Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF Märts-Aprill

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 381 )

Teema: IVF Märts-Aprill

Postitas:

Mina osalesin ka itks selles uuringus eelmine kuu.
Seda ravimit manustatakse 4h ennem siirdamist.
Minul oli esimene ivf ja õnnestus.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 15:36; 13.03 08:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neiu33 – kuidas sul on?

Mul on alates neljapäevast iiveldanud. Rase ei ole, kuna testid kõik negatiivsed, taitsa imelik kohe. Kõik lõhnad on ka võimendatud.

Tänan küsimast – veidi paremini, mõtlesin just et tulen vaatan kas on ka siin uudiseid 🙂 Päevad said nüüd lõpuks läbi ja loodetavasti nutmised on ka nüüd nutetud. Saan oma eluga edasi minna (kuniks uue katseni kevadel)
Ja kuidas sul?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei

Kas ja kes IVF naistest on nõustamisel käinud? Raseduskriisinõustaja või kellegi teise juures. Kas tundsite et oli abi ka? Mõtlen kas ehk tasuks minna, sest ega jah mees mind lõpuni ei mõista, sÕbrannasid ka pole jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei

Kas ja kes IVF naistest on nõustamisel käinud? Raseduskriisinõustaja või kellegi teise juures. Kas tundsite et oli abi ka? Mõtlen kas ehk tasuks minna, sest ega jah mees mind lõpuni ei mõista, sÕbrannasid ka pole jne.

Ma ei ole käinud, kuid soovitaksin sul proovida (kuna sul oli nii palju ebaõnnestunud ivf-e). Väga kaotada ei ole ju midagi 🙂

Lihtsalt jutu jätkuks, et juhtusin täna lugema ajakirja (oli vist anne ja stiil), kus peetunud raseduse läbi teinud naine rääkis sellest teemast (puhastus, verejooks, hirmud jne) ja kuidas üldine suhtumine on selline, et ega pole ju hullu midagi, kui nii varakult katkeb/ peetub, elu läheb edasi.
Olles ise mitu katkemist üle elanud ja siis see kohutav peetumine (mul lõppes veel lisaks kõigele tabletipuhastus öösel kirurgilise puhastusega) – jätab ikka hinge haava küll. Tänase päevani tekib klomp kurku, kui sellele 2013 aasta kevadele mõtlen.
Kui see asi jääb hinge, siis selle teemaga peaks tegelema, raseduskriisi nõustaja aitab ehk nende tunnetega toime tulla ja üleüldse mingi uue vaatenurga asjale anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei

Kas ja kes IVF naistest on nõustamisel käinud? Raseduskriisinõustaja või kellegi teise juures. Kas tundsite et oli abi ka? Mõtlen kas ehk tasuks minna, sest ega jah mees mind lõpuni ei mõista, sÕbrannasid ka pole jne.

Ma ei ole käinud, kuid soovitaksin sul proovida (kuna sul oli nii palju ebaõnnestunud ivf-e). Väga kaotada ei ole ju midagi ????

Lihtsalt jutu jätkuks, et juhtusin täna lugema ajakirja (oli vist anne ja stiil), kus peetunud raseduse läbi teinud naine rääkis sellest teemast (puhastus, verejooks, hirmud jne) ja kuidas üldine suhtumine on selline, et ega pole ju hullu midagi, kui nii varakult katkeb/ peetub, elu läheb edasi.

Olles ise mitu katkemist üle elanud ja siis see kohutav peetumine (mul lõppes veel lisaks kõigele tabletipuhastus öösel kirurgilise puhastusega) – jätab ikka hinge haava küll. Tänase päevani tekib klomp kurku, kui sellele 2013 aasta kevadele mõtlen.

Kui see asi jääb hinge, siis selle teemaga peaks tegelema, raseduskriisi nõustaja aitab ehk nende tunnetega toime tulla ja üleüldse mingi uue vaatenurga asjale anda.

