Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF märts-aprill 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 207 )

Teema: IVF märts-aprill 2022

Postitas:
Kägu

Kõik IVFikad koonduge!

Kasulikud lingid:

Tutvustage ka end teema all! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere armsad,

alustan märtsis siis oma IVF teekonda (lühike skeem). Oleme püüdnud rasestuda 1,5 aastat ja üritame saada esimest last.

Minul vanust 33a, mees on 30a. Mehe näitajad kõik väga head, minu puhul tundub kõik ka tip-top olevat ja pigem “seletamatu viljatus”.

Eks ma veidi pabistan, sest nagu olen aru saanud, siis need süstid pole päris nagu Ovitrelle süstid, vaid ikka päris süstide moodi ikka. Aga eks inimesed seni hakkama saanud, saame meiegi 🙂

Samuti poeb hinge lootus, et kuna seda varianti pole veel katsetanud, et äkki see toob rohkem tulemusi. Aga päev korraga ja üritame mitte üle mõelda.

Mu töö on vaimselt stressirohke – kas te soovitate pärast siirdamist äkki haigusleht võtta ja puhata ja end hoida? Või sellist varianti tavaliselt ei pakuta?

Samuti mul teine küsimus, millele varasematest gruppidest vastust ei leidnud.. juhul kui OV satub nädalavahetusele, kuidas toimitakse punktsiooniga? Tehakse enne ära?

Soovin kõigile rasvaseid triipe 🙂
K.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alustan veebruari lõpus süstimisega ja siirdamine jääb märtsi, kui kõik hästi läheb.

Meil mehepoolne viljatus ja minul PCOS.

 

Chrizzu

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere armsad,

alustan märtsis siis oma IVF teekonda (lühike skeem). Oleme püüdnud rasestuda 1,5 aastat ja üritame saada esimest last.

Minul vanust 33a, mees on 30a. Mehe näitajad kõik väga head, minu puhul tundub kõik ka tip-top olevat ja pigem “seletamatu viljatus”.

Eks ma veidi pabistan, sest nagu olen aru saanud, siis need süstid pole päris nagu Ovitrelle süstid, vaid ikka päris süstide moodi ikka. Aga eks inimesed seni hakkama saanud, saame meiegi ????

Samuti poeb hinge lootus, et kuna seda varianti pole veel katsetanud, et äkki see toob rohkem tulemusi. Aga päev korraga ja üritame mitte üle mõelda.

Mu töö on vaimselt stressirohke – kas te soovitate pärast siirdamist äkki haigusleht võtta ja puhata ja end hoida? Või sellist varianti tavaliselt ei pakuta?

Samuti mul teine küsimus, millele varasematest gruppidest vastust ei leidnud.. juhul kui OV satub nädalavahetusele, kuidas toimitakse punktsiooniga? Tehakse enne ära?

Soovin kõigile rasvaseid triipe ????

K.

Ei ole Ovitrelle kunagi süstinud, aga hetkel käib teine IVF ring, teen kolme erinevat süsti ja silm ka enam ei pilgu. Eks inimene harjub kõigega.

Mis puutub punktsiooni, siis terve skeem on ravimitega nii kontrollitud, et loomulikku ovulatsiooni ei toimugi. On süst, mis hoiab ovulatsiooni ära, süst mis kasvatab rakke ja süst, mis tehakse 36h enne punktsiooni, et rakud vallanduksid.

Ei tea kuidas riiklikus kliinikus tehakse. Ise käin erakliinikus ja arst ajastab süstid nii, et punktsioon jääks nädala sisse. Võibolla riiklikus tehakse ka nv punktsioone.

Siirdamisega on teine lugu, eriti kui tegu loomulikku tsüklisse siirdamisega. Erakliinikus loomulikku tsüklisse ei tahetagi teha, sest siis võib ovulatsioon tõesti nv olla ja nemad nv ei tööta.

Soovin edu ja rahulikku meelt! IVF on rohkem maraton kui sprint, niiet võtke maru rahulikult ja usaldage arsti.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile!

Liigun triibupüüdjatest siia üle 🙂
Aprillis alustan esimest korda kunstliku viljastamise teekonnaga.

