Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF Märts-Aprill

Näitan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 381 )

Teema: IVF Märts-Aprill

Postitas:

Ja nagu arvata oli, oligi hcg tase negatiivne. See oli siis teine külmaring. Kuna rakke enam külma ei jäänud, siis saan edasi minna täisringiga juunis. Võtan nüüd endale ja kehale toibumiseks aega ja naudin kevadilmasid. Teile aga soovin ikka palju triibulisi ja rasvaseid teste!

Myy

Väga kahju kuulda, myy! Tore, et saba sorgu ei lase ja nii ruttu juba uuele ringile saad minna, juuni juba peaaegu ukse ees 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul testi teine triip ikka sama hele, nii hommikusest kui ka päevasest uriinist. Selle aja peale peaksid triibud juba ühte värvi olema. Blasto siirdamisest on juba 11 päeva möödas. Ju siis kinnitus ära, aga edasi ei arenenud ????

On kellelgi ka midagi sellist olnud, et teine triip jääbki heledaks?

Millal sul veretest on?

VT on alles teisipäeval

VT tulemus on 175. 🙂 Täna hommikusel kodus tehtud testil oli teine triip juba tugevam . Tundub, et tasapisi ikka kasvab. Nii loodan…
Neljapäeval kordus hcg.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.04 13:24; 26.04 13:31; 26.04 14:21; 28.04 07:59; 28.04 11:55; 30.04 13:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, kas teie olete kuidagi eriliselt uueks täisringiks ka valmistunud? Mõtlen nt, kas keegi hakanud tarvitama inofolicut vms.. Või kellel paar kg ülekaalu olnud, siis trenni teinud ja alla saanud rohkem kui ta oleks lootnud. Kas on abiks olnud?

Myy

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 18.04 12:13; 18.04 14:35; 19.04 10:49; 20.04 13:20; 22.04 15:00; 22.04 16:46; 23.04 08:30; 23.04 12:07; 24.04 15:48; 24.04 16:45; 24.04 18:39; 24.04 19:52; 25.04 10:43; 26.04 14:00; 29.04 10:48; 29.04 12:28; 29.04 15:23; 30.04 12:21; 30.04 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on teine täisring käsil ja eriliselt ei valmistunud. Mis rohi see inofolic vms on? Nüüd ootan oma VT 7.05 ja kui enne ikka käisin trennis, siis nüüd ju ei saa käia… selles mõttes elukorraldus muutub ja ootad ja loodad, et see kord ehk õnnestub????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul testi teine triip ikka sama hele, nii hommikusest kui ka päevasest uriinist. Selle aja peale peaksid triibud juba ühte värvi olema. Blasto siirdamisest on juba 11 päeva möödas. Ju siis kinnitus ära, aga edasi ei arenenud ????

On kellelgi ka midagi sellist olnud, et teine triip jääbki heledaks?

Millal sul veretest on?

VT on alles teisipäeval

VT tulemus on 175. ???? Täna hommikusel kodus tehtud testil oli teine triip juba tugevam . Tundub, et tasapisi ikka kasvab. Nii loodan…

Kirjutage oma nimed ka alla-ma üldse ei tea, kelle üle praegu rõõmustan ????

Myy, kahju, et sul õnneks ei läinud… Aga ma olen ka sellise suhtumisega, et mis s*tasti, see uuesti ja läheks kohe esimesel võimalusel uuele katsele???? nagunii ainus, kes hingehaavadest vabastab, on beebi, nii et mis seal ikka passida ja pead norgu lasta.

Ettevalmistuste kohta ei oska ma midagi arvata, minu meelest on üldine arvamus, et elust tuleks lihtsalt rõõmu tunda???? kui ikka enne pole harjunud trenni tegema, siis vast sellega üle pingutada ei tasuks ja no normaalkaalus on alati hea ja kasulik olla, tervislikust toitumisest rääkimata… Olen lugenud, et näiteks Sõritsa ongi naistele öelnud, et mine koju ja tule tagasi kui x kg on läinud????

