Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF Märts-Aprill

Näitan 21 postitust - vahemik 361 kuni 381 (kokku 381 )

Teema: IVF Märts-Aprill

Postitas:

Jap, ka minu arst ütles, et enamasti sulavad ikka kõik üles.

Minul oli just kaks 5 päevast külmas ja siirdati 1, mis hetkeseiuga on positiivne rasedus (4+1), kuid teine ei arenenud edasi (mõte oli tagasi külma panna, kui oleks edasi arenenud). Ma siin mõtlengi, et huvitav, kui oleks siirdatud see teine, mis mul edasi ei arenenud, siis kas ta poleks ehk ka emakas edasi arenenud?

Mis puudutab punktsiooni ja narkoosi, siis tõesti ei kujuta ette, kuidas seda on võimalik teha narkoosita või kohaliku tuimestusega :S

Kui ma tulin narkoosist välja ja palatisse viidi, siis mul oli selline valujutt kõhus, et sain kohe valuvaigistit. Ilma narkoosita poleks ma seal pukis vist püsinudki.

Minul arst on alati rääkinud, kui olen ise küsinud ja ikka viisakalt. Kuid mida ei küsi, seda ka ei räägi, selles osas olen nõus, et arstid-õed võiksid seal kabinetis rohkem informeerida, et mida ja kus.

Päevad on ka alates eilsest hiljaks jäänud (juhhuuuuuu) ja esmaspäeval saan siis veretestile. Mingeid tundeid ei ole, peale selle, et hommikul peale ärkamist käib mingi kuumahoog juba kolmandat päeva üle.

Tere, meil teekond pmst sama. Mul pidid päevad 30.04 hakkama ja veretest on teisip. Aga mitte midagi ei tunne küll, et teisiti oleks. Ainult suur hirm päevade ees praegu… Kas oled ka ITK-s?Arsti suhtumine tundub sarnane????

Jah, olen ITKH, arst dr. Rass.
Väga lahe, hoian sulle põialt, et saame koos jaanurikatesse edasi liikuda 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teeks ehk koondülevaate, et teaks kellele ja millal pöidlaid hoida.
Kui õigesti aru saan, siis Jersey ja Sephyr, teil on veretest 07.05?
Minul veretest 08.05

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sattusin täna esimest korda lugema siinseid postitusi teilt, kellel parasjagu sama teekond käsil. Oleme elukaaslasega juba aastaid püüdnud beebit meisterdada, kuid katsed on erinevatel põhjustel ebaõnnestunud (katkemine, munajuha rasedus ja juha lõhkemine, üks spontaanne rasedus, mis ei arenenud edasi ja ära ka ei kukkunud mistõttu pidin aborti tegema – üks õudsam kogemus kui teine) ning nüüd olen siis oma esimesel ivf-i ringil.

Süstinud olen end juba üle nädala, teisipäeval UH-s nägi arst päris mitut “tera”, millest suurim oli 11 mm, teised veidike väiksemad. Arst tundus nähtuga rahul olevat (ma ise ei oska midagi arvata, sest mul esimene kord ja olen ikka suhteliselt rumal selles teemas :D) ja arvas, et punktsioon tõenäoliselt saab olema 8. või 9. mai, kuid ei välistanud ka 7. maid. Mul kõhutunne nii “paistes” täna, et praegu küll ei kujuta ette kui veel ligi nädala niimoodi ringi käima pean (õnneks homme järgmine UH ja eks siis saan oma mured ette kurta).. hoidkem pöialt!

Ei saa salata, et kerge hirm/kartus ja ootusärevus on sees küll kogu selle eesootava suhtes.

Dinnu

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 16:21; 03.05 11:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teeks ehk koondülevaate, et teaks kellele ja millal pöidlaid hoida.

Kui õigesti aru saan, siis Jersey ja Sephyr, teil on veretest 07.05?