Tean praeguseks vaid seda, et aprillis 1-2 tsüklipäev pean oma arstile helistama. Ja peagi on minek ka konsultatsiooni kus saan selle hirmsa süstimise selgeks ja äkki ka tekkinud küsimustele vastused. PS: kas te olete käinud nõustamises üksi või koos mehega? kuidas praegune kord on?

Minu jaoks on see väga põnev ning ka tunnen nagu pool koormat oleks langenud. See pidev üritamine ja pettumine ning sinna mahtus ka biokeemiline.. need ikka tekitasid stressi nii minus kui ka kaaslases.

Põhjus miks kunstliku viljastamise peale “läksime” on see, et mehel on näitajad kehvad ning ka viimastest vereproovidest selgus.. et ka minul võib ovulatsiooni toimumisega olla probleeme.
Kuigi ise enda arvates olen näinud kõiki ovulatsiooni märke.. aga vereproovidele eelneval kuul venis küll mu tsükkel ja tunne oli ka, et oli hiljem.. kuid kes seda tegelikult ka teab..

Mehe näitajatega on nagunii vägaväga keeruline loomulikule jääda lootma ning otsustasime, et võtame selle käigu ette 🙂

Ann.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile!

Liigun triibupüüdjatest siia üle ????

Aprillis alustan esimest korda kunstliku viljastamise teekonnaga.

Tean praeguseks vaid seda, et aprillis 1-2 tsüklipäev pean oma arstile helistama. Ja peagi on minek ka konsultatsiooni kus saan selle hirmsa süstimise selgeks ja äkki ka tekkinud küsimustele vastused. PS: kas te olete käinud nõustamises üksi või koos mehega? kuidas praegune kord on?

Minu jaoks on see väga põnev ning ka tunnen nagu pool koormat oleks langenud. See pidev üritamine ja pettumine ning sinna mahtus ka biokeemiline.. need ikka tekitasid stressi nii minus kui ka kaaslases.

Põhjus miks kunstliku viljastamise peale “läksime” on see, et mehel on näitajad kehvad ning ka viimastest vereproovidest selgus.. et ka minul võib ovulatsiooni toimumisega olla probleeme.

Kuigi ise enda arvates olen näinud kõiki ovulatsiooni märke.. aga vereproovidele eelneval kuul venis küll mu tsükkel ja tunne oli ka, et oli hiljem.. kuid kes seda tegelikult ka teab..

Mehe näitajatega on nagunii vägaväga keeruline loomulikule jääda lootma ning otsustasime, et võtame selle käigu ette ????

Ann.

IVF konsultatsioonil käisin koos mehega, arst tegi sellise ettepaneku, et võiks mees kaasas olla, et saaks ka mingi aimnduse sellest protsessist. Ja hea oli, et kaasas käis kuna mina endale süsti ei julge teha, mehele jääb siis süstimise ülesanne 🙂

Süstima hakkan märtsi algusest kui päevad saabuvad. Nüüd pean 18-27.02 duphastoni võtma.

Chrizzu

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile!

Liigun triibupüüdjatest siia üle ????

Aprillis alustan esimest korda kunstliku viljastamise teekonnaga.

Tean praeguseks vaid seda, et aprillis 1-2 tsüklipäev pean oma arstile helistama. Ja peagi on minek ka konsultatsiooni kus saan selle hirmsa süstimise selgeks ja äkki ka tekkinud küsimustele vastused. PS: kas te olete käinud nõustamises üksi või koos mehega? kuidas praegune kord on?

Minu jaoks on see väga põnev ning ka tunnen nagu pool koormat oleks langenud. See pidev üritamine ja pettumine ning sinna mahtus ka biokeemiline.. need ikka tekitasid stressi nii minus kui ka kaaslases.

Põhjus miks kunstliku viljastamise peale “läksime” on see, et mehel on näitajad kehvad ning ka viimastest vereproovidest selgus.. et ka minul võib ovulatsiooni toimumisega olla probleeme.

Kuigi ise enda arvates olen näinud kõiki ovulatsiooni märke.. aga vereproovidele eelneval kuul venis küll mu tsükkel ja tunne oli ka, et oli hiljem.. kuid kes seda tegelikult ka teab..

Mehe näitajatega on nagunii vägaväga keeruline loomulikule jääda lootma ning otsustasime, et võtame selle käigu ette ????

Ann.

