Näitan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 308 )

Teema: IVF Mai-Juuni

Postitas:

IreneS, kas võiksid mulle meili panna luidas Lätis need asjad täpsemalt käivad? Kui kaua läks Sul aega enne kui siirdamiseni jõudsid ja kui pikad on neil järjekorrad jne. Küsimusi oleks mul päris palju.

Sooviksime ka Läti kasuks otsustada.

Tänud ????

Ikkasama@online.ee

Kirjutasin Sulle !

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

IreneS – kui tüli ei tee, palun saada mulle samuti info. Mul on samad küsimused kui Ikkasamal.
pumpelrumpel4@gmail.com

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.05 10:55; 21.05 12:33; 06.07 18:14; 12.07 11:30; 13.07 08:50; 19.07 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

IreneS, kas võiksid mulle meili panna luidas Lätis need asjad täpsemalt käivad? Kui kaua läks Sul aega enne kui siirdamiseni jõudsid ja kui pikad on neil järjekorrad jne. Küsimusi oleks mul päris palju.

Sooviksime ka Läti kasuks otsustada.

Tänud ????

Ikkasama@online.ee

Kirjutasin Sulle !

Suur tänu, IreneS! ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

IreneS – kui tüli ei tee, palun saada mulle samuti info. Mul on samad küsimused kui Ikkasamal.

pumpelrumpel4@gmail.com

Kirjutasin 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere taas

Kirjutasin siia ka eelmisel nädalal oma nö murega. Nimelt on mul tänaseks siirdamisest möödas 11 päeva. Testi hakkasin tegema juba 7 päeval peale siirdamist, ja juba siis tuli hele teine triip. Järgmised päevad on sellest 7 päeva triibust tulnud testile nähtavad heledad triibud ja kuni tänaseni sama hele! Tumedamaks ei lähe. Me mehega väga segaduses. Homme on juba veretest aga siiski tahtsin teilt nõu küsida, kas see hele triip on OK mis ei lähe tumedamaks. Kõht on valutanud ka ülepäeviti ja täna intensiivsem juba, puhitab ja nagu päevade valu laadne.

Enda arst on praegu puhuksel ja tuleb alles augustis.

Homme synlabis annan veretesti. Kas seal antakse ka mingi tagasiside näitude kohta (mitte lihtsalt numbrid)`?

Milline peaks olema homme rasedushormooni tase? vähemalt 20? Küsin kuna elu esimene IVF

Aitäh kes viitsivad vastata ja nõu anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hcg tase peaks selleks hetkeks olema kõrgem. Minul endal oli 10 ndal päeval VT ja tase oli tolleks hetkeks 120, hetkel käsil 26. nädal. Siirdati 5 päevane.

Testi teine triip oli mul tolle näiduga päris hele. Usun, et ei tasu triibu tugevuse pärast muretseda. Testid nii erinevad.

Proovi homne VT ära oodata ja vahepeal rahu säilitada ????

Hoian Sulle homseks pöialt ja usun, et pisike on endale hea pesitsuspaiga leidnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.06 12:06; 28.06 14:56; 15.07 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Täna siis tegin uue beretesti nagu Lätist taheti. Läksin hommikul Elitesse ja sain vastuseks et HCG vähemalt 5000, täna aiis 18-s päev peale siirdamist. Aga kuna nende masin näitabki väärtust kuni 5000, siis vabalt võib olla 5001 või ka 8000. Teisisõnu, võrreldes neljapäevaese tulemusega 2962, on tõus olema, aga kas tõusnud niipalju kui vaja, seda ei saanudki teada. Mõtlesin korra lasta ka Synlabis teha aga Lätist öeldi, et pole vaja ja hoopis teha järgmine nädal UH. Seega uued uudised järgmine nädal peale UH-d. Loodan, et kõik on ok. Seniks kõigile ilusat suve ja naudime päikest!

