Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF märts-aprill 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 207 )

Teema: IVF märts-aprill 2022

Postitas:

Nonii – CD1 ja homme helistangi arstile ja alustame siis peagi lühikese skeemiga. See on siis minu esimene IVF.

Mõtteid ja tundeid palju, eelkõige vast ärevus IVFi enda ees ja lootus, et ehk nüüd siis õnnestub. Tean, et iga paari teekond on erinev. Loodan, et ehk märts toob ehk triibukesed meie majja (ja ka teiste majja, kus neid oodatakse).

K. ????

CD4 – täna alustan Gonali süstimisega (õhtune vahemikus kl 17-19) ja vereanalüüs ning UH on 08.03. Millal teil tavaliselt lühikeses skeemis teine süst juurde tuli?

K.

Minul tuli teine süst juurde täna.

Täna oli ka esimene UH, parem munasari ei allu eriti ravile ja tõstsime nüüd veidike doosi. Foliikleid kokku täna oli 17 + mõned väiksemad .

Chrizzu

Ma käisin hommikul vereanalüüsi tegemas ja UH pärastlõunal. Annan teada, mis järgmised süstid peale pannakse ja mis edasi saab.

Chrizzu – kaua sa veel edasi süstima pead? Kas punktsiooni aeg paigas või pead veel ultrahelisse minema?

K. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nonii – CD1 ja homme helistangi arstile ja alustame siis peagi lühikese skeemiga. See on siis minu esimene IVF.

Mõtteid ja tundeid palju, eelkõige vast ärevus IVFi enda ees ja lootus, et ehk nüüd siis õnnestub. Tean, et iga paari teekond on erinev. Loodan, et ehk märts toob ehk triibukesed meie majja (ja ka teiste majja, kus neid oodatakse).

K. ????

CD4 – täna alustan Gonali süstimisega (õhtune vahemikus kl 17-19) ja vereanalüüs ning UH on 08.03. Millal teil tavaliselt lühikeses skeemis teine süst juurde tuli?

K.

Minul tuli teine süst juurde täna.

Täna oli ka esimene UH, parem munasari ei allu eriti ravile ja tõstsime nüüd veidike doosi. Foliikleid kokku täna oli 17 + mõned väiksemad .

Chrizzu

Ma käisin hommikul vereanalüüsi tegemas ja UH pärastlõunal. Annan teada, mis järgmised süstid peale pannakse ja mis edasi saab.

Chrizzu – kaua sa veel edasi süstima pead? Kas punktsiooni aeg paigas või pead veel ultrahelisse minema?

K. ????

Praegu on märgitud, et viimane Gonal 10.03 õhtul ja Cetrotide 10.03 hommikul. Edasist plaani hetkel ei tea, mul uus UH 10.03 .

Arst arvas, et punktsioon on 16 või 17 märts 🙂

Chrizzu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii – CD1 ja homme helistangi arstile ja alustame siis peagi lühikese skeemiga. See on siis minu esimene IVF.

Mõtteid ja tundeid palju, eelkõige vast ärevus IVFi enda ees ja lootus, et ehk nüüd siis õnnestub. Tean, et iga paari teekond on erinev. Loodan, et ehk märts toob ehk triibukesed meie majja (ja ka teiste majja, kus neid oodatakse).

K. ????

CD4 – täna alustan Gonali süstimisega (õhtune vahemikus kl 17-19) ja vereanalüüs ning UH on 08.03. Millal teil tavaliselt lühikeses skeemis teine süst juurde tuli?

K.

Minul tuli teine süst juurde täna.

Täna oli ka esimene UH, parem munasari ei allu eriti ravile ja tõstsime nüüd veidike doosi. Foliikleid kokku täna oli 17 + mõned väiksemad .

Chrizzu

Ma käisin hommikul vereanalüüsi tegemas ja UH pärastlõunal. Annan teada, mis järgmised süstid peale pannakse ja mis edasi saab.

Chrizzu – kaua sa veel edasi süstima pead? Kas punktsiooni aeg paigas või pead veel ultrahelisse minema?

K. ????

Praegu on märgitud, et viimane Gonal 10.03 õhtul ja Cetrotide 10.03 hommikul. Edasist plaani hetkel ei tea, mul uus UH 10.03 .

Arst arvas, et punktsioon on 16 või 17 märts ????

