Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF Märts-Aprill

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 381 )

Teema: IVF Märts-Aprill

Postitas:

Tere Tere!

Kuna käes juba Märts ja kevad koputab uksele siis teeks ka uue teema.Eelmises teemas juba lehekülgi ka omajagu.

Siin on link raseduskalkulaatorile, kus saab IVF-i ja külmaringi raseduste tähtaegu arvestada: http://www.yourduedate.com/

Õnne neile kes juba 2019 aasta alguses triibud said ja õnnestumisi teistele.

BB

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 11:58; 08.03 11:23; 13.03 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen otsa lahti ja loodan, et on ka ühinejaid.
Alustasin pika skeemiga jõulude ajal.Jaanuari keskel jäi pooleli, sest rohud ei sobinud.Jäin siis päevi ootama mis pidid 2 nädala jooksul algama.Ei alanud ja kui 3 nädalat oli viimasest süstist möödas võtsin arstiga ühendust.Kirjutas mulle 10 päevaks tabletid aga ka neist polnud kasu.1,5 nädalat peale viimast tabletti hakkasid äkki ov tunnused, muidugi arvasin, et kujutan ette.Tegin teste ja sain positiivse testi, ka temperatuur tegi korraliku tõusu.Nädala alguses kutsus arst uh kontrolli, et vaadata mis toimub ja nägi kenasti ära , et ov on toimunud.Järelikult on ka varsti päevi oodata ja saab edasi tegutseda.Loodan muidugi, et päevad ei hakka, imesid ju juhtub.Tänase seisuga siis tsükli 61 päev.Edasi siis lühike skeem.

BB

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 11:58; 08.03 11:23; 13.03 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

BB – pöidlad pihus siis, et kõik sujuks sul nii nagu peab. Jube ootamine on see IVFi teekond ikka…

Mai Kelluke – kas sul on nüüd esmaspäeval arst? Kuidas muidu seis on?

Mul kõik endine. Arst on 14.03, niiet nats pean veel ootama. Süda on ainult 24/7 koguaeg paha…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mai Kelluke – kas sul on nüüd esmaspäeval arst? Kuidas muidu seis on?

Mul kõik endine. Arst on 14.03, niiet nats pean veel ootama. Süda on ainult 24/7 koguaeg paha…[/quote]

Aitäh et küsid! Mul on ka mitmeid päevi juba küsimus olnud et kuidas sinul läheb, aga ei oska kuidagi ühegi teema alt pöörduda 😉

Minul on sellel nädalal tekkinud kerge iiveldusetunne, enamasti õhtuti. Kuigi täna/ praegu on ka keset päeva. Eelmise raseduse ajal oli mul kogu aeg ühtlaselt süda paha, aga see ei viinud kunagi oksendamiseni, lihtsalt pidev iiveldus saatis mind.
Ja muidugi on nüüd see, et kõht ei tohi ÜLDSE tibakenegi tühjaks minna. Seda tunnet mäletan eelmisest korrast selgelt ja varusin omale täna poest mõned müslibatoonid ja leidsin ühed ingveridražeed ka. Rinnad ikka tundlikud, kallistada on valus 🙂
Rasedustesti ei ole nüüd nädal aega teinud :D.
Arst on mul jah esmaspäeva hommikul, saab lõpuks asjadesse natuke selgust ja julgeb edasist elu vähemalt mingi järgmise tärminini planeerida!
Ma ei ole julgenud veel ühegi beebiootajate grupiga liituda, lapse ootuse raamatut ei tihka ka veel väga avada ja perekooli loengutele mõelda. Ikka uskumatult ettevaatlikuks teevad kurvad kogemused.
Täna peaks siis olema kalkulaatori järgi 7+1.

Aga muidu on meeleolu väga hea ja rahulik. Ja üks huvitav tähelepanek veel – ma naeran viimasel ajal palju ja südamest 🙂

Kuidas sinul meeleolud on? Kui süda-paha kõrvalt aega jääb…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neiu33 – kuidas sul on?