Ma arvan et ma panengi omale aja kinni ja lähen räägin veidi 🙂 Raske on teinekord enda tunnetega toime tulla ja seetõttu ma mitu aastat ei teinud ühtegi katset. See nüüd möödunud katse tuli ka pika arutelu järel. Ma ei kahetse seda, aga olen üli kurb et katkes ja ei oska sellega leppida, Mind ei lohuta ka see “elu läheb edasi”, sest iga uus katse on suur ja raske töö.
Millal sul uus katse nüüd on? Mul vist mais, sest paar kuud peaks ju vahele jätma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei

Kas ja kes IVF naistest on nõustamisel käinud? Raseduskriisinõustaja või kellegi teise juures. Kas tundsite et oli abi ka? Mõtlen kas ehk tasuks minna, sest ega jah mees mind lõpuni ei mõista, sÕbrannasid ka pole jne.

Sama siin, pole sõbrannasid kellele kurta.Ei tea küll kuidas see elu nii on läinud, et sõbrannad kõik kadunud, kurb.

BB

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 11:58; 08.03 11:23; 13.03 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal sul uus katse nüüd on? Mul vist mais, sest paar kuud peaks ju vahele jätma.

Mina jätkan aprillis uue tsükliga, kuna meil veel 2 mammut eraldi kõrre peal külmas. Seega loodan, et saan kaks katset vähemasti teha enne täisringi, sest TS oli küll raske mu jaoks.

Jersey

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 14:24; 07.04 11:58; 22.04 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei

Kas ja kes IVF naistest on nõustamisel käinud? Raseduskriisinõustaja või kellegi teise juures. Kas tundsite et oli abi ka? Mõtlen kas ehk tasuks minna, sest ega jah mees mind lõpuni ei mõista, sÕbrannasid ka pole jne.

Sama siin, pole sõbrannasid kellele kurta.Ei tea küll kuidas see elu nii on läinud, et sõbrannad kõik kadunud, kurb.

BB

Mul küll sõbrannad on, kuid see teema ikka nii võõras neile, et ei tahagi nendega sellest rääkida. Mees on toetav, kuid pigem siiski rohkem lihtsalt kuulaja rollis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jersey, aprilliks pöidlad pihku sulle 🙂 Enam pole palju jäänud.
Sõbrannade ja üldse see rääkimise teema ongi keerululine, sest asjaga mitte kokku puutunud ei mõista meid ja kipuvad oma “vahvate” kommentaaridega asja hullemaks tegema. Vähemalt mind on tahtmatult korduvalt solvatud ja seetõttu ma midagi ei räägi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küll sõbrannasid, kellega seda teemat arutada, aga enne esimest last käisin ma ikkagi ka psühholoogi juures (mitte raseduskriisi nõustaja). Ma kuidagi tundsin, et ma pean selle kõik endast välja saama. Lisaks tekkisid mul täiesti arusaamatud süümepiinad töö juures, kus ma ei suutnud enam (väga vastutusrikast) tööd teha, sest see IVF teema võttis kõik mu mõtted enda alla. Mul oli tunne, et ma olen nagu kõike ja kõiki alt vedanud (töökaaslasi ja meest ja perekonda jne). Mind see väga aitas, kuna see naine aitas vaadata suurt pilti ja nö postiivse minust välja tuua. Ta ei keskendunudki IVF-le ega lastetusele vms, aga see suure pildi nägemine aitas mul maha rahuneda. Ma igal juhul soovitan, sest vahel aitab lihtsalt see, kui mingid asjad saad kolmandale isikule kõvasti välja öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei

Kas ja kes IVF naistest on nõustamisel käinud? Raseduskriisinõustaja või kellegi teise juures. Kas tundsite et oli abi ka? Mõtlen kas ehk tasuks minna, sest ega jah mees mind lõpuni ei mõista, sÕbrannasid ka pole jne.