Irene

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere taas

Kirjutasin siia ka eelmisel nädalal oma nö murega. Nimelt on mul tänaseks siirdamisest möödas 11 päeva. Testi hakkasin tegema juba 7 päeval peale siirdamist, ja juba siis tuli hele teine triip. Järgmised päevad on sellest 7 päeva triibust tulnud testile nähtavad heledad triibud ja kuni tänaseni sama hele! Tumedamaks ei lähe. Me mehega väga segaduses. Homme on juba veretest aga siiski tahtsin teilt nõu küsida, kas see hele triip on OK mis ei lähe tumedamaks. Kõht on valutanud ka ülepäeviti ja täna intensiivsem juba, puhitab ja nagu päevade valu laadne.

Enda arst on praegu puhuksel ja tuleb alles augustis.

Homme synlabis annan veretesti. Kas seal antakse ka mingi tagasiside näitude kohta (mitte lihtsalt numbrid)`?

Milline peaks olema homme rasedushormooni tase? vähemalt 20? Küsin kuna elu esimene IVF

Aitäh kes viitsivad vastata ja nõu anda.

Tere. Mul olid samuti heledad jooned, mis küll tulenesid veidi. Aga 11 päeva peale 3 päevase siirdamist oli hcg ainult 16. Ämmaemandad küsides selgus, et nad oleksid soovinud näha 70 sel ajal. 14 päeva pärast siirdamist oli hcg ainult 2 ja algas pp. Oli ka esimene IVF ja üritame uuesti mõne aja pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Aitäh, kes vastasid, vereproov on antud ning ootan siiani vastuseid. Täna öösel olid suhtelised tugevad päevade valud ja täna ka puhitab. Arvan, et suurt lootust siin pole vist :(((.

Kui kiiresti uuele ringile minna saab? Meil tuleks külmaring, kuna külma jäi veel päris palju.

Kerta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Aitäh, kes vastasid, vereproov on antud ning ootan siiani vastuseid. Täna öösel olid suhtelised tugevad päevade valud ja täna ka puhitab. Arvan, et suurt lootust siin pole vist :(((.

Kui kiiresti uuele ringile minna saab? Meil tuleks külmaring, kuna külma jäi veel päris palju.

Kerta

Minu arst jätab ühe tsükli vahele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.05 06:22; 16.06 09:23; 22.06 14:21; 28.06 09:20; 16.07 20:13; 08.08 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu IVF esimene katse ebaõnnestus. Kõik näitajad olid ideaalsed ja ikka ebaõnnestus. Miks see nii on 🙁

Kas see vähendab võimalust teistel katsetel ka õnnestuda.

Oeh 4 a juba triipe püüdnud. Tyhjus on mu sees…. Minul ja mehel tervisega kõik OK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu IVF esimene katse ebaõnnestus. Kõik näitajad olid ideaalsed ja ikka ebaõnnestus. Miks see nii on ????

Kas see vähendab võimalust teistel katsetel ka õnnestuda.

Oeh 4 a juba triipe püüdnud. Tyhjus on mu sees…. Minul ja mehel tervisega kõik OK

Ära heida meelt! Tean, mida sa tunned, sest ka minu 1.katse ebaõnnestus, seega saan vägagi hästi aru sinu pettumusest ja hirmudest.

Rasestumise tõenäosus isegi IVF-ga on keskmiselt 30-35% – seega olgugi, et lootused-ootused on meil kõigil sel teekonnal suured, siis tõenäosus õnnestumiseks on ju vaid kolmandik. Ja see oli alles su esimene katse ja selle ebaõnnestumine ei vähenda tulevaste IVF-de õnnestumise tõenäosust. Rasestumine on lihtsalt niivõrd keeruline protsess paljude tahkudega (IVF-ga üldjuhul ei tehta ju ka embrüode geneetilist testimist, seega pealtnäha võib olla täiuslik embrüo, aga mitte geneetiliselt).