IVF konsultatsioonil käisin koos mehega, arst tegi sellise ettepaneku, et võiks mees kaasas olla, et saaks ka mingi aimnduse sellest protsessist. Ja hea oli, et kaasas käis kuna mina endale süsti ei julge teha, mehele jääb siis süstimise ülesanne ????

Süstima hakkan märtsi algusest kui päevad saabuvad. Nüüd pean 18-27.02 duphastoni võtma.

Chrizzu

Aitäh Chrizzu vastuse eest! Kas sul on nn pikk või lühike skeem? (Et duphastoni hakkad enne võtma juba või see tavaline).

 

Mul arst ütles ka, et kui reeglid lubavad siis võiks mehega koos minna.
Ma loodan, et saab.. sest muidu tekib tunne, et ma teeks seda nagu kõike üksi 😀
Naljakas mõtlemine aga ma tahaks ikkagi teda võimalikult palju kaasata sinna..

 

Ann.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile!

Liigun triibupüüdjatest siia üle ????

Aprillis alustan esimest korda kunstliku viljastamise teekonnaga.

Tean praeguseks vaid seda, et aprillis 1-2 tsüklipäev pean oma arstile helistama. Ja peagi on minek ka konsultatsiooni kus saan selle hirmsa süstimise selgeks ja äkki ka tekkinud küsimustele vastused. PS: kas te olete käinud nõustamises üksi või koos mehega? kuidas praegune kord on?

Minu jaoks on see väga põnev ning ka tunnen nagu pool koormat oleks langenud. See pidev üritamine ja pettumine ning sinna mahtus ka biokeemiline.. need ikka tekitasid stressi nii minus kui ka kaaslases.

Põhjus miks kunstliku viljastamise peale “läksime” on see, et mehel on näitajad kehvad ning ka viimastest vereproovidest selgus.. et ka minul võib ovulatsiooni toimumisega olla probleeme.

Kuigi ise enda arvates olen näinud kõiki ovulatsiooni märke.. aga vereproovidele eelneval kuul venis küll mu tsükkel ja tunne oli ka, et oli hiljem.. kuid kes seda tegelikult ka teab..

Mehe näitajatega on nagunii vägaväga keeruline loomulikule jääda lootma ning otsustasime, et võtame selle käigu ette ????

Ann.

IVF konsultatsioonil käisin koos mehega, arst tegi sellise ettepaneku, et võiks mees kaasas olla, et saaks ka mingi aimnduse sellest protsessist. Ja hea oli, et kaasas käis kuna mina endale süsti ei julge teha, mehele jääb siis süstimise ülesanne ????

Süstima hakkan märtsi algusest kui päevad saabuvad. Nüüd pean 18-27.02 duphastoni võtma.

Chrizzu

Mina käisin IVF konsultatsioonil eelmisel reedel ja seda ilma meheta – minul ei lubatud Covidi reeglite pärast meest kaasa võtta. Samuti öeldi, kui vahepeal reeglid ei muutu, siis ka siirdamisele pean üksi minema ja mees ei saa kaasa tulla.

Päevad peaksid algama 28.02 ja hakkan ka tsükli alguses kohe süstima, seega Chrizzu, me sinuga suht lähestikku tsüklites. Minul siis lühike skeem.
Edu kõigile 🙂
K.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tegutsen küll hetkel veel nn veeburari grupis ja siirdamine oli ära, kuid kuna on ka esmakordne kogemus ja alles hiljuti seda teed alustasime, siis meil oli nii, et esmasesse konsultatsiooni kutsutigi koos mehega. Eelnevalt oli mees käinud ka spermaanalüüsi andmas. Punktsiooni päeval viis mees mind kohale ja andis enda sperma ning siis pidi haiglast välja minema covidi ohu tõttu ning ootas mind autos, kuni valmis sain. Siirdamisel käisin samuti üksi (paluti üksi minna) ja samas see protseduur käis nii kiiresti et ega mehel seal polekski midagi teha olnud. Mulle tunduks isegi veider, kui mees siirdamise protseduuri juures olla saaks 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile!

Liigun triibupüüdjatest siia üle ????

Aprillis alustan esimest korda kunstliku viljastamise teekonnaga.

Tean praeguseks vaid seda, et aprillis 1-2 tsüklipäev pean oma arstile helistama. Ja peagi on minek ka konsultatsiooni kus saan selle hirmsa süstimise selgeks ja äkki ka tekkinud küsimustele vastused. PS: kas te olete käinud nõustamises üksi või koos mehega? kuidas praegune kord on?

