Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF november-detsember

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 295 )

Teema: IVF november-detsember

Postitas:

See ivf ongi mängimine rohtude ja keha vastusega, vastavalt vereproovi näitudele (hormoonitasemed) ja uh pildile korrigeeritaksegi jooksvalt ravimite doose või lausa vahetatakse, nagu Sul. Mul oli nt hommikul uh ja vereproov, pärastlõunal helistati ja anti juhised, mida ja kuidas edasi teha (nt vähendada nüüd 3 päevaks Gonalt 125 peale, siis jälle ultrahelisse). Kõik on normaalne ja hoitakse silma peal, et rakud võimalikult ühtlaselt kasvaksid, et punktsiooni ehk väljavõtmise ajaks oleks neid võimalikult palju ja hea kvaliteediga.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.11 12:52; 16.12 00:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Kui pidite minema mitu kuud enne IVFi uuringuid andma, siis mis seal täpselt tehti? Kas günekoloogiline uuring, vere- ja uriinianalüüs ja kas kõik võimalik sama päev korraga ära teha?
Panin aja, kuid unustasin täpsustada arstiga.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.11 13:56; 28.11 17:09; 11.12 15:40; 20.12 08:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nt pole kordagi uriini analüüsi andnud, vähemalt ma ei mäleta, et oleks, küll aga mees on. Ainult gün uuringud(iga kord) ja vereanalüüsid vastavalt vajadusele. Meie puhul, nii kui esimene roht(Estrofem) peale kirjutati, 2ndl enne süstimist, siis tehti mulle ultraheli, mõlemale vereanalüüs ja mehele uriinianalüüs.
Vereanalüüsi olen alati andnud samal päeval kui vastuvõtu aeg, meil on elav järjekord, reg. numbri järgi. Uriini analüüsi saab ka ju kohapeal anda aga see oleneb kuidas arst seda soovib. Mees pidi andma nii, et vähemalt 3h pole pissinud seega viis järgmine päev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Annan ennast üles ????

Täna oli punktsioon, saadi 5 munarakku. Esmaspäevaks selgub, kui mitu neist viljastus ja esmaspäeval siis ka siirdamine.

Pidasime arsti ja mehega pikalt nõu ja otsustasime ikkagi siirdada ühe, kuigi arst arvas et minu puhul (vanus 40) võiks ka 2.

Ma lihtsalt oma eelnevate kogemuste tõttu (kaks raseduse katkestamist nädalal 12) kuidagi ei tahaks seda uuesti üle elada. Ja kahe siirdamise juures on reaalne võimalus (mida neil olevat ka ette tulnud), et näiteks ühel on mingi rike, ja teisel mitte.

Kas keegi siit on minuga samas rütmis?

Edu ja rahulikku meelt kõigile!

Ja meie ring sai seekord lõpu.
Viiest kolm viljastus, kuid tänaseks olid need nii koledad (arsti sõnad), et siirdamiseks ei sobi.
Nova Vitas järjekord selline, et uuele katsele pääseme aprillis.
Kuna meil on Pelgulinnas üks külmas, siis panin sinna aja, et vahepeal sellega proovida.

Kas keegi teab, kuidas Pelgus praegu järjekorrad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin täna siis vereanalüüsi. Kolmas kord juba kui digiloost vaatab vastu tulemus alla 5. Helistasin ka pelgusse ja sealt anti juhised, et üks tsükkel jääb vahele ja siis uuesti. Lootsin nii, et saame sellel aastal ka viimase külmas oleva ära siirdada. Aga mine sa tea, uuel aastal uue hooga ja äkki õnnestub… Ükskord peab ju 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Minul täna 5 päeva Gonalit süstitud (150 ühikut päevas), ülehomme on vereanalüüs ja UH. Enesetunne on hea :).

Kuidas teistel läheb, kes veel minuga samas rütmis – Miska, Katkar?
Kuidas Sinul läheb, K22? Mitu päeva on Sul möödas siirdamisest ja kuidas Sul enesetunne on?

Pöidlad pihku kõigi jaoks ja paid neile, kelle aeg veel ei tulnud.

Liblikas

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 04.11 20:15; 06.11 22:38; 09.11 13:44; 12.11 23:07; 13.11 23:12; 14.11 11:57; 15.11 18:32; 18.11 22:07; 20.11 20:18; 26.11 21:48; 28.11 21:41; 05.12 08:23; 09.12 14:06; 17.12 09:14; 17.12 22:51; 25.12 23:44; 02.01 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge naised, võibolla ei kirjuta ma õigesse kohta aga tahaks teie nõu.

