Näitan 15 postitust - vahemik 61 kuni 75 (kokku 75 )

Teema: IVF mai-juuni

Postitas:
Kägu

Võta ikka rohtusid seni edasi, kuni VT tehtud või täiega päevad alanud.
Juba ülehomme ju teisipäev.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võta ikka rohtusid seni edasi, kuni VT tehtud või täiega päevad alanud.

Juba ülehomme ju teisipäev.

Täna enam ei ole üldse määrinud ega midagi.  Võtan praegu edasi rohte ja käin ikka teisipäeval teen VT ära. Suhteliselt segadusse ajav on kogu see värk praegu. Elu esimene IVF ka, ei ole varasemaid kogemusi.

Eltsu

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul ka 22,05 VT:)

Eelmine külmaring õnnestus mul ilusti, aga kuna 20 nädalal sünnitasin surnud beebi, siis hirmud on suured ebaõnnestumise ees taas.

Edu!:)

Mis juhtus siis ometi? Kaastunne😢

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina 38 & mees 48

Minul eelmisest kooselust 12-aastane tütar, aga mehel lapsi pole. 2019 Mai hakkasime beebit planeerima ja Detsembris 2019 jäin ootele, aga kahjuks 2020 Jaanuaris rasedus katkes. üritasime veel 3 aastat, aga ei midagi. IVFi teekond on meie jaoks uus asi ja võtsime selle ette Jaanuari lõpust. Kõik käis väga kiiresti. Eelmine E 24.04 oli punktsioon ja N 27.04 kohe siirdamine. Homme saab nädal. Külma läks 4 embrüot.

Igasugused ootused puuduvad. Ei oska loota, kui mitu aastat pole õnnestunud, siis tundub normaalne, et midagi sellest välja ei tule. Naljakas, et olen alati see, kes mõtleb positiivselt elus toimuvale, aga hetkel olen täiesti apaatne.

Päikest kõigile 🌞

Sansa

Palun kirjuta kuude nimetused väikese tähega, valus muidu lugeda.

Ära loe kui valus on.

Kurb, et Sul nii valus on.

Ma olen esimest korda siin suures foorumis. Tundub, et hea inimese sõnad, kui rääkisin, et liitun grupiga, peavad paika. “Ohh juudas âra sinna foorumisse nina küll pista. Sina soovid olla koos inimestega, kes on samas teemas, kus sina. Toetada üksteist. Aga see on täis kibestunud ja mürgiseid usse!”

Soovin Sulle rohkem positiivsust ❤️

Edasi liikudes minu olukorrale, siis see on olnud nagu Ameerika mäed. Vâga palju on vahepeal juhtunud ja üritan leida selle aja, et kõik varsti kirja panna 🙂

Päikest,

Sansa

Ma loodan, et saad oma lapse, aga kirja panna pole midagi vaja, neid kõhubeebide lugusid tuleb nagu Vändrast saelaudu sotsiaalmeedias. Tegelikult ju lihtsalt mingi paar saab lapse. Nagu tuhanded teised. Milleks üksikasjad ja detailne hala?

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oh, nii tore, palju õnne!

Ma ei jõua oma esimesi triibulisi ära oodata. Aga natuke kardan, et esimesele korrale kohe lootus panna oleks utoopia. Täna, 4 päev peale siirdamist esineb pruuni määrimist, eile õhtul tekkisid ka alakõhus vahelduva eduga valud/krambid, need siiamaani.

Kõht on mega punnis, see äkki Lubioni süstimisest? Üldse olen vist oma kõhu juba nii ära süstinud, et täna hommikul oli küll juba nõela valus sisse lükata. (Kusjuures torke koht valutas ka veel pool päeva)

Nädal aega on veel VT’ni, ei tea kas kannatan sinnani oodata, või kuna võiks juba ka kodus testi teha?

Eltsu

Aitäh🙂

mul need proge tupeküünlad ja üks sümptom oli punnis kõva kõht. Need jäid ära paar päeva tagasi. Kõht pole enam nii kivikõva ja punnis😃

Väikseid määrimisi tekkis mul peale plussi saamist. Sel ajal kui päevad oleks pidanud olema ja üks kord, kui veits rahmeldasin üle. Oli õnneks selline ”paberi” määrimine😁 arst käskis puhata ja sain ka haiguslehe.

Testi tehin 5 pv peale siirdamist. Oli õrn triibuke näha, tekkis pm minuti sees. Ja siis muudkui tugevnes iga päevaga. Elu imelisemad hetked!

Kui teed varakult testi ja pole pos siis ära kindlasti lange masendusse! Paari päeva pärast uuesti.

Pöidlad varbad pihku, et õnnestuks!🥰

Elu imelisemad hetked ju ikka siis kui terve tita sündinud:)

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänane VT tehtud, laborist sain kõne Hcg näit väiksem kui 1.

Eks siis tuleb järgmisele katsele minna. Natuke kurb on küll kuid pea püsti ja edasi.

Kuidas Teil asjad edenevad?

Eltsu

0
0
Please wait...