Minul veretest 08.05

Just nii, kui enne midagi hullu ei juhtu, siis 7.05 VT ☺️

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jap, ka minu arst ütles, et enamasti sulavad ikka kõik üles.

Minul oli just kaks 5 päevast külmas ja siirdati 1, mis hetkeseiuga on positiivne rasedus (4+1), kuid teine ei arenenud edasi (mõte oli tagasi külma panna, kui oleks edasi arenenud). Ma siin mõtlengi, et huvitav, kui oleks siirdatud see teine, mis mul edasi ei arenenud, siis kas ta poleks ehk ka emakas edasi arenenud?

Mis puudutab punktsiooni ja narkoosi, siis tõesti ei kujuta ette, kuidas seda on võimalik teha narkoosita või kohaliku tuimestusega :S

Kui ma tulin narkoosist välja ja palatisse viidi, siis mul oli selline valujutt kõhus, et sain kohe valuvaigistit. Ilma narkoosita poleks ma seal pukis vist püsinudki.

Minul arst on alati rääkinud, kui olen ise küsinud ja ikka viisakalt. Kuid mida ei küsi, seda ka ei räägi, selles osas olen nõus, et arstid-õed võiksid seal kabinetis rohkem informeerida, et mida ja kus.

Päevad on ka alates eilsest hiljaks jäänud (juhhuuuuuu) ja esmaspäeval saan siis veretestile. Mingeid tundeid ei ole, peale selle, et hommikul peale ärkamist käib mingi kuumahoog juba kolmandat päeva üle.

Tere, meil teekond pmst sama. Mul pidid päevad 30.04 hakkama ja veretest on teisip. Aga mitte midagi ei tunne küll, et teisiti oleks. Ainult suur hirm päevade ees praegu… Kas oled ka ITK-s?Arsti suhtumine tundub sarnane????

Jah, olen ITKH, arst dr. Rass.

Väga lahe, hoian sulle põialt, et saame koos jaanurikatesse edasi liikuda ????

Hei, tundus jah dr.Rassi moodi???? Oi jaa, hoian ka pöidlaid ja varbaid, et kõik õnnestuks☺️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sattusin täna esimest korda lugema siinseid postitusi teilt, kellel parasjagu sama teekond käsil. Oleme elukaaslasega juba aastaid püüdnud beebit meisterdada, kuid katsed on erinevatel põhjustel ebaõnnestunud (katkemine, munajuha rasedus ja juha lõhkemine, üks spontaanne rasedus, mis ei arenenud edasi ja ära ka ei kukkunud mistõttu pidin aborti tegema – üks õudsam kogemus kui teine) ning nüüd olen siis oma esimesel ivf-i ringil.

Süstinud olen end juba üle nädala, teisipäeval UH-s nägi arst päris mitut “tera”, millest suurim oli 11 mm, teised veidike väiksemad. Arst tundus nähtuga rahul olevat (ma ise ei oska midagi arvata, sest mul esimene kord ja olen ikka suhteliselt rumal selles teemas :D) ja arvas, et punktsioon tõenäoliselt saab olema 8. või 9. mai, kuid ei välistanud ka 7. maid. Mul kõhutunne nii “paistes” täna, et praegu küll ei kujuta ette kui veel ligi nädala niimoodi ringi käima pean (õnneks homme järgmine UH ja eks siis saan oma mured ette kurta).. hoidkem pöialt!

Ei saa salata, et kerge hirm/kartus ja ootusärevus on sees küll kogu selle eesootava suhtes.