Mina olen käinud raseduskriisi nõustaja juures. Küll mitte seoses IVF teemadega, aga peale seda kui mul oli esimese raseduse katkestamine 12.nädalal loote väärarengu tõttu.
Esimene kohtumine (haiglast saadetud nõustajaga) oli mul juba kohe samal õhtul haiglas, aga see ei olnud väga hea kogemus. Ta nimelt saabus täpselt siis kui kõik oli just lõppenud ja ma sõna otseses mõttes jooksin verd ja parasjagu allkirjastasin dokumente võimalikuks järelpuhastuseks, mida siiski õnneks lõpuks ei tulnud teha. Samal ajal oli mees just saabunud ja ootas palati ukse taga ja ainuke asi mida ma soovisin, oli teda näha. Nõustaja proovis seal minu tundeid uurida ja kontakti saada, aga mul oli kogu aeg tunne: mine palun ära! Ta lihtsalt tuli täiesti valel hetkel, kahjuks.
Aga pärast kohe järgmine päev ma otsisin ise Pelgulinna raseduskriisi nõustajate hulgast netis guugeldades sellise kes mulle kõige sümpaatsem tundus, ja panin aja kinni. Kokku külastasin teda vist 3-4 korda, siis tundsin et rohkem ei ole vaja.
Mul on küll sõbrannasid, kellega saan oma asju ja tundeid usaldusväärselt arutada, aga selle kogemuse puhul ma tundsin et mul on vaja rääkida kellegagi, kes täpselt teab, millest ma räägin ja mida ma tunnen. Tema puhul oli teada et tal on isiklik kogemus teemaga.

Kui sul on valmisolek nõustajaga kohtuda olemas, siis kindlasti anna endale see võimalus. Me ei pea olema tugevad ja saama üksi oma kurbade kogemustega hakkama, nemad on koolitatud toetama ja aitama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kogemuste jagamise eest. Käingi Pelgus vestlemas ja loodan et hakkab kergem. Praegu olen natuke liiga ebastabiilne, aga mõne nädala pärast peaks juba parem olema ja suudan ehk midagi rääkida ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile!

Soovin ka ivf-ikatega liituda. Enne ivf-i püüdsime triipe 3 aastat. Mul on olnud varem 2 täisringi. Esimesel korral rakud ei viljastunud ning siirdamist ei toimunud. Teisel korral täisringil katse ebaõnnestus ning kolmandal siirdamisel külmaringil siirdati 2 blastot, kellest üks hakkas ilusti kasvama ja on praeguseks 1,5 aastane. 2 blastot jäid külma. Nüüd soovisime perelisa, detsembris käisin visiidil, jaanuaris jäi asi ära, sest ov jäi nädalavahetuse peale, märtsi alguses kutsuti ovitrellega ov esile, kuna muidu oleks jälle nv peale jäänud. Kahest blastost elas sulatamise üle üks, kes siirdati. Juba nädala pärast sain triibud ning mõni päev hiljem ka veretest kinnitas seda. Käisin ringi totakas naeratus koguaeg näol ja ei suutnud oma õnne uskuda, et nii hästi läks kohe esimesel korral. Vahepeal jõudsid sõbrad teatada oma uuest rasedusest, kelle esimese lapsega on meie omal loetud päevad vaid vahet. Oma uudist küll ei kuulutanud veel, kuid sisimas rõõmustasin, et jälle saab koos rase olla ja tittedega mässata. Pahaaimamatult helistasin paar päeva hiljem kordusvereanalüüsi tulemuste saamiseks ning kukkusin oma roosa pilve pealt kolinal suurde musta auku. Hcg oli jäänud täpselt samale tasemele, kus esimesel analüüsil. Nüüd ootan pikisilmi päevi. Kergelt määrib mitu päeva, kuid päevi ei tule. Aprillis alles uus visiit ja siis saab rääkida, millal kogu krempel otsast peale hakkab. Samal ajal oleme lähimad tunnistajad meie sõprade beebiootusele ja sellega kaasnevale elevusele. Nagu äädikas haavadele. Saan mõistusega aru, et meil on kõik hästi, üks laps kasvab, suhteliselt vähe ebaõnnestunud katseid seljataga ning rasedus peetus nii nii vara, et raseduseks ei saagi nimetada otseselt, aga hing on nii haige ja ootamine on kohutavalt pikk. Kas on üldse lootust aprillis uue täisringiga juba alustada, kui rasedus oli nii algusjärgus, mis peetus? Kellelgi kogemusi, kui ruttu uus täisring tuli?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.03 21:51; 15.03 14:35; 08.04 14:56; 08.04 23:16; 29.04 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile!

