Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF märts-aprill 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 207 )

Teema: IVF märts-aprill 2022

Postitas:

Kes on varem Cetrotide’i süstinud – millised kõrvalmõjud teil olid? Ärkasin täna öösel kohutava peavaluga, valuvaigistid ei mõjunud. Samuti on kerge iiveldus. Kas kellelgi veel sarnaseid sümptomeid?

LL

Hei, peale tohutu puhituse ja lõpus rindade tundlikuse väga midagi polnud. Aga olen kuulnud, et osadel vahel on ka peavalu olnud. Pea vastu, see kõik on seda väärt! ????

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul punkteeriti 30 follikulit ja saadi 16 munarakku.

Kas kellelgi veel nii olnud, et pea pooled on ilma rakuta? Millest küll nii?

Eelmine ring oli 28folliiklit ja 25rakku. Seekord vähendasime ravimite kogust, et ei tuleks nii palju, aga juhtus hoopis nii, et follikleid sama palju aga rakke vähem.  Kas tõesti sellest, et me ravimite koguseid vähendasime ongi rakke vähem?

Kvaliteedi kohta veel ei tea midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul punkteeriti 30 follikulit ja saadi 16 munarakku.

Kas kellelgi veel nii olnud, et pea pooled on ilma rakuta? Millest küll nii?

Eelmine ring oli 28folliiklit ja 25rakku. Seekord vähendasime ravimite kogust, et ei tuleks nii palju, aga juhtus hoopis nii, et follikleid sama palju aga rakke vähem. Kas tõesti sellest, et me ravimite koguseid vähendasime ongi rakke vähem?

Kvaliteedi kohta veel ei tea midagi.

Tegelikult kirjandus ütleb, et 50-60% ongi tühjad. Tundub, et arst sooviski saada vähem, aga kvaliteetsemaid. Kui palju nendest 25 rakust elli jäid/olid hea kvaliteediga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaevlen siin nüüdseks juba paar päeva valudes ja vaagin oma saatust. Esimene medikamente fet ei õnnestunud, algas veritsus, kordades suurem kui tavaliselt, mis on ka arusaadav, kuna emakas oli vaja kohevaks saada, aga ka korralike valude ja krampidega. Sellega see ei piirdu, sain ka Covidi. Aprillis planeeritud naturaalsesse tsüklisse siirdamine Ovitrellega. Hinges tahaks, aga kas peaks? Mammud nii hinnalised, aga iga kuu kui igavik. Kui kellelgi on nõu anda, kuulan ☀️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaevlen siin nüüdseks juba paar päeva valudes ja vaagin oma saatust. Esimene medikamente fet ei õnnestunud, algas veritsus, kordades suurem kui tavaliselt, mis on ka arusaadav, kuna emakas oli vaja kohevaks saada, aga ka korralike valude ja krampidega. Sellega see ei piirdu, sain ka Covidi. Aprillis planeeritud naturaalsesse tsüklisse siirdamine Ovitrellega. Hinges tahaks, aga kas peaks? Mammud nii hinnalised, aga iga kuu kui igavik. Kui kellelgi on nõu anda, kuulan ☀️

Mina sinu asemel puhkaks nüüd vähemalt ühe tsükkli, et keha saaks puhata ja taastuda 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka uuriks FET-iga seotut, endal tulemas esimene siirdamine aprillis. Plaanis teha siirdamine naturaalsesse tsüklisse, aga lisatakse ilmselt ovitrelle + progre + clexane. Saan aru, et kui kinnitub, aga katkeb siis keha peab puhkama tsükli või kaks. Kui üldse ei kinnitu, siis kui kiiresti saab järgmise FETi teha (arvestades fakti, et ei kasutatud medroli)?

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

31.03.22 10:23 kägu siin

Mina sain arstist aru, et võib vaheldumisi teha. Peale medikamentoosset peab üks tsükkel vahel olema (sinna siis naturaalne siirdamine).

