Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF maiasmokale

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: IVF maiasmokale

Postitas:

Loen neid IVF Teemasid ja igal pool kõik inimesed nii tublid ja tervislikud! Mina ei joo üldse alkoholi ega tarbi sigarette, küll aga ei suuda ma süüa nii tervislikult, et iga päev salatid ja värske liha ja teravilja… söön sellist vanakooli sousti-kartulit ja suurim mure, et palju magusat. Ma söön iga päev mingit kommi või šokolaadi või kooki ja ilmselt olen lausa sõltlane, sest kui pikemalt (noh, terve päev) pole maiustusi saanud, siis tekib peavalu.

Kas sellised toitumisharjumused on rtasestumiseks IVF-ga halvad?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 08:45; 27.07 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin samasugune maiasmokk, nüüd rase ja olen vahel siiani. 😀
Mina loobusin enne punktsiooni kohvist, magusat sõin vähe aga see oli mu enda teadlik valik valida poest sokolaadi asemel mingi puuvili, aga sai ka vahel küpsist ostetud jne.
Hulluks ei tasu end mõelda ja stressata, rasedus tekib või mitte. Kaalu pärast muretsesin IVF konsultatsiooni ajal, aga öeldi et pole mõtet muretseda. 🙂 IVFi alguses kaotaskn palju kaalu (ei tea miks), nüüd rasedust juba poole peal ja olen tagasi nüüd algkaalus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 16 nädalat beebiootel ivf-i abiga. Toitumist ma küll ei järginud, sõin nagu enne. Olen ka maiasmokk ja sousti-kartulit söön ka ja pastatoite jumaldan jne. Kohvi jõin ja ka alkoholist ei loobunud (peale siirdamist muidugi loobusin). Mul tervis täiesti korras ja kehakaal normis. Minu arst mulle küll ei öelnud, et peaksin kuidagi ekstra tervislikult toituma. Ainult vitamiine ja foolhapet soovitas võtta. Kust sellline info, et magusat ei tohi ja salatit + liha ainult?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega see muutus viimasel hetkel enne ivfi muud mõjuta kui kaalu, mis paljudel sellega tõusma kipub. kui mõned kuud enne tervislikuks hakata, siis võib loota et saadakse rohkem rakke ja paremad tulemused viljastumisel.
mina kardan nii kaalu pärast kui oma madala munarakuresevi. ja selle pärast muutsin toitumist nii pea kui ivfi järjekorda sain. vähemalt on siis endal tunne et teen midagi selle heaks. ja kui rasedaks jään, sis saab beebi parema alguse.
muidu olin väga suur maiasmokk, nüüd palavaga jäätist vahel söön, aga muidu maiustan vaid puuviljade ja pähklitega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 13:06; 27.07 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Ma olen normaalkaalu allääres, seega kaaluprobleemi ei ole. KMI on 21.
Loen ingliskeelset materjali IVF kohta ja seal kôikidele arstid soovitavad keto dieeti, mis sisuliselt on liha ja salat ja null magusat…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 08:45; 27.07 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nad ei soovita seda mitte kaalu vaid et oleks keha võimalikult tervislik kui munarakud küpsevad ja pesastumine toimub.
whole 30 ja AIP on ka väga sagedased soovitused ja seda selleks et vähendada kehas võimalikke antikehi ja põletikumarkereid. ja kui nendega alustada vähemalt 3-4 kuud varem siis enamasti on paremad tulemused puntkteerimisel samuti.
vahetult enne alustamist ei tasu enam mingeid radikaalseid muutusi teha.
mul on ka bmi alla 21, aga olen väga väike, nii et 5 kilone kaalutõus lükkaks mu juba ülekaalu piirile. aga enamus ameeriklasi (kellele inglise keelseid materjale kirjutatakse) on ülekaalulised, nii et neile see keto süsivesikute nälg ja kerge kaalukaotus tuleb kasuks. ja nende igapäevane dieet on ju väga looduskauge ning neile peabki puust ja punaselt ja peenete dieedinimedega õpetama mida inimene tegelikult tööma peaks. meie oleme siin harjunud tavalist ise tehtud kodutoitu sööma ja see ongi ameeriklaste jaoks juba dieet 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 13:06; 27.07 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled üldiselt terve, siis sinu toitumisharjumused ja mõni komm päevas ei tee küll mingit vahet ivf tulemustel, palju rohkem loeks suitsetamine, palju rohkem mõjutab, kuidas valitud rohtudele ja skeemile keha allub ja kuidas rohud sobivad. Ülekaalu sul pole ja kuigi on alati hea keha põletikureaktsiooni/osküdatiivset stressi jms moodusõnad allpool hoida, siis ei ole mingeid märke ju, et sul see alarmeerivalt kõrge oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lugesin kuskilt, et proteiinirikas dieet aitab hüperstimulatsiooniohtu vähendada. Ja seetõttu ei soovitata ka süsivesikuterikast toitu, ega ka kofeiini. Aga mina toitun küll tavaliselt edasi, mingeid suuri muutusi ei teinud. Võibolla magusat üritan vähem (šokolaadi ja kommi), kohvi joon niikuinii vähe (heal juhul 1 x päevas kui sedagi ja lahjat piimakohvi) ja alkoholi joon ka üliharva, ei tunne üldse puudust sellest. Muidu olen normkaalus, KMI 23. Trenni olen edasi teinud. Süstimistega on kehakaal hetkel isegi 1,5 kg langenud, aga panen selle stressi arvele, kuna tööl on pinged arstil käimiste tõttu, lisaks hirm ka IVF protseduuride ees ja isu on mõnel päeval üsna kesine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF maiasmokale

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.