Eelmises ivf teemas ja selle teema alguses kirjutasin, kuidas 4-s siirdamine peaaegu, et õnnestus. Hcg oli 68 selleks ajaks, kui arst otsustas toetava ravi lõpetada (hcg ei kahekordistunud ilusti). Nii, nüüd 9 – 12 nov oli tavapärane päevade veritsus ja kuni tänaseni on selline heleroosa määrimine ikka veel. Kas see on normaalne? Põhimõtteliselt oli see ju ainult pesastumine nii väikse hcg-ga? Rasedustesti tegin ka peale suuremat veritsust, see oli negatiivne ilusti. Ja kuna praegu ikka veel määrimine, siis millal võiks uuesti ov teste tegema hakata üldse? Kas ov võib üldse toimuda nüüd mõne aja pärast, kui määrimine kestab siiani? IVF- iga lähen alles edasi kevade – suve poole, tahame aja maha võtta ja nüüd ise hakata proovima. Aga ehk on kellelgi mõni sarnane olukord siin olnud. Arstile helistan alles reedel.

Myy

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.11 20:00; 04.11 20:35; 05.11 14:12; 05.11 16:51; 07.11 07:19; 09.11 13:17; 19.11 09:10; 19.11 09:32; 19.11 10:16; 19.11 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Myy, mul on hea meel et kirjutasid, oleme samas jamas.
veritsus algas minul kaks nädalat tagasi ja nüüd on teine päev kui ei veritse.
olen harjund hommikuti basaali mõõtma ja see teeb igasuguseid kummalisi asju, seda et OV oleks tulemas küll kusagilt ei paista.
palun ütle mulle ka, kui arstilt midagi teada saad kuidas asjad käivad

kust üldse katkemise kohta infot saada? selle kohta kui tavalised on varased katkemised, on ikka väga vähe räägitud, mis on normaalne ja mis mitte.
googeldasin seda ja siis lugesin mingit välismaist raseduse foorumit, kus see teemaks oli. ja pärast seda hakkasid mulle interneti algoritmid massiliselt lastekaupasid reklaamima – see tegi nii haiget et rohkem ei tahtnud midagi lugeda.

Celly

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.11 11:59; 19.11 09:18; 19.11 09:54; 19.11 10:36; 19.11 11:03; 19.11 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Myy, mul on hea meel et kirjutasid, oleme samas jamas.

veritsus algas minul kaks nädalat tagasi ja nüüd on teine päev kui ei veritse.

olen harjund hommikuti basaali mõõtma ja see teeb igasuguseid kummalisi asju, seda et OV oleks tulemas küll kusagilt ei paista.

kust üldse katkemise kohta infot saada? selle kohta kui tavalised on varased katkemised, on ikka väga vähe räägitud, mis on normaalne ja mis mitte.

googeldasin seda ja siis lugesin mingit välismaist raseduse foorumit, kus see teemaks oli. ja pärast seda hakkasid mulle interneti algoritmid massiliselt lastekaupasid reklaamima – see tegi nii haiget et rohkem ei tahtnud midagi lugeda.

Celly

Oh Celly! Alates viimasest IVF katsest on meie teekond olnud üpris sarnane jah.
Mina olen ka üritanud uurida, et kas see on ikka normaalne, et pärast nii väikest hcg näitu niikaua määrib või on nüüd midagi väga vussis?! Täna on mul 11-s tsüklipäev, st et 3 – 4 päeva pärast peaks olema ovulatsioon, aga mitte ei oska arvata, et kui niikaua määrinud on, kas siis see kuu üldse ov-d oodata on? Või peaks sellel kuul lihtsalt minna laskma?

Celly millal või mismoodi Sina IVFiga edasi lähed?

Myy

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.11 20:00; 04.11 20:35; 05.11 14:12; 05.11 16:51; 07.11 07:19; 09.11 13:17; 19.11 09:10; 19.11 09:32; 19.11 10:16; 19.11 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen tänulik et seni ov-i pole olnud, pole nagu eriti tuju olnud vahekorras olla. lisaks ei tea, et kas samal ajal kui veel katkemisest määrib see üldse meie jaoks hea on.

edasi: olen mitme erineva arstiga arutanud enne viimast siirdamist ja võtan nende jutust sellise keskmise, mis mulle arukas tundub.
kõigepealt võiks teha LAP+hüsteroskoopia, mida seni pole tehtud. võibolla ka ERA test. alguses lootsin, et ühe neist jõuab sellel aastal veel, aga kui tsükkel niimoodi venib siis jäävad mõlemad järgmisesse aastasse.
ja siis arvan, et edasi lähen tartusse sõritsa juurde üheks, võibolla kaheks ringiks. ma märts-mai ei saa olla haige ega puhkusel töö pärast (viimane kord olin kogu stimuleerimise haiguslehel). nii et kui veebruaris ei jõua, siis jääb see suvesse.
ja siis selle plaani lõpuks on mul 35 ette tiksunud ja edasi ma oma rakkudega ei proovi. see stimuleerimise protsess on minu jaoks raske ja rakke saadakse nii vähe iga kord, tundub mõttetu enda lõhkumine