Chrizzu

Nonii, nüüd siis arstil käidud. Hetkeseis: paremal 11 folliiklit ja vasakul 8. Ei tea, kas see hea number või vähe ????

Tänasest tuleb juurde lisaks Gonalile ka Cetrotide hommikuti. Ovitrelle on laupäeval 12.03 kell 21:00 ja punktsioon esmaspäeva hommikul.

Ja siirdamine siis 17.03 kui kõik hästi läheb ????

K.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes on varem Cetrotide’i süstinud – millised kõrvalmõjud teil olid? Ärkasin täna öösel kohutava peavaluga, valuvaigistid ei mõjunud. Samuti on kerge iiveldus. Kas kellelgi veel sarnaseid sümptomeid?

LL

Minul esimene täisring ja esimene Cetrotide süst kutsus esile oksendamise, peapöörituse, minestustunde ja iivelduse. Lisaks peavalu, millest õnneks tabletiga kiirelt lahti sai.

May

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nonii – CD1 ja homme helistangi arstile ja alustame siis peagi lühikese skeemiga. See on siis minu esimene IVF.

Mõtteid ja tundeid palju, eelkõige vast ärevus IVFi enda ees ja lootus, et ehk nüüd siis õnnestub. Tean, et iga paari teekond on erinev. Loodan, et ehk märts toob ehk triibukesed meie majja (ja ka teiste majja, kus neid oodatakse).

K. ????

CD4 – täna alustan Gonali süstimisega (õhtune vahemikus kl 17-19) ja vereanalüüs ning UH on 08.03. Millal teil tavaliselt lühikeses skeemis teine süst juurde tuli?

K.

Minul tuli teine süst juurde täna.

Täna oli ka esimene UH, parem munasari ei allu eriti ravile ja tõstsime nüüd veidike doosi. Foliikleid kokku täna oli 17 + mõned väiksemad .

Chrizzu

Ma käisin hommikul vereanalüüsi tegemas ja UH pärastlõunal. Annan teada, mis järgmised süstid peale pannakse ja mis edasi saab.

Chrizzu – kaua sa veel edasi süstima pead? Kas punktsiooni aeg paigas või pead veel ultrahelisse minema?

K. ????

Praegu on märgitud, et viimane Gonal 10.03 õhtul ja Cetrotide 10.03 hommikul. Edasist plaani hetkel ei tea, mul uus UH 10.03 .

Arst arvas, et punktsioon on 16 või 17 märts ????

Chrizzu

Nonii, nüüd siis arstil käidud. Hetkeseis: paremal 11 folliiklit ja vasakul 8. Ei tea, kas see hea number või vähe ????

Tänasest tuleb juurde lisaks Gonalile ka Cetrotide hommikuti. Ovitrelle on laupäeval 12.03 kell 21:00 ja punktsioon esmaspäeva hommikul.

Ja siirdamine siis 17.03 kui kõik hästi läheb ????

K.

Kas siis siirdatakse 4 päevane?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii – CD1 ja homme helistangi arstile ja alustame siis peagi lühikese skeemiga. See on siis minu esimene IVF.

Mõtteid ja tundeid palju, eelkõige vast ärevus IVFi enda ees ja lootus, et ehk nüüd siis õnnestub. Tean, et iga paari teekond on erinev. Loodan, et ehk märts toob ehk triibukesed meie majja (ja ka teiste majja, kus neid oodatakse).

K. ????

CD4 – täna alustan Gonali süstimisega (õhtune vahemikus kl 17-19) ja vereanalüüs ning UH on 08.03. Millal teil tavaliselt lühikeses skeemis teine süst juurde tuli?

K.

Minul tuli teine süst juurde täna.

Täna oli ka esimene UH, parem munasari ei allu eriti ravile ja tõstsime nüüd veidike doosi. Foliikleid kokku täna oli 17 + mõned väiksemad .

Chrizzu

Ma käisin hommikul vereanalüüsi tegemas ja UH pärastlõunal. Annan teada, mis järgmised süstid peale pannakse ja mis edasi saab.

Chrizzu – kaua sa veel edasi süstima pead? Kas punktsiooni aeg paigas või pead veel ultrahelisse minema?

K. ????

Praegu on märgitud, et viimane Gonal 10.03 õhtul ja Cetrotide 10.03 hommikul. Edasist plaani hetkel ei tea, mul uus UH 10.03 .

