Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 75 )

Teema: IVF mai-juuni

Postitas:
Kägu

Mina 38 & mees 48

Minul eelmisest kooselust 12-aastane tütar, aga mehel lapsi pole. 2019 Mai hakkasime beebit planeerima ja Detsembris 2019 jäin ootele, aga kahjuks 2020 Jaanuaris rasedus katkes. üritasime veel 3 aastat, aga ei midagi. IVFi teekond on meie jaoks uus asi ja võtsime selle ette Jaanuari lõpust. Kõik käis väga kiiresti. Eelmine E 24.04 oli punktsioon ja N 27.04 kohe siirdamine. Homme saab nädal. Külma läks 4 embrüot.

Igasugused ootused puuduvad. Ei oska loota, kui mitu aastat pole õnnestunud, siis tundub normaalne, et midagi sellest välja ei tule. Naljakas, et olen alati see, kes mõtleb positiivselt elus toimuvale, aga hetkel olen täiesti apaatne.

Päikest kõigile ????

Sansa

Palun kirjuta kuude nimetused väikese tähega, valus muidu lugeda.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uhh, täna sai aju”blokk” kiiresti ületatud ???? See viimane diphereline süst tehtud. Nüüd jääb ainult kuupäevi jälgida ja “rohte” aga juurde lisada päevakavva. Juuni tundub nii kaugel, samas nii käega juba katsutav ????????ootel hetkel veel medrol (lisandub järgmine nädal) ja siis estrofem kuu teises pooles.

P19

Medrol?! Tule jumal appi…

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N 29 – endometrioos ja M32 – vähe normaalse kujuga ja tublisid seemnerakke.

Alustasime teekonda esimest korda 2022 oktoobris. Punktsioon oli veeburaris – saadi 40 munarakku ja külma läks 15 embrüot. Eile 09.05 oli esimene siirdamine. Hetkel süstin progesterooni ja tahaks teada, kas need süstid peavadki nii jubedalt valusad olema või on asi minus? Ma olen vaid nädal süstinud ja mu kõhul ei ole mitte ühtegi kohta mis ei oleks valus. Kõik varasemad süstimised on lihtsalt läinud, ei ole valus süstida ja pärast ei ole tundnudki midagi. Nüüd ei saa enam kõhuli magada, teksad tapavad jne. Arst ütles, et kui siirdamine peaks õnnestuma ja rasestun, siis pean süstima 12 nädalat. Ja veel .. miks progesterooni haigekassa ei tasu?

S

Miks peaks progesterooni Tervisekassa tasuma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N 29 – endometrioos ja M32 – vähe normaalse kujuga ja tublisid seemnerakke.

Alustasime teekonda esimest korda 2022 oktoobris. Punktsioon oli veeburaris – saadi 40 munarakku ja külma läks 15 embrüot. Eile 09.05 oli esimene siirdamine. Hetkel süstin progesterooni ja tahaks teada, kas need süstid peavadki nii jubedalt valusad olema või on asi minus? Ma olen vaid nädal süstinud ja mu kõhul ei ole mitte ühtegi kohta mis ei oleks valus. Kõik varasemad süstimised on lihtsalt läinud, ei ole valus süstida ja pärast ei ole tundnudki midagi. Nüüd ei saa enam kõhuli magada, teksad tapavad jne. Arst ütles, et kui siirdamine peaks õnnestuma ja rasestun, siis pean süstima 12 nädalat. Ja veel .. miks progesterooni haigekassa ei tasu?

S

Miks peaks progesterooni Tervisekassa tasuma?

Miks ta siis ei tasu? Palun ära vasta küsimusele küsimusega. Hari rumalat ja  hiilga.

S

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina 38 & mees 48

Minul eelmisest kooselust 12-aastane tütar, aga mehel lapsi pole. 2019 Mai hakkasime beebit planeerima ja Detsembris 2019 jäin ootele, aga kahjuks 2020 Jaanuaris rasedus katkes. üritasime veel 3 aastat, aga ei midagi. IVFi teekond on meie jaoks uus asi ja võtsime selle ette Jaanuari lõpust. Kõik käis väga kiiresti. Eelmine E 24.04 oli punktsioon ja N 27.04 kohe siirdamine. Homme saab nädal. Külma läks 4 embrüot.