Celly

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.11 11:59; 19.11 09:18; 19.11 09:54; 19.11 10:36; 19.11 11:03; 19.11 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen tänulik et seni ov-i pole olnud, pole nagu eriti tuju olnud vahekorras olla. lisaks ei tea, et kas samal ajal kui veel katkemisest määrib see üldse meie jaoks hea on.

edasi: olen mitme erineva arstiga arutanud enne viimast siirdamist ja võtan nende jutust sellise keskmise, mis mulle arukas tundub.

kõigepealt võiks teha LAP+hüsteroskoopia, mida seni pole tehtud. võibolla ka ERA test. alguses lootsin, et ühe neist jõuab sellel aastal veel, aga kui tsükkel niimoodi venib siis jäävad mõlemad järgmisesse aastasse.

ja siis arvan, et edasi lähen tartusse sõritsa juurde üheks, võibolla kaheks ringiks. ma märts-mai ei saa olla haige ega puhkusel töö pärast (viimane kord olin kogu stimuleerimise haiguslehel). nii et kui veebruaris ei jõua, siis jääb see suvesse.

ja siis selle plaani lõpuks on mul 35 ette tiksunud ja edasi ma oma rakkudega ei proovi. see stimuleerimise protsess on minu jaoks raske ja rakke saadakse nii vähe iga kord, tundub mõttetu enda lõhkumine

Celly

Kas mäletan õigesti, et Sinult saadi igakord punktsioonil 1 rakk siirdamiseks? Minul on sama olukord, et enamasti 1 – 2 rakku ainult jääbki siirdamiseks, küll aga rakke saadakse kokku 20 ringi. Mis oli Sinul täpsem diagnoos? Minul digiloos on ov puudulikkusest tingitud naiseviljatus. (Lap ja hüsterokoopia tehtud- kõik korras).
Viimane kord küsisin arstilt otse, et kas minu puhul on ainult “süüdi” polütsüstilised munasarjad? Vastas, et jah või siis see, et munarakke on küpsetatud liiga kiirelt rohtudega ja selletõttu ei ole nad arenemisvõimelised. Muidugi rohudoosid olid ka mul imeväiksed, gonalit 75 ainult ja keha reageeris vägagi hästi sellele doosile juba.

Kui kaua oled oma ov-d jälginud ja kui tihti positiivse ov testi saanud? Kas arst varasemalt ei ole pakkunud Sulle LAP-i teha? Jutt sai pikk ja segane, aga põhipoint mida öelda tahtsin on see, et äkki oma keha kasvataks Sul rakukesi paremini kui rohtudega. Eriti veel peale LAP-i öeldakse, et 6 kuud peale oppi on hea aeg. Tean, kui haiget see teema teeb, aga ära anna alla Celly. (Lihtne öelda, ma tean).

Myy

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.11 20:00; 04.11 20:35; 05.11 14:12; 05.11 16:51; 07.11 07:19; 09.11 13:17; 19.11 09:10; 19.11 09:32; 19.11 10:16; 19.11 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on mehega mõlemal diagnoos. digiloos on nii naise kui mehepoolne kirjas.

pealtnäha nagu terved ja tublid inimesed, aga kui töötervishoiu arstile lähen, siis ta alati mainib et paberit lugedes arvas, et uksest tuleb sisse töötav pensionär 😀
võimalik on nii see, et munarakud on kehvad, või see et spermarakud on kehvad, või see, et mul on antikehad, mis embrüot hävitavad, või see et mul on limaskest kehv, või see, et mul on liiga paks veri, või siis kes teab mis.
kui nüüd veel lap-il tuleks endometrioos ka välja – siis oleksin nagu diagnoosimuuseum.

mehe tõttu on looduslikult viljastumise võimalus väike. võiksime ju proovida veel mitu aastat, aga mul on nii madal AMH, et see ei jätaks enam võimalust oma rakkudega ivf-i teha hiljem. pigem teen veel paar ringi nüüd, kuni on mõtet IVFi teha ja igal ringil ka siirdamiseni jõuda.

aga kui tsükkel nüüd venib, siis niikuinii jääb järgmine ring suvesse ja saab peale lap-i mõned kuud niisama olla.

olen basaali mõõtnud üle 3 aasta. selle aja jooksul on olnud ainult paar tsüklit, mille kohta ei saa öelda, et kas OV oli või mitte, muidu käib nagu kellavärk ja kui parasjagu ei ole IVFi ringi, siis oleme ikka pingutanud ka et õige aeg raisku ei läheks.

