Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF Märts-Aprill

Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 381 )

Teema: IVF Märts-Aprill

Postitas:

Mul testi teine triip ikka sama hele, nii hommikusest kui ka päevasest uriinist. Selle aja peale peaksid triibud juba ühte värvi olema. Blasto siirdamisest on juba 11 päeva möödas. Ju siis kinnitus ära, aga edasi ei arenenud ????

On kellelgi ka midagi sellist olnud, et teine triip jääbki heledaks?

Võta rahulikult või mine ja tee päevase vahega kaks veretesti, kui rahulikult võtmine ei ole võimalik.
Kodune rasedustest ei ole mõeldud raseduse arengu jälgimiseks ning triipude tugevuse alusel ei saa põhjalikke järeldusi teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.03 19:15; 16.03 16:26; 05.04 08:29; 26.04 09:07; 26.04 14:03; 29.04 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Myy, kus sa toimetad, et nii varakult veretestile saad? Sul siirdati vist ka 5 päevane rakk?

Tglt kirjutasingi kohe oma arstile ja sain ravi juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Myy, kus sa toimetad, et nii varakult veretestile saad? Sul siirdati vist ka 5 päevane rakk?

Tglt kirjutasingi kohe oma arstile ja sain ravi juurde.

5 päevane ja, toimetan TÜKis.

Myy

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 18.04 12:13; 18.04 14:35; 19.04 10:49; 20.04 13:20; 22.04 15:00; 22.04 16:46; 23.04 08:30; 23.04 12:07; 24.04 15:48; 24.04 16:45; 24.04 18:39; 24.04 19:52; 25.04 10:43; 26.04 14:00; 29.04 10:48; 29.04 12:28; 29.04 15:23; 30.04 12:21; 30.04 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te neid rasedustteste nii teete, et lausa tunni pärast tulemust välja loete?
Kui pakil kirjas, et tulemust tuleb lugeda 5 ja 20 minuti vahel, siis ma ei julgeks küll midagi tunniaja pärast väljalugeda sealt. See võib ju olla misiganes.
Eks ma saan varsti ise teada, kuidas ma nende testidega reageerin.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Myy, ma käin ka TÜKis, nii tore kaastartlast kohata siin????
Ja mulle siirdati ka 5päevane blasto, veretest oli täpselt nädal peale siirdamist, kodune test oli positiivne päev enne veretesti.

Praegu lihtsalt ootan, et päevad algaksid, katkemisest on möödas 24 päeva, eile nagu veits määris, täna jälle kraanid kinni. Üle pika aja on olukord, kus päevasid reaalselt ootan ja siis nad ei tule ega tule ????

Mul tulemas külmaring nüüd ja siirdatakse oma tsüklisse. Huvitav, kas sellisel juhul on ka mingid ravimid peal? Eks arst muidugi seletab mulle ise ka kui aeg sealmaal on, aga mul on kõike varem teada vaja????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Myy, ma käin ka TÜKis, nii tore kaastartlast kohata siin????

Ja mulle siirdati ka 5päevane blasto, veretest oli täpselt nädal peale siirdamist, kodune test oli positiivne päev enne veretesti.

Praegu lihtsalt ootan, et päevad algaksid, katkemisest on möödas 24 päeva, eile nagu veits määris, täna jälle kraanid kinni. Üle pika aja on olukord, kus päevasid reaalselt ootan ja siis nad ei tule ega tule ????

Mul tulemas külmaring nüüd ja siirdatakse oma tsüklisse. Huvitav, kas sellisel juhul on ka mingid ravimid peal? Eks arst muidugi seletab mulle ise ka kui aeg sealmaal on, aga mul on kõike varem teada vaja????

Ma tahaks ka juba kohe kõiges selgust saada. Nii palju muidugi, kui selle protsessi juures üldse on võimalik midagi kindlalt öelda. Ma pole nii ammu oma menopausiga verd näinud, et varsti ei mäletagi, mis see on ????