Mul on alates neljapäevast iiveldanud. Rase ei ole, kuna testid kõik negatiivsed, taitsa imelik kohe. Kõik lõhnad on ka võimendatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mai Kelluke – nii põnev, jään esmaspäeva ootama! Küll kõik läheb hästi 🙂 Mul eelmise raseduse ajal oli nii, et süda oli paha ainult õhtuti, nüüd on aga terve päev stabiilselt iiveldus :S Ja mingite toitude söömine on täiesti välistatud (nt kohvi lõhnagi ei talu) ja mingeid tahaks pidevalt (nt apelsin). Oksendanud ei ole, aga ma ei usu, et mul nii hulluks lähebki. Aga see pidev näksimine veits aitab jah…Mulle lähevad peale kräkkerid ja küpsised (soolased). Selle tulemusena on mul muidugi jaanuariga võrreldes juba +2kg 😛 Aga mulle mõjutavad muidugi need hormoonid ka kaalu (jube söögiisu tekkis kohe, kui Estrofermi sööma hakkasin…). Plaane ka veel teha ei julge, kuigi vahel tekivad ikka mõtted, a la kuidas ma Eestist turvahälli siia saan toimetada jne. Mul on arst neljapäeval (14.03).

Aga sellest tähtaja arvutusest ma ei saa aru – mul näitab tähtaega 26.10, mis on laupäev ja arvestades siirdamise päeva, siis see tähtaeg on ju 40 ndl + 2 päeva…Ma eelmisest korrast mäletan, et siirdamine oli ka neljapäev ja nädal vahetus ka neljapäeval…Eelmisel korral siirdati 2 päevane, nüüd 5 päevane…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!
Mul oleks küsimus, kas keegi on kokku puutunud rasedutesdidega mis on 2 aastat vanad (ehk parim enne kuupäev oli 2017.a.) 😛 Ma lihtsalt leidsin sellise kodust ja täna ka tegin, eile oleks pidanu päevad algama aga no mulle ikka tundus, et teine triip oli rohkem kuivamis triip kui päris. Nats nagu teeb ikka kurvaks, mul oli ju 28.02 5 päevase siirdamine :/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii, ma sain siis ka täna erakorralises käia! Ehk siis hakkas määrima ja tormasin kohe erakorralisse kohale. Ma mõnesmõttes juba ootasin seda, kuna eelmine kord oli ju määrimine samal ajal…Uuriti ja puuriti ning hea uudis on see, et beebil süda lööb ja areneb ilusasti, kehv uudis on see, et nad nägid emakas hematoomi. Ja ega midagi muud teha ei saagi, kui jätkata ravimitega ja veidi rahulikumalt võtta elu. Loodetavasti see kaob mingi hetk ära siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

CG1kY6oKRPyGEbmoTddZrg<script async src=”//embedr.flickr.com/assets/client-code.js” charset=”utf-8″></script>

Mis arvate? Kohe ei tulnud teist triipu aga hiljem hakkas tekkima, 5 minutiga oli selline. Täitsa nagu lolli tunne 😛

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis arvate? Kohe ei tulnud teist triipu aga hiljem hakkas tekkima, 5 minutiga oli selline. Täitsa nagu lolli tunne ????

Selge triip! Aga tee uus test, siis saad rahu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.03 11:09; 21.03 12:44; 02.05 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustan tänasest pika skeemiga Diphereline süstiga. Selja taga üks ebaõnnestunud IUI ja üks ebaõnnestunud lühikese skeemiga IVF. Külma midagi ei saanud, sest viljastunud embrüod lõpetasid arenemise, sestap uus täisring.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

CG1kY6oKRPyGEbmoTddZrg<script async src=”//embedr.flickr.com/assets/client-code.js” charset=”utf-8″></script>

Mis arvate? Kohe ei tulnud teist triipu aga hiljem hakkas tekkima, 5 minutiga oli selline. Täitsa nagu lolli tunne ????