Mulle oma arst lasi näiteks pärast katkemist vereproovi teha ja seal selgus, et TSH on tavaolukorras küll normi piires, aga rasestumiseks on soodsam väiksem näitaja, nii et võtan nüüd hommikuti pool Tab L-Thyroxini tabletti. Eks näis, kas sellest on kasu ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna väsib selg kergemini ära, nagu päevade ajal. Nii et miskit toimub mu kehas 🙂 Õhtul järgmine natuke suuremat Gonalit ja vaatame, mis neljapäeval paistab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean, et lihtne öelda kui teha aga minul on iga katse ajal olnud kõik raseduse sümptomid. Ettekujutada on niiii lihtne, olen isegi kärusid juba vaadanud ja igasuguseid plaane teinud. Triipe pole veel kordagi näinud. Viimane katse olin väga kindel, et nüüd õnnestus.
Enne õiget veretesti päeva ei ole minu arust mõtet ennast koduste testidega ärritada.
Jällegi lihtne öelda aga raske teha. Kõigil on kehad erinevad ja emotsioonid samuti.
Mitte midagi muud ei jää üle kui olla tugev ja mitte alla anda.Isegi selle mõttega on võimalik leppida, et kui ei tule siis lihtsalt ei tule, kõik on ju selleks tehtud ,et tuleks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen siin mõelnud siit postitusi lugedes ja mitu kuud tagasi teemasse süvenedes, et ma ei hakka enne teste tegema. Mis ma ikka hakkan katsetama, kuidas mul neid numbreid eelmise rohu mõjul näitab. Aga eks paistab, kas siis, kui asi käes, ka tunded ja asjad nii lähevad. Muidu olen täitsa B40ga nõus. Ega pole mõtet ennast liialt piinata. Aga vahest meil kõigil see aju ei tööta hetkel, kui endal asi käes 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uurin sellist asja, et kas teie arstid seletavad teile kõike, mis olukord parasjagu teiega on või viite ise end kõigega kurssi?
Sain täna pahandada arstilt, et ma ei tea, et Luverise süst tuleb nii kokku panna, et kõigepealt vedelik ja siis ülejäänu. Ma pole kunagi seda teinud ja arsti juures olen närvis ka, eriti kuna ma olen oma esimese IVF-i alguses, et ma tõesti ei taipa kohe paugupealt loogikat.
Siis tegi ta tegi ultraheli ja hüüdis õele kõiksugu näitajaid, mis kirja panna. Kui küsisin, et kas 8 folliikulit on normaalne tulemus, ütles ta, et kas ma üldse pole end kurssi viinud protseduuridega.
Muud ei julgenudki rohkem küsida, tundus, et kõik teised patsiendid on minust teadlikumad ja selliseid “lolle” küsimusi ei küsi või oli tal lihtsalt paha tuju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.04 16:12; 25.04 19:59; 26.04 09:55; 27.04 23:10; 28.04 20:19; 30.04 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arst peab ikka selgitama, eriti veel siis kui esimene ivf. Muidugi saab alati ise ka juurde uurida. Mina olen ühe ivfi läbi teinud ning arst alati seletas ja näitas, mis toimub 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uurin sellist asja, et kas teie arstid seletavad teile kõike, mis olukord parasjagu teiega on või viite ise end kõigega kurssi?

Sain täna pahandada arstilt, et ma ei tea, et Luverise süst tuleb nii kokku panna, et kõigepealt vedelik ja siis ülejäänu. Ma pole kunagi seda teinud ja arsti juures olen närvis ka, eriti kuna ma olen oma esimese IVF-i alguses, et ma tõesti ei taipa kohe paugupealt loogikat.

Siis tegi ta tegi ultraheli ja hüüdis õele kõiksugu näitajaid, mis kirja panna. Kui küsisin, et kas 8 folliikulit on normaalne tulemus, ütles ta, et kas ma üldse pole end kurssi viinud protseduuridega.

Muud ei julgenudki rohkem küsida, tundus, et kõik teised patsiendid on minust teadlikumad ja selliseid “lolle” küsimusi ei küsi või oli tal lihtsalt paha tuju.

Oh jeerum, tean seda tunnet. Minul oli esimene katse 2011 aastal ITK-s ja polnud õrna aimugi ,et punktsioon peaks toimuma narkoosis. Olin üleval ja pidin valust ära surema. Hiljem öeldi, et mis karjud oli valus või. Järgmise katse tegin mõtlemata uues kliinikus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti on arsti kohus kõike seletada!

Ma saan enda juhtumi põhjal aru, et ikka enne peaks juba seletama, mitte ainult tekkivatele küsimustele vastama. Mul oli enne süstima hakkamist ämmaemandaga nõustamine. Rääkis ja näitas süstimisest, kuidas folliikulid ja munarakud arenevad, kuidas protseduurid käivad, täitsime vajalikke pabereid, mis hiljem arstile tuli esitada jne. Kindlasti oskasin mõnda asja kohe küsida, sest olin internetist uurinud. Aga täiesti normaalne on hiljem tekkinud küsimusi küsida.
Mu arstil ei ole kombeks ka liiga pikalt ette midagi rääkida. Aga küsin ise kõike, mida teada tahan ja küsida oskan. Pole veel pahasti selle pärast midagi olnud.