Soovin ka ivf-ikatega liituda. Enne ivf-i püüdsime triipe 3 aastat. Mul on olnud varem 2 täisringi. Esimesel korral rakud ei viljastunud ning siirdamist ei toimunud. Teisel korral täisringil katse ebaõnnestus ning kolmandal siirdamisel külmaringil siirdati 2 blastot, kellest üks hakkas ilusti kasvama ja on praeguseks 1,5 aastane. 2 blastot jäid külma. Nüüd soovisime perelisa, detsembris käisin visiidil, jaanuaris jäi asi ära, sest ov jäi nädalavahetuse peale, märtsi alguses kutsuti ovitrellega ov esile, kuna muidu oleks jälle nv peale jäänud. Kahest blastost elas sulatamise üle üks, kes siirdati. Juba nädala pärast sain triibud ning mõni päev hiljem ka veretest kinnitas seda. Käisin ringi totakas naeratus koguaeg näol ja ei suutnud oma õnne uskuda, et nii hästi läks kohe esimesel korral. Vahepeal jõudsid sõbrad teatada oma uuest rasedusest, kelle esimese lapsega on meie omal loetud päevad vaid vahet. Oma uudist küll ei kuulutanud veel, kuid sisimas rõõmustasin, et jälle saab koos rase olla ja tittedega mässata. Pahaaimamatult helistasin paar päeva hiljem kordusvereanalüüsi tulemuste saamiseks ning kukkusin oma roosa pilve pealt kolinal suurde musta auku. Hcg oli jäänud täpselt samale tasemele, kus esimesel analüüsil. Nüüd ootan pikisilmi päevi. Kergelt määrib mitu päeva, kuid päevi ei tule. Aprillis alles uus visiit ja siis saab rääkida, millal kogu krempel otsast peale hakkab. Samal ajal oleme lähimad tunnistajad meie sõprade beebiootusele ja sellega kaasnevale elevusele. Nagu äädikas haavadele. Saan mõistusega aru, et meil on kõik hästi, üks laps kasvab, suhteliselt vähe ebaõnnestunud katseid seljataga ning rasedus peetus nii nii vara, et raseduseks ei saagi nimetada otseselt, aga hing on nii haige ja ootamine on kohutavalt pikk. Kas on üldse lootust aprillis uue täisringiga juba alustada, kui rasedus oli nii algusjärgus, mis peetus? Kellelgi kogemusi, kui ruttu uus täisring tuli?

Aprillist vist väga lootust uue täisringiga alustada ei ole, kuna täisringi puhul on ju ooteaeg ca 4 kuud või kuidas järjekord on.
Kus kliinikus sa toimetad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me siis sinuga samas paadis 🙂 läksin ka teisip visiidile ja voila päevad kenasti platsis ja sain Kohe rohud peale esimene cetrotide ja siis edasi 7 p gonalit väike kogus ja teisip siis visiit siis selgub palju tõstab , arvatavasti siis reedel peaks juba olema punktsioon kui nii võtta 😉 Eelmine täisring ebaõnnestus ja kylma ei läind miskit , proovib rohkem kasvatada nyyd . Eks siis näis . muidu 13 oli hcg 2, öeldi et juulis järjekord ja nyyd nagu täiesti vedas et mõni oli ära örld ja rasedaks jäänud ja sain kohe alustada ???????? Loodame parimat seekord 🙂 b17

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 36 korda. Täpsemalt 15.03 14:07; 16.03 08:15; 16.03 12:09; 17.03 15:49; 18.03 17:07; 19.03 19:16; 23.03 00:19; 24.03 21:13; 25.03 14:28; 25.03 16:38; 26.03 13:52; 28.03 11:51; 29.03 09:47; 05.04 10:32; 05.04 12:58; 07.04 13:49; 07.04 15:32; 08.04 03:01; 08.04 07:50; 08.04 10:43; 08.04 10:57; 08.04 21:56; 09.04 08:53; 10.04 13:12; 10.04 14:12; 11.04 13:12; 12.04 15:53; 14.04 21:22; 16.04 17:49; 20.04 08:10; 23.04 11:18; 23.04 11:43; 23.04 14:33; 23.04 15:43; 24.04 14:08; 25.04 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jersey toimetan Pelgus. Seal järjekorda sedasi polegi, et peaks teiste patsientide järgi ootama. Pigem kardan, kas kohe järgmisel kuul peale puhastust tohib alustada. Päevad pole siiani hakanud, ainult määrib kergelt, kuigi jätsin gepretixi ka juba kolmapäeval ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.03 21:51; 15.03 14:35; 08.04 14:56; 08.04 23:16; 29.04 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jersey toimetan Pelgus. Seal järjekorda sedasi polegi, et peaks teiste patsientide järgi ootama. Pigem kardan, kas kohe järgmisel kuul peale puhastust tohib alustada. Päevad pole siiani hakanud, ainult määrib kergelt, kuigi jätsin gepretixi ka juba kolmapäeval ära.