Minu jaoks on see väga põnev ning ka tunnen nagu pool koormat oleks langenud. See pidev üritamine ja pettumine ning sinna mahtus ka biokeemiline.. need ikka tekitasid stressi nii minus kui ka kaaslases.

Põhjus miks kunstliku viljastamise peale “läksime” on see, et mehel on näitajad kehvad ning ka viimastest vereproovidest selgus.. et ka minul võib ovulatsiooni toimumisega olla probleeme.

Kuigi ise enda arvates olen näinud kõiki ovulatsiooni märke.. aga vereproovidele eelneval kuul venis küll mu tsükkel ja tunne oli ka, et oli hiljem.. kuid kes seda tegelikult ka teab..

Mehe näitajatega on nagunii vägaväga keeruline loomulikule jääda lootma ning otsustasime, et võtame selle käigu ette ????

Ann.

IVF konsultatsioonil käisin koos mehega, arst tegi sellise ettepaneku, et võiks mees kaasas olla, et saaks ka mingi aimnduse sellest protsessist. Ja hea oli, et kaasas käis kuna mina endale süsti ei julge teha, mehele jääb siis süstimise ülesanne ????

Süstima hakkan märtsi algusest kui päevad saabuvad. Nüüd pean 18-27.02 duphastoni võtma.

Chrizzu

Aitäh Chrizzu vastuse eest! Kas sul on nn pikk või lühike skeem? (Et duphastoni hakkad enne võtma juba või see tavaline).

Mul arst ütles ka, et kui reeglid lubavad siis võiks mehega koos minna.

Ma loodan, et saab.. sest muidu tekib tunne, et ma teeks seda nagu kõike üksi ????

Naljakas mõtlemine aga ma tahaks ikkagi teda võimalikult palju kaasata sinna..

Ann.

Minul lühike skeem. Duphastoni vôtan sp, et mul oli see kuu ovulatioon alles CD22 ja arts ei taha, et päevad nädalavahetusel algaks 🙂

Chrizzu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile!

Minul suure lootusega teine katse märtsis. Viga mehepoolne.

Esimese katsega alustasime oktoobris, novembris sain triibud ja pos.vereproovid ja kõik oli ilus-tore. Suur õnn, et esimese korraga kohe õnnestus. Kahjuks 5.nädalal hcg langes ja pidin ravi lõpetama, ning ootama puhastumist..

Uuele katsele lubati 3.tsükkliga, mis mul nüüd veebruaris ka oli. Suure õhinaga oodatud aeg. Kuid kuna olin kuu algul koroonas, siis öeldi et haigusest peaks mööduma vähemalt kuu. Nii ma siis nüüd ootan seda märtsi, et ehk siis ei tule enam takistusi ette 🙂

 

Ket.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sügisel sai konsultatsioonile koos mehega. Mees käis kaasas esimesel konsultatsioonil ja siis kui süstima õpetati, kuna ise ei julge end süstida.
Tavalistes kontrollides käisin üksi.
Peale punktsiooni palatisse ja siirdamisele kaasa ei lubatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil hakkab ka esimene IVF märtsis. Probleem on mehepoolne, mul peaks kõik korras olema. Arst määras selle kuu alguse päevadest kuni kuu lõpuni pillid. Homme läheme mehega koos nõustamisele ning kui kõik hästi läheb, siis plaani järgi on siirdamine vähem kui kuu pärast. Me tegelikult oleme juba süstimise kogemuse saanud oktoobris, aga meil läksid kogused sassi ja doos oli üliväike. Novembri lõpus oleks saanud jätkata, aga kuna kuulsin, et ITK ei siirda vaktsineerimata naistele, läksime Nova Vitasse üle.

RR

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1 a ja 2 kuud tagasi eemalati spiraal, rasedaks jäänud pole. Jaanuaris naistearst saatis mind tartusse kliinikusse, sain aja nüüd veebruaris….arst ütles et minu puhul peab alustama tagantpoolt, ehk siis kohe süstid peale kui nüüd märtsis päevad algavad, sest ma saan märtsi lõpus 41 ☹ et siis enam ei rahastata…nüüd proovisime mehega ajastada ov ajaks seksi 48h vahedega 3 hommikut, saime hakkama, viimane lootus , et äkki nii saame pihta, kui ei siis algab raske teekond….üks laps 15 , eelmise elukaaslasega, haigusi ja tüsistusi pole, seega loodame…. Täiesti võõras protsess mu jaoks…loen ja harin alles end ses valdkonnas . Edu, tüdrukud !