Arst arvas, et punktsioon on 16 või 17 märts ????

Chrizzu

Nonii, nüüd siis arstil käidud. Hetkeseis: paremal 11 folliiklit ja vasakul 8. Ei tea, kas see hea number või vähe ????

Tänasest tuleb juurde lisaks Gonalile ka Cetrotide hommikuti. Ovitrelle on laupäeval 12.03 kell 21:00 ja punktsioon esmaspäeva hommikul.

Ja siirdamine siis 17.03 kui kõik hästi läheb ????

K.

Kas siis siirdatakse 4 päevane?

Ta tulev vist lausa 3-päevane – sest punktsioon on esmaspäeva hommikul ja siirdamine neljapäeva hommikul. 3 täispäeva põhimõtteliselt. Loodetavasti on ka mida siirdada 🙂

Tegin oma esimese Cetrotide süsti ära, üsna ebameeldiv. Aga noh, loodame, et mega palju kõrvalmõjusid ei teki. Kõik ülla eesmärgi nimel 😀

K.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 4 päeva süstinud Gonalit, aga kõrvalmõjusid ei ole. Kas see on okei või asi lihtsalt ei toimi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 4 päeva süstinud Gonalit, aga kõrvalmõjusid ei ole. Kas see on okei või asi lihtsalt ei toimi?

Minul ka kõrvalmõjusid pole ja olin ka mures, kas ikka toimib, aga UH kinnitas, et toimib 🙂

Chrizzu

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 4 päeva süstinud Gonalit, aga kõrvalmõjusid ei ole. Kas see on okei või asi lihtsalt ei toimi?

Gonaliga vast polegi väga kõrvalmõjusid, mul ka nt ei olnud. Ainuke asi oli see, et mida kauem sai süstitud ehk mida suuremaks/rohkem follikuleid tekkis, seda rohkem punni kõht läks, kuid see oli pisiasi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Kui kellegil siin on jäänud üle Clexane/Losminat, siis võtan lahkelt vastu. Tasun postikulu või tulen ise järgi!

 

 

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tere!

Liitun ka Teiega. Olen esmakordselt alustamas IVF teed püüdmaks esimest last, vanus 35, aasta tagasi katkemine 5ndal nädalal. Näidud mõlemil arsti sõnul korras, kuigi olen ise googeldades avastanud, et olen ikka veidi kehvavõitu küll 🙁 Näiteks pisut madal TSH (0.6) ja keskmisest madalam AMH (1.5), lisaks jäi tsükkel peale katkemist 23-päevaseks.

Ma ei teagi, kuidas tavaliselt see teekond välja näeb ja mida oodata või karta. Esimene kohtumine IVF arstiga on järgmisel nädalal. Siinsetest postitustest saan aru, et esmasteks toimetusteks peab ootama CD1, siis ilmselt jäävad protseduurid aprilli, kuna täna just kurval kombel algas taaskord tsükkel.

Jill.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jill, tegelikult CD2 peab tavaliselt hakkama rohtudega toimetama, nii et helista kohe homme hommikul oma kliinikusse ja uuri asja. Kui tsükkel algas õhtupoole, siis isegi loetakse nii, et CD1 on homme ja on veel päev lisaaega.
Muidugi võimalik, et ma ei saanud su jutust päris õigesti aru, aga igatahes tasub kliinikusse helistada.

Klaarika

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Liitun ka Teiega. Olen esmakordselt alustamas IVF teed püüdmaks esimest last, vanus 35, aasta tagasi katkemine 5ndal nädalal. Näidud mõlemil arsti sõnul korras, kuigi olen ise googeldades avastanud, et olen ikka veidi kehvavõitu küll ???? Näiteks pisut madal TSH (0.6) ja keskmisest madalam AMH (1.5), lisaks jäi tsükkel peale katkemist 23-päevaseks.

Ma ei teagi, kuidas tavaliselt see teekond välja näeb ja mida oodata või karta. Esimene kohtumine IVF arstiga on järgmisel nädalal. Siinsetest postitustest saan aru, et esmasteks toimetusteks peab ootama CD1, siis ilmselt jäävad protseduurid aprilli, kuna täna just kurval kombel algas taaskord tsükkel.

Jill.