Imelik, et ikka veel leidub selliseid arste, kes ei saa aru, et nad töötavad psühholoogiliste ja sotsiaalsete olenditega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh jeerum, tean seda tunnet. Minul oli esimene katse 2011 aastal ITK-s ja polnud õrna aimugi ,et punktsioon peaks toimuma narkoosis. Olin üleval ja pidin valust ära surema. Hiljem öeldi, et mis karjud oli valus või. Järgmise katse tegin mõtlemata uues kliinikus.

Mis mõttes!?! Kas arst siis ise ka ei teadnud, et seda narkoosis tegema peab? Miks ei öeldud siis, et valida saab? Või pigem, et pole mõtet valida ilma.

Ma olin internetist lugenud, et tehakse ka kohaliku tuimestusega. Aga ämmaemanda nõustamisel öeldi kohe, et ikka üldnarkoosiga teeme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nähh, nüüd tuli terve jutt kollasel. Tahtsin lühemaks teha, aga ei oska seda veel hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh jeerum, tean seda tunnet. Minul oli esimene katse 2011 aastal ITK-s ja polnud õrna aimugi ,et punktsioon peaks toimuma narkoosis. Olin üleval ja pidin valust ära surema. Hiljem öeldi, et mis karjud oli valus või. Järgmise katse tegin mõtlemata uues kliinikus.

Mis mõttes!?! Kas arst siis ise ka ei teadnud, et seda narkoosis tegema peab? Miks ei öeldud siis, et valida saab? Või pigem, et pole mõtet valida ilma.

Ma olin internetist lugenud, et tehakse ka kohaliku tuimestusega. Aga ämmaemanda nõustamisel öeldi kohe, et ikka üldnarkoosiga teeme.

Ma arvan ,et mulle tehti mingi õrn tuimestus sest ma tundsin, kuulsin ja nägin kõike mis toimub. Juu ma mingi hetk panin pildi tasku sest kui palatisse viidi olin ennast tulipunaseks nutnud. Küsisin veel lahkudes, et kas see peabki nii valus olema siis öeldi,et kõigil see erinev.Ma loodan, et enam kuskil nii ei tehta ,pole küll kuulnud.Kui vahetasin kliinikut siis uues öeldi,et seal olevat see kombeks teha nõrk tuimestus. Arvan, et enam ei ole see nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh jeerum, tean seda tunnet. Minul oli esimene katse 2011 aastal ITK-s ja polnud õrna aimugi ,et punktsioon peaks toimuma narkoosis. Olin üleval ja pidin valust ära surema. Hiljem öeldi, et mis karjud oli valus või. Järgmise katse tegin mõtlemata uues kliinikus.

Mis mõttes!?! Kas arst siis ise ka ei teadnud, et seda narkoosis tegema peab? Miks ei öeldud siis, et valida saab? Või pigem, et pole mõtet valida ilma.

Ma olin internetist lugenud, et tehakse ka kohaliku tuimestusega. Aga ämmaemanda nõustamisel öeldi kohe, et ikka üldnarkoosiga teeme.

Ma arvan ,et mulle tehti mingi õrn tuimestus sest ma tundsin, kuulsin ja nägin kõike mis toimub. Juu ma mingi hetk panin pildi tasku sest kui palatisse viidi olin ennast tulipunaseks nutnud. Küsisin veel lahkudes, et kas see peabki nii valus olema siis öeldi,et kõigil see erinev.Ma loodan, et enam kuskil nii ei tehta ,pole küll kuulnud.Kui vahetasin kliinikut siis uues öeldi,et seal olevat see kombeks teha nõrk tuimestus. Arvan, et enam ei ole see nii.

Ma olen ITKs. Praegu ei tulnud mu arstil pähegi mitte üldnarkoosis teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, mida mu silmad siit loevad???? õnneks on enamik arste vist ikka toredad ja head inimesed…
Kuigi üks mu tuttav alustas ka IVFi teekonda Tallinnas ja oli arstis nii pettunud, et teise katse tegi Tartus ja kohe jäi rasedaks????