Istun praegu arsti ukse taga ja ootan esimest ultraheli. Väga mingeid ootusi pole, sest kõik nii algusjärgus ja esimene kord ka üldse sealt midagi nähtamatut näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii naljakas, kuidas neli väikest rakukest suunurgad üles poole panevad liikuma 🙂
Natsa nigel tulemus on, aga pärast pikka ravi Dipherelinega ei võta vahest kohe vedu. Annused suurendatud ja hakkan ka õhtuti süstima, et arst saaks vajadusel juba õhtust kogust muuta.
Kummaline on miskit, keskit oodata, keda veel olemaski pole 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Myy, ma käin ka TÜKis, nii tore kaastartlast kohata siin????

Ja mulle siirdati ka 5päevane blasto, veretest oli täpselt nädal peale siirdamist, kodune test oli positiivne päev enne veretesti.

Praegu lihtsalt ootan, et päevad algaksid, katkemisest on möödas 24 päeva, eile nagu veits määris, täna jälle kraanid kinni. Üle pika aja on olukord, kus päevasid reaalselt ootan ja siis nad ei tule ega tule ????

Mul tulemas külmaring nüüd ja siirdatakse oma tsüklisse. Huvitav, kas sellisel juhul on ka mingid ravimid peal? Eks arst muidugi seletab mulle ise ka kui aeg sealmaal on, aga mul on kõike varem teada vaja????

Mul oli nüüd külmaring loomulikku tsükklisse, ca nädal enne siirdamist pidin tegema Ovitrelle, et ov ikka toimuks ja päev peale ovitrellet gepretixi kapsleid 2×2 päevas.
Ma veel ajasin ovitrelle ja gepretixi päevad segamini ????????‍♀️

Ma arvan ka, et rasedustesti tulemust võiks tõesena võtta max. peale 10min. Kui seda hiljem vaadata, siis ju ikkagi ei saa kindel olla ja oled alguses tagasi. Ja kuivamistriibud on ikka nii sage värk.
Saritestija nagu ma olen, ei suutnud sellele ripakil olevale testile vastu panna ja tegin ära (lõunane uriin) ja nooo ilusam triip, kui juba eile ????

Väga rõõmustada ei julge ja hoian ennast tagasi mõtetes, kuna raskem osa minu jaoks alles ees (kas jääb pidama, kas kasvab ilusti jne).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jersey, täiega hoian sulle pöialt! Kui sul õnnestub külmaring, oled mu lootusekiir, keda meenutada kui oma veretesti ootan????

Aga tõesti, see, mis tuleb pärast positiivset veretesti, on päris hull. Tahaks kuskile hiberneeruda ja ärgata kui rasedus suurem ja tugevam ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii naljakas, kuidas neli väikest rakukest suunurgad üles poole panevad liikuma ????

Natsa nigel tulemus on, aga pärast pikka ravi Dipherelinega ei võta vahest kohe vedu. Annused suurendatud ja hakkan ka õhtuti süstima, et arst saaks vajadusel juba õhtust kogust muuta.

Kummaline on miskit, keskit oodata, keda veel olemaski pole ????

Kas sul oli esimene UH peale süstimisega alustamist ja oli tekkinud 4 folliiklit? Ma alustasin 25.04 süstidega ja homme esimene UH. Hetkel ei ole väga mingit tunnet, kui siis kõht vahapeal veidi valutab ja annab nagu tunda.

Simona31

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 14:55; 02.05 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, olen siin uus. Aeg ajalt olen lugemas käinud teie lugusid, aga pole julgust olnud enda oma veel jagada. Imetlen seda kui tugevad naised siin koos on ???? Sellest tekkis küsimus, et kas te jagate oma ivf teekonda ka pere/sõprade/lähedastega? Ise otsustasime mehega, et jätame selle enda teada. Just sellepärast, et ei taha teisi muretsema panna. Sellegipoolest on hetki kui tunnen, et murdun ja sooviks sellest mõnele oma lähedasele rääkida..