Igasugused ootused puuduvad. Ei oska loota, kui mitu aastat pole õnnestunud, siis tundub normaalne, et midagi sellest välja ei tule. Naljakas, et olen alati see, kes mõtleb positiivselt elus toimuvale, aga hetkel olen täiesti apaatne.

Päikest kõigile ????

Sansa

Palun kirjuta kuude nimetused väikese tähega, valus muidu lugeda.

Ära loe kui valus on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.

Olin kindel, et siia gruppi tagasi ei tule, aga siiski tulin teile kaasa elama ning ka endale väikest tuge otsima.

See aasta sai 4 aastat täis proovimist, sellest 1 aasta on IVF-ga proovitud.

Värke ring eelmine mai ebaõnnestus. Sellele järgnev FET septembris õnnestus, aga sünnitasin see jaanuar 20 nädalal surnud beebi. Nüüd 12.mai sain uue mummu marineerima ja VT on 22 mai.

Hirmud järjekordse ebaõnnestumise ees on suured. Ei taha enam midagi nii ebainimlikku läbi teha.

Edu kõigile:)

B.

Soovin südamest, et sul läheks hästi!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pidasin vastu ja tegin täna, nädal peale siirdamist, testi- positiivne! Täitsa selge triip.
Ovitrelle oli 13p tagasi, siis vist enam ei näitaks.
Esmasp annan vere, siis paistab kindlamalt.
Kas teil kõigil verevedeldajad ka peal? Mul ei ole. Kuigi arst mainis, et paneks peale siirdamist, vb unustas..

BiancaA

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pidasin vastu ja tegin täna, nädal peale siirdamist, testi- positiivne! Täitsa selge triip.

Ovitrelle oli 13p tagasi, siis vist enam ei näitaks.

Esmasp annan vere, siis paistab kindlamalt.

Kas teil kõigil verevedeldajad ka peal? Mul ei ole. Kuigi arst mainis, et paneks peale siirdamist, vb unustas..

BiancaA

Mul on clexane ja tromboass.

B.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere.

Olin kindel, et siia gruppi tagasi ei tule, aga siiski tulin teile kaasa elama ning ka endale väikest tuge otsima.

See aasta sai 4 aastat täis proovimist, sellest 1 aasta on IVF-ga proovitud.

Värke ring eelmine mai ebaõnnestus. Sellele järgnev FET septembris õnnestus, aga sünnitasin see jaanuar 20 nädalal surnud beebi. Nüüd 12.mai sain uue mummu marineerima ja VT on 22 mai.

Hirmud järjekordse ebaõnnestumise ees on suured. Ei taha enam midagi nii ebainimlikku läbi teha.

Edu kõigile:)

B.

Soovin südamest, et sul läheks hästi!

Aitäh❤️????

B.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on VT 22.mai, aga hakkasin teste huvi pärast neljapaevast tegema. Eile oli aimatav triip, täna hommikul polnud. Sain sellise laksu lihtsalt.

Ostsin teise testi ja hommikul teisest uriinist sain taas aimatavad joone. Tekkis 5 min sees, seega kuivamisjoon ehk pole.

Vastik see üles alla triipude tagaajamine. Lootus nagu jõuab kustuda niikui korra see triip ei ilmu.

B.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uhh, täna sai aju”blokk” kiiresti ületatud ???? See viimane diphereline süst tehtud. Nüüd jääb ainult kuupäevi jälgida ja “rohte” aga juurde lisada päevakavva. Juuni tundub nii kaugel, samas nii käega juba katsutav ????????ootel hetkel veel medrol (lisandub järgmine nädal) ja siis estrofem kuu teises pooles.

P19

Medrol?! Tule jumal appi…

Kus jumalat nägid? Vale teema alla sattusid aega veetma tundub 😀

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas need ravimid määras IVF arst?