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil hakkab ka esimene IVF märtsis. Probleem on mehepoolne, mul peaks kõik korras olema. Arst määras selle kuu alguse päevadest kuni kuu lõpuni pillid. Homme läheme mehega koos nõustamisele ning kui kõik hästi läheb, siis plaani järgi on siirdamine vähem kui kuu pärast. Me tegelikult oleme juba süstimise kogemuse saanud oktoobris, aga meil läksid kogused sassi ja doos oli üliväike. Novembri lõpus oleks saanud jätkata, aga kuna kuulsin, et ITK ei siirda vaktsineerimata naistele, läksime Nova Vitasse üle.

RR

Kas olete haigekassa soodustusega või maksate kõik ise?????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil hakkab ka esimene IVF märtsis. Probleem on mehepoolne, mul peaks kõik korras olema. Arst määras selle kuu alguse päevadest kuni kuu lõpuni pillid. Homme läheme mehega koos nõustamisele ning kui kõik hästi läheb, siis plaani järgi on siirdamine vähem kui kuu pärast. Me tegelikult oleme juba süstimise kogemuse saanud oktoobris, aga meil läksid kogused sassi ja doos oli üliväike. Novembri lõpus oleks saanud jätkata, aga kuna kuulsin, et ITK ei siirda vaktsineerimata naistele, läksime Nova Vitasse üle.

RR

Kas olete haigekassa soodustusega või maksate kõik ise?????

Me oleme haigekassa soodustusega. Ise makstes oleks saanud alustada detsembris juba, aga mõtlesime, et anname lihtsalt võimaluse veel ise jääda, et ehk juhtub ime. 🙂 Olen 28, vanus peale õnneks ei pressi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina liitun ka.

Nimi: teretalv91

Mina 30, mees 30.

Triipe püüdnud alates sept 2020, PCO + antifosfolipiid sündroomi kahtlus (kaks biokeemilist seni olnud loomulikul teel), pole veel teisi kinnitavaid analüüse tehtud.

Läbitud letrosooli kuur 6 kuud ja IVFi punktsioon tehti jaanuar 2022, kuna mul tekkis palju rakke, siis hüperi ohu tõttu ei tehtud siirdamist ja külma läks 15 kolme päevast embrüot, mis ootavad oma siirdamist.

 

Kõige varem saan siirdamist teha märtsi lõpus, aga pole suutnud otsustada kas tahan naturaalselt või ravimitega tsüklit, arst andis mulle valiku..kuna mul pole kinnitatud veel antifosfolipiid sündroom seega loodan, et selle jõuab enne siirdamist ära kinnitada, sest siis jätkan clexane süstidega kohe ja aspiriin?

Kuidas teil kogemus FET-iga naturaalne ja/või ravimitega tsükkel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun nõu. Pean hakkama süstima 2.päeva õhtul. Reedel (eile ôhtul) oli üli väike määrimine, täna on korralik verejooks. Kas 2.päeva ôhtuks lugeda täna ôhtut v homme ôhtut?

Mitu ringi süstimisi tehtud ja no sellist arusaamatust ei ole veel olnud. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul soovitati esimeseks päevaks siiski verejooksuga päeva lugeda. Et eelmise õhtu määrimist mitte lugeda veel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii – CD1 ja homme helistangi arstile ja alustame siis peagi lühikese skeemiga. See on siis minu esimene IVF.

Mõtteid ja tundeid palju, eelkõige vast ärevus IVFi enda ees ja lootus, et ehk nüüd siis õnnestub. Tean, et iga paari teekond on erinev. Loodan, et ehk märts toob ehk triibukesed meie majja (ja ka teiste majja, kus neid oodatakse).

K. 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul täna CD 1. Päevad hakkasid päev varem ja pidime skeemis natuke korrektuure tegema , niiet mina alustan Gonali süstimisega kolmapäeva õhtul, 7ndal esimene UH.

