stressi testida… Mina olingi kindel et jälle ebaõnnestus ja kurtsin veretesti tegijale et täitsa mõttetu tulek. Nii et arsti poolt öeldu: test ei pruugi näidata, tõde selgub ikkagi veretestil, oli minu puhul õige. Kahte triipu rasedustestil nägin päev peale veretesti tulemust.

Minul oli siirdamine 25.05, siirdati 2 tk. Ma olen päris kannatamatu ja ei taha asjatuid lootusi hellitada, seega ma testisin juba täna hommikul. Oli täiesti negatiivne. Täna oli muidugi selgelt liiga vara testida, aga olen välismaa foorumitest lugenud, et mõned inimesed on juba 5. päeval saanud positiivseid tulemusi.

Ma seekord ei tunne mitte midagi – pole mingeid torkeid, krampe, valusid jms. On kartus, et taas ei õnnestunud.

Kas keegi teine plaanib lähipäevil testida?

Maikelluke: kas teil oli ennem veretestile minekut mingeid tundmisi ka? Kõhu valu/kiskumist/süda paha jne? Raseda sümtomid..?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.05 15:13; 30.05 18:30; 31.05 10:31; 31.05 14:39; 31.05 18:41; 02.06 13:59; 03.06 12:53; 03.06 13:41; 04.06 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lähen veretestile 10.06

Hetkel on mul rinnad mega valusad- reaalselt ei saa puutuda ka .
Kohus torgib/ pidev uni ja sûda paha. ( oma esimese lapse – kelle ma sain taiesti loomulikul teel olid samad sümptomid) ja kuna ma tean neid sümptomeid siis ma ole. kindel, et hetkel ma olen end moelnud peast rasedaks + rohud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lähen veretestile 10.06

Hetkel on mul rinnad mega valusad- reaalselt ei saa puutuda ka .

Kohus torgib/ pidev uni ja sûda paha. ( oma esimese lapse – kelle ma sain taiesti loomulikul teel olid samad sümptomid) ja kuna ma tean neid sümptomeid siis ma ole. kindel, et hetkel ma olen end moelnud peast rasedaks + rohud!

Millal teil siirdamine oli?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.05 15:13; 30.05 18:30; 31.05 10:31; 31.05 14:39; 31.05 18:41; 02.06 13:59; 03.06 12:53; 03.06 13:41; 04.06 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

29 oli sp ma teangi, et olen end rasedaks moelnud 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei,ärge heitke meelt,kindlasti läheb kõik hästi. Mul oli 25.mai siirdamine ja 04.06 veretest. Hetkel raseduse tunnused puuduvad. Eks vara ka veel võib-olla?! Ootusärevus suur..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.05 15:13; 30.05 18:30; 31.05 10:31; 31.05 14:39; 31.05 18:41; 02.06 13:59; 03.06 12:53; 03.06 13:41; 04.06 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris raseduse tunnusteks on vist sellel hetkel veel vara. Aga mul olid rinnad natuke tundlikud küll. Samas pesastumist ei tundnud, kahel eelmisel korral olen seda selgelt tundnud.

Ma mõistan täielikult testimise soovi ja kannatamatust, olen neid ise ka hulga teinud.

Aga viimane kord näitas tundlik (!) test 2 päeva enne positiivset vereproovi negatiivset tulemust! Nii et niimoodi võib ennast täiesti stressi testida… Mina olingi kindel et jälle ebaõnnestus ja kurtsin veretesti tegijale et täitsa mõttetu tulek. Nii et arsti poolt öeldu: test ei pruugi näidata, tõde selgub ikkagi veretestil, oli minu puhul õige. Kahte triipu rasedustestil nägin päev peale veretesti tulemust.

Minul oli siirdamine 25.05, siirdati 2 tk. Ma olen päris kannatamatu ja ei taha asjatuid lootusi hellitada, seega ma testisin juba täna hommikul. Oli täiesti negatiivne. Täna oli muidugi selgelt liiga vara testida, aga olen välismaa foorumitest lugenud, et mõned inimesed on juba 5. päeval saanud positiivseid tulemusi.

Ma seekord ei tunne mitte midagi – pole mingeid torkeid, krampe, valusid jms. On kartus, et taas ei õnnestunud.