Mul hetkel on kogu protsess ootel, sest kasutan brilique ravimit ja hakkan järgmine kuu niiöelda võõrutama, vähendama koguseid.

Hea oleks teadmine, et võiks hoopis äkki välja vahetada. Kardioloog kahjuks ei teadnud pakkuda peale Hjertemagnyl lahendusi, pakun siis talle ise need ravimid 🙂

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pean silmas:

Mul on clexane ja tromboass.

B.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel olid täna veretestid, kuidas läksid? 🙂 Endal veel nädal veretestini jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellel olid täna veretestid, kuidas läksid? ???? Endal veel nädal veretestini jäänud.

Mina sain hcg 589. Peaks siis olema 4nädalat.
Mõtlengi, kas teen ülehomme ise veel kordustesti ????

Hetkel rinnad valusad, aga kasutan ka proget, 3p selline imelik tunne nagu kõht oleks tûhi kogu aeg. Eriti õhtuti, söõn kl 19 õhtust ja magama minnes kl 22 kõht koriseb ja on túhi. Seda pole kúll enne olnud. Nüüd isegi peale lõunasööki tunnen et kõht tûhi, kuigi kindlasti ei saa tühi olla.

BiancaA

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellel olid täna veretestid, kuidas läksid? ???? Endal veel nädal veretestini jäänud.

Mina käisin reedel 19.05 ja tulemuseks 102 – arst oli rahul, aga mina mitte 😀 Käisin eile 22.05 Synlabis tegemas, et oma südamele veidi rahu anda ja tulemuseks 607. Siirdamine oli 09.05 (5 päevane).

S

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli 22.mai vt ja tulemus oli 64 (esimene rasedus oli 560, seega võite kujutada ette seda pettumust). Pole olnud hullemat aega kui need kaks päeva ootamist järgmise vt tulemuste järgi.

24.mai oli 156. Pole arstiga veel rääkinud, aga tundub et see on hetkel parim mida oodata.

Ei julge veel rõõmustada, aga loodan et natuke siiski võin.

B.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks on minu tänane test negatiivne. Veretest homme, aga lootust enam pole. Igaks juhuks siiski lähen vaatan, mis number sealt vasti vaatab.

Kahju, arvasin, et õnnestus, sümptomid olid… täielik mindfuck.

Proovin vist järgmine kord uues kliinikus, äkki aitab arsti vahetus asjale kaasa. Ei teagi, mitu korda enam jõuan seda teha, enne kui lõplikult alla anda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen siin tükk aega kaasa elanud ilma sõna võtmata. Naine 31, mees 42, viga mehe poolne ning reedel oli esimene siirdamine ICSI meetodil. Punktsioon oli teisipäeval kus saadi ime läbi isegi 10 rakku, kuigi viimane ultraheli näitas, et saada on heal juhul 3-4. Igatahes siirdati reedel 3 päevane mis oli oma arengust ees päeva jagu, külma läks 5 tükki.

Ei tunne, et oleks ühtegi erilist sümptomit, välja arvatud rindade tundlikus. Kas see nüüd siis hea või halb.. eks tuleb ära oodata VT on 6.juuni.

Kas keegi on proovinud siirdamist liimiga? Kuna mul siirdati kolme päevane lasin ka liimi kasutada. Äkki on võimalus suurem…

Eltsu

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina 38 & mees 48

Minul eelmisest kooselust 12-aastane tütar, aga mehel lapsi pole. 2019 Mai hakkasime beebit planeerima ja Detsembris 2019 jäin ootele, aga kahjuks 2020 Jaanuaris rasedus katkes. üritasime veel 3 aastat, aga ei midagi. IVFi teekond on meie jaoks uus asi ja võtsime selle ette Jaanuari lõpust. Kõik käis väga kiiresti. Eelmine E 24.04 oli punktsioon ja N 27.04 kohe siirdamine. Homme saab nädal. Külma läks 4 embrüot.

Igasugused ootused puuduvad. Ei oska loota, kui mitu aastat pole õnnestunud, siis tundub normaalne, et midagi sellest välja ei tule. Naljakas, et olen alati see, kes mõtleb positiivselt elus toimuvale, aga hetkel olen täiesti apaatne.