_Miska_, 32a

Mina olen rääkinud teatud sõbrannadega ja emaga sellest ning ükskord tuli ka veidi suuremas naisteseltskonnas see teema jutuks või no küsiti, et kas sul ka juba titeisu peal jne. Ma ei pane seda pahaks ja ütlesin ka ausalt välja, et väga ootame, aga mõneti komplitseeritud ja tegeleme IVF-iga. Ma olen natuke “missiooniks” võtnud ka võib-olla inimeste teadlikuse kasvatamise ses teemas. Ega sellest ei teata palju (ei teadnud isegi enne, kui kokku ei puutunud) ja nii palju, kui minu kogemus näitab, siis inimesed ümberringi on kas pisut kohmetud peale sellise vastuse saamist, aga samas tunnevad huvi ja mõistavad. Ma olen ise pigem rääkija-tüüpi ja pean ka IVF-i normaalseks teemaks, millest peakski ehk rohekem kõnelema. See ei tähenda, et ma valimatult maailmale seda kuulutan, aga salgama ka ei hakka. Meil on selline beebisaamise teekond ja see on täiesti normaalne 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei vaadanudki seda testi peale tundi selle mõttega, et oh kas nüüd äkki positiivseks läinud. Pigem jäi ta niisama vedelema aknalauale ja hiljem hakkasin ära viskama. Tegin täna u tund tagasi veel ühe biocardi (riba oma), eelnevalt olin 4 tundi vetsus käimata ja joomata. Ei mingit triipu enam. Vaikselt hakkab lootus jälle kaduma. Kuna külma ei jäänud ka enam midagi, peaksin alustama uue täisringiga.

Myy

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 18.04 12:13; 18.04 14:35; 19.04 10:49; 20.04 13:20; 22.04 15:00; 22.04 16:46; 23.04 08:30; 23.04 12:07; 24.04 15:48; 24.04 16:45; 24.04 18:39; 24.04 19:52; 25.04 10:43; 26.04 14:00; 29.04 10:48; 29.04 12:28; 29.04 15:23; 30.04 12:21; 30.04 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma väga valin kellele oma viljatusmuresid rääkida. Aastaid tagasi ei teinud ma sellest suurt probleemi, aga nüüd enam ei kipu. Hiljuti jälle kuulsin kuidas minusugused ei peaks lapsi saama, sest iseseisvalt ei õnnetu ja järelikult polegi vaja ega pole ette nähtud ja need lapsed oleks haiged jne. No mis seal ikka, elagu nad oma õnnelikus kiviajas edasi. Ja seda räägivad ainult need kellel on lapsed ja need lapsed tulid ka kohe küsimise peale.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii naljakas, kuidas neli väikest rakukest suunurgad üles poole panevad liikuma ????

Natsa nigel tulemus on, aga pärast pikka ravi Dipherelinega ei võta vahest kohe vedu. Annused suurendatud ja hakkan ka õhtuti süstima, et arst saaks vajadusel juba õhtust kogust muuta.

Kummaline on miskit, keskit oodata, keda veel olemaski pole ????

Kas sul oli esimene UH peale süstimisega alustamist ja oli tekkinud 4 folliiklit? Ma alustasin 25.04 süstidega ja homme esimene UH. Hetkel ei ole väga mingit tunnet, kui siis kõht vahapeal veidi valutab ja annab nagu tunda.

Simona31

Jah, just nii. Neli väikest folliikulit. Alla 10 mm olid kõik. Üks kohe eriti väike. Aga parem see kui mitte midagi. Lõpuks läheb vaja ju ainult ühte 🙂 Neljapäeval saab näha, kas on kiiremini suuremaks kasvanud või sama nigelalt edasi.