Chrizzu

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas on tavaline, et pärast ebaõnnestunud siirdamist järgmisel kuul loomulikku ov. ei pruugi toimuda? Olen kursis, et ov. igakuu ei pruugi olla, kuid kas võib olla mingi seos?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nonii – CD1 ja homme helistangi arstile ja alustame siis peagi lühikese skeemiga. See on siis minu esimene IVF.

Mõtteid ja tundeid palju, eelkõige vast ärevus IVFi enda ees ja lootus, et ehk nüüd siis õnnestub. Tean, et iga paari teekond on erinev. Loodan, et ehk märts toob ehk triibukesed meie majja (ja ka teiste majja, kus neid oodatakse).

K. ????

CD4 – täna alustan Gonali süstimisega (õhtune vahemikus kl 17-19) ja vereanalüüs ning UH on 08.03. Millal teil tavaliselt lühikeses skeemis teine süst juurde tuli?

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka see kuu võimalus siia gruppi jaanuarist üle kolida – tuleva nädala lõpus peaksin alustama uue täisringiga. Tänane UH näitas, et keha on ilusti taastunud ja peale ühe kollaskeha tsüsti miskit imelikku ei olnud. Vahetasin ka kliinikut st, kui enne tegutsesin ITK-s, siis nüüd liikusin erakasse. Loodetavasti uus täisring on edukam kui esimene ja kui kohe värske siirdamisega ei õnnestu, siis väga loodan, et on, mida külma panna ja vajadusel külmast võtta!

May

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile vapratele ivf-katele, Liitun ka esimest korda elus teiega.

Minu lugu selline. Asusime esimest last püüdma 2017. Peale 2a proovimist pidime lõpuks IVF-iga alustama, aga vahetult enne jäime siiski ise beebiootele. Toona tegutsesime ITK-s.

Teist last hakkasime proovima juulis 2020 lootusega, et kui esimene ise tuli, äkki tuleb teine ka. Ei tulnud, peale aastast proovimist läksime Pelgu viljatusravikliinikusse. Pool aastat proovisime Duphastoni ja Ovitrellega, aga tulemusteta. Analüüsid on kõik korras, diagnoosiks meil seletamatu viljatus.

Nüüd märtsis pidime alustama esimese täisringiga ja no loomulikult jäime terve perega covid-isse (õnneks kergelt). See tähendas , et ma ei saanud minna süstimist õpetavale vastuvõtule. Küsiti üle, kas saan youtube’i videote järgi hakkama, et kõik rohud on pen-süstaldes. Kuna ma olen varem Ovitrellet teinud, siis ütlesin, et saan hakkama küll. Aga juhtus nii, et pidin alustama hoopis Cetrotide’iga, mis on vaja ise kokku segada ja see on tavalises süstlas. Pabistasin täiega, aga tehtud sain. Eile siis esimest korda, täna teist ja homme kolmandat korda ja edasi Gonal-F. Esimene UH 14.03.

Ütlen ausalt, et emotsionaalselt olen hetkel üsna omadega läbi ja seetõttu siia foorumisse ka tulin. Maailmas toimuv mõjutab, kurvaks teeb, et covidi tõttu ei saa mees vastuvõttudel kaasas käia ja olengi sellel teekonnal justkui üksi. Teie, kes te juba mitmendal ringil – olete uskumatult tugevad naised.

LL

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nonii – CD1 ja homme helistangi arstile ja alustame siis peagi lühikese skeemiga. See on siis minu esimene IVF.

Mõtteid ja tundeid palju, eelkõige vast ärevus IVFi enda ees ja lootus, et ehk nüüd siis õnnestub. Tean, et iga paari teekond on erinev. Loodan, et ehk märts toob ehk triibukesed meie majja (ja ka teiste majja, kus neid oodatakse).

K. ????

CD4 – täna alustan Gonali süstimisega (õhtune vahemikus kl 17-19) ja vereanalüüs ning UH on 08.03. Millal teil tavaliselt lühikeses skeemis teine süst juurde tuli?

K.

Minul tuli teine süst juurde täna.

Täna oli ka esimene UH, parem munasari ei allu eriti ravile ja tõstsime nüüd veidike doosi. Foliikleid kokku täna oli 17 + mõned väiksemad .

 

Chrizzu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nonii – CD1 ja homme helistangi arstile ja alustame siis peagi lühikese skeemiga. See on siis minu esimene IVF.