Celly

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.11 11:59; 19.11 09:18; 19.11 09:54; 19.11 10:36; 19.11 11:03; 19.11 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on mehega mõlemal diagnoos. digiloos on nii naise kui mehepoolne kirjas.

pealtnäha nagu terved ja tublid inimesed, aga kui töötervishoiu arstile lähen, siis ta alati mainib et paberit lugedes arvas, et uksest tuleb sisse töötav pensionär ????

võimalik on nii see, et munarakud on kehvad, või see et spermarakud on kehvad, või see, et mul on antikehad, mis embrüot hävitavad, või see et mul on limaskest kehv, või see, et mul on liiga paks veri, või siis kes teab mis.

kui nüüd veel lap-il tuleks endometrioos ka välja – siis oleksin nagu diagnoosimuuseum.

mehe tõttu on looduslikult viljastumise võimalus väike. võiksime ju proovida veel mitu aastat, aga mul on nii madal AMH, et see ei jätaks enam võimalust oma rakkudega ivf-i teha hiljem. pigem teen veel paar ringi nüüd, kuni on mõtet IVFi teha ja igal ringil ka siirdamiseni jõuda.

aga kui tsükkel nüüd venib, siis niikuinii jääb järgmine ring suvesse ja saab peale lap-i mõned kuud niisama olla.

olen basaali mõõtnud üle 3 aasta. selle aja jooksul on olnud ainult paar tsüklit, mille kohta ei saa öelda, et kas OV oli või mitte, muidu käib nagu kellavärk ja kui parasjagu ei ole IVFi ringi, siis oleme ikka pingutanud ka et õige aeg raisku ei läheks.

Celly

Ikka ja jälle ma mõtlen, kuidas mõni saab jääda “ups” rasedaks ühest korrast ja teisi uuritakse pealaest jalatallani ja ikka ei midagi. No ei jõua mulle see kohale. ???? Igatahes hoian ma Sulle pöidlad peos ja niikaua kui on võimalust teha IVFi ja ka ise proovida, on ka lootust! Kunagi me ei tea, millal kõik paika loksuda võib ja keha otsustab, et vot just nüüd on õige aeg!

Myy

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.11 20:00; 04.11 20:35; 05.11 14:12; 05.11 16:51; 07.11 07:19; 09.11 13:17; 19.11 09:10; 19.11 09:32; 19.11 10:16; 19.11 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka ja jälle ma mõtlen, kuidas mõni saab jääda “ups” rasedaks ühest korrast ja teisi uuritakse pealaest jalatallani ja ikka ei midagi. No ei jõua mulle see kohale. ???? Igatahes hoian ma Sulle pöidlad peos ja niikaua kui on võimalust teha IVFi ja ka ise proovida, on ka lootust! Kunagi me ei tea, millal kõik paika loksuda võib ja keha otsustab, et vot just nüüd on õige aeg!

Myy

oleks ma seda teadnud, oleks nii palju vähem rasestumisvastaste vahendite pärast muretsema pidanud.

mõnel veab. mõni teine süstib ennast pekiseks ja siis ülejäänud elu kuuleb kui isekas ta on, või kui head elu elab sest ei ole lapsi.

Celly

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.11 11:59; 19.11 09:18; 19.11 09:54; 19.11 10:36; 19.11 11:03; 19.11 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul uh-s käidud. Uskumatu – ma kuusin südamelööke!!! Kõik pole veel muidugi muretult läbi, aga üks etapp jälle seljataga. Järgmisest nädalast jätkan juba ämmemanda juures.
Ja see oli siis minu kolmas ring, mida ma alustasin täiesti lootusetuna ja kõigest ühe munarakuga! Vastab tõele – lõpuks ongi vaja ainult seda ühte!
Celly ja Myy, mul on nii kahju, et teiega koos siiamaani ei jõudnud. Ärge andke alla! Imesid juhtub, nagu näha! Käin siin aeg-ajalt ikka teie käekäigu vastu huvi tundmas ja lugemas. Kuidagi omaks on saanud se IVF-kate ring. Kallid olete kõik! Oeeh… ma nii emotsionalne täna 🙂

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul uh-s käidud. Uskumatu – ma kuusin südamelööke!!! Kõik pole veel muidugi muretult läbi, aga üks etapp jälle seljataga. Järgmisest nädalast jätkan juba ämmemanda juures.

Ja see oli siis minu kolmas ring, mida ma alustasin täiesti lootusetuna ja kõigest ühe munarakuga! Vastab tõele – lõpuks ongi vaja ainult seda ühte!

Celly ja Myy, mul on nii kahju, et teiega koos siiamaani ei jõudnud. Ärge andke alla! Imesid juhtub, nagu näha! Käin siin aeg-ajalt ikka teie käekäigu vastu huvi tundmas ja lugemas. Kuidagi omaks on saanud se IVF-kate ring. Kallid olete kõik! Oeeh… ma nii emotsionalne täna ????

õnn kaasa!