Päikest kõigile ????

Sansa

Palun kirjuta kuude nimetused väikese tähega, valus muidu lugeda.

Ära loe kui valus on.

Kurb, et Sul nii valus on.

Ma olen esimest korda siin suures foorumis. Tundub, et hea inimese sõnad, kui rääkisin, et liitun grupiga, peavad paika. “Ohh juudas âra sinna foorumisse nina küll pista. Sina soovid olla koos inimestega, kes on samas teemas, kus sina. Toetada üksteist. Aga see on täis kibestunud ja mürgiseid usse!”

Soovin Sulle rohkem positiivsust ❤️

 

Edasi liikudes minu olukorrale, siis see on olnud nagu Ameerika mäed. Vâga palju on vahepeal juhtunud ja üritan leida selle aja, et kõik varsti kirja panna ????

 

Päikest,

Sansa

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siirdamine oli mul siis 27.04. Esimesed õhkõrnad triibud sain 08.05. Arstiga oli kokkulepe, et teen testi 11.05 ja samal päeval ta helistab. Muidugi oli ka sel hommikul see positiivne. Sümptomid olid igapäevased peavalud ja meeletu rammestus (esimese lapsega olid need ka). Lisaks aegajalt oli süda paha.

Samal pāeval hakkas ka määrima. Paar päeva pruunikalt ja edasi juba verisemalt, aga samas ei midagi hullu. Pigem oli tualetis käies paber punakas. Süda ei andnud rahu ja 12.05 käisin tegin esimese hcg 187, 15.05 oli hcg 571. Muutusin iga päevaga aina emotsionaalsemaks ja oli tunne nagu totaalselt ebastabiilne inimene.

Kuna mul tekkisid meeletud alaselja-ja alakõhuvalud, siis lâksin siiski 16.05 emosse. Tehti vereproov. Hcg oli ühe päevaga veelgi tõusnud ja 842. Vaadati ka ultraheliga, aga arst  ütles, et rasedust veel nii vähe, et ei saa midagi kindlat öelda hetkel. Umbes 5n ja mõni päev peale. Ma ütlesin ka, et ükskõik, mis vastus ka poleks, siis öelge otse. Ma lihtsalt ei suuda enam elada teadmatuses, et kas on kõik või mitte.

Arst määras No spa ja kirjutas nädalaks ajaks välja rohu, mis siis aitab veritsemise vastu. Sealt lahkudes olin suutnud rohkem maha rahuneda. Järgmine pāev tegin uue hcg ja see oli 584 ehk langenud paar päeva varem tehtud hcg tasemele. Samuti tundsin, et olid kadunud ka kõik sümptomid ja tunnen end mitterasedana.

2 nädalat olid emotsionaalselt ikka väga rasked ajad.

Ultraheli aeg on 01.06. Kuniks mul mentruatsiooni pole hakanud, siis see aeg jääb ka püsima.

Päikest teile kõigile! Mahlaseid triipe ja kõrgeid hcg näite ❤️

Sansa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellel on varem siirdamine õnnestunud, kui vara olete saanud rasedustestile triibud? Kas iga siirdamisega võib see ka erinev olla ning mõnikord üldse sümptomid puududa? ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellel on varem siirdamine õnnestunud, kui vara olete saanud rasedustestile triibud? Kas iga siirdamisega võib see ka erinev olla ning mõnikord üldse sümptomid puududa? ????

Eelmine kord: veretesti aeg oli kuupäevaliselt 25 ja rasedustest muutus 27 positiivseks.

Eelmisest korrast ei mäleta, aga seekord teeb estrofem ikka korralikult uimaseks 😀 vb rahulikult väiksemaga päevaune teha.

P19

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen siin tükk aega kaasa elanud ilma sõna võtmata. Naine 31, mees 42, viga mehe poolne ning reedel oli esimene siirdamine ICSI meetodil. Punktsioon oli teisipäeval kus saadi ime läbi isegi 10 rakku, kuigi viimane ultraheli näitas, et saada on heal juhul 3-4. Igatahes siirdati reedel 3 päevane mis oli oma arengust ees päeva jagu, külma läks 5 tükki.