Postitas:
Kiksu

Minu veretest nädal tagasi oli ka null koma midagi, nagu oli arvata. Uus täisring augustis, vahepeal võetakse uued proovid, sest alustatud sai juba üle aasta tagasi ja vahepeal pole mingeid analüüse tehtud. See oli siis viies ebaõnnestunud siirdamine. Ei saa aru, milles on asi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu veretest nädal tagasi oli ka null koma midagi, nagu oli arvata. Uus täisring augustis, vahepeal võetakse uued proovid, sest alustatud sai juba üle aasta tagasi ja vahepeal pole mingeid analüüse tehtud. See oli siis viies ebaõnnestunud siirdamine. Ei saa aru, milles on asi.

Nii kahju, mul ka jääb uus katse ilmselt augustisse. Siis tulemas külmaring, 5 tükki peaks mul külmas olema.

Ehk siis hetkel on aega veidi oma keha taastada rohtudest ja loota parimat augustis. 🙂

Eltsu

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänane VT tehtud, laborist sain kõne Hcg näit väiksem kui 1.

Eks siis tuleb järgmisele katsele minna. Natuke kurb on küll kuid pea püsti ja edasi.

Kuidas Teil asjad edenevad?

Eltsu

Just, pea püsti ja edasi.

Ise homme arstile ja selgub täpsemalt, järgmine nädal peaks külmast siirdamine olema 🙂

P19

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Järgmine nädal siis katsele 🤩 Jaanipäeva periood saab huvitav olema 🤭

P19

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Järgmine nädal siis katsele 🤩 Jaanipäeva periood saab huvitav olema 🤭

P19

Hoian pöidlaid/varbaid. Loodetavasti õnnestub 🙂

Eltsu

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hei!

Liitun.

Olen 40 ja mees 33. Minul varasemast kaks teismelist last. Diagnoosiks ilmselt vanadus.

1.06 oli esimeselt täisringilt punkteerimine ja saadi 24 munarakku -17 folliikulit. 6.06 siirdati üks A kvaliteediga ja külma sai 9. Tegutsen ITK-s ja ei orienteeru veel eriti hästi ivf maailmas.

1. Kas 9 blastot on kõik eraldi külmutatud? Ja see tähendabki, et saan teoorias teha vajdusel 9 külmaringi?

2. Kui mul täna 9ndal päeval peale siirdamist korralikult vere klompidega määrima on hakanud ja veretest alles 20.06, kas on mõtet enam rohtu panna ja üldse testile minna?

3. Kas keegi on toimetanud mitmes kliinikus korraga ka? Või kas itk on olnud nõus tegema uut täisringi otsa, kui külmas ka rakke on? Haldre ei tundu seda nägu, et sooviks mingeid skeeme teha 😀  Naiivne unistus on saada kaks last ja tahaks embrüosid külma jätta. Mul ei ole seda finantsi, et 42 aastaselt hakata tuhandeid maksvaid täisringe tegema:/ Samuti oleks tõenäosus ehk suurem paar aastat nooremate külmutatud rakkudega 🙂

4. Kumb erakliinik valida Nova Vita või Nordic Fertility? Kui palju maksab üldse haigekassaga? Saan aru, et esimene visiit tasuline, aga mis veel? Paljuga peaks arvestama, kui külmutamine ka sees?

Päikest!

Briianna

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänane ring käidud, käiku läks seekord külmast siis D5 4BA 🙂 Jaanid saab praadida ning peale pühi määras arst veretesti🙈 no nüüd aint oodata ja loota 🙂

Protseduur ise läks seekord kuidagi väga kergelt. Täis põis oli täitsa üle elatav ja kohe peale visiidi wc ka ei jooksnud 😀 Enne apteek ja siis vastast enne kliinikust väljumist meenus, et seal võiks ka ära käia. Homseks siis üks diphereline kõhtu ootamas ja raviskeemi lisandus letrozoli asemel aspiriin. Muu ports jäi samaks.

P19

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

1.06 oli esimeselt täisringilt punkteerimine ja saadi 24 munarakku -17 folliikulit. 6.06 siirdati üks A kvaliteediga ja külma sai 9.

1. Kas 9 blastot on kõik eraldi külmutatud? Ja see tähendabki, et saan teoorias teha vajdusel 9 külmaringi?

nüüd sul juba veretesti tulemus teada, kuidas läks? 9 blastot on väga hea tulemus! Kui nii mõnedki on A / AB kvaliteediga, on lootust küll, et kahe lapse saamiseks täiesti piisav arv koos (aga jällegi, iga juhtum on erinev). Saan aru, et sul veel itk tegutsedes on protseduurid sel eluaastal tasuta.

mul pandi TÜK-is kaks blastot ühele kõrrele ja sealt vajadusel sai ühekaupa võtta. Kuidas itk sul tegi, ei tea, aga peaksid saama 9 blastot eraldi kasutada ehk siis jah, 9 külmaringi.

vanusega 40 jõuad veel kenasti mitu last teha, kui kõik hästi läheb.

erakliinikuid ei oska kommenteerida. Aga peaks olema tõesti nii, et nooremad munarakud paremad, mul nt teistkordsel siirdamisel (paar aastat hiljem esimesest siirdamisest) küsiti vanust munarakkude võtmise ajal. Aruta seda teemat oma arstiga.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina sain jaanideks triibuliseks 🤩🥰 VT ametlikult küll esmaspäev  aga kodune täitsa positiivne 🤞😍 Seekord siis esimese ringiga külmast.

P19

Teistele: ärge andke alla! Ükskord tulevad need triibud ikka!

+1
0
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 61 kuni 75 (kokku 75 )