Celly

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.11 11:59; 19.11 09:18; 19.11 09:54; 19.11 10:36; 19.11 11:03; 19.11 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on läinud vaikselt tiksudes, ootasin tänast arsti aega, et teada saada, mis edasi. Tahaks juba nii väga öösiti normaalselt magada. Õnneks päevasel ajal pole väga zombi olla. Ei tea, kas Rass puhkab kuu lõpus, igatahes ma alles laupäeval hakkan süstima bemfola 225 ja seda 9 päeva, siis arstivisiit ja uh ning 5/6 pubktsioon. Noh, loodame et midagi tuleb sellest välja ka. Bemfolat kirjutatkse vist kõigile, see oli otsas Tõnismäel!? Tuleb küll juurde ja mul väga kiire pole, aga elan hoopis teises linna otsas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul uh-s käidud. Uskumatu – ma kuusin südamelööke!!! Kõik pole veel muidugi muretult läbi, aga üks etapp jälle seljataga. Järgmisest nädalast jätkan juba ämmemanda juures.

Ja see oli siis minu kolmas ring, mida ma alustasin täiesti lootusetuna ja kõigest ühe munarakuga! Vastab tõele – lõpuks ongi vaja ainult seda ühte!

Celly ja Myy, mul on nii kahju, et teiega koos siiamaani ei jõudnud. Ärge andke alla! Imesid juhtub, nagu näha! Käin siin aeg-ajalt ikka teie käekäigu vastu huvi tundmas ja lugemas. Kuidagi omaks on saanud se IVF-kate ring. Kallid olete kõik! Oeeh… ma nii emotsionalne täna ????

Käisin ka esmaspäeval ultrahelis – kui arst näitas, et näe, siin on loote südametöö, siis ma olin nagu puuga pähe saanud. Mu varasemad numbrid olid nii-nii piiripeal, et ma ei julgenud mitte midagi loota ja olin halvimaks valmis. Reaalselt suutsin arstile ainult “möhh” vastata.

Kui mõistus pähe tagasi tuli, siis leppisime kokku, et igaks juhuks teeb arst siiski ühe ultraheli veel umbes nädala pärast – eile oli alles 6+2 ja kui nädala pärast on loode kasvanud ja südametöö korralik, siis on veel jupp maad kindlam olla.

Meil on see samuti kolmas ring ja ainus embrüo, mis sellel korral siirdamiseni jõudis. Igaljuhul me väga loodame, et pisike sama tublilt edasi kasvaks nagu ta seni teinud on. Samal ajal närin närviliselt küüsi.

LV

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.11 15:27; 19.11 14:15; 19.11 17:06; 22.11 10:33; 10.12 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahepealne update.

Olen nüüd Gonalit 6päeva süstinud ja täna hommikist pidi esimene Cetrotide süst olema aga, täna hommikul oli mul ka rakkude mõõtmine ja tuli välja, et rakud olid natuke väiksemad kui arst ootas(10 asemel 9) seega jäi Cetrotide süst tegemata ja sain hoopis neljapäevani ehk kolm päeva Pergoverist. Samuti pidin andma verd, et saaks näha mida hormoonid hetkel teevad. Ja neljap lõunal uus mõõtmine siis saan teada, kas ravimi kogust vaja tõsta või mis edasi. Arsti arvates võivad rakud väiksed veel olla kuna mu tsükkel on tavalisesest pikem (31-34 päeva üldiselt).

Vabandan, kui mu jutt on segane vms. Pole ennast seni kogu viljastamisega seotud terminite, jms kurssi viinud. Ma ei ole tahtnud ennast muretsema panna, et mis kõik juhtuda võib, kuna olen pigem ülemõtleja tüüpi. Nt hüperist kuulsin esimest korda just siit foorumist. Seega vahel on tunne, et ma ei tea täpselt mis järgmiseks või mis mind täpselt ees ootab või mis ravim mida täpselt teeb ja nagu täna see rakkude suurus 9 või soovitav 10 ???? ma ei tea mida see tähendabki ???? loodan, et ma pole ainule “lollike”. Ämmmmm-akene õnneks pole midagi küsinud nüüd, seega pole pidanud veel midagi ütlema aga tunnen kuidas see uurimine mul kuklas istub ja koje õhku lendab ????

Kuidas teil läheb?

Ha

Tere, ma olen küll 2 täisringi ja 2 külmaringi teinud aga ple väga süvenenud neisse numbritesse. Täna ütles arst mulle peale UH täpselt sama, et 9 ja 10. See on folliikuli suurus mm aga hea oleks 18-20mm. Nii et pean ka veel kasvatama. Süstin Ovaleapi ja homsest Cetrotide lisaks hommikul. Olen nüüd Nova Vitas ja seal vereproovi ei võetud, ainult UH. ITKs oli alati koos vereprooviga. Loodetavasti reedeks on muutunud midagi ja ikka paremaks????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen pärast pooleaastast pausi tagasi. Kui viimane IVF aprilli lõpus ebaõnnestus, siis lõin mõneks ajaks käega ja ei käinud siin lugemas ka. Aga nüüd ca nädala eest tulin tagasi, sest täna oli külmaringi siirdamine ja tundsin, et vajan uuesti samal teel olevate inimeste kogemusi.
Lasin ühe embrüo siirata, kaks jäi veel varuks. Sulas ilusti ja olevat tipp-topp olnud. Muidu mu munarakud pigem kehva kvaliteediga olnud, saan suvel 41 ka juba.
Varem tehtud 1 IUI ja 2 IVF täisringi värske siirdamisega. Tulemust ei mingit.