Ei tunne, et oleks ühtegi erilist sümptomit, välja arvatud rindade tundlikus. Kas see nüüd siis hea või halb.. eks tuleb ära oodata VT on 6.juuni.

Kas keegi on proovinud siirdamist liimiga? Kuna mul siirdati kolme päevane lasin ka liimi kasutada. Äkki on võimalus suurem…

Eltsu
Mina kasutasin nö liimi. Ei tea kas see aitas, aga oma esimesed triibulised sain. Veebruaris fet oli neg. Aprillis siirdasime liimiga ja nüüd 9+2 näd???? Täna käisin oma südamerahuks beebsut piilumas. (Esimene UH oli 7+2 näd.)Kasvab nii nagu peab ja isegi südamelööke kuulsime????
Ega see liim halba tee.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, nii tore, palju õnne!

Ma ei jõua oma esimesi triibulisi ära oodata. Aga natuke kardan, et esimesele korrale kohe lootus panna oleks utoopia. Täna, 4 päev peale siirdamist esineb pruuni määrimist, eile õhtul tekkisid ka alakõhus vahelduva eduga valud/krambid, need siiamaani.

Kõht on mega punnis, see äkki Lubioni süstimisest? Üldse olen vist oma kõhu juba nii ära süstinud, et täna hommikul oli küll juba nõela valus sisse lükata. (Kusjuures torke koht valutas ka veel pool päeva)

Nädal aega on veel VT’ni, ei tea kas kannatan sinnani oodata, või kuna võiks juba ka kodus testi teha?

Eltsu

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, nii tore, palju õnne!

Ma ei jõua oma esimesi triibulisi ära oodata. Aga natuke kardan, et esimesele korrale kohe lootus panna oleks utoopia. Täna, 4 päev peale siirdamist esineb pruuni määrimist, eile õhtul tekkisid ka alakõhus vahelduva eduga valud/krambid, need siiamaani.

Kõht on mega punnis, see äkki Lubioni süstimisest? Üldse olen vist oma kõhu juba nii ära süstinud, et täna hommikul oli küll juba nõela valus sisse lükata. (Kusjuures torke koht valutas ka veel pool päeva)

Nädal aega on veel VT’ni, ei tea kas kannatan sinnani oodata, või kuna võiks juba ka kodus testi teha?

Eltsu
Aitäh????

mul need proge tupeküünlad ja üks sümptom oli punnis kõva kõht. Need jäid ära paar päeva tagasi. Kõht pole enam nii kivikõva ja punnis????

Väikseid määrimisi tekkis mul peale plussi saamist. Sel ajal kui päevad oleks pidanud olema ja üks kord, kui veits rahmeldasin üle. Oli õnneks selline ”paberi” määrimine???? arst käskis puhata ja sain ka haiguslehe.
Testi tehin 5 pv peale siirdamist. Oli õrn triibuke näha,  tekkis pm minuti sees. Ja siis muudkui tugevnes iga päevaga. Elu imelisemad hetked!
Kui teed varakult testi ja pole pos siis ära kindlasti lange masendusse! Paari päeva pärast uuesti.
Pöidlad varbad pihku, et õnnestuks!????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, nii tore, palju õnne!

Ma ei jõua oma esimesi triibulisi ära oodata. Aga natuke kardan, et esimesele korrale kohe lootus panna oleks utoopia. Täna, 4 päev peale siirdamist esineb pruuni määrimist, eile õhtul tekkisid ka alakõhus vahelduva eduga valud/krambid, need siiamaani.

Kõht on mega punnis, see äkki Lubioni süstimisest? Üldse olen vist oma kõhu juba nii ära süstinud, et täna hommikul oli küll juba nõela valus sisse lükata. (Kusjuures torke koht valutas ka veel pool päeva)

Nädal aega on veel VT’ni, ei tea kas kannatan sinnani oodata, või kuna võiks juba ka kodus testi teha?