Kas keegi teine plaanib lähipäevil testida?

Maikelluke: kas teil oli ennem veretestile minekut mingeid tundmisi ka? Kõhu valu/kiskumist/süda paha jne? Raseda sümtomid..?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käin siin lihtsalt lugemas ja teile kaasa elamas. Mul üks laps olemas–aastane. Enne teda oli mul AMH 1,2. Praegu püüan teist last loomulikul teel, aga kuna vanust palju, siis teeb ikka murelikuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile

Mina endiselt ootan enda päevasid, mis oleksid pidanud hakkama 3 päeva tagasi (30 päevase tsükli puhul). Siis peaks helistama arstile.

Eelmine tsükkel peale IVF venis ka 35 päevaseks aga i can’t help but think äkki hakkab ka menopaus saabuma ? Viimati oli AMH 0.4 ja mõtlesin, et lähen annan synlabis homme verd ja mõõdan uuesti. Kas menopausi saabumise algust võib täheldada ka pikenenud tsükliga vms ? Käisin ca 3 ndl tagasi UH’s siis üks folliikel oli aga mitte väga suur. ei usu et OV toimus. Mingeid erilisi tunnuseid ka pole – kõik tavaline

Kuna ühe enam tiksub mul peas mõte, et vb pean lapse saama doonorrakuga, siis kas seda saab endiselt teha kui endal nn ”puhvet kinni” ?

Alexandra (27)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.05 08:42; 18.05 10:20; 18.05 14:15; 19.05 12:51; 19.05 22:44; 27.05 09:53; 31.05 23:48; 03.06 15:09; 08.07 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alexandra, doonorrakku saab kasutada ka pärast menopausi. Õnnestumise protsent peaks olema sarnane neile, kellel veel kõik toimib – st eelkõige sõltub doonori vanusest ja tervisest.

Minul algas uus süstimine nädalavahetusel.
Eelmistel ringidel on stimuleeritud Gonal-F iga, nüüd andis arst Bemfola, lootuses et see ei tekita migreeni.
Ja mu pea ei valutagi!
Olen enneolematult tänulik kõigile ja kõigele, sest see peavalu mis eelmiste ringide ajal mind saatnud on, oli ikka hirmus.
Kui stimuleerimine on nii lihtne ja valutu, siis võiksin seda isegi veel teha, just selle tohutu peavalu piina pärast olin otsustanud, et mina rohkem ei soovi.
Ainult et siin tuleb mängu see, mis vist enamikul siin, AMH on juba nüüd madal ja kas on mõtet mingit imet välja pressida sealt, kust seda paljude aastate jooksul tulnud ei ole.
2 aastat tagasi oli AMH 1.3, 8 kuud tagasi 1.0, nüüd arvatavasti vähem kui 1.
Mõtlen et kui nüüd järgmise 2 stimuleerimisega (kui plaan õnnestub siis süstin terve juuni mille jooksul punkteeritakse rakke 2x) ei tule ühtegi head tulemust, siis järelikult ei ole seda minust tulemas.

Aga kirjutan siia veelkord, et kui kunagi tulevikus keegi googeldab ja otsib oma IVF stimuleerimise peavalule ja migreenile lahendust ja lohutust. Kui Gonalf ei sobi, tasub proovida mõnda teist ravimit. Minu jaoks ei ole kolme päeva jooksul Bemfolaga mitte mingit peavalu tekkinud, isegi mitte natukene. Gonal F tekitas sellise valu, et olin töövõimetuna 2 nädalat hämaras ja vaikses toas ja sõin ainult toitu, millel ei olnud lõhna ega maitset.

Celly

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 19.05 11:13; 19.05 20:02; 27.05 22:36; 01.06 13:09; 01.06 21:30; 06.06 21:53; 11.06 19:36; 12.06 15:24; 12.06 23:23; 20.06 11:29; 20.06 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Minul oli elu teine IVF siirdamine 21.05. Veretest tuleb 04.06. Esimene IVF rasedus peetus kahjuks viiendal nädalal. 8 ndal nädalal oli arst kindel, et ei arene mingi imega ja tableti abort tuli esimest korda elus ette vötta. Oli väga raske kogemus. 2 -kuud elasin seda raskelt üle, eriti vaimselt. Raske oli ka see, et kerge määrimine kestis nädalaid. Löpuks kirjutasin kriisi ajal arstile ja ta kirjutas pillid üheks kuuks. Siis sai asi kontrolli alla ja kuu hiljem tulid korralikud päevad. Olin väga röömus. Tundsin end taas tervikuna ja sain vöimaluse edasi liikuda.