Siirati 6-päevane ja veretest ikka 14 päeva pärast nagu ITKs kombeks. Aga rasedustest peaks vist varem ka näitama, eriti kuna oli 6-päevane?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin ka esmaspäeval ultrahelis – kui arst näitas, et näe, siin on loote südametöö, siis ma olin nagu puuga pähe saanud. Mu varasemad numbrid olid nii-nii piiripeal, et ma ei julgenud mitte midagi loota ja olin halvimaks valmis. Reaalselt suutsin arstile ainult “möhh” vastata.

Kui mõistus pähe tagasi tuli, siis leppisime kokku, et igaks juhuks teeb arst siiski ühe ultraheli veel umbes nädala pärast – eile oli alles 6+2 ja kui nädala pärast on loode kasvanud ja südametöö korralik, siis on veel jupp maad kindlam olla.

Meil on see samuti kolmas ring ja ainus embrüo, mis sellel korral siirdamiseni jõudis. Igaljuhul me väga loodame, et pisike sama tublilt edasi kasvaks nagu ta seni teinud on. Samal ajal närin närviliselt küüsi.

LV

LV, me siis sinuga ühel maal 🙂
Ma ei osanud ka esialgu suurt midagi arvata. Arst veel uuris ja uuris, luges ainult mu sõlmed üles, mis emaka tagaseinas on. Hakkasin juba kartma, et ei leiagi loodet, et kõik ikkagi jälle vastu taevast. Meie jaoks oli see viimane IVF katse. Hoidsin pöidlaid peos ja mõtetes palusin, et no leia ometi, tühja nendest sõlmedest. Lõpuks siis arst ütles, et südametöö regulaarne. Mul võttis silma märjaks ja käed värisema, lõpuks ometi! Ja siis kuulsin ise ka seda tuksumist. Selline kergendus.
Kuidas sul muidu enesetundega LV? Kas on mingeid raseduse märke ka? Mis mind muretsema pani oligi see, et ma ei tunne mitte midagi teistmoodi. Arstile ütlesin ka, et ma vist juba kujutan ette, et vahel on paha olla, sest ma nii väga tahaks uskuda, et peab ju olema.
Kõigile teistele soovin kannatlikkust ja ükskord on ka Sinu kord!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin ka esmaspäeval ultrahelis – kui arst näitas, et näe, siin on loote südametöö, siis ma olin nagu puuga pähe saanud. Mu varasemad numbrid olid nii-nii piiripeal, et ma ei julgenud mitte midagi loota ja olin halvimaks valmis. Reaalselt suutsin arstile ainult “möhh” vastata.

Kui mõistus pähe tagasi tuli, siis leppisime kokku, et igaks juhuks teeb arst siiski ühe ultraheli veel umbes nädala pärast – eile oli alles 6+2 ja kui nädala pärast on loode kasvanud ja südametöö korralik, siis on veel jupp maad kindlam olla.

Meil on see samuti kolmas ring ja ainus embrüo, mis sellel korral siirdamiseni jõudis. Igaljuhul me väga loodame, et pisike sama tublilt edasi kasvaks nagu ta seni teinud on. Samal ajal närin närviliselt küüsi.

LV

LV, me siis sinuga ühel maal ????

Ma ei osanud ka esialgu suurt midagi arvata. Arst veel uuris ja uuris, luges ainult mu sõlmed üles, mis emaka tagaseinas on. Hakkasin juba kartma, et ei leiagi loodet, et kõik ikkagi jälle vastu taevast. Meie jaoks oli see viimane IVF katse. Hoidsin pöidlaid peos ja mõtetes palusin, et no leia ometi, tühja nendest sõlmedest. Lõpuks siis arst ütles, et südametöö regulaarne. Mul võttis silma märjaks ja käed värisema, lõpuks ometi! Ja siis kuulsin ise ka seda tuksumist. Selline kergendus.

Kuidas sul muidu enesetundega LV? Kas on mingeid raseduse märke ka? Mis mind muretsema pani oligi see, et ma ei tunne mitte midagi teistmoodi. Arstile ütlesin ka, et ma vist juba kujutan ette, et vahel on paha olla, sest ma nii väga tahaks uskuda, et peab ju olema.

Kõigile teistele soovin kannatlikkust ja ükskord on ka Sinu kord!

Mul kõigepealt välistas emakavälise, millepärast ta mind eelõige üldse nii vara kohale kutsus. Arst tundus tükk aega rõõmsam kui ma ise, mulle ei jõudnud ikka pikalt kohale. Loodetavasti järgmise nädala ultraheli kinnitab kõike.