Dinnu

Olen sinuga suht sama kaugel. Ka esimene kord, täpselt nädala süstinud ja täna mõõdeti suurim 11 mm, mul prognoosib arst 9. maid. Täna suurendas Conalit 250 ja nädalavahetusel ka 300ni, lisaks Luveris iga päev 75.
Mul veel kõhus midagi tunda ei anna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sattusin täna esimest korda lugema siinseid postitusi teilt, kellel parasjagu sama teekond käsil. Oleme elukaaslasega juba aastaid püüdnud beebit meisterdada, kuid katsed on erinevatel põhjustel ebaõnnestunud (katkemine, munajuha rasedus ja juha lõhkemine, üks spontaanne rasedus, mis ei arenenud edasi ja ära ka ei kukkunud mistõttu pidin aborti tegema – üks õudsam kogemus kui teine) ning nüüd olen siis oma esimesel ivf-i ringil.

Süstinud olen end juba üle nädala, teisipäeval UH-s nägi arst päris mitut “tera”, millest suurim oli 11 mm, teised veidike väiksemad. Arst tundus nähtuga rahul olevat (ma ise ei oska midagi arvata, sest mul esimene kord ja olen ikka suhteliselt rumal selles teemas :D) ja arvas, et punktsioon tõenäoliselt saab olema 8. või 9. mai, kuid ei välistanud ka 7. maid. Mul kõhutunne nii “paistes” täna, et praegu küll ei kujuta ette kui veel ligi nädala niimoodi ringi käima pean (õnneks homme järgmine UH ja eks siis saan oma mured ette kurta).. hoidkem pöialt!

Ei saa salata, et kerge hirm/kartus ja ootusärevus on sees küll kogu selle eesootava suhtes.

Dinnu

Olen sinuga suht sama kaugel. Ka esimene kord, täpselt nädala süstinud ja täna mõõdeti suurim 11 mm, mul prognoosib arst 9. maid. Täna suurendas Conalit 250 ja nädalavahetusel ka 300ni, lisaks Luveris iga päev 75.

Mul veel kõhus midagi tunda ei anna.

Olen ka umbes samal maal, kui teie. Samuti esimene kord. Homme lähen teisele UH-le, et vaadata, kuidas folliiklid kasvanud on, aga teisip. arvas arst, et punkteerime esmasp, 6.05 juba. Ma juba väga ootan, aga olen samuti veidi hirmul ikka. pole kunagi ka narkoosis enne olnud … ag aarst lubas, et mees saab narkoosi jäämiseni kõrval olla, seega usun, et pole hullu. Eks ärkamine muidugi ole kehvem.

Aga minul ka juba kõht punnitab päris tugevalt ja sellised väiksed nö spasmid on vahepeal. Aga, kui esmasp juba punkt. on, siis pole enam palju jäänud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jap, ka minu arst ütles, et enamasti sulavad ikka kõik üles.

Minul oli just kaks 5 päevast külmas ja siirdati 1, mis hetkeseiuga on positiivne rasedus (4+1), kuid teine ei arenenud edasi (mõte oli tagasi külma panna, kui oleks edasi arenenud). Ma siin mõtlengi, et huvitav, kui oleks siirdatud see teine, mis mul edasi ei arenenud, siis kas ta poleks ehk ka emakas edasi arenenud?

Mis puudutab punktsiooni ja narkoosi, siis tõesti ei kujuta ette, kuidas seda on võimalik teha narkoosita või kohaliku tuimestusega :S

Kui ma tulin narkoosist välja ja palatisse viidi, siis mul oli selline valujutt kõhus, et sain kohe valuvaigistit. Ilma narkoosita poleks ma seal pukis vist püsinudki.

Minul arst on alati rääkinud, kui olen ise küsinud ja ikka viisakalt. Kuid mida ei küsi, seda ka ei räägi, selles osas olen nõus, et arstid-õed võiksid seal kabinetis rohkem informeerida, et mida ja kus.

Päevad on ka alates eilsest hiljaks jäänud (juhhuuuuuu) ja esmaspäeval saan siis veretestile. Mingeid tundeid ei ole, peale selle, et hommikul peale ärkamist käib mingi kuumahoog juba kolmandat päeva üle.