Tere

Olen üsna kindel et kohe alustada ei saa ja lastakse kehal-vaimul puhata kuu või kaks. Üks arstidest jääb kohe dekreeti ka ja ma ei teagi kas tema asemel on juba keegi?
Mul on uus ring ilmselt mais ja siis jääbki täpselt 2 tsüklit vahele.
Edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me siis sinuga samas paadis ???? läksin ka teisip visiidile ja voila päevad kenasti platsis ja sain Kohe rohud peale esimene cetrotide ja siis edasi 7 p gonalit väike kogus ja teisip siis visiit siis selgub palju tõstab , arvatavasti siis reedel peaks juba olema punktsioon kui nii võtta ???? Eelmine täisring ebaõnnestus ja kylma ei läind miskit , proovib rohkem kasvatada nyyd . Eks siis näis . muidu 13 oli hcg 2, öeldi et juulis järjekord ja nyyd nagu täiesti vedas et mõni oli ära örld ja rasedaks jäänud ja sain kohe alustada ???????? Loodame parimat seekord ???? b17

Siis on ju hea võimalus, et kohtusime ukse taga, too päev oli seal väga palju rahvast ???? Mul ei läinud ka eelmisest ebaõnnestunud katsest külma midagi. Kuidagi üldse arvestades minu vanust (29.a) ja head tervist arvas arst, et tulemused on üsna kasinavõitu. Esimesest õnnestunud katsest punkteeriti 3, millest viljastusid kõik, kuid edasi arenes ainult 1, kes nüüd meil siin ringi siblib. Teisest (ebaõnnestunud) katsest punkteeriti 5, millest viljastus 3 ja edasi arenes jällegi 1, mis siirdati ja ei jäänud pidama. Loodame, et ehk saab seekord midagi külma ka, kuid püüan ikka asja mõistusega võtta ja olen valmis variandiks, et ka seekord ei saa külma midagi. Peaasi, et siirdada saab ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka üks kahest jai pidana ja varsti kooli juba 🙂 seekord kahest ei jaanud muskit pidama, arst nyyd pani väiksema gonali algul ja teisip uh.. ma muidugi olin nii kindel et õnnestus , et ka kasvõi 1 jäi aga ei 🙁 loodan selkorral ????kõigile ilusaid numbreid. ahjaa sel ajal oli palju rahvast jh kui kaisin teisip 11 ajal ????????
b17

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 36 korda. Täpsemalt 15.03 14:07; 16.03 08:15; 16.03 12:09; 17.03 15:49; 18.03 17:07; 19.03 19:16; 23.03 00:19; 24.03 21:13; 25.03 14:28; 25.03 16:38; 26.03 13:52; 28.03 11:51; 29.03 09:47; 05.04 10:32; 05.04 12:58; 07.04 13:49; 07.04 15:32; 08.04 03:01; 08.04 07:50; 08.04 10:43; 08.04 10:57; 08.04 21:56; 09.04 08:53; 10.04 13:12; 10.04 14:12; 11.04 13:12; 12.04 15:53; 14.04 21:22; 16.04 17:49; 20.04 08:10; 23.04 11:18; 23.04 11:43; 23.04 14:33; 23.04 15:43; 24.04 14:08; 25.04 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka üks kahest jai pidana ja varsti kooli juba ???? seekord kahest ei jaanud muskit pidama, arst nyyd pani väiksema gonali algul ja teisip uh.. ma muidugi olin nii kindel et õnnestus , et ka kasvõi 1 jäi aga ei ???? loodan selkorral ????kõigile ilusaid numbreid. ahjaa sel ajal oli palju rahvast jh kui kaisin teisip 11 ajal ????????