Mul ka ei ole erilisi tunnuseid. Rinnad nagu oleks natukene tundlikumad, aga võibolla ma kujutan seda ka ette.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.11 15:27; 19.11 14:15; 19.11 17:06; 22.11 10:33; 10.12 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna UH kontrollis. Süstinud olen praeguseks 7 päeva (Gonal+Luveris). Arst oli hetkel tulemusega rahul. Hoian nüüd pöidlaid ja varbaid, et edasi läheks ka kõik hästi. Võtan rahulikult ja pikalt ette ei mõtle 🙂 Järgmine kontroll on reedel.

_Miska_

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Mina olen IVF teekonnal tagasi. Viimane (kolmas) siirdamine oli 25.06, mis õnnestus! Kuni 12.nädalani oli kõik kõige paremas korras kuni järsku enam ei olnud. Rasedus peetus. Valu ja viha olid suured. Nüüdseks olen enda ja juhtunuga rahu teinud ning vaim on valmis uuesti proovima. Endast veel nii palju, et kõige esimene katse Pelgulinnas õnnestus 2015a. ning 2016a. sündis meile tütar. 2018.a tegime ühe täisringi uuesti Pelgus, mis ebaõnnestus ning 2019 ja viimane katse ITK-s, mis õnnestus, kuid peetus. Seekord seame sammud Nova Vitasse. Esimene konsultatsioon on 06.12, eks siis näis, kas ja mis edasi saab. Kujutan ette, et kindlasti on ka järjekord, aga loodan, et tuleva aasta suve hakul saame ehk ikka toimetama hakata. IVF põhjus on see, et minul on mõlemad munajuhad suletud.
Püüan ennast teie tegemistega ka kurssi viia ning soovin teile kõigile kindlat meelt ja palju õnnestumisi!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Mina käisin siis täna vereanalüüsil ja esimeses ultrahelis. Tänaseks süstitud 7 päeva Gonal f 150 ühikut.

Vereanalüüsidest nähtub, et progesteroon on 1,8 nmol/L ja östradiool 7996 pmol/L. Arst nende tulemuste kohta midagi ei öelnud, järeldan siis, et on korras.

Ultrahelis selgus, et paremas munasarjas kasvab 9 folliikulit, vasakus 12. Arst vähendas homsest Gonali kogust 112,5 ühikuni. Kuna Gonali süstelite järelejäänud ravimist ei jätku veel kolmeks päevaks, siis ta kirjutas mulle üheks päevaks Benfola. Kolm päeva süstin siis veel hommikuti ja pühapäeva õhtul teen Ovitrelle. Teisipäeval on punktsioon ja siirdamine määrati juba neljapäevaks.

Kahju on sellest, et minu arst dr Rass on järgmisel nädalal puhkusel ja olulisi toiminguid teeb minuga tema asemel siis teine arst. Samas, mis seal ikka, ka teised arstid on pädevad, ju siis nii peab olema.

Üldiselt on väga tore meel, et mammud kasvavad ilusti ja enesetunne on hea 🙂

Õnnestumist kõigile,
Liblikas

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 04.11 20:15; 06.11 22:38; 09.11 13:44; 12.11 23:07; 13.11 23:12; 14.11 11:57; 15.11 18:32; 18.11 22:07; 20.11 20:18; 26.11 21:48; 28.11 21:41; 05.12 08:23; 09.12 14:06; 17.12 09:14; 17.12 22:51; 25.12 23:44; 02.01 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annan ka endast vahepeal märku.Minul oli 14 nov punktsioon ja saadi 9 mammut.Nendest lõplikult 2 läks külma ja üks ilus tugev 5 päevane istutati mulle 19 november.20 da õhtul tulid päevade laadsed valud mis kestsid kuni hommikuni.Ja nüüd on kõht selline hell ja torkiv.Ja mis muidugi nagu oli ka eelmise ivf iga(neli aastat tagasi)see punnis kõht nagu oleks mingi 4-5 kuu rasedust????
Mõõdan ka basaali ja see on tõusmas.Lugesin välismaa lehtedelt ,et kui 5 päevane istutatakse,siis võib teha testi 2-5 päeva pärast.Niiet kui kannatan pühapäevani siis on hästi????
VT on 29 nov????????????
Soovin kõigile edu ja ilusaid triipe❤️

Mona

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.11 06:02; 21.11 13:14; 24.11 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõuan ka nüüd lõpuks siia kirjutamiseni. Üleeile käisin siin juba kiiruga õhtul lugemas küll. Aga jaksu ei olnud, et vastata ka.