Käin oma CD14 UH-is ära ja vaatan, mis arst ütleb ja mis seis “seal” on. Mul ka endomured, polüüpe jms. Ei suru, usun, et ajastus leiab mu. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas oskab keegi seletada mulle, millist näitu või mille alusel ootavad arstid teatud hcg taset kohe esimesel veretestil. Olen aru saanud, et pole niivõrd oluline see esimene veretestil saadud näit, vaid see, et hcg kasv edaspidi oleks ootuspärane. Netist leitavates tabelites see skaala ikka väga lai, mis teatud nädalatele peaks vastama. Mul ütles arst aga esimese, 4+1 hcg näidu peale, mis oli 88, et jääb oodatust maha 5 päeva, kohe peaks hakkama veritsus. Ei hakanud. Sain uue veretesti tehtud olude sunnil alles 5+o ja tulemuseks hcg näit  1804. See kasv arstile sobis aga siiski jäävat oodatust 4 päeva maha. Saan aru jah, et teatud hcg tasemest arvestatakse üldse raseduse olemasolu ja kui see üle teatava määra, siis ongi korras kui edaspidi ka hcg tõuseb nagu peab. Oskab keegi kommenteerida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul õnnestus endaga täna kaasa saada väga hea kvaliteediga blastotsüst (AA) ja teine samasugune läks külma ????????. 2 tükki jäid veel jälgimisele (aeglasema arenguga) ja 1 hukkus.

Nüüd 2 nädalat ootamist.

May

Kas oled juba testinud ka või ootad veretesti ära ?

Ootan veretesti ära ????

May

Siiamaani raske uskuda ja ei ole veel kohale jõudnud????. Esmaspäeval on küll ametlik hcg, kuid tänane omaalgatusel tehtud 4+0 tulemuseks 430 ????????????. Tulemus tundub väga priske, sest kõiksugu tabelid näitavad isegi madalamat tulemust.

Kui paljudel ei ole üldse raseduse sümptomeid, siis mina ärkasin nädal tagasi, kui siirdamisest oli möödas alles 6 päeva, väga kehva enesetundega (iiveldas, nõrkus, kuuma ja külma hood) ja siiamaani igapäevaselt suur väsimus (tihtipeale teen lõunal/õhtupoolikul väikese uinaku, vedelen suht palju niisama jms). Söögiisu eriti ei ole, külmkapist ei taha väga midagi peale hapukurgi 😀 .

Seljataga siis:

3 IUI-d;

1 IVF täisring, kus külma ei saanud midagi;

2 IVF täisring, kus õnnestus nüüd siis esimene siirdamine ja külma sai veel kaks ilusat 5-päevast.

IUI-d ja esimese täisringi tegin ITK-s ja seejärel liikusin erakliinikusse, millega olen mega rahul olnud.

Rasestuda proovinud ca 2. aastat.

May

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul õnnestus endaga täna kaasa saada väga hea kvaliteediga blastotsüst (AA) ja teine samasugune läks külma ????????. 2 tükki jäid veel jälgimisele (aeglasema arenguga) ja 1 hukkus.

Nüüd 2 nädalat ootamist.

May

Kas oled juba testinud ka või ootad veretesti ära ?

Ootan veretesti ära ????

May

Siiamaani raske uskuda ja ei ole veel kohale jõudnud????. Esmaspäeval on küll ametlik hcg, kuid tänane omaalgatusel tehtud 4+0 tulemuseks 430 ????????????. Tulemus tundub väga priske, sest kõiksugu tabelid näitavad isegi madalamat tulemust.

Kui paljudel ei ole üldse raseduse sümptomeid, siis mina ärkasin nädal tagasi, kui siirdamisest oli möödas alles 6 päeva, väga kehva enesetundega (iiveldas, nõrkus, kuuma ja külma hood) ja siiamaani igapäevaselt suur väsimus (tihtipeale teen lõunal/õhtupoolikul väikese uinaku, vedelen suht palju niisama jms). Söögiisu eriti ei ole, külmkapist ei taha väga midagi peale hapukurgi ???? .

Seljataga siis:

3 IUI-d;

1 IVF täisring, kus külma ei saanud midagi;

2 IVF täisring, kus õnnestus nüüd siis esimene siirdamine ja külma sai veel kaks ilusat 5-päevast.

IUI-d ja esimese täisringi tegin ITK-s ja seejärel liikusin erakliinikusse, millega olen mega rahul olnud.

Rasestuda proovinud ca 2. aastat.

May

Palju õnne, May ! 🙂

 

Chrizzu

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siiamaani raske uskuda ja ei ole veel kohale jõudnud????. Esmaspäeval on küll ametlik hcg, kuid tänane omaalgatusel tehtud 4+0 tulemuseks 430 ????????????. Tulemus tundub väga priske, sest kõiksugu tabelid näitavad isegi madalamat tulemust.