Ma sain punktsioonil ise valida, kas kohalik tuimestus või üldnarkoos. Uurisin seda asja veidi ja otsustasin, et nii kõva vend ma küll ei ole, et üleval olla. Enne punktsiooni ütlesin seda ka oma arstile ja oligi kombes.

Tekkinud küsimustele vastab ta ka normaalse inimese kombel. Ega ma muidugi ei osanudki väga midagi küsida, esimese korra värk – olin kogu protsessist nii põnevil, et kaotasin kõnevõime????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei olnud jàllegi ainu, et punktsiooni vôidakse teha ilma narkoosita… mul oli paberites kirjas ja ka arstid rààkisid ainult narkoosiga punktsioonist.
Minul rààgib ka pigem arst kôike kenasti ja uurin ka ise juurde. Enne systimisega alustamist oli eraldi àmmaka visiit, kus ta kogu protseduuri ja kôik systid làbi rààkis ja sain proovida teha ka. eile arstil kàies oli korraks kyll hetk, kui ytles, et nyyd hakkad Cetrotidi juurde vôtma ja ma siis kysison, et kas see on ka syst? siis kutsus àmmaka mulle seda systi uuesti ette nàitama ja viimane ytles koridoris, et talle on ju juba kôike nàidatud. siis oli selline rumal tunne nats, aga ma ausalt ei màleta peast kôiki neid syste,mis esimesel korral nàidati… mul ka esimene IVF. aga muidu olen arstide selgitusega rahule jàànud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on jah kummaline, et med-inimesed, kes puutuvad igapäevaselt kokku IVF-i ja sellega seonduvaga, arvavad, et patsient saab esimesel korral kohe kõigest aru. Minul oli ka medõe konsult, kus näitas süsti tegemised kõik ette, aga kui õige aeg käes oli, siis vaatasin ikka Youtube`st veel üle. Paanikasse sattusin Cetrotide süstiga, sest ei saanud kõike vedelikku enam pärast süstlasse tagasi. Hellasin kohe medõele, kes küll seletas, kuidas seda teha, aga mainis ikka ära: “Ma ei saa aru, kuidas on võimalik, et Sa seda kätte ei saa”. Et nagu milleks on vaja oma üleolekut näidata??? Tema on oma elu jooksul vb 1000 korda sellega kokku puutunud ja mina esimest korda ja tahan ju, et kõik läks korrektselt, et kogu protsess ei jääks selle taha, et ma ei suutnud õigesti süsti teha. Selline olukord tõmbab veidi kurvaks küll ja piinlik on ka, aga tuleb ikkagi lõppeesmärgile keskenduda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See küll minu enda lohutuseks aga miks mitte kuulda positiivseid uudised. Kas siin on kedagi kellel olnud 1 embrüo külmas, see ilusti üles sulanud ja nüüd kaisutab teda? Lihtsalt oleks tore lugeda positiivseid lõppe.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli külmas 2 embrüot, mõlemad sulasid üles ja läksid kenasti kasvama. 20. märtsil siirdati mõlemad ja laps küll veel kaisus pole, aga ultras üks maailma armsaim tuksuv südameke nähtud (hetkel siis 8+5 ndl)

T.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli külmas 2 embrüot, mõlemad sulasid üles ja läksid kenasti kasvama. 20. märtsil siirdati mõlemad ja laps küll veel kaisus pole, aga ultras üks maailma armsaim tuksuv südameke nähtud (hetkel siis 8+5 ndl)

T.

No seda on küll rõõmus lugeda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma enne oma pikka menopausi internetist uurisin süstimiste ja protsessi kohta, siis oli ikka mõni, kes kirjutas, et polnud eriti valus ükski asi ja esimese katsega jäi lapseootele 🙂 Nii et lootust on alati see loterii peavõit saada 🙂
Ma ikka räägin, et kui mul peaks esimene kord kohe õnnestuma, siis olen mina oma lotovõidu kätte saanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme jah ???? Ma just ka mõtlesin seda. Ja vanus kah peaaegu sama. Ma 37 ja pool. Ehk jõuan enne lapse saada, kui 41 saan, sest siis peab kõik ise kinni maksma.

Kus Sa arsti juures käid?

Käin Tõnismäel, ITK-s. Mul hakkas eile õhtul verd tulema, hommikul ka veel õrnalt peale seda esimest Gonali süsti. Proovisin sinna helistada, arste ei olnud, aga õde arvas, et kuna mul on esimese lihasesüstina ees varasem Diphereline, siis on okei. Ravimi infolehelt ma selle kohta ei leidnud midagi.