Mulle meeldib bioloogia ja kõiksugu testimised. Pole plaaniski ITK järgi sada aastat piinelda. Ostsin kohe varuga ribateste odavamalt, et oleks võtta, kui vaja. Tegin kindlaks, millal Ovitrelle mõju otsa sai, et oleks kindlasti teada, millest test hiljem positiivne võib olla 🙂

Juba umbes nädal on mul vahepeal bussiga sõites natuke kehva olla ja suvalisel ajal päeval olen väsinud ja võib väike palavik tulla. Kui ma kergesti igasugustese haigustesse jääja oleks, arvaks ma, et olen midagi külge korjanud. Aga mulle pole ükski viirus ega gripp külge hakanud ja seekord ka õnneks pole nii. Kartsin ainult, et ühe süsti pärast mul mingi vitamiinide või mineraalidega jamasti. Mõtlesin siis ise Synlabis testida. Ja kui juba vereandmiseks ja raha kulutamiseks läks, lasin veel mõõta hCG, folaati, progesterooni ja d-vitamiini.

Kuna kodused testid ei suvatsenud ikka midagi näidata, olin täitsa rahulik, et läheb, kuidas läheb. Aga üllatus-üllatus, üleeile oli number 53. Ja täna tegin uuesti, tulemus 145. See on nelja nädala kohta päris hästi. Praegu vähemalt olen rahul ja ootan siis järgmise teisipäevani, mis edasi saab. Nagu ma aru saan, siis eriti midagi muud ei saa, kui tuleb ultraheli ootama hakata.

Natuke muretsema paneb pigem see progesterooni suur number. Aga selle küsin arsti käest üle, palju IVF jaoks seda vaja on. Niikuinii me kõik ju saame seda ühe mõõdupuu järgi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi K22, nii vahvad uudised. Tahaks juba ka nii tunda. Loodan, et mu rakkudest saab mingit asja ka, et ei jää väikseks või tooreks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli eile siirdamine, külmaring, 6St jai ainult alguses 2, ja peale kulmutamist, arenes ainult 1 edasi. Lasin kaks korraga sulatada, oli oige otsus. Nüüd ka püüan kuidagi moistusega votta. Loodan, et sellest uhest mammust piisab, kahjuks ei jäänud uhtegi kulma, et kui onnestu siis otsast. Saime mehega aru, et ju siis mingi vimka omavahel, et ainult 1 arenes oigesti, ma kuidagi lootsin, et vahemalt kunstlikus viljastamisel rohkem voimalusi.2.12 on veretest aga motlesin, et teen pühapaeval rasedustesti.
Küsimus ka tulevikuks, miks paljud valivad SÕõritsat?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ooo, väga äge K22! Palju, palju õnne !
Sul oli siirdamine 13.11 siis kuuendal päeval veretesti näit ilus ju!
Mitu päeva Ovitrelle triipu viskas? Kavatsen ka varem testida, ma ei tea miks ITK nii ilmatum pikk aeg on veretestiks antud….

quote=3286412]Jõuan ka nüüd lõpuks siia kirjutamiseni. Üleeile käisin siin juba kiiruga õhtul lugemas küll. Aga jaksu ei olnud, et vastata ka.

Mulle meeldib bioloogia ja kõiksugu testimised. Pole plaaniski ITK järgi sada aastat piinelda. Ostsin kohe varuga ribateste odavamalt, et oleks võtta, kui vaja. Tegin kindlaks, millal Ovitrelle mõju otsa sai, et oleks kindlasti teada, millest test hiljem positiivne võib olla ????

Juba umbes nädal on mul vahepeal bussiga sõites natuke kehva olla ja suvalisel ajal päeval olen väsinud ja võib väike palavik tulla. Kui ma kergesti igasugustese haigustesse jääja oleks, arvaks ma, et olen midagi külge korjanud. Aga mulle pole ükski viirus ega gripp külge hakanud ja seekord ka õnneks pole nii. Kartsin ainult, et ühe süsti pärast mul mingi vitamiinide või mineraalidega jamasti. Mõtlesin siis ise Synlabis testida. Ja kui juba vereandmiseks ja raha kulutamiseks läks, lasin veel mõõta hCG, folaati, progesterooni ja d-vitamiini.

Kuna kodused testid ei suvatsenud ikka midagi näidata, olin täitsa rahulik, et läheb, kuidas läheb. Aga üllatus-üllatus, üleeile oli number 53. Ja täna tegin uuesti, tulemus 145. See on nelja nädala kohta päris hästi. Praegu vähemalt olen rahul ja ootan siis järgmise teisipäevani, mis edasi saab. Nagu ma aru saan, siis eriti midagi muud ei saa, kui tuleb ultraheli ootama hakata.

Natuke muretsema paneb pigem see progesterooni suur number. Aga selle küsin arsti käest üle, palju IVF jaoks seda vaja on. Niikuinii me kõik ju saame seda ühe mõõdupuu järgi.[/quote]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 05.11 16:37; 07.11 15:35; 09.11 15:35; 21.11 22:14; 05.12 14:30; 09.12 20:51; 16.12 08:41; 20.12 14:18; 30.12 14:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 295 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF november-detsember