Mina näen siin selget triipu ja soovin palju õnne!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis arvate? Kohe ei tulnud teist triipu aga hiljem hakkas tekkima, 5 minutiga oli selline. Täitsa nagu lolli tunne ????[/quote]

Triip mis triip – palju õnne!! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna arsti juures ja tuvastati emakasisene rasedus, 7+2 (7+1), süda lööb ilusti :). Pildid saime ka kaasa.
Arst ütles et suurepärane tulemus – esimese korraga ja 2 ju tegelikult külmas ka.

Edasi läheb nii et 15.04 on UH ja 16.04 ämmaemanda visiit.
Ma olen tegelikult siiani segaduses et miks nii hilja (alles 12.nädalal!) kõike tehakse ja ei julge rõõmu tunda. Eelmine kord tehti 10.nädalal, aga arst ütles et enne ei ole mõtet. Eks ma pean vist usaldama!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes toimetavad ITK-s, kuidas veretesti tulemuse teada saab? Kas nad ise helistavad samal päeval või peaksin ise arstiga ühendust võtma? Kusagilt on nagu meelede jäänud, et helistatakse ise… samas otseselt ei mäletagui, et oleks arstiga sel teemal juttu olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii, ma sain siis ka täna erakorralises käia! Ehk siis hakkas määrima ja tormasin kohe erakorralisse kohale. Ma mõnesmõttes juba ootasin seda, kuna eelmine kord oli ju määrimine samal ajal…Uuriti ja puuriti ning hea uudis on see, et beebil süda lööb ja areneb ilusasti, kehv uudis on see, et nad nägid emakas hematoomi. Ja ega midagi muud teha ei saagi, kui jätkata ravimitega ja veidi rahulikumalt võtta elu. Loodetavasti see kaob mingi hetk ära siis.

Ohoh! Kas selle hematoomiga siis mudagi ette võtta ei saa?
Mul arst ütles tänase läbivaatuse ajal et ta näeb paari väikest hematoomi, aga see on peale IVF protseduure normaalne. Ma ei osanud midagi arvata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jersey, helistavad ise itks.
Vähemalt minule helistati, mul oli veretest juba eelmise nädala teisipäeval. Kuigi meil oli siirdamine ühel päeval.
Kuigi ipatsiendist sain ise juba ennem arsti helistamist tulemust vaadata.

MV

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 15:36; 13.03 08:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanur 79, kuidas sul õnnestus triibud saada? Mäletan, et detsembris ebaõnnestus sul minuga samal ajal.

Palju õnne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanur 79, kuidas sul õnnestus triibud saada? Mäletan, et detsembris ebaõnnestus sul minuga samal ajal.

Palju õnne!

Suured tänud, veel ei julge rõõmustada aga loodan parimat.
Minul siis läks nii, et jaanuaris olid siis tavaliselt päevad ja siis 9.2 hakkasid uuesti päevad, läksin siis 19.02 astile UHsse kus siis vaadati, et OV on kohe tulemas, ehk valmidus on olemas, siis 23 on OV test positiivne ja 28.02 oli siirdamine, 5 väevane. Mul jäi siis dets, 3 külma.
Nii armas, et mäletad 🙂 Kuidas sul endal läinud on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jersey, helistavad ise itks.

Vähemalt minule helistati, mul oli veretest juba eelmise nädala teisipäeval. Kuigi meil oli siirdamine ühel päeval.

Kuigi ipatsiendist sain ise juba ennem arsti helistamist tulemust vaadata.

MV

Kuidas sul läks, mis tulemus?

Minul täiesti negatiivne tulemus, ei hakanudki arenema, hcg oli 0,6.
Aprillis siis külmaringile.