Mul oli hommikul teine süst ja ei mingit muutust pole märgata. Ei verd ega midagi muud. Ma sain neli kuud Dipherelinet ja kahjuks pole veel ka kuuma- ega külmahood lahkunud. Ootan seda juba väga. See pidi umbes 2-3 päeva aega võtma tavaliselt. Eks paistab, kuidas mul.

Ma käin ka ITK-s. Kai Haldre juures.

Kuidas sul läheb?
Sul pole nime, ei osanud teisiti, kui tsiteerides su poole pöörduda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See küll minu enda lohutuseks aga miks mitte kuulda positiivseid uudised. Kas siin on kedagi kellel olnud 1 embrüo külmas, see ilusti üles sulanud ja nüüd kaisutab teda? Lihtsalt oleks tore lugeda positiivseid lõppe.

Huvitav on see, et kui ka mina seal arsti laua taga uurisin, et mis ja kuidas sulavad siis arst kinnitas väga kindlalt, et enam nii väga see teema pole kas sulab või mitte, et nüüd ikka sellega on Ok ja sulavad alati.. ei tea kas tehnoloogia muutus vms, et ta nii julges väita. Seega pöodlad pihku!

Mari

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 41 korda. Täpsemalt 12.03 21:03; 19.03 21:39; 22.03 21:57; 02.04 11:00; 02.04 11:54; 07.04 11:20; 08.04 10:32; 08.04 17:14; 09.04 19:23; 09.04 22:35; 10.04 15:59; 11.04 10:26; 13.04 10:37; 14.04 12:41; 14.04 12:43; 16.04 09:30; 16.04 16:43; 16.04 16:58; 16.04 21:50; 18.04 08:47; 18.04 12:59; 18.04 18:13; 19.04 11:01; 20.04 08:55; 20.04 18:33; 22.04 09:32; 22.04 16:09; 22.04 17:25; 23.04 09:25; 23.04 10:57; 23.04 10:58; 23.04 13:56; 23.04 15:54; 24.04 14:20; 24.04 19:05; 25.04 10:10; 25.04 14:16; 26.04 12:16; 26.04 14:25; 29.04 18:04; 02.05 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See küll minu enda lohutuseks aga miks mitte kuulda positiivseid uudised. Kas siin on kedagi kellel olnud 1 embrüo külmas, see ilusti üles sulanud ja nüüd kaisutab teda? Lihtsalt oleks tore lugeda positiivseid lõppe.

Huvitav on see, et kui ka mina seal arsti laua taga uurisin, et mis ja kuidas sulavad siis arst kinnitas väga kindlalt, et enam nii väga see teema pole kas sulab või mitte, et nüüd ikka sellega on Ok ja sulavad alati.. ei tea kas tehnoloogia muutus vms, et ta nii julges väita. Seega pöodlad pihku!

Mari

Mulle ütles ka ämmaemand konsultatsioonis, et enam ei juhtu nii. Et võib-olla kahe aasta jooksul üks ei sula. See oli vist 2015 aastal, kui mingi süsteem muutus. Aga igalt poolt lugedes tundub, et juhtub ikka tihedamini.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.04 13:27; 14.04 13:28; 25.04 20:51; 26.04 23:39; 02.05 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jap, ka minu arst ütles, et enamasti sulavad ikka kõik üles.
Minul oli just kaks 5 päevast külmas ja siirdati 1, mis hetkeseiuga on positiivne rasedus (4+1), kuid teine ei arenenud edasi (mõte oli tagasi külma panna, kui oleks edasi arenenud). Ma siin mõtlengi, et huvitav, kui oleks siirdatud see teine, mis mul edasi ei arenenud, siis kas ta poleks ehk ka emakas edasi arenenud?

Mis puudutab punktsiooni ja narkoosi, siis tõesti ei kujuta ette, kuidas seda on võimalik teha narkoosita või kohaliku tuimestusega :S
Kui ma tulin narkoosist välja ja palatisse viidi, siis mul oli selline valujutt kõhus, et sain kohe valuvaigistit. Ilma narkoosita poleks ma seal pukis vist püsinudki.

Minul arst on alati rääkinud, kui olen ise küsinud ja ikka viisakalt. Kuid mida ei küsi, seda ka ei räägi, selles osas olen nõus, et arstid-õed võiksid seal kabinetis rohkem informeerida, et mida ja kus.