Jõudu ja positiivsust sulle ikka edasi üritamiseks. Olen ka ise teise katse ootel, mis peaks algama sügisel.

Hanna

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 32 korda. Täpsemalt 22.05 08:22; 22.05 16:18; 23.05 10:46; 23.05 18:44; 24.05 18:17; 24.05 20:41; 24.05 20:56; 24.05 21:04; 28.05 16:47; 29.05 11:32; 29.05 22:50; 30.05 15:06; 30.05 19:08; 31.05 08:08; 31.05 08:38; 02.06 08:08; 07.06 15:12; 09.06 08:48; 11.06 15:52; 15.06 19:05; 17.06 15:23; 18.06 11:30; 18.06 15:57; 20.06 10:48; 20.06 11:51; 22.06 13:21; 22.06 17:02; 24.06 20:05; 26.06 08:48; 10.07 16:10; 17.07 15:41; 19.07 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere Hanna
Aitäh sulle toetavad vastuse eest! 🙂 Tõesti see teekond on väga raske, aga miski hoiab veel pea püsti meil. Eks see lootus ja tahe.
Vaikselt on ka mõtted, et äkki ei saagi 🙁 Mõtleme isegi lapsendamisele juba.

Hanna, kas teil mehega ka kõik tervisega kõik korras või on mõni takistus miks ei rasestu?

Tõesti me oleme tugevad naised, kes peavad nii pika tee läbima, et laps saada.

Vahepeal tundub see nii ebareaalne lihtsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on 2 suurt takistust ja mõlemad minuga seotud.1) endometrioos, 2) tsükli puudumine (1.5a tagasi lõpetasin pillid ja tsükkel ei taastunudki). Abikaasaga õnneks kõik korras. Enne pille oli kõik korrapärane ja toimis, pille võtsin järjest 6 aastat. Samas ma ei tea, kas lihtsalt endo diagnoosiga ka IVFitaks (on ju endoga ka võimalus loomulikult rasestuda, olgugi, et keerulisem). Praegu ikkagi ilmselgelt põhipõhjus see, et ovulatsiooni ei toimu ja polegi mingit loomulikku võimalust rasestumiseks. Suht frustreeriv on juba nii kaua ilma toimiva tsüklita olla, aga ravi selle diagnoosiga otseselt polegi. Iga kuu loodan, et äkki nüüd päevad hakkavad või jään loomulikul teel rasedaks, aga ei. MRT’s ka käidud, mingit kasvajat või kõrvalekallet hüpofüüsises pole, lihtsalt on shut-down olekus ja ei tooda naishormoone, nagu vaja. Ma olen elustiilis teinud muutusi (söön palju kasulikke rasvu, ei tarbi kohvi ega alkoholi, väldin stressi ja liigset treeningut, hiljuti lisasin ka regulaarse nõelravi ja massaaži, puhkan palju), aga kõik see pidi aega võtma enne kui keha aru saab ja uuesti normaalselt toimima hakkab. See kõik õnneks peaks aitama ka IVF puhul, kuigi ikka loodan, et äkki õnnestub enne uut katset loomulikul teel 🙂

Hanna

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 32 korda. Täpsemalt 22.05 08:22; 22.05 16:18; 23.05 10:46; 23.05 18:44; 24.05 18:17; 24.05 20:41; 24.05 20:56; 24.05 21:04; 28.05 16:47; 29.05 11:32; 29.05 22:50; 30.05 15:06; 30.05 19:08; 31.05 08:08; 31.05 08:38; 02.06 08:08; 07.06 15:12; 09.06 08:48; 11.06 15:52; 15.06 19:05; 17.06 15:23; 18.06 11:30; 18.06 15:57; 20.06 10:48; 20.06 11:51; 22.06 13:21; 22.06 17:02; 24.06 20:05; 26.06 08:48; 10.07 16:10; 17.07 15:41; 19.07 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hanna,