Eltsu

minul ka peale siirdamist oli kõht imelik, natuke nagu valutas, krambitas..

Ma tegin täpselt nädal peale siirdamist testi kodus, siirdati FET 5päevane. Sain positiivse, aga triip oli väga vaikselt, ma lausa kahtlesin.

loodame parimat! ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, nii tore, palju õnne!

Ma ei jõua oma esimesi triibulisi ära oodata. Aga natuke kardan, et esimesele korrale kohe lootus panna oleks utoopia. Täna, 4 päev peale siirdamist esineb pruuni määrimist, eile õhtul tekkisid ka alakõhus vahelduva eduga valud/krambid, need siiamaani.

Kõht on mega punnis, see äkki Lubioni süstimisest? Üldse olen vist oma kõhu juba nii ära süstinud, et täna hommikul oli küll juba nõela valus sisse lükata. (Kusjuures torke koht valutas ka veel pool päeva)

Nädal aega on veel VT’ni, ei tea kas kannatan sinnani oodata, või kuna võiks juba ka kodus testi teha?

Eltsu

minul ka peale siirdamist oli kõht imelik, natuke nagu valutas, krambitas..

Ma tegin täpselt nädal peale siirdamist testi kodus, siirdati FET 5päevane. Sain positiivse, aga triip oli väga vaikselt, ma lausa kahtlesin.

loodame parimat! ????

Nii tore on lugeda positiivseid kogemusi triibu saamistest. Mul on siiralt kõigi üle hea meel.

Ehk võtan end kokku ja proovin ka ikka nädalavahetusel kodus testi teha. See ootamine ikka pikk ja õudne tegevus.

Eltsu

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, nii tore, palju õnne!

Ma ei jõua oma esimesi triibulisi ära oodata. Aga natuke kardan, et esimesele korrale kohe lootus panna oleks utoopia. Täna, 4 päev peale siirdamist esineb pruuni määrimist, eile õhtul tekkisid ka alakõhus vahelduva eduga valud/krambid, need siiamaani.

Kõht on mega punnis, see äkki Lubioni süstimisest? Üldse olen vist oma kõhu juba nii ära süstinud, et täna hommikul oli küll juba nõela valus sisse lükata. (Kusjuures torke koht valutas ka veel pool päeva)

Nädal aega on veel VT’ni, ei tea kas kannatan sinnani oodata, või kuna võiks juba ka kodus testi teha?

Eltsu

minul ka peale siirdamist oli kõht imelik, natuke nagu valutas, krambitas..

Ma tegin täpselt nädal peale siirdamist testi kodus, siirdati FET 5päevane. Sain positiivse, aga triip oli väga vaikselt, ma lausa kahtlesin.

loodame parimat! ????

Nii tore on lugeda positiivseid kogemusi triibu saamistest. Mul on siiralt kõigi üle hea meel.

Ehk võtan end kokku ja proovin ka ikka nädalavahetusel kodus testi teha. See ootamine ikka pikk ja õudne tegevus.

Eltsu

Jah, see ootamine nii raske ????‍♀️

Mõtted mujale saama. Ja siis järgmine ootamine on südametöö tuvastamine 6+ nädalal. Mina istun praegu selles ootamises 🙂

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nonii, kuidas teil siin läinud on?

Endal on täna kaheksas päev siirdamisest. Test padu negatiivne. Eile õhtul tuli sellist päevade moodi verd veidi. Pesukaitset ei määrinud aga paberi peal oli ikka omajagu. Igaks juhuks jätkasin veel rohtudega ja täna enam ei ole midagi.

Kas nüüd ongi kõik ja rohud lihtsalt veel hoiavad päevi tagasi? Kas peaks rohud ära lõpetama? Arsti nädalavahetusel kätte ei saa, seega suht nõutu mis nüüd edasi. Teisipäeval peaks veretest olema, aga tunne on selline, et vist pole mõtet sinna minnagi.

Eks see esimesel katsel õnnestumine ongi vist suhteliselt väikese tõenäosusega aga no kurb on ikka.

 

Eltsu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 75 )