Kes te juba protsessis edasi olete jõudnud, kas mäletate, kui suured teil folliikulid esimesel vaatlusel olid ja kui suureks need üldse lastakse kasvada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes te juba protsessis edasi olete jõudnud, kas mäletate, kui suured teil folliikulid esimesel vaatlusel olid ja kui suureks need üldse lastakse kasvada?

Ma olen vanur ehk 40+ ja mul olid esimeses UH-s folliikulid 17-18 mm. Aga ma arvan ka, et lõpuks pole vahet ja ära üle mõtle.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 18:29; 29.04 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme oma teekonna 9ndal ringil ja pole kordagi märganud arstidelt uurida, et miks mulle alati on siirdatud kolmepäevased ehk neljarakulised. Loen siit, et tihti siirdatakse blasto paljudele. Peaks nüüd viimasel ringil uurima seda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ikka käin siin teile kaasa elamas.. selles võite naised kindlad olla, et peale positiivset testi see ülemõtlemine alles algab.. olen ise ka juba ühe jalaga hullumajas 😀 Neljapäeval oli HCG 340, täna oli HCG 2280, käisin igaksjuhuks Synlabis kontrollimas (ärge küsige miks :D).
Teile aga palju jaksu ja kindlasti on tulemas palju triipe 🙂

Mari

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 41 korda. Täpsemalt 12.03 21:03; 19.03 21:39; 22.03 21:57; 02.04 11:00; 02.04 11:54; 07.04 11:20; 08.04 10:32; 08.04 17:14; 09.04 19:23; 09.04 22:35; 10.04 15:59; 11.04 10:26; 13.04 10:37; 14.04 12:41; 14.04 12:43; 16.04 09:30; 16.04 16:43; 16.04 16:58; 16.04 21:50; 18.04 08:47; 18.04 12:59; 18.04 18:13; 19.04 11:01; 20.04 08:55; 20.04 18:33; 22.04 09:32; 22.04 16:09; 22.04 17:25; 23.04 09:25; 23.04 10:57; 23.04 10:58; 23.04 13:56; 23.04 15:54; 24.04 14:20; 24.04 19:05; 25.04 10:10; 25.04 14:16; 26.04 12:16; 26.04 14:25; 29.04 18:04; 02.05 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ikka käin siin teile kaasa elamas.. selles võite naised kindlad olla, et peale positiivset testi see ülemõtlemine alles algab.. olen ise ka juba ühe jalaga hullumajas ???? Neljapäeval oli HCG 340, täna oli HCG 2280, käisin igaksjuhuks Synlabis kontrollimas (ärge küsige miks :D).

Teile aga palju jaksu ja kindlasti on tulemas palju triipe ????

Mari

Aitäh 🙂 Me püüame siis seni veel hulluks mitte minna ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme oma teekonna 9ndal ringil ja pole kordagi märganud arstidelt uurida, et miks mulle alati on siirdatud kolmepäevased ehk neljarakulised. Loen siit, et tihti siirdatakse blasto paljudele. Peaks nüüd viimasel ringil uurima seda.

Meie saime ise valida, kas siirdada 3päevane või 5päevane. Valisime 5päevase, kuid kahjuks ei arenenud nii kaugele ükski embrüo.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie saime ise valida, kas siirdada 3päevane või 5päevane. Valisime 5päevase, kuid kahjuks ei arenenud nii kaugele ükski embrüo.

Mille järgi sellist otsust teha? Miks eelistada ühte teisele? Kas arst seletas seda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes te juba protsessis edasi olete jõudnud, kas mäletate, kui suured teil folliikulid esimesel vaatlusel olid ja kui suureks need üldse lastakse kasvada?

Ma olen vanur ehk 40+ ja mul olid esimeses UH-s folliikulid 17-18 mm. Aga ma arvan ka, et lõpuks pole vahet ja ära üle mõtle.