b17

Mulle pani ka esialgu väiksema koguse ja samuti teisip. UH, siis vaatame kas ja mis seal toimub. No ja arstil käisin mina ka teisip. 11 ajal ???? Meil ikka väga sünkroonis see värk ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne mind ? :)Juu siis istusime kõik ühel ajal seal terve trobikond 🙂 ja teisip mul 9 ajal 😀 Kõhus juba tunnen kerget pakitsust 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 36 korda. Täpsemalt 15.03 14:07; 16.03 08:15; 16.03 12:09; 17.03 15:49; 18.03 17:07; 19.03 19:16; 23.03 00:19; 24.03 21:13; 25.03 14:28; 25.03 16:38; 26.03 13:52; 28.03 11:51; 29.03 09:47; 05.04 10:32; 05.04 12:58; 07.04 13:49; 07.04 15:32; 08.04 03:01; 08.04 07:50; 08.04 10:43; 08.04 10:57; 08.04 21:56; 09.04 08:53; 10.04 13:12; 10.04 14:12; 11.04 13:12; 12.04 15:53; 14.04 21:22; 16.04 17:49; 20.04 08:10; 23.04 11:18; 23.04 11:43; 23.04 14:33; 23.04 15:43; 24.04 14:08; 25.04 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jersey toimetan Pelgus. Seal järjekorda sedasi polegi, et peaks teiste patsientide järgi ootama. Pigem kardan, kas kohe järgmisel kuul peale puhastust tohib alustada. Päevad pole siiani hakanud, ainult määrib kergelt, kuigi jätsin gepretixi ka juba kolmapäeval ära.

Tere

Olen üsna kindel et kohe alustada ei saa ja lastakse kehal-vaimul puhata kuu või kaks. Üks arstidest jääb kohe dekreeti ka ja ma ei teagi kas tema asemel on juba keegi?

Mul on uus ring ilmselt mais ja siis jääbki täpselt 2 tsüklit vahele.

Edu!

Oi, kes arstidest dekreeti jääb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.03 19:15; 16.03 16:26; 05.04 08:29; 26.04 09:07; 26.04 14:03; 29.04 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne mind ? :)Juu siis istusime kõik ühel ajal seal terve trobikond ???? ja teisip mul 9 ajal ???? Kõhus juba tunnen kerget pakitsust ????

Mul aeg oli 11:40, aga jõudsin 11-st kohale juba. Teisip.mul kell 8:30 ???? Mina ei tunne mitte kui midagi ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 9 ajal arst , praegu tunne küll nagu ovukas toimuks 🙁 hirm veidi ,
.. loodan,et kasvab rohkem sel korral ja kui võimalus siis siirdada laseksin jälle 2 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 36 korda. Täpsemalt 15.03 14:07; 16.03 08:15; 16.03 12:09; 17.03 15:49; 18.03 17:07; 19.03 19:16; 23.03 00:19; 24.03 21:13; 25.03 14:28; 25.03 16:38; 26.03 13:52; 28.03 11:51; 29.03 09:47; 05.04 10:32; 05.04 12:58; 07.04 13:49; 07.04 15:32; 08.04 03:01; 08.04 07:50; 08.04 10:43; 08.04 10:57; 08.04 21:56; 09.04 08:53; 10.04 13:12; 10.04 14:12; 11.04 13:12; 12.04 15:53; 14.04 21:22; 16.04 17:49; 20.04 08:10; 23.04 11:18; 23.04 11:43; 23.04 14:33; 23.04 15:43; 24.04 14:08; 25.04 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jersey toimetan Pelgus. Seal järjekorda sedasi polegi, et peaks teiste patsientide järgi ootama. Pigem kardan, kas kohe järgmisel kuul peale puhastust tohib alustada. Päevad pole siiani hakanud, ainult määrib kergelt, kuigi jätsin gepretixi ka juba kolmapäeval ära.

Tere

Olen üsna kindel et kohe alustada ei saa ja lastakse kehal-vaimul puhata kuu või kaks. Üks arstidest jääb kohe dekreeti ka ja ma ei teagi kas tema asemel on juba keegi?

Mul on uus ring ilmselt mais ja siis jääbki täpselt 2 tsüklit vahele.

Edu!

Oi, kes arstidest dekreeti jääb?