Kui sul alles tuleb esimene  kohtumine IVF arstiga siis ilmselt pole sa veel järjekorraski vôi saan ma su jutust valesti aru ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Liitun ka Teiega. Olen esmakordselt alustamas IVF teed püüdmaks esimest last, vanus 35, aasta tagasi katkemine 5ndal nädalal. Näidud mõlemil arsti sõnul korras, kuigi olen ise googeldades avastanud, et olen ikka veidi kehvavõitu küll ???? Näiteks pisut madal TSH (0.6) ja keskmisest madalam AMH (1.5), lisaks jäi tsükkel peale katkemist 23-päevaseks.

Ma ei teagi, kuidas tavaliselt see teekond välja näeb ja mida oodata või karta. Esimene kohtumine IVF arstiga on järgmisel nädalal. Siinsetest postitustest saan aru, et esmasteks toimetusteks peab ootama CD1, siis ilmselt jäävad protseduurid aprilli, kuna täna just kurval kombel algas taaskord tsükkel.

Jill.

Kui sul alles tuleb esimene kohtumine IVF arstiga siis ilmselt pole sa veel järjekorraski vôi saan ma su jutust valesti aru ?

Oi, ma seda ei pannud tähele miskipärast, siis jah ei jõua sel kuul alustada.
Vabandust segadust tekitamast.

Klaarika

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh vastamast 🙂 Vabandust, ma ei tea tegelikult isegi, mis etapis ma hetkel olen ja mida millal oodata.

Igaks juhuks mainin, et ma ei ela Eestis, aga siin käis algus nii, et läksime lähimalasuvasse IVF kliinikus arsti vastuvõtule. Sealne arst tegi siis vastavad uuringud ja vereproovid ning tegi saatekirja oma põhjendustega. See saadetakse siis vastavasse kliinikusse, kes teeb omakorda otsuse, kas riiklikult tasustatud IVF on põhjendatud. Seejärel saime positiivse vastuse ja anti mitmete kliinikute seast valida, millises soovime jätkata. Valisime ühe välja (erineva sellest, kust saatekirja saime) ning järgmisel nädalal on siis esmane kohtumine seal. Ma ootan selle ära, sest lühikese tsükli puhul pole ka see järgmine nii pikalt oodata 🙂

Jill.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii UH-s käidud, 16.03 punktsioon ja 21.03 siirdamine  🙂

 

Chrizzu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii UH-s käidud, 16.03 punktsioon ja 21.03 siirdamine ????

Chrizzu

Tundub, et liigume hästi sarnases graafikus. Kas sa alustasid gonal süste 05.03? Mul homme esimene UH.

May

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii UH-s käidud, 16.03 punktsioon ja 21.03 siirdamine ????

Chrizzu

Tundub, et liigume hästi sarnases graafikus. Kas sa alustasid gonal süste 05.03? Mul homme esimene UH.

May

Alustasin gonaliga 02.03.

Chrizzu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii UH-s käidud, 16.03 punktsioon ja 21.03 siirdamine ????

Chrizzu

Tundub, et liigume hästi sarnases graafikus. Kas sa alustasid gonal süste 05.03? Mul homme esimene UH.

May

Alustasin gonaliga 02.03.

Chrizzu

Okey, ma üritan oma peas juba vaikselt välja mõelda, et millal eeldatav punktsioon????. Loogiline oleks, et 18.03. Sealt edasi tuleb lihtsalt juba nv peale ja siis venitaks nagu liiga pikaks lühikese skeemi kohta. Mul mees nagunii 17.03 välismaal lähetuses nii, et loodetavasti sinna päevale ei satu????????.

Chrizzu, kuidas sul UH järgselt saak tundus?

May

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii UH-s käidud, 16.03 punktsioon ja 21.03 siirdamine ????

Chrizzu

Tundub, et liigume hästi sarnases graafikus. Kas sa alustasid gonal süste 05.03? Mul homme esimene UH.

May

Alustasin gonaliga 02.03.

Chrizzu

Okey, ma üritan oma peas juba vaikselt välja mõelda, et millal eeldatav punktsioon????. Loogiline oleks, et 18.03. Sealt edasi tuleb lihtsalt juba nv peale ja siis venitaks nagu liiga pikaks lühikese skeemi kohta. Mul mees nagunii 17.03 välismaal lähetuses nii, et loodetavasti sinna päevale ei satu????????.