Minul olid ka esimesel mõõtmisel kõik rakud väiksemad kui arstile meeldis. Tõstis gonali 150lt 175le ja juba ülejärgmisel päeval ütles kontrollis,et kasvavad mühinal????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie saime ise valida, kas siirdada 3päevane või 5päevane. Valisime 5päevase, kuid kahjuks ei arenenud nii kaugele ükski embrüo.

Mille järgi sellist otsust teha? Miks eelistada ühte teisele? Kas arst seletas seda?

Meile ei ole kunagi pakutud sellist võimalust, et ise valida. Ei ole osanud ise kunagi ka küsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie saime ise valida, kas siirdada 3päevane või 5päevane. Valisime 5päevase, kuid kahjuks ei arenenud nii kaugele ükski embrüo.

Mille järgi sellist otsust teha? Miks eelistada ühte teisele? Kas arst seletas seda?

Sellist otsust ongi keeruline teha. Arst võib seletada ja nõustada, aga ega temagi ei tea, mis lõpuks õnnestuks. Ainuke lootus oli, et 5päevased on juba tugevamad ja suure tõenäosusega arenevad ka edasi. Samas olen lugenud, et mida rutem embrüo oma loomulikku keskkonda siirdada, seda parem.
Olen mõelnud igasuguseid variante, mis oleks võinud olla ja miks nii juhtus.. Punktsioonil saadi 15 rakku, millest viljastus 8, aga kahjuks oli rakkude kvaliteet lihtsalt halb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie saime ise valida, kas siirdada 3päevane või 5päevane. Valisime 5päevase, kuid kahjuks ei arenenud nii kaugele ükski embrüo.

Mille järgi sellist otsust teha? Miks eelistada ühte teisele? Kas arst seletas seda?

Meile ei ole kunagi pakutud sellist võimalust, et ise valida. Ei ole osanud ise kunagi ka küsida.

Vb kõik haiglad ei paku seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pigem kaldun ka sinna poole, et ikka võimalikult ruttu emakasse tagasi, loomulikku keskkonda. Kas see just õigem on. Ja ilmselt keemiliste hormoonidega niikuinii kõik sassis.
Aga vähemalt on ikka võimalus, et ühest väikesest rakukobarast saab üks inimene 🙂

Ma sain kohe 175. Nüüd iga päev 75 võrra rohkem ja neljapäevaseks ultraheliks juba 400. Ju arstil palju kogemust ja oskab ennustada, kui palju mida vaja. Kuna hormoone pole mul kunagi mõõdetud ja kogemust selle kohapealt oma kehaga pole, ei oska ma midagi tahta või mitte tahta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen aru saanud, et viiepäevaseks kasvatatakse siis, kui on palju rakke (üle 10) ja on näha, et need ilusasti arenevad. Samuti olen ma aru saanud, et kui naise vanus on kõrge, siis pigem ei kasvatata viiepäevaseks. Väikese arvu rakkudega on oht see, et need ei arene viiepäevaseks ja siis jääb ikka kripeldama, et kui oleks siirdatud kolmepäevased, kas siis oleks edasi arenenud (kuigi see tõenäosus on ka vist väike). Mul esimese lapsega siirdati kahepäevane (et kiiresti minu sisse panna rakk arenema, kuna eelmised täisringid siirdati viiepäevane ja tulemus 0) ja nüüd külmaringiga viiepäevane. Niiet minu puhul on mõlemad variandid toiminud 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen aru saanud, et viiepäevaseks kasvatatakse siis, kui on palju rakke (üle 10) ja on näha, et need ilusasti arenevad. Samuti olen ma aru saanud, et kui naise vanus on kõrge, siis pigem ei kasvatata viiepäevaseks. Väikese arvu rakkudega on oht see, et need ei arene viiepäevaseks ja siis jääb ikka kripeldama, et kui oleks siirdatud kolmepäevased, kas siis oleks edasi arenenud (kuigi see tõenäosus on ka vist väike). Mul esimese lapsega siirdati kahepäevane (et kiiresti minu sisse panna rakk arenema, kuna eelmised täisringid siirdati viiepäevane ja tulemus 0) ja nüüd külmaringiga viiepäevane. Niiet minu puhul on mõlemad variandid toiminud ????