Kas arst tsükli taastamiseks midagi ette pole võtnud?
Mul oli nii, et võtdin 10 a pille, samuti menest ei tulnud ega tulnud. Läksin günekoloog-endokrinoloogi juurde, kes võttis hormoonide analyysi. Kõike oli seal vähe, nii et polnud lootustki. Mul on meeles, et ta ytles, et yle 4 kuu ilma menseseta olla pole hea, ma enam ei mäleta, millise põjuse ta tõi. Kirjutas al. 16 p duphastoni ja päevad tulid. Nii iga kuu lõppu ja tsükkel kyll 35 kuni 40 p aga vähemalt oli. Mingi aeg hakkasin ov teste tegema ja sain ka lõpuks positiivseid. Triipe ei tulnud siiski. Siis veel stimuleerimine Serophenega ja ödtradiooli ka juurde ja triibud kohe käes. Poiss nyyd 8 aastane.
Nyyd pyyan uuesti ja tulemust pole. Aga vanus on ka teine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.05 10:55; 21.05 12:33; 06.07 18:14; 12.07 11:30; 13.07 08:50; 19.07 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oii, Irenekene, ära muretse liiast. Ei tohi lihtsalt. Näit on ju siiski tõusnud, mis siis et ei ole kahekordistunud. Mõni hcg tõusebki natukene aeglasemalt.

Jääme siis uut VT-i näitu ootama.

Hoian kõvasti pöidlaid ????

Just sain vastuse ELitest, täna oli HCG 2960. see tegi meele kohe rõõmsaks, aga kummaline et 2 päevaga tõusis vähem kui 2x ja siis päevaga tõusis rohkem kui 2x, või siis annavad Elite ja Synlabi laborite analüüsid erinevad vastused

Juhhuu, nii tore uudis! ???? Võta nüüd täitsa rahulikult ja naudi oma rasedust, tee kõhule pai ning puhka. Mõnusat veeremist! ????

Siirdamisest sai 25 päeva, HCG 54030 UI ja täna siis oli esimene UH ka. Kuigi Hcg näidu pealt lootsin 2 pisikest näha, õnnestus arstil üks leida, pikkusega 2.9 mm ja südametegevus oli olemas. Arst arvas, et väike lootus võib veel olla, et teise taga peidus, seega kui 07.08 uuele UH lähen, siis on kindlalt näha. Ühtegi raseduse tunnust ikka veel pole, kui siis imelikud toidusoovid- ühel hetkel räim tomatikastmes ja teisel hetkel juba liitrine jäätisetops ees :). Ise väga õnnelik et esimese korraga õnnestus ja soovin kõigile teistele ja kiireid ja rasvaseid triipe!
Ilusat suve!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oii, Irenekene, ära muretse liiast. Ei tohi lihtsalt. Näit on ju siiski tõusnud, mis siis et ei ole kahekordistunud. Mõni hcg tõusebki natukene aeglasemalt.

Jääme siis uut VT-i näitu ootama.

Hoian kõvasti pöidlaid ????

Just sain vastuse ELitest, täna oli HCG 2960. see tegi meele kohe rõõmsaks, aga kummaline et 2 päevaga tõusis vähem kui 2x ja siis päevaga tõusis rohkem kui 2x, või siis annavad Elite ja Synlabi laborite analüüsid erinevad vastused

Juhhuu, nii tore uudis! ???? Võta nüüd täitsa rahulikult ja naudi oma rasedust, tee kõhule pai ning puhka. Mõnusat veeremist! ????

Siirdamisest sai 25 päeva, HCG 54030 UI ja täna siis oli esimene UH ka. Kuigi Hcg näidu pealt lootsin 2 pisikest näha, õnnestus arstil üks leida, pikkusega 2.9 mm ja südametegevus oli olemas. Arst arvas, et väike lootus võib veel olla, et teise taga peidus, seega kui 07.08 uuele UH lähen, siis on kindlalt näha. Ühtegi raseduse tunnust ikka veel pole, kui siis imelikud toidusoovid- ühel hetkel räim tomatikastmes ja teisel hetkel juba liitrine jäätisetops ees :). Ise väga õnnelik et esimese korraga õnnestus ja soovin kõigile teistele ja kiireid ja rasvaseid triipe!