Tere, meil teekond pmst sama. Mul pidid päevad 30.04 hakkama ja veretest on teisip. Aga mitte midagi ei tunne küll, et teisiti oleks. Ainult suur hirm päevade ees praegu… Kas oled ka ITK-s?Arsti suhtumine tundub sarnane????

Jah, olen ITKH, arst dr. Rass.

Väga lahe, hoian sulle põialt, et saame koos jaanurikatesse edasi liikuda ????

Hei, tundus jah dr.Rassi moodi???? Oi jaa, hoian ka pöidlaid ja varbaid, et kõik õnnestuks☺️

Ma teie kõrval kabinetis 🙂
Nii naljakas, käime kõik samas kohas ja suhtleme, aga pole kunagi üksteist näinud 🙂 Vähemalt teadlikult mitte 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sattusin täna esimest korda lugema siinseid postitusi teilt, kellel parasjagu sama teekond käsil. Oleme elukaaslasega juba aastaid püüdnud beebit meisterdada, kuid katsed on erinevatel põhjustel ebaõnnestunud (katkemine, munajuha rasedus ja juha lõhkemine, üks spontaanne rasedus, mis ei arenenud edasi ja ära ka ei kukkunud mistõttu pidin aborti tegema – üks õudsam kogemus kui teine) ning nüüd olen siis oma esimesel ivf-i ringil.

Süstinud olen end juba üle nädala, teisipäeval UH-s nägi arst päris mitut “tera”, millest suurim oli 11 mm, teised veidike väiksemad. Arst tundus nähtuga rahul olevat (ma ise ei oska midagi arvata, sest mul esimene kord ja olen ikka suhteliselt rumal selles teemas :D) ja arvas, et punktsioon tõenäoliselt saab olema 8. või 9. mai, kuid ei välistanud ka 7. maid. Mul kõhutunne nii “paistes” täna, et praegu küll ei kujuta ette kui veel ligi nädala niimoodi ringi käima pean (õnneks homme järgmine UH ja eks siis saan oma mured ette kurta).. hoidkem pöialt!

Ei saa salata, et kerge hirm/kartus ja ootusärevus on sees küll kogu selle eesootava suhtes.

Dinnu

Olen sinuga suht sama kaugel. Ka esimene kord, täpselt nädala süstinud ja täna mõõdeti suurim 11 mm, mul prognoosib arst 9. maid. Täna suurendas Conalit 250 ja nädalavahetusel ka 300ni, lisaks Luveris iga päev 75.

Mul veel kõhus midagi tunda ei anna.

Olen ka umbes samal maal, kui teie. Samuti esimene kord. Homme lähen teisele UH-le, et vaadata, kuidas folliiklid kasvanud on, aga teisip. arvas arst, et punkteerime esmasp, 6.05 juba. Ma juba väga ootan, aga olen samuti veidi hirmul ikka. pole kunagi ka narkoosis enne olnud … ag aarst lubas, et mees saab narkoosi jäämiseni kõrval olla, seega usun, et pole hullu. Eks ärkamine muidugi ole kehvem.

Aga minul ka juba kõht punnitab päris tugevalt ja sellised väiksed nö spasmid on vahepeal. Aga, kui esmasp juba punkt. on, siis pole enam palju jäänud ????

Ma ka teiega sama kaugel. Mul küll kaks ultraheli juba tänasega tehtud ja kolmas teisipäeval. Aga praegu on plaan 9. punkteerimist teha. Eks see võib ka päevale kuhugi poole liikuda.
Ma hakkan tänasest Luverit ja Diphereline Ginalile juurde süstima. Kõht on punnis juba kolmandat päeva ja täna hommikul oli natuke süda paha. Aga muidu kõik hästi.
Kannatlikult ootamise saab selle kõige käigus küll rohkem selgemaks, sest midagi ju teha ei saa, et protsessi kiirendada või tulemust ette teada.
Kannatlikku ja rahulikku meelt meile kõigile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teeks ehk koondülevaate, et teaks kellele ja millal pöidlaid hoida.