Dr Triin Laja jääb kohe koju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jersey toimetan Pelgus. Seal järjekorda sedasi polegi, et peaks teiste patsientide järgi ootama. Pigem kardan, kas kohe järgmisel kuul peale puhastust tohib alustada. Päevad pole siiani hakanud, ainult määrib kergelt, kuigi jätsin gepretixi ka juba kolmapäeval ära.

Tere

Olen üsna kindel et kohe alustada ei saa ja lastakse kehal-vaimul puhata kuu või kaks. Üks arstidest jääb kohe dekreeti ka ja ma ei teagi kas tema asemel on juba keegi?

Mul on uus ring ilmselt mais ja siis jääbki täpselt 2 tsüklit vahele.

Edu!

Oi, kes arstidest dekreeti jääb?

Dr Triin Laja jääb kohe koju.

Oo kui tore uudis!:) Tema on minu arst ja ma olen alates juunist ta juures käinud. Ja nüüd viimane kord seal käies vaatasin esimest korda et ootoot kas tal on kõhuke ees. Siis tal on rasedus ikka väga hästi varjatud olnud või olen iseendaga alati nii ametis olnud 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna munasarjades nii torgib, et ebamugav kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jersey toimetan Pelgus. Seal järjekorda sedasi polegi, et peaks teiste patsientide järgi ootama. Pigem kardan, kas kohe järgmisel kuul peale puhastust tohib alustada. Päevad pole siiani hakanud, ainult määrib kergelt, kuigi jätsin gepretixi ka juba kolmapäeval ära.

Tere

Olen üsna kindel et kohe alustada ei saa ja lastakse kehal-vaimul puhata kuu või kaks. Üks arstidest jääb kohe dekreeti ka ja ma ei teagi kas tema asemel on juba keegi?

Mul on uus ring ilmselt mais ja siis jääbki täpselt 2 tsüklit vahele.

Edu!

Oi, kes arstidest dekreeti jääb?

Dr Triin Laja jääb kohe koju.

Oo kui tore uudis!:) Tema on minu arst ja ma olen alates juunist ta juures käinud. Ja nüüd viimane kord seal käies vaatasin esimest korda et ootoot kas tal on kõhuke ees. Siis tal on rasedus ikka väga hästi varjatud olnud või olen iseendaga alati nii ametis olnud ????

Ta on mul juba kolmas arst seal, kes dekreeti jääb 😀 Aga tal oligi enne üsna vähe näha ja alles nüüd paari kuuga on alles korralikult punu ette tulnud. Me leppisime temaga kokku et tema tagasi tööle naastes olen mina juba lapsega kodune (loodetavasti). 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin seda teemat ikka aegajalt lugemas. Püüdsime triipe 7 aastat, kahjuks ei õnnestunud. Seejärel otsustasime IVF’i kasuks. Kokku 4 täisringi ja lugematuid kordi külmaringe. Alguses ITKs ja hiljem Pelgus. Pelgus meeldis rohkem. Suhtumine oli personaalsem ja külmaringid siirdati ilma ravimiteta loomulikku tsüklisse. Ja lõpuks õnnestus külmaring. Nüüd nohiseb mul kaisus üks imearmas beebi ????. Olge kõik tublid ja tugevad. Beebi tuleb täpselt siis, kui on õige aeg.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tàna sai tehtud siis uus ov àragoidev syst, tunne on tàpselt selline et hakkavad pàevad 🙁 Hommikul siis selgub kas miskit kasvab ja kui palju jne … loodame
parimat

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 36 korda. Täpsemalt 15.03 14:07; 16.03 08:15; 16.03 12:09; 17.03 15:49; 18.03 17:07; 19.03 19:16; 23.03 00:19; 24.03 21:13; 25.03 14:28; 25.03 16:38; 26.03 13:52; 28.03 11:51; 29.03 09:47; 05.04 10:32; 05.04 12:58; 07.04 13:49; 07.04 15:32; 08.04 03:01; 08.04 07:50; 08.04 10:43; 08.04 10:57; 08.04 21:56; 09.04 08:53; 10.04 13:12; 10.04 14:12; 11.04 13:12; 12.04 15:53; 14.04 21:22; 16.04 17:49; 20.04 08:10; 23.04 11:18; 23.04 11:43; 23.04 14:33; 23.04 15:43; 24.04 14:08; 25.04 13:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 381 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF Märts-Aprill

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.