Ilusat suve!

Nii, nii toredad uudised IreneS! ????
Muretut ja imelist veeremist Sulle! ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oii, Irenekene, ära muretse liiast. Ei tohi lihtsalt. Näit on ju siiski tõusnud, mis siis et ei ole kahekordistunud. Mõni hcg tõusebki natukene aeglasemalt.

Jääme siis uut VT-i näitu ootama.

Hoian kõvasti pöidlaid ????

Just sain vastuse ELitest, täna oli HCG 2960. see tegi meele kohe rõõmsaks, aga kummaline et 2 päevaga tõusis vähem kui 2x ja siis päevaga tõusis rohkem kui 2x, või siis annavad Elite ja Synlabi laborite analüüsid erinevad vastused

Juhhuu, nii tore uudis! ???? Võta nüüd täitsa rahulikult ja naudi oma rasedust, tee kõhule pai ning puhka. Mõnusat veeremist! ????

Siirdamisest sai 25 päeva, HCG 54030 UI ja täna siis oli esimene UH ka. Kuigi Hcg näidu pealt lootsin 2 pisikest näha, õnnestus arstil üks leida, pikkusega 2.9 mm ja südametegevus oli olemas. Arst arvas, et väike lootus võib veel olla, et teise taga peidus, seega kui 07.08 uuele UH lähen, siis on kindlalt näha. Ühtegi raseduse tunnust ikka veel pole, kui siis imelikud toidusoovid- ühel hetkel räim tomatikastmes ja teisel hetkel juba liitrine jäätisetops ees :). Ise väga õnnelik et esimese korraga õnnestus ja soovin kõigile teistele ja kiireid ja rasvaseid triipe!

Ilusat suve!

See on ikka ulme HCG näit! Mul oli 24 päeva siirdamisest 10400 ja 6.7 mm.
Suured õnned ja mõnusat kasvamist!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.05 12:52; 02.06 18:53; 26.07 15:56; 27.07 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oii, Irenekene, ära muretse liiast. Ei tohi lihtsalt. Näit on ju siiski tõusnud, mis siis et ei ole kahekordistunud. Mõni hcg tõusebki natukene aeglasemalt.

Jääme siis uut VT-i näitu ootama.

Hoian kõvasti pöidlaid ????

Just sain vastuse ELitest, täna oli HCG 2960. see tegi meele kohe rõõmsaks, aga kummaline et 2 päevaga tõusis vähem kui 2x ja siis päevaga tõusis rohkem kui 2x, või siis annavad Elite ja Synlabi laborite analüüsid erinevad vastused

Juhhuu, nii tore uudis! ???? Võta nüüd täitsa rahulikult ja naudi oma rasedust, tee kõhule pai ning puhka. Mõnusat veeremist! ????

Siirdamisest sai 25 päeva, HCG 54030 UI ja täna siis oli esimene UH ka. Kuigi Hcg näidu pealt lootsin 2 pisikest näha, õnnestus arstil üks leida, pikkusega 2.9 mm ja südametegevus oli olemas. Arst arvas, et väike lootus võib veel olla, et teise taga peidus, seega kui 07.08 uuele UH lähen, siis on kindlalt näha. Ühtegi raseduse tunnust ikka veel pole, kui siis imelikud toidusoovid- ühel hetkel räim tomatikastmes ja teisel hetkel juba liitrine jäätisetops ees :). Ise väga õnnelik et esimese korraga õnnestus ja soovin kõigile teistele ja kiireid ja rasvaseid triipe!

Ilusat suve!

See on ikka ulme HCG näit! Mul oli 24 päeva siirdamisest 10400 ja 6.7 mm.