Kui õigesti aru saan, siis Jersey ja Sephyr, teil on veretest 07.05?

Minul veretest 08.05

Just nii, kui enne midagi hullu ei juhtu, siis 7.05 VT ☺️

Järgmisel nädalal on siis mitmeid toredaid uudiseid kindlasti oodata 🙂
Simona31

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 14:55; 02.05 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervitus kõigile uutele tulijatele!

Dinnu, sinuga on meil minevik kuidagi väga sarnane (va see, et mul emakaväline ei jõudnud õnneks lõhkeda). Nii et tean hästi, mida tunned ????

Minul on praegu ainult üks passimine-ootan, et päevad algaks. Vahepeal jälle määris, järgmine hetk suur ümmargune null. Jumalast närvi ajab???? katkemisest on möödas 27 päeva, oleks nagu aeg ju…

Vähemalt saan jälle trennis käia ja sõpradega paar veiniõhtutki tehtud-peab kehvast olukorrast parimat võtma????

Veretesti tegijatele hoian pöialt ja eraldi positiivseid mõtteid saadan K22-le, et sa ikka kogu selle süstihunnikuga toime tuleks ja mammud korralikult kasvama hakkaksid!

Te muudkui kirjutage oma elust-olust, siis mu ootamine läheb ka kiiremini. Õnneks pole vist kuskilt võimalik näha kui palju ma siin refreshimas olen käinud ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teeks ehk koondülevaate, et teaks kellele ja millal pöidlaid hoida.

Kui õigesti aru saan, siis Jersey ja Sephyr, teil on veretest 07.05?

Minul veretest 08.05

Ma pean oma lehelt üle vaatma, kuid mäletan, et oli vist 06.05 VT 🙂

Värsketele alustajatele, siis olge tublid ja varsti see raske vaev ivf ravi näol saab tehtud ja tuleb kaua oodatud siirdamine 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervitus kõigile uutele tulijatele!

Dinnu, sinuga on meil minevik kuidagi väga sarnane (va see, et mul emakaväline ei jõudnud õnneks lõhkeda). Nii et tean hästi, mida tunned ????

Minul on praegu ainult üks passimine-ootan, et päevad algaks. Vahepeal jälle määris, järgmine hetk suur ümmargune null. Jumalast närvi ajab???? katkemisest on möödas 27 päeva, oleks nagu aeg ju…

Vähemalt saan jälle trennis käia ja sõpradega paar veiniõhtutki tehtud-peab kehvast olukorrast parimat võtma????

Veretesti tegijatele hoian pöialt ja eraldi positiivseid mõtteid saadan K22-le, et sa ikka kogu selle süstihunnikuga toime tuleks ja mammud korralikult kasvama hakkaksid!

Te muudkui kirjutage oma elust-olust, siis mu ootamine läheb ka kiiremini. Õnneks pole vist kuskilt võimalik näha kui palju ma siin refreshimas olen käinud ????

Aitäh 🙂 Nii hea tunne, et keegi veel nii kaasaelab 🙂 Ma muideks käin ka päris tihti refreshimas 🙂

Sain õhtused süstid tehtud. Muidu oleksi võib-olla jälle jamaks läinud. Aga kutsusin ema külla ja lasin nõela koos oma käega sisse lükkama hakata, nagu maailma parim ämmaemand esimesel korral tegi. Homme vaja teise rohuga hommikul töö juures teha. Ehk läheb kõik õnneks ja harjun nende süstidega ka piisavalt ära nagu Gonaliga.

Tänaseks refreshimine lõppenud, kirjutamiseni homme 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

P.S. Kas keegi on veel märganud, et maikuu juba algas ja meie siin ikka veel märtsi-aprillitame? 🙂

Ma ei tea, kuidas siin reeglid ette näevad, kas võime vabalt siin edasi lobiseda või tuleb uus teema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

P.S. Kas keegi on veel märganud, et maikuu juba algas ja meie siin ikka veel märtsi-aprillitame? ????