Kui paljudel ei ole üldse raseduse sümptomeid, siis mina ärkasin nädal tagasi, kui siirdamisest oli möödas alles 6 päeva, väga kehva enesetundega (iiveldas, nõrkus, kuuma ja külma hood) ja siiamaani igapäevaselt suur väsimus (tihtipeale teen lõunal/õhtupoolikul väikese uinaku, vedelen suht palju niisama jms). Söögiisu eriti ei ole, külmkapist ei taha väga midagi peale hapukurgi ???? .

Seljataga siis:

3 IUI-d;

1 IVF täisring, kus külma ei saanud midagi;

2 IVF täisring, kus õnnestus nüüd siis esimene siirdamine ja külma sai veel kaks ilusat 5-päevast.

IUI-d ja esimese täisringi tegin ITK-s ja seejärel liikusin erakliinikusse, millega olen mega rahul olnud.

Rasestuda proovinud ca 2. aastat.

May

Palju-palju õnne! Nii tore ja annab meile teistele ka lootust!

Klaarika

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

May väga vahva , palju – palju õnne sulle ! 🙂

Mul oli  4+1  hommikul  HCG 474  mul arst rõõmustas selle tulemuse üle. Mina toimetasin ITK kliinikus ja jäin väga rahule .  Arst Kai Haldre ja siirdas Tiina Loog.  Lähipäevil nüüd ultrahelisse 🙂

 

neiuke31

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

May väga vahva , palju – palju õnne sulle ! ????

Mul oli 4+1 hommikul HCG 474 mul arst rõõmustas selle tulemuse üle. Mina toimetasin ITK kliinikus ja jäin väga rahule . Arst Kai Haldre ja siirdas Tiina Loog. Lähipäevil nüüd ultrahelisse ????

neiuke31

Aitäh ja samad sõnad 🙂 ! Loodetavasti ka mul esmaspäeval arstile näit sobib 🙂

May

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas oskab keegi seletada mulle, millist näitu või mille alusel ootavad arstid teatud hcg taset kohe esimesel veretestil. Olen aru saanud, et pole niivõrd oluline see esimene veretestil saadud näit, vaid see, et hcg kasv edaspidi oleks ootuspärane. Netist leitavates tabelites see skaala ikka väga lai, mis teatud nädalatele peaks vastama. Mul ütles arst aga esimese, 4+1 hcg näidu peale, mis oli 88, et jääb oodatust maha 5 päeva, kohe peaks hakkama veritsus. Ei hakanud. Sain uue veretesti tehtud olude sunnil alles 5+o ja tulemuseks hcg näit 1804. See kasv arstile sobis aga siiski jäävat oodatust 4 päeva maha. Saan aru jah, et teatud hcg tasemest arvestatakse üldse raseduse olemasolu ja kui see üle teatava määra, siis ongi korras kui edaspidi ka hcg tõuseb nagu peab. Oskab keegi kommenteerida?

HCG kalkulaatori järgi on su HCG ilusasti tõusnud. Mu meelest need okeid vahemikud on väga suured ja peamine ongi tõus 🙂

Palju õnne Mayle ka!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armsad, rääkige FETist ITKs naturaalsesse tsüklisse 5 päevase mammuga – mis siis kui siirdamise aeg nädalavahetusele jääb? Mul on ovulatsioon teisipäeval-kolmapäeval ja arst vaatab mu UHs üle alles teisipäeval. Muretsen, et äkki läheb terve tsükkel kaduma.

K.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pidanud meie elukaaslasega vastu veretestini ja otsustasime täna testi siiski teha.

Meie pisikene 2 päevane mammu jäi meiega ja on testil ilusad triibud ❤️.

Soovin kõigile teistele ka edu ja kõik on võimalik !

Katzzz

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovin Katzzile õnne!

See meie kõigi unelm siin ❤️

Just seepärast palun abi, olen eelviimase postitaja Kats1129 ühega paadis. Naturaalsesse tsüklisse FET protseduuriga seoses. Mul UH cd14 (esmaspäeval). Siitsamast foorumi ajaloost leidsin skeemi cd11 UH, cd12 ovitrelle, cd14 amelgen, cd20 siirdamine. Netist uurides leidsin ka skeemi, kus uh cd14, siirdamine ovitrelle +7d, 5d blasto siirdatakse progesteroon +6d. Seega kõik võib klappida.