Nüüd siis tuleb veretesti oodata. Leppisime mehega kokku, et rasetustestid jäävad sel korral vahele. Lubasin endale sel korral vöimalikult vähe rasedusele keskenduda, ei mingit perekooli aga siin ma olen ????.

Sümtomitest nii palju, et on päevade moodi köhuvalu. Kusagil nädal tagasi tekkis ja oli kaks päeva ja täna varahommikul taas. Vetsus loomulikult kogu aeg kontrollin end. Noh eks näis. Üks päev korraga.

Ravimitest tarbin crinonen geeli 2 x päevas. Hommikuti kilpnäärme rohtu pool tbli.

Pöhjus miks rasedaks ei jää pms puudub. Ovulatsiooniga vöib olla probleeme.

Olen ITKs dr. Loogi juures.

Vanus 27

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna arstil käidud, UH-s nähti 11 folliikulit. Ei tea kas see on väike või suur või norm number?

Punktsioon on plaanis 8.juunil. Kas keegi oskab palun öelda, kas ITK-sse tuleb punktsioonile minna ikka Ravi tänavale? Mitte Tõnismäele? Kirjas on, et tulla ruumi nr 423.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli nii punktsioon kui siirdamine tōnismäel. Ainult vereproovid on ravi tn

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka punktsioon 8.06. Vaatasin, et paberi peal on kirjas, et punktsioonile tulla viljatusravikeskusesse ruumi 423. Viljatusravikeskus on ikka Tõnismäel. Kui peaks kuskile mujale minema, siis oleks arst kindlasti öelnud.
Näiteks Covid testi kohta ütles, et Ravi tänaval kollane telk. Ja vereproovide kohta ütles ka, et võib anda nii Tõnismäel kui Ravis.

Folliikulite arvu kohta ei oska midagi arvata. Ise mõtlesin, et kui doosi ei muudetud, ju siis on kõik okei.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna UHs ja 8 folliikulit yhel pool. Teist munasarja polnud näha, kas kellelgi kogemust et kui yks munasari on emaka taga peidus, kas siis punktsiooni käigus saab sealt üldse kätte midagi?

08.06 uus UH ja homsest hakkan ka Cetrotide systima, Gonali doos jäi samaks. (Punktsioon ehk 10ndal kui kõik ok)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud vastuste eest. Mul nüüd 8.päev süstimistega. Alguses polnud üldse valus, ōrnalt tundsin ainult torke hetke. Aga viimased 3 süsti nii mega valusad ja kipitavad koledasti. Nii Cetrotide kui ka Gonal mōlemad. Kas jääbki nii valusaks vōi keha harjub lōpuks ära? Nippe, nōuandeid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul läheb iga süst aina valusamaks. Eks asi ka selles, et pole enam vaga kohta kuhu süstida.

Minul oli hetkel lühike skeem.
Süstisin luverist ja bemfolat ja cetrophide ja siis ovitrelle.
Rohtudest votsin letrozoli ja dexamethasoni.

Nuud süstin progesterooni- see on koige kibedam süst. Ja votan dexamethasoni ja estrofeni ja crinone geeli.

Küsi oma arstilt kas sa void mujale süstida – akki see aitab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ütles õde, et süstiksin sama päeva süstid alati lähestikku – siis ei jää kõhust nii ruttu puudus. Teen süstid nii et alustan kõige vähem valusast ja lõpetan kõige rohkem valusaga iga päev.
Et leida kohta, kus kõige vähem valus on, valin välja kõhu piirkonna, kuhu täna tuleb torked teha, ja siis süstla nõelaga proovin paari kohta nahal – panen nõela millimeetri jagu sisse. Kui tunnen seal teravalt nõelatorget, siis proovin mõnda teist koha, kuni leian tuimema koha. Seda selle piirkonna sees, kuhu olen otsustanud kõik oma torked sellel päeval teha.