Ma ei tea, kuidas siin reeglid ette näevad, kas võime vabalt siin edasi lobiseda või tuleb uus teema?

Ei oska reegleid komnenteerida aga, kas teemat muuta ei saa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teadjamad, palun seletage, miks peale siirdamist ei tohi saunas, vannis ja Spas käia? Tänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervitus kõigile uutele tulijatele!

Dinnu, sinuga on meil minevik kuidagi väga sarnane (va see, et mul emakaväline ei jõudnud õnneks lõhkeda). Nii et tean hästi, mida tunned ????

Minul on praegu ainult üks passimine-ootan, et päevad algaks. Vahepeal jälle määris, järgmine hetk suur ümmargune null. Jumalast närvi ajab???? katkemisest on möödas 27 päeva, oleks nagu aeg ju…

Vähemalt saan jälle trennis käia ja sõpradega paar veiniõhtutki tehtud-peab kehvast olukorrast parimat võtma????

Veretesti tegijatele hoian pöialt ja eraldi positiivseid mõtteid saadan K22-le, et sa ikka kogu selle süstihunnikuga toime tuleks ja mammud korralikult kasvama hakkaksid!

Te muudkui kirjutage oma elust-olust, siis mu ootamine läheb ka kiiremini. Õnneks pole vist kuskilt võimalik näha kui palju ma siin refreshimas olen käinud ????

Aitäh ???? Nii hea tunne, et keegi veel nii kaasaelab ???? Ma muideks käin ka päris tihti refreshimas ????

Sain õhtused süstid tehtud. Muidu oleksi võib-olla jälle jamaks läinud. Aga kutsusin ema külla ja lasin nõela koos oma käega sisse lükkama hakata, nagu maailma parim ämmaemand esimesel korral tegi. Homme vaja teise rohuga hommikul töö juures teha. Ehk läheb kõik õnneks ja harjun nende süstidega ka piisavalt ära nagu Gonaliga.

Tänaseks refreshimine lõppenud, kirjutamiseni homme ????

Oi kui palju meid siin suht samal pulgal olijaid on! Pöidlad pihus! Ja neile, kes natuke eespool on ja VT ootavad – neile hoian ka… ntx varbaid. 🙂 🙂

Käisin siis täna hommikul UH-s ära. Paremal pool on mammud jõudsalt kasvanud vahepeal (isegi niipalju, et võiks suisa esmaspäeval punkteerida!), kuid vasak pool on hoopis aeglasema arenguga olnud (vasaku poole areng on selline, et võiks neljapäeval punkteerida). Selline vingerpuss siis minu keha poolt, kuid nii see kord juba on, et oleme kõik ikka niiiiii erinevad. Arst otsustas, et punktsioon on teisipäeval, sest parem pool annab mul juba korralikult tunda ja seal oli suurim mammu 21 mm (kui ma nüüd ei eksi) ja paar tk olid veel sinnakanti. Ei välistanud ka korduvat punkteerimist, kui peaks vajalikuks osutuma (ilmselt siis vasakpoolsete arengust lähtuvalt), kuid usun, et seda pigem ei juhtu ja võetakse ikka kõik ühekorraga välja.
Lisaks selgus, et parem sari on mul üsna suureks paisunud mistõttu pean arvestama reaalse võimalusega, et teisipäeval selgub, et 20. nädalal siirdamist ei tehta (hüperi riskiga seonduvalt). Aga eks näha ole, nagu keegi eelpool kirjutas, et päev korraga, sest ülemõtlemisest midagi paremaks ei muutu 🙂
Ma pean nüüd veel kahel õhtul Bemfolat (doos jäi 150-le nagu see mul esimesest süstist peale olnud on) ning kahel hommikul Cetrotide süstima ja siis pühapäeva õhtul need 36h OV süstid. Ääremärkusena, et need kokkusegamisega süstid on ikka ägedad – keemiku tunne tuleb peale, aga ei saa salata, et juba tunnen teatavat oskustaseme tõusu 😀 Õnneks mul ei ole enda süstimisega probleemi pärast seda kui esimese süstla ebameeldivustundega endale kõhtu lükkasin ja sain aru, et see pole üldse valus.