Minu kaks mammut pandi eraldi külma. Nüüd tekkis küsimus, et kui suur on tõenäosus, et ei sula korralikult üles, kas seda juhtub tihti või pigem on see harv juhus??

Ja kas külmaringiga kasutatakse ka mingeid ravimeid või puhtalt loomulikku tsüklisse?

Vanur79 – palju õnne, väga ilus ja kadedaks tegev triip on!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanur76 – see on triip mis triip! Palju õnne 🙂

Mai Kelluke – nii tore on su edusamme lugeda 🙂 sul on jah see graafik nädalake hiljem, aga pole vast hullu. Ootama pead lihtsalt 🙂

Ma ei tea, mis sellest hematoomist arvata. Lugesin, et see on ikka väga väike (0,5cm). Ma arvan, et Eestis ei oleks keegi sellele erilist tähelepanu pööranud. Siin (USAs) on kõik ju üliettevaatlikud. Ainus mure on nüüd see, et mida ma verevedeldajaga teen, kad jätkan või mitte…Üldiselt hematoomiga seda ei soovitata, aga Eesti arst ütles, et see on nii väike…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jersey – mina tegin külmaringi NVs ja seal tehakse ravimitega. Võtsin 14 päeva Estrofermi ja siis oli siirdamine. Mul oli külmas 3 kahepäevast ja siirdada sai ühe. Kui viiepäevased on külmas, siis pidid nad peaaegu 100% üles sulama. Kahe-kolmepäevastega vähem. Mul 1 ei sulanud üles ja 1 ei arenenud edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kas külmaringiga kasutatakse ka mingeid ravimeid või puhtalt loomulikku tsüklisse?

Minul oli vaid neli päeva enne siirdamist ja 8 päeva peale siirdamist siis Lugesteron ravim, 2 x päevas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 5 päevased külmas. Mõtlesingi siin, et päris nadi – ootan pikisilmi oma aprilli ja siis mu mammu ei sulagi üles ja olen pika ninaga.

Sain laupäeval sellise ehmatuse, kuna avastasin, et vasakust rinnanibust tuleb tumepruuni eritist. Suure tõenäosusega on see tarbitud hormoonide tulemus. Igal juhul ehmatas hetkeks ikka ära küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul on külmas viiepäevased, siis on hästi 🙂 ma arvan, et sa ei pea sulamise pärast väga pead vaevama…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kas külmaringiga kasutatakse ka mingeid ravimeid või puhtalt loomulikku tsüklisse?

Ma ei mäleta, kus sa tegutsed, aga Pelgus tehakse palju siirdamist loomulikku tsüklisse, ilma mingite ravimiteta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.03 19:15; 16.03 16:26; 05.04 08:29; 26.04 09:07; 26.04 14:03; 29.04 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 5 päevased külmas. Mõtlesingi siin, et päris nadi – ootan pikisilmi oma aprilli ja siis mu mammu ei sulagi üles ja olen pika ninaga.

Sain laupäeval sellise ehmatuse, kuna avastasin, et vasakust rinnanibust tuleb tumepruuni eritist. Suure tõenäosusega on see tarbitud hormoonide tulemus. Igal juhul ehmatas hetkeks ikka ära küll.

Mina täna küsisin arsti käest, et milline on tegelikult tõenäosus et külmutatud embrüod ei ela üle ülessulatamist. Ta ütles et 5-päevaste puhul (mul on ka kaks 5-päevast külmas) on see tegelikult väga väike tõenäosus. Pelgus, kus mina tegutsen, pidi olema u 92% tõenäosus et kõik läheb hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 5 päevased külmas. Mõtlesingi siin, et päris nadi – ootan pikisilmi oma aprilli ja siis mu mammu ei sulagi üles ja olen pika ninaga.

Sain laupäeval sellise ehmatuse, kuna avastasin, et vasakust rinnanibust tuleb tumepruuni eritist. Suure tõenäosusega on see tarbitud hormoonide tulemus. Igal juhul ehmatas hetkeks ikka ära küll.