Chrizzu, kuidas sul UH järgselt saak tundus?

May

Esimene UH tõotas nagu head saaki, oli 17 + mõned väiksemad ja täna oli UH-s näha 14. Arst arvas, et ehk saab 8 korraliku kätte. Ma ei teagi tegelikult, mis see hea oleks 😀

Chrizzu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii UH-s käidud, 16.03 punktsioon ja 21.03 siirdamine ????

Chrizzu

Tundub, et liigume hästi sarnases graafikus. Kas sa alustasid gonal süste 05.03? Mul homme esimene UH.

May

Alustasin gonaliga 02.03.

Chrizzu

Okey, ma üritan oma peas juba vaikselt välja mõelda, et millal eeldatav punktsioon????. Loogiline oleks, et 18.03. Sealt edasi tuleb lihtsalt juba nv peale ja siis venitaks nagu liiga pikaks lühikese skeemi kohta. Mul mees nagunii 17.03 välismaal lähetuses nii, et loodetavasti sinna päevale ei satu????????.

Chrizzu, kuidas sul UH järgselt saak tundus?

May

Esimene UH tõotas nagu head saaki, oli 17 + mõned väiksemad ja täna oli UH-s näha 14. Arst arvas, et ehk saab 8 korraliku kätte. Ma ei teagi tegelikult, mis see hea oleks ????

Chrizzu

Mul oli UH tulemusel teisipäeval 19 folliiklit (mõned suuremad, mõned väiksemad), küsisin ka arstilt, et mis see hea arv võiks olla – vastas, et “oleme õnnelikud selle üle, mida saame.. peaasi, et üldse midagi oleks”. Nii et.. üritan olla positiivne ja loota, et midagigi võiks sellest tulla 🙂

K.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käisin ka täna ultrahelis ning 17 folliikulit oli hetkel kokku ja arst jättis doosi samaks. Punktsioon on kas 17 või 18, see selgub esmaspäevasel ultrahelil. Kõik mis saame läheb külma ja siirdamine jääb ehk loodetavasti aprill-mai.

 

RR

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Annan end ka üles 😀

Oleme proovinud last saada 2021 aasta jaanuarist. Kummalgi lapsi eelnevalt pole(mina 29 ja mees 30).

Kõik võimalikud uuringud tehtud ja leitud ei midagi.

Alustasime Gonali süstimisega eile CD2.UH on 16.03.

Edu kõigile triibupüüdjatele ! 🙂

 

Katzzzz

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka nüüd UH-s käidud ja kahjuks kokku ainult 5 follikulit :(. Doosi vähendati kuna pole lootust, et juurde tekiks ja oluline, et need olemasolevad nüüd ühtlaselt kasvaksid. Punktsioon 16.ndal.  Ilmselgelt siirdamise ajast vara unistada.. Võib ju ennast lohutada, et kvaliteet oluline, mitte arv, kuid 5tk ikka alla refrentsi. Eelmine täisring saadi kokku 9 follikulit ja siirdamise ajaks oli alles vaid 1.

May

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka nüüd UH-s käidud ja kahjuks kokku ainult 5 follikulit :(. Doosi vähendati kuna pole lootust, et juurde tekiks ja oluline, et need olemasolevad nüüd ühtlaselt kasvaksid. Punktsioon 16.ndal. Ilmselgelt siirdamise ajast vara unistada.. Võib ju ennast lohutada, et kvaliteet oluline, mitte arv, kuid 5tk ikka alla refrentsi. Eelmine täisring saadi kokku 9 follikulit ja siirdamise ajaks oli alles vaid 1.

May

Appi kui kurb.. ma isegi ei teadnud, et on variant, et need vähenevad. Isegi ei tea, mida võiks teha, et need kasvaksid ja kosuksid. Kas keegi teeb miskit, et folliiklite kasvu toetada?

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka nüüd UH-s käidud ja kahjuks kokku ainult 5 follikulit :(. Doosi vähendati kuna pole lootust, et juurde tekiks ja oluline, et need olemasolevad nüüd ühtlaselt kasvaksid. Punktsioon 16.ndal. Ilmselgelt siirdamise ajast vara unistada.. Võib ju ennast lohutada, et kvaliteet oluline, mitte arv, kuid 5tk ikka alla refrentsi. Eelmine täisring saadi kokku 9 follikulit ja siirdamise ajaks oli alles vaid 1.