Arsti jutust sain hiljem aru, et ega minu puhul see ka ei oleks aitand kui oleks 3päevased siirdand. Aga kripeldab siiani. Tuleb lihtsalt oodata ja loota, et järgmine kord läheb paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule siirdati ka 5-päevane blasto paari aasta eest. Oli juba pisemate siirdamiseks aeg kokku lepitud, kui hommikul tuli haiglast kõne, et ärge täna tulge. Mul muidugi kohe kraanid lahti, sest pool aastat tagasi sain samasuguse kõne siirdamise hommikul ja öeldi, et kahjuks ükski ellu ei jäänud. Sellel korral aga öeldi, et kõik 5 tk on võrdselt väga hea kvaliteediga ja tugevad, et keeruline valikut teha. Arvasid, et kui lasta suuremaks kasvada, siis tugevamatest tugevamad jäävad ellu või paistavad silma. Kui siis päris siirdamiseks läks ja üks 5-päevane pandi, olid teised maha jäänud 4 ikkagi endiselt sama pulga peal selle ühega ja läksid külma. Rasedust ei tekkinud. Paari kuu pärast külmaringil pidi siirdatama ka üks blasto jälle, kuid mõlemad 2 tk, kes üles sulatati olid jällegi võrdselt tublid. Mina terve tee haiglasse mõtlesin oma peas kõnet välja, mida arstidele ette laduda teemal, et KUIDAS me valime nende kahe seast ja nüüd tuleb ikka MÕLEMAD panna (oli jutt, et nii noortele siiski kahte ei siirdata üldiselt). Kabinetti sisenedes olid arsti esimesed sõnad :” Mis sa arvad, kui siirdame mõlemad?”:D Kasvama läks neist kahest üks ning on praegu 1 a 8 kuud vana. Kui oleks siirdatud üks ning oleks ebaõnnestunud, oleks jäänudki mõtlema, et mis siis, kui oleks teine valitud. Nüüd sulatati üles viimased 2 blastot, kellest edasi arenema hakkas üks ja tema ka siirdati. Korraks tekkis ka rasedus, kuid katkes väga kiiresti ja varakult. Nüüd olen uue täisringi ootel:)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.03 21:51; 15.03 14:35; 08.04 14:56; 08.04 23:16; 29.04 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nagu arvata oli, oligi hcg tase negatiivne. See oli siis teine külmaring. Kuna rakke enam külma ei jäänud, siis saan edasi minna täisringiga juunis. Võtan nüüd endale ja kehale toibumiseks aega ja naudin kevadilmasid. Teile aga soovin ikka palju triibulisi ja rasvaseid teste!

Myy

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 18.04 12:13; 18.04 14:35; 19.04 10:49; 20.04 13:20; 22.04 15:00; 22.04 16:46; 23.04 08:30; 23.04 12:07; 24.04 15:48; 24.04 16:45; 24.04 18:39; 24.04 19:52; 25.04 10:43; 26.04 14:00; 29.04 10:48; 29.04 12:28; 29.04 15:23; 30.04 12:21; 30.04 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli tàna esimene UH peale systumisega alustamist (5p Gonalit 150 üh) ja folliikleid oli kokku 11 (9-14mm) ja paar vàikest, arst oli rahul ja jàtkan sama koguse Gonaliga ja tànasest lisandus ka Cetrotide. uus UH reedel, aga hetkel arvas arst, et punktsioon vôiks olla juba esmasp (6.05). Ootan vàga ????
Hetkel on alakôht tibake raskem küll ja nö nagu tàis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 381 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF Märts-Aprill

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.