Suured õnned ja mõnusat kasvamist!

Oi Kägu 15:56, 6.7 mm Sul oli juba päris suur, nii äge:). Mul UH andis näiduks 5+4 päeva, (tglt 6+2) aga arst ütles, et praegu tundub kõik ok olevatja alguse mõõdud ongi erinevad. Kuna HCG näit oli pärast 11 päeva siirdamist juba 850, ehk siis selle järgi on ta tõusnud täpselt nii nagu pidi, eks see ka põhjus, miks lootsin 2 täpikest näha. Aga kui üks siis olen ka selle üle üliõnnelik 🙂

Ka Sulle palju õnne ja mõnusat veeremist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh IreneS,aga mu nende näitudega veeremine on juba lõpetatud ja saanud 10 kuuseks purikaks. Vaikselt viin end teemasse tagasi ja hakkan uueks katseks valmistuma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.05 12:52; 02.06 18:53; 26.07 15:56; 27.07 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh IreneS,aga mu nende näitudega veeremine on juba lõpetatud ja saanud 10 kuuseks purikaks. Vaikselt viin end teemasse tagasi ja hakkan uueks katseks valmistuma.

Hehe, no see veel lahedam. Igaljuhul palju edu uueks katseks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me nüüd alustasime neljandat katset. Eile lasin teha diferilini süsti (ninaspreid minu puhul ei toimi) 7ndal arstile siis vaatab kas saab alustada stimulatsiooniga. Kui varem on ärevus tekkinud alles siirdamisel siis seekord juba praegu, kuna vanus tuleb peale juba kolinal ja õnnestumine tõenäosus väheneb.
Alustasime 2016 sügisel oma teekonda ja keeruline on olnud, ehk nüüd on meie kord 🙂
Seekord soovitati meile embrüoliimi ka kasutada, kuidas teil sellega kogemusi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me nüüd alustasime neljandat katset. Eile lasin teha diferilini süsti (ninaspreid minu puhul ei toimi) 7ndal arstile siis vaatab kas saab alustada stimulatsiooniga. Kui varem on ärevus tekkinud alles siirdamisel siis seekord juba praegu, kuna vanus tuleb peale juba kolinal ja õnnestumine tõenäosus väheneb.

Alustasime 2016 sügisel oma teekonda ja keeruline on olnud, ehk nüüd on meie kord ????

Seekord soovitati meile embrüoliimi ka kasutada, kuidas teil sellega kogemusi?

Oi palju edu ja et seekord õnnestuks! Minul kasutati “babyclue” kuna tegime Lätis siirdamise, siis inglisekeelne nimetus, aga arvan et sama asi. Meile öeldi, et kliinikumi kogemus on et peale selle kasutuselevõttu suurenes õnnestumine 5% võrra. Praegu on 6+5 nädal jooksmas, nii et saan vaid soovitada seda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me nüüd alustasime neljandat katset. Eile lasin teha diferilini süsti (ninaspreid minu puhul ei toimi) 7ndal arstile siis vaatab kas saab alustada stimulatsiooniga. Kui varem on ärevus tekkinud alles siirdamisel siis seekord juba praegu, kuna vanus tuleb peale juba kolinal ja õnnestumine tõenäosus väheneb.

Alustasime 2016 sügisel oma teekonda ja keeruline on olnud, ehk nüüd on meie kord ????

Seekord soovitati meile embrüoliimi ka kasutada, kuidas teil sellega kogemusi?