Siiski, rahustaks, kui keegi kogemust jagaks ☀️

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli FET nii…

10 CD -UH

12 CD – Ovitrelle

19 CD – siirdamine ja samal päeval hakkasin Amelgeni kasutama.

siirdati 6 päevane  blasto.

 

neiuke31

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaks viimast kommenteerijat – palun täpsustage, mis teie tsükli pikkus, sest siirdamine toimub vastavalt oma tsüklile..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks viimast kommenteerijat – palun täpsustage, mis teie tsükli pikkus, sest siirdamine toimub vastavalt oma tsüklile..

Minul esimene (ja loodetavasti viimane) FET sel kuul siis 🙂

UH toimub CD14
Tsükkel tavaliselt 29 päeva.
Külmas üks (selleks korraks) 5 päevane blastokene ootamas.

Pabistasin, et soodne siirdamisaeg langeb just sellele nädalavahetusele, kuna päevad algasid 23.03.

Tänan teid juba ette rahustavate sõnade eest 🙂

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul näitab flo ovulatsiooni cd15, aga tegelikkuses tsükkel kõigub 27-32 päeva. Jään õnnele lootma ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli tsükli pikkus 28 päeva.    🙂

Homme esimene ultraheli, mida oleme juba väga oodanud.

neiuke31

 

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 

Pisikeses südameke lööb ja vastab täpselt ajale.  Emotsioonid on erilised.  🙂

Head soovid saadan kõigile teele !

 

neiuke31

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii.. Mul FET siirdamine loomulikku tsüklisse CD21 päeval.

Kas kellelegi on midagi räägitud, kas peab vahekorrast hoiduma enne siirdamist?

K.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kiirelt peale arstivisiiti saab süstid ja ravimid kätte kui alustada ivfga?

Tean kas loota, et saan juba järgmise tsükliga alustada.

Ette tänades.

B.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kiirelt peale arstivisiiti saab süstid ja ravimid kätte kui alustada ivfga?

Tean kas loota, et saan juba järgmise tsükliga alustada.

Ette tänades.

B.

Oleneb kliinikust, riiklikus üldiselt 2-3 kuud järjekord ja see aasta erakates pidi olema 6 kuud järjekord. Oma raha eest saab muidugi kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kiirelt peale arstivisiiti saab süstid ja ravimid kätte kui alustada ivfga?

Tean kas loota, et saan juba järgmise tsükliga alustada.

Ette tänades.

B.

Arstivisiidil teeb tavaliselt arst sulle retseptid ja saad kohe apteegist välja ostma minna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kiirelt peale arstivisiiti saab süstid ja ravimid kätte kui alustada ivfga?

Tean kas loota, et saan juba järgmise tsükliga alustada.

Ette tänades.

B.

Arstivisiidil teeb tavaliselt arst sulle retseptid ja saad kohe apteegist välja ostma minna.

 

Aitäh vastuse eest.
Kas need tavaliselt siis kohe olemas apteegis, pole vaja tellida ja oodata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kiirelt peale arstivisiiti saab süstid ja ravimid kätte kui alustada ivfga?

Tean kas loota, et saan juba järgmise tsükliga alustada.

Ette tänades.

B.

Oleneb kliinikust, riiklikus üldiselt 2-3 kuud järjekord ja see aasta erakates pidi olema 6 kuud järjekord. Oma raha eest saab muidugi kohe.

Ma räägin hetkel rohtudest.

Elidis ja itks järjekorda pole, nova vitas ja Next fertilitases aasta lõppu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 

Kui kiirelt peale arstivisiiti saab süstid ja ravimid kätte kui alustada ivfga?

Tean kas loota, et saan juba järgmise tsükliga alustada.

Ette tänades.

B.

Arstivisiidil teeb tavaliselt arst sulle retseptid ja saad kohe apteegist välja ostma minna.

Aitäh vastuse eest.

Kas need tavaliselt siis kohe olemas apteegis, pole vaja tellida ja oodata?

Oleneb kus tegutsed…kui Pelgus, siis pelgust üle tee on apteek, kus viljatusraviks vajalik on olemas. Kui Nova Vitas, siis üle tee Selveris on apteek, kus ka selleks vajalik olemas. Suvalises apteegis ei pruugi olla. Kõik jah, üldiselt kuskil olemas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 207 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF märts-aprill 2022