P.S. Kui peaksime siit märtsi-aprilli teemast kuhugi mujale kolima, siis teadjamad andke teada (pole ka reeglitega nii hästi kursis) 🙂

Dinnu

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 16:21; 03.05 11:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teadjamad, palun seletage, miks peale siirdamist ei tohi saunas, vannis ja Spas käia? Tänud.

Minu teada on oluliseks komponendiks siin kuumus e kuum saun/ vann tekitab nö sünnituse esilekutsumist ja selles faasis siis katkemist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teine UH tehtud ja 15 folliiklit- pidi olema selline keskmine tulemus. suurused varieerusid 11-24mm-ni. Punktsioon on esmasp hommikul ja siirdamise pani 9.05 hetkel. Aga esmasp siis selgub, kas saab siirdada vôi mitte. Loodan, et seda vaba vedalikku ei teki ja folliiklid ka ok arvu ja suurusega. Muidu peab jàrgmisse tsyklisse lykkama.Tàna veel tôrts Gonalit, homme hommikul viimane Cetrotide ja ôhtul siis Ovitrelle.

Kellel see tee juba làbi kàidud, siis jagage, kuidas punktsiooni tulemus oli ja kas siirdati kohe vôi hyperi ohu tôttu lykati edasi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teine UH tehtud ja 15 folliiklit- pidi olema selline keskmine tulemus. suurused varieerusid 11-24mm-ni. Punktsioon on esmasp hommikul ja siirdamise pani 9.05 hetkel. Aga esmasp siis selgub, kas saab siirdada vôi mitte. Loodan, et seda vaba vedalikku ei teki ja folliiklid ka ok arvu ja suurusega. Muidu peab jàrgmisse tsyklisse lykkama.Tàna veel tôrts Gonalit, homme hommikul viimane Cetrotide ja ôhtul siis Ovitrelle.

Kellel see tee juba làbi kàidud, siis jagage, kuidas punktsiooni tulemus oli ja kas siirdati kohe vôi hyperi ohu tôttu lykati edasi?

Ma küll alles kirjutasin sellest, aga teen lühikokkuvõtte: Punktsioonil saadi 13 munarakku, millest 12 olid küpsed, viljastusid ICSI-ga 7, algul arenesid kõik ilusti, siirdamise päevaks oli elujõuline ainult 1 embrüo ja külma ei läinud midagi :(. Pärast punktsiooni oli minul ikka väga valus, eriti parempoolne munasari, võtsin valuvaigisteid. Õhtuks oli norm, aga järgmistel päevadel hakkas terve alakõht valutama ja siirdamise päeval selgus, et ongi väike hüperi oht, aga mitte nii hull, et ei saaks siirdada. Pärast siirdamist järgmisel päeval, ei olnud mul enam alakõhuvalusid. Et tundub, et nüüdseks see oht möödas- kuigi kõht on ikka punnis ees, aga selle kirjutan ma nende erinevate hormoonide arvele, et vb olen lihtsalt juurde võtnud :D. Punktsioon oli 22.04 ja siirdamine 26.04. Nüüd siis elan selle mõttega, et 50/50, kas olen rase või mitte. VT on 08.05.
Aga see kõik on nii individuaalne. Oleneb inimesest 🙂
Mamm89

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi hea inimene on teinud mai-juuni teema, nii et koligem! ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 361 kuni 381 (kokku 381 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF Märts-Aprill

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.