Aga üldiselt lähebki järjest valusamaks, kui kõhule esimene ring peale on ära saanud ja uusi kohti pole enam võtta. Lõpuks on täitsa sõelapõhi. Aga kui on juba 8.päev, siis pole palju jäänud, tuleb vapralt võiduka lõpuni edasi minna!

Celly

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 19.05 11:13; 19.05 20:02; 27.05 22:36; 01.06 13:09; 01.06 21:30; 06.06 21:53; 11.06 19:36; 12.06 15:24; 12.06 23:23; 20.06 11:29; 20.06 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellele on siirdatud… Mitu embrüot korraga on teile siirdatud? Kas alati üks või saab ka rohkem?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule esimene täisring siirdati 1 ( aga rohkem polnud ka )

Praeguse täistingi ajal siirdati 2.

Minul otsustas arst seda – mult kysiti lihtsalt nousolek.

Aga minu teada Eestis on 3 max.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna arstil käidud, UH-s nähti 11 folliikulit. Ei tea kas see on väike või suur või norm number?

Punktsioon on plaanis 8.juunil. Kas keegi oskab palun öelda, kas ITK-sse tuleb punktsioonile minna ikka Ravi tänavale? Mitte Tõnismäele? Kirjas on, et tulla ruumi nr 423.

Ma arvan, et see on täitsa hea tulemus. Mul oli ka umbes nii esimesel UH-l, aga lõpuks saadi 16 rakku kätte. Need, mis on alles väikesed, võivad veel ka kiirelt arenema hakata, seega see number praegu ei näita veel midagi.

Endast nii palju, et olen täpselt poole peal oma kahenädalase ooteajaga. Eelmine teisipäev oli siirdamine ja järgmine teisipäev veretest. Juhul, kui muidugi päevad enne ei hakka, mida kardan nagu tuld, sest eelmine kord läks nii. Ei teagi, kas testida enne või mitte. Ühelt poolt tundub nagu lihtsam mitte telefoni teel seda uudist teada saada, vaid juba eelnevalt valmistuda, aga teiselt poolt ei taha üldse negatiivset testi näha ja lükkaks seda kõike nii kaua edasi kui võimalik :S. See üks nädal ootamist on küll võrdlemisi kiiresti läinud, sest eks see terve IVF üks suur ootamine ole.

Tunnuseid nii palju, et väsimus on suur, janu on samuti suurenenud ja kõht on hell + vahepeal päevadelaadsed krambid. Kõik see võib olla muidugi crinonest, seega ei taha väga nendest tunnustest midagi välja lugeda.

Kuidas teistel, kellel siirdamine toimunud? Kas plaanite testida ja kas ka mingeid tunnuseid esineb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küll positiivne IVF juba lõpusirgel, aga käin ikka siin aeg-ajalt teile kaasa elamas. Kiksu, sulle tahtsin öelda, et mina mõtlesin ka viimasel ringil, kas teha kodune test või mitte. Rasedustunnuseid mul ei olnudki. Vahepeal nagu emakas kiskus ja turkis, tagant järgi võib öelda, et ilmselt sel ajal toimus pesastumine. Lõpuks tegin koduse testi siiski üks päev enne veretesti kuna veretesti tegemise päeval pidin tööl olema ja negatiivset vastust saades oleksin seal tönninud nii et vähe. Eelmisest negatiivsest ringist kogemus olemas. Seega viimasel õhtul tegin ikkagi koduse testi ja hüppasime mehega õnnest kahte triipu nähes.
Edu teile, kallid IVF-kad!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli täna esimene uh, 4 ja 5 suurt folliijulit ning ülejäänud väiksemad. Täna 6.päev,jätkan gonaliga ja lisandus citrotide, see süst oli valusam. Punktsioon ilmselt 9.06 või 10.06.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siirdamine oli esimest korda 25mai ja 04.06 veretest. Ei plaani ennem testi teha. Ootan ikka veretesti ära 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.05 15:13; 30.05 18:30; 31.05 10:31; 31.05 14:39; 31.05 18:41; 02.06 13:59; 03.06 12:53; 03.06 13:41; 04.06 12:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 550 )