Mul soovitas ka arst embrüoliimi, aga mu mäletamist mööda pidi seda tilka saama mitu korda ja loobusin, kuna oli esimene ivf.Aga pidavat küll kaasa aitama, eriti soovitati kui eelnevad ivf-id ei ole õnnestunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Olen juba mõnda aega siinset teemat jälginud aga ise kirjutan päris esimest korda. Meil seljataga esimene ivf täisring. 16. juulil siirdati kaks neljapäevast embrüot ja eile, 30.07, oli veretest. See näitas ilusat numbrit – 1628. Uh aeg kahe nädala pärast. Kõik on justkui hästi aga natuke piinab mind see, et olles lugenud teiste lugusid, siis alati tehakse paari päevaste vahedega kordus VT, mis näitab hcg normipärast tõusu aga mulle uut testi ei määratud. Olen aru saanud, et mitte hcg näit ise pole niivõrd oluline, kui selle kasv päevade lõikes. Kas peaksin iseenda rahu huvides näiteks neljapäeval uue testi tegema ja mida see siis näitame peaks, et süda rahule võiks jääda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Olen juba mõnda aega siinset teemat jälginud aga ise kirjutan päris esimest korda. Meil seljataga esimene ivf täisring. 16. juulil siirdati kaks neljapäevast embrüot ja eile, 30.07, oli veretest. See näitas ilusat numbrit – 1628. Uh aeg kahe nädala pärast. Kõik on justkui hästi aga natuke piinab mind see, et olles lugenud teiste lugusid, siis alati tehakse paari päevaste vahedega kordus VT, mis näitab hcg normipärast tõusu aga mulle uut testi ei määratud. Olen aru saanud, et mitte hcg näit ise pole niivõrd oluline, kui selle kasv päevade lõikes. Kas peaksin iseenda rahu huvides näiteks neljapäeval uue testi tegema ja mida see siis näitame peaks, et süda rahule võiks jääda?

HCG peaks 48-72h jooksul kahekordistuma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.06 18:42; 22.06 14:53; 31.07 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

IreneS, kuidas Sul läheb? Kuidas enesetunne on? Kas UH-s oli ikka üks täpike näha?

Imelist ootusaega Sulle!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.06 13:53; 04.07 08:44; 06.07 09:17; 06.07 17:09; 09.07 17:30; 08.08 08:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ITK-s öeldi, et embrüoliimi kasutatakse, kui seda parajasti on, aga rohkem see ravimifirmade promo. Endal 4 katset 8 kuu jooksul olnud, kõik ebaõnnestusid. Enne viimast katset sai tehtud ka emaka puhastus, kuna selgus, et seal pesastumist takistavaid kudesid oli. Vast teeme ühe katse veel.
Heleen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.05 11:19; 22.05 13:24; 24.05 14:24; 30.05 12:39; 02.06 00:35; 08.08 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on hetkel esimene ivf käsil, Bemfola süstimine jms ja 14.august siis punktsioon. Ja nüüd tekkisid mul sellega seoses küsimused (arst on üsna napisõnaline ja aega pole jnejne). Arst ütles, et opile tulla söömata-joomata, pesta ja meigita jne aga hakkasin mõtlema, et kas alt peab olema ka täiesti paljaks raseeritud, nii nagu günekoloogiliste operatsioonide puhul (laparoskoopial pidi)? Ja kas hüperstimulatsiooni ära hoidmiseks ise midagi teha üldse annab ja kuna ma ei ela Tallinnas, kas siis probleemi korral (või selle kahtlusel) peaks pöörduma ükskõik millise haigla EMO-sse, oskavad nad igal pool üldse reageerida sellele seisundile? Kuidas üldse aru saada, et see tekkima hakkab, tekib järsk kaalutõus ja kõhu suurenemine? Öeldakse siis seda juba pärast punktsiooni, et oht on? Ikka täiega närv on sees, kuigi see muretsemine ja ärevus ei mõju kindlasti üldse hästi sellise protseduuri juures kui positiivset tulemust tahta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidsin foorumist mingi vana teema hüperstimulatsiooni kohta, et ITK-s juhtub seda väga sageli, kuna manustavad ravimit liiga palju ja nüüd on mul ikka tõsine hirm juba. Kas on siin kedagi ka, kes suudaks vastupidist väita, et ITK-s läks kõik hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 308 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.