Mina täna küsisin arsti käest, et milline on tegelikult tõenäosus et külmutatud embrüod ei ela üle ülessulatamist. Ta ütles et 5-päevaste puhul (mul on ka kaks 5-päevast külmas) on see tegelikult väga väike tõenäosus. Pelgus, kus mina tegutsen, pidi olema u 92% tõenäosus et kõik läheb hästi.

See vist oli ikkagi 95% tõenäosus 🙂
Ma ei tea kust see 92 mul tuli esimese hooga :D.
Aga igal juhul, see ju kõlab väga hästi, eks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!
Sain täna arstil käidud ITK-s. Minu suureks üllatuseks hakkan süstima Gonalit juba homme 150 ühikut! Keegi oli oma aja täna just ära öelnud. Kuna 2018 lõpus on mul+mehel antud kõik analüüsid ja menses hakkas ka nagu tellitult täna öösel, siis ei näinud Haldre vajadust midagi oodata. Ma ei suuda siiani seda väga veel uskuda, sest mõttes olin valmis suveni ootama, kuna enam-vähem sinnakanti see järjekord pidi olema. Homsest Gonal F ja teisip. UH-sse, et näha, kuidas olukord on. Mees nädala lõpus veri+uriin+seemnevedelik. Veel pakuti ka võimalust osaleda ûhes kliinilises uuringus, kus siirdamise päeval antakse tund enne siirdamist ühte vedelikku, mis pidi emaka pehmemaks ja embrüole vastuvõtlikumaks tegema. Pooled väljavalitutest pidid saama õiget asja ja teised pooled platseebot. Eks siis näis! ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Sain täna arstil käidud ITK-s. Minu suureks üllatuseks hakkan süstima Gonalit juba homme 150 ühikut! Keegi oli oma aja täna just ära öelnud. Kuna 2018 lõpus on mul+mehel antud kõik analüüsid ja menses hakkas ka nagu tellitult täna öösel, siis ei näinud Haldre vajadust midagi oodata. Ma ei suuda siiani seda väga veel uskuda, sest mõttes olin valmis suveni ootama, kuna enam-vähem sinnakanti see järjekord pidi olema. Homsest Gonal F ja teisip. UH-sse, et näha, kuidas olukord on. Mees nädala lõpus veri+uriin+seemnevedelik. Veel pakuti ka võimalust osaleda ûhes kliinilises uuringus, kus siirdamise päeval antakse tund enne siirdamist ühte vedelikku, mis pidi emaka pehmemaks ja embrüole vastuvõtlikumaks tegema. Pooled väljavalitutest pidid saama õiget asja ja teised pooled platseebot. Eks siis näis! ????

Mina olen ka seal kliinilisel uuringul kirjas ja ootan oma märtsi päevasid, et uue täisringiga alustada.. ja seejärel tuleb siirdamine + uuring.

Mari

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 41 korda. Täpsemalt 12.03 21:03; 19.03 21:39; 22.03 21:57; 02.04 11:00; 02.04 11:54; 07.04 11:20; 08.04 10:32; 08.04 17:14; 09.04 19:23; 09.04 22:35; 10.04 15:59; 11.04 10:26; 13.04 10:37; 14.04 12:41; 14.04 12:43; 16.04 09:30; 16.04 16:43; 16.04 16:58; 16.04 21:50; 18.04 08:47; 18.04 12:59; 18.04 18:13; 19.04 11:01; 20.04 08:55; 20.04 18:33; 22.04 09:32; 22.04 16:09; 22.04 17:25; 23.04 09:25; 23.04 10:57; 23.04 10:58; 23.04 13:56; 23.04 15:54; 24.04 14:20; 24.04 19:05; 25.04 10:10; 25.04 14:16; 26.04 12:16; 26.04 14:25; 29.04 18:04; 02.05 10:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 381 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF Märts-Aprill

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.