Päevad on ka alates eilsest hiljaks jäänud (juhhuuuuuu) ja esmaspäeval saan siis veretestile. Mingeid tundeid ei ole, peale selle, et hommikul peale ärkamist käib mingi kuumahoog juba kolmandat päeva üle.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain täna pahandada arstilt, et ma ei tea, et Luverise süst tuleb nii kokku panna, et kõigepealt vedelik ja siis ülejäänu. Ma pole kunagi seda teinud ja arsti juures olen närvis ka, eriti kuna ma olen oma esimese IVF-i alguses, et ma tõesti ei taipa kohe paugupealt loogikat.
Siis tegi ta tegi ultraheli ja hüüdis õele kõiksugu näitajaid, mis kirja panna. Kui küsisin, et kas 8 folliikulit on normaalne tulemus, ütles ta, et kas ma üldse pole end kurssi viinud protseduuridega.
Muud ei julgenudki rohkem küsida, tundus, et kõik teised patsiendid on minust teadlikumad ja selliseid “lolle” küsimusi ei küsi või oli tal lihtsalt paha tuju.

Tundub, et tegemist oli ITKga 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.03 11:09; 21.03 12:44; 02.05 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoian pöialt, Jersey 🙂

Käisin täna teist korda ultrahelis. Ikka natsa kesine tulemus. Seekord on nelja asemel viis, aga ainult üks on üle 10 mm. Endal on ainult paisunud tunne sees juba eilsest. Ja täna hommikul oli arsti juurde minnes süda paha. Teisipäeval uuesti arstile. Kuuma- ja külmahood ei ole ikka veel ära jäänud. Palav ei ole ainult enam nii suure higistamisega, et öösiti riideid peaks vahetama.
Aga nüüd see hullumise pool. Mulle anti kuhjaga süstlaid ja ostsin rohtusid juurde. Hakkan nüüd Luverit ja veel Diferelinet süstima. Tavalise süstlaga. Nii hommikul kui õhtul tuleb nõelamisega tegeleda. Kuna mulle ütles ämmaemand ühe süstimise aitamise ajal, et mul rohkem süstimisi ei tule, olen natuke …. ei teagi, kuidas seda nimetada. Pean jälle ennast kõvasti kokku võtma. Loodan, et ei jää õhtul tegemata, nagu esimesel korral. Nüüd ei tohi enam sassi ajada plaani.
Ühesõnaga, raske on tööl keskenduda. Samas ei saa midagi süstimise kohta ette ära mõelda. Tuleb, mis tuleb.
Täna oli esimest korda selline tunne, et enam ei jaksa selle asjaga tegeleda. Lihtsam oleks teises suunas ära põgeneda. Aga ehk saan kõigega hakkama. Ja kui peaks järgmised korrad vaja olema, siis juba tean, mis mind ees ootab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jap, ka minu arst ütles, et enamasti sulavad ikka kõik üles.

Minul oli just kaks 5 päevast külmas ja siirdati 1, mis hetkeseiuga on positiivne rasedus (4+1), kuid teine ei arenenud edasi (mõte oli tagasi külma panna, kui oleks edasi arenenud). Ma siin mõtlengi, et huvitav, kui oleks siirdatud see teine, mis mul edasi ei arenenud, siis kas ta poleks ehk ka emakas edasi arenenud?

Mis puudutab punktsiooni ja narkoosi, siis tõesti ei kujuta ette, kuidas seda on võimalik teha narkoosita või kohaliku tuimestusega :S

Kui ma tulin narkoosist välja ja palatisse viidi, siis mul oli selline valujutt kõhus, et sain kohe valuvaigistit. Ilma narkoosita poleks ma seal pukis vist püsinudki.

Minul arst on alati rääkinud, kui olen ise küsinud ja ikka viisakalt. Kuid mida ei küsi, seda ka ei räägi, selles osas olen nõus, et arstid-õed võiksid seal kabinetis rohkem informeerida, et mida ja kus.

Päevad on ka alates eilsest hiljaks jäänud (juhhuuuuuu) ja esmaspäeval saan siis veretestile. Mingeid tundeid ei ole, peale selle, et hommikul peale ärkamist käib mingi kuumahoog juba kolmandat päeva üle.

Tere, meil teekond pmst sama. Mul pidid päevad 30.04 hakkama ja veretest on teisip. Aga mitte midagi ei tunne küll, et teisiti oleks. Ainult suur hirm päevade ees praegu… Kas oled ka ITK-s?Arsti suhtumine tundub sarnane????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 381 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF Märts-Aprill

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.