May

Appi kui kurb.. ma isegi ei teadnud, et on variant, et need vähenevad. Isegi ei tea, mida võiks teha, et need kasvaksid ja kosuksid. Kas keegi teeb miskit, et folliiklite kasvu toetada?

K.

Oli mullegi üllatus, et seekord veel vähem, sest raivimikogused seekord suuremad (Gonal 150). Arst ütles, et kui nüüd peaks ebaõnnestuma, siis tõstame jälle ravimidoose. Arst ütles, et keha reageerib ravimitele halvasti. AMH ja vanuse suhe mul tegelikult pole midagi hullu 30a ja AMH 2 (mõõdetud ca 7 kuud tagasi). Loen, et paljudel ikkagi AMH alla 1.
Ma ise loodan, et saab kätte 1 korraliku, mida siirdada. Oleksin selle üle väga õnnelik.

May

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka nüüd UH-s käidud ja kahjuks kokku ainult 5 follikulit :(. Doosi vähendati kuna pole lootust, et juurde tekiks ja oluline, et need olemasolevad nüüd ühtlaselt kasvaksid. Punktsioon 16.ndal. Ilmselgelt siirdamise ajast vara unistada.. Võib ju ennast lohutada, et kvaliteet oluline, mitte arv, kuid 5tk ikka alla refrentsi. Eelmine täisring saadi kokku 9 follikulit ja siirdamise ajaks oli alles vaid 1.

May

Appi kui kurb.. ma isegi ei teadnud, et on variant, et need vähenevad. Isegi ei tea, mida võiks teha, et need kasvaksid ja kosuksid. Kas keegi teeb miskit, et folliiklite kasvu toetada?

K.

Oli mullegi üllatus, et seekord veel vähem, sest raivimikogused seekord suuremad (Gonal 150). Arst ütles, et kui nüüd peaks ebaõnnestuma, siis tõstame jälle ravimidoose. Arst ütles, et keha reageerib ravimitele halvasti. AMH ja vanuse suhe mul tegelikult pole midagi hullu 30a ja AMH 2 (mõõdetud ca 7 kuud tagasi). Loen, et paljudel ikkagi AMH alla 1.

Ma ise loodan, et saab kätte 1 korraliku, mida siirdada. Oleksin selle üle väga õnnelik.

May

Hoia meid kursis, elame sulle kaasa 🙂

Minul on punktsioon nüüd esmaspäeval, olen veidikene ärevil, kuna ei tea päris, mis enesetundega ja munarakkude tulemusega sealt lahkun. Eks loodame parimat..

K.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere ilusat pühapäeva!

On süstimise päev nr 4, ehk CD5.(gonal-F 150)

Kas olete tundnud ka mingeid muutusi kehas süstimisega või ongi okei, et ma ei tunne mitte midagi ja kõik on väga hästi. (Kui midagi halvasti, siis mure. Kui liiga hästi, siis mure, et ei toimi 😀 )

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere ilusat pühapäeva!

On süstimise päev nr 4, ehk CD5.(gonal-F 150)

Kas olete tundnud ka mingeid muutusi kehas süstimisega või ongi okei, et ma ei tunne mitte midagi ja kõik on väga hästi. (Kui midagi halvasti, siis mure. Kui liiga hästi, siis mure, et ei toimi ???? )

Mina olen gonalit süstinud nüüdseks 11 päeva + cetrotide ja ainuke muutus on see, et rinnad on valusad ja kôht veidi punnis, aga enesetunne hea 🙂

Chrizzu

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulen ka vaikselt teemasse taas, aprillis peaksin alustama süstimisega 🙂
Nii hea on lugeda, et mõned kogemused on ka ilma ebamugavusteta! Julgustav 🙂
Rohkem tahaks uurida, et millised tegevused jätsite pooleli süstimise ajaks? Ja mis Teie arstid soovitasid 😀
Minule öeldi, et tugevast trennist ja saunast võiks loobuda. Kuid mingeid suuremaid piiranguid nagu polegi? Kui ainult punktsioonile eelneval-järgneval paaril päeval?

Ann.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 207 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF märts-aprill 2022