Mõtteid ja tundeid palju, eelkõige vast ärevus IVFi enda ees ja lootus, et ehk nüüd siis õnnestub. Tean, et iga paari teekond on erinev. Loodan, et ehk märts toob ehk triibukesed meie majja (ja ka teiste majja, kus neid oodatakse).

K. ????

CD4 – täna alustan Gonali süstimisega (õhtune vahemikus kl 17-19) ja vereanalüüs ning UH on 08.03. Millal teil tavaliselt lühikeses skeemis teine süst juurde tuli?

K.

Minul tuli teine süst juurde täna.

Täna oli ka esimene UH, parem munasari ei allu eriti ravile ja tõstsime nüüd veidike doosi. Foliikleid kokku täna oli 17 + mõned väiksemad .

Chrizzu

Ma alustasin cd2 Gonaliga ja 6ndal süstimise päeval tuleb juurde teine süst. UH 11.03
Chrissu, kui palju su ravimi kogus 17 follikuli juures?

 

May

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil hakkab ka esimene IVF märtsis. Probleem on mehepoolne, mul peaks kõik korras olema. Arst määras selle kuu alguse päevadest kuni kuu lõpuni pillid. Homme läheme mehega koos nõustamisele ning kui kõik hästi läheb, siis plaani järgi on siirdamine vähem kui kuu pärast. Me tegelikult oleme juba süstimise kogemuse saanud oktoobris, aga meil läksid kogused sassi ja doos oli üliväike. Novembri lõpus oleks saanud jätkata, aga kuna kuulsin, et ITK ei siirda vaktsineerimata naistele, läksime Nova Vitasse üle.

RR

Kas olete haigekassa soodustusega või maksate kõik ise?????

Me oleme haigekassa soodustusega. Ise makstes oleks saanud alustada detsembris juba, aga mõtlesime, et anname lihtsalt võimaluse veel ise jääda, et ehk juhtub ime. ???? Olen 28, vanus peale õnneks ei pressi.

Alustasin laupäeval Gonaliga, neljapäeval on esimene UH. Hetkel veel keha miskit tunda ei anna.  Viimane visiit arstile tõi ka üllatuse-kui eelnevalt mulle öeldud, et mul kõik korras, siis nüüd selgus, et munajuhas on mingi vedelikukogum (ei teagi kuidas eesti keeles) ja et siirdamine toimub peale munajuha eemaldust. Seega kõik mis nüüd tuleb läheb külma.

Antud probleem ingl. keeles vist hydrosalpinx. Sellegipoolest paneb muretsema, et kas tõesti saab ultraheli põhjal öelda, et see on kindlasti see vedelikukogum, mitte midagi hullemat? Eks vist tuleb usaldada, et arst diagnoosis õigesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nonii – CD1 ja homme helistangi arstile ja alustame siis peagi lühikese skeemiga. See on siis minu esimene IVF.

Mõtteid ja tundeid palju, eelkõige vast ärevus IVFi enda ees ja lootus, et ehk nüüd siis õnnestub. Tean, et iga paari teekond on erinev. Loodan, et ehk märts toob ehk triibukesed meie majja (ja ka teiste majja, kus neid oodatakse).

K. ????

CD4 – täna alustan Gonali süstimisega (õhtune vahemikus kl 17-19) ja vereanalüüs ning UH on 08.03. Millal teil tavaliselt lühikeses skeemis teine süst juurde tuli?

K.

Minul tuli teine süst juurde täna.

Täna oli ka esimene UH, parem munasari ei allu eriti ravile ja tõstsime nüüd veidike doosi. Foliikleid kokku täna oli 17 + mõned väiksemad .

Chrizzu

Ma alustasin cd2 Gonaliga ja 6ndal süstimise päeval tuleb juurde teine süst. UH 11.03

Chrissu, kui palju su ravimi kogus 17 follikuli juures?

May

Algul oli 150 ja nüüd tõsteti 175 peale.

Chrizzu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes on varem Cetrotide’i süstinud – millised kõrvalmõjud teil olid? Ärkasin täna öösel kohutava peavaluga, valuvaigistid ei mõjunud. Samuti on kerge iiveldus. Kas kellelgi veel sarnaseid sümptomeid?

LL

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 